Práce v oboru Informační technologie (2466) - strana 2

Informační technologie
Programátor C#
Brno
dnes
roční výkonové prémie 25 dní dovolené příspěvek zaměstnavatele na stravování příspěvek zaměstnavatele na životní... zobrazit nabídku»
Simulace průmyslových robotů
Středočeský kraj
dnes
Roční výkonové prémie 25 dní dovolené Příspěvek zaměstnavatele na stravování Příspěvek zaměstnavatele na životní... zobrazit nabídku»
IT podpora uživatelů PC
Mladá Boleslav
dnes
Jste IT nadšenec, který nechce programovat, ale hledá různorodou a zajímavou práci ve stabilní IT společnosti s možností pracovních cest i... zobrazit nabídku»
Security logging administrator
Praha
dnes
International reliable and successful company. Friendly team, modern environment. Mobile phone, notebook. 5 weeks of holidays. Meal vouchers.... zobrazit nabídku»
PHP programátor
Praha
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která je zaměřená na vývoj software na zakázku a na pronájem špičkových ICT specialistů, hledáme... zobrazit nabídku»
IT administrator -
Letiny
dnes
Zajišťuje správu IT a sítě Uživatelskou podporu, údržbu HW a SW Správa cc 50 jednotek zobrazit nabídku»
Java, J2EE Developer
Praha
dnes
Pro našeho klienta, velkou mezinárodní společnost s Java vývojovým týmem v Praze, hledáme kandidáty do Graduate programu na pozici Java, J2EE... zobrazit nabídku»
.NET developer.
Praha
dnes
Pro našeho klienta, společnost s 20-ti letou působností na českém trhu, která poskytuje komplexní služby v oblasti zpracování... zobrazit nabídku»
Developer – team leader
Olomoucký
dnes
Máte zkušenosti s vývojem SW? Měl/a jste již někdy možnost vést vlastní tým? Denní využití anglického jazyka Vám nečiní... zobrazit nabídku»
FPGA vývojář
Jihomoravský
dnes
Chcete se podílet na dlouhodobých projektech pro největšího výrobce procesorů na světě? Máte zkušenost s technologií FPGA obvodů?... zobrazit nabídku»
Front-end vývojář
Zlínský
dnes
Zajímáte se o front-end vývoj a máte znalost JavaScriptu? Láká Vás vývoj webových aplikací v AngularJS? Jste schopný číst anglicky psanou... zobrazit nabídku»
Developer webových a desktopových aplikací
Jihomoravský
dnes
Máte zkušenost s vývojem webových a desktopových aplikací? Máte praktické znalosti ASP.NET a C#? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti... zobrazit nabídku»
Software analytik
Praha
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na zkoušení, osvědčování a kontrolu Loterií a podobných her, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
IBM DB2 LUW Administrator
Hlavní město Praha
dnes
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
C++ EFT Developer
Hlavní město Praha
dnes
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
3D Designer Junior
okr. Chomutov
dnes
Na oplátku od nás očekávej: * pro tuto juniorskou pozici nabízíme nadprůměrné platové ohodnocení. * to ale není vše - mimo tvou... zobrazit nabídku»
Application Administrator / Team Leader
Praha
dnes
International & stable company Using newest technologies Everyday using english Czech and English speaking colleaques Benefits (travel ticket,... zobrazit nabídku»
Scrum Master/Project manager- Plzeň
Plzeň
dnes
International, reliable & stable company Benefits (travel ticket, vouchers for food, salary in addition etc. Everyday using english Using... zobrazit nabídku»
Programátor analytik java/gwt #4361781 (Brno, CZ)
Jihomoravský
dnes
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, mezinárodní IT společnost působící na českém trhu přes patnáct let parťáka /... zobrazit nabídku»
PLC programátor (-kms-)
okr. Svitavy
dnes
zázemí silné mezinárodní společnosti mobil, notebook možnost kariérního postupu pohyblivá pracovní doba možnost... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace