Práce v oboru Informační technologie (2202) - strana 20

Informační technologie
SQL + jakékoliv další technologie
Praha, Mladá Boleslav
před týdnem
Perspektivu v rychle rostoucí firmě Příjemné pracovní prostředí 5-6 týdnů dovolené Multisport karta Kvartální bonusy ... zobrazit nabídku»
Tester/Test analyst #5458229 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, špičkovou IT společnost nadnárodní skupiny zabývající se vývojem softwaru na... zobrazit nabídku»
Embedded SW vývojář bez AJ (35.000 - 55.000 Kč)
Jihomoravský, Vysočina, Moravskoslezský, Olomoucký,...
před týdnem
!!! Skvělá nabídka pro vývojáře embedded aplikací, kteří mají ambice se profesně posunout dále a stát se nositeli technického know-how.... zobrazit nabídku»
IT správa v nadnárodní korporaci
Moravskoslezský
před týdnem
IT správa v nadnárodní korporaci Hledáme pracovníky s následující kvalifikací: min. SŠ vzdělání elektrotechnika, IT AJ - schopnost... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr/ka
Pardubický
před týdnem
Job Description Jsi kreativní a nemáš problém s angličtinou? Zaujala Tě pozice procesní/ho inženýra/ky? Neváhej zaslat nám Tvůj... zobrazit nabídku»
Tester
Jihomoravský
před týdnem
Pro stabilního hráče na brněnském IT trhu hledáme několik kandidátů na pozici tester, který chce programovat. Nepožadujeme žádné... zobrazit nabídku»
Adastra DWH 2
Praha
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Posilujeme stávající týmy u našeho zákazníka o juniorní i seniorní konzultanty. Absolvent zpočátku pracuje... zobrazit nabídku»
Linux administrátor
Jihomoravský
před týdnem
Čo bude Vašou náplňou práce? - Inštalácia, konfigurácia a správa Linux/Unix systémov - Administrácia a zabezpečenie dlhodobej údržby -... zobrazit nabídku»
IT support
Tachovsko
před týdnem
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
IT specialista
Tachov
před týdnem
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Programátor C++
Olomouc
před týdnem
Hledáme šikovného programátora C++, který by doplnil tým, který vyvíjí platformy. - budete programovat nové moduly - budete refactorovat a... zobrazit nabídku»
Koordinátor vývoje - rádia, infotainment
Mladá Boleslav
před týdnem
Hledáme někoho se zájmem o nové technologie a oblast vývoje v automotive. Konkrétně můžete zasahovat do vývoje nové infotainment jednotky a... zobrazit nabídku»
Junior .NET- možnost Part time
Praha
před týdnem
Máte zkušenost s vývojem aplikací? Chcete vyvíjet se podílet na vývoji nových a správě stávajících aplikaci? Jste student a hledáte... zobrazit nabídku»
Manažer oddělení Databázové podpory
Praha
před týdnem
Jste zkušený team leader? Umíte vést lidi a motivovat je k práci a dobrým výkonům? Máte velmi dobré zkušenosti s podporou či administrací... zobrazit nabídku»
Sharepoint Specialist - Senior role
Praha
před týdnem
Our client, a well-established company operating all over the world, is looking for a Sharepoint Specialist. Your tasks will be: - Manage the... zobrazit nabídku»
Znáš Sharepoint?
Praha
před týdnem
Znáte Sharepoint? Chceš se o něm dozvědět ještě víc? Hledáme specialistu na Sharepoint. Budeš mít na starosti globální podporu a... zobrazit nabídku»
Specialists for application support wanted
Praha
před týdnem
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate to fill the position of Specialist for application support. You will be... zobrazit nabídku»
Specialista podpory aplikací Unix/Windows
Praha
před týdnem
Hledáme specalistu podpory aplikací, který bude podporovat aplikace po celé světě. Hledáme specialistu, který bude řešit incidenty různých... zobrazit nabídku»
Senior infrastructure engineer - VMware
Praha
před týdnem
Our client, an international company, is looking for Senior VMware administrator. Your role will be: - Maintenance and support of the virtual... zobrazit nabídku»
Teamleader/manager of Database support dpt.
Praha
před týdnem
Are you an experienced Teamleader? Do you know how to lead and motivate the team? Are you a specialist in Database area? Do you have experience with... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace