Práce v oboru Informační technologie (2532) - strana 2

Informační technologie
Administrátor reklamního systému/analytik - Praha
Praha
dnes
* Zajímavou a samostatnou práci v oblasti online marketingu * Spolupráci s odborníky ve svém oboru * Možnost kariérního a profesního růstu *... zobrazit nabídku»
Programátor JAVA
Brno
dnes
Pro našeho klienta, česká softwarová firma, která má za sebou několik úspěšných rozsáhlých JEE projektů, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Pracovník podpory IT
Mladá Boleslav
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje profesionální služby v oblasti informačních technologií a systémů, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Webmaster / projektový koordinátor
Praha
dnes
Pojďte se podílet na výrobě, rozvoji a propagaci webů zákazníků i interních projektů. Pro našeho klienta, společnost, která působí v... zobrazit nabídku»
C# .NET programátor (60 000 - 90 000 CZK)
Olšanská 55/5 13000 - Žižkov, Praha 3
dnes
- práce v menším týmu vývojářů - start-up specializující se na zakázkový vývoj výhradně pod platformou MS .NET - pružná pracovní... zobrazit nabídku»
Systémový inženýr unix
Jihomoravský
dnes
Máte zkušenosti s administrací unixových systémů? Hledáte uplatnění v prosperující společnosti s mezinárodní působností? Domluvíte se... zobrazit nabídku»
IT manager C#
Jihomoravský
dnes
Chcete pracovat pro dynamickou a mezinárodní společnost v oblasti IT? Máte velmi dobrou znalost anglického jazyka? Umíte programovat v jazyku C#... zobrazit nabídku»
UI programátor senior
Jihomoravský
dnes
Chcete využít svoji znalost webových technologií a pracovat v týmu opravdových odborníků ve svém oboru? Chcete využít svoji znalost... zobrazit nabídku»
Developer C#, .NET
Jihomoravský
dnes
Do you have experience with developing in C#? You know well framework .NET and development environment Visual Studio? Would you like to join... zobrazit nabídku»
Senior developer C#
Jihomoravský
dnes
Máte zkušenost s vývojem v jazyce C#? Znáte dobře framework .NET a vývojové prostředí Visual Studio? Chcete pracovat ve stabilní a... zobrazit nabídku»
C++ vývojem k záchraně života
Praha
dnes
Chtěl by ses podílet na vylepšování SW ve zdravotních přístrojích? Láká Tě možnost podílet se na vylepšování ergonomie ovládání... zobrazit nabídku»
Tester
Praha
dnes
Máte zkušenosti s testováním softwaru a baví vás zkoušet nové postupy a nástroje? Chcete se naučit automatické testování a dorozumíte se... zobrazit nabídku»
Junior vývojář aplikací
Plzeňský
dnes
Umíte programovat v jazyku JAVA nebo C/C++? Chcete profesně i finančné růst a být součástí velmi zajímavého nadnárodního projektu? Pak... zobrazit nabídku»
Programátor HER
Jihomoravský
dnes
Chcete vyvíjet nové kreativní hry pro mobilní platformy? Jste nadšení programátoři, kteří se chtějí podílet na kreativním procesu... zobrazit nabídku»
Business consultant - BMC remedy
Jihomoravský
dnes
Máte zkušenosti s implementací ITSM nástrojů? Zajímají Vás vnitrofiremní procesy? Láká Vás mezinárodní pracovní prostředí a... zobrazit nabídku»
VBA expert - poloviční úvazek
Praha
dnes
Máš zkušenosti s VBA programováním a považuješ se za experta na Excel? Domluvíš se anglicky a chceš získat skvělé uplatnění u... zobrazit nabídku»
.NET developer
Moravskoslezský
dnes
Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Máte zkušenosti s programováním v .NET? Disponujete znalostí a praxí v... zobrazit nabídku»
Vývojář C++
Jihomoravský
dnes
Chcete pracovat ve velké nadnárodní firmě? Zajímají Vás mezininárodní projekty? Máte zkušenosti s programováním v C++? Pokud ano, tak... zobrazit nabídku»
Javascript developer
Moravskoslezský
dnes
Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Máte zkušenosti s programováním v JavaScriptu? Disponujete znalostí HTML? Pokud ano, je... zobrazit nabídku»
Podpora ERP systému
Jihomoravský
dnes
Ovládáte dotazovací jazyk SQL? Mluvíte plynně anglicky a chcete nastavovat procesy i v zahraničí? Jste analytik se smyslem pro... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace