Práce v oboru Informační technologie (2466) - strana 36

Informační technologie
Etický hacker
Praha
tento měsíc
Jsi nadšencem do informační bezpečnosti? Máš konexe a víš, jak to chodí na undergroundových fórech nebo dark netu? Jestli jsi badatel,... zobrazit nabídku»
IT specialista/vhodné pro absolventy
Moravskoslezský
tento měsíc
Máte výbornou znalost anglického jazyka? Rádi byste vyvíjeli systém pro mezinárodní společnost? Orientujte se v databázích a máte znalost... zobrazit nabídku»
IT specialista integračních služeb
Moravskoslezský
tento měsíc
Chcete se stát součástí týmu pracovníků mezinárodní společnosti? Komunikace v anglickém jazyce pro Vás není problém? Máte porozumění... zobrazit nabídku»
Manažer digitální zákaznické cesty
České Budějovice
tento měsíc
Zázemí dynamické, perspektivní obchodní společnosti Motivační finanční ohodnocení Příležitost k profesnímu růstu Propracovaný systém... zobrazit nabídku»
IT specialista
České Budějovice
tento měsíc
Zázemí dynamické marketingové společnosti Podpora a spolupráce v novém prostředí Kvalitní hardware a software Měsíční plat + možnost... zobrazit nabídku»
Finanční analytik – senior
Praha
tento měsíc
Naše požadavky směrem k Vám: - Minimálně 2 roky zkušeností na pozici finančního analytika - Dobrá znalost finančních procesů a GAAP... zobrazit nabídku»
Mainframe Z/OS Network Engineer – Prague/up to 60k
Praha
tento měsíc
WHAT YOU CAN EXPECT o Salary up to 60k/month o 5 week holidays o Internal Trainings o Personal Education Budget o Cafeteria Bonus, Meal vouchers o... zobrazit nabídku»
Vývojář portálového řešení
Brno - město
tento měsíc
Chcete se zapojit do týmu vývojářů, kteří za využití unikátních technologií pracují na neustálém zdokonalování software pro menší i... zobrazit nabídku»
Testovací inženýr|zahraniční společnost|mzda DLE zkušeností
Moravskoslezský
tento měsíc
Chcete pracovat pro stabilní zahraniční společnost, která patří k jedničce ve svém oboru? Máte zkušenosti s prováděním testů a vyznáte... zobrazit nabídku»
Software Quality Engineer (Engineering/Automotive)
Praha
tento měsíc
Are you interested in working in successful Global Company? Our Engineering/Consulting client offers an attractive job for: Software Quality... zobrazit nabídku»
PL/SQL Developer - Junior
Praha
tento měsíc
Zajímá Vás vývoj databázových řešení na Oracle platformě? Chcete pracovat na různých projektech pro mezinárodní společnosti? Pro... zobrazit nabídku»
Specialista virtualizace VMware
Praha
tento měsíc
Žijete virtualizací? Baví Vás instalace a konfigurace zařízení? Příprava migračních scénářů? Analýza požadavků a návrhy řešení... zobrazit nabídku»
C Software Development, Germany - Stuttgart area
Stuttgart area
tento měsíc
- A dedicated and vigorous team with the best possible working atmosphere - New experience and exciting projects in statistically based methods and... zobrazit nabídku»
C embedded developer - Germany - Chemnitz
Chemnitz
tento měsíc
- AJ only needed - C development, embedded systems - Start by agreement - Paid and provided accomodation - Project in Chemnitz, Germany -... zobrazit nabídku»
Hardware engineer with English - Germany - Chemnitz
Chemnitz
tento měsíc
- Start by agreement - Help with an accomodation - Project in Chemnitz, Germany - Durration: long term project (1+,2+, 3+) - company with... zobrazit nabídku»
C developer/embedded, Germany - Bautzen
Bautzen
tento měsíc
* zajištěné a hazené ubytování * nástup ASAP/dohodou * lokalita - krásné městečko Bautzen, Německo (Sasko) * dobrá dojezdová... zobrazit nabídku»
Java programátor senior
Jihomoravský
tento měsíc
Konica Minolta v Brně otvírá nové inovační centrum (Business Innovation Centre - http://bic.konicaminolta.eu/), staňte se jeho... zobrazit nabídku»
Consultant OF web portals
Jihomoravský
tento měsíc
Do you want work as a consultant? Do you enjoy dynamic and varied work? Travelling is an advantage for you? Is your English very good? So, this is job... zobrazit nabídku»
JavaScript frontend developer
Olomoucký
tento měsíc
Are you experienced web developer? Do you want to expand your horizon in stable international company? If your answer is possitive, send us your CV... zobrazit nabídku»
Tester
Praha
tento měsíc
Máte zkušenosti s testováním softwaru a baví vás zkoušet nové postupy a nástroje? Chcete se naučit automatické testování a dorozumíte se... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace