Práce v oboru Informační technologie (2196) - strana 26

Informační technologie
Helpdesk support – junior
Jihomoravský
před týdnem
Máš všeobecný přehled v IT a aktivně se o tuto oblast zajímáš? Máš chuť se učit a dál se rozvíjet? Denní komunikace v angličtině ti... zobrazit nabídku»
Etický hacker
Praha
před týdnem
Jsi nadšencem do informační bezpečnosti? Máš konexe a víš, jak to chodí na undergroundových fórech nebo dark netu? Jestli jsi badatel,... zobrazit nabídku»
Java programátor senior
Jihomoravský
před týdnem
Konica Minolta v Brně otvírá nové inovační centrum (Business Innovation Centre - http://bic.konicaminolta.eu/), staňte se jeho... zobrazit nabídku»
Software developer C#
Praha
před týdnem
Do you have work experience in C#? Would you like to work in family-like environment of small team of 5-6 developers? Do you want to be an important... zobrazit nabídku»
JavaScript frontend developer
Olomoucký
před týdnem
Are you experienced web developer? Do you want to expand your horizon in stable international company? If your answer is possitive, send us your CV... zobrazit nabídku»
Tester
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti s testováním softwaru a baví vás zkoušet nové postupy a nástroje? Chcete se naučit automatické testování a dorozumíte se... zobrazit nabídku»
DataStage Developer
Hlavní město Praha
před týdnem
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
Sw/hw Engineer wanted! #7135467 (Praha, CZ)
Praha
před týdnem
SW/HW Engineer WANTED!    What a great challenge to participate on the development of the newest Advanced driving assistance systems? Working with... zobrazit nabídku»
PHP pozice - sportovní weby
Praha
před týdnem
? Dlouhodobou práci na vlastních projektech, kt. navštíví miliony lidí denně ? Příjemnou pracovní atmosféru v projektových týmech do 6... zobrazit nabídku»
Java developer Praha
Praha
před týdnem
Pozice č.1: zajímavou a perspektivní práci zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti mzdové podmínky... zobrazit nabídku»
Java Developer - Plzeň
Plzeň
před týdnem
Benefits Full-time job stable company travelling zobrazit nabídku»
Vývojář webových aplikací
Hradec Králové
před týdnem
 Nabízíme: - zajímavou, kreativní práci na projektech nadnárodní společnosti se zaměřením na informační systémy -  vývoj WEBových... zobrazit nabídku»
Oracle developer
Praha, Celá ČR, Homeoffice
před týdnem
- Možnost získání jedinečných zkušeností na velkém a prestižním projektu - Motivující nadprůměrné finanční ohodnocení dle... zobrazit nabídku»
Vývojář v PHP - Talent management -
Plzeň
před týdnem
Být součástí teamu mladých nadšených lidí, kteří se podílejí na vývoji aplikace pro největší společnosti na světě /Adidas, Deutsch... zobrazit nabídku»
SW embedded developer - prague #5041915 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. On behalf of our client, a large industrial holding, one of the leaders on the market in R&D, we are looking for... zobrazit nabídku»
IT Administrator #6540411 (Praha, Czech Republic)
Praha, Středočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, špičkovou IT společnost nadnárodní skupiny zabývající se vývojem softwaru na... zobrazit nabídku»
Java developer #4322508 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, mezinárodní IT společnost působící na českém trhu přes patnáct let parťáka /... zobrazit nabídku»
Vývojář Kentico CMS (ASP.NET) (40.000 - 60.000 Kč)
Olomoucký, Zlínský, Jihomoravský
před týdnem
Pro českou, dynamicky se rozvíjející společnost, hledáme posily do našeho mladého a expertního týmu!!! Čeká tě práce pod CMS systémem... zobrazit nabídku»
.NET Developer
České Budějovice
před týdnem
Zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní a perspektivní společnosti Odpovídající platové ohodnocení Mobilní telefon, notebook... zobrazit nabídku»
Windows Specialist – Junior/Senior, Praha
Praha
před týdnem
Anotácia Pre zahraničnú spoločnosť zaoberajúcu sa poskytovaním IT služieb a technických riešení hľadáme pracovníkov na pozíciu Windows... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace