Práce v oboru Informační technologie (2133) - strana 36

Informační technologie
Delphi vývojář|bez angličtiny|až 60 000 KČ|
Ostrava
minulý měsíc
Baví tě programování a nemáš angličtinu? Nevadí, u Nás jí ani nepotřebuješ. Jediné co potřebuješ je vzít své zkušenosti s v... zobrazit nabídku»
Delphi vývojář|vhodné pro absolventy |BEZ angličtiny|až 40 000 KČ|
Ostrava
minulý měsíc
!!! POZICE PRO ABSOLVENTY !!! Baví tě programování a nemáš angličtinu? Nevadí, u Nás jí ani nepotřebuješ. Jediné co potřebuješ je... zobrazit nabídku»
Konstruktér junior - příležitost pro absolventy
Brno – město
minulý měsíc
Chcete pracovat pro mezinárodní společnost s dlouhodobou tradicí, která je světovým leaderem v oblasti vývoje, výroby a distribuce... zobrazit nabídku»
Software tester
Praha
minulý měsíc
Jste analytický typ, pro kterého je hledání chyb vášní? Pokud ano, pošlete mi své CV ještě dnes! * 13. plat * 5 týdnů dovolené *... zobrazit nabídku»
BI / DWH / DB Developer - Zlín
Zlín
minulý měsíc
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
QA Specialist - Zlín
Zlín
minulý měsíc
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
.NET developer - Germany - Berlin
Berlin
minulý měsíc
start immediately/ASAP Only English language needed Location - Berlin big projects for different sectors long-therm cooperation ... zobrazit nabídku»
Programátor PHP
Zlínský
minulý měsíc
Jsi orientovaný na výsledek a máš logické uvažování? Programuješ v PHP jazyce a rád bys pracoval na zajímavých projektech pro letecký a... zobrazit nabídku»
Vývojář iOS
Zlínský
minulý měsíc
Máš rád výzvy a hledáš řešení? Jsi schopný psát čistý a efektivní kód? Znáš Objective-C a Swift? Chceš pracovat na zajímavých... zobrazit nabídku»
Konzultant tiskových řešení
Praha
minulý měsíc
Máte zkušenosti s analýzou potřeb klientů a orientujete se v oblasti tiskových řešení? Pokud Vás Baví kontakt se zákazníky a máte... zobrazit nabídku»
Electronic Developer - vzdálená spolupráce
Brno
minulý měsíc
dlouhodobou, finančně zajímavou pozici vzdálenou spolupráci – 1krát měsíčně schůzky u zákazníka spolupráci na ŽL, HPP... zobrazit nabídku»
Senior Application Administrator for Windows environment
Hlavní město Praha
minulý měsíc
benefits (travel tickets, vouchers for food, salary in addition etc.) stable international company start immediately/according to candidate ... zobrazit nabídku»
Embedded software developer
Praha
minulý měsíc
Are you proficient in C or C++? Would you like to work in the field of industrial automation/automotive electronic systems/smart energy monitoring... zobrazit nabídku»
Android vývojář
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete se podíle na vývoji mobilních aplikací? Máte zkušenosti ve vývoji v rámci Androidu? Chcete pracovat na zajímavých projektech? Staňte... zobrazit nabídku»
Business Application Integrator/Consultant
Praha
minulý měsíc
Informace o klientovi / pozici Chceš získat zkušenosti s nejnovějšími technologiemi a jejich implementací? Hledáme akčního člověka, který... zobrazit nabídku»
Data business analytik, SQL, šance pro juniory
Mohelnice
minulý měsíc
Práce s daty Vás baví? Umíte SQL? Říká Vám něco Oracle, ETL? domluvíte se anglicky? Jestli ANO, je to šance pro Vás! Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
E-commerce developer, Hradec Králové
Hradec Králové
minulý měsíc
Zajímáš se o programování webových aplikací nebo e-shopů? Ovládáš jazyky ASP.NET nebo C#? Rád bys pracoval z domova? Pokud máš... zobrazit nabídku»
Data analytik/programátor
Ostrava
minulý měsíc
Pro nově vznikající tým hledáme nadšence, kteří mají zkušenosti s programováním, ale mají zároveň velký zájem o analýzu/třídění... zobrazit nabídku»
IT výrobních systémů
Turnov
minulý měsíc
- Zajímavé finanční ohodnocení - Zázemí stabilní společnosti - Propracovaný systém bonusů a prémií – pololetní odměny, roční... zobrazit nabídku»
IT Technik
Turnov
minulý měsíc
Zajímavé finanční ohodnocení Zázemí stabilní společnosti Propracovaný systém bonusů a prémií – čtvrtletní odměny, 13. plat... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace