Práce v oboru Informační technologie (2166) - strana 29

Informační technologie
Síťový specialista
Pilsen
před týdnem
Co byste řekli na pozici Síťového specialisty. Umíte anglicky a pohybujete se v těchto vodách. Dejte o sobě vědět. Vaší náplní práce... zobrazit nabídku»
IT podpora uživatelů
Obecnice
před týdnem
Vaším úkolem bude: - Podpora zahraničních uživatelů - Komunikace napříč společností - Řešení aktuálních problémů v rámci IT... zobrazit nabídku»
C# Developer
Praha
před týdnem
Nebaví tě nudné programování ve finančním sektoru? Pracoval bys rád na systémech, kde se vyvíjí něco hmatatelného? Co takhle práce v R&D... zobrazit nabídku»
Application Support Specialist with Russian
Praha 5
před týdnem
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate for the position of Application Support Specialist with Russian. You will... zobrazit nabídku»
Network Engineer
Praha 5
před týdnem
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate for the position of Network Engineer. You will be responsible for: -... zobrazit nabídku»
Linux administrator for critical environment
Praha
před týdnem
Are you experienced Linux administrator? Do you want to work with cutting edge technologies? Our international client, financial company is looking... zobrazit nabídku»
Technik SW Support
Zlín
před týdnem
Zázemí stabilní a prosperující společnosti Možnost dalšího odborného růstu Práci na plný úvazek v přátelském kolektivu zobrazit nabídku»
Quality manager/Test engineer
Praha
před týdnem
- práce na nových mezinárodních stránkách jedné z velkých automobilek - agilní vývoj - pozitivní prostředí a duch společnosti -... zobrazit nabídku»
PLC programátor – Absolvent
Praha-východ
před týdnem
Zajímá Vás programování PLC? Chcete se podílet na projektech automatizace výroby světových značek piv a rozvíjet se pod vedením... zobrazit nabídku»
Programátor specialista - Mělník
Mělník
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, zabývající se vývojem internetových a intranetových aplikací, který rozšiřuje svůj pracovní tým,... zobrazit nabídku»
SAP Senior konzultant CRM
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, významnou českou poradenskou společnost, která nabízí řešení na platformě SAP v oblasti péče o zákazníka, řízení... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Jablonec na Nisou
před týdnem
Pro našeho klienta, českou stabilní společnost, která se zabývá průmyslovou automatizací, hledáme vhodné kandidáty na... zobrazit nabídku»
C embedded developer - Germany - Chemnitz
Chemnitz
před týdnem
- AJ only needed - C development, embedded systems - Start by agreement - Paid and provided accomodation - Project in Chemnitz, Germany -... zobrazit nabídku»
Hardware engineer with English - Germany - Chemnitz
Chemnitz
před týdnem
- Start by agreement - Help with an accomodation - Project in Chemnitz, Germany - Durration: long term project (1+,2+, 3+) - company with... zobrazit nabídku»
C developer/embedded, Germany - Bautzen
Bautzen
před týdnem
* zajištěné a hazené ubytování * nástup ASAP/dohodou * lokalita - krásné městečko Bautzen, Německo (Sasko) * dobrá dojezdová... zobrazit nabídku»
Systémový specialista (30-35k)
Brno
před týdnem
- 5 týdnů dovolené - příspěvek na připojištění - podpora při vzdělávání - příspěvek na stravování - doprava z centra Brna... zobrazit nabídku»
Contributing scrum master - C#
Jihomoravský
před týdnem
Chcete být součástí nově vznikajícího týmu? Umíte programovat v jazyku C# a chcete se učit nejnovější technologie, vyvíjet inovativní a... zobrazit nabídku»
Prodejce CAE software
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která dodává komplexní CAD a Network řešení pro projektanty, konstruktéry a architekty v Čechách a na... zobrazit nabídku»
IT administrátor
Celá ČR, Jihomoravský
před týdnem
Jsi komunikativní člověk, kterého baví řešit nastalé problémy? Chceš pracovat s Atlassian nástroji a zajímáš se o virtualizaci a... zobrazit nabídku»
Programátor C++
Brno, Praha
před týdnem
Perspektivní a zajímavou práci v příjemném kolektivu Možnost seberealizace a profesního rozvoje Silné zázemí zahraniční... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace