Práce v oboru Informační technologie (2232) - strana 3

Informační technologie
Ethernet SW Developer - Automotive
Brno nebo Rožnov pod Radhoštěm
před hodinou
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností na převážně zahraničních... zobrazit nabídku»
Programátor Embedded SW
Brno nebo Rožnov pod Radhoštěm
před hodinou
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností na převážně zahraničních... zobrazit nabídku»
Embedded SW Engineer - vhodné i pro absolventy VŠ
Brno nebo Rožnov pod Radhoštěm
před hodinou
Zaměstnavatel Vám umožní rozvíjet své odborné znalosti při práci na celosvětových projektech, pomůže Vám zlepšovat Vaše jazykové... zobrazit nabídku»
Specialista procesů
Hradec Králové
před hodinou
zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci s možností podílet se na změně fungování podniku, odpovídající finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Servisní technik pro oblast medical devices (FOMEI a.s.)
Hradec Králové + dohodnutý region v České republice
před hodinou
Perspektivní pracovní pozici v prostředí dynamicky rostoucí české společnosti s mezinárodním přesahem. Obor s nejmodernějšími... zobrazit nabídku»
Informatik
Teplice
před hodinou
zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci, odpovídající finanční ohodnocení podle zkušeností kandidáta, podíl na HV podniku, ... zobrazit nabídku»
Svet IT náboru hľadá práve Teba
Praha
včera
Čo je v ponuke? * Zaujímavá práca v medzinárodnom prostredí, ktorá je rozhodne výzvou * Skvelý HR tím a všeobecne priateľskí... zobrazit nabídku»
IT správa v nadnárodní korporaci
Moravskoslezský
včera
IT správa v nadnárodní korporaci Hledáme pracovníky s následující kvalifikací: min. SŠ vzdělání elektrotechnika, IT AJ - schopnost... zobrazit nabídku»
Tester
Jihomoravský
včera
Pro stabilního hráče na brněnském IT trhu hledáme několik kandidátů na pozici tester, který chce programovat. Nepožadujeme žádné... zobrazit nabídku»
Adastra DWH 2
Praha
včera
Informace o klientovi / pozici Posilujeme stávající týmy u našeho zákazníka o juniorní i seniorní konzultanty. Absolvent zpočátku pracuje... zobrazit nabídku»
IT administrátor (30 – 40.000,- KČ)
Brno
včera
Orientujete se v oblasti Microsoft technologií? Mluvíte dobře anglicky? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti, kde se můžete dále... zobrazit nabídku»
Software engineer
Ostrava
včera
Do you have a good knowledge of the JAVA programming language? Do you want to be the master of your time and be responsible for the operation and... zobrazit nabídku»
IT správce a vývojář webových systémů
Ostrava
včera
Máte dobrou znalost programovacího jazyku JAVA? Chcete být pánem/paní svého času a mít odpovědnost za provoz a údržbu webového systému?... zobrazit nabídku»
Java developer
Moravskoslezský
včera
Do you have advanced programming experience in JAVA? Looking for a job with a unique award for experienced and talented developers with the ability to... zobrazit nabídku»
Java developer/architekt
Ostrava
včera
Máš pokročilé zkušenosti s programováním v Javě? Hledáš pracovní příležitost s jedinečným oceněním pro zkušené a talentované... zobrazit nabídku»
Java - vývojář
Ostrava
včera
Jste zkušený JAVA Front-End Developer? Potřebujete změnu a opět v sobě probudit vášeň? Chcete se stát součástí velkého týmu, který... zobrazit nabídku»
Active directory specialist
Mikulov
včera
Máte praxi se správou Active Directory, DNS a Windows serverů, angličtina pro Vás není problém a rádi byste pracovali tam, kde byste své... zobrazit nabídku»
Programátor bezpečnostních systémů C#/ASP.NET
Brno - město
včera
Jste profík v C# a zároveň znáte i jazyky ASP.NET a T-SQL? Hledáme nového kolegu do týmu profesionálů největší české společnosti... zobrazit nabídku»
IT helpdesk s AJ, 33 000 Kč/měs.
Praha 4
včera
Jste komunikativní a máte IT backgroud? Rádi byste nestartovali kariéru v IT? Hledáme šikovného kandidáta/ku na pozici IT HELP DESK Náplň... zobrazit nabídku»
.NET programátor - Možnost OSVČ a Home Office
Praha
včera
Zajímá Vás oblast procesní automatizace? Chcete se podílet na vývoji produktu, který se používá v potravinářství, farmacii, chemickém... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace