Práce v oboru Informační technologie (2169) - strana 28

Informační technologie
Tester
Jihomoravský
před týdnem
Pracujete v rámci prostředí Linux/Unix? Rádi byste pracovali na pozici Tester v Brně? Pak hledáme právě Vás! Velká mezinárodní... zobrazit nabídku»
Sw/hw specialisté #7135623 (Praha, CZ)
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti s vývojem SW/HW či vedením projektů v oblasti Automotive? Chcete se podílet na vývoji špičkových produktů pro... zobrazit nabídku»
Fronted programátor
okres Brno/Třebíč
před týdnem
CO MŮŽETE VY OČEKÁVAT OD ZAMĚSTNAVATELE ZA DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI? perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti smlouva na... zobrazit nabídku»
Vývojář v PHP - Talent management -
Plzeň
před týdnem
Být součástí teamu mladých nadšených lidí, kteří se podílejí na vývoji aplikace pro největší společnosti na světě /Adidas, Deutsch... zobrazit nabídku»
Servisní technik elektro - Praha
Praha
před týdnem
seriózní jednání a dobré finanční ohodnocení tj. fix + dle provedených servisních zásahů silné zázemí společnosti a dobré reference,... zobrazit nabídku»
Tester/Test analyst #5458229 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, špičkovou IT společnost nadnárodní skupiny zabývající se vývojem softwaru na... zobrazit nabídku»
Vývojář java
Svitavsko, Brno
před týdnem
Zázemí stabilní a úspěšné firmy Práci na vývoji produktu pro tuzemský i zahraniční trh a kooperaci se zahraničními partnery... zobrazit nabídku»
C# .NET programátor
Brno
před týdnem
zajímavou práci na HPP platové ohodnocení dle zkušeností a prac. výkonu možnost homeoffice – dle domluvy flexibilní pracovní... zobrazit nabídku»
Tester/ka dispečerského komunikačního systému
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, českou společnost, která více jak 20 let působí na telekomunikačních trzích ve střední a východní Evropě jako... zobrazit nabídku»
IT Junior
Pilsen
před týdnem
Jste juniorním kandidátem v IT? Máte zájem si vybudovat kariéru v rostoucí firmě v Plzni? Pak se mi ozvěte, protože Vás hledám.... zobrazit nabídku»
Vývojář SW pro inženýring
Pilsen
před týdnem
Pracovní náplň na pozici Vývojáře SW: - vyvíjet nové SW nástroje pro inženýring - komunikace se zákazníky ze zahraničí - řídit... zobrazit nabídku»
SW Developer
Pilsen
před týdnem
Hledáme kandidáta do týmu pracujícího na vývoji SW. Pokud jste seniorní profil se zájmem o vývoj v jazycích C# nebo C++, ozvěte se nám! zobrazit nabídku»
IT specialista - podpora aplikací
Pilsen
před týdnem
Vaší náplní práce bude: -Zajištění bezchybného chodu svěřených aplikací – převážně výrobních aplikací -Řešení incidentů a... zobrazit nabídku»
Icuk anotátor
Ústí nad Labem
před týdnem
Pojďte se přidat a tvořit s námi budoucnost automobilového řízení! Jak? Následovně: * ve specializovaném programu obdržíte přidělenou... zobrazit nabídku»
PHP vývojář - super firma, super šéf
Praha
před týdnem
Fajn parta lidí, která pracuje na vývoji a údržbě stávajících aplikací interního systému, hledá čerstvý vítr do svých plachet. Jste... zobrazit nabídku»
Resource Partner - BI consulting, mezinárodní společnost
Praha
před týdnem
Chcete vést a rozvíjet mezinárodní tým v přední světové IT společnosti? Máte manažerskou zkušenost v oblasti BI nebo DWH? Láká... zobrazit nabídku»
Salesforce Administrator for international SW company
Praha
před týdnem
For international SW company which is the leader in data integration field we are hiring a strategic position of Salesforce administrator. Your... zobrazit nabídku»
Frontend web Developer: náročné ETL aplikace, fajn kolektiv
Praha
před týdnem
Nastartuj hvězdnou kariéru Frontend Web vývojáře pro mezinárodní SW společnost, která vyvíjí technicky náročné a robustní aplikace v... zobrazit nabídku»
SAP Inhouse Consultant
Hrádek nad Nisou
před týdnem
- Job for a strong and stable international company - Relevant financial remuneration and company benefits - Extra week of vacation - Training... zobrazit nabídku»
Bláznivě nadšený Java EE vývojář
Praha
před týdnem
Umíš JAVU, miluješ JAVU a chceš dělat JAVU? Dáváš Hibernate a Eclipse? Pojď jí dělat s námi!   Co děláme: Vyvíjíme platební... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace