Práce v oboru Informační technologie (2190) - strana 34

Informační technologie
SW Product owner - on-line systém (35.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Jsme parta, která hraje fair a děláme "hračky" pro velké. Naše hračka je opravdu velmi rozsáhlá platforma s napojením na mobilní klienty a... zobrazit nabídku»
IT specialista junior
Plzeň
před 14 dny
- Stabilní zázemí mezinárodní společnosti - Možnost získání nových zkušeností - Moderní pracovní prostředí - Systém odměn a... zobrazit nabídku»
Baví Vás IT Business analýza? Chcete se v ní rozvíjet?
Praha
před 14 dny
Chcete pracovat na IT projektech pro stabilní, ale přesto dynamickou společnost a jedničku na trhu?   Koho hledáme? Máte již zkušenost... zobrazit nabídku»
Programátor servisní podpory IS
okr. Přerov
před 14 dny
* práce v moderní, procesně orientované IT společnosti * seberealizace a motivující finanční ohodnocení * práce na zajímavých... zobrazit nabídku»
Embedded System Designer - automotive
Středočeský, Praha
před 14 dny
Máte zkušenost s programováním embedded systémů v jazyce C? Chcete pracovat pro přední mezinárodní společnost, která si zakládá na... zobrazit nabídku»
Vývojář software (Frontend nebo Backend) ve Svobodné Evropě
Praha
před 14 dny
Rádio Svobodná Evropa je médium, které prostřednictvím rádia, televize i internetu vysílá nezávislé zpravodajství do 23 zemí ve 28... zobrazit nabídku»
JavaScript junior developer
Olomoucký
před 14 dny
Hledáš práci, ve které uplatníš svůj potenciál? Baví Tě front-endový vývoj v JavaScriptu? Chceš pracovat s moderními technologiemi a... zobrazit nabídku»
Webový programátor junior
Moravskoslezský
před 14 dny
Hledáš práci, ve které uplatníš svůj potenciál? Baví Tě front-endový vývoj v JavaScriptu? Chceš pracovat s moderními technologiemi a... zobrazit nabídku»
Java programátor
Zlínský
před 14 dny
Máte zkušenosti s vývojem v jazyce JAVA? Rád byste byl součástí týmu odborníků a podílel se na prestižních projektech? Jste... zobrazit nabídku»
Junior JavaScript developer
Královéhradecký
před 14 dny
Dokončil jsi právě školu a chceš naplno rozjet dráhu programátora a zůročit své znalosti ze školní lavice? Řiká ti něco JavaScript nebo... zobrazit nabídku»
Webdesigner
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se prodejem chytrých telefonů, tabletů a dalšího příslušenství a provozem nabídkového... zobrazit nabídku»
AD/Windows Team Leader
Praha
před 14 dny
International reliable and successful company. Friendly team, modern environment. Mobile phone, notebook. 5 weeks of holidays. Meal vouchers.... zobrazit nabídku»
3D Grafický designer
Brno
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se výstavbou bazénů a terénních úprav se sídlem v Dubaji, hledáme vhodné kandidáty na pozici... zobrazit nabídku»
3D Graphic Designer
Brno
před 14 dny
For our client, a premium construction company of swimming pools and landcaping - with main office in Dubai, we are looking for suitable candidates to... zobrazit nabídku»
IOS programátor HER
Jihomoravský
před 14 dny
Hrajete rádi hry? Chtěli byste je i programovat? Jste zkušený iOS programátor? Anglický jazyk pro Vás není problém? Tak to hledáme právě... zobrazit nabídku»
Junior C# programátor
Jihomoravský
před 14 dny
Rádi programujete v jazyce C#? Chcete se pracovat s nejmodernějšími technologiemi? Rádi se učíte nové věci a anglický jazyk pro Vás není... zobrazit nabídku»
Application Administrator
Praha
před 14 dny
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
Senior Application Administrator - Linux / Team Leader
Praha
před 14 dny
International reliable and successful company Friendly team, moderne environment Mobile phone, notebook 5 weeks of holidays Meal vouchers... zobrazit nabídku»
Technical project manager
Praha
před 14 dny
International, reliable & stable company Benefits (travel ticket, vouchers for food, salary in addition etc.) Everyday using english Using... zobrazit nabídku»
C# developer - pro absolventy
Jihomoravský
před 14 dny
Jste absolventem vysoké školy? Máte diplomovou práci napsanou v jazyce C# a chcete získat více praxe v tomto programovacím jazyce? Zajímate se... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace