Práce v oboru Informační technologie (1934) - strana 34

Informační technologie
Business consultant pro interface řešení
Jihomoravský
minulý měsíc
* Mobilní telefon, notebook * Zázemí úspěšné nadnárodní společnosti * Osobní rozvoj a kariérní růst * Set zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Scrum master
Olomoucký
minulý měsíc
* 5 týdnů dovolené * Možnost vzdělávacích kurzů * Příspěvky na stravování * Flexibilní pracovní doba * Příspěvek na mobilní... zobrazit nabídku»
PHP developer
Praha
minulý měsíc
* 5 týdnů dovolené * Odborné konference a školení * Jazykové vzdělávání * Zajímavá práce v mezinárodním týmu * Teambuildingové... zobrazit nabídku»
Frontend developer
Pardubický
minulý měsíc
Co Vám jsme schopni nabídnout? Předně práci v rostoucí a úspěšné mezinárodní společnosti. Přátelskou atmosféru vývojového centra.... zobrazit nabídku»
Vývojář backend
Pardubický
minulý měsíc
Co Vám jsme schopni nabídnout? Předně práci v rostoucí a úspěšné mezinárodní společnosti. Přátelskou atmosféru vývojového centra.... zobrazit nabídku»
.NET vývojář s praxí
Brno - město
minulý měsíc
Stabilní, ale velmi aktivní společnost s pobočkami v Čechách i na Moravě hledá do svého nově vznikajícího týmu .NET... zobrazit nabídku»
JavaScript Developer - i částečný úvazek
Brno
minulý měsíc
Chcete mít prsty v designu produktu pro lingvisty, který se používá v 85 jazycích s obsahem 100 000 000 000 slov v 76 zemích světa? Hurá do... zobrazit nabídku»
Linux system Engineer
Brno
minulý měsíc
Chceš se do práce dostat rychleji? Netrpět v přecpané šalině při 3. červené za sebou? Je tu šance, ale musíš tomu trochu pomoci! -... zobrazit nabídku»
WEB developer|PHP,mysql, grafika,HMTL5|HOME office až 5 z 5 dní|
Olomouc
minulý měsíc
Máte praxi v oblasti webového vývoje a rádi byste dělali kreativní práci, kterou můžete dělat i kompletně z domu? Pokud máte zkušenosti... zobrazit nabídku»
Oracle developer
Ostrava
minulý měsíc
Pro velice úspěšnou zahraniční společnost se sídlem v Ostravě hledáme zkušeného kandidáta na pozici ORACLE DEVELOPER. Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Sharepoint developer, až 70 000 Kč
Moravskoslezský
minulý měsíc
Chceš pracovat na různorodých projektech, uplatnit své dosavadní zkušenosti a dovednosti v oblasti IT a komunikativní angličtinu? Tak to jsi... zobrazit nabídku»
Oracle vývojář - mezinárodní projekt, 100 000 Kč
Moravskoslezský
minulý měsíc
Chcete vyvíjet databáze v Oracle pro mezinárodní společnost? Zajímáte se o nejmodernější technologie? Chcete se dále školit a... zobrazit nabídku»
Java developer - mezinárodní projekt, 100 000 Kč
Moravskoslezský
minulý měsíc
Chcete pracovat pro mezinárodní společnost? Zajímáte se o nejmodernější technologie? Chcete se dále školit a vzdělávat? Hledáme... zobrazit nabídku»
Databázový specialista
Praha
minulý měsíc
* 5 týdnů dovolené * Stravenky * Notebook a mobilní telefon * Pracoviště v centru Prahy * Profesní růst * Možnost práce na IČO *... zobrazit nabídku»
Konzultant pro informační systémy
Praha
minulý měsíc
* 5 týdnů dovolené * Široké možnosti vzdělávání * Stravenky * Firemní akce * Příspěvek na sport a kulturu * Možnost profesního... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Brno - město
minulý měsíc
Stabilní, ale velmi aktivní společnost s pobočkami v Čechách i na Moravě a Slovensku hledá do svého týmu projektové manažera. Společnost... zobrazit nabídku»
Software engineer
Přerov
minulý měsíc
Přišli jste na chuť jazyku .NET? Nebojíte se ve tomto jazyce psát eseje alespoň o 15-ti řádcích? Jste tím, kdo nejen umí číst, ale je... zobrazit nabídku»
Aplikační inženýr pro DMT
Valašské Meziříčí
minulý měsíc
Jsi aplikační inženýr a chceš se dál rozvíjet a podílet se na vývoji špičkových technologií? Nebo jsi student a chceš začít svou... zobrazit nabídku»
Programátor Delphi/C#
Valašské Meziříčí
minulý měsíc
Programuješ v C# nebo Delphi? Skvělá příležitost pro talentované a ambiciózní programátory! Staň se součástí týmu profesionálů a... zobrazit nabídku»
Group leader IT
Klášterec nad Ohří
minulý měsíc
Vedení lidí pro Vás není problém a máte výborné organizační schopnosti? Hledáme do IT týmu nového leadra, který rád příjmá pracovní... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace