Práce v oboru Informační technologie (2225) - strana 35

Informační technologie
MES specialista
Mošnov
před 14 dny
zázemí dynamické nadnárodní společnostio dpovídající mzdové ohodnocení výběr zaměstnaneckých benefitů (závodní stravování,... zobrazit nabídku»
Test manager-Let your career grow
Praha
před 14 dny
What you will have: Opportunity to develop or accelerate your career in Test Management Regular, intensive training with active support from our team... zobrazit nabídku»
Programátor C# .NET
Zlín
před 14 dny
Chcete pracovat pro moderní českou IT společnost, jenž patří mezi TOP zaměstnavatele? Máte praxi v oblasti vývoje se zaměřením na .NET C#?... zobrazit nabídku»
Senior MS BI Specialista
Praha
před 14 dny
Zajímáte se o nové technologie? Máte několikaleté zkušenosti s vývojem v oblasti BI a unavuje Vás korporátní prostředí? Domluvíte se... zobrazit nabídku»
Procesní specialista – online platební řešení
Praha
před 14 dny
Chcete pracovat ve startupovém prostředí a podílet se na vývoji zcela nového produktu s globální působností? Máte zkušenosti... zobrazit nabídku»
Business Analytik – unikátní online platby
Praha
před 14 dny
Chcete pracovat ve startupovém prostředí a podílet se na vývoji zcela nového produktu s globální působností? Máte zkušenosti s business... zobrazit nabídku»
Specialista vývoje unikátního IS – řízení výroby
Královéhradecký
před 14 dny
Práce v rodinném prostředí SW společnosti, která vyvíjí aplikace, určující stěžejní procesy ve výrobě, analýzy dat a komunikaci mezi... zobrazit nabídku»
Enhusiast for PHP programming
Jihočeský
před 14 dny
Pojďte nám pomoci s vývojem webové části našeho cloudového řešení (CMS, ERP IS, CRM) a to nejen v České republice. Prostředí je ryze... zobrazit nabídku»
BI/DWH Anaylst: greenfield project financial sector
Praha
před 14 dny
For an international company with finance and banking background we are looking for BI/ DWH Analyst. You will have a unique opportunity to design... zobrazit nabídku»
Computer Visioin Developer for innovative R&D start-up
Praha
před 14 dny
Láká Tě nastartovat svoji kariéru pro zbrusu novou R&D společnost s přátelským přístupem? Chceš se stát computer vision & machine... zobrazit nabídku»
ASP.NET developer
okres Hradec Králové
před 14 dny
Je .NET Vaše nejoblíbenější technologie? Máte zájem pracovat na zajímavých projektech? Chcete být součástí stabilní společnosti?... zobrazit nabídku»
C# .NET Developers for industrial IoT applications
Pardubický, Praha, Královéhradecký
před 14 dny
For international manufacturing company, we are currently hiring C# (.NET) developers on all levels of experience. Company has inhouse... zobrazit nabídku»
Web developer / Bugs solver - OOP, SQL basics (27.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
EXKLUZIVNÍ nabídka pro programátora "zelenáče", který má obecně pevné základy v programování v libovolném jazyce a zná principy OOP. A... zobrazit nabídku»
C# ASP.NET - Senior developer (40.000 - 60.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Grab the chance !! Jedinečná příležitost pro vývojáře s motivací působit v silné renomované společnosti s dynamickým prostředím.... zobrazit nabídku»
C++ developer (25 - 40.000,- Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
C++ DEVELOPER Máš zkušenost s programováním v C++? Jsi týmový hráč, který je schopný přijmout zodpovědnost za svou práci? Láká tě... zobrazit nabídku»
Administrátor řídících systémů
Plzeňský
před 14 dny
Máte vzdělání, případně bohaté zkušenosti v oblasti IT? Orientujete se v oblasti počítačových sítí a v administraci Windows serverů.... zobrazit nabídku»
Java programátor
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenost s programovacím jazykem JAVA a C++? Chtěl byste být součástí projektu, který udává vývoj v dopravních systémech? Láká... zobrazit nabídku»
Specialista technické podpory
Jihomoravský
před 14 dny
Rádi byste se stali členem týmu mezinárodní společnosti a vytvořili technickou podporou pro své kolegy i klienty? Chcete se učit nové... zobrazit nabídku»
Front END developer
Moravskoslezský
před 14 dny
Máte za sebou úspěšný projekt v JavaScriptu? Disponujete znalostí HTML? Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Programátor Promotic
Ostrava
před 14 dny
A co Vám nabízíme my? zajímavou a tvůrčí práci v příjemném kolektivu finanční ohodnocení dle prokázaných schopností a zkušeností... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace