Práce v oboru Informační technologie (2130) - strana 2

Informační technologie
Business consultant CRM
Jihomoravský
dnes
Zajímáte se o oblast CRM systémů a máte zkušenost s SQL reportingem? Chtěli byste pracovat v mezinárodním prostředí a aktivně zužitkovat... zobrazit nabídku»
Java programátor revolučního produktu
Jihomoravský
dnes
Chceš být součástí vývoje nové generace produktů velké mezinárodní společnosti? Rád se vzděláváš a chceš pracovat s nejnovějšími... zobrazit nabídku»
Programátor C# .NET
Jihomoravský
dnes
Chceš pracovat na unikátním projektu, který ovlivní budoucnost veškeré organizace v odvětví týmových sportů? Kódit v C# .NET nebo ASP.NET... zobrazit nabídku»
.NET Developer
České Budějovice
dnes
Zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní a perspektivní společnosti Odpovídající platové ohodnocení Mobilní telefon, notebook... zobrazit nabídku»
Key Account Manager - IT Služby
Moravskoslezský
dnes
Nabízíme zajímavé mzdové ohodnocení a široký program zaměstnaneckých výhod - telefonní zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky,... zobrazit nabídku»
Obchodní asistent/ka
Moravskoslezský
dnes
Práce v příjemném prostředí a menším kolektivu. Důkladné produktové zaškolení. Možnost sdíleného pracovního místa (možnost... zobrazit nabídku»
Databázový programátor
Náchod
dnes
- prostředí české prosperující společnosti - možnost dalšího vzdělávání v oboru - pružná pracovní doba - možnost přinášet a... zobrazit nabídku»
Operátor kamerového systému CCTV
Praha 9
dnes
osobní ohodnocení v závislosti na výsledcích stravenky v hodnotě 70,- Kč příspěvek na dopravu, ubytování získání... zobrazit nabídku»
Osisoft Developer
Moravskoslezský
dnes
* 25 dní dovolené ročně * úvazek 37,5 hod týdně; * pevná pracovní doba 9,00 – 14,00 (zbytek flexibilní) * penzijní připojištění... zobrazit nabídku»
Operátor kamerového systému CCTV - Trmice
Trmice
dnes
osobní ohodnocení v závislosti na výsledcích stravenky v hodnotě 70,- Kč výhodný tarif od Vodafonu náborový příspěvek... zobrazit nabídku»
Java programátor senior
Jihomoravský
dnes
Konica Minolta v Brně otvírá nové inovační centrum (Business Innovation Centre - http://bic.konicaminolta.eu/), staňte se jeho... zobrazit nabídku»
Software developer C#
Praha
dnes
Do you have work experience in C#? Would you like to work in family-like environment of small team of 5-6 developers? Do you want to be an important... zobrazit nabídku»
3D Designer Junior
okr. Chomutov
dnes
Na oplátku od nás očekávej: * pro tuto juniorskou pozici nabízíme nadprůměrné platové ohodnocení. * to ale není vše - mimo tvou... zobrazit nabídku»
Project Manager - Zlín
Zlín
dnes
práci se zajímavými technologiemi zajímavé platové ohodnocení benefity přátelský kolektiv moderní zázemí a podpora úspěšného... zobrazit nabídku»
HW designer/hw developer #6200507 (Praha, CZ)
Praha
dnes
People Consulting s.r.o. Máte zájem být u zrodu nejnovějších technologií v oblasti automotive? Pro našeho významného klienta hledáme... zobrazit nabídku»
Sw/hw specialisté #7135623 (Praha, CZ)
Praha
dnes
Máte zkušenosti s vývojem SW/HW či vedením projektů v oblasti Automotive? Chcete se podílet na vývoji špičkových produktů pro... zobrazit nabídku»
IT Helpdesk specialist with French - 3551
Praha
dnes
For our client,well established international business company, we are looking for a candidate for a position of „IT Helpdesk specialist with... zobrazit nabídku»
IT support with english - 3590
Praha
dnes
For our client,well established international business company, we are looking for a candidate for a position of „IT support specialist with... zobrazit nabídku»
C embedded software developer - Germany - Chemnitz
Chemnitz
dnes
* Start by agreement * Paid and provided accomodation * Project in Chemnitz, Germany * Durration: long term project (2+) * embedded development... zobrazit nabídku»
Java developer Praha
Praha
dnes
Pozice č.1: zajímavou a perspektivní práci zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti mzdové podmínky... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace