Práce v oboru Informační technologie (2202) - strana 33

Informační technologie
Programátor C#
Celá ČR, Jihomoravský
před 14 dny
Jste absolventem, který chce růst a rozvíjet svoje schopnosti v jazyce C#? Rádi byste se podíleli na zajímavých zahraničních projektech?... zobrazit nabídku»
Developer
Okres Hodonín
před 14 dny
  UMÍTE PROGRAMOVAT V JAKÉMKOLIV Z OBJEKTOVÝCH JAZYKŮ - JAVA, PERL, SMALLTALK, C++, OBJECT PASCAL, VISUAL BASIC, PHP, PYTHON, C#? JE PRO VÁS... zobrazit nabídku»
IT Architect
Praha
před 14 dny
International reliable and successful company. Friendly team, moderne environment. Mobile phone, notebook. 5 weeks of holidays. Meal vouchers.... zobrazit nabídku»
AD/Windows Team Leader
Praha
před 14 dny
International reliable and successful company. Friendly team, modern environment. Mobile phone, notebook. 5 weeks of holidays. Meal vouchers.... zobrazit nabídku»
IT Helpdesk Support with English- nights and weekends
Brno
před 14 dny
Can you speak English fluently? Are you interested in IT field? Would you like to have opportunity to work from home? Work at nights and at weekends... zobrazit nabídku»
Systémový správce
Moravskoslezský
před 14 dny
Láká Vás práce na pozici systémového správce? Orientuje se v oblasti IT a rozumíte ERP systémům? Pak je zde příležitost právě pro... zobrazit nabídku»
Test analyst
Olomoucký
před 14 dny
Máte zkušenosti s tvorbou testů? Čtení kódů v jazyce C# nebo Java Vám není cizí? Rád/a byste pracoval/a v mezinárodní... zobrazit nabídku»
Servisní konzultant
Jihomoravský
před 14 dny
Máš zkušenosti s prací na pozici technické podpory a rád komunikuješ se zákazníky? Máš chuť naučit se něco nového a láká tě práce s... zobrazit nabídku»
Matematik - statistik / vedoucí týmu matematiků
Praha
před 14 dny
Co Vám můžeme na oplátku nabídnout? · Zajímavou a kreativní práci na prestižním výzkumu ve stabilní a renomované společnosti ·... zobrazit nabídku»
Specialista realizací IT systémů
Brno - město
před 14 dny
Pozice je vhodná pro kandidáty se SŠ, VŠ vzděláním, se znalostmi a praxí z oblasti IT se zájmem o přímou komunikaci se zákazníky a... zobrazit nabídku»
C# vývojář/ka
Plzeň - město
před 14 dny
Máte už nějaké zkušenosti s vývojem v C#- Zašlete nám životopis a zkuste to s námi. Vaší náplní práce bude: - Vývoj SW v jazyce C# -... zobrazit nabídku»
Java Developer
Plzeň - město
před 14 dny
Ovládáte Javu a chcete se dále rozvíjet v oboru programování a vývoji. Dejte o sobě vědět a ozvěte se nám. Budete mít na starosti: -... zobrazit nabídku»
Network Specialist
Plzeň - město
před 14 dny
Zvládáte hravě IT. Co byste řekli na pozici Network Specialist. Umíte anglicky a pohybujete se v těchto vodách. Dejte o sobě vědět. Vaší... zobrazit nabídku»
SAP konzultant/ka s AJ - Senior (75.000 - 95.000 Kč)
Středočeský
před 14 dny
Hledáte přátelský kolektiv a zajímavou různorodou práci na projektech v ČR i v zahraničí? Máte zkušenosti s produktem SAP ERP a k tomu se... zobrazit nabídku»
IT / obchodní konzultant - systémy pro SCM (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Hledá se odborník na implementaci specifických informačních systémů. Velmi uvítáme orientaci v SCM a zkušenost s nasazováním obdobných... zobrazit nabídku»
ERP analytik - senior (40.000 - 60.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Pro českou společnost, která patří mezi přední producenty účetních a ERP systémů, hledáme do vývojového týmu zkušeného analytika,... zobrazit nabídku»
PHP Vývojář/Analytik bez AJ - i pro Absolventy (25.000 - 35.000 Kč)
Praha
před 14 dny
Chceme dát příležitost vývojáři nebo spíše nadšenci do programování, který umí a chce řešit algoritmy nevšedních úloh s úsměvem a... zobrazit nabídku»
Java developer (DWH): náročné aplikace, příjemný kolektiv Praha
Praha
před 14 dny
Chcete vyvíjet SW na vysoké úrovni komplexity a algoritmizace?  Zajímají vás moderní technologie v oblasti DWH a datové... zobrazit nabídku»
Tester SW OBJ1081
Praha
před 14 dny
- zázemí silné české společnosti - zajímavou, smysluplnou a činorodou práci - prostor pro kariérní rozvoj a získání zkušeností v... zobrazit nabídku»
C/C++ Embedded programátor
Praha
před 14 dny
- zázemí silné české společnosti - zajímavou, smysluplnou a činorodou práci - prostor pro kariérní rozvoj a získání zkušeností v... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace