Práce v oboru Informační technologie (2122) - strana 37

Informační technologie
Konzultant služeb zákazníkům - business
Louny
minulý měsíc
Poohlížíte se po nové práci? Hledáme proaktivní a schopné pracovníky do call centra v Lounech na pozici Konzultant služeb zákazníkům -... zobrazit nabídku»
Konzultant systémů pro správu dat v DMS
Praha
minulý měsíc
Zajímáš se o správu dat, dokumentů a informací? Bavilo by Tě navrhovat architekturu těchto řešení? Instalovat a konfigurovat tyto... zobrazit nabídku»
Konzultant aplikací pro správu dat
Praha
minulý měsíc
Zajímáš se o správu dat, dokumentů a informací? Bavilo by Tě implementovat řešení těchto systémů? Analyzovat požadavky zákazníka a... zobrazit nabídku»
Aplikační inženýr se znalostí Windows
Praha
minulý měsíc
Chcete pracovat v mezinárodní společnosti, která má pobočky po celém světě? Chcete využívat angličtinu každý den? Na této pozici... zobrazit nabídku»
Oracle Administrator
Praha 8
minulý měsíc
Our international client, financial company is looking for Oracle Administrator! You will be responsible for: - Oracle databases administration -... zobrazit nabídku»
Projektový manažer v IT (50.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Prošel jsi projektovým managementem v IT a uvažuješ zrovna o změně? Zajímá tě česká firma, co roste, ale nechce si hrát na korporát?... zobrazit nabídku»
Embedded SW Developer - R&D lab instruments (35.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Pro společnost, jež je centrem inovací a vědy na mezinárodním poli, hledáme dalšího nadšence do vývoje klíčových komponent našich... zobrazit nabídku»
Lukrativní nabídka (vhodné i pro studenty)
Praha
minulý měsíc
Informace o klientovi / pozici Nebojíte se komunikace? Chcete získat přínosné zkušenosti z mezinárodní IT společnosti? Jste časově... zobrazit nabídku»
DWH Consultant (35.000 - 70.000 CZK)
Praha
minulý měsíc
Anotace Baví Vás práce s daty, technologiemi a čísly? Máte zkušenosti s databázemi, tvorbou reportů či dashboardů? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Správce IS a aplikací ERP
Ústeckoorlicko
minulý měsíc
- nabízíme dlouhodobé uplatnění v oblasti správy a rozvoje ERP systému výrobní společnosti  - odborný růst  a perspektivu - stabilní... zobrazit nabídku»
SAP ABAP developer
Jihomoravský, Moravskoslezský
minulý měsíc
Jste zkušený programátor, kterého zajímá SAP ABAP vývoj? Nástroj Fiori Vám není cizí? Máte dobrou znalost anglického jazyka? Zašlete... zobrazit nabídku»
Projektový manažer (řízení projektů elektro nebo MaR)
Pardubicko
minulý měsíc
Hledáme projektového manažera, který dokáže vést a řídit projekty a projektové týmy.Hledáme schopnost stanovit časový a finanční plán... zobrazit nabídku»
Specialista IT podpory v Kolíně, až 26000Kč
Kolín
minulý měsíc
- fixní plat s bonusy - flexibilní 8hodinovou směnu mezi 7:00 - 19:00 - služební auto i na soukromé účely - služební mobilní telefon s... zobrazit nabídku»
ASP.NET Developer
Praha
minulý měsíc
Anotácia Pre českú spoločnosť zaoberajúcu sa digitalizáciou dokumentov hľadáme kandidáta na pozíciu ASP.NET programátor. Vítaní sú... zobrazit nabídku»
Junior IT Specialist
Brno
minulý měsíc
Job description - Implementation and support of IT LAN/WAN, server, telephone and telecommunications equipment - Support and maintenance of existing... zobrazit nabídku»
Security administrátor
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zájem o oblast security? Chcete se v tomto oboru dále rozvíjet? Rád/a byste pracoval/a v rámci globálních projektů? Pošlete mi svůj... zobrazit nabídku»
SW architekt pro start UP
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte už dost stereotypní práce v korporátu? Nebo hledáte nový projekt, do kterého budete mít příležitost dát kus sebe? Hledáme pro... zobrazit nabídku»
Konzultant pro softwarové řešení
Zahraničí
minulý měsíc
Zajímá Vás oblast ECM a chcete navrhovat softwarové řešení? Jste komunikativní člověk, kterého láká pracovat v zázemí úspěšné... zobrazit nabídku»
Tech lead
Zlín
minulý měsíc
Jsi senior vývojář a máš zkušenosti s vedením lidí? Chceš se posunout dál, ale nevíš kam? Pro našeho dlouhodobého klienta, známou IT... zobrazit nabídku»
SQL/pl-sql vývojář|oracle|Ostrava|
Ostrava
minulý měsíc
Hledáme zkušené vývojáře, kteří se neztratí v oblasti SQL a PL/SQL. Hledáte změnu, hledáte správně !!! Pro mezinárodní společnost,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace