Práce v oboru Informační technologie (2397) - strana 30

Informační technologie
Vývojář C++
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti s programováním v jazyce C++? Chtěli byste se stát součástí nového týmu softwarových inženýrů v mezinárodní... zobrazit nabídku»
Credit risk analytik
Praha
před 14 dny
Co Ti nabízíme? Různorodou a zodpovědnou práci Příležitost rozvinout své stávající znalosti a dovednosti a naučit se novým – po... zobrazit nabídku»
Programátor bezpečnostních systémů C#/ASP.NET
Brno - město
před 14 dny
Jste profík v C# a zároveň znáte i jazyky ASP.NET a T-SQL? Hledáme nového kolegu do týmu profesionálů největší české společnosti... zobrazit nabídku»
Programátor/specialista Java
České Budějovice
před 14 dny
Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost se sídlem v Českých Budějovicích, hledáme vhodhého kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Programátor výrobních strojů, i absolventi
Jihočeský
před 14 dny
Náš významný klient, mezinárodní společnost s výrobním závodem v Českých Budějovicích, nabízí pracovní příležitost na pozici... zobrazit nabídku»
.NET programátor
Moravskoslezský
před 14 dny
Hledáme šikovného člověka, více či méně zkušeného, na pozici, kde využiješ své zkušenosti, znalosti a angličtinu, kde dokážeme... zobrazit nabídku»
ABAP Developer - České i mezinárodní SAP projekty
Praha
před 14 dny
Chcete pracovat na zajímavých projektech v SAP? Umíte programovat v ABAP? Úspěšná Globální IT firma nabízí možnost stát se členem týmu... zobrazit nabídku»
Regional Data Services Engineer - global team
Praha
před 14 dny
Big, well known IT company providing services to large international clients offers an interesting opportunity for MS Server Expert!!! Offered... zobrazit nabídku»
Network Security Engineer (Junior)
Praha
před 14 dny
Big, well known IT company providing services to large international clients offers an interesting opportunity related to Network Security - firewall... zobrazit nabídku»
Inženýr síťové bezpečnosti (Junior)
Praha
před 14 dny
Globální IT firma hledá uchazeče se zaměřením na Síťovou bezpečnost / Network Security - ze znalostí firewallů of firem Checkpoint,... zobrazit nabídku»
SAP Konzultant - České i zahraniční projekty
Praha
před 14 dny
Hledáte uplatnění v solidní firmě? Chcete pracovat na projektech pro různé klienty a poznávat různá firemní prostředí? Máte zkušenosti... zobrazit nabídku»
Project Manager IT projektů
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost nabízející profesionální služby v oblasti webdesignu a vývoje softwarových řešení pro internet, hledáme... zobrazit nabídku»
.NET Developer
Zlín
před 14 dny
Zázemí stabilní a prosperující společnosti Možnost dalšího odborného růstu Práci na plný úvazek v přátelském kolektivu zobrazit nabídku»
Programátor JAVA
Brno
před 14 dny
Pro našeho klienta, česká softwarová firma, která má za sebou několik úspěšných rozsáhlých JEE projektů, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Excel VBA vývojář
Praha
před 14 dny
Jsi pokročilým uživatelem Excelu a ovládáš programování ve VBA? Dorozumíš se anglicky? Pokud nemáš pracovní zkušenosti – nevadí!... zobrazit nabídku»
Integrační tester
Praha
před 14 dny
Je Vám blízká oblast testování a rád byste se v této oblasti rozvíjel? Domluvíte se anglicky? Pokud odpovědi zněli ANO, tak neváhejte a... zobrazit nabídku»
Web APP system engineer
Olomoucký
před 14 dny
Can you offer experience in web app operation and automation development? Would you like to play major role in project infrastructure development? If... zobrazit nabídku»
Support engineer – linux
Jihomoravský
před 14 dny
Do you want to work for international company? Do you have experience with Linux? Send me you CV as soon as possible! SUPPORT ENGINEER – LINUX *... zobrazit nabídku»
DWH developer – Olomouc
Olomoucký
před 14 dny
Do you have great experience in SQL and Oracle database? Do you want to work in a modern environment for an international company? Are you willing to... zobrazit nabídku»
Business Consultant
Jihomoravský
před 14 dny
Konica Minolta hledá do svého týmu posily na pozice: Business Consultant Navision Business Consultant CRM Business Consultant Remedy *... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace