Práce v oboru Informační technologie (2462) - strana 28

Informační technologie
Senior JavaScript Developer
Brno
před týdnem
* Budeš pracovat na monitorovacím produktu, který se vyvíjí zhruba 1 rok * Práce v týmu plném optimistických lidí, kteří pracují tvrdě,... zobrazit nabídku»
Produktový manažer IT
Praha
před týdnem
- Odpovídající platové ohodnocení, motivační ohodnocení - Vzdělávací a jazykové kurzy - Příjemné pracovní prostředí - Mladý... zobrazit nabídku»
C# .NET vývojář
Most
před týdnem
Nabízíme: - přátelské prostředí, kde se snažíme, aby práce pro nás byla zábavou, - pohodový pracovní režim, kde Vám neprudí 3x... zobrazit nabídku»
IT koordinator [zajímavá příležitost] (sveud)
Lounsko
před týdnem
- zaměstnání v prosperující se společnosti - nově se formující oddělení, zatím dva zaměstnanci - měsíční bonusy v návaznosti na... zobrazit nabídku»
CAD technik [benefity]
okres Louny
před týdnem
- měsíční bonusy v návaznosti na plnění cílů závodu i individuálních cílů - zaměstnanecké benefity (stravenky, dotovaná kantýna,... zobrazit nabídku»
Test Technik
Liberec
před týdnem
Nabízíme: Práci v silné mezinárodní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Možnost seberealizace v dynamickém týmu ... zobrazit nabídku»
Linux administrátor
Jihomoravský
před týdnem
Anotácia Pre spoločnosť zaoberajúcu sa vývojom, výrobou a prevádzkovaním herného SW a HW hľadáme Linux administrátora. Ak máš... zobrazit nabídku»
Projektový specialista - juniornější role se zápalem pro věc
Praha
před týdnem
Máte zkušenost s bankovním prostředím a chcete se dále ubírat cestou projektového řízení? Chcete pracovat pro banku s velkým B v mladém... zobrazit nabídku»
Agilní Java star – malý tým, náročné aplikace (Ostrava)
Moravskoslezský
před týdnem
Už Vás nudí korporát a dáte přednost menšímu týmu s extra přátelskou atmosférou? Chcete vyvíjet agilně, se vším všudy? U... zobrazit nabídku»
.NET programátor - šance pro vycházející hvězdy
Praha
před týdnem
Baví Vás vyvíjet?  Zajímáte se o .NET a práci s databázemi?  Máte chuť získat nové IT dovednosti?  Chcete pracovat na zajímavých... zobrazit nabídku»
Solution architect pro lídra v telekomunikacích
Praha
před týdnem
Chcete zazářit jako aplikační architekt?  Rád hledáte s klienty nejlepší řešení?  Jste týmový hráč?  Co takhle pracovat pro... zobrazit nabídku»
Konzultant ERP pro oblast výroby
Praha
před týdnem
Hledáme fajn člověka do fajn party! Sídlíme v moderních kancelářích hned na metru s restauracemi přímo u nosu, a jedna židle je tu volná.... zobrazit nabídku»
Konzultant ERP systémů pro oblast distribuce
Praha
před týdnem
Hledáme fajn člověka do fajn party! Sídlíme v moderních kancelářích hned na metru s restauracemi přímo u nosu, a jedna židle je tu volná.... zobrazit nabídku»
Big data Architect/Manager – unique Big data projects in EU
Praha
před týdnem
Do you want to work for TOP leading IT company and be responsible for leading an international Big data team? Do you want to live in Prague (Czech... zobrazit nabídku»
Business Intelligence Reporting Consultant
Praha
před týdnem
Mezinárodní retailová společnost hledá do svého přátelského týmu profesionálů posilu! Přidejte se k jejich partě, rozvíjejte se v... zobrazit nabídku»
Java vývojář - absolvent - mezinárodní projekty
Praha
před týdnem
Absolvovali jste vysokou školu se zaměřením na informatiku?  Při studiu jste se zaměřili zejména na Javu? Nyní rozšiřujeme tým o... zobrazit nabídku»
Agile Java developer: small team, cutting edge technologies
Praha
před týdnem
We create unique cheminformatics software being used by global Top500 pharmaceutical and biotechnology companies.  Our product portfolio includes... zobrazit nabídku»
IT Konzultant
Praha
před týdnem
Mezinárodní retailová společnost hledá do svého přátelského týmu profesionálů posilu! Ovládáte SQL, PL/SQL? Pak splňujete... zobrazit nabídku»
Systémový architekt - M2M projekty
Praha
před týdnem
Významná společnost, stabilní a přesto dynamická, nabízející jedinečné služby svým zákazníkům v oblasti ICT, hledá do svého nově... zobrazit nabídku»
Applications Developer for investment banking
Praha
před týdnem
We are looking for developers of large-scale applications in the area of finance and risk management for the newly emerging branch of an international... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace