Práce v oboru Informační technologie (2395) - strana 22

Informační technologie
Mechanical design engineer in new R&D team
Jihočeský
před týdnem
We offer you: - A chance to be at the start of new R&D team - Competitive salary - Meal vouchers - 25 days holiday - Flexible working hours zobrazit nabídku»
Vývojář .NET s vyšším smyslem ;)
Ostrava
před týdnem
Co nabízíme ? 5 týdnů dovolené + zdravotní volno/sickday flexibilní pracovní dobu s možností občasné práce z domu prostor pro další... zobrazit nabídku»
New FPGA project - Verification and SW Engineers wanted
Brno
před týdnem
Strong international IT company is establishing new team in Brno for their project focused on implementing IP in FPGA, including RTL development and... zobrazit nabídku»
Java Vývojář
Brno
před týdnem
Je JAVA tvoje doména? Znáš REST nebo JSON? Sítě a protokoly ti nejsou cizí? Máš zkušenost s konfigurací velký routerů a nastavením... zobrazit nabídku»
Senior programátor C++/Linux - až 75000 Kč
Brno
před týdnem
Rychle rostoucí mezinárodní společnost se zastoupením po celém světě hledá kvalifikovaného uchazeče na pozici Senior programátor... zobrazit nabídku»
Java Vývojář
Brno
před týdnem
Je JAVA tvoje doména? Znáš REST nebo JSON? Sítě a protokoly ti nejsou cizí? Máš zkušenost s konfigurací velký routerů a nastavením... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer ERP
Královéhradecký
před týdnem
Orientujete se v oblasti informačních technologií a rádi byste to spojili s obchodní činností? Jste obchodník tělem i duší? Hledáme... zobrazit nabídku»
Linux Implementation Engineer
Praha
před týdnem
Looking for a job in a Global company? Interested in high quality of services in the field of IMPLEMENTATION? We are looking for Linux... zobrazit nabídku»
Junior .NET vývojář - příležitost pro absolventy
Praha
před týdnem
Umíš programovat v .NETu? Pro našeho klienta hledáme uchazeče na pozici Junior .NET vývojář. Co budeš dělat? - Vyvíjet informační... zobrazit nabídku»
Senior .NET vývojář
Praha
před týdnem
Vyvíjejte billingové systémy v .NETu! Vaším úkolem bude: - Vývoj informačního systému pro zpracování dat - Vývoj billingového... zobrazit nabídku»
Jsi C# vývojář a hledáš pohodové zaměstnání?
Praha
před týdnem
Umíš programovat v C#? Chceš pracovat v příjemném kolektivu, cvičit jógu a občas si zahrát fotbálek? Pro našeho klienta hledáme... zobrazit nabídku»
Became a Java Developer- trainee program
Praha
před týdnem
Would you like to became a Java developer? Would you like to work on international projects? Would you like to develop applications used all over the... zobrazit nabídku»
Staň se Java vývojářem - trainee program
Praha
před týdnem
Chceš se stát Java vývojářem? Pracovat na zajímavých mezinárodních projektech? Být součástí týmu, který vyvíjí aplikace, používané... zobrazit nabídku»
IT Auditor - cestování po emea
Praha
před týdnem
Mezinárodní společnost s pobočkami po celém světe hledá zkušené IT Auditora. Vaším úkolem bude: - Provádění IT auditů v pobočkách... zobrazit nabídku»
Swedish and Danish Speakers wanted
Praha
před týdnem
Willing to move to Prague? Seeking for an interesting job? Do you have basic IT skills? Would you like to work in an international company? We do... zobrazit nabídku»
IT Support Specialist - Dutch Speakers
Praha
před týdnem
Looking for an interesting job in Prague? Willing to use your language skills on a daily basis? Would you like to work within an international... zobrazit nabídku»
Využijte svou němčinu
Praha
před týdnem
Umíte velmi dobře německy a anglicky? Chcete tyto jazyky využívat každý den? Hledáte uplatnění v mezinárodní společnosti? Nebojíte se... zobrazit nabídku»
Využij svou holandštinu
Praha
před týdnem
Umíte velmi dobře holandsky a anglicky? Chcete tyto jazyky využívat každý den? Hledáte uplatnění v mezinárodní společnosti? Nebojíte se... zobrazit nabídku»
Webmaster - okres Kolín - Vhodné i pro absolventy
Kolín
před týdnem
Máš tvorbu webovek v malíčku? Zajímá Tě digitální marketing? Web design? Chceš mít na starosti webovky mezinárodní... zobrazit nabídku»
Java vývojář - finanční software
Praha
před týdnem
Chcete vyvíjet aplikace v Javě pro americkou společnost působící po celém světě? Chcete se stát součástí týmu špičkových... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace