Práce v oboru Informační technologie (2638) - strana 24

Informační technologie
Počítačový technik
Praha
před týdnem
* Zajímavé finance * Smlouvu na dobu neurčitou * Příjemné pracovní prostředí * Možnost kariérního růstu * Slevy na sport, kulturu,... zobrazit nabídku»
IT pracovník – správce sítě
Blovice
před týdnem
Pro našeho klienta, zahraniční společnost zabývající se výrobou zařízení pro chemické hospodářství a úpravu vody, hledáme z důvodu... zobrazit nabídku»
Service Delivery Manager
Praha
před týdnem
For our client, company, which provides IT consultancy and support services to big companies and small and medium business worldwide, we are looking... zobrazit nabídku»
Business Development Manager pro oblast IT Security
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která je stabilním distributorem softwarových řešení, hledáme vhodného kandidáta na pozici Business... zobrazit nabídku»
Junior JavaScript programátor
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, dynamickou českou společnost, která vyvíjí širokou škálu aplikací a služeb souvisejících s internetovými... zobrazit nabídku»
Full Stack Web Developer
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, dynamicky rostoucí společnost poskytující služby v oblasti vizuální komunikace a internetových řešení, hledáme... zobrazit nabídku»
Business consultant pro interface řešení
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenosti s integrací mezi systémy? Zajímají Vás vnitrofiremní procesy? Láká Vás mezinárodní pracovní prostředí a cestování do... zobrazit nabídku»
Interesting oportunities for Web developers – JavaScript in Prague
Praha
před týdnem
Do you want to work on projects that will use more than million users around the world? Do you want to extend the functionality of existing... zobrazit nabídku»
Interesting opportunities for Windows C++ developers in Prague
Praha
před týdnem
Do you want to work on projects that will use more than million users around the world? Do you want to develop and implement multithreaded and... zobrazit nabídku»
Interesting opportunities for C# Developers in Prague
Praha
před týdnem
Do you want to work on projects that will use more than milion users around the world? Do you want to develope new products and support of existing... zobrazit nabídku»
Obchodně technický konzultant pro softwarová řešení
Praha
před týdnem
Orientujete se v oblasti IT a máte dobré analytické a koncepční schopnosti? Chcete se rozvíjet v oblasti podnikových portálů? Rychle se... zobrazit nabídku»
IT support s aktivní němčinou
Praha
před týdnem
Našim klientem je zahraniční firma, která se zabývá pronájmem pracovních oděvů a prodejem ochranných pracovních pomůcek. Firma je v ČR... zobrazit nabídku»
PHP programátor
okr. Olomouc
před týdnem
* flexibilní pracovní doba * 25 dní dovolené * firemní benefity (příspěvek na stravování, měsíční a půlroční odměny, čtvrtletní... zobrazit nabídku»
.NET vývojář - možnost full time home office
Ústecký
před týdnem
Baví Vás .NET a chcete mít možnost PRÁCE Z DOMOVA?  Jako začínající vývojář dáte přednost firmě, která Vás podpoří ve Vašem... zobrazit nabídku»
Big data Hadoop Manager - world leading company
Praha
před týdnem
Do you want to work for TOP leading IT company and be responsible for leading an international Big data - Hadoop team? Do you have professional... zobrazit nabídku»
E-shop specialist
Praha
před týdnem
Máte zkušenost se správou e-shopu? Baví Vás komunikovat se zákazníky a řešit jejich požadavky? Chcete komunikovat s vývojovým... zobrazit nabídku»
Java developer (DWH): náročné aplikace, příjemný kolektiv Praha
Praha
před týdnem
Chcete vyvíjet SW na vysoké úrovni komplexity a algoritmizace?  Zajímají vás moderní technologie v oblasti DWH a datové... zobrazit nabídku»
Senior C++ vývojář - vývoj SW pro výzkumnou oblast
Praha
před týdnem
Pro předního výrobce unikátního SW, který je využíván pro výzkumné účely, hledáme seniorního C++ vývojáře. Co Vám na pozici... zobrazit nabídku»
IT / AV technik, audio, video support
Praha
před týdnem
Zajímá vás audiovizuální a prezentační technika? Bavilo by vás technické zajišťování kongresových akcí? Chcete být manažerem... zobrazit nabídku»
Frontend Developer - České Budějovice
České Budějovice
před týdnem
Zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní a perspektivní společnosti Odpovídající platové ohodnocení Mobilní telefon, notebook 5... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace