Práce v oboru Informační technologie (2134) - strana 20

Informační technologie
Big Data Engineer
Praha
před 5 dny
For our data science team we are looking for a big data engineer or a data scientist interested in the engineering side of the job. We are... zobrazit nabídku»
Pre-sales specialista v oblasti IT
Praha
před 5 dny
Zajímáte se o technologie a trendy v IT?  Baví vás komunikovat s lidmi, a ze všeho nejvíc prezentovat?  Dokážete identifikovat potřeby... zobrazit nabídku»
Procesní specialista – online platební řešení
Praha
před 5 dny
Chcete pracovat ve startupovém prostředí a podílet se na vývoji zcela nového produktu s globální působností? Máte zkušenosti... zobrazit nabídku»
Business Analytik – unikátní online platby
Praha
před 5 dny
Chcete pracovat ve startupovém prostředí a podílet se na vývoji zcela nového produktu s globální působností? Máte zkušenosti s business... zobrazit nabídku»
Service Desk Analyst with Eng/CZ or SK, Eng/Fr or Eng/Dutch
Praha
před 5 dny
Introduction of our client / job offer For our international client, global IT service provider and top employer, we are looking for great talents who... zobrazit nabídku»
BI analytik/developer
Vysoké Mýto
před 5 dny
Zajímavá práce ve stabilní české prosperující společnosti, výdělek odpovídající pracovnímu výkonu a další benefity (dle pracovní... zobrazit nabídku»
Vývojář pluginů
Pardubice
před 5 dny
Velmi zajímavá a kreativní práce. Možnost velké profesní seberealizace, práce na vývoji nových aplikací za spolupráce zahraničních... zobrazit nabídku»
Produktový a testovací technik
Pardubice
před 5 dny
Práce v prosperující a stále rostoucí zahraniční společnosti, účast na nových projektech, zaškolení a možnost dalšího růstu,... zobrazit nabídku»
IT Administrátor
Českobudějovicko
před 5 dny
- kreativní a samostatnou práci ve stabilní společnosti - možnost dalšího profesního rozvoje a vzdělávání - zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora s AJ, 120 Kč/ hod.
Praha
před 5 dny
- práce pro prestižní mezinárodní společnost - hodinová odměna: Kč 120,-- brutto - pracovní úvazek: 20 hodin/týden (po-pá) - nástup... zobrazit nabídku»
Programátor/ka v Delphi
Náchodsko
před 5 dny
- otevřená firemní kultura - možnost firemního růstu - zázemí exportně orientované firmy - práce v nově zrekonstruovaných prostorech v... zobrazit nabídku»
IT administrátor
okres Hradec Králové
před 5 dny
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: IT ADMINISTRÁTOR Náplň práce... zobrazit nabídku»
IT administrátor – výrobní společnost
Praha, Středočeský
před 5 dny
Chceš začít ve velké mezinárodní společnosti? Máš již nějakou praxi? Umíš anglicky? Velká automotive mezinárodní společnost hledá... zobrazit nabídku»
IT specialista / administrátor - junior
Praha-východ, Říčany
před 5 dny
Platové ohodnocení ve výši 28.000Kč + odměny Zaměstnání na hlavní pracovní poměr Mobilní telefon, notebook Stravenky,... zobrazit nabídku»
Junior Programátor PHP
Praha - centrum
před 5 dny
Velmi přátelská neformální atmosféra Volná pracovní doba, možnost Home Office Moderní kanceláře v centru Prahy Velmi dobré... zobrazit nabídku»
Vývojář HW (firmware)
Náchodsko
před 5 dny
- otevřená firemní kultura - možnost firemního růstu - zázemí exportně orientované firmy - práce v nově zrekonstruovaných prostorech v... zobrazit nabídku»
Enhusiast for PHP programming
Jihočeský
před týdnem
Pojďte nám pomoci s vývojem webové části našeho cloudového řešení (CMS, ERP IS, CRM) a to nejen v České republice. Prostředí je ryze... zobrazit nabídku»
Computer Visioin Developer for innovative R&D start-up
Praha
před týdnem
Láká Tě nastartovat svoji kariéru pro zbrusu novou R&D společnost s přátelským přístupem? Chceš se stát computer vision & machine... zobrazit nabídku»
ETL Data Consultant – datové integrace, Big data výhodou
Praha
před týdnem
Máte chuť pracovat pro přední světovou IT společnost a technologicky se podílet na největších DWH a Big data projektech v ČR?  Chcete... zobrazit nabídku»
ETL Developer – cestujte a poznejte hlavní města Evropy
Praha
před týdnem
Máte chuť pracovat pro přední světovou IT společnost a technologicky se podílet na největších DWH/BI projektech v Evropě? Chcete být... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace