Práce v oboru Informační technologie (2124) - strana 30

Informační technologie
Project manager | IT
Liberec
před 14 dny
We are looking for IT Project Manager. Do you have this working experience? Are you ready for new challenge and a lot of travelling? Then contact... zobrazit nabídku»
IT Service Desk Junior
Praha
před 14 dny
Co Vám společnost za Vaši práci nabídne? - Kariérní rozvoj a postup - Flexibilní pracovní doba - Firemní vzdělávání - Přátelskou,... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr junior
Pardubicko
před 14 dny
- příspěvek na stravování, zajištění dovozu obědů na pracoviště - 5 týdnů dovolené - náborový příspěvek 10 000 kč - možnost... zobrazit nabídku»
Vývojář/analytik systému (pro mzdové výpočty a personalistiku)
Královéhradecko, Trutnovsko
před 14 dny
- týmová práce v malém dynamickém kolektivu - práce se špičkovými vývojovými nástroji - průběžné školení a odborný růst zobrazit nabídku»
Projektant MaR a elektro
Pardubicko
před 14 dny
- dlouhodobá perspektiva uplatnění - práce ve velmi přátelském kolektivu - možnost dalšího odborného růstu a seberealizace - příspěvěk... zobrazit nabídku»
Podnikový IT admin - Windows / HW / SW / NetW (35.000 - 55.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
!!! Exkluzivní nabídka pro IT administrátory se zájmem působit na obdobné pozici se širokým záběrem IT technologií - od uživatelů,... zobrazit nabídku»
Frontend developer - (Adobe AEM, React)
Praha
před 14 dny
- společnost do 30 zaměstnanců v pražské pobočce - mezinárodní společnost - digitální agentura s původem z Německa - dobrá poloha v... zobrazit nabídku»
Programátor - Brno
Brno
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která v současnosti vyrábí a implementuje do národního prostředí systémy WinyX a UniS-W, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Podpora SW, servisní pracovník
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se vývojem specializovaného software pro zdravotnictví, hledáme nového kolegu na pozici... zobrazit nabídku»
Front-end vývojář
Olomoucký
před 14 dny
Máš zkušenosti s frontendovým vývojem? Ovládáš webové technologie a angličtina pro Tebe není překážkou? Pak do našeo týmu hledáme... zobrazit nabídku»
C++ developer (30 - 40.000,- Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
C++ DEVELOPER Máš zkušenost s programováním v C++? Jsi týmový hráč, který je schopný přijmout zodpovědnost za svou práci? Láká tě... zobrazit nabídku»
Administrátor řídících systémů
Plzeňský
před 14 dny
Máte vzdělání, případně bohaté zkušenosti v oblasti IT? Orientujete se v oblasti počítačových sítí a v administraci Windows serverů.... zobrazit nabídku»
Java programátor
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenost s programovacím jazykem JAVA a C++? Chtěl byste být součástí projektu, který udává vývoj v dopravních systémech? Láká... zobrazit nabídku»
Specialista technické podpory
Jihomoravský
před 14 dny
Rádi byste se stali členem týmu mezinárodní společnosti a vytvořili technickou podporou pro své kolegy i klienty? Chcete se učit nové... zobrazit nabídku»
Front END developer
Moravskoslezský
před 14 dny
Máte za sebou úspěšný projekt v JavaScriptu? Disponujete znalostí HTML? Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Analytik/architekt
Praha 5
před 14 dny
Pro našeho klienta, stabilní a na trhu dlouho působící softwarovou firmu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Analytik/Architekt. Hodnotami... zobrazit nabídku»
.NET/C# developer (back-end nebo front-end)
Praha
před 14 dny
1.pozice BACK-END .NET - Senior developer (back-end) Projekt: Vývoj nového logistického systému Náplň práce: Design a vývoj... zobrazit nabídku»
Vývojář internetových aplikací - .NET developer v office i remote
Praha, České Budějovice, Hradec Králové, Remote
před 14 dny
- 100% Možnost práce z domova, a to kdekoli na území ČR - Práce na různorodých a zajímavých projektech pro české a zahraničí... zobrazit nabídku»
Vývojář mobilních aplikací (ios,android,xamarin),office i remote
Praha, České Budějovice, Hradec Králové
před 14 dny
Zaměstnanecké výhody, benefity - Přístup k nejnovějším zařízením (mobilní telefony, tablety, hodinky a další zařízení) - 100%... zobrazit nabídku»
Samostatný kóder/programátor
Praha
před 14 dny
Chceš více volnosti? Chceš dělat weby,se kterými se můžeš pochlubit ve svých vlastních referencích? Neláká tě být uškrcený... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace