Práce v oboru Informační technologie (2421) - strana 3

Informační technologie
3D Designer Junior
okr. Chomutov
dnes
Na oplátku od nás očekávej: * pro tuto juniorskou pozici nabízíme nadprůměrné platové ohodnocení. * to ale není vše - mimo tvou... zobrazit nabídku»
Scrum Master/Project manager- Plzeň
Plzeň
dnes
International, reliable & stable company Benefits (travel ticket, vouchers for food, salary in addition etc. Everyday using english Using... zobrazit nabídku»
PHP magento developer to dynamic company in Prague
Prague
dnes
? Challenging projects and agile development processes ? Pleasant and positive working environment, awesome breakfasts and all you candrink coffee ?... zobrazit nabídku»
.NET/C# developer (back-end nebo front-end)
Praha
dnes
1.pozice BACK-END .NET - Senior developer (back-end) Projekt: Vývoj nového logistického systému Náplň práce: Design a vývoj... zobrazit nabídku»
Junior/senior/leader Javascript developer do digitální spol.
Praha
dnes
* Přední digitální agenturu s pobočkou v Praze * Náročné projekty a agilní vývoj * Příjemné pracovní prostředí se sídlem v centru... zobrazit nabídku»
HW designer/hw developer #6200507 (Praha, CZ)
Praha
dnes
People Consulting s.r.o. Máte zájem být u zrodu nejnovějších technologií v oblasti automotive? Pro našeho významného klienta hledáme... zobrazit nabídku»
Unix/Linux Administrator
Praha
dnes
International reliable and successful company. Friendly team, modern environment. Mobile phone, notebook. 5 weeks of holidays. Meal vouchers.... zobrazit nabídku»
IT Helpdesk specialist with French - 3551
Praha
dnes
For our client,well established international business company, we are looking for a candidate for a position of „IT Helpdesk specialist with... zobrazit nabídku»
IT support with english - 3590
Praha
dnes
For our client,well established international business company, we are looking for a candidate for a position of „IT support specialist with... zobrazit nabídku»
Technický designér/-ka pro digitální svět a kanály - Praha
Praha
dnes
příležitost podílet se na zajímavých projektech v rámci banky široké spektrum technologií příjemné pracovní prostředí a... zobrazit nabídku»
Servisní technik/ Programátor PLC
Mladá Boleslav
dnes
programování, opravy a servis řídících systémů pro obráběcí stroje a automatizaci práce s řídicími systémy Simatic denní... zobrazit nabídku»
IT specialista
(Vsetín, Rožnov pod Radh.,Valašské Meziříčí)
dnes
- odpovídající fin. ohodnocení závislé na Vašem výkonu (nástup 19.000, po zaprac.22.-25.tis.+ bonusy) - možnost profesního růstu -... zobrazit nabídku»
IT specialista - Vestec
Vestec
dnes
Pro našeho klienta, společnosti, která působí na trhu již více jak 13 let jako spolehlivý dodavatel moderních telekomunikačních... zobrazit nabídku»
PHP programátor
Praha
dnes
- pro mimopražské uchazeče možnost ubytování (máme k dispozici služební byty) - zajímavé platové ohodnocení - možnost profesního a... zobrazit nabídku»
Vývojář v PHP - Talent management -
Plzeň
dnes
Být součástí teamu mladých nadšených lidí, kteří se podílejí na vývoji aplikace pro největší společnosti na světě /Adidas, Deutsch... zobrazit nabídku»
Java Developer/ SW Engineer #5453944 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
dnes
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, špičkovou IT společnost nadnárodní skupiny zabývající se vývojem softwaru na... zobrazit nabídku»
Vrátný / Strážný pro OZZ// ČID - Olomouc a okolí
Olomouc
dnes
*Hlavní pracovní poměr - zkrácený úvazek *Profesionální zaškolení na pracovišti *Zajištění zkoušky profesní kvalifikace... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik měření a kalibrací elektrických přístrojů
Praha
dnes
Hledáme Seniory i kolegy bez praxe (studenty, juniory), které si sami zaškolíme. Je elektro Vaším koníčkem? Přijďte se na nás podívat. ... zobrazit nabídku»
PPC Specialista
Pardubice
dnes
K tomu nabízíme Práci ve firmě patřící mezi pár společností v ČR, které jsou certifikovaným Google Premier Partnerem. Díky tomu máme... zobrazit nabídku»
Konzultant/ Programátor - i pro absolventy
Praha
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která vyvíjí, implementuje a servisuje chytrý informační systém, hledáme vhodného kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace