Práce v oboru Informační technologie (2395) - strana 20

Informační technologie
Explore Europe as DWH Analyst or ETL Developer
Praha
před týdnem
Do you want to work for TOP leading IT company and become an BI/DWH Expert? Do you have desire to live in Prague (Czech rep.) and travel to... zobrazit nabídku»
.NET programátor junior
Praha
před týdnem
Náplň práce Pokud se nebojíš zodpovědné pozice, kontaktuj nás! Pokud Ti vyhovuje spíše rodinné prostředí, napiš nám! Dáme Ti možnost... zobrazit nabídku»
Projektový manažer junior - mobilní služby
Praha, Středočeský, Liberecký, Zahraničí
před týdnem
Mobilní aplikace, funkce a technologie jsou Tvoje hobby? Vystudoval jsi VŠ, obor elektro, IT nebo telekomunikace? Chceš nastartovat svoji kariéru... zobrazit nabídku»
Manažer mobilních funkcí
Praha, Středočeský, Liberecký, Zahraničí
před týdnem
Zajímáte se o nejnovější technologie ve světě mobilních funkcí? Chcete stát u zrodu nových technologií a aplikací? Dokážete vést tým... zobrazit nabídku»
CAD technik [benefity]
okres Louny
před týdnem
- měsíční bonusy v návaznosti na plnění cílů závodu i individuálních cílů - zaměstnanecké benefity (stravenky, dotovaná kantýna,... zobrazit nabídku»
IT User and Application Support
Plzeňský kraj
před týdnem
- práci v centru města plzeň - zázemí velké mezinárodní společnosti - přátelský kolektiv - smlouvu na dobu neurčitou - ... zobrazit nabídku»
Diagnostika,opravy základních desek, až 20.500,- pouze ranní
Brno
před týdnem
Hledáte zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti v jednosměnném provozu? Společnost je součástí nadnárodní korporace s... zobrazit nabídku»
HR Consultant pro oblast IT
Ostrava
před týdnem
* Velmi motivující platové ohodnocení (odpovídající fixní část + motivující měsíční bonusový systém) * Široký set... zobrazit nabídku»
C/C++ programátor embedded SW
Moravskoslezský
před týdnem
Hledáte práci, kde budete mít možnost podílet se na nových projektech od zadání parametrů zákazníkem až po uvedení zařízení do... zobrazit nabídku»
Team Leader
Brno
před týdnem
Benefits · Permanent contract · Performance bonus · Meal vouchers · Language courses · Competitive salary · 5th week of leave · Option to work... zobrazit nabídku»
Senior system engineer
Olomouc
před týdnem
Do you want to work for an international company and become a part of a global team? Do you want to be responsible for developing the infrastructure... zobrazit nabídku»
Back END developer
Olomouc
před týdnem
- vývoj a úprava aplikací - vedení týmu externích developerů - oprava a revize chyb v aplikacích - prezentace aplikací firmením... zobrazit nabídku»
Konzultant počítačové bezpečnosti - junior/senior
Praha
před týdnem
Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné nadnárodní... zobrazit nabídku»
Software Asset Management Konzultant
Praha
před týdnem
Orientujete se v oblasti Software Asset Managementu? Baví Vás práce na různorodých projektech? Cestování je pro Vás zpestření... zobrazit nabídku»
Konzultant podnikové architektury
Praha
před týdnem
Orientujete se v oblasti podnikové architektury? Baví Vás práce na různorodých projektech? Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost... zobrazit nabídku»
PHP programátor
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která je zaměřená na vývoj software na zakázku a na pronájem špičkových ICT specialistů, hledáme... zobrazit nabídku»
Industrial SW Architect
Praha
před týdnem
Jste zkušený developer v C# (případně C/C++) a myslíte si, že máte na víc? Máte zkušenosti s návrhem SW architektury? Umíte s... zobrazit nabídku»
Tester interního software
Praha
před týdnem
- pracoviště na Praze 4 - nástup ihned - pracovní doba dle domluvy, min. 15-20 hod./týden - platové ohodnocení 120 Kč/hod. - dlouhodobá... zobrazit nabídku»
C/C++ Team Leader
Praha
před týdnem
stabilní společnost, která si na sebe vydělává již 10 let a není závislá na investorech výborný kolektiv partu lidí, co jsou ve... zobrazit nabídku»
Specialista IT
Kraslice
před týdnem
* zázemí stabilní společnosti * 5 týdnů dovolené * příspěvek na stravu * odborné a jazykové vzdělávání zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace