Práce v oboru Informační technologie (1934) - strana 36

Informační technologie
Backup&storage server administrator
Jihomoravský
minulý měsíc
*Bonusový systém. *5 týdnů dovolené. *Široký výběr placených školení a kurzů. *Penzijní připojištění. *Mobilní telefon dle... zobrazit nabídku»
Firewall support administrator
Jihomoravský
minulý měsíc
*Bonusový systém. *5 týdnů dovolené. *Široký výběr placených školení a kurzů. *Penzijní připojištění. *Mobilní telefon dle... zobrazit nabídku»
Java developer
Moravskoslezský
minulý měsíc
* 13. mzda, 5 týdnů dovolené * Příspěvky ve formě cafeterie * Jazykové a vzdělávací kurzy * Velmi příjemné pracovní prostředí *... zobrazit nabídku»
Příležitost pro absolventy elektra
Celá ČR
minulý měsíc
* Flexibilní pracovní dobu - ta je samozřejmostí * Moderní pracovní prostředí, kde se skvěle pracuje * Možnost zlepšení angličtiny nebo... zobrazit nabídku»
IT pracovník (-kmz-)
okr. Znojmo
minulý měsíc
zázemí tradiční, úspěšné a perspektivní nadnárodní výrobní společnosti odpovídající platové ohodnocení zajímavá,... zobrazit nabídku»
Software developer – Embedded
Napajedla
minulý měsíc
01000101 01101101 01100010 01100101 01100100 01100100 01100101 01100100 Do you know what does it mean? You are right person for this position! * You... zobrazit nabídku»
Nepřímý nákupčí
okres Litoměřice
minulý měsíc
Vyhledat úspory a vyjednávat nejlepší cenu nejsou vždy jednoduché úkoly. Proto hledáme někoho, kdo se nezalekne vrhne se do práce po hlavě.... zobrazit nabídku»
Elektrikář, oblast IT
ČB
minulý měsíc
Chcete pracovat pro dynamicky se rozvíjející společnost? Máte zkušenosti se slaboproudem? Máte zkušenosti s montáží přípojek k... zobrazit nabídku»
Data mining specialist
Chrudim
minulý měsíc
Dlouhodobou, dobře placenou brigádu Zázemí stabilní společnosti Pohodový kolektiv Motivující platové ohodnocení od 150 Kč/h Relaxační... zobrazit nabídku»
Java programátor
Olomouc
minulý měsíc
Nenechte si ujít výjimečnou šanci pro zkušené JAVA nadšence, kterého hledám pro nově vznikající kancelář v Olomouci. Budete se podílet... zobrazit nabídku»
Programátor C#, .NET
Olomouc
minulý měsíc
Chcete pracovat pro moderní českou IT společnost, která patří mezi TOP zaměstnavatele? Máte praxi v oblasti vývoje se zaměřením na .NET... zobrazit nabídku»
IT project leader|mezinárodní projekty|až 55 000 Kč|
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte dobrý IT background, máte zkušenosti s programátorskou činností a vedli jste nejeden IT projekt? Pokud hledáte možnost jak se posunout... zobrazit nabídku»
Programátor PLC
Vysočina
minulý měsíc
Hledáme člověka, který umí vdechnout život změti kabelů a kusu kovu. Hledáme PLC PROGRAMÁTORA, který je fakt třída! Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Sap-sd specialista|až 80 000 Kč|bez cestování + home office|
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte už dost cestování, chce pracovat z kanceláře i z domu a naplno využít své praxe se systéme SAP? Pokud máte zkušenosti s modulem SD a... zobrazit nabídku»
Vývojář C#/.NET|VHODNÉ pro absolventy bez praxe|bez angličtiny|až 35 000 K...
Ostrava
minulý měsíc
Baví tě programování a nemáš angličtinu? Nevadí, u Nás jí ani nepotřebuješ. Jediné co potřebuješ je vzít své zkušenosti z... zobrazit nabídku»
Vývojář C#/.NET|BEZ angličtiny|až 60 000 Kč|
Ostrava
minulý měsíc
Máte zkušenosti v programování v jazyce C#/.NET a hledáte pozici, kde by nebyla nutná angličtina a zároveň možnost dalšího rozvoje navíc... zobrazit nabídku»
PHP programátor, možnost home office
Chrudim
minulý měsíc
Baví Tě pracovat na zajímavých a vytížených webech? Máš rád programování v PHP? Hledáme programátora, který ví, jak psát vysoce... zobrazit nabídku»
PHP programátor
Pardubice, možnost HO
minulý měsíc
Řešení individuálních úprav dle zákazníkových potřeb na webech a eshopech. Analýzy nových zakázek po programátorské stránce.... zobrazit nabídku»
Embedded developer
Jihomoravský
před 1 měsíci
* Permanent full- time employment * Work in multinational team and company. * Benefit package: 5 weeks of holiday, meal vouchers, pension insurance,... zobrazit nabídku»
PLC programátor výrobních linek
Plzeňský
před 1 měsíci
* 5týdnů dovolené * Finanční odměny * Příspěvky na stravu * Smlouvu na dobu neurčitou * Příspěvek na penzijní připojištění *... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace