Práce v oboru Informační technologie (2532) - strana 23

Informační technologie
Java Developer/ SW Engineer #5453944 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před 5 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, špičkovou IT společnost nadnárodní skupiny zabývající se vývojem softwaru na... zobrazit nabídku»
Konzultant/ Programátor - i pro absolventy
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost, která vyvíjí, implementuje a servisuje chytrý informační systém, hledáme vhodného kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
SIMULACE PRŮMYSLOVÝCH ROBOTŮ
Středočeský kraj
před týdnem
Roční výkonové prémie 25 dní dovolené Příspěvek zaměstnavatele na stravování Příspěvek zaměstnavatele na životní... zobrazit nabídku»
Business aplikační a procesní podpora
Praha
před týdnem
Jsi analytický typ? Baví tě mít nadhled na všemi procesy a zasahovat do nich? Máš IT backround a otevřenou mysl? Tak mi pošli svůj... zobrazit nabídku»
Senior consultant NAV
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenosti s implementací ERP Navision? Zajímají Vás vnitrofiremní procesy? Láká Vás mezinárodní pracovní prostředí a cestování... zobrazit nabídku»
Administrátor/administrátorka IT
Jihomoravský
před týdnem
Co bude Vaší náplní práce? práce administrátora IT Co bude náš klient vyžadovat po Vás? VŠ/SŠ v oboru informatika praxe v oboru... zobrazit nabídku»
Systémový administrátor/administrátorka
Jihomoravský
před týdnem
Co bude Vaší náplní práce? práce systémového administrátora Co bude náš klient vyžadovat po Vás? SŠ/VŠ v IT oblasti praxe na... zobrazit nabídku»
Pracovník/pracovnice programátor
Jihomoravský
před týdnem
Co bude Vaší náplní práce? programátor Co bude náš klient vyžadovat po Vás? Velmi dobrá znalost MySQL a PHP Dobrá znalost HTML,... zobrazit nabídku»
Týmový java hráč - vyvíjej platební software
Praha
před týdnem
Java je jako Váš mateřský jazyk a hledáte novou výzvu?  Ze židle Vás zvedne jen zajímavý IT projekt?  Chcete být součástí TOP týmu... zobrazit nabídku»
Java developer for ChemAxon: small, agile team
Praha
před týdnem
We are ChemAxon – a software company based in Hungary, US and Prague. Plexus Suite team in ChemAxon is looking for experienced developers with... zobrazit nabídku»
Konzultant ERP systémů pro oblast distribuce
Praha
před týdnem
Hledáme fajn člověka do fajn party! Sídlíme v moderních kancelářích hned na metru s restauracemi přímo u nosu, a jedna židle je tu volná.... zobrazit nabídku»
Programátor SW
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, velkoobchod se stroji, strojním zařízením a vybavením, hledáme vhodného kandidáta na pozici Programátor SW. ... zobrazit nabídku»
.NET vývojář
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá vývojem, implementací a podporou řešení v oboru dopravní telematiky, telemetrie a... zobrazit nabídku»
Programátor specialista - Microsoft .NET
Mělník
před týdnem
Pro našeho klienta společnost, zabývající se vývojem internetových a intranetových aplikací, hledáme vhodné kandidáty na pozici... zobrazit nabídku»
IOS developer do digitalni DE společnosti v Praze
Praha
před týdnem
- Přední digitální agenturu s pobočkou v Praze - Náročné projekty, projekty pro Německo a zahraniční trh - Příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Programátor asp.net MVC / c #
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která je nejvýznamnějším dodavatelem systémů na rezervace a prodej vstupenek na českém trhu, hledáme... zobrazit nabídku»
PHP developer to dynamic international company in Prague
Prague
před týdnem
- Challenging projects and agile development processes - Pleasant and positive working environment, awesome breakfasts and all you candrink coffee... zobrazit nabídku»
Kariérní příležitost pro: odborníky na IT
Moravskoslezský kraj
před týdnem
Máte chuť pracovat ve stabilní strojírenské společnosti na oddělení informačních technologií? Pak pro Vás máme jedinečnou... zobrazit nabídku»
Application Administrator PL/SQL
Praha
před týdnem
To provide backfill for understaffed Application Support DWH team by providing 2nd level application support for DWH Allocated resources will be... zobrazit nabídku»
Cash management application administrator
Praha
před týdnem
International reliable and successful company. Friendly team, modern environment. Mobile phone, notebook. 5 weeks of holidays. Meal vouchers.... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace