Práce v oboru Informační technologie (2210) - strana 29

Informační technologie
Systémový Test Inženýr - SW vývoj pro automotive
Praha
před týdnem
Chcete se podílet na vývoji HiTech elektronických zařízení pro automobily světových značek? Zajímá vás Systémové testování při... zobrazit nabídku»
System Test engineer - SW development for automotive
Praha
před týdnem
Do you want to be a member of the team of specialists developing Hi-tech electronic devices for cars of global car manufacturers??? Are you... zobrazit nabídku»
Aplikační inženýr - SW vývoj pro automobily
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti ze SW vývoje v automobilovém průmyslu? Lákají Vás nové technologie a prostor pro osobní rozvoj? V současnosti se Vám... zobrazit nabídku»
SW Architect/ SW Engineer – vývoj algoritmů
Praha
před týdnem
Máte vzdělání a zkušenosti v robotice, kybernetice, embedded vývoji, RTOS, vývoji bezpečnostních SW, apod.??? Zajímá vás oblast SW... zobrazit nabídku»
SW Project Manager - laserové technologie/automotive
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti, nebo vás zajímají lasery a jejich využití v automobilovém průmyslu??? Umíte řídit SW projekty, ideálně ve vývoji... zobrazit nabídku»
SW developer - embedded development (autonomous vehicle development)
Prague
před týdnem
Do you want to participate on the development of HiTech Electronic equipment for worldwide brands of cars? Interested in autonomous vehicle... zobrazit nabídku»
Junior Embedded developer (C programming) - autonomous vehicle development
Prague
před týdnem
Finished recently your studies? Thinking about your future career? Are you interested in CAR development, especially Advanced systems for cars???... zobrazit nabídku»
Senior vývojář embedded systémů - vývoj autonomních automobilů
Praha
před týdnem
Vývoj autonomního auta? Zatím ne, ale časem ANO!!! Pokud máte za sebou technické vzdělání a zkušenosti ve vývoji vestavěných systémů... zobrazit nabídku»
Junior vývojář - vývoj autonomních automobilů
Praha
před týdnem
Vývoj autonomního auta? Zatím ne, ale časem ANO!!! Pokud máš za sebou VŠ se zaměřením na SW vývoj, ale třeba i elektroniku, mechatroniku,... zobrazit nabídku»
IT specialista - podpora SW a služeb (EDI)
Praha
před týdnem
Hledáte vhodnou práci pro rozjezd své kariéry? Rádi komunikujete? Zajímá vás další profesní růst? Pokud ano, máme pro vás zajímavou... zobrazit nabídku»
Správce IS a aplikací ERP
Ústeckoorlicko
před týdnem
- nabízíme dlouhodobé uplatnění v oblasti správy a rozvoje ERP systému výrobní společnosti  - odborný růst  a perspektivu - stabilní... zobrazit nabídku»
Programátor / Databázový specialista 35 000 - 45 000 Kč
Praha
před týdnem
zajímavou práci v menším IT týmu stabilní zázemí významné české společnosti motivační finanční ohodnocení 5 týdnů dovolené,... zobrazit nabídku»
Projektový manažer (řízení projektů elektro nebo MaR)
Pardubicko
před týdnem
Hledáme projektového manažera, který dokáže vést a řídit projekty a projektové týmy.Hledáme schopnost stanovit časový a finanční plán... zobrazit nabídku»
Koordinátor IT projektů
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, kterým je pražská luxusní taxi služba, hledáme vhodného kandidáta na pozici Koordinátor IT projektů. Náplň... zobrazit nabídku»
Síťový administrátor
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti v rámci správy sítí? Ovládáte některý z programovacích nebo skriptovacích jazyků? Rád byste se stal součástí... zobrazit nabídku»
Databázový specialista - oracle
Praha
před 14 dny
Jste mistrem v SQL nebo v PL/SQL ve spojení s Oracle databázemi? Je vývoj a správa databázových systémů součástí Vašeho JÁ? Pošlete mi... zobrazit nabídku»
Vývojář SW
Šumperk
před 14 dny
Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici TECHNIK MĚŘENÍ A VÝVOJ SW. Náplň práce: - měření... zobrazit nabídku»
IT Administrátor - Infrastrukturní centrum
Praha
před 14 dny
Máte zájem podílet se na budování malého IT centra v mezinárodní firmě- Zajímají Vás infrastrukturní technologie (Windows servery,... zobrazit nabídku»
IT Security Konzultant
Praha
před 14 dny
Hledáte práci v oblasti bezpečnosti? Chcete se podílet na zabezpečení nejnovějších systémů, na jejichž kvalitě závisí lidské... zobrazit nabídku»
Junior SW Tester
Praha
před 14 dny
Zajímá Vás práce v oblasti testování ?Chcete se podílet na testování nejnovějších systémů, na jejichž kvalitě závisí lidské... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace