Práce v oboru Informační technologie (2230) - strana 20

Informační technologie
SW technická podpora v IT - výrobní IS (25.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáš práci v oblasti IT/Elektro? Máš zkušenosti s technickou podporou? Nedělá ti problém komunikovat se zákazníkem a vyřešit jeho... zobrazit nabídku»
IT správa v nadnárodní korporaci
Moravskoslezský
před týdnem
IT správa v nadnárodní korporaci Hledáme pracovníky s následující kvalifikací: min. SŠ vzdělání elektrotechnika, IT AJ - schopnost... zobrazit nabídku»
Tester
Jihomoravský
před týdnem
Pro stabilního hráče na brněnském IT trhu hledáme několik kandidátů na pozici tester, který chce programovat. Nepožadujeme žádné... zobrazit nabídku»
Adastra DWH 2
Praha
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Posilujeme stávající týmy u našeho zákazníka o juniorní i seniorní konzultanty. Absolvent zpočátku pracuje... zobrazit nabídku»
IT administrátor (30 – 40.000,- KČ)
Brno
před týdnem
Orientujete se v oblasti Microsoft technologií? Mluvíte dobře anglicky? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti, kde se můžete dále... zobrazit nabídku»
Software engineer
Ostrava
před týdnem
Do you have a good knowledge of the JAVA programming language? Do you want to be the master of your time and be responsible for the operation and... zobrazit nabídku»
IT správce a vývojář webových systémů
Ostrava
před týdnem
Máte dobrou znalost programovacího jazyku JAVA? Chcete být pánem/paní svého času a mít odpovědnost za provoz a údržbu webového systému?... zobrazit nabídku»
Java developer
Moravskoslezský
před týdnem
Do you have advanced programming experience in JAVA? Looking for a job with a unique award for experienced and talented developers with the ability to... zobrazit nabídku»
Java developer/architekt
Ostrava
před týdnem
Máš pokročilé zkušenosti s programováním v Javě? Hledáš pracovní příležitost s jedinečným oceněním pro zkušené a talentované... zobrazit nabídku»
Java - vývojář
Ostrava
před týdnem
Jste zkušený JAVA Front-End Developer? Potřebujete změnu a opět v sobě probudit vášeň? Chcete se stát součástí velkého týmu, který... zobrazit nabídku»
Active directory specialist
Mikulov
před týdnem
Máte praxi se správou Active Directory, DNS a Windows serverů, angličtina pro Vás není problém a rádi byste pracovali tam, kde byste své... zobrazit nabídku»
IT specialist (40-50.000,- Kč)
Brno – město
před týdnem
  Chtěli byste se realizovat v dynamickém týmu v zázemí mezinárodní společnosti? Máte dobré komunikační schopnosti a chcete... zobrazit nabídku»
IT Specialist
Praha
před týdnem
* Samostatnou a zodpovědnou pozici * Zázemí mezinárodní společnosti * Práci v dynamickém prostředí * Zajímavé finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Product and Test Engineer (víc pracovních pozic)
Pardubice
před týdnem
Práce v perspektivní zahraniční společnosti, s prosperujícím byznysem, účast na nových projektech, možnost osobního růstu a profesního... zobrazit nabídku»
Systémový analytik
Vysoké Mýto
před týdnem
Zajímavou práci ve stabilní české prosperující společnosti, výdělek odpovídající pracovnímu výkonu a další benefity (dle pracovní... zobrazit nabídku»
JavaScript developer
Hradec Králové, Olomouc
před týdnem
- práce v perpektivní společnosti, která získala ocenění jak z oboru (Gartner, Forrester), tak ocenění pro zaměstnavatele (AON Best... zobrazit nabídku»
Pracovník zákaznického servisu – komunikace se zákazníky a jejich podpora
Praha, Středočeský
před týdnem
- zajímavý obor a technologie - pestrá činnost, stabilní pracovní doba - odpovídající finanční ohodnocení - individuální přístup -... zobrazit nabídku»
Projektový Controller
Chebsko
před týdnem
zázemí stabilní mezinárodní společnosti příspěvky na stravování možnost osobnostního i profesního rozvoje zázemí... zobrazit nabídku»
Výrobní inženýr
Trutnovsko
před týdnem
- stabilní pozice v profesionálním a inovačním prostředí - atraktivní mzdové ohodnocení - týden dovolené navíc - pružná pracovní... zobrazit nabídku»
Process Manager pro SAP pp/pm (Třebíč)
Jihomoravský, Vysočina
před týdnem
Náplň práce: Přímá podpora procesů SAP R/3 v modulech PP a PM Spolupráce s mezinárodním týmem při tvorbě koncepce a spolupráce na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace