Práce v oboru Informační technologie (2223) - strana 3

Informační technologie
SQL programátor, až 80 000 Kč
Ostrava
včera
Hledáme profiky, kteří mají velmi dobrý anglický jazyk jak slovem tak i písmem a nebojí se ho použít v praxi. Taky byste měli mít dobrou... zobrazit nabídku»
Elektronik pro vývoj SW
Karviná
včera
Mezinárodní společnost působící v oblasti elektroniky a sídlící na Ostravsku, poptává do svého týmu vhodného kandidáta/tku na pozici... zobrazit nabídku»
Elektronik pro vývoj HW
Karviná
včera
Mezinárodní společnost působící v oblasti elektroniky a sídlící na Ostravsku, poptává do svého týmu vhodného kandidáta/tku na pozici... zobrazit nabídku»
Developer - ASP.NET
Ostrava
včera
Živíš se programováním v ASP.NET? Mluvíš anglicky? Pokud ano, rádi tě uvítáme v našem cool kolektivu. Reaguj na pozici DEVELOPER... zobrazit nabídku»
Emea distribution support application engineer
Rožnov pod Radhoštěm
včera
Pokud ovládáš programování v C a umíš psát instrukce v assembleru a hovoříš plynule anglicky, pak ti rádi představíme tvou budoucí... zobrazit nabídku»
Solution engineer - nové projekty
Rožnov pod Radhoštěm
včera
Pokud ovládáš programování embedded SW v C, chceš být součástí projektů budoucnosti a hovoříš plynule anglicky, pak čti dále: Budeš... zobrazit nabídku»
IT Infrastruktura - vedoucí oddělení
Praha 1
včera
Máte servery, sítě, bezpečnost v malíčku? Hledáme šéfa pro naši IT Infrastrukturu! Co na Vás čeká? Správa serverů (MS) Správa... zobrazit nabídku»
Junior/Senior Software Engineer (Engineering/Automotive)
Praha
včera
Are you interested in developing specific analytical SW for Automotive / Transportation industry? Large Engineering/Consulting company offers an... zobrazit nabídku»
Software Tester - Automotive/Engineering
Praha
včera
Looking for a attractive job? We have (not only) one excellent job for you in International Engineering and Consulting company (automotive, trains,... zobrazit nabídku»
Software Quality Engineer (Engineering/Automotive)
Praha
včera
Are you interested in working in successful Global Company? Our Engineering/Consulting client offers an attractive job for: Software Quality... zobrazit nabídku»
Senior Vývojář Embedded SW/Team leader, konzultační firma, atraktivní plat
Praha
včera
Chcete působit v nadnárodní konzultační společnosti poskytující technické poradenství do automobilového průmyslu, dopravy??? Zajímají... zobrazit nabídku»
Aplikační specialista
Praha
včera
Chcete sice pracovat ve stabilní společnosti, ale bez neštvarů korporátu? Být u věcí od začátku do konce? Vidět výsledky své práce? Mít... zobrazit nabídku»
Specialista podpory AS400
Praha
včera
Stabilní česká společnost hledá vhodného kandidáta na pozici Specialista podpory AS400. Vaším úkolem bude: - Zajištění bezproblémového... zobrazit nabídku»
Programátor/analytik RPG pro ERP systém
Praha
včera
Stabilní česká společnost hledá zkušené programátory RPG. Vaším úkolem bude: - Vývoj a implementace ERP systému společnosti - Analýza... zobrazit nabídku»
Správce DWH a reportingu
Praha
včera
Zajímáte se o oblast BI a DWH? Hledáme uchazeče, který bude zodpovědný za: - Provoz a rozvoj řešení BI ve společnosti - Tvorbu reportů -... zobrazit nabídku»
Specialista podpory finančních aplikací
Praha
včera
Pro našeho významného klienta hledáme Specialistu podpory finančních aplikací. Vaším úkolem bude: - Podpora rozsáhlé finanční... zobrazit nabídku»
Specialista implementace systémů
Praha
včera
Implementujte upgradovaný finanční systém v rámci celé společnosti! Měňte stávající procesy a zavádějte nové! Kontrolujte správnost... zobrazit nabídku»
Procesní specialista
Praha
včera
Procesy, procesy, procesy... Implementace, migrace, nastavení, organizace... Analýzy... Projektový management... Hledáme Procesního specialistu,... zobrazit nabídku»
Konzultant/SW architekt pro oblast investičního bankovnictví
Praha
včera
- Vyznáte se v Investičním bankovnictví? -Umíte přečíst kód na platformě .NET? - Chcete vést projekty vývoje aplikací pro investiční... zobrazit nabídku»
Junior .NET Developer pro oblast investičního bankovnictví
Praha
včera
- Jsi absolvent nebo student posledního ročníku VŠ, umíš programovat v .NETu a zajímáš se o oblast investičního bankovnictví? - Máme pro... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace