Práce v oboru Informační technologie (2163) - strana 20

Informační technologie
IT podpora
Praha
před týdnem
Orientuješ se v oblasti IT a jsi pro-zákaznicky orientovaný? Máš analytické schopnosti a chceš se dále rozvíjet? Chceš pracovat v... zobrazit nabídku»
Specialista procesů (lean management)
Praha
před týdnem
Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti financování, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na nově otevřenou pozici: ... zobrazit nabídku»
Applications engineer
Plzeň
před týdnem
- stabilitu - zázemí nadnárodního koncernu - zaškolení na veškerý používaný SW - možnost poznat svět - flexibilní pracovní dobu... zobrazit nabídku»
Vývojář C++
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenosti s programováním v jazyce C++? Chtěli byste se stát součástí nového týmu softwarových inženýrů v mezinárodní... zobrazit nabídku»
Linux administrátor
Zlínský
před týdnem
Ovládáte administraci OS Linux? Máte alespoň základní znalost databází? Orientujete se v oblasti sítí? Pak hledáme právě Vás! *... zobrazit nabídku»
Obchodní manager
Praha
před týdnem
- příjemné pracovní prostředí v rostoucí společnosti - motivující platové ohodnocení - mobilní telefon, PC, stravenky - služební... zobrazit nabídku»
DataStage Developer
Hlavní město Praha
před týdnem
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
Project Manager - Zlín
Zlín
před týdnem
práci se zajímavými technologiemi zajímavé platové ohodnocení benefity přátelský kolektiv moderní zázemí a podpora úspěšného... zobrazit nabídku»
Servisní pracovník elektronických zabezpečovacích zařízení
Ústí nad Labem
před týdnem
- perspektivní práci v zavedené a prosperující společnosti - možnost aktivně ovlivnit svůj příjem - příjemné pracovní prostředí ... zobrazit nabídku»
Programátor analytik java/gwt #4361781 (Brno, CZ)
Jihomoravský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, mezinárodní IT společnost působící na českém trhu přes patnáct let parťáka /... zobrazit nabídku»
HW designer/hw developer #6200507 (Praha, CZ)
Praha
před týdnem
People Consulting s.r.o. Máte zájem být u zrodu nejnovějších technologií v oblasti automotive? Pro našeho významného klienta hledáme... zobrazit nabídku»
Experienced SW project manager - prague #5041945 (Praha, CZ)
Praha
před týdnem
People Consulting s.r.o. On behalf of our client, a large industrial holding, one of the leaders on the market in R&D, we are looking for... zobrazit nabídku»
Java developer Praha
Praha
před týdnem
Pozice č.1: zajímavou a perspektivní práci zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti mzdové podmínky... zobrazit nabídku»
SAP administrátor
Hustopeče
před týdnem
CO MŮŽETE VY OČEKÁVAT OD ZAMĚSTNAVATELE ZA DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI? dny dovolené nad rámec zákona (22 dnů celkem) příspěvek na... zobrazit nabídku»
Specialista/tka online marketingu
Pardubice
před týdnem
Skvělá práce, skvělé podmínky, skvělé lidi, skvělý obor, který má budoucnost. Ozvi se a dozvíš se víc osobně. zobrazit nabídku»
Obsluha stroje
Polička
před týdnem
- zajímavé finanční ohodnocení - nástupní mzda 18.000 Kč, po zaučení navýšení - typ úvazku: HPP - nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Samostatný kóder/programátor
Praha
před týdnem
Chceš více volnosti? Chceš dělat weby,se kterými se můžeš pochlubit ve svých vlastních referencích? Neláká tě být uškrcený... zobrazit nabídku»
.NET Developer/ SW Engineer #5416345 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, špičkovou IT společnost nadnárodní skupiny zabývající se vývojem softwaru na... zobrazit nabídku»
Java Developer/ SW Engineer #5453944 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, špičkovou IT společnost nadnárodní skupiny zabývající se vývojem softwaru na... zobrazit nabídku»
Specialisté a manažeři automotive R&D #5625929 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, přední mezinárodní společnost působící v oblasti výzkumu a vývoje pro... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace