Práce v oboru Informační technologie (2159) - strana 35

Informační technologie
SAP SD specialista
Jihomoravský, Moravskoslezský
před 14 dny
Je pro Vás zajímavá práce, kde využijete anglický jazyk? Máte zkušenosti se systémem SAP SD? Chtěl/a byste pracovat v prostředí... zobrazit nabídku»
IT analytik
Praha
tento měsíc
5 týdnů dovolené Přátelské pracovní prostředí Vzdělávací kurzy a školení Sick days a další volné dny na sportovní či rodinné... zobrazit nabídku»
SW tester | Liberec
Liberec
tento měsíc
Chceš se zapojit do týmu profesionálů a dostat se na novou úroveň v programování? Přihlaš se do výběrového řízení na pozici SW... zobrazit nabídku»
Network Admin - New Team
Praha 9
tento měsíc
Want to be part of NEW EMEA Support Center in center of Europe? Excellent opportunity to move forward in your IT career, obtain new skills, valuable... zobrazit nabídku»
ERP Admin - Helios
Praha 5
tento měsíc
Hledáte práci mimo centrum? Ideálně v jižní části Prahy (okolí Zbraslav, Velká Chuchle, Slivenec, Radotín)? A máte zkušenost s ERP... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - investiční bankovnictví
Praha 4
tento měsíc
Máte zkušenosti s vedením projektů v bankách a finančních institucích - ideálně v oblasti investičního bankovnictví? Náš klient, který... zobrazit nabídku»
Junior projektový manažer - investiční bankovnictví
Praha 4
tento měsíc
Zajímáš se o vedením projektů v prostředí bank a finančních institucí? Bavila by Tě oblast investičního bankovnictví? Náš klient,... zobrazit nabídku»
Junior .NET Developer - Front-end
Praha
tento měsíc
- Jsi absolvent nebo student posledního ročníku VŠ, umíš programovat v .NETu? - Máme pro Tebe zajímavou příležitost ke skvělému startu... zobrazit nabídku»
.NET Developer – web Front-end
Praha
tento měsíc
Jste zkušený .NET vývojář a máte zkušenosti s vývojem v oblasti investičního bankovnictví? - Hledáme zkušené specialisty pro vývoj... zobrazit nabídku»
Administrátor serverů - Linux Administrator
Hradec Králové
tento měsíc
- inspirující, zajímavá a tvůrčí práce na atraktivních projektech, - práce v mladém kolektivu a v příjemném pracovním prostředí, -... zobrazit nabídku»
Projekt manager - webová řešení
Hradec Králové
tento měsíc
- práce na HPP Výhody:  - inspirující a tvůrčí práce na atraktivních projektech v mladém kolektivu a v příjemném pracovním... zobrazit nabídku»
Web developer
Hradec Králové
tento měsíc
- trvalý pracovní poměr u expandující IT společnosti - samostatná, zajímavá a tvůrčí práce v dobrém týmu - příjemná firemní... zobrazit nabídku»
Vývojář webových aplikací
Hradec Králové
tento měsíc
 Nabízíme: - zajímavou, kreativní práci na projektech nadnárodní společnosti se zaměřením na informační systémy -  vývoj WEBových... zobrazit nabídku»
Facility&it support - Praha Východ (Jažlovice)
Praha
tento měsíc
Naším klientem je mezinárodní výrobce obráběcích strojů. Společnost se řadí mezi špičky ve svém oboru a v současné chvíli hledá... zobrazit nabídku»
DataStage developer
Praha
tento měsíc
Introduction of job offer As a member of Service design team, you will support central Configuration management to implement automated data transfer... zobrazit nabídku»
Fullstack Java programátor
Jihomoravský
tento měsíc
Máš chuť pracovat jako fullstack developer na revolučním produktu? Máš rád jistotu stabilní společnosti, ale chceš pracovat v týmu s... zobrazit nabídku»
Tester
Jihomoravský
tento měsíc
Chcete být u vývoje nové inovativní platformy a vytvářet zajímavé projekty, se kterými se budete stále rozvíjet? Angličtina Vám nedělá... zobrazit nabídku»
Scrum master
Praha
tento měsíc
5 týdnů dovolené Přátelské pracovní prostředí Vzdělávací kurzy a školení Sick days a další volné dny na sportovní či rodinné... zobrazit nabídku»
Technická podpora - middleware/cloudy
Praha
tento měsíc
Hledáš první práci? Baví tě IT? Rád/a bys komunikoval/a s lidmi? Chceš pracovat v mezinárodní společnosti, která vyvíjí SW? Chceš mít... zobrazit nabídku»
Python programátor - digital signage
Praha
tento měsíc
Už tě nebaví korporátní prostředí? Nebo jsi absolvent a nechceš se do něj vůbec dostat? Rád bys pracoval v menší a o to kretivnější... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace