Práce v oboru Informační technologie (2061) - strana 34

Informační technologie
|Tester-Junior|
Praha
před týdnem
Chcete rozjet kariéru v úspěšné a stabilní společnosti, která se zabývá vývojem hi-tech SW a aplikací v oblasti zdravotnictví a... zobrazit nabídku»
|Java vývojáři všech úrovní|
Praha
před týdnem
- Chceš být vývojář originálního SW? - Baví tě analýza potřeb klienta? - Chceš pracovat v teamu zkušených lidí, od kterých se máš co... zobrazit nabídku»
Projektový manažer-SW vývoj
Praha
před týdnem
Pro úspěšnou softwarovou společnost hledáme zkušeného projektového managera, který by se zhostil kompletního vedení a dodání projektů... zobrazit nabídku»
|Hledájí se C/C++ vývojáři všech úrovní|
Praha
před týdnem
- Chceš být vývojář originálního SW? - Baví tě analýza potřeb klienta? - Chceš pracovat v teamu zkušených lidí, od kterých se máš co... zobrazit nabídku»
IOS vývojář-Objective c
Praha
před týdnem
Baví tě vývoj mobilních aplikací pro iOS? Patří do Vašeho portfolia již pár realizovaných aplikací? A chtěl by jste pracovat pro... zobrazit nabídku»
Senior Tester
Praha
před týdnem
Pro úspěšnou českou softwarovou společnost hledáme posily do týmu oddělení Quality Assurance. Máte již zkušenost s testováním software... zobrazit nabídku»
|Big Data Guru|
Praha
před týdnem
Mezinárodní společnost se sídlem v Praze hledá specialistu na velké objemy dat. Vaší náplní práce bude: - konzultace s klienty,... zobrazit nabídku»
Senior Java Developer - New Project
Praha
před týdnem
Work for an international company! Develop applications for clients world-wide! Be a part of a team of more than 60 nationalities! You will be: -... zobrazit nabídku»
Ux/ui Designer
Praha
před týdnem
- Chcete pracovat pro úspěšnou nadnárodní společnost s centrálou v Praze? - Máte již zkušenosti ze stejné či podobné pozice? - A chcete... zobrazit nabídku»
Junior Java vývojář - zaměření Liferay
Praha
před týdnem
Chcete pracovat na zajímavých různorodých projektech? (Finance, telekomunikace, průmysl)? Na aplikacích, které se používají po celém... zobrazit nabídku»
Alfresco konzultant
Praha
před týdnem
- Chcete pracovat pro úspěšnou nadnárodní společnost s centrálou v Praze? - Máte zkušenosti se systémem Alfresco? - A chcete pracovat na... zobrazit nabídku»
|Vývojář |Windows| mobilních aplikací|
Praha
před týdnem
Nový tým přímo v centru Prahy. Baví vás vyvíjet mobilní aplikace? Chtěl by jste vyvíjet aplikace pro windows mobile? A .netová platforma a... zobrazit nabídku»
|Vývojář |iOS| mobilních aplikací|
Praha
před týdnem
Nový tým přímo v centru Prahy. Baví vás vyvíjet mobilní aplikace? Chtěl by jste vyvíjet aplikace pro iOS? A Swift a Objective-C vám nejsou... zobrazit nabídku»
PHP vývojář/team Leader
Praha
před týdnem
Nový tým přímo v centru Prahy. Baví vás vše co se točí kolem mobilních aplikací? A nechcete se vzdát aktivního vývoje, ale zároveň se... zobrazit nabídku»
Webový designer/UI UX
Praha 1
před týdnem
Máte rádi web design? UI a UX vám nejsou cizí pojmy? A co nástroje Adobe či znalost kódování za pomoci HTML a CSS? Pokud jsou odpovědi ANO,... zobrazit nabídku»
|Zkušený Tester-Team Leader|
Praha
před týdnem
Jste zkušený tester, který se chce posunout v kariéře zase o kus dále? Máte za sebou několik let manuálního i automatizovaného testování?... zobrazit nabídku»
Příležitost pro začínající datové analytiky
Praha
před týdnem
Pro úspěšnou americkou společnost zabývající se analýzou a výzkumem trhu, se sídlem v Praze hledáme momentálně posily do jejich... zobrazit nabídku»
Junior C# developer
Praha
před týdnem
Are you finishing your studies? Just Graduated? Did you enjoy .NET and C# at school?? This might be excellent opportunity just for you. We are... zobrazit nabídku»
Junior C# vývojář
Praha
před týdnem
Jsi v posledním ročníku nebo jsi zrovna dokončil školu? Bavil tě ve škole C# a .NET? Tak hledáme právě tebe! Pro našeho mezinárodního... zobrazit nabídku»
Senior C# programmer
Praha
před týdnem
For our international client, we’re seeking for Senior .Net Developers who will work on brand new project aimed at desktop applications. zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace