Práce v oboru Informační technologie (2238) - strana 26

Informační technologie
IT Specialista
Nymburk
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která provádí lakování a zinkování, hledáme zajímavé kandidáty na pozici IT Specialista. Náplň... zobrazit nabídku»
Vývojář java
Svitavsko, Brno
před týdnem
Zázemí stabilní a úspěšné firmy Práci na vývoji produktu pro tuzemský i zahraniční trh a kooperaci se zahraničními partnery... zobrazit nabídku»
Servisní technik IT
Jihomoravský
před týdnem
Kancelář v Brně Práce většinou v oblasti JM Mobilní telefon Automobil Zajímavá práce s novými technologiemi v malém pracovním... zobrazit nabídku»
Windows mág / mezinárodní tým, možnost růstu
Středočeský
před týdnem
Světově známá výrobní společnost hledá do svého mezinárodního IT Shared Service Centra a týmu zaměřenému na správu a vývoj aplikací... zobrazit nabídku»
IT konzultant - realizace zakázek (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Baví Vás IT a hledáte pestrou práci, kde uplatníte své organizační a komunikační schopnosti? Hledáme technicky zdatné konzultanty pro... zobrazit nabídku»
Programátor C# (35.000 - 60.000,- Kč)
Brno
před týdnem
Je programování něco, co Vás baví a chcete se v něm dále rozvíjet? Máte zkušenosti s programováním v C#? Láká Vás práce, kde budete... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer v IT | služební auto + home office
Zlín
před týdnem
Hledáme schopného kandidáta, který má rád výzvy a nebojí se spojit business s IT. OBCHODNÍ MANŽER V OBLASTI IT. Vaší náplní práce... zobrazit nabídku»
Global graphic designer
Ostrava
před týdnem
Máte kreativního ducha a bavilo by vás pracovat v prostředí mezinárodní společnosti? Pokud máte již za sebou praxi v oblasti grafických... zobrazit nabídku»
SAP BC specialista
Praha 10
před týdnem
Nehledáte práci v korporátu, ale v příjemném menším kolektivu 20 lidí? Baví vás analýza interních, SAP zvládáte na jedničku a k tomu... zobrazit nabídku»
Global HelpDesk Manager
Praha 9
před týdnem
For new established EMEA Support Center in Pragua we are currently in search for Global Helpdesk Manager. Do you feel like taking your professional... zobrazit nabídku»
Embedded developer C/C++
Praha
před týdnem
Pro českou společnost s mezinárodní působností a sídlem v Praze, která poskytuje inovativní řešení v oblasti vývoje a výroby... zobrazit nabídku»
Embedded engineer
Praha
před týdnem
  Pro českou společnost, která se ve svém oboru vypracovala na úroveň top 3 na světě a poskytuje inovativní řešení v oblasti vývoje a... zobrazit nabídku»
HMI Embedded SW Architect/developer C/C++
Praha
před týdnem
Pro českou společnost s mezinárodní působností a sídlem v Praze, která poskytuje inovativní řešení v oblasti vývoje a výroby... zobrazit nabídku»
Absolventi pozor - příležitost v IT mezinárodní banky s AJ
Praha
před týdnem
Jste čerstvý absolvent? IT je Váš obor a zároveň Vás láká bankovní prostředí? Chcete používat AJ aktivně?  Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Hledá se Databázový Linux Administrátor pro TOP společnost
Praha
před týdnem
Máte chuť pracovat pro TOP světovou IT společnost a rozvíjet své schopnosti? Chcete být součástí přátelského mezinárodního týmu a... zobrazit nabídku»
Database Linux Administrator wanted
Praha
před týdnem
Would you like to work for TOP international IT company and develop your skills?  Are you ready to boost your career as a Database... zobrazit nabídku»
Salesforce Administrator for international SW company
Praha
před týdnem
For international SW company which is the leader in data integration field we are hiring a strategic position of Salesforce administrator. Your... zobrazit nabídku»
Frontend web Developer: náročné ETL aplikace, fajn kolektiv
Praha
před týdnem
Nastartuj hvězdnou kariéru Frontend Web vývojáře pro mezinárodní SW společnost, která vyvíjí technicky náročné a robustní aplikace v... zobrazit nabídku»
Resource Partner - BI consulting, mezinárodní společnost
Praha
před týdnem
Chcete vést a rozvíjet mezinárodní tým v přední světové IT společnosti? Máte manažerskou zkušenost v oblasti BI nebo DWH? Láká... zobrazit nabídku»
Zúročení praxe pro profíka - Business Analytik
Praha
před týdnem
Náplň práce Analýza a dokumentace stávajících systémů Návrhy nových systému a rozšíření stávajících systémů Komunikace se... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace