Práce v oboru Informační technologie (2186) - strana 34

Informační technologie
Development leader
Třebíč
před 14 dny
CO MŮŽETE VY OČEKÁVAT OD ZAMĚSTNAVATELE ZA DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI? perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti smlouva na... zobrazit nabídku»
SAP SD specialista
Jihomoravský, Moravskoslezský
před 14 dny
Je pro Vás zajímavá práce, kde využijete anglický jazyk? Máte zkušenosti se systémem SAP SD? Chtěl/a byste pracovat v prostředí... zobrazit nabídku»
PHP7 Vývoj API, absolventi, kvartální prémie (28.000 - 38.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Spolupráce se světovými lídry (Cisco, IBM, Check Point). Produkty používané po celém světě. Vývoj a testování serverového API rozhraní... zobrazit nabídku»
Software developer .NET
Brno
tento měsíc
Pro našeho klienta, zahraniční společnost poskytující technické, inženýrské a poradenské služby pro výrobní zařízení, hledáme... zobrazit nabídku»
Konstruktér junior - příležitost pro absolventy
Brno – město
tento měsíc
Chcete pracovat pro mezinárodní společnost s dlouhodobou tradicí, která je světovým leaderem v oblasti vývoje, výroby a distribuce... zobrazit nabídku»
IOS developer
Praha
tento měsíc
- komunikativní člověk, samostatná práce - zjistit si potřebné informace, proaktivita a chuť na sobě pracovat - věř, že u nás budeš... zobrazit nabídku»
Android developer (streamování videa atd.)
Praha
tento měsíc
- Práce na aplikacích umožňujících sledovat televizi a firmy na mobilních zařízeních - Možnost se věnovat také vývoji pro iOS -... zobrazit nabídku»
Front-end developer (ASP.NET, C#) - Praha
Praha
tento měsíc
Pracovní příležitost na plný pracovní úvazek nebo na ŽL dle Vašich potřeb Moderní a pohodlné pracoviště: firemní posilovna, solná... zobrazit nabídku»
DWH Specialist (Oracle)
Brno, Praha
tento měsíc
Allocation Mode - First 6 weeks onsite, after – possible mode 2:3 (onsite:customer) Allocation - ASAP – 12/2016 Place of Allocation - Brno... zobrazit nabídku»
Embedded SW Developer - IoT / Automotive (35.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Naše R&D oddělení zabývající se vývojem a výzkumem moderních aplikací do oblastí IoT / automotive jako jsou např. V2V komunikace, HMI,... zobrazit nabídku»
Grafik a webdesigner
Královéhradecko
minulý měsíc
- práce se zajímavými technologiemi internetu - inspirující a tvůrčí práce na atraktivních projektech v mladém kolektivu a v příjemném... zobrazit nabídku»
BI DWH Developer
Pardubice nebo Praha
minulý měsíc
- pracovní poměr na HPP na dobu neurčitou - perspektivní zaměstnání u stabilní společnosti - 5 týdnů dovolené - stravenky v hodnotě 90... zobrazit nabídku»
Specialista IT podpory v Kolíně, až 26000Kč
Kolín
minulý měsíc
- fixní plat s bonusy - flexibilní 8hodinovou směnu mezi 7:00 - 19:00 - služební auto i na soukromé účely - služební mobilní telefon s... zobrazit nabídku»
Software developer C#
Pardubický
minulý měsíc
Jste aplikačním vývojářem v C# a rád byste se přidal do týmu, který vyvíjí nové funkcionality a rozšíření pro jeden z... zobrazit nabídku»
IT consultant
Pardubický
minulý měsíc
Jste ekonomicky zaměřen a láká Vás oblast informačních systémů? Hledáme právě Vás, a proto mi zašlete své CV ještě dnes! *... zobrazit nabídku»
SAP BC specialista
Moravskoslezský
minulý měsíc
perspektivní zaměstnání motivující platové ohodnocení zajištění dopravy do a ze zaměstnání denní výběr z české a korejské kuchyně... zobrazit nabídku»
.NET/C # Developer in Liberec
Liberec
minulý měsíc
Ready to join the CODING folks? Appreciate in INTERNATIONAL collaboration and work with experienced team of developers? Attach your CV to the... zobrazit nabídku»
Vývojář Java | až 60 000 Kč | i na částečný úvazek
Liberec
minulý měsíc
Chceš se zapojit do týmu profesionálů a dostat se na novou úroveň v programování JAVA? Přihlaš se do výběrového řízení na pozici... zobrazit nabídku»
Projektový vedoucí | CAD databáze
Mladá Boleslav
minulý měsíc
Chceš se zapojit do týmu profesionálů a dostat se na novou úroveň v programování JAVA? Přihlaš se do výběrového řízení na pozici... zobrazit nabídku»
Grafik
Rýnovice
minulý měsíc
Hledáme novou kolegyni nebo kolegu, kteří by se chtěli zapojiit do přípravy široké škály propagačních materiálů online / offline a dále... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace