Práce v oboru Informační technologie (2429) - strana 23

Informační technologie
Specialista sítí
Praha
před týdnem
Máte zkušenost se správou sítí a routery, switche a firewally Vám říkají pane? Chcete pracovat pro mezinárodní prosperující společnost a... zobrazit nabídku»
Manažer vývoje
Olomoucký
před týdnem
Máte zkušenost na vedoucí pozici? Orientujete se v IT oboru? Domluvíte se dobře anglicky? Pokud ano, jste to vy, koho hledáme! Máte možnost... zobrazit nabídku»
IT konzultant finance a e-invoicing
Moravskoslezský
před týdnem
Chcete se podílet na zajímavých projektech v oblasti obnovitelných materiálů? Máte zkušenosti s ERP systémy a SAP? Komunikace v anglickém... zobrazit nabídku»
PHP developer
Praha
před týdnem
Baví tě vývoj v PHP a máš zkušenost s MySQL? Láká tě práce v menším týmu pro společnost plnou fajn lidí a skvělých projektů? Pokud... zobrazit nabídku»
Systémový programátor
Praha
před týdnem
Chceš být součástí dynamické mezinárodní společnosti? Byl bys rád součástí týmu, kde vládne přátelská atmosféra a nebojíš se... zobrazit nabídku»
SW Tester - Zlín
Zlín
před týdnem
Možnost profesního růstu v přátelském kolektivu Dlouhodobá perspektiva Pracovní uplatnění v oblasti nejnovějších informačních... zobrazit nabídku»
Technická podpora pro firemní zákazníky – i pro absolventy
Brno
před týdnem
CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE? různorodá práce v neformálním prostředí a mladém kolektivu důkladné zaškolení a zajímavá práce v... zobrazit nabídku»
.NET/C# developer, germany - eschborn
Eschborn, Germany
před týdnem
* start ASAP * paid and provided accomodation * only English needed zobrazit nabídku»
Software developer.net
Brno
před týdnem
zajímavé mzdové ohodnocení odborná školení a jazykové kurzy možnost zahraničních stáží v Holandsku práci s nejnovějšími... zobrazit nabídku»
SW developer C++/C /JAVA/ python - prague #5041933 (Praha, CZ)
Praha
před týdnem
People Consulting s.r.o. On behalf of our client, a large industrial holding, one of the leaders on the market in R&D, we are looking for... zobrazit nabídku»
Java Developer - České Budějovice
České Budějovice
před týdnem
Týden dovolené navíc Stravenky Notebook, mobilní telefon Penzijní připojištění Příspěvek na dopravu Flexibilní pracovní doba... zobrazit nabídku»
Software analytik (senior/junior)
Praha
před týdnem
Do týmu našeho klienta, skupinu IT firem, která se zaměřuje na vývoj vlastních IT produktů a softwaru, hledáme vhodné kandidáty na pozici... zobrazit nabídku»
SQL + jakékoliv další technologie
Praha, Mladá Boleslav
před týdnem
Perspektivu v rychle rostoucí firmě Příjemné pracovní prostředí 5-6 týdnů dovolené Multisport karta Kvartální bonusy ... zobrazit nabídku»
IT Administrátor - ERP systém -
Ostrov nad Ohří
před týdnem
Odpovědnost za funkčnost sítě a IT vybavení administrace ERP systému příprava a rozvíjení firemního intranetu na bázi MS Sharepoint... zobrazit nabídku»
Java developer #4322508 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, mezinárodní IT společnost působící na českém trhu přes patnáct let parťáka /... zobrazit nabídku»
Db/dwh/bi Consultant #5453946 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, špičkovou IT společnost nadnárodní skupiny zabývající se vývojem softwaru na... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr software (embedded) – architekt
Nové Město na Moravě
před týdnem
CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE? zajímavá práci v oblasti komunikačních technologií férový přístup a přátelské firemní prostředí,... zobrazit nabídku»
IT security specialist
Praha
před týdnem
Náplň práce Podílet se na vytváření bezpečnostní politiky v oblasti IT v bankovnictví Posuzovat bezpečnostní aspekty projektů v... zobrazit nabídku»
Studuješ VŠ? Pojď na 1/2 úvazku vyvíjet embedded a IoT
Praha
před týdnem
Jsi VŠ student (anebo čerstvý absolvent) a chceš se přiučit praxí? Láká Tě nastartovat svoji kariéru pro zbrusu novou R&D společnost s... zobrazit nabídku»
Obchodník pro IT
Brno
před týdnem
- prostor pro iniciativu, kariérní růst - dobré platové ohodnocení a bonusové složky mzdy - zajímavé obchodní příležitosti - bonusy z... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace