Práce v oboru Informační technologie (2429) - strana 28

Informační technologie
Internal Analyst/Tester
Praha
před týdnem
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate to fill the position of Internal Analyst/Tester. - Improving, integration,... zobrazit nabídku»
Senior Tester/Analyst
Praha
před týdnem
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate to fill the position of a Senior Tester/Analyst. Your responsibilities: -... zobrazit nabídku»
Technical Tester for SQL Server Database
Praha
před týdnem
An international prestigious company is now offering an interesting job: Technical Tester for SQL Server Database Your main Tasks: - Ensuring that... zobrazit nabídku»
C#, .NET vývojář výrobních systémů - nový projekt 50-70 000 Kč
Žatec
před týdnem
Dokážete si představit moderní výrobní závod s plně automatizovanou výrobou??? Chtěl/a byste se podílet na vývoji SW (MES) pro... zobrazit nabídku»
Interesting opportunities for ssrs/SQL reports developers in Prague
Praha
před týdnem
Do you want to work on projects that will use more than million users around the world? And also be in charge to implement add-on reports to existent... zobrazit nabídku»
Překladatel z němčiny pro oblast IT
Praha 9
před týdnem
Našim klientem je zahraniční firma, která se zabývá pronájmem pracovních oděvů a prodejem ochranných pracovních pomůcek. Firma je v ČR... zobrazit nabídku»
IT administrátor informačních systémů (MS server)
Královéhradecký
před týdnem
Co bude náplní Vaší práce Česká společnost poskytující komplexní správu a podporu IS zaměřených na výrobu a logistiku. Hledáme... zobrazit nabídku»
Java developer (DWH): náročné aplikace, příjemný kolektiv Brno
Jihomoravský
před týdnem
Chcete vyvíjet SW na vysoké úrovni komplexity a algoritmizace?  Zajímají vás moderní technologie v oblasti DWH a datové... zobrazit nabídku»
C# developer
Zlínský
před týdnem
Baví Vás vyvíjet v C#? V IT světě jste jako ryba ve vodě?  Chcete, aby pro Vás práce byla zábavou? Pak máme jedinečnou šanci právě... zobrazit nabídku»
Embedded C Developer - mezinárodní TOP společnost, ihned
Praha
před týdnem
Máte zkušenost s programováním embedded systémů v jazyce C /případně C++/? Chcete pracovat pro přední mezinárodní společnost, která... zobrazit nabídku»
Delphi Programátor ERP modulů (logistika,nákup)
Praha
před týdnem
Náplň práce Budete vyvíjet špičkový informační systém a jeho jednotlivé moduly.  Budete se pohybovat v prostředí, kde se nekladou meze... zobrazit nabídku»
IT Infrastructure consultant - worldwide
Středočeský, Praha
před týdnem
Pro mezinárodní společnost působící v oblasti automotive hledáme kandidáta / kandidátku na pozici IT Infrastructure Consultant... zobrazit nabídku»
IT Project Manager - JIT/JIS
Středočeský, Praha
před týdnem
Pro mezinárodní společnost působící v oblasti automotive hledáme kandidáta / kandidátku na pozici Projektový manažer - JIT/JIS. Lokalita... zobrazit nabídku»
Programátoři C++ / C# / PLC systémy - nové projekty
Praha, Středočeský, Jihomoravský
před týdnem
Významná společnost z oblasti zabezpečovací, automatizační a telekomunikační techniky hledá pro svůj tým programátory C++ a C# nebo PLC... zobrazit nabídku»
Programátor všeho druhu (Z48009)
Praha
před týdnem
Hledáme PROGRAMÁTORY na HPP i externí spolupráci. Práce vhodná i pro absolventy. Nabízíme nekonečno práce, pořád je u nás na čem... zobrazit nabídku»
IT administrator -
Letiny
před týdnem
Zajišťuje správu IT a sítě Uživatelskou podporu, údržbu HW a SW Správa cc 50 jednotek zobrazit nabídku»
.NET programátor
Moravskoslezský
před týdnem
Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Máte zkušenosti s programováním v .NET? Disponujete znalostí a praxí v... zobrazit nabídku»
Solution Expert BI
okr. Olomouc
před týdnem
* práci v moderní, prestižní, dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti * příjemné a moderní pracovní prostředí *... zobrazit nabídku»
IT analytik - vhodné i pro absolventy - J1313
okr. Olomouc
před týdnem
- atraktivní práce v mladém dynamickém kolektivu ve vývoji s nejnovějšími informačními technologiemi a v moderním pracovním prostředí ... zobrazit nabídku»
Tester
Praha, Středočeský
před týdnem
Chcete se ponořit do tajů železničního průmyslu? Testovat produkty, které vedou k větší bezpečnosti dopravních prostředku? Rádi... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace