Práce v oboru Informační technologie (2007) - strana 26

Informační technologie
JavaScript / C# vývojář – testování SW
Praha
před 5 dny
Pro předního výrobce unikátního SW pro chemické laboratoře obsazujeme pozici JavaScript / C# programátora. Co Vám na pozici... zobrazit nabídku»
Vývojový pracovník hw/výkonové části
Praha
před 5 dny
Náplň práce Stanete se součástí týmu, pro zákaznické projekty v oblasti automotive, trakčních aplikací (tramvaje) a pomocných... zobrazit nabídku»
Programátor SQL - J16814
okr. Olomouc
před 5 dny
- zajímavá práce podílející se na vývoji s novými moderními informačními technologiemi - přátelské rodinné prostředí a... zobrazit nabídku»
Tester - Programátor JavaScript (C# )
Praha
před 5 dny
13. a 14. plat Klouzavá pracovní doba Zajímavé pracovní prostředí v menším kolektivu Firemní jazykové vzdělávání Plat... zobrazit nabídku»
PHP programátor
Pardubice, možnost HO
před 5 dny
Řešení individuálních úprav dle zákazníkových potřeb na webech a eshopech. Analýzy nových zakázek po programátorské stránce.... zobrazit nabídku»
IT specialista - datábaze Oracle
Praha-východ okolí Benešova
před 5 dny
Dobré platové ohodnocení - platový i kariérní růst 3.000Kč navíc za splnění testu znalostí AJ nebo NJ na úrovni B2 (při znalosti AJ... zobrazit nabídku»
QE - quality engineer
okres Litoměřice
před 5 dny
stabilní zázemí v mezinárodní společnosti odpovídající školení příležitost profesního a kariérního růstu nadstandardní mzdové... zobrazit nabídku»
Programátor CNC
Turnov
před 5 dny
stabilní zázemí stále rostoucí nadnárodní společnosti nadstandardní mzdové ohodnocení zaměstnanecké benefity pružná... zobrazit nabídku»
Programátor výrobních linek
Jihočeský, Plzeňský, Karlovarský
před 5 dny
* týden dovolené navíc * jazykové kurzy v rámci společnosti * podporu stravování a zajištěné ubytování * finanční odměnu formou 13.... zobrazit nabídku»
Senior NC programátor/ team leader
Praha - východ
před 6 dny
Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů příspěvek... zobrazit nabídku»
Technická podpora Linux aplikací
Jihomoravský
před 6 dny
Chceš pracovat v oblasti IT a hledáš pozici, která tě nakopne? Pozice aplikační podpory je dobrým startem, ze kterého můžeš dále růst a... zobrazit nabídku»
Programátor C#
Brno
před 6 dny
Roční výkonové prémie 25 dní dovolené Příspěvek zaměstnavatele na stravování Příspěvek zaměstnavatele na životní... zobrazit nabídku»
Pracovník technické podpory
Ústecký
před 6 dny
* Zázemí dynamicky se rozvíjející se společnosti * Přátelský kolektiv * Flexibilní pracovní doba * Možnost homeoffice * Telefon +... zobrazit nabídku»
Programátor - Brno
Jihomoravský
před 6 dny
- motivující finanční ohodnocení - perspektiva dlouhodobého osobního odborného rozvoje - samostatná tvůrčí práce - zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Technik HW / SW
Ústecký
před 6 dny
- stabilní zaměstnání se zázemím Skupiny ČEZ - pracovní doba 37,5 hod. týdně - pět týdnů dovolené - příspěvek na doplňkové... zobrazit nabídku»
Industry IT inženýr
Olomoucký
před 6 dny
- Implementace IT řešení v oblasti výroby, logistiky (čárové kódy, terminály, tisk) - koordinace rozvoje IT infrastruktury při výstavbě... zobrazit nabídku»
Specialista podpory CRM systémů
Praha
před 6 dny
Zajímáte se o CRM systémy? Bavila by Vás podpora aplikací? Chcete prohloubit znalosti v IT? Jste komunikativní a chcete být v kontaktu s... zobrazit nabídku»
Zajímá Tě crm? Tak čti dál
Praha
před 6 dny
Pojem CRM Ti není cizí? Chceš si prohloubit znalosti v IT? Vyznáš se v HW a SW? Jsi komunikativní a nebojíš se být v kontaktu s... zobrazit nabídku»
ChemAxon: climbing java (HPP/IČO), flexible conditions
Praha
před 6 dny
We are ChemAxon – a software company based in Hungary, US and Prague. We create unique cheminformatics software being used by global Top500... zobrazit nabídku»
Junior ERP konzultant
Praha
před 6 dny
Umíte výborně s Excelem?  Máte dobrý vztah k IT?  Chcete se učit vzácné a žádané dovednosti ve světě IT?  Významný hráč... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace