Práce v oboru Informační technologie (2156) - strana 23

Informační technologie
Servisní pracovník elektronických zabezpečovacích zařízení
Ústí nad Labem
před týdnem
- perspektivní práci v zavedené a prosperující společnosti - možnost aktivně ovlivnit svůj příjem - příjemné pracovní prostředí ... zobrazit nabídku»
Programátor analytik java/gwt #4361781 (Brno, CZ)
Jihomoravský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, mezinárodní IT společnost působící na českém trhu přes patnáct let parťáka /... zobrazit nabídku»
HW designer/hw developer #6200507 (Praha, CZ)
Praha
před týdnem
People Consulting s.r.o. Máte zájem být u zrodu nejnovějších technologií v oblasti automotive? Pro našeho významného klienta hledáme... zobrazit nabídku»
Experienced SW project manager - prague #5041945 (Praha, CZ)
Praha
před týdnem
People Consulting s.r.o. On behalf of our client, a large industrial holding, one of the leaders on the market in R&D, we are looking for... zobrazit nabídku»
Java developer Praha
Praha
před týdnem
Pozice č.1: zajímavou a perspektivní práci zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti mzdové podmínky... zobrazit nabídku»
SAP administrátor
Hustopeče
před týdnem
CO MŮŽETE VY OČEKÁVAT OD ZAMĚSTNAVATELE ZA DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI? dny dovolené nad rámec zákona (22 dnů celkem) příspěvek na... zobrazit nabídku»
Samostatný kóder/programátor
Praha
před týdnem
Chceš více volnosti? Chceš dělat weby,se kterými se můžeš pochlubit ve svých vlastních referencích? Neláká tě být uškrcený... zobrazit nabídku»
.NET Developer/ SW Engineer #5416345 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, špičkovou IT společnost nadnárodní skupiny zabývající se vývojem softwaru na... zobrazit nabídku»
Java Developer/ SW Engineer #5453944 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, špičkovou IT společnost nadnárodní skupiny zabývající se vývojem softwaru na... zobrazit nabídku»
Specialisté a manažeři automotive R&D #5625929 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, přední mezinárodní společnost působící v oblasti výzkumu a vývoje pro... zobrazit nabídku»
IT programátor
Liberec
před týdnem
Nástup možný ihned nebo dohodou Práci na DPP/ DPČ/ ŽL Možnost práce při studiu Motivační finanční ohodnocení Možnost využití... zobrazit nabídku»
Programátor
Celá ČR
před týdnem
Práce na zajímavých projektech pro významné klienty Motivující finanční ohodnocení Podporu osobního i profesního růstu, podporu... zobrazit nabídku»
Mobile developer (Android, iOS) - Internet of Things
Praha
před týdnem
For international Research&Development centre, we are currently hiring Mobile developer for both Android and iOS platform. Applications are beying... zobrazit nabídku»
Projektový byznys analytik (automotive)
Praha
před týdnem
Budete pracovat na migraci 2 platforem: migrace a rozvoj klíčového interního ERP (Navision) systému společnosti projektové řízení... zobrazit nabídku»
Tester Prestigio sw/hw – s AJ/ RJ výhodou (až 32.000,- Kč)
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta zahraniční výrobní a distribuční společnost Hledáme kreativního technika pro testování produktů před uvedením do... zobrazit nabídku»
Explore Europe as DWH Analyst or ETL Developer
Praha
před týdnem
Do you want to work for TOP leading IT company and become a BI/DWH Expert? Do you have a desire to live in Prague (Czech rep.) and travel to European... zobrazit nabídku»
Emea Solution architect – komplexní systémová integrace
Praha
před týdnem
Máte chuť pracovat pro přední světovou IT společnost a technologicky se podílet na unikátních projektech v regionu EMEA a severských zemí?... zobrazit nabídku»
Business procesní analytik
Praha
před týdnem
Jsi analytický typ? Baví tě mít nadhled na všemi procesy a zasahovat do nich? Máš IT backround a otevřenou mysl? Tak mi pošli svůj... zobrazit nabídku»
Interesting opportunities for ssrs/SQL reports developers in Prague
Praha
před týdnem
Do you want to work on projects that will use more than million users around the world? And also be in charge to implement add-on reports to existent... zobrazit nabídku»
Interesting oportunities for web developers – JavaScript in Prague
Praha
před týdnem
Do you want to work on projects that will use more than million users around the world? Do you want to extend the functionality of existing... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace