Práce v oboru Informační technologie (2202) - strana 34

Informační technologie
Project manager | IT
Liberec
minulý měsíc
We are looking for IT Project Manager. Do you have this working experience? Are you ready for new challenge and a lot of travelling? Then contact... zobrazit nabídku»
C # vývojář | xamarin
Jablonec nad Nisou
minulý měsíc
Zajímáš se o chytrá zařízení IoT a programuješ v jazyce C #? Pošli nám CV na pozici C # VÝVOJÁŘ | XAMARIN Co tě čeká? * vývoj... zobrazit nabídku»
IT Specialista
Turnov
minulý měsíc
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti jako IT SPECIALISTA Pracovní náplň: - správa, nastavení a údržba IT... zobrazit nabídku»
Java engineer
Zlín
minulý měsíc
Umíte programovat v jazyce JAVA a máte praxi v programování z oblasti komerčních projektů? Chcete zužitkovat svou znalost a praxi a získat... zobrazit nabídku»
C#/ .NET Developer
Zlín
minulý měsíc
Hledáme PROGRAMÁTORA .NET C# pro českou společnost zabývající se zákaznickými úpravami CAD produktů. Vaší náplní práce bude: *... zobrazit nabídku»
.NET programátor
Valašské Meziříčí
minulý měsíc
Hledáme šikovného člověka, více či méně zkušeného, na pozici, kde využiješ své zkušenosti, znalosti a angličtinu, kde dokážeme... zobrazit nabídku»
Programátor C# .NET
Zlín
minulý měsíc
Chcete pracovat pro moderní českou IT společnost, jenž patří mezi TOP zaměstnavatele? Máte praxi v oblasti vývoje se zaměřením na .NET C#?... zobrazit nabídku»
Tech lead
Zlín
minulý měsíc
Jsi senior vývojář a máš zkušenosti s vedením lidí? Chceš se posunout dál, ale nevíš kam? Pro našeho dlouhodobého klienta, známou IT... zobrazit nabídku»
C#/ .NET software engineer
Zlín
minulý měsíc
Chceš zužitkovat svou znalost vývoje softwaru a zapojit se do týmu zkušených vývojářů? Nechceš "jen programovat", ale rád bys komunikoval... zobrazit nabídku»
Frontend developer
Zlín
minulý měsíc
Budeš v prvních liniích a tvoje práce bude nejvíc vidět! Budeš front-end developer na těch nejzajímavějších projektech, které jdou vidět... zobrazit nabídku»
Senior .NET developer | Lufthansa, Cisco, Citibank | až 82.000 Kč
Zlín
minulý měsíc
Lufthansa, Cisco, Swarowski, CitiBank, Procter & Gamble a spousta dalších nadnárodních společností jsou klienty společnosti, kde může... zobrazit nabídku»
Junior & senior PHP developer | vhodné i pro absolventy
Zlín
minulý měsíc
Jsi čerstvý absolvent nebo PHP developer na začátku své hvězdné kariéry? Tak pojď nasbírat zkušenosti do start-upu ve Zlíně, který se... zobrazit nabídku»
IOS developer | start-up | home-office
Zlín
minulý měsíc
Jsi jablíčkář a platforma iOS je podle tebe jediná opravdová mobilní platforma, která stojí za to? Pak jsi iOS dev, kterého hledáme! V... zobrazit nabídku»
C#/ .NET engineer
Zlín
minulý měsíc
Pro našeho klienta, českou pobočku mezinárodní společnosti, hledáme .NET PROGRAMÁTORA. Vašim úkolem bude: * Vývoj v .NET * Implementace... zobrazit nabídku»
.NET developer - vhodné i pro absolventy
Zlín
minulý měsíc
Jsi absolvent, lehký praktik, nebo už ostřílený "DOTNETÁŘ"- Nebojíš se ukázat svou orientaci ve světě s "TEČKOU" a hledáš kde uplatnit... zobrazit nabídku»
C# Programátor, Německo
Zlín
minulý měsíc
Máte aktivní znalost C# v prostředí .NET a hledáte práci? Česká společnost orientující se na poskytování vysoce kvalifikovaných... zobrazit nabídku»
Vývojář SW
Pilsen
minulý měsíc
Významný hráč na trhu s kolejovými vozidly hledá vývojáře, kteří chtějí být špičkou v oboru! Pojďte s námi tvořit inovativní... zobrazit nabídku»
Java Developer
Pilsen
minulý měsíc
Ovládáte Javu a chcete se dále rozvíjet v oboru programování a vývoji. Zašlete nám svůj životopis. Budete mít na starosti: -... zobrazit nabídku»
C# vývojář/ka
Pilsen
minulý měsíc
Máte už nějaké zkušenosti s vývojem v C#? Zašlete nám životopis a zkuste to s námi. Vaší náplní práce bude: - Vývoj SW v jazyce C# -... zobrazit nabídku»
Data quality consultant, příležitost pro absolventy
Písek
minulý měsíc
Skvělá příležitost pro iťáky nastartovat profesní kariéru a podílet se na unikátním projektu! Baví tě programování a zároveň rád... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace