Práce v oboru Informační technologie (2532) - strana 34

Informační technologie
IT Manager (-kmb-)
okres Bruntál
před 14 dny
- zázemí výrobní společnosti v oblasti hutního materiálu, obalových materiálů na bázi hliníku - odpovídající mzdové ohodnocení -... zobrazit nabídku»
Service Desk Agent with German - 35 000 CZk
Praha
před 14 dny
We offer: - Starting salary from 35.000,- CZK - Meal tickets from first month of employment - Trainings, online courses, Cafeteria system... zobrazit nabídku»
C# vývojář/ka
Plzeň - město
před 14 dny
Baví vás C# a máte už nějaké zkušenosti s vývojem? Zašlete nám životopis a zkuste to s námi. Vaší náplní práce bude: - Vývoj SW v... zobrazit nabídku»
Java Developer
Plzeň - město
před 14 dny
Jste zkušeným Javistou nebo byste se chtěli více rozvíjet? Dejte o sobě vědět a ozvěte se nám. Budete mít na starosti: - Analyzování... zobrazit nabídku»
Programátor řídicích systémů plc/scada
Louny
před 14 dny
Chceš se podílet na úžasných projektech? Získat nové zkušenosti a rozšířit si obzory? Právě nabízíme skvělou příležitost pro... zobrazit nabídku»
Nepřímý nákupčí
okres Litoměřice
před 14 dny
Vyhledat úspory a vyjednávat nejlepší cenu nejsou vždy jednoduché úkoly. Proto hledáme někoho, kdo se nezalekne vrhne se do práce po hlavě.... zobrazit nabídku»
Vývojář aplikací embedded, českoBudějovicko
České Budějovice
před 14 dny
Hledáme kandidáta na pozici Vývojáře řídících systémů, se znalostí programování C, C++, aplikací RTOS v prostředí LINUX... zobrazit nabídku»
Programátor/specialista java
České Budějovice
před 14 dny
Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost se sídlem v Českých Budějovicích, hledáme vhodhého kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Programátor výrobních strojů, i absolventi
Jihočeský
před 14 dny
Náš významný klient, mezinárodní společnost s výrobním závodem v Českých Budějovicích, nabízí pracovní příležitost na pozici... zobrazit nabídku»
SW tester
Moravskoslezský
před 14 dny
Pro našeho prestižního klienta, dodavavatele služeb a technologií pro průmyslové společnosti, hledáme kandidáty se zkušenostmi v oblasti... zobrazit nabídku»
Virtualization Engineer
Praha
před 14 dny
Looking for a job in a Global company? Interested in high quality of services in the field of virtualization? Our client is looking for... zobrazit nabídku»
Virtualization Expert
Praha
před 14 dny
Looking for a job in a Global company? Interested in high quality of services in the field of virtualization? Our client is looking for... zobrazit nabídku»
Senior java Developer in Linux
Praha
před 14 dny
Are you looking for attractive job? Do you want to progress your career in well-known international company? Do you like Java! Don't hesitate and... zobrazit nabídku»
IT Security Engineer
Praha
před 14 dny
For an international company focused on financial services we are looking for IT Security Engineer. Main tasks: - Data protection and IT system... zobrazit nabídku»
IT Security Engineer - Linux
Praha
před 14 dny
For an international company focused on financial services we are looking for IT Security Engineer - Linux. Main tasks: - Security of whole... zobrazit nabídku»
Z/OS 2nd Level Applications support
Praha
před 14 dny
This is a great opportunity to develop your skills on a position of Mainframe 2nd Level Applications Support within a well-established international... zobrazit nabídku»
Tester pro clustrové systémy na Linuxu
Praha
před 14 dny
Rád bys pracoval v mezinárodní společnost? Baví tě prověřování funkcionality systému? Chceš mít možnost rozvíjet dál svou... zobrazit nabídku»
WebSphere Business Integration Administrator
Praha
před 14 dny
For an international company focused on financial services we are looking for WebSphere Business Integration Administrator. Main tasks: -... zobrazit nabídku»
WebSphere MQ Administrator
Praha
před 14 dny
For an international company focused on financial services we are looking for WebSphere MQ Administrator. Responsibilities: - Working on the... zobrazit nabídku»
Administrator for Mainframe environment
Praha
před 14 dny
A world leading financial services company, global provider of an access to capital markets, is looking for Administrator for Mainframe... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace