Práce v oboru Informační technologie (2439) - strana 26

Informační technologie
Obchodník pro IT
Brno
před týdnem
- prostor pro iniciativu, kariérní růst - dobré platové ohodnocení a bonusové složky mzdy - zajímavé obchodní příležitosti - bonusy z... zobrazit nabídku»
Interesting oportunities for web developers – JavaScript in Prague
Praha
před týdnem
Do you want to work on projects that will use more than million users around the world? Do you want to extend the functionality of existing... zobrazit nabídku»
Interesting opportunities for Windows C++ developers in Prague
Praha
před týdnem
Do you want to work on projects that will use more than million users around the world? Do you want to develop and implement multithreaded and... zobrazit nabídku»
Interesting opportunities for C# Developers in Prague
Praha
před týdnem
Do you want to work on projects that will use more than milion users around the world? Do you want to develope new products and support of existing... zobrazit nabídku»
.NET vývojář - možnost full time home office
Ústecký
před týdnem
Baví Vás .NET a chcete mít možnost PRÁCE Z DOMOVA?  Jako začínající vývojář dáte přednost firmě, která Vás podpoří ve Vašem... zobrazit nabídku»
E-shop specialist
Praha
před týdnem
Máte zkušenost se správou e-shopu? Baví Vás komunikovat se zákazníky a řešit jejich požadavky? Chcete komunikovat s vývojovým... zobrazit nabídku»
Big data Engineer - poznejte hlavní města Evropy
Praha
před týdnem
Láká Vás pracovat pro TOP mezinárodní společnost a chcete se u toho navíc rozvíjet v oblasti Big data?  Programujete v Javě nebo Scale a... zobrazit nabídku»
Vedoucí webového vývoje (JavaScript)
Praha
před týdnem
Máte skvělý přehled ve webových technologiích a je Vám tato oblast koníčkem?  Příležitost, která je vhodná pro nadšené vývojáře,... zobrazit nabídku»
Java developer (DWH): náročné aplikace, příjemný kolektiv Praha
Praha
před týdnem
Chcete vyvíjet SW na vysoké úrovni komplexity a algoritmizace?  Zajímají vás moderní technologie v oblasti DWH a datové... zobrazit nabídku»
Senior C++ vývojář - vývoj SW pro výzkumnou oblast
Praha
před týdnem
Pro předního výrobce unikátního SW, který je využíván pro výzkumné účely, hledáme seniorního C++ vývojáře. Co Vám na pozici... zobrazit nabídku»
IT Helpdesk German
Jihomoravský
před týdnem
Job Description Our client provides business consulting, technology, engineering and outsourcing services for clients in over 30 countries. Their... zobrazit nabídku»
SAP konzultant
Praha, Středočeský
před týdnem
Pro významnou mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledáme kandidáty / kandidátky na pozici... zobrazit nabídku»
Programátor PHP
Zlínský
před týdnem
Jsi orientovaný na výsledek a máš logické uvažování? Programuješ v PHP jazyce a rád bys pracoval na zajímavých projektech pro letecký a... zobrazit nabídku»
Vývojář iOS
Zlínský
před týdnem
Máš rád výzvy a hledáš řešení? Jsi schopný psát čistý a efektivní kód? Znáš Objective-C a Swift? Chceš pracovat na zajímavých... zobrazit nabídku»
Pre-sale konzultant
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti s analýzou potřeb klientů a orientujete se v oblasti tiskových řešení? Pokud Vás Baví kontakt se zákazníky a máte... zobrazit nabídku»
Konzultant tiskových řešení
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti s analýzou potřeb klientů a orientujete se v oblasti tiskových řešení? Pokud Vás Baví kontakt se zákazníky a máte... zobrazit nabídku»
Grafik/kodér e-mail newsletterů
Ostrava
před týdnem
Co Ti můžeme nabídnou my? Snažíme se přizpůsobovat požadavkům našich zaměstnanců, takže klasické benefity máme v malíku, co bychom... zobrazit nabídku»
Oracle administrátor - datové centrum
Mladá Boleslav
před týdnem
Máte praxi se správou databází ORACLE a hledáte práci v pohodovém neformálním prostředí? Hledáme zkušeného uchazeče na pozici: ORACLE... zobrazit nabídku»
Vývojář Java | částečný úvazek
Liberecký
před týdnem
Chceš se zapojit do týmu profesionálů a dostat se na novou úroveň v programování JAVA? Přighlaš se do výběrového řízení na pozici... zobrazit nabídku»
Grafik
Ostrava
před týdnem
Máte rádi práci, která Vás baví? Kde využijete svého kreativního ducha? Chcete pracovat v kolektivu fajn lidí nebo raději upřednostíte... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace