Práce v oboru Informační technologie (2234) - strana 22

Informační technologie
Frontend kodér, 30-35 000 Kč
Hradec Králové
před týdnem
Kóduješ v HTML5 nebo CSS3 ? Chceš pracovat z domova? Do Hradce Králové hledáme "frontendistu" se znalostí HTML5, CSS3, Twitter Bootstrap,... zobrazit nabídku»
Zkušený vývojář/developer| .NET ASP, C#|bez angličtiny|až 60 000 KČ|
Ostrava
před týdnem
Baví tě programování a nemáš angličtinu? Nevadí, u nás jí ani nepotřebuješ. Jediné co potřebuješ je vzít své zkušenosti v... zobrazit nabídku»
Team Leader - Oracle Database Admin
Praha 9
před týdnem
Want to be part of NEW EMEA Support Center in the heart of Europe? Excellent opportunity to move forward in your IT career, obtain new skills,... zobrazit nabídku»
Referent IS - programátor intranetu - vhodné pro absolventy
okres České Budějovice
před týdnem
- možnost profesního rozvoje - platové ohodnocení dle praxe a zkušeností - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - možnost... zobrazit nabídku»
Grafik a webdesigner
Královéhradecko
před týdnem
- práce se zajímavými technologiemi internetu - inspirující a tvůrčí práce na atraktivních projektech v mladém kolektivu a v příjemném... zobrazit nabídku»
SAP administrátor
Hustopeče
před týdnem
  Máte zkušenosti s implementací a provozem ERP systému? Baví Vás samostatně vést projekty? Pak hledáme právě Vás, pošlete nám... zobrazit nabídku»
IT specialista - datábaze Oracle
Praha-východ okolí Benešova
před týdnem
Dobré platové ohodnocení - platový i kariérní růst 3.000Kč navíc za splnění testu znalostí AJ nebo NJ na úrovni B2 (při znalosti AJ... zobrazit nabídku»
Project manager in electronics
Jihomoravský, Vysočina, Zlínský
před týdnem
Duties and responsibilities Establish project schedule, financial parameters and technical requirements, managing project from initiation... zobrazit nabídku»
Senior Tester
Zlín
před 14 dny
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
Junior Tester
Zlín
před 14 dny
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
Senior Application Administrator for Windows environment
Praha
před 14 dny
International, reliable & stable company Benefits (opencard, meal vouchers, contribution to the pension, extra week of holidays...) ... zobrazit nabídku»
Active directory administrator
Brno
před 14 dny
Máte praxi s administrací Active Directory, DNS a MS Windows serverů? Chcete se stát expertem pro oblast Active Directory v rámci úspěšné... zobrazit nabídku»
IT administrátor - 40 000 CZK
Jablonec nad Nisou
před 14 dny
Hledáme IT ADMINISTRÁTORA. Čeká Vás moderní prostředí středně velké společnosti, skvělý kolektiv (minimální fluktuace) a možnost... zobrazit nabídku»
Administrátor MS SQL 2016
Praha
před 14 dny
Zajímala by Vás: - Administrace MS SQL? - Analýzy a vylepšování zdrojových systémů? - Jednání s vývojáři a dodavateli řešení DWH -... zobrazit nabídku»
Senior / junior SW developer - České Budějovice
České Budějovice
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která vyvíjí mobilní a webové aplikace, má za sebou rozsáhlé projekty a zkušenosti z různých odvětví,... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Brno
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která prodává informační systémy, vyvíjí aplikace dle požadavků zákazníků a zabývá se zakázkovou... zobrazit nabídku»
.NET Vývojář – Průmyslová automatizace – Absolvent
Praha - východ
před 14 dny
Zajímáte se o vývoj aplikací na platformě .NET? Chcete se podílet na projektech automatizace výroby světových značek piv a rozvíjet se pod... zobrazit nabídku»
DevOps specialista
Brno
před 14 dny
Chtěli byste se podílet na vývoji moderních aplikací? Nechcete mít monotónní práci a baví Vás navrhovat vhodná řešení? Zašlete nám... zobrazit nabídku»
Solution expert
Olomouc
před 14 dny
Máte zkušenosti s analýzou a tvorbou systémových řešení? Rád/a byste pracoval/a v mezinárodní společnosti? Komunikace v anglickém jazyce... zobrazit nabídku»
Sales forces specialist
Praha
před 14 dny
- práce na HPP - nástup dohodou - flexibilní pracovní doba - příjemné pracovní prostředí - zajímavé platové ohodnocení zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace