Práce v oboru Informační technologie (2138) - strana 3

Informační technologie
Embedded C - Senior Developer - Smart Sensors (od 40.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
EXKLUZIVNÍ nabídka pro zájemce o vývoj softwaru pro Embedded systémy do průmyslové oblasti v R&D centru v Brně. Máme špičkové plně ESD... zobrazit nabídku»
Senior Programátor C# ASP.NET MVC (35.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Úspěšná mezinárodní společnost hledá do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni. Očekáváme, že máš již zkušenosti ve vývoji... zobrazit nabídku»
Senior PHP Vývojář / Analytik bez AJ (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Hledáme nového kolegu, seniorního vývojáře, který již má zkušenosti s řešením algoritmů nevšedních úloh a umí je samostatně... zobrazit nabídku»
Test Engineer - vývoj HW / embedded SW / PC SW (30.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Ideální pracovní pozice pro kandidáty, kteří dokáží / chtějí se zabývat vývojem aplikované elektroniky (testovací přípravky),... zobrazit nabídku»
Java programátor
Praha
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá poskytováním softwaru, hledáme vhodné kandidáty na pozici Java programátor. Náplň... zobrazit nabídku»
Datový analytik
Praha
dnes
práce ve stabilní společnosti s významným postavením na trhu dobré finanční ohodnocení práce v příjemném pracovním prostředí ... zobrazit nabídku»
PHP Programátor/Webdeveloper
Praha
dnes
- práce ve stabilní společnosti - příjemné a přátelské pracovní prostředí - různorodá práce v oblasti vývoje - pružná pracovní... zobrazit nabídku»
Programátor – MS SQL – Praha 6
Praha
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která je sdružením vysokých škol a Akademie věd, provozující a rozvíjející národní e-infrastrukturu pro... zobrazit nabídku»
Technik/čka obchodně technické dokumentace
Náchodsko
dnes
- perspektivní zaměstnání - stabilita a zázemí nadnárodní společnosti - firemní benefity - příspěvek na dojíždění, penzijní... zobrazit nabídku»
Programátor - Brno
Brno
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která v současnosti vyrábí a implementuje do národního prostředí systémy WinyX a UniS-W, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Programátor C#
Jihomoravský
dnes
Jste absolventem, který chce růst a rozvíjet svoje schopnosti v jazyce C#? Rádi byste se podíleli na zajímavých zahraničních projektech?... zobrazit nabídku»
SAP Basis Senior Consultant
Moravskoslezský
dnes
Máte zkušenosti se správou ERP systému? Chtěli byste pracovat v mezinárodní společnosti? Pokud ano, tak nám ještě dnes zašlete svůj... zobrazit nabídku»
Front-end developer
Moravskoslezský
dnes
Máte za sebou úspěšný projekt v JavaScriptu? Disponujete znalostí HTML? Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Junior BI Specialist
Jihomoravský
dnes
We have a vacancy in 2nd level support team for our Business Warehouse solution – junior position. What we are looking for is a bright candidate who... zobrazit nabídku»
Key Account Manager - IT Služby
Moravskoslezský
dnes
Nabízíme zajímavé mzdové ohodnocení a široký program zaměstnaneckých výhod - telefonní zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky,... zobrazit nabídku»
Obchodní asistent/ka
Moravskoslezský
dnes
Práce v příjemném prostředí a menším kolektivu. Důkladné produktové zaškolení. Možnost sdíleného pracovního místa (možnost... zobrazit nabídku»
IT Technical Specialist
Praha
dnes
Chceš převádět nové a upravené IT procesy do firemní praxe? Školit a podporovat ostatní týmy v rámci IT oddělení? Používat virtualizaci... zobrazit nabídku»
Specialista procesů (lean management)
Praha
dnes
Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti financování, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na nově otevřenou pozici: ... zobrazit nabídku»
C embedded developer - Germany - Nuremberg
NUREMBERG
dnes
- Challenges on the forefront of technology. - Recognition of individual and team contribution. - Training and education in the areas of technology... zobrazit nabídku»
3D Designer Junior
okr. Chomutov
dnes
Na oplátku od nás očekávej: * pro tuto juniorskou pozici nabízíme nadprůměrné platové ohodnocení. * to ale není vše - mimo tvou... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace