Práce v oboru Informační technologie (2163) - strana 2

Informační technologie
Programátor C/C++|AŽ 90 000 Kč
Ostrava
včera
Zajímáte se o oblast vývoje v jazyce C/C++ a chcete své zkušenosti zúročit v mezinárodní společnosti zabývající se vývojem v oblasti... zobrazit nabídku»
Vývojář/developer - webové aplikace|vhodné i pro absolventy| až 45 000 KČ...
Ostrava
včera
! PROGRAMÁTOŘI ! VÝVOJÁŘI ! ABSOLVENTI ! POZOR ! Nosíš na sobě neustále flanelovou košili a tvůj nejlepší přítel je tvůj notebook?... zobrazit nabídku»
Programátor - C#/ .NET, 30-60 000 Kč + home office
Ostrava
včera
Piješ colový nápoj, jezdíš elektromobilem americké výroby, létáš v letadlech s motory, které používá i královská rodina? Říkáš že... zobrazit nabídku»
PLC programátor - cestování + home office - až 40 000 Kč + prémie
Ostrava
včera
Říkají Vám něco pojmy jako "Siemens, Mitsubishi, Allen-Bradley, Omron, Schneider, LabView"? Pokud ANO tak hledáme právě VÁS !!! Pro... zobrazit nabídku»
SW tester|home office až 5 DNÍ Z 5|AŽ 40 000 Kč
Ostrava
včera
Chcete pracovat na mezinárodních projektech, hovořit anglicky a pracovat z domu? Pokud máte zkušenosti v oblasti testování SW a chcete se... zobrazit nabídku»
Programátor MES systémů| home office + cestování|až 80 000 Kč
Ostrava
včera
Baví Vás cestování v kombinací s prací z domu - Home Office? Máte zkušenosti v oblasti programování a chcete být součástí implementace... zobrazit nabídku»
IT manažer - výrobní společnost - TOP management - služební vozidlo K disp...
Ostrava
včera
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost působící v mezinárodním měřítku, hledáme vhodné uchazeče na pozici "IT MANAŽER -... zobrazit nabídku»
Junior web Developer
Praha
včera
Hledáte zajímavou práci? Nechcete moc komunikovat anglicky? Úspěšná česká firma, dodavatel komplexních řešení na míru, hledá na... zobrazit nabídku»
Junior/Senior Java Developer - Risk management
Praha
včera
Chcete se podílet na vývoji unikátního produktu? Hledáme Java developery, kteří se budou podílet na vývoji Risk management systému pro... zobrazit nabídku»
Integrační specialista - logistické systémy
Praha
včera
Česká IT společnost, dodavatele řešení do telekomunikací, bankovnictví, nebo logistiky hledá uchazeče na pozici: Integrační specialista -... zobrazit nabídku»
Senior Java vývojář/analytik - čeština
Praha
včera
Zajímají vás různorodé projekty? Hledáte práci v menším týmu? Preferujete spíše český tým a komunikaci v češtině? Zajímá vás... zobrazit nabídku»
Web Developer - vývoj interaktivních IS
Praha
včera
Zajímají vás různorodé projekty? Hledáte práci v menším týmu? Preferujete spíše český tým a komunikaci v češtině? Náš klient... zobrazit nabídku»
WebMethods Expert
Praha
včera
Are you looking for attractive job? Do you want to progress your career in well-known international company? Are you expert in webMethods? Don't... zobrazit nabídku»
Konzultant počítačové bezpečnosti - junior/senior
Praha
včera
Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné nadnárodní... zobrazit nabídku»
Konzultant podnikové architektury
Praha
včera
Orientujete se v oblasti podnikové architektury? Baví Vás práce na různorodých projektech? Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost... zobrazit nabídku»
SW Analytik/Scrum Master
Praha
včera
Do mezinárodní společnosti působící v oblasti bankovnictví hledáme kandidáta na pozici SW Analytika/Scrum Mastera. Vaším úkolem bude: -... zobrazit nabídku»
Administrátor Linuxu
Praha
včera
Máte zájem pracovat jako Administrátor Linuxu pro jednu z nejvýznamnějších bankovních skupin v České republice? Potom využijte této... zobrazit nabídku»
Test Lead
Praha
včera
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate to fill the position of a Test Lead. Your responsibilities: - Leading test... zobrazit nabídku»
Software tester - Automation
Praha
včera
A large international prestigious company is now offering an interesting job opportunity in the area of SW Testing. As Software tester you will... zobrazit nabídku»
Voice/voip Network Engineer
Praha
včera
Looking for a job in a Global company? Interested in high quality of services in the field of networking? Our client is looking for experienced... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace