Práce v oboru Informační technologie (2458) - strana 3

Informační technologie
Business Development Manager pro oblast IT Security
Praha
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která je stabilním distributorem softwarových řešení, hledáme vhodného kandidáta na pozici Business... zobrazit nabídku»
3D Designer Junior
okr. Chomutov
dnes
Na oplátku od nás očekávej: * pro tuto juniorskou pozici nabízíme nadprůměrné platové ohodnocení. * to ale není vše - mimo tvou... zobrazit nabídku»
Frontend Developer - České Budějovice
České Budějovice
dnes
Zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní a perspektivní společnosti Odpovídající platové ohodnocení Mobilní telefon, notebook 5... zobrazit nabídku»
Front-end developer (ASP.NET, C#) - Praha
Praha
dnes
Pracovní příležitost na plný pracovní úvazek nebo na ŽL dle Vašich potřeb Moderní a pohodlné pracoviště: firemní posilovna, solná... zobrazit nabídku»
C++ embedded - ve zdravotnictví
Praha
dnes
Profesní růst v expandující mezinárodní technologické společnosti Účast na zajímavých technologických projektech v oblasti... zobrazit nabídku»
Linux engineer/administrator - Germany - Prien am Chiamsee
Prien am Chiamsee
dnes
- Company in Berlin - c++ development in automotive sector - stable company - paid and provided accomodation - possible remote cooperation zobrazit nabídku»
Systémový analytik (-ahuo-)
okr. Pardubice nebo Ústí nad Orlicí
dnes
* zajímavou práci ve stabilní české prosperující společnosti * možnost práce v režimu home office * výdělek odpovídající pracovnímu... zobrazit nabídku»
Specialisté/Manažeři Elektro/IT/Automotive #7281660 (Praha, CZ)
Praha
dnes
Chcete se podílet na vývoji špičkových produktů pro nejnovější automobily světových značek? Máte zkušenosti s vývojem SW/HW či... zobrazit nabídku»
Servisní pracovník elektronických zabezpečovacích zařízení
Ústí nad Labem
dnes
- perspektivní práci v zavedené a prosperující společnosti - možnost aktivně ovlivnit svůj příjem - příjemné pracovní prostředí ... zobrazit nabídku»
PLC programátor (-kms-)
okr. Svitavy
dnes
zázemí silné mezinárodní společnosti mobil, notebook možnost kariérního postupu pohyblivá pracovní doba možnost... zobrazit nabídku»
Servisní technik/ Programátor PLC
Mladá Boleslav
dnes
programování, opravy a servis řídících systémů pro obráběcí stroje a automatizaci práce s řídicími systémy Simatic denní... zobrazit nabídku»
IT Technik
Liberec - W
dnes
Stable background of an international company Motivational salary Opportunity of professional growth in an European development team 5 weeks of... zobrazit nabídku»
Pracovník/ce business podpory, Kaufland
Praha
dnes
13. mzda až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu), pracovní smlouva na dobu neurčitou, motivující mzdové ohodnocení, ... zobrazit nabídku»
Vývojář v C#
Praha
dnes
- práci v malém a mladém kolektivu praktikujícím SCRUM - prostor pro vlastní kreativitu a rozvoj - možnost částečné práce z domova (po... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce/kyně Pardubice
Pardubice, Hradec Králové
dnes
Zaškolení, další pravidelné vzdělávání v oboru. Příjemné neformální pracovní prostředí v ryze české společnosti, mladý kolektiv.... zobrazit nabídku»
PHP programátor
Pardubice, možnost HO
dnes
Řešení individuálních úprav dle zákazníkových potřeb na webech a eshopech. Analýzy nových zakázek po programátorské stránce.... zobrazit nabídku»
IT Administrátor - ERP systém -
Ostrov nad Ohří
dnes
Odpovědnost za funkčnost sítě a IT vybavení administrace ERP systému příprava a rozvíjení firemního intranetu na bázi MS Sharepoint... zobrazit nabídku»
Db/dwh/bi Consultant #5453946 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
dnes
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, špičkovou IT společnost nadnárodní skupiny zabývající se vývojem softwaru na... zobrazit nabídku»
Specialisté a manažeři automotive R&D #5625929 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
dnes
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, přední mezinárodní společnost působící v oblasti výzkumu a vývoje pro... zobrazit nabídku»
Vývojář Kentico CMS (ASP.NET) (40.000 - 60.000 Kč)
Olomoucký, Zlínský, Jihomoravský
dnes
Pro českou, dynamicky se rozvíjející společnost, hledáme posily do našeho mladého a expertního týmu!!! Čeká tě práce pod CMS systémem... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace