Práce v oboru Informační technologie (2178) - strana 22

Informační technologie
Vývojář C++
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenosti s programováním v jazyce C++? Chtěli byste se stát součástí nového týmu softwarových inženýrů v mezinárodní... zobrazit nabídku»
Linux administrátor
Zlínský
před týdnem
Ovládáte administraci OS Linux? Máte alespoň základní znalost databází? Orientujete se v oblasti sítí? Pak hledáme právě Vás! *... zobrazit nabídku»
BI specialista – senior
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenosti s BI systémem SAP? Ovládáte moduly BO či BW? Komunikace v anglickém jazyce Vám není cizí? Rád/a byste pracoval/a v... zobrazit nabídku»
Podpora helpdeskového systému
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenosti s helpdeskovým systémem? Láká Vás práce v mezinárodní společnosti? Anglický jazyk pro Vás není problém? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Senior Application Administrator for Windows environment
Hlavní město Praha
před týdnem
benefits (travel tickets, vouchers for food, salary in addition etc.) stable international company start immediately/according to candidate ... zobrazit nabídku»
Java Vývojář - Team Leader
Plzeň
před týdnem
Pro našeho klienta, německou společnost zabývající se vývojem SW pro bankomaty a platební terminály v ČR i zahraničí, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Business Consultant
Jihomoravský
před týdnem
Konica Minolta hledá do svého týmu posily na pozice: Business Consultant Navision Business Consultant CRM Business Consultant Remedy *... zobrazit nabídku»
R&D programátor - Java
Jihomoravský
před týdnem
Jste Java developer s praxí? Bavila by Vás práce s novými technologiemi a vytváření inovativních prototypů? Máte zkušenosti s relačními... zobrazit nabídku»
BI solution expert/konsultant
Olomoucký
před týdnem
Jste zkušený v oblasti Business Intelligence a datové analýzy? Rád byste pracoval v moderním mezinárodním prostředí? Máte rád nové... zobrazit nabídku»
BI solution expert
Olomoucký
před týdnem
Do you have experience in field of data analysis and Business Intelligence? Do you want to work in a modern environment for an international company?... zobrazit nabídku»
Specialista pro mobilní a webové aplikace
Olomoucký
před týdnem
Máte zkušenosti s mobilními či webovými aplikacemi, jejich podporou a správou? Máte zkušenost v rámci project managementu? Domluvit se... zobrazit nabídku»
.NET/C# developer, germany - eschborn
Eschborn, Germany
před týdnem
* start ASAP * paid and provided accomodation * only English needed zobrazit nabídku»
Sw/hw Engineer wanted! #7135467 (Praha, CZ)
Praha
před týdnem
SW/HW Engineer WANTED!    What a great challenge to participate on the development of the newest Advanced driving assistance systems? Working with... zobrazit nabídku»
Experienced SW project manager - prague #5041945 (Praha, CZ)
Praha
před týdnem
People Consulting s.r.o. On behalf of our client, a large industrial holding, one of the leaders on the market in R&D, we are looking for... zobrazit nabídku»
C++ developer do Prahy
Praha
před týdnem
We are looking for C++ software developers to join a strategic risk management project. The IT project team located in Prague maintaining and... zobrazit nabídku»
C embedded software developer - Germany - Chemnitz
Chemnitz
před týdnem
* Start by agreement * Paid and provided accomodation * Project in Chemnitz, Germany * Durration: long term project (2+) * embedded development... zobrazit nabídku»
Linux expert
Celá ČR, Jihomoravský
před týdnem
Chcete se stát součástí projektu, který na trhu nemá konkurenta? Zajímají Vás nejnovější technologie a baví Vás práce s nimi? Nebojíte... zobrazit nabídku»
SQL + jakékoliv další technologie
Praha, Mladá Boleslav
před týdnem
Perspektivu v rychle rostoucí firmě Příjemné pracovní prostředí 5-6 týdnů dovolené Multisport karta Kvartální bonusy ... zobrazit nabídku»
Vývojář v PHP - Talent management -
Plzeň
před týdnem
Být součástí teamu mladých nadšených lidí, kteří se podílejí na vývoji aplikace pro největší společnosti na světě /Adidas, Deutsch... zobrazit nabídku»
Servisní technik elektro - Praha
Praha
před týdnem
seriózní jednání a dobré finanční ohodnocení tj. fix + dle provedených servisních zásahů silné zázemí společnosti a dobré reference,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace