Práce v oboru Informační technologie (2456) - strana 30

Informační technologie
Business procesní analytik
Praha
před 14 dny
Jsi analytický typ? Baví tě mít nadhled na všemi procesy a zasahovat do nich? Máš IT backround a otevřenou mysl? Tak mi pošli svůj... zobrazit nabídku»
Interesting opportunities for ssrs/SQL reports developers in Prague
Praha
před 14 dny
Do you want to work on projects that will use more than million users around the world? And also be in charge to implement add-on reports to existent... zobrazit nabídku»
Interesting oportunities for web developers – JavaScript in Prague
Praha
před 14 dny
Do you want to work on projects that will use more than million users around the world? Do you want to extend the functionality of existing... zobrazit nabídku»
Interesting opportunities for Windows C++ developers in Prague
Praha
před 14 dny
Do you want to work on projects that will use more than million users around the world? Do you want to develop and implement multithreaded and... zobrazit nabídku»
Chance for youC++, C#, JavaScript developers with Russian
Praha
před 14 dny
For TOP IT/SW company we are hiring: C++ developer (ATL, STL, BOOST, WinAPI) C# developer (SQL, WinAPI) (pure) JavaScript developer Tester... zobrazit nabídku»
Programátor PLC a scada
Ostrava
před 14 dny
* Zaměstnání u stabilní a silné společnosti * Odpovídající finanční ohodnocení, mobilní telefon * Nadstandardní zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
IT Business Analytik
Praha
před 14 dny
· nástup ASAP · flexibilní pracovní doba · po dohodě možný homeoffice · práce na zajímavých projektech pro nadnárodní korporace ·... zobrazit nabídku»
FileNet Developer
Praha
před 14 dny
Benefity jsou např: - kamarádské a svobodomyslné pracovní prostředí, žádný open space - prostor pro vlastní nápady a jejich realizaci -... zobrazit nabídku»
Senior JavaScript Developer
Brno
před 14 dny
* Budeš pracovat na monitorovacím produktu, který se vyvíjí zhruba 1 rok * Práce v týmu plném optimistických lidí, kteří pracují tvrdě,... zobrazit nabídku»
C# .NET vývojář
Most
před 14 dny
Nabízíme: - přátelské prostředí, kde se snažíme, aby práce pro nás byla zábavou, - pohodový pracovní režim, kde Vám neprudí 3x... zobrazit nabídku»
Test Technik
Liberec
před 14 dny
Nabízíme: Práci v silné mezinárodní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Možnost seberealizace v dynamickém týmu ... zobrazit nabídku»
Linux administrátor
Jihomoravský
před 14 dny
Anotácia Pre spoločnosť zaoberajúcu sa vývojom, výrobou a prevádzkovaním herného SW a HW hľadáme Linux administrátora. Ak máš... zobrazit nabídku»
Projektový specialista - juniornější role se zápalem pro věc
Praha
před 14 dny
Máte zkušenost s bankovním prostředím a chcete se dále ubírat cestou projektového řízení? Chcete pracovat pro banku s velkým B v mladém... zobrazit nabídku»
Agilní Java star – malý tým, náročné aplikace (Ostrava)
Moravskoslezský
před 14 dny
Už Vás nudí korporát a dáte přednost menšímu týmu s extra přátelskou atmosférou? Chcete vyvíjet agilně, se vším všudy? U... zobrazit nabídku»
.NET programátor - šance pro vycházející hvězdy
Praha
před 14 dny
Baví Vás vyvíjet?  Zajímáte se o .NET a práci s databázemi?  Máte chuť získat nové IT dovednosti?  Chcete pracovat na zajímavých... zobrazit nabídku»
Solution architect pro lídra v telekomunikacích
Praha
před 14 dny
Chcete zazářit jako aplikační architekt?  Rád hledáte s klienty nejlepší řešení?  Jste týmový hráč?  Co takhle pracovat pro... zobrazit nabídku»
Konzultant ERP pro oblast výroby
Praha
před 14 dny
Hledáme fajn člověka do fajn party! Sídlíme v moderních kancelářích hned na metru s restauracemi přímo u nosu, a jedna židle je tu volná.... zobrazit nabídku»
Konzultant ERP systémů pro oblast distribuce
Praha
před 14 dny
Hledáme fajn člověka do fajn party! Sídlíme v moderních kancelářích hned na metru s restauracemi přímo u nosu, a jedna židle je tu volná.... zobrazit nabídku»
Big data Architect/Manager – unique Big data projects in EU
Praha
před 14 dny
Do you want to work for TOP leading IT company and be responsible for leading an international Big data team? Do you want to live in Prague (Czech... zobrazit nabídku»
Business Intelligence Reporting Consultant
Praha
před 14 dny
Mezinárodní retailová společnost hledá do svého přátelského týmu profesionálů posilu! Přidejte se k jejich partě, rozvíjejte se v... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace