Práce v oboru Informační technologie (2204) - strana 30

Informační technologie
Voice Architect - global support
Praha
před týdnem
Big, well known IT company is building their Global support team providing services to internal clients all around the world. Offered... zobrazit nabídku»
UI developer
Praha
před týdnem
Hi, - would you like to model user interface and widgets? - Could you be interested in appliaction which contains big data and the whole team is... zobrazit nabídku»
Správce Microsoft Dynamics NAV
Praha
před týdnem
|KDE| Praha 10 |KDO| Správce informačního systému - MS Dynamics Navision |CO| - Podpora uživatelů - Školení uživatelů - Úprava... zobrazit nabídku»
Projektový manažer vývoje SW - R&D pro automotive
Praha
před týdnem
Hledáte atraktivního zaměstnavatele? Baví vás auta? Zajímají vás nejnovější technologie z automobilového prostředí? Zareagujte a... zobrazit nabídku»
SW vývojář C/C++ - vývoj nástrojů pro vývoj a testování
Praha
před týdnem
Máte rád/a auta a baví vás sledování novinek ze světa automobilů? Chcete se sami podílet na jejich vývoji? Zareagujte a můžete patřit... zobrazit nabídku»
Systémový Test Inženýr - SW vývoj pro automotive
Praha
před týdnem
Chcete se podílet na vývoji HiTech elektronických zařízení pro automobily světových značek? Zajímá vás Systémové testování při... zobrazit nabídku»
System Test engineer - SW development for automotive
Praha
před týdnem
Do you want to be a member of the team of specialists developing Hi-tech electronic devices for cars of global car manufacturers??? Are you... zobrazit nabídku»
Aplikační inženýr - SW vývoj pro automobily
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti ze SW vývoje v automobilovém průmyslu? Lákají Vás nové technologie a prostor pro osobní rozvoj? V současnosti se Vám... zobrazit nabídku»
SW Architect/ SW Engineer – vývoj algoritmů
Praha
před týdnem
Máte vzdělání a zkušenosti v robotice, kybernetice, embedded vývoji, RTOS, vývoji bezpečnostních SW, apod.??? Zajímá vás oblast SW... zobrazit nabídku»
SW Project Manager - laserové technologie/automotive
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti, nebo vás zajímají lasery a jejich využití v automobilovém průmyslu??? Umíte řídit SW projekty, ideálně ve vývoji... zobrazit nabídku»
SW developer - embedded development (autonomous vehicle development)
Prague
před týdnem
Do you want to participate on the development of HiTech Electronic equipment for worldwide brands of cars? Interested in autonomous vehicle... zobrazit nabídku»
Junior Embedded developer (C programming) - autonomous vehicle development
Prague
před týdnem
Finished recently your studies? Thinking about your future career? Are you interested in CAR development, especially Advanced systems for cars???... zobrazit nabídku»
Senior vývojář embedded systémů - vývoj autonomních automobilů
Praha
před týdnem
Vývoj autonomního auta? Zatím ne, ale časem ANO!!! Pokud máte za sebou technické vzdělání a zkušenosti ve vývoji vestavěných systémů... zobrazit nabídku»
Junior vývojář - vývoj autonomních automobilů
Praha
před týdnem
Vývoj autonomního auta? Zatím ne, ale časem ANO!!! Pokud máš za sebou VŠ se zaměřením na SW vývoj, ale třeba i elektroniku, mechatroniku,... zobrazit nabídku»
IT specialista - podpora SW a služeb (EDI)
Praha
před týdnem
Hledáte vhodnou práci pro rozjezd své kariéry? Rádi komunikujete? Zajímá vás další profesní růst? Pokud ano, máme pro vás zajímavou... zobrazit nabídku»
Správce IS a aplikací ERP
Ústeckoorlicko
před týdnem
- nabízíme dlouhodobé uplatnění v oblasti správy a rozvoje ERP systému výrobní společnosti  - odborný růst  a perspektivu - stabilní... zobrazit nabídku»
Programátor / Databázový specialista 35 000 - 45 000 Kč
Praha
před týdnem
zajímavou práci v menším IT týmu stabilní zázemí významné české společnosti motivační finanční ohodnocení 5 týdnů dovolené,... zobrazit nabídku»
Projektový manažer (řízení projektů elektro nebo MaR)
Pardubicko
před týdnem
Hledáme projektového manažera, který dokáže vést a řídit projekty a projektové týmy.Hledáme schopnost stanovit časový a finanční plán... zobrazit nabídku»
Koordinátor IT projektů
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, kterým je pražská luxusní taxi služba, hledáme vhodného kandidáta na pozici Koordinátor IT projektů. Náplň... zobrazit nabídku»
Síťový administrátor
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti v rámci správy sítí? Ovládáte některý z programovacích nebo skriptovacích jazyků? Rád byste se stal součástí... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace