Práce v oboru Informační technologie (2214) - strana 29

Informační technologie
Etický hacker
Praha
před 14 dny
Jsi nadšencem do informační bezpečnosti? Máš konexe a víš, jak to chodí na undergroundových fórech nebo dark netu? Jestli jsi badatel,... zobrazit nabídku»
.NET developer - Germany - Berlin
Berlin
před 14 dny
start immediately/ASAP Only English language needed Location - Berlin big projects for different sectors long-therm cooperation ... zobrazit nabídku»
.NET Developer
Zlín
před 14 dny
Zázemí stabilní a prosperující společnosti Možnost dalšího odborného růstu Práci na plný úvazek v přátelském kolektivu zobrazit nabídku»
JavaScript frontend developer
Olomouc
před 14 dny
Are you experienced web developer? Do you want to expand your horizon in stable international company? If your answer is possitive, send us your CV... zobrazit nabídku»
Tester
Praha
před 14 dny
Máte zkušenosti s testováním softwaru a baví vás zkoušet nové postupy a nástroje? Chcete se naučit automatické testování a dorozumíte se... zobrazit nabídku»
Vývojář webových aplikací - sportovní weby
Praha
před 14 dny
? Dlouhodobou práci na vlastních projektech, kt. navštíví miliony lidí denně ? Příjemnou pracovní atmosféru v projektových týmech do 6... zobrazit nabídku»
IT Specialista
okres Hradec Králové
před 14 dny
Pracovní nabídka Pro našeho klienta, výrobní společnost v okrese Hradec Králové, hledáme vhodné kandidáty na pozici IT SPECIALISTA ... zobrazit nabídku»
IT administrátor
okres Hradec Králové
před 14 dny
Pracovní nabídka Pro našeho významného klienta, výrobní společnost, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: IT ADMINISTRÁTOR ... zobrazit nabídku»
ASP.NET developer
okres Hradec Králové
před 14 dny
Pracovní nabídka Je .NET Vaše nejoblíbenější technologie? Máte zájem pracovat na zajímavých projektech? Chcete být součástí... zobrazit nabídku»
Servisní technik pro IT a pokladní systémy
Zlín
minulý měsíc
práci se zajímavými technologiemi zajímavé platové ohodnocení benefity přátelský kolektiv moderní zázemí a podpora úspěšného... zobrazit nabídku»
PHP programátor - Třebíčsko
lokalita Třebíčsko
minulý měsíc
Pro našeho klienta, tuzemskou stabilní a prosperující společnost, hledáme šikovného kandidáta či kandidátku na pozici - PHP... zobrazit nabídku»
Software developer C++
Nový Jičín
minulý měsíc
Baví Tě programovat? Chceš být za svou práci náležitě odměněn? Rád bys pracoval v mezinárodní výrobní společnosti, která je... zobrazit nabídku»
Programátor - Java, C++; osobní automobil
Frenštát pod Radhoštěm
minulý měsíc
Java, C#, C++ Máte zkušenosti s některým z těchto programovacích jazyků a domluvíte se anglicky? Rádi byste působili v perspektivní... zobrazit nabídku»
Configuration specialist
Pohořelice
minulý měsíc
* Konfigurace multifunkčních tiskových zařízení a jejich kontrola * Odstraňování závady detekované přístrojem * Provádění technické... zobrazit nabídku»
Vývojář SW
Šumperk
minulý měsíc
Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici TECHNIK MĚŘENÍ A VÝVOJ SW. Náplň práce: - měření... zobrazit nabídku»
Software Test Engineer
Olomouc
minulý měsíc
Náplň práce: - funkcionální a nefunkcionální (výkonnostní a zátěžové) testování aplikací -analýza funkčnosti vyvíjených... zobrazit nabídku»
Programátor C/C++|práce na home office|mezinárodní společnost|až 80 000 K...
Rožnov pod Radhoštěm
minulý měsíc
Máte zkušenosti s programovacím jazykem C/C++, zajímá Vás oblast mikropočítačů, embedded a chcete pracovat v přední světové společnosti... zobrazit nabídku»
Programátor C/C++|práce na home office|mezinárodní společnost|až 40 000 K...
Rožnov pod Radhoštěm
minulý měsíc
*** POZICE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY *** Máš zkušenosti s programováním v jazyce C/C++, zajímá tě oblast mikropočítačů, embedded a chceš... zobrazit nabídku»
IT - analytik kvality
Olomouc
minulý měsíc
vedení testovacích činností doporučování vhodných testování pro automatizaci provádění ad-hoc regresivních testů reporting chyb vedení... zobrazit nabídku»
Back END developer
Olomouc
minulý měsíc
- vývoj a úprava aplikací - vedení týmu externích developerů - oprava a revize chyb v aplikacích - prezentace aplikací firmením... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace