Práce v oboru Informační technologie (2072) - strana 3

Informační technologie
Cash management application administrator
Praha
dnes
International reliable and successful company. Friendly team, modern environment. Mobile phone, notebook. 5 weeks of holidays. Meal vouchers.... zobrazit nabídku»
Vývojář Java
Praha
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která je zaměřená na vývoj software na zakázku a na pronájem špičkových ICT specialistů, hledáme... zobrazit nabídku»
Programátor webových aplikací - Sportisimo - Hlinsko
Hlinsko
dnes
Do našeho týmu hledáme vhodné uchazeče na pozici „Programátor webových aplikací“! Hlavní náplň práce: Spolupráce při... zobrazit nabídku»
Vývojář - vhodné pro absolventy
Plzeňský
dnes
* Možnost realizovat se na jedinečném technologicky vyspělém projektu * Práci v příjemném prostředí s nejmodernějšími technologiemi *... zobrazit nabídku»
ICT administrátor serverů
Praha
dnes
Pro našeho klienta, evropskou společnost, která se zabývá vývojem a výrobou produktů z oblasti ICT a fyzické bezpečnosti, hledáme... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ředitel
Praha
dnes
- silné zázemí ve stabilní nadnárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu IT - příjemné pracovní prostředí - firemní akce... zobrazit nabídku»
Administrátor IT
Praha
dnes
*Smlouva na dobu neurčitou *Možnost profesního růstu *Stravenky *Vzdělávací kurzy *Firemní akce *Zázemí silné stabilní společnosti ... zobrazit nabídku»
Správce interního systému - zahraniční společnost
Praha
dnes
- nadstandardní platové ohodnocení - zaměstnanecké benefity - možnost profesního růstu - zázemí stabilní společnosti - nástup ihned. zobrazit nabídku»
Aplikační specialista s polštinou
Praha
dnes
Náplň práce Podpora uživatelů interního ERP systému (2nd level)  Analýza problémů a požadavků na změny  Podíl na rozvoji ERP a... zobrazit nabídku»
Delphi programátor
Královéhradecký
dnes
* 5 týdnů dovolené * Bonusy/prémie * Možnost práce z domu * Stravenky * Příspěvky na kulturu a sport * Flexibilní pracovní doba *... zobrazit nabídku»
C# / java programátor
Středočeský
dnes
* Příspěvek na penzijní či životní pojištění * Pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené * Příspěvek na sport a kulturu * Firemní... zobrazit nabídku»
C# / java programátor
Praha
dnes
* Příspěvek na penzijní či životní pojištění * Pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené * Příspěvek na sport a kulturu * Firemní... zobrazit nabídku»
Integrační tester
Praha
dnes
* 5 týdnů dovolené a zajímavé finanční ohodnocení * Příspěvek 50 000 Kč za nástup * Velmi příjemné a neformální prostředí *... zobrazit nabídku»
Tester
Praha
dnes
* Příjemné pracovní prostředí a kolektiv * 5 týdnů dovolené a Sick days navíc * Stravenky a systém kafeterie * Vzdělávací akce a... zobrazit nabídku»
Application Administrator / Team Leader
Praha
dnes
International & stable company Using newest technologies Everyday using english Czech and English speaking colleaques Benefits (travel ticket,... zobrazit nabídku»
Data Engineer
Hlavní město Praha
dnes
International reliable and successful company Friendly team, modern environment Mobile phone, notebook 5 weeks of holidays Meal vouchers Opencard... zobrazit nabídku»
Servisní technik/programátor PLC - vhodné i pro absolventy
Havlíčkův Brod
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá automatizací a projektovým řízením, hledáme vhodného kandidáta na pozici - Servisní... zobrazit nabídku»
Linux System Administrator
Praha
dnes
We are looking for a suitable candidate for the position Linux System Administrator for our client who is an international company that develops... zobrazit nabídku»
Systémový analytik
Ústeckoorlicko nebo Pardubicko
dnes
- zajímavá práce ve stabilní české prosperující společnosti - výdělek odpovídající pracovnímu výkonu a další benefity - možnost... zobrazit nabídku»
Systémový inženýr
Ústeckoorlicko
dnes
- zajímavá práce ve stabilní české prosperující společnosti - výdělek odpovídající pracovnímu výkonu a další benefity - možnost... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace