Práce v oboru Informační technologie (2148) - strana 35

Informační technologie
Process modeler
Praha
tento měsíc
Job Description Hledáme člověka na pozici Process modeler pro RPA (Robotic Process Automation) tým. RPA je software „robot“, či aplikace,... zobrazit nabídku»
Database administrator
Praha
tento měsíc
Will be project a challenge for you? Do you prefer back-end side of project? Do you have experience with RDBMS 11, 12 and MS SQL databases. Are you... zobrazit nabídku»
Manager v IT oblasti
Moravskoslezský
tento měsíc
Umíte plynule anglicky a rozumíte vývoji webových aplikací? Máte zkušenosti například s inženýrskými sítěmi a na vedoucí pozici v IT... zobrazit nabídku»
IT manager
Moravskoslezský
tento měsíc
Rádi byste pracovali pro dynamickou výrobní společnost? Máte manažerské dovednosti a schopnost efektivně komunikovat? Rozumíte operačním... zobrazit nabídku»
SAP Consultant - Simple finance
Praha
tento měsíc
We can offer you:  Being part of the biggest IT project in the history of the company and chance to contribute to building of our new future ... zobrazit nabídku»
Business analytik v oblasti bankovnictví s AJ nebo RJ
Praha
tento měsíc
Co Vám na oplátku nabídneme? Zajímavou a kreativní práci v dynamickém a multikulturním prostředí Odpovídající finanční... zobrazit nabídku»
IT support | Technik
Turnov / Liberec
tento měsíc
Pro technické vývojové centrum hledáme vhodného kandidáta na pozici IT správce! Náplň práce IT SUPPORT: Náplň práce: * správa... zobrazit nabídku»
ABAP developer - junior
Vysočina
tento měsíc
-zaučení na programovací jazyk ABAP, SAP HR modul a jeho specifika -programátorská činnost v oblasti SAP R/3, především v HR modulu - vývoj... zobrazit nabídku»
IT specialista podpory
Rožnov pod Radhoštěm
tento měsíc
Pokud již máš nějaký rok zkušeností v oblasti IT, využíváš angličtinu a chceš využít této jedinečné příležitosti, pak neváhej..... zobrazit nabídku»
Development Process Engineer
Praha
tento měsíc
International reliable and successful company. Friendly team, modern environment. Mobile phone, notebook. 5 weeks of holidays. Meal vouchers.... zobrazit nabídku»
C embedded developer - Germany - Chemnitz
Chemnitz
tento měsíc
- AJ only needed - C development, embedded systems - Start by agreement - Paid and provided accomodation - Project in Chemnitz, Germany -... zobrazit nabídku»
Hardware engineer with English - Germany - Chemnitz
Chemnitz
tento měsíc
- Start by agreement - Help with an accomodation - Project in Chemnitz, Germany - Durration: long term project (1+,2+, 3+) - company with... zobrazit nabídku»
C developer/embedded, Germany - Bautzen
Bautzen
tento měsíc
* zajištěné a hazené ubytování * nástup ASAP/dohodou * lokalita - krásné městečko Bautzen, Německo (Sasko) * dobrá dojezdová... zobrazit nabídku»
Backend developer - Olomouc
Olomoucký
tento měsíc
Do you have experience in .NET development? Would you like to take new challenge? Are you interested in working in internetional company? Then it is... zobrazit nabídku»
Scrum master
Olomoucký
tento měsíc
Pracujete v rámci agilního týmu? Máte zkušenost na pozici Scrum Mastera? Rád/a byste se podílel/a na rozvoji firmy, která pracuje na... zobrazit nabídku»
Business consultant - CRM
Jihomoravský
tento měsíc
Máte zkušenosti a znalost CRM řešení a SQL databází? Zajímají Vás vnitrofiremní procesy? Láká Vás mezinárodní pracovní prostředí?... zobrazit nabídku»
SW architekt
Jihomoravský
tento měsíc
Máte zkušenost s návrhem SW architektury a jste zkušený C++ vývojář. Baví Vás analyzovat požadavky a hledat nové řešení? Pokud ano,... zobrazit nabídku»
Java developer
Jihomoravský
tento měsíc
Chcete pracovat na novém projektu, který ulehčí práci milionům uživatelům? Programujete v Javě a webové technologie Vám nejsou cizí?... zobrazit nabídku»
Developer OF web application
Zlínský
tento měsíc
Would you like to be to in the development of Web applications? Are you speak English and would you be to creativity? So, you have the chance to get... zobrazit nabídku»
Vývojář webových aplikací
Zlínský
tento měsíc
Chceš se podílet na vývoji webových aplikací, kde se kreativitě a tvým nápadům meze nekladou? Pak máš možnost zbavit se nudného... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace