Práce v oboru Informační technologie (2484) - strana 23

Informační technologie
Inženýr automatizace a řídících systémů pro mezinárodní R&D start-up
Praha
před týdnem
Láká Tě nastartovat svoji kariéru pro zbrusu novou R&D společnost s přátelským přístupem? Jsi/ chceš se stát odborníkem v oblasti... zobrazit nabídku»
Computer Visioin Developer for innovative R&D start-up
Praha
před týdnem
Láká Tě nastartovat svoji kariéru pro zbrusu novou R&D společnost s přátelským přístupem? Chceš se stát computer vision & machine... zobrazit nabídku»
Network Architect - junior (kybernetická bezpečnost)
Praha
před týdnem
Nabízíme Vám prohloubení Vašich dosavadních znalostí v oblasti kybernetické bezpečnosti a sítí. Společnost má vlastní produkty a... zobrazit nabídku»
Experienced android freak - start of new project + Home Office
Praha
před týdnem
Vývoj Android aplikací máte pod palcem a je to Váš největší koníček? Láká Vás prostředí mezinárodní, dynamické firmy, která Vám... zobrazit nabídku»
Java Developer in Prague + great Home Office possibilities
Praha
před týdnem
Je Java jako Váš mateřský jazyk a hledáte novou profesní výzvu? Legacy kódu dáváte košem a preferujete oporu nejmodernějších... zobrazit nabídku»
Emea Solution architect – komplexní systémová integrace
Praha
před týdnem
Máte chuť pracovat pro přední světovou IT společnost a technologicky se podílet na unikátních projektech v regionu EMEA a severských zemí?... zobrazit nabídku»
Big data Architect/Manager - největší projekty v EU
Praha
před týdnem
Chcete pracovat pro přední světovou IT společnost a vést mezinárodní Big data tým?  Chcete v Praze, která začíná být po Londýně 2.... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - digital retail banking
Praha
před týdnem
Co bude náplní Vaší práce? Projekty spojené s rozvojem internetového a mobilního bankovnictví Budete řešit možnosti zvyšování a... zobrazit nabídku»
Business procesní analytik
Praha
před týdnem
Jsi analytický typ? Baví tě mít nadhled na všemi procesy a zasahovat do nich? Máš IT backround a otevřenou mysl? Tak mi pošli svůj... zobrazit nabídku»
Interesting opportunities for ssrs/SQL reports developers in Prague
Praha
před týdnem
Do you want to work on projects that will use more than million users around the world? And also be in charge to implement add-on reports to existent... zobrazit nabídku»
Interesting oportunities for web developers – JavaScript in Prague
Praha
před týdnem
Do you want to work on projects that will use more than million users around the world? Do you want to extend the functionality of existing... zobrazit nabídku»
Interesting opportunities for Windows C++ developers in Prague
Praha
před týdnem
Do you want to work on projects that will use more than million users around the world? Do you want to develop and implement multithreaded and... zobrazit nabídku»
Chance for youC++, C#, JavaScript developers with Russian
Praha
před týdnem
For TOP IT/SW company we are hiring: C++ developer (ATL, STL, BOOST, WinAPI) C# developer (SQL, WinAPI) (pure) JavaScript developer Tester... zobrazit nabídku»
Programátor (z39155)
Brno
před týdnem
Náplň práce: Vývoj a programování frontendu a backendu webové aplikace v cloudu (informační systémy, internetové obchody, slevoportály,... zobrazit nabídku»
Programátor PLC a scada
Ostrava
před týdnem
* Zaměstnání u stabilní a silné společnosti * Odpovídající finanční ohodnocení, mobilní telefon * Nadstandardní zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
IT Business Analytik
Praha
před týdnem
· nástup ASAP · flexibilní pracovní doba · po dohodě možný homeoffice · práce na zajímavých projektech pro nadnárodní korporace ·... zobrazit nabídku»
FileNet Developer
Praha
před týdnem
Benefity jsou např: - kamarádské a svobodomyslné pracovní prostředí, žádný open space - prostor pro vlastní nápady a jejich realizaci -... zobrazit nabídku»
Senior JavaScript Developer
Brno
před týdnem
* Budeš pracovat na monitorovacím produktu, který se vyvíjí zhruba 1 rok * Práce v týmu plném optimistických lidí, kteří pracují tvrdě,... zobrazit nabídku»
C# .NET vývojář
Most
před týdnem
Nabízíme: - přátelské prostředí, kde se snažíme, aby práce pro nás byla zábavou, - pohodový pracovní režim, kde Vám neprudí 3x... zobrazit nabídku»
IT koordinator [zajímavá příležitost] (sveud)
Lounsko
před týdnem
- zaměstnání v prosperující se společnosti - nově se formující oddělení, zatím dva zaměstnanci - měsíční bonusy v návaznosti na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

Chcete být úspěšní? Přečtěte si 12 pravidel Steva Jobse

Výkonný ředitel společnosti Apple Steve Jobs se z nedostudovaného vysokoškoláka bez práce...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace