Práce v oboru Informační technologie (2180) - strana 2

Informační technologie
Simulace průmyslových robotů
Středočeský kraj
dnes
Roční výkonové prémie 25 dní dovolené Příspěvek zaměstnavatele na stravování Příspěvek zaměstnavatele na životní... zobrazit nabídku»
Mechanický konstruktér
Chemnitz
dnes
- práce v zahraničí - flexibilní pracovní doba - nástup ihned/dohodou - příjemné pracovní prostředí - zajímavé platové ohodnocení zobrazit nabídku»
Sales forces specialist
Praha
dnes
- práce na HPP - nástup dohodou - flexibilní pracovní doba - příjemné pracovní prostředí - zajímavé platové ohodnocení zobrazit nabídku»
MCT Operator Junior
Praha
dnes
- pozice je opravdu pro velké juniory, stačí základy znalostí sítí (network) - nástup ihned/dohodou - příjemné pracovní prostřední -... zobrazit nabídku»
PHP vývojář
Praha
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která svým klientům nabízí perfektní péči o IT, zajišťuje kompletní servis, ale také spolupráci na... zobrazit nabídku»
Technik IT - montáž sítí
Náchod
dnes
- dobré platové podmínky - přístup k nejnovějším technologiím IT - práce v mladém kolektivu - nadstandardní přístup do sítě... zobrazit nabídku»
Účetní
Brno
dnes
CO MŮŽETE VY OČEKÁVAT OD ZAMĚSTNAVATELE ZA DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI? Perspektivní zaměstnání ve středně velké ryze české společnosti,... zobrazit nabídku»
C# software engineer junior
Jihomoravský
dnes
Máte zkušenosti s programovacím jazykem C#? Chtěli byste se podílet na vývoji smysluplného zařízení a posouvat hranice lidského poznání? ... zobrazit nabídku»
Junior programátor C#
Jihomoravský
dnes
Máte zkušenosti s programovacím jazykem C#? Láká Vás zázemí mezinárodní společnosti? Chcete se podílet na vývoji CRM systému a získat... zobrazit nabídku»
Junior software developer
Plzeňský
dnes
Chcete získat zkušenosti ve vývoji v Javě či v C++ na tajném R&D projektu a zároveň se rád podíváte do zajímavých zahraničních... zobrazit nabídku»
Junior vývojář C++
Praha
dnes
Chceš získat zkušenosti s aplikačním vývojem v C++ a být součástí prima party na projektu pro špičkové chemické laboratoře? *... zobrazit nabídku»
Project Manager IT projektů
Praha
dnes
Pro našeho klienta, společnost nabízející profesionální služby v oblasti webdesignu a vývoje softwarových řešení pro internet, hledáme... zobrazit nabídku»
B2B support
Brno
dnes
práce pro moderní mladou společnost v oblasti IT příjemné a moderní pracoviště v Brně HPP nástup možný ihned stravenky mobilní... zobrazit nabídku»
Java vývojář junior
Moravskoslezský
dnes
Chceš nastartovat svoji profesní kariéru jako programátor? Máš znalost programovacího jazyka JAVA? Chceš být součástí přátelského... zobrazit nabídku»
JavaScript developer
Jihomoravský
dnes
Láká Vás zázemí silné nadnárodní společnosti? Chcete se podílet na zajímavých projektech v oblasti inovací a uplatnit v nich své... zobrazit nabídku»
JavaScript developer
Jihomoravský
dnes
Láká Vás zázemí silné nadnárodní společnosti? Chcete se podílet na zajímavých projektech v oblasti inovací a uplatnit v nich své... zobrazit nabídku»
3D Designer Junior
okr. Chomutov
dnes
Na oplátku od nás očekávej: * pro tuto juniorskou pozici nabízíme nadprůměrné platové ohodnocení. * to ale není vše - mimo tvou... zobrazit nabídku»
C++ embedded - ve zdravotnictví
Praha
dnes
Profesní růst v expandující mezinárodní technologické společnosti Účast na zajímavých technologických projektech v oblasti... zobrazit nabídku»
Linux engineer/administrator - Germany - Prien am Chiamsee
Prien am Chiamsee
dnes
- Company in Berlin - c++ development in automotive sector - stable company - paid and provided accomodation - possible remote cooperation zobrazit nabídku»
Specialisté/Manažeři Elektro/IT/Automotive #7281660 (Praha, CZ)
Praha
dnes
Chcete se podílet na vývoji špičkových produktů pro nejnovější automobily světových značek? Máte zkušenosti s vývojem SW/HW či... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace