Práce v oboru Informační technologie (2142) - strana 28

Informační technologie
Java developer
Jihomoravský
před 14 dny
Jste zapáleným Java programátorem? Láká Vás prostředí rychle rostoucí české společnosti? Hledáte novou pracovní výzvu s možností... zobrazit nabídku»
Java developer -IS
Jihomoravský
před 14 dny
Baví Vás programování v Javě? Máte za sebou komerční zkušenost v oblasti vývoje SW? Láká Vás prostředí rychle rostoucí české... zobrazit nabídku»
Java programátor - cloud
Jihomoravský
před 14 dny
Jste zapáleným Java programátorem? Hledáte novou pracovní výzvu s možností práce na zajímavých projektech? Hledáme právě Vás! JAVA... zobrazit nabídku»
Programátor C#
Jihomoravský
před 14 dny
Chcete pracovat s moderními technologiemi ve stabilní české společnosti? Umíte programovat v jazyce C# a chcete se podílet na zajímavých... zobrazit nabídku»
Senior programátor C#/C++
Jihomoravský
před 14 dny
Chcete pracovat v úspěšné české společnosti? Máte zkušenosti s programovacím jazykem C# a frameworkem .NET? Chtěli byste se podílet na... zobrazit nabídku»
Absolvent - programátor .NET
Jihomoravský
před 14 dny
Máte výbornou orientaci v IT technologiích? Chcete používat angličtinu na denní bázi? Jste nadšený absolvent a chcete programovat v jazyku... zobrazit nabídku»
Senior programátor .NET
Jihomoravský
před 14 dny
Máte vzdělání v oboru IT? Jste zkušený programátor .NET? Rádi byste v práci využívali anglický jazyk? Pokud ano, tato pozice je vhodná... zobrazit nabídku»
Developer automatizovaných testů
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti s tvorbou automatizovaných testů a rádi byste své zkušenosti využili při zajímavém projetu? Máte zkušenost s prací s... zobrazit nabídku»
Developer OF automated testing
Jihomoravský
před 14 dny
Are you experienced in testing? Are you experienced with operating system Linux? Do you have good knowledge of Python or Ruby? Do you speak... zobrazit nabídku»
Microsoft dynamics CRM - konzultant
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti s implementací Microsoft CRM systému? Zajímají Vás vnitrofiremní procesy? Láká Vás mezinárodní pracovní prostředí a... zobrazit nabídku»
Oracle Database administrator
Praha
před 14 dny
International reliable and successful company Friendly team, modern environment Mobile phone, notebook 5 weeks of holidays Meal vouchers ... zobrazit nabídku»
Senior SAP Basis Administrator
Hlavní město Praha
před 14 dny
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
Servisní pracovník elektronických zabezpečovacích zařízení
Ústí nad Labem
před 14 dny
- perspektivní práci v zavedené a prosperující společnosti - možnost aktivně ovlivnit svůj příjem - příjemné pracovní prostředí ... zobrazit nabídku»
HW designer/hw developer #6200507 (Praha, CZ)
Praha
před 14 dny
People Consulting s.r.o. Máte zájem být u zrodu nejnovějších technologií v oblasti automotive? Pro našeho významného klienta hledáme... zobrazit nabídku»
PHP pozice - sportovní weby
Praha
před 14 dny
? Dlouhodobou práci na vlastních projektech, kt. navštíví miliony lidí denně ? Příjemnou pracovní atmosféru v projektových týmech do 6... zobrazit nabídku»
Java Developer - Plzeň
Plzeň
před 14 dny
Benefits Full-time job stable company travelling zobrazit nabídku»
Programátor C
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na identifikační systémy, karty, přístupové, docházkové systémy; hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
IT specialista - Vestec
Vestec
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnosti, která působí na trhu již více jak 13 let jako spolehlivý dodavatel moderních telekomunikačních... zobrazit nabídku»
DWH vývojář junior
Praha, Středočeský
před 14 dny
Jste čerstvým absolventem a svoji další budoucnost vidíte v oblasti datových skladů? Spočívá Vaše motivace v možnosti učit se od... zobrazit nabídku»
DWH vývojář senior
Praha, Středočeský
před 14 dny
Máte bohaté zkušenosti v oblasti DWH a rádi byste je zúročili na zajímavých projektech? Láká Vás komunikace v anglickém jazyce a možnost... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace