Práce v oboru Informační technologie (2059) - strana 2

Informační technologie
Java/ Hadoop Developer (IoT) - Start-up
Praha
dnes
For a well-known international company focusing on development of intelligent solutions for industrial automation and robotics we are currently hiring... zobrazit nabídku»
ChemAxon: top SW company looking for a scrum master
Praha
dnes
We are ChemAxon – a software company based in Hungary, US and Prague.  We create unique cheminformatics software being used by global Top500... zobrazit nabídku»
C++ guru pro real-time aplikace (TV media)
Praha
dnes
Baví Vás start-up projekty? Budete se podílet na řízení a vývoji špičkové vysílací techniky (HW/SW) pro světová i... zobrazit nabídku»
IBM DB2 LUW Administrator
Hlavní město Praha
dnes
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
IOS developer do digitalni DE společnosti v Praze
Praha
dnes
- Přední digitální agenturu s pobočkou v Praze - Náročné projekty, projekty pro Německo a zahraniční trh - Příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
C++ EFT Developer
Hlavní město Praha
dnes
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
Programátor asp.net MVC / c #
Praha
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která je nejvýznamnějším dodavatelem systémů na rezervace a prodej vstupenek na českém trhu, hledáme... zobrazit nabídku»
Elektrikáři k Bodensee odměna 17-18€/h
Německo
dnes
konfekce jednotlivých vodičů přes konfekci vedení, až po konfekci kompletních kabelových svazků pro elektronická zařízení a automobilový... zobrazit nabídku»
Pracovník IT oddělení
Praha
dnes
Pro našeho klienta, veřejnou výzkumnou instituci, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: Pracovník IT oddělení. Náplň práce: ... zobrazit nabídku»
C developer automotive Germany - Dresden area
Dresden area
dnes
- Very interesting company working mainly on automotive proejcts - Cooperation with finding an accomodation - a few... zobrazit nabídku»
PHP developer to dynamic international company in Prague
Prague
dnes
- Challenging projects and agile development processes - Pleasant and positive working environment, awesome breakfasts and all you candrink coffee... zobrazit nabídku»
IT Security manager
Praha
dnes
* Práce v menším kolektivu * Zajímavé finanční ohodnocení * Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy zobrazit nabídku»
3D Designer Junior
okr. Chomutov
dnes
Na oplátku od nás očekávej: * pro tuto juniorskou pozici nabízíme nadprůměrné platové ohodnocení. * to ale není vše - mimo tvou... zobrazit nabídku»
DB Programátor
Náchodsko
dnes
- perspektivní zaměstnání v prosperující české společnosti - práce v mladém kolektivu vhodná i pro absolventy - zajímavé platové... zobrazit nabídku»
Application Administrator PL/SQL
Praha
dnes
To provide backfill for understaffed Application Support DWH team by providing 2nd level application support for DWH Allocated resources will be... zobrazit nabídku»
Správce Sap/ IT support
Praha
dnes
- plat okolo 40 – 45 000,- dle zkušeností - zaměstnanecké benefity - možnost profesního růstu - zázemí stabilní zahraniční... zobrazit nabídku»
Front End a Back End Developer (Projektový manažer)
Brno
dnes
Pro našeho významného klienta hledáme kandidáty, kteří budou u zrodu nové sociální sítě, baví je pracovat na projektu, který má smysl,... zobrazit nabídku»
On-line specialista–Molo-sport.cz sportisimo–rudná u Prahy
Rudná u Prahy
dnes
Do našeho týmu hledáme vhodné uchazeče na pozici: On-line/Off line specialista Náplň práce: - analýza návštěvnosti a výkonosti... zobrazit nabídku»
SAP specialista
Moravskoslezský
dnes
* flexibilní pracovní doba * 25 dní dovolené * notebook, mobilní telefon * stravenky * roční bonus * každodenní využívání... zobrazit nabídku»
Obchodní analytik
České Budějovice
dnes
- kreativní a samostatnou práci ve stabilní společnosti - přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí - možnost dalšího... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace