Práce v oboru Informační technologie (2466) - strana 29

Informační technologie
Software Project Manager - laserové technologie
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti, nebo vás zajímají lasery a jejich využití v automobilovém průmyslu??? Umíte řídit SW projekty, ideálně ve vývoji... zobrazit nabídku»
SW Architect/ SW Engineer – vývoj algoritmů
Praha
před týdnem
Máte vzdělání a zkušenosti v robotice, kybernetice, embedded vývoji, RTOS, vývoji bezpečnostních SW, apod.??? Zajímá vás oblast SW... zobrazit nabídku»
C# Developer
Praha
před týdnem
Anotácia Pre českú spoločnosť zaoberajúcu sa digitalizáciou dokumentov hľadáme kandidáta na pozíciu C# programátor. Vítaní sú nielen... zobrazit nabídku»
Programátor robotů a řídicích systémů
Turnov
před týdnem
- Velmi dobré finanční ohodnocení - Zázemí stabilní společnosti - Propracovaný systém bonusů a prémií - Benefitní program Cafeterie... zobrazit nabídku»
Administrativní a technická L1 podpora s aj+nj
Jihomoravský
před týdnem
Informace o pracovní pozici: Pro našeho klienta, velkou mezinárodní společnost v Brně, hledáme pracovníky na pozici: ADMINISTRATIVNÍ A... zobrazit nabídku»
Obchodně technický konzultant pro softwarové řešení LU 290
Čechy
před týdnem
Orientujete se v oblasti IT a máte dobré analytické a koncepční schopnosti? Chcete se rozvíjet v oblasti podnikových portálů? Rychle se... zobrazit nabídku»
IT Application Administrator – šance pro nadějné IT!
Plzeň
před 14 dny
stravenky jazykové kurzy a další školení značný roční bonus ve výši jednoho platu v případě dobrých hospodářských výsledků... zobrazit nabídku»
.NET Developer Junior
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost spolupracující s významnou zahraniční klientelou - používající rozvojové programy a zabývající se... zobrazit nabídku»
Software developer for .NET and C # - Germany
Chemnitz
před 14 dny
- responsible task area - flexible working hours - a pleasant working environment in a family team with flat hierarchies - social benefits zobrazit nabídku»
Projektovy koordinátor v balíku
Brno
před 14 dny
Poskytujeme: pružná prac. doba stravenky v hodnotě 100 Kč občerstvení na pracovišti – sodobary, káva, ovoce firemní a společenské... zobrazit nabídku»
Technický poradce pro obchod s AJ
Pardubický
před 14 dny
Za Vaši práci odměňují: - pravidelnou měsíční mzdou a navíc bonusy - výhodami jako jsou stravenky, různé příspěvky - možností... zobrazit nabídku»
Java developer, možný home office
Ostrava
před 14 dny
Malá, skvělá, mezinárodní, pohodová a v Ostravě. Tyto slova nejlépe definují společnost, pro níž hledáme specialisty na pozici JAVA... zobrazit nabídku»
IT specialista
okres Hradec Králové
před 14 dny
Pro našeho klienta, výrobní společnost v okrese Hradec Králové, hledáme vhodné kandidáty na pozici IT SPECIALISTA Požadujeme:... zobrazit nabídku»
Referent IS - programátor intranetu - vhodné pro absolventy
okres České Budějovice
před 14 dny
- Možnost profesního rozvoje - platové ohodnocení dle praxe a zkušeností - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - možnost... zobrazit nabídku»
Web developer
Hradec Králové
před 14 dny
- trvalý pracovní poměr u expandující IT společnosti - samostatná, zajímavá a tvůrčí práce v dobrém týmu - příjemná firemní... zobrazit nabídku»
Obchodně technický konzultant pro softwarové řešení LU 290
Praha
před 14 dny
Orientujete se v oblasti IT a máte dobré analytické a koncepční schopnosti? Chcete se rozvíjet v oblasti podnikových portálů? Rychle se... zobrazit nabídku»
Projektant MaR a elektro
Pardubicko
před 14 dny
- dlouhodobá perspektiva uplatnění - práce ve velmi přátelském kolektivu - možnost dalšího odborného růstu a seberealizace - příspěvěk... zobrazit nabídku»
SAP FI Helpdesk
Jihomoravský, Vysočina
před 14 dny
Job Offer: FI support for international Accounting shared service centre in CZ FI support for locations worldwide Support BPI process in FI... zobrazit nabídku»
SAP fi-co Processes International Support
Jihomoravský, Vysočina
před 14 dny
Náplň práce: Part of the central CO process management team Support for (FI/)CO key users worldwide Close cooperation with CO Process... zobrazit nabídku»
Kreslič CAD - vhodné i pro absolventy (19.000 - 25.000 Kč)
Olomoucký
před 14 dny
Hledáme kresliče pro tvorbu technické dokumentace, kteří znají program CAD a chtějí pracovat pro úspěšnou mezinárodní strojírenskou... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace