Práce v oboru Informační technologie (2326) - strana 34

Informační technologie
IT administrátor informačních systémů (MS server)
Královéhradecký
před 14 dny
Co bude náplní Vaší práce Česká společnost poskytující komplexní správu a podporu IS zaměřených na výrobu a logistiku. Hledáme... zobrazit nabídku»
C# developer
Zlínský
před 14 dny
Baví Vás vyvíjet v C#? V IT světě jste jako ryba ve vodě?  Chcete, aby pro Vás práce byla zábavou? Pak máme jedinečnou šanci právě... zobrazit nabídku»
Embedded C Developer - mezinárodní TOP společnost, ihned
Praha
před 14 dny
Máte zkušenost s programováním embedded systémů v jazyce C /případně C++/? Chcete pracovat pro přední mezinárodní společnost, která... zobrazit nabídku»
Delphi Programátor ERP modulů (logistika,nákup)
Praha
před 14 dny
Náplň práce Budete vyvíjet špičkový informační systém a jeho jednotlivé moduly.  Budete se pohybovat v prostředí, kde se nekladou meze... zobrazit nabídku»
IT Infrastructure consultant - worldwide
Středočeský, Praha
před 14 dny
Pro mezinárodní společnost působící v oblasti automotive hledáme kandidáta / kandidátku na pozici IT Infrastructure Consultant... zobrazit nabídku»
IT Project Manager - JIT/JIS
Středočeský, Praha
před 14 dny
Pro mezinárodní společnost působící v oblasti automotive hledáme kandidáta / kandidátku na pozici Projektový manažer - JIT/JIS. Lokalita... zobrazit nabídku»
Programátoři C++ / C# / PLC systémy - nové projekty
Praha, Středočeský, Jihomoravský
před 14 dny
Významná společnost z oblasti zabezpečovací, automatizační a telekomunikační techniky hledá pro svůj tým programátory C++ a C# nebo PLC... zobrazit nabídku»
.NET programátor
Moravskoslezský
před 14 dny
Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Máte zkušenosti s programováním v .NET? Disponujete znalostí a praxí v... zobrazit nabídku»
Solution Expert BI
okr. Olomouc
před 14 dny
* práci v moderní, prestižní, dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti * příjemné a moderní pracovní prostředí *... zobrazit nabídku»
Tester
Praha, Středočeský
před 14 dny
Chcete se ponořit do tajů železničního průmyslu? Testovat produkty, které vedou k větší bezpečnosti dopravních prostředku? Rádi... zobrazit nabídku»
IT Security manager
Praha
tento měsíc
Introduction of our client / job offer For growing team in Prague I am looking for senior level manager with focus on IT security - specifically on... zobrazit nabídku»
Junior Unix/Linux Administrátor (35-50.000 Kč)
Praha
tento měsíc
Anotácia Pre významného hráča v poskytovaní IT služieb hľadáme ULAM administrátora. Pokiaľ máš skúsenosti s Unix a Linux... zobrazit nabídku»
Programátor webových aplikací (ASP.NET /C#)
Olomouc
tento měsíc
Hledám šikovného programátora webových aplikací ASP.NET/C#. Pracovní náplň: - vývoj aplikací: - aplikaci pro správu - aplikaci pro... zobrazit nabídku»
Programátor C++ | vývojové centrum | až 50 tis. Kč
Liberecký
tento měsíc
Zajímáte se o chytrá zařízení a internet věcí? Programujete v C / C++ ? Přihlas se do výběrového řízení na pozici PROGRAMÁTOR C /... zobrazit nabídku»
Vývojář Java | až 60 000 Kč | i na částečný úvazek
Liberecký
tento měsíc
Chceš se zapojit do týmu preofesionálů a dostat se na novou úroveň v programování JAVA? Přighlaš se do výběrového řízení na pozici... zobrazit nabídku»
Vývojář SW pro inženýring
Plzeň - město
tento měsíc
Pracovní náplň na pozici Vývojáře SW: - vyvíjet nové SW nástroje pro inženýring - komunikace se zákazníky ze zahraničí - řídit... zobrazit nabídku»
C++ SW Engineer
Praha
tento měsíc
This is a great opportunity to develop your skills on a position of C++ DEVELOPER within a well-established international company. You will be a... zobrazit nabídku»
Junior software tester
Praha
tento měsíc
Hledáme Junior SW Testery, kteří posílí IT development centrum v Praze. Jde o významnou německou společnost, která vyvíjí bankovní a... zobrazit nabídku»
Bezpečnostní Data Analytik - práce skoro jako pro FBI
Praha
tento měsíc
Hledáme kandidáta, který chce pracovat s daty a chránit je před těmi, kterým nepřísluší s nimi pracovat. Někoho kdo zajistí, že jsou... zobrazit nabídku»
JavaScript Software Engineer
Praha
tento měsíc
For our client, operating in the financial markets area, we are looking for experienced JavaScript Software Engineer. You will be part of the whole... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace