Práce v oboru Informační technologie (2532) - strana 28

Informační technologie
Team Leader - IT Service Desk
Jihomoravský
před týdnem
Job Description Our client provides business consulting, technology, engineering and outsourcing services to help clients build tomorrow’s... zobrazit nabídku»
Backup&storage server administrator
Jihomoravský
před týdnem
Máte zájem pracovat v globální organizaci zajišťující IT podporu pro jednu z největších společností světa zaměřenou na výrobu... zobrazit nabídku»
C# programátor
Plzeňský
před týdnem
Vyhovuje Vám organizovat si práci podle svého? Máte zkušenosti s programováním v C#? Láká Vás klidnější prostředí české... zobrazit nabídku»
Java programátor
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenosti s vývojem v Java a znáte webové technologie? Chcete se podílet na návrhu webových aplikací a být součástí mezinárodního... zobrazit nabídku»
C++ programátor
Praha
před týdnem
Jste C++ guru nebo s tímto jazykem pouze začínáte? Obojí je vítané! Chcete-li pracovat na jedinečném projektu s mezinárodním přesahem, tak... zobrazit nabídku»
C++ vývoj v oblasti zdravotnictví
Praha
před týdnem
Jste zkušený C/C++ vývojář? Máte zkušenosti i v oblasti embedded vývoje a chcete navíc svou prací zachraňovat životy? Neváhejte ani... zobrazit nabídku»
C/C++ specialista
Plzeňský
před týdnem
Máte blízko s softwaru i hardwaru? Umíte programovat v C nebo C++. V prostředí Linuxu nebo Windowsu jste jako doma? Nebojíte se říci pár vět... zobrazit nabídku»
HW vývojář
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti s návrhem digitálních nebo analogových komponent a domluvíte se anglicky? Chcete-li být součástí týmu, který pracuje na... zobrazit nabídku»
Linux system administrator
Jihomoravský
před týdnem
Orientujete se na OS Linux a domluvíte se anglicky? Chcete pracovat pro mezinárodní společnost a využívat v práci nejmodernější... zobrazit nabídku»
Programátor .NET C# / SQL
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti s vývojem a implementací databází? Ovládáte jazyk C#? Zajímá Vás oblast business inteligence? Pokud odpověď zní ano, tak... zobrazit nabídku»
Technology support specialist with english
Praha
před týdnem
Introduction of our client / job offer For our client international company located near to metro in Prague 5 we are looking for candidates on the... zobrazit nabídku»
C embedded developer - Germany - Nuremberg
NUREMBERG
před týdnem
- Challenges on the forefront of technology. - Recognition of individual and team contribution. - Training and education in the areas of technology... zobrazit nabídku»
Specialista IT
Kraslice
před týdnem
* zázemí stabilní společnosti * 5 týdnů dovolené * příspěvek na stravu * odborné a jazykové vzdělávání zobrazit nabídku»
Backoffice Operations Manager
Hlavní město Praha
před týdnem
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
Information Security Consultant
Praha
před týdnem
International reliable and successful company Friendly team, moderne environment Mobile phone, notebook 5 weeks of holidays Meal vouchers... zobrazit nabídku»
Java Developer - Plzeň
Plzeň
před týdnem
Benefits Full-time job stable company travelling zobrazit nabídku»
C++ programátor junior
Praha, Středočeský
před týdnem
Máš ukončené vysokoškolské vzdělání a hledáš zajímavou pracovní příležitost s možností růst? Máš zkušenosti s programováním... zobrazit nabídku»
Oracle developer
Praha, Celá ČR, Homeoffice
před týdnem
- Možnost získání jedinečných zkušeností na velkém a prestižním projektu - Motivující nadprůměrné finanční ohodnocení dle... zobrazit nabídku»
Senior Active Directory Specialist
Praha
před týdnem
Introduction of our client / job offer I am looking for senior level Active Directory technician that will focus on support of large-scale environment... zobrazit nabídku»
IT Helpdesk German
Jihomoravský
před týdnem
Job Description Our client provides business consulting, technology, engineering and outsourcing services for clients in over 30 countries. Their... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace