Práce v oboru Informační technologie (2159) - strana 25

Informační technologie
Delphi Programátor ERP modulů (logistika,nákup)
Praha
před týdnem
Náplň práce Budete vyvíjet špičkový informační systém a jeho jednotlivé moduly.  Budete se pohybovat v prostředí, kde se nekladou meze... zobrazit nabídku»
Java developer (DWH): náročné aplikace, příjemný kolektiv Praha
Praha
před týdnem
Chcete vyvíjet SW na vysoké úrovni komplexity a algoritmizace?  Zajímají vás moderní technologie v oblasti DWH a datové... zobrazit nabídku»
JavaScript / C# vývojář – testování SW
Praha
před týdnem
Pro předního výrobce unikátního SW pro chemické laboratoře obsazujeme pozici JavaScript / C# programátora. Co Vám na pozici... zobrazit nabídku»
Senior C++ vývojář - vývoj SW pro výzkumnou oblast
Praha
před týdnem
Pro předního výrobce unikátního SW, který je využíván pro výzkumné účely, hledáme seniorního C++ vývojáře. Co Vám na pozici... zobrazit nabídku»
Explore Europe as DWH Analyst or ETL Developer
Praha
před týdnem
Do you want to work for TOP leading IT company and become a BI/DWH Expert? Do you have a desire to live in Prague (Czech rep.) and travel to European... zobrazit nabídku»
Network Architect - junior
Praha
před týdnem
Nabízíme Vám možnost prohloubení Vašich dosavadních znalostí v oblasti sítí nebo třeba i virtualizace. Pokud máte jakoukoliv znalost... zobrazit nabídku»
IT specialista - Bezpečnost ICT
Pardubice
před týdnem
Pracovní náplň vytváření a zlepšování nastavení politiky a pravidel dohledových IT systémů sběr podkladů/logů z IT... zobrazit nabídku»
Tester Prestigio sw/hw – s AJ/ RJ výhodou (až 32.000,- Kč)
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta zahraniční výrobní a distribuční společnost Hledáme kreativního technika pro testování produktů před uvedením do... zobrazit nabídku»
Analytik vývoje IS (mzdová problematika)
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, přední softwarovou společnost působící v oblasti HR, hledáme zkušeného analytika se specializací na mzdovou oblast pro... zobrazit nabídku»
Elektronik - Programátor
Plzeň
před týdnem
- dobré platové ohodnocení - výkonnostní prémie - mimořádné prémie za řádnou docházku - prémie za pracovní výročí - dovolená 4... zobrazit nabídku»
Developer
Okres Hodonín
před týdnem
  UMÍTE PROGRAMOVAT V JAKÉMKOLIV Z OBJEKTOVÝCH JAZYKŮ - JAVA, PERL, SMALLTALK, C++, OBJECT PASCAL, VISUAL BASIC, PHP, PYTHON, C#? JE PRO VÁS... zobrazit nabídku»
Fronted programátor
Okres Třebíč nebo Brno
před týdnem
Baví Vás vývoj aplikací? Máte zkušenosti s programováním HTML, CSS, JavaScipt, jQUERY při škole nebo je to Váš koníček? Pak čtěte... zobrazit nabídku»
SAP administrátor
Hustopeče
před týdnem
  Máte zkušenosti s implementací a provozem ERP systému? Baví Vás samostatně vést projekty? Pak hledáme právě Vás, pošlete nám... zobrazit nabídku»
IT specialista / administrátor - junior
Praha-východ, Říčany
před týdnem
Platové ohodnocení ve výši 28.000Kč + odměny Zaměstnání na hlavní pracovní poměr Mobilní telefon, notebook Stravenky,... zobrazit nabídku»
IT Infrastructure consultant - worldwide
Středočeský, Praha
před týdnem
Pro mezinárodní společnost působící v oblasti automotive hledáme kandidáta / kandidátku na pozici IT Infrastructure Consultant... zobrazit nabídku»
Technicko-obchodní asistent
HUSTOPEČE
před týdnem
Zajímavá pozice pro šikovného středoškoláka, který má technické myšlení, dobrou znalost angličtiny a hledá pestrou práci, při které... zobrazit nabídku»
Junior SAP vývojář - OOP, Java (30.000 - 45.000 Kč)
Plzeňský, Středočeský, Praha, Jihomoravský
před týdnem
Hledáme šikovné absolventy/ky a programátory s kratší praxí pro vývoj systému SAP. Máte za sebou několik projektů v Javě, C++? Jste... zobrazit nabídku»
C++ Developer
Brno
před týdnem
Introduction of job offer: Can you program in C ++ and have at least basic knowledge of networks? Do you enjoy working on international projects in a... zobrazit nabídku»
Senior / junior SW developer - České Budějovice
České Budějovice
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která vyvíjí mobilní a webové aplikace, má za sebou rozsáhlé projekty a zkušenosti z různých odvětví,... zobrazit nabídku»
Integration engineer
Jihomoravský
před týdnem
Rádi byste pracovali na mezinárodních projektech za pomocí nejnovějších technologií? Máte zkušenost s vývojem dle agilní metodiky?... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace