Práce v oboru Informační technologie (2171) - strana 33

Informační technologie
Administrátor výrobního IS
Plzeň-jih
před 14 dny
Co na Vás čeká? - nový projekt (zavádění nového systému a jeho podpora) - možnost využít plně své znalosti a rozvíjet je - práce... zobrazit nabídku»
IT Helpdesk Specialist
Praha
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Randstad byl založen v roce 1960 a dnes je druhým největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na... zobrazit nabídku»
IT | Business Process Consultant
Liberec
před 14 dny
Do you have an experience in software development and with VR/AR technologies? Do you speak fluent English? Then we are looking for you! On the... zobrazit nabídku»
SAP Test Manager
Liberec
před 14 dny
Do you have 5 years experience of testing SAP and at least 3 years experience as a SAP testing manager? We are looking for SAP Test Manager Main... zobrazit nabídku»
IT Administrator | skype
Liberec
před 14 dny
Do you have a Microsoft Certification and experience with SKYPE administration? Are you looking for a new challenge? Currently we have an open... zobrazit nabídku»
IT Administrator
Liberec
před 14 dny
Are you experienced IT Administrator with Microsoft Certification? Have you already worked in international team? We are looking for you! In... zobrazit nabídku»
IT Workplace Administrator
Liberec
před 14 dny
We are looking for experienced IT Administrator with knowledge of Software Applications and Security Patches. Is it you? Description of position: *... zobrazit nabídku»
Project manager | IT
Liberec
před 14 dny
We are looking for IT Project Manager. Do you have this working experience? Are you ready for new challenge and a lot of travelling? Then contact... zobrazit nabídku»
IT Service Desk Junior
Praha
před 14 dny
Co Vám společnost za Vaši práci nabídne? - Kariérní rozvoj a postup - Flexibilní pracovní doba - Firemní vzdělávání - Přátelskou,... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr junior
Pardubicko
před 14 dny
- příspěvek na stravování, zajištění dovozu obědů na pracoviště - 5 týdnů dovolené - náborový příspěvek 10 000 kč - možnost... zobrazit nabídku»
Vývojář/analytik systému (pro mzdové výpočty a personalistiku)
Královéhradecko, Trutnovsko
před 14 dny
- týmová práce v malém dynamickém kolektivu - práce se špičkovými vývojovými nástroji - průběžné školení a odborný růst zobrazit nabídku»
Projektant MaR a elektro
Pardubicko
před 14 dny
- dlouhodobá perspektiva uplatnění - práce ve velmi přátelském kolektivu - možnost dalšího odborného růstu a seberealizace - příspěvěk... zobrazit nabídku»
Podnikový IT admin - Windows / HW / SW / NetW (35.000 - 55.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
!!! Exkluzivní nabídka pro IT administrátory se zájmem působit na obdobné pozici se širokým záběrem IT technologií - od uživatelů,... zobrazit nabídku»
Frontend developer - (Adobe AEM, React)
Praha
před 14 dny
- společnost do 30 zaměstnanců v pražské pobočce - mezinárodní společnost - digitální agentura s původem z Německa - dobrá poloha v... zobrazit nabídku»
Front-end vývojář
Olomoucký
před 14 dny
Máš zkušenosti s frontendovým vývojem? Ovládáš webové technologie a angličtina pro Tebe není překážkou? Pak do našeo týmu hledáme... zobrazit nabídku»
C++ developer (30 - 40.000,- Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
C++ DEVELOPER Máš zkušenost s programováním v C++? Jsi týmový hráč, který je schopný přijmout zodpovědnost za svou práci? Láká tě... zobrazit nabídku»
Administrátor řídících systémů
Plzeňský
před 14 dny
Máte vzdělání, případně bohaté zkušenosti v oblasti IT? Orientujete se v oblasti počítačových sítí a v administraci Windows serverů.... zobrazit nabídku»
Java programátor
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenost s programovacím jazykem JAVA a C++? Chtěl byste být součástí projektu, který udává vývoj v dopravních systémech? Láká... zobrazit nabídku»
Specialista technické podpory
Jihomoravský
před 14 dny
Rádi byste se stali členem týmu mezinárodní společnosti a vytvořili technickou podporou pro své kolegy i klienty? Chcete se učit nové... zobrazit nabídku»
Front END developer
Moravskoslezský
před 14 dny
Máte za sebou úspěšný projekt v JavaScriptu? Disponujete znalostí HTML? Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Pak hledáme... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace