Práce v oboru Informační technologie (1982) - strana 29

Informační technologie
IT consultant
Tachov
před týdnem
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Super brigáda v IT (KAPLICE)
Kaplice
před týdnem
Nabízíme: - mzdu 80Kč/h - práce minimálně na tři dny v týdnu - super placená praxe - nástup ihned zobrazit nabídku»
Testovací technik HW
Plzeň
před týdnem
- zajímavou práci v perspektivní společnosti - možnost osobního a profesního rozvoje - velmi dobré platové ohodnocení - stravování v... zobrazit nabídku»
Programátor SW specialista
Plzeň
před týdnem
- zajímavou práci v perspektivní společnosti - možnost osobního a profesního rozvoje - velmi dobré platové ohodnocení - stravování v... zobrazit nabídku»
Programátor / Databázový specialista 35 000 - 45 000 Kč
Praha
před týdnem
zajímavou práci v menším IT týmu stabilní zázemí významné české společnosti motivační finanční ohodnocení 5 týdnů dovolené,... zobrazit nabídku»
IT Service Desk Junior
Praha
před týdnem
Co Vám společnost za Vaši práci nabídne? - Kariérní rozvoj a postup - Flexibilní pracovní doba - Firemní vzdělávání - Přátelskou,... zobrazit nabídku»
Programátor
Plzeň - sever
před týdnem
- Uplatnění na pracovní pozici nabízící širokou škálu výzev v průmyslovém prostředí výrobní společnosti - Pracovní smlouva na dobu... zobrazit nabídku»
Specialista IT podpory v Kolíně, až 26000Kč
Kolín
před týdnem
- fixní plat s bonusy - flexibilní 8hodinovou směnu mezi 7:00 - 19:00 - služební auto i na soukromé účely - služební mobilní telefon s... zobrazit nabídku»
Analytik ERP systému
Jihomoravský
před 14 dny
* Možnost zahraničních cest * Příspěvek na dojíždění * 5 týdnu dovolené * Pružnou pracovní dobu * Závodní stravování * Podporu... zobrazit nabídku»
Kooridinátor pro implementaci CRM řešení
Jihomoravský
před 14 dny
* Mobilní telefon, notebook * Zázemí úspěšné nadnárodní společnosti * Osobní rozvoj a kariérní růst * Set zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
CAD specialist
Zlínský
před 14 dny
* stabilní zázemí perspektivní společnosti * 5 týdnů dovolené, stravenky * finanční bonusy a odměny * možnost dalšího... zobrazit nabídku»
Oracle administrátor - datové centrum
Mladá Boleslav
před 14 dny
Máte praxi se správou databází ORACLE a hledáte práci v pohodovém neformálním prostředí? Hledáme zkušeného uchazeče na pozici: ORACLE... zobrazit nabídku»
Solution Architekt / Software architekt
Praha
před 14 dny
Zajímáte se o oblast Identity Managementu a bezpečnosti? Nechcete jen sedět u stolu, ale chodit k zákazníkům? - Diskutovat s nimi jejich... zobrazit nabídku»
Specialista implementace systémů
Praha
před 14 dny
Jste specialistou na implementace systémů? Zajímala by Vás oblast bezpečnosti a Identity managementu? Hledáte pestrou práci, při které... zobrazit nabídku»
Hledáme Delphistu
Praha
před 14 dny
Vyvíjejte v Delphi! Hledáme vývojáře informačních systémů v Delphi. Podílejte se na vývoji nových systémů! Upravujte stávající... zobrazit nabídku»
Pracovník skladu až 20.000 Kč - dlouhodobá spolupráce
Praha
před 14 dny
Přijmeme šikovné pracovníky/ce - dělníky /ce na: - jednoduchá montáž výrobků - kontrola kvality - balení zboží - vkládání dat do... zobrazit nabídku»
Konzultant help desku - Hradec Králové - 24 000 Kč
Hradec Králové
před 14 dny
Co Vám nabídneme? stabilní práci na HPP pro nadnárodní společnost s 19letou tradicí různorodou práci na zajímavých projektech ... zobrazit nabídku»
CAD support
Zlínský
před 14 dny
* stabilní zázemí perspektivní společnosti * 5 týdnů dovolené, stravenky * možnost dalšího vzdělávání * profesní a osobnostní... zobrazit nabídku»
IT Specialista
Plzeň
před 14 dny
SŠ, VŠ vzdělání se zaměřením na IT předchozí zkušenost na obdobné pozici alespoň 2 roky dobrá znalost správy počítačových... zobrazit nabídku»
Programátor v Delphi
Náchodsko
před 14 dny
- otevřená firemní kultura - možnost firemního růstu - zázemí exportně orientované firmy - práce v nově zrekonstruovaných prostorech v... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace