Práce v oboru Informační technologie (2204) - strana 36

Informační technologie
Excel master
Praha
před 14 dny
Je Excel Tvojí silnou stránkou a SQL ovládáš na pokročilé úrovni? V tom případě se můžeš podílet na návrhu a implementaci... zobrazit nabídku»
2nd Level Support - SW Specialist
Praha
před 14 dny
International reliable and successful company Friendly team, modern environment Mobile phone, notebook 5 weeks of holidays Meal vouchers... zobrazit nabídku»
Test inženýr se znalostí LabView
okres Hradec Králové
před 14 dny
Máte praxi s programem LabView? Mluvíte anglicky na komunikativní úrovni? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti? Tak hledáme právě... zobrazit nabídku»
C# software engineer
Jihomoravský
tento měsíc
Do you like programming in C#? Do you want to work with the newest technology? English language is not a problem for you? Then we are looking for... zobrazit nabídku»
Integration engineer
Jihomoravský
tento měsíc
Chceš být součástí týmu, pracujícím na vývoji nové generace produktů, jež změní fungování v kancelářích? Chceš řešit komplexní... zobrazit nabídku»
Team leader for network specialists
Jihomoravský
tento měsíc
Máte zkušenosti s administrací sítí? Rád/a byste pracoval/a v mezinárodní společnosti? Komunikace v anglickém jazyce pro Vás není... zobrazit nabídku»
Front-end vývojář
Olomoucký
tento měsíc
Máš zkušenosti s frontendovým vývojem? Ovládáš webové technologie a angličtina pro Tebe není překážkou? Pak do našeo týmu hledáme... zobrazit nabídku»
MES specialista
Mošnov
tento měsíc
zázemí dynamické nadnárodní společnostio dpovídající mzdové ohodnocení výběr zaměstnaneckých benefitů (závodní stravování,... zobrazit nabídku»
Test manager-Let your career grow
Praha
tento měsíc
What you will have: Opportunity to develop or accelerate your career in Test Management Regular, intensive training with active support from our team... zobrazit nabídku»
Programátor C# .NET
Zlín
tento měsíc
Chcete pracovat pro moderní českou IT společnost, jenž patří mezi TOP zaměstnavatele? Máte praxi v oblasti vývoje se zaměřením na .NET C#?... zobrazit nabídku»
ASP.NET developer
okres Hradec Králové
tento měsíc
Je .NET Vaše nejoblíbenější technologie? Máte zájem pracovat na zajímavých projektech? Chcete být součástí stabilní společnosti?... zobrazit nabídku»
Web developer / Bugs solver - OOP, SQL basics (27.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
EXKLUZIVNÍ nabídka pro programátora "zelenáče", který má obecně pevné základy v programování v libovolném jazyce a zná principy OOP. A... zobrazit nabídku»
C# ASP.NET - Senior developer (40.000 - 60.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Grab the chance !! Jedinečná příležitost pro vývojáře s motivací působit v silné renomované společnosti s dynamickým prostředím.... zobrazit nabídku»
C++ developer (25 - 40.000,- Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
C++ DEVELOPER Máš zkušenost s programováním v C++? Jsi týmový hráč, který je schopný přijmout zodpovědnost za svou práci? Láká tě... zobrazit nabídku»
Administrátor řídících systémů
Plzeňský
tento měsíc
Máte vzdělání, případně bohaté zkušenosti v oblasti IT? Orientujete se v oblasti počítačových sítí a v administraci Windows serverů.... zobrazit nabídku»
Java programátor
Jihomoravský
tento měsíc
Máte zkušenost s programovacím jazykem JAVA a C++? Chtěl byste být součástí projektu, který udává vývoj v dopravních systémech? Láká... zobrazit nabídku»
Specialista technické podpory
Jihomoravský
tento měsíc
Rádi byste se stali členem týmu mezinárodní společnosti a vytvořili technickou podporou pro své kolegy i klienty? Chcete se učit nové... zobrazit nabídku»
Front END developer
Moravskoslezský
tento měsíc
Máte za sebou úspěšný projekt v JavaScriptu? Disponujete znalostí HTML? Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Programátor Promotic
Ostrava
tento měsíc
A co Vám nabízíme my? zajímavou a tvůrčí práci v příjemném kolektivu finanční ohodnocení dle prokázaných schopností a zkušeností... zobrazit nabídku»
Java developer - Keep up with latest updates//Prague
Praha
tento měsíc
YOU CAN EXPECT ✔5 weeks of holidays ✔Friendly and comfortable working environment ✔1-5 Free days for your own free time activities to spend with... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace