Práce v oboru Informační technologie (2638) - strana 22

Informační technologie
Database (Oracle) specialist
Praha
před 5 dny
Požadované zkušenosti dobrá znalost Oracle SQL a programování uložených procedur v PL/SQL zkušenosti s vývojem vícevrstvých aplikací... zobrazit nabídku»
Webmaster / projektový koordinátor
Praha
před 5 dny
Pojďte se podílet na výrobě, rozvoji a propagaci webů zákazníků i interních projektů. Pro našeho klienta, společnost, která působí v... zobrazit nabídku»
Inovativní programátor pro start-up projekt
Praha
před 5 dny
Fajn parta lidí, která je tvůrcem vlastního ERP systému, jenž sklízí ovoce už i v zahraničí, hledá čerstvý vítr do svých plachet.... zobrazit nabídku»
Explore Europe as DWH Analyst or ETL Developer
Praha
před 5 dny
Do you want to work for TOP leading IT company and become an BI/DWH Expert? Do you have desire to live in Prague (Czech rep.) and travel to... zobrazit nabídku»
.NET programátor junior
Praha
před 5 dny
Náplň práce Pokud se nebojíš zodpovědné pozice, kontaktuj nás! Pokud Ti vyhovuje spíše rodinné prostředí, napiš nám! Dáme Ti možnost... zobrazit nabídku»
.NET Developer Junior
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost spolupracující s významnou zahraniční klientelou - používající rozvojové programy a zabývající se... zobrazit nabídku»
Web App Developer/ka
Praha VysočaNy
před 5 dny
práci v dynamické mezinárodní společnosti perspektivní a stabilní zaměstnání odpovídající finanční ohodnocení perspektivu... zobrazit nabídku»
Architekt IS
Praha
před 5 dny
Řízení vývoje a zodpovědnost za dodržení metodiky vývoje modulu Detailní technologický návrh řešení Implementace a správa IS na... zobrazit nabídku»
Front-end developer (ASP.NET, C#) - Praha
Praha
před 5 dny
Pracovní příležitost na plný pracovní úvazek nebo na ŽL dle Vašich potřeb Moderní a pohodlné pracoviště: firemní posilovna, solná... zobrazit nabídku»
C++ embedded - ve zdravotnictví
Praha
před 5 dny
Profesní růst v expandující mezinárodní technologické společnosti Účast na zajímavých technologických projektech v oblasti... zobrazit nabídku»
Junior Software Distribution Administrator
Praha
před 5 dny
International reliable and successful company Friendly team, moderne environment Mobile phone, notebook 5 weeks of holidays Meal... zobrazit nabídku»
Programátor analytik java/gwt #4361781 (Brno, CZ)
Jihomoravský
před 5 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, mezinárodní IT společnost působící na českém trhu přes patnáct let parťáka /... zobrazit nabídku»
IT specialista - J27315
Olomoucký kraj
před 5 dny
* motivující pracovní a platové podmínky + další benefity * práci na zajímavých a náročných projektech * perspektivní práci ve stále... zobrazit nabídku»
Programátor SQL - J16814
okr. Olomouc
před 5 dny
- zajímavá práce podílející se na vývoji s novými moderními informačními technologiemi - přátelské rodinné prostředí a... zobrazit nabídku»
Správce IS – Programátor SQL
Chotěboř
před 5 dny
Pro našeho klienta, významného výrobce zařízení pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Senior JEE Developer (bankovní sektor)
Praha
před 5 dny
Hledáme Vzhledem k rozšiřování aktivit hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Senior JEE Developer. Jedná se o práci na velmi... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer pro bezpečnostní software
Jihomoravský, Olomoucký
před 5 dny
Možnost seberealizace a kariérního postupu při růstu společnosti, velmi perspektivní oblast činnosti s jedinečným řešením, motivující... zobrazit nabídku»
Grafik/grafička – individuální mzda
Kyjov
před 5 dny
CO NABÍZÍME? zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti individuální nastavení mzdových podmínek hlavní pracovní... zobrazit nabídku»
IT Helpdesk Manažer – vedení týmu
Praha, Středočeský
před 5 dny
Pro významnou logistickou společnost a její IT Shared Service Centrum hledáme kandidáta na pozici Manažer IT helpdesku, Baví Vás vést tým?... zobrazit nabídku»
Inovativní SQL specialista
Modletice
před 5 dny
Máš chuť na sobě pracovat? Orientuješ se v OS? Ovládáš SQL, chceš se v tom zdokonalit a naučit se i něco nového? Zajímají Tě nové... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace