Práce v oboru Informační technologie (2524) - strana 33

Informační technologie
Konzultant/Auditor v oddělení rizik
Praha
před týdnem
Pracujte v oddělení rizik pro velkou mezinárodní společnost působící po celém světě! Staňte se Konzultantem/Auditorem v oddělení... zobrazit nabídku»
Senior C# Developer
Praha
před týdnem
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate to fill the position of a Senior C# Developer. Main responsibilities: -... zobrazit nabídku»
Scrum Master
Praha
před týdnem
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate to fill the position of a SCRUM Master. Main responsibilities: - Training... zobrazit nabídku»
Junior Analyst/Tester
Praha
před týdnem
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate to fill the position of a Junior Analyst/Tester. Main tasks: - Manual... zobrazit nabídku»
Junior C# Developer
Praha
před týdnem
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate to fill the position of a Junior C# Developer. Your main tasks: -... zobrazit nabídku»
IT Analyst
Praha
před týdnem
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate to fill the position of an IT Analyst. Your main tasks: - Analysing of... zobrazit nabídku»
Internal C# Developer
Praha
před týdnem
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate to fill the position of Internal C# Developer. Your main... zobrazit nabídku»
Internal Analyst/Tester
Praha
před týdnem
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate to fill the position of Internal Analyst/Tester. - Improving, integration,... zobrazit nabídku»
Senior Tester/Analyst
Praha
před týdnem
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate to fill the position of a Senior Tester/Analyst. Your responsibilities: -... zobrazit nabídku»
Software Engineer embedded C/C++ - Visualization SW
Praha - západ
před týdnem
Are you keen in embedded programming? Would you like to work in an innovation centre on an international company? Take part on development of SW used... zobrazit nabídku»
Specialista systémů - junior
Jihomoravský
před týdnem
Umíš perfektně pracovat v Microsoft Excel? Baví Tě dělat reporty a analýzy? Máš komunikativní angličtinu a analytické myšlení? Pošli... zobrazit nabídku»
IT analytik UI (30 – 45 000 Kč)
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti s návrhem uživatelského prostředí a tvorbou technické dokumentace? Dokážete analyticky přemýšlet a vytvářet můstek... zobrazit nabídku»
Junior konzultant systémů
Praha
před týdnem
Chceš se stát součástí zavedené české společnosti, která pomáhá podnikům s plánováním? Získal bys rád znalosti z oblasti Business... zobrazit nabídku»
Excel master
Praha
před týdnem
Je Excel Tvojí silnou stránkou a SQL ovládáš na pokročilé úrovni? V tom případě se můžeš podílet na návrhu a implementaci... zobrazit nabídku»
Ovládáš dobře excel a sql?
Praha
před týdnem
Baví tě pracovat s Excelem a víš, co to jsou kontingenční tabulky a že makro není jenom obchod? Máš zkušenosti s SQL a jeho odlišnými... zobrazit nabídku»
Konzultant informačních systémů - junior
Praha
před týdnem
Umíš pracovat v Excelu a v jazyce SQL? Chceš být součástí mladého dynamického kolektivu pro českou společnost? Hledáme juniorního... zobrazit nabídku»
Network support engineer
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenosti se správou sítí? Rád/a byste pracoval/a pro mezinárodní společnost? Komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá... zobrazit nabídku»
Catalyst consultant with english
Praha
před týdnem
Introduction of our client / job offer For our client international company located near to metro in Prague 5 we are looking for candidates on the... zobrazit nabídku»
Vývojář HW (firmware)
Náchodsko
před týdnem
- otevřená firemní kultura - možnost firemního růstu - zázemí exportně orientované firmy - práce v nově zrekonstruovaných prostorech v... zobrazit nabídku»
Servisní technik pro průmylovou automatizaci
Středočeský kraj, Rakousko
před týdnem
- Možnost pracovat pro světového lídra v oboru - Pracovat ve stabilním týmu zkušených specialistů (možnost se od nich učit a rozvíjet... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace