Práce v oboru Informační technologie (2145) - strana 33

Informační technologie
SW Test Engineer (28.000 - 43.000 Kč)
Moravskoslezský, Zlínský
před 14 dny
Exkluzivní příležitost pro kandidáty, kteří mají již základní zkušenost v oblasti testování SW buďto přímo jako Test Engineer nebo... zobrazit nabídku»
Obchodník - webová řešení - portály, e-shopy, SEO, ON line marketing
Hradec Králové
před 14 dny
- trvalý pracovní poměr u expandující IT firmy zaměřené na softwarová řešení webových portálů, e-shopy napojení sw aplikací na ERP... zobrazit nabídku»
Process Manager pro SAP pp/pm (Třebíč)
Jihomoravský, Vysočina
před 14 dny
Náplň práce: Přímá podpora procesů SAP R/3 v modulech PP a PM Spolupráce s mezinárodním týmem při tvorbě koncepce a spolupráce na... zobrazit nabídku»
Embedded SW vývojář bez AJ (35.000 - 55.000 Kč)
Jihomoravský, Vysočina, Moravskoslezský, Olomoucký,...
před 14 dny
!!! Skvělá nabídka pro vývojáře embedded aplikací, kteří mají ambice se profesně posunout dále a stát se nositeli technického know-how.... zobrazit nabídku»
Vývojář SW testů pro embedded zařízení (25.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Tuto pracovní příležitost nabízí R&D společnost, která zaměstnává týmy pracující na řešení v oblastech jako je HW, SW, Embedded SW,... zobrazit nabídku»
Pracovník lokální IT podpory
Plzeň
před 14 dny
-práci v přátelském kolektivu s pohyblivou pracovní dobou -vzdělávací a jazykové kurzy zdarma -dotované stravování -roční odměny až... zobrazit nabídku»
IT technik
Brno
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost poskytující komplexní outsourcing IT služeb, hledáme zajímavé kandidáty na pozici IT technik. Pozice je... zobrazit nabídku»
Developer ABAP
Jihomoravský kraj
před 14 dny
JE PRO VÁS PROGRAMOVÁNÍ KONÍČKEM? DROGOU? DNA? PAK HLEDÁME PŘÍMO VÁS NA POZICI DEVELOPER ABAP. JAKÉ AKTIVITY BUDE ABAP DEVELOPER... zobrazit nabídku»
Support consultant CRM
Jihomoravský
před 14 dny
Do you have an experience with Microsoft Dynamics CRM system or database technologies? Do you want to work for international company with stable... zobrazit nabídku»
IT Admin v R&D
Jihomoravský
před 14 dny
Baví tě zabývat se problémy, které ostatní nevyřeší? Chceš pracovat v oblastech virtualizace, síťařiny a administrace? Máš povědomí o... zobrazit nabídku»
Vývojář C++
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti s vývojem v jazyce C++ a OS Linux pro Vás není španělskou vesnicí? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni a... zobrazit nabídku»
Junior vývojář C#
Jihomoravský
před 14 dny
Baví Tě programování v C# a chceš se v něm dále zdokonalovat? Láká tě práce na projektech v rámci České republiky i zahraničí? Pak... zobrazit nabídku»
Mechanický konstruktér
Chemnitz
před 14 dny
- práce v zahraničí - flexibilní pracovní doba - nástup ihned/dohodou - příjemné pracovní prostředí - zajímavé platové ohodnocení zobrazit nabídku»
Android developer (streamování videa atd.)
Praha
před 14 dny
- Práce na aplikacích umožňujících sledovat televizi a firmy na mobilních zařízeních - Možnost se věnovat také vývoji pro iOS -... zobrazit nabídku»
C++ embedded - ve zdravotnictví
Praha
před 14 dny
Profesní růst v expandující mezinárodní technologické společnosti Účast na zajímavých technologických projektech v oblasti... zobrazit nabídku»
Linux engineer/administrator - Germany - Prien am Chiamsee
Prien am Chiamsee
před 14 dny
- Company in Berlin - c++ development in automotive sector - stable company - paid and provided accomodation - possible remote cooperation zobrazit nabídku»
Embedded SW Engineer 4 System Tests - Německo
Jihomoravský, Zahraničí
před 14 dny
Výborná příležitost pro kandidáty se zájmem o testování embedded aplikací v oblasti telekomunikačních zařízení s působištěm v... zobrazit nabídku»
Key account manager s AJ
ihned nebo dle dohody
před 14 dny
  Rádi se pohybujete v mezinárodním prostředí a chcete dostat příležitost procestovat celý svět? Máte zkušenost s prací... zobrazit nabídku»
DWH Specialist (Oracle)
Brno, Praha
před 14 dny
Allocation Mode - First 6 weeks onsite, after – possible mode 2:3 (onsite:customer) Allocation - ASAP – 12/2016 Place of Allocation - Brno... zobrazit nabídku»
Junior Embedded C Developer - Smart Sensors (25.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
EXKLUZIVNÍ nabídka pro Absolventy/Juniory se zájmem o vývoj softwaru pro Embedded systémy do průmyslové oblasti v R&D centru v Brně. Máme... zobrazit nabídku»

Čtěte

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

Na co mám nárok ve zkušební době?

Tápete v tom, jak má být vlastně zkušební doba dlouhá, co můžete vy a co může váš...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace