Práce v oboru Informační technologie (2163) - strana 29

Informační technologie
Stop nudnému programování - Computer Vison projekty
Praha 6
před týdnem
Stop nudnému programování finančních softwarů, aplikací do ERP a podobných věcí. Teď frčí Face Recognition, Computer Vision a podobné... zobrazit nabídku»
Podporuj aplikace na Smíchově
Praha 5
před týdnem
Máte chuť připojit se do úspěšného Start-upu? Rozjeli to ve velkém, jsou v Americe, Evropě, Asii a už i v Rusku, jejich produkty zná celý... zobrazit nabídku»
SW Tester - Load, Performance, Security testy (30.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Jsme parta, která hraje fair a děláme "hračky" pro velké. Ale abychom si byli jisti, že naše hračky správně fungují, potřebujeme nového... zobrazit nabídku»
Linux/Unix junior security administrator
Praha
před týdnem
What is the scope of the project? Do you like to work with people and technology? Do you think, users are biggest weak-spot for every system? If you... zobrazit nabídku»
Network administrator
Jihomoravský
před týdnem
Do you have a good analytical thinking and would you like to cooperate on the interesting projects in the international company? Send us your... zobrazit nabídku»
C++ absolvent
Praha
před týdnem
C++? Aplikační vývoj? Prima parta? Co víc si přát! Chceš se dozvědět víc? Zašli nám svůj životopis ještě dnes a můžeš se stát... zobrazit nabídku»
Konzultant tiskových řešení
Praha
před týdnem
Jste obchodní typ, který je zaměřen na oblast IT a orientuje se v tiskových řešení? Je Vaším zájmem najít ten nejlepší model na... zobrazit nabídku»
Solutions consultant
Praha
před týdnem
Máte cit pro obchod a je Vaší vášní IT? Dokážete analyzovat technické zázemí klienta? Ano? Pošlete mi své CV ještě dnes! * finanční... zobrazit nabídku»
Oracle Developer
Praha
před týdnem
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
HW / Linux Administrator
Praha
před týdnem
International reliable and successful company. Friendly team, modern environment. Mobile phone, notebook. 5 weeks of holidays. Meal vouchers.... zobrazit nabídku»
C embedded developer - automotive Germany - Dresden area
Dresden area
před týdnem
- Very interesting company working mainly on automotive proejcts - Cooperation with finding an accomodation - a few Czech... zobrazit nabídku»
C Software Development, Germany - Stuttgart area
Stuttgart area
před týdnem
- A dedicated and vigorous team with the best possible working atmosphere - New experience and exciting projects in statistically based methods and... zobrazit nabídku»
Senior programátor – C
Jihomoravský
před týdnem
Jste zkušený programátor a Vaší hlavní dovedností programování v jazyce C? Umíte pracovat v Linuxu a máte zkušenosti s vývojem pro... zobrazit nabídku»
Frontend programátor
Jihomoravský
před týdnem
Chcete se podílet na vývoji UI? Máte zkušenosti s vývojem v JavaScriptu? Anglicky se dorozumíte bez obtíží? Tak jste to právě vy, koho... zobrazit nabídku»
Programátor Java
Jihomoravský
před týdnem
Chcete pracovat v úspěšné mezinárodní společnosti? Máte zkušenosti s vývojem softwaru a umíte programovat v jazyku Java? Pokud ano, pak je... zobrazit nabídku»
Technická podpora - 3rd level
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenost s technickou podporou? Máte dobrou znalost Unix/Linux? Máte zkušenost se sítěmi, například TCP/IP nebo LAN/WAN? Domluvíte se... zobrazit nabídku»
C# programátor s cestováním
Jihomoravský
před týdnem
Máte dobrou znalost anglického jazyka a umíte programovat v jazyku C#? Zajímalo by Vás vycestovat za zákazníky do celého světa? Hledáte... zobrazit nabídku»
SW developer C++/C /JAVA/ python - prague #5041933 (Praha, CZ)
Praha
před týdnem
People Consulting s.r.o. On behalf of our client, a large industrial holding, one of the leaders on the market in R&D, we are looking for... zobrazit nabídku»
Sw/hw Engineer wanted! #7135467 (Praha, CZ)
Praha
před týdnem
SW/HW Engineer WANTED!    What a great challenge to participate on the development of the newest Advanced driving assistance systems? Working with... zobrazit nabídku»
IT Administrátor - ERP systém -
Ostrov nad Ohří
před týdnem
Odpovědnost za funkčnost sítě a IT vybavení administrace ERP systému příprava a rozvíjení firemního intranetu na bázi MS Sharepoint... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace