Práce v oboru Informační technologie (2393) - strana 25

Informační technologie
SAP Koordinátor logistiky -
Klášterec nad Ohří
před týdnem
Hledáme zkušeného člověka, který má zkušenosti v logistice. Bude zajišťovat koordinace a vedení projektu zavádění SAP na úseku... zobrazit nabídku»
Servisní technik elektro - Praha
Praha
před týdnem
seriózní jednání a dobré finanční ohodnocení tj. fix + dle provedených servisních zásahů silné zázemí společnosti a dobré reference,... zobrazit nabídku»
.NET Developer/ SW Engineer #5416345 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, špičkovou IT společnost nadnárodní skupiny zabývající se vývojem softwaru na... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr hardware rádio (RF) - i pro absolventy
Nové Město na Moravě
před týdnem
CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE? zajímavá a dlouhodobá práce v oblasti komunikačních technologií férový přístup a přátelské firemní... zobrazit nabídku»
Senior Network Administrator
Hlavní město Praha
před týdnem
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
Technický grafik
Praha
před týdnem
- práce na poloviční úvazek - Práce doma s flexibilní pracovní dobou - Dynamicky rostoucí odměna dle vykonané práce zobrazit nabídku»
Java developer
Zlínský
před týdnem
Máte zkušenosti s vývojem v jazyce JAVA? Rád byste byl součástí týmu odborníků a podílel se na prestižních projektech? Jste... zobrazit nabídku»
PLC programátor s NJ
Plzeň
před týdnem
Práce ve stabilní sposlčnosti Práce přímo v Plzni + pravidelné cestování do Německa 5 týdnů dovolené možnost seberealiza + kariérní... zobrazit nabídku»
Senior Linux Administrátor
Praha
před týdnem
CO TI ZA TO NABÍDNEME? práci na globálním projektu zajímavé finanční ohodnocení na základě znalostí a zkušeností prostředí menšího... zobrazit nabídku»
ABAP developer - junior
Vysočina
před týdnem
-zaučení na programovací jazyk ABAP, SAP HR modul a jeho specifika -programátorská činnost v oblasti SAP R/3, především v HR modulu - vývoj... zobrazit nabídku»
Voice/voip Network Engineer
Praha
před týdnem
Looking for a job in a Global company? Interested in high quality of services in the field of networking? Our client is looking for experienced... zobrazit nabídku»
Network Designer
Praha
před týdnem
Excellent opportunity for Network Designer!!! An IT Company who owns the customer’s network architecture and is responsible for the implementation... zobrazit nabídku»
Network Engineer - WAN
Praha
před týdnem
Looking for a job in a Global company? Interested in high quality of services in the field of networking? Our client is looking for candidates for... zobrazit nabídku»
Business Operations Manager
Praha
před týdnem
Are you looking for attractive job? Do you want to progress your career in well-known international company? For our client, operating in the... zobrazit nabídku»
Virtualization Expert
Praha
před týdnem
Looking for a job in a Global company? Interested in high quality of services in the field of virtualization? Our client is looking for... zobrazit nabídku»
Virtualization Engineer
Praha
před týdnem
Looking for a job in a Global company? Interested in high quality of services in the field of virtualization? Our client is looking for... zobrazit nabídku»
SW tester - International company
Praha
před týdnem
A large international prestigious company is now offering an interesting job opportunity in the area of SW Testing. You will participate in... zobrazit nabídku»
Programátor .NET (Z39043)
Šumperk
před týdnem
Hledáme zaměstnance na pozici: PROGRAMÁTOR .NET Popis pracovní náplně : analýzu a návrh technického řešení vč.... zobrazit nabídku»
C# Developer
Praha
před týdnem
Anotácia Pre českú spoločnosť zaoberajúcu sa digitalizáciou dokumentov hľadáme kandidáta na pozíciu C# programátor. Vítaní sú nielen... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - digital retail banking
Praha
před týdnem
Co bude náplní Vaší práce? Projekty spojené s rozvojem internetového a mobilního bankovnictví Budete řešit možnosti zvyšování a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace