Práce v oboru Informační technologie (2162) - strana 23

Informační technologie
Specialista IT
oblast Louny
před týdnem
perspektivní práce s příležitostí k seberealizaci a profesnímu růstu práce v jednosměnném provozu jazykové kurzy 25 dní... zobrazit nabídku»
CAD technik [benefity]
okres Louny
před týdnem
- měsíční bonusy v návaznosti na plnění cílů závodu i individuálních cílů - zaměstnanecké benefity (stravenky, dotovaná kantýna,... zobrazit nabídku»
Specialista PLC [automotive]
Liberec
před týdnem
- zdravotní péče a rehabilitace - jazykové kurzy a odborné vzdělávání - příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění... zobrazit nabídku»
IT podpora
Praha
před týdnem
Orientuješ se v oblasti IT a jsi pro-zákaznicky orientovaný? Máš analytické schopnosti a chceš se dále rozvíjet? Chceš pracovat v... zobrazit nabídku»
Customer Support Specialist IT
Brno
před týdnem
Zázemí stabilní a prosperující mezinárodní společnosti Práci v moderním prostředí Možnost seberealizace Motivující pracovní... zobrazit nabídku»
SAP specialist
Praha, Středočeský
před týdnem
Máte zkušenost s údržbou a podporou sytému SAP? Rád/a byste pracoval/a v mezinárodní společnosti a dostal/a se tak k nejnovějším... zobrazit nabídku»
Samostatný kóder/programátor
Praha
před týdnem
Chceš více volnosti? Chceš dělat weby,se kterými se můžeš pochlubit ve svých vlastních referencích? Neláká tě být uškrcený... zobrazit nabídku»
Obchodník - webová řešení - portály, e-shopy, SEO, ON line marketing
Hradec Králové
před týdnem
- trvalý pracovní poměr u expandující IT firmy zaměřené na softwarová řešení webových portálů, e-shopy napojení sw aplikací na ERP... zobrazit nabídku»
Databázový specialista Microsoft SQL - příležitost!
Praha
před týdnem
zajímavou práci v prostředí nadnárodní společnosti perspektivu dlouhodobého rozvoje a stabilního zaměstnání možnost odborného... zobrazit nabídku»
Senior Security System Engineer
Praha
před týdnem
motivující pracovní a platové podmínky možnost dalšího osobního růstu, školení, certifikace zázemí stabilní nadnárodní... zobrazit nabídku»
Analytik informačních systémů / Solutiona Architect
Praha
před týdnem
velmi zajímavou práci v prostředí nadnárodní společnosti možnost odborného rozvoje v oblasti IT výborné pracovní a platové... zobrazit nabídku»
Senior Solution Architect – HW a SW Infrastruktura Dat. Cent
praha
před týdnem
zajímavou práci v prostředí nadnárodní společnosti možnost vlastního rozvoje v oblasti IT výborné pracovní a platové podmínky ... zobrazit nabídku»
Solutio Architect / Konzultant
Praha
před týdnem
Zajímavou práci v prostředí nadnárodní společnosti Možnost odborného rozvoje v oblasti IT Dobré pracovní a platové podmínky ... zobrazit nabídku»
Web Developer - skvělá příležitost!
Liberec
před týdnem
Výborné platové podmínky Práce v menší společnosti, které se skládá pouze z vývojářů Flexibilní pracovní doba Velmi... zobrazit nabídku»
Java Developer Junior – vhodné pro absloventy!
Liberec
před týdnem
Výborné platové podmínky Práce v menší společnosti, které se skládá pouze z vývojářů Flexibilní pracovní doba Velmi... zobrazit nabídku»
Programátor C++
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, softwarovou společnost s centrálou v Belgii, která vyvíjí, prodává a podporuje softwarové produkty pro oblast pozemního... zobrazit nabídku»
Web Conceptioner
Žďár nad Sázavou
před týdnem
- 5 dnů dovolené navíc - placené i odpolední přesčasy - příspěvek na penzijní a životní pojištění - 13. plat - kreativní... zobrazit nabídku»
PHP Programátor - Praha
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, on-line obchod s potravinami, drogerií a doplňkovým sortimentem, který kromě běžného sortimentu nabízí i lokální... zobrazit nabídku»
Java programátor Praha/Bratislava
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zaměřenou na vývoj software na zakázku a na pronájem špičkových ICT specialistů, hledáme kandidáta na... zobrazit nabídku»
Programátor - integrace
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která spravuje a provozuje datovou a komunikační síť pokrývající celé území České republiky, hledáme... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace