Práce v oboru Informační technologie (2326) - strana 2

Informační technologie
IT manažer - výrobní společnost - TOP management - služební vozidlo K disp...
Moravskoslezský
dnes
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost působící v mezinárodním měřítku, hledáme vhodné uchazeče na pozici "IT MANAŽER -... zobrazit nabídku»
Programátor - SAP - ABAP|Praha|
Moravskoslezský
dnes
Mezinárodní společnost působící v oblasti vývoje, implementace a následné podpory systému SAP hledá v současné chvíli vhodné uchazeče... zobrazit nabídku»
Test engineer - SAP - Praha|až 30 000 kč|vhodné i pro absolventy|
Moravskoslezský
dnes
Mezinárodní společnost působící v oblasti vývoje, implementace a následné podpory systému SAP hledá v současné chvíli vhodné uchazeče... zobrazit nabídku»
IT Manager - správa sítí
Moravskoslezský
dnes
Máš zkušenosti v oblasti IT, konkrétně s realizací a správou sítí IT, ERP systémů a údržbou SW a HW? Domluvíš se anglicky a rád by... zobrazit nabídku»
Vývojář relačních databází - Sybase
Praha
dnes
Baví Vás vývoj relačních databází? Chcete pracovat se Sybase? Zajímá Vás svět finančních aplikací? Ovládáte PowerBuilder a... zobrazit nabídku»
Linux administrátor - implementace řešení, konzultace
Praha
dnes
Jsi zkušený Linux administrátor, rád bys to dělal dál, ale nechce se ti pořád jen sedět u počítače? Chtěl bys mít na implementovat... zobrazit nabídku»
.NET Developer junior/senior
Praha
dnes
Do you want to develop original SW? For our client, who develops software for public transport, we are looking for .NET Developer... zobrazit nabídku»
Konzultant pro implementaci ERP
Praha
dnes
Česká společnost zabývající se vývojem ekonomického softwaru hledá Konzultanta pro implementaci ERP. Vaším úkolem bude: - Implementace... zobrazit nabídku»
Specialista technické podpory
Praha
dnes
Česká společnost zabývající se vývojem ekonomického softwaru hledá Specialistu technické podpory. Vaším úkolem bude: - Technická... zobrazit nabídku»
Senior C#, .NET developer - datové systémy pro výrobu - 60-90 000 Kč
Žatec
dnes
Dokážete si představit moderní výrobní závod s plně automatizovanou výrobou??? Chtěl/a byste se podílet na vývoji SW aplikace (DAS) pro... zobrazit nabídku»
Technický ředitel - Cisco technolgie - spoluvlastník společnosti
Praha
dnes
Pro nově vznikající pobočku mezinárodní akciové společnosti (Cisco Gold partner) hledáme Technického ředitele s výbornou znalostí Cisco... zobrazit nabídku»
Vývojář webových aplikací – JavaScript / Java
Olomoucký
dnes
Zahraniční softwarová společnost hledá do týmu pro vývoj webové aplikace založené na znalostních bázích zkušeného programátora se... zobrazit nabídku»
Business Intelligence vývojář / analytik
Jihomoravský
dnes
Moderní zahraniční firma zabývající se vývojem sw na míru, plánuje rozšíření týmu v oblasti business intelligence. Čeká Vás... zobrazit nabídku»
C/C++ developer s AJ (až 60.000 Kč)
Zlínský
dnes
Rádi přivítáme do naší „ajťácké“ rodiny specialisty v oblasti vývoje SW v jazyce C++. Nabízíme jedinečnou příležitost podílet se... zobrazit nabídku»
C++ Vývojář – Klient/Server (35.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Chtěl byste pracovat pro společnost vyvíjející aplikace s komunikací klient-server? Zajímal by Vás vývoj aplikací pro mezinárodně... zobrazit nabídku»
Programátor PHP senior
Jindřichův Hradec
dnes
Práce na HPP (preferujeme) v J. Hradci s nástupem ASAP Přátelské prostředí a majitele firmy - programátora, se kterým snadno naleznete... zobrazit nabídku»
Obchodník pro informační technologie
Náchodsko
dnes
- perspektivní zaměstnání - zázemí firmy s dlouhou tradicí - volná pracovní doba - služební auto, telefon - odpovídající platové... zobrazit nabídku»
Designer/Technical support
Brno
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která navrhuje obalová řešení, hledáme vhodné kandidáty na pozici Designer/Technical support. Náplň... zobrazit nabídku»
Specialista vývoje systémů – integrace
Praha
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která působí v tuzemské i mezinárodní oblasti správy a provozu datové komunikační sítě a telekomunikace... zobrazit nabídku»
B2B support
Brno
dnes
práce pro moderní mladou společnost v oblasti IT příjemné a moderní pracoviště v Brně HPP nástup možný ihned stravenky mobilní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace