Práce v oboru Informační technologie (2200) - strana 28

Informační technologie
E-commerce vývojář
Brno
před 14 dny
Baví Vás pracovat na vytížených a zajímavých webech? Máte rád/a programování v PHP či jiných OOP jazycích a k PHP byste se rád/a... zobrazit nabídku»
Vývojář UI (rozsáhlý e-commerce web)
Brno
před 14 dny
Baví Vás pracovat na zajímavých a vytížených webech? Máte grafické cítění a cit pro uživatelsky příjemné a praktické řešení... zobrazit nabídku»
Vývojář portálového řešení
Brno - město
před 14 dny
Chcete se zapojit do týmu vývojářů, kteří za využití unikátních technologií pracují na neustálém zdokonalování software pro menší i... zobrazit nabídku»
QA specialist
Brno
před 14 dny
Na pozici QA specialist budete pracovat ve vývojovém týmu, který pracuje na jedné z největších e-commerce platformách v Evropě. - Budete... zobrazit nabídku»
Back END developer
Olomouc
před 14 dny
- vývoj a úprava aplikací - vedení týmu externích developerů - oprava a revize chyb v aplikacích - prezentace aplikací firmením... zobrazit nabídku»
Software Quality Assurance Engineer
Moravskoslezský
před 14 dny
Hledáme bezva parťáka do bezva party pro práci na novém projektu (oblast automotive). Tvá pozice se bude jmenovat Software Quality Assurance... zobrazit nabídku»
Software Development Team Leader
Praha
před 14 dny
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti, kde povedete vývojový tým. Hledáme uchazeče na pozici: Software... zobrazit nabídku»
ABAP Developer - české i mezinárodní SAP projekty
Praha
před 14 dny
Chcete pracovat na zajímavých projektech v SAP? Umíte programovat v ABAP? Úspěšná Globální IT firma nabízí možnost stát se členem týmu... zobrazit nabídku»
Senior SAP Konzultant - české i zahraniční projekty
Praha
před 14 dny
Hledáte uplatnění v solidní firmě? Chcete pracovat na projektech pro různé klienty a poznávat různá firemní prostředí? Máte zkušenosti... zobrazit nabídku»
Senior SAP Konzultant
Praha
před 14 dny
Nabízí se zajímavá práce na velkých projektech pro velké klienty!!! Máte zkušenosti s implementací SAP? Baví Vás návštěvy klienta?... zobrazit nabídku»
SAP Konzultant Senior - české i zahraniční projekty
Praha
před 14 dny
Hledáte uplatnění v solidní firmě? Chcete pracovat na projektech pro různé klienty a poznávat různá firemní prostředí? Máte zkušenosti... zobrazit nabídku»
Business Excellence Lead - business process transformation
Praha
před 14 dny
Do you like consulting work??? Do you prefer working in Global IT company? We are looking for a Business Excellence Lead - business process... zobrazit nabídku»
Business Excellence Leader/Manažer - transformace business procesů
Praha
před 14 dny
Preferujete práci v Globální IT společnosti? Hledáte profesní výzvu? Nabízíme možnost ucházet se o pozici: Business Excellence... zobrazit nabídku»
Senior SAP Konzultant 80 - 100 000 Kč
Praha
před 14 dny
Ovládáte některý z těchto modulů: SAP QM, SAP SD, SAP LE, SAP WM, SAP FI/CO, SAP BW, SAP GTS, SAP MM, SAP PM, SAP PP? Máte zkušenosti s... zobrazit nabídku»
Junior Front-End developer, 40 - 50 000 Kč
Praha
před 14 dny
Chcete se učit novým technologiím? Hledáte práci v úspěšné firmě? Nabízíme vám zajímavou příležitost - práci pro menší... zobrazit nabídku»
Senior Front-End developer, 50 - 70 000 Kč
Praha
před 14 dny
Už vás nebaví nudná práce v nevyhovující firmě? Nabízíme zajímavou příležitost - práci pro menší společnost, přátelský tým... zobrazit nabídku»
Projektový byznys analytik (automotive)
Praha
před 14 dny
Budete pracovat na migraci 2 platforem: migrace a rozvoj klíčového interního ERP (Navision) systému společnosti projektové řízení... zobrazit nabídku»
Junior SAP Konzultant (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Máte čerstvě po škole nebo již jste již posbíral/a profesní zkušenosti? Milujete IT a ERP systémy Vám nejsou cizí? Hledáme konzultanta,... zobrazit nabídku»
Explore Europe as DWH Analyst or ETL Developer
Praha
před 14 dny
Do you want to work for TOP leading IT company and become an BI/DWH Expert? Do you have desire to live in Prague (Czech rep.) and travel to... zobrazit nabídku»
Solution architekt s nejlepším bonusem na světě
Praha
před 14 dny
Chcete si vybudovat kariéru ve stabilní společnosti a přitom nezanedbávat osobní život? Zkuste pracovat pro nejvýznamnějšího poskytovatele... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace