Práce v oboru Informační technologie (2192) - strana 22

Informační technologie
Teamleader/manager of Database support dpt.
Praha
před týdnem
Are you an experienced Teamleader? Do you know how to lead and motivate the team? Are you a specialist in Database area? Do you have experience with... zobrazit nabídku»
Oživovač strojů (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte vzdělání technického směru a zájem o oblast elektrotechniky? Nebojíte se komunikovat v angličtině? Pak nám zašlete svůj životopis,... zobrazit nabídku»
Junior Java Developer (30.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáme programátory pro prestižní softwarovou společnost na pozice se zaměřením na vývoj v jazyce Java - J2EE i J2SE. Vítání jsou nejen... zobrazit nabídku»
Vývojář vhdl/FPGA - bez AJ, i pro absolventy (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Zabýváme se vývojem síťových prvků na ultravýkonných programovatelných čipech, které umožňují vysokorychlostní zpracování datového... zobrazit nabídku»
Delphi Senior Programátor (30.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Delphi != Oldies. Hledáme nadšence pro programování, který nejde nebo se nebojí vybočit z mainstreamu. Potřebujeme delphistu nebo delphistku... zobrazit nabídku»
Grafik (Z19722)
Jihomoravský kraj
před týdnem
European Data Project s.r.o. Komorany 146, 683 01 Rousínov Výroba elektronických zarízení Je-li vaším cílem získat stabilní a dobre... zobrazit nabídku»
Tester Prestigio sw/hw – s AJ/ RJ výhodou (až 32.000,- Kč)
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta zahraniční výrobní a distribuční společnost Hledáme kreativního technika pro testování produktů před uvedením do... zobrazit nabídku»
DWH Data Modeler – TOP projekty v ČR
Praha
před týdnem
Máte chuť pracovat v prostředí TOP mezinárodní společnosti a máte předchozí zkušenost s datovým modelováním? Chcete se podílet na... zobrazit nabídku»
DWH Business Analytik – TOP projekty v ČR
Praha
před týdnem
Máte chuť pracovat v prostředí TOP mezinárodní společnosti a komunikovat s klienty předních firem? Máte předchozí zkušenost s DWH a... zobrazit nabídku»
Analytik vývoje IS (mzdová problematika)
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, přední softwarovou společnost působící v oblasti HR, hledáme zkušeného analytika se specializací na mzdovou oblast pro... zobrazit nabídku»
Pracovník lokální IT podpory
Plzeň
před týdnem
práci v přátelském kolektivu s pohyblivou pracovní dobou vzdělávací a jazykové kurzy zdarma dotované stravování roční odměny... zobrazit nabídku»
Senior IT zákaznické podpory
Moravskoslezský
před týdnem
Máte zkušenosti z oblasti Service Desk? Domluvíte se anglicky? Jste schopen předat své znalosti mladším kolegům? Pak je zde příležitost... zobrazit nabídku»
Správce sítě
Jihomoravský
před týdnem
Rádi byste se stali členem týmu prosperující společnosti a přispívali k zajišťování IT servisu? Zajímáte se o správu sítí a... zobrazit nabídku»
Programátor C#
Jihomoravský
před týdnem
Jste absolventem, který chce růst a rozvíjet svoje schopnosti v jazyce C#? Rádi byste se podíleli na zajímavých zahraničních projektech?... zobrazit nabídku»
SAP Basis Senior Consultant
Moravskoslezský
před týdnem
Máte zkušenosti se správou ERP systému? Chtěli byste pracovat v mezinárodní společnosti? Pokud ano, tak nám ještě dnes zašlete svůj... zobrazit nabídku»
IT konzultant (výrobní procesy)
Přerov
před týdnem
Máte IT background a zkušenosti s poskytováním konzultací? Implementoval/a jste IS ve výrobní firmě? Jestli ANO, tak hledáme právě... zobrazit nabídku»
IT konzultant (oblast logistiky)
Přerov
před týdnem
Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky na pozici IT... zobrazit nabídku»
Programátor, šance pro absolventy
Přerov
před týdnem
Cítíš se v IT oblasti jako doma? Nejsou pro Tebe pojmy ERP nebo SQL záhadou? Máš chuť být důležitou součástí vývojářské firmy v... zobrazit nabídku»
.NET programátor
Valašské Meziříčí
před týdnem
Hledáme šikovného člověka, více či méně zkušeného, na pozici, kde využiješ své zkušenosti, znalosti a angličtinu, kde dokážeme... zobrazit nabídku»
IT specialista pro výrobní společnost
Zlín
před týdnem
SELECT kandidáti, kandidát_CV FROM databáze_CV Where sql IS NOT NULL AND erp IS NOT NULL Náplní Vaší práce bude: * Provádění změn v ERP... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace