Práce v oboru Informační technologie (1947) - strana 30

Informační technologie
Analytik ERP systému
Jihomoravský
před 14 dny
* Možnost zahraničních cest * Příspěvek na dojíždění * 5 týdnu dovolené * Pružnou pracovní dobu * Závodní stravování * Podporu... zobrazit nabídku»
Kooridinátor pro implementaci CRM řešení
Jihomoravský
před 14 dny
* Mobilní telefon, notebook * Zázemí úspěšné nadnárodní společnosti * Osobní rozvoj a kariérní růst * Set zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
CAD specialist
Zlínský
před 14 dny
* stabilní zázemí perspektivní společnosti * 5 týdnů dovolené, stravenky * finanční bonusy a odměny * možnost dalšího... zobrazit nabídku»
Oracle administrátor - datové centrum
Mladá Boleslav
před 14 dny
Máte praxi se správou databází ORACLE a hledáte práci v pohodovém neformálním prostředí? Hledáme zkušeného uchazeče na pozici: ORACLE... zobrazit nabídku»
Solution Architekt / Software architekt
Praha
před 14 dny
Zajímáte se o oblast Identity Managementu a bezpečnosti? Nechcete jen sedět u stolu, ale chodit k zákazníkům? - Diskutovat s nimi jejich... zobrazit nabídku»
Specialista implementace systémů
Praha
před 14 dny
Jste specialistou na implementace systémů? Zajímala by Vás oblast bezpečnosti a Identity managementu? Hledáte pestrou práci, při které... zobrazit nabídku»
Hledáme Delphistu
Praha
před 14 dny
Vyvíjejte v Delphi! Hledáme vývojáře informačních systémů v Delphi. Podílejte se na vývoji nových systémů! Upravujte stávající... zobrazit nabídku»
Konzultant help desku - Hradec Králové - 24 000 Kč
Hradec Králové
před 14 dny
Co Vám nabídneme? stabilní práci na HPP pro nadnárodní společnost s 19letou tradicí různorodou práci na zajímavých projektech ... zobrazit nabídku»
CAD support
Zlínský
před 14 dny
* stabilní zázemí perspektivní společnosti * 5 týdnů dovolené, stravenky * možnost dalšího vzdělávání * profesní a osobnostní... zobrazit nabídku»
IT Specialista
Plzeň
před 14 dny
SŠ, VŠ vzdělání se zaměřením na IT předchozí zkušenost na obdobné pozici alespoň 2 roky dobrá znalost správy počítačových... zobrazit nabídku»
Programátor v Delphi
Náchodsko
před 14 dny
- otevřená firemní kultura - možnost firemního růstu - zázemí exportně orientované firmy - práce v nově zrekonstruovaných prostorech v... zobrazit nabídku»
Vývojář HW (firmware)
Náchodsko
před 14 dny
- otevřená firemní kultura - možnost firemního růstu - zázemí exportně orientované firmy - práce v nově zrekonstruovaných prostorech v... zobrazit nabídku»
Java programátor
Jihomoravský
před 14 dny
* Práce v mezinárodním prostředí s potenciálním využitím cizích jazyků * Pružnou pracovní dobu * Zajímavé benefity: 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Frontend developer
Jihomoravský
před 14 dny
Rozviň svůj potenciál u japonské společnosti Konica Minolta. Tvým bojovým uměním budou HTML5 a CSS doplněné o JavaScript chvaty. Tvou... zobrazit nabídku»
Client Service Analyst s AJ/ CRM systémy/ Praha 9
Praha
před 14 dny
Zázemí mezinárodní společnosti, zaškolení a rozvoj kariéry s možností dalšího vzdělávání HPP, po jednom roku smlouva dobu neurčitou,... zobrazit nabídku»
Application Consultant
Liberec
před 14 dny
Máte IT vzdělání a anglicky se domluvíte bez problému? Pokud máte navíc zkušenosti se správou softwarového portfolia a orientujete se v... zobrazit nabídku»
Vývojář aplikací embedded, českoBudějovicko
České Budějovice
před 14 dny
Hledáme kandidáta na pozici Vývojáře řídících systémů, se znalostí programování C, C++, aplikací RTOS v prostředí LINUX... zobrazit nabídku»
Konzultant/analytik IS
Jihomoravský
minulý měsíc
* Flexibilní pracovní doba * Po prvním roce 5 dní volna navíc * Stravenky * Vzdělávací kurzy * Sleva na zaměstnanecké produkty *... zobrazit nabídku»
Senior SAP administrátor
Jihomoravský
minulý měsíc
* odborná školená a jazykové kurzy * možnost home office * firemní akce zaměřené na rodinu (Mikuláš, Den dětí, letní grilování) ... zobrazit nabídku»
Vývojář html5
Jihomoravský
minulý měsíc
* Zajímavé finanční ohodnocení * Pružnou pracovní dobu * Tvůrčí, samostatnou práci s moderními technologiemi * Pracoviště v centru... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace