Práce v oboru Informační technologie (2212) - strana 28

Informační technologie
Application specialist (30 – 40.000,-Kč)
Brno
před 14 dny
Baví Vás programování a zajímáte se o oblast operation v IT? Rádi řešíte různorodé úkoly? Komunikace v angličtině Vám nedělá... zobrazit nabídku»
IOS developer
Brno
před 14 dny
Chcete pracovat na zajímavých projektech pro velké společnosti, případně se podílet na aplikacích pro přední sportovní kluby? Líbí se... zobrazit nabídku»
JavaScript developer
Olomouc
před 14 dny
Baví Vás front end a vývoj v JavaScriptu? Chcete zde uplatnit svoje zkušenosti? Láká Vás pracovat v úspěšné společnosti, kde se budete... zobrazit nabídku»
Architekt C++
Praha
před 14 dny
Jsi seniorní programátor automatických testů nebo jíž máš nějaké zkušenosti s architekturou testů? Zajímá tě oblast automotive a chceš... zobrazit nabídku»
Senior C#, .NET developer - datové systémy pro výrobu - 60-90 000 Kč
Louny
před 14 dny
Dokážete si představit moderní výrobní závod s plně automatizovanou výrobou- Chtěl/a byste se podílet na vývoji SW aplikace (DAS) pro... zobrazit nabídku»
Senior C#, .NET developer - výrobní systémy/automatizovaná výroba - 60-90 0...
Louny
před 14 dny
Dokážete si představit moderní výrobní závod s plně automatizovanou výrobou- Chtěl/a byste se podílet na vývoji SW (MES) pro řízení... zobrazit nabídku»
Programátor řídicích systémů PLC/scada
Louny
před 14 dny
Chceš se podílet na úžasných projektech? Získat nové zkušenosti a rozšířit si obzory? Právě nabízíme skvělou příležitost pro... zobrazit nabídku»
Senior ERP System Programátor
Třebíč
před 14 dny
Máte zkušenosti s programováním ERP systému? Ovládáte SQL? Praha ani Brno Vám nevoní a raději chcete zůstat s prací na Vysočině? Pak... zobrazit nabídku»
IT projektový manažer - zajímavé benefity a mzdové ohodnocení + home offic...
Rožnov pod Radhoštěm
před 14 dny
Máte zkušenosti s řízením IT projektů, hovoříte dobře anglicky a chcete pracovat v moderním pracovním prostředí mezinárodní výrobní... zobrazit nabídku»
MES specialista
Karviná
před 14 dny
Pokud znáte Windows servery MES systémy, přijdťe se přesvědčit, že se Vám u nás bude líbit. Z některých požadavků jsme ochotni slevit.... zobrazit nabídku»
SW tester
Frenštát pod Radhoštěm
před 14 dny
Pro našeho prestižního klienta, dodavavatele služeb a technologií pro průmyslové společnosti, hledáme kandidáty se zkušenostmi v oblasti... zobrazit nabídku»
IT service desk specialista
Ostrava
před 14 dny
Velká možnost pro specialisty v IT! Moderní společnost zajišťující IT podporu nadnárodní korporaci obsazuje pozici IT SERVICE DESK... zobrazit nabídku»
Java programátor
Ostrava
před 14 dny
Velmi atraktivní nabídka do IT! Náš klient - stabilní a moderní společnost, hledá zkušené programátory na pozici JAVA PROGRAMÁTOR! Vaší... zobrazit nabídku»
Podnikový Linux rhel/Unix administrátor s AJ (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Hledáme zkušeného i začínajícího správce podnikových Linux/UNIX serverů, který je schopen vytvořit vhodné podmínky pro komunikaci v... zobrazit nabídku»
Senior PHP programátor bez AJ (35.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Mnohonásobně oceněná úspěšná česká společnost působící již patnáctým rokem v oblasti vývoje kompletních e-shopových řešení,... zobrazit nabídku»
PHP Vývojář/Analytik bez AJ - i pro Absolventy (25.000 - 35.000 Kč)
Praha
před 14 dny
Chceme dát příležitost vývojáři nebo spíše nadšenci do programování, který umí a chce řešit algoritmy nevšedních úloh s úsměvem a... zobrazit nabídku»
IT Supporter
Žebrák
před 14 dny
- Zajímavou komplexní práci ve stabilní nadnárodní společnosti - Uplatnění cizích jazyků a možnost jejich zdokonalení - Profesní... zobrazit nabídku»
BI analytik
Brno
před 14 dny
Máte zkušenosti v oblasti Business Intelligence a datové analýzy? Chcete pracovat na zajímavých projektech pro velké společnosti a... zobrazit nabídku»
Design engineer (Třebíč)
Jihomoravský, Vysočina
před 14 dny
Může být práce zábava? Ano, může. Je-li k dispozici správné pracovní prostředí, kde Vaše povinnosti rostou současně s Vaším osobním... zobrazit nabídku»
ASP.NET/ .NET vývojář
celá ČR
před 14 dny
 - zajímavá, kreativní práce na projektech nadnárodní průmyslové společnosti  - práce v IT, dlouhodobá perspektiva uplatnění  -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace