Práce v oboru Informační technologie (2072) - strana 37

Informační technologie
Systémový administrátor
Nučice
před týdnem
* zázemí a jistotu mezinárodní firmy * zaměstnanecké výhody (stravenky, smluvní doprava z Berouna a Zličína, příspěvek na penzijní/... zobrazit nabídku»
Technický konzultant
Olomoucký
před týdnem
Pro softwarovou společnost, která v ČR působí již přes 20 let a vyvíjí softwarové produkty pro zahraniční zákazníky. Nyní hledáme... zobrazit nabídku»
Java developer
Praha 4
před týdnem
Java pozic je mnoho, a jestliže jsi Java vývojář, určitě máš, z čeho si vybírat. - Pokud by pro tebe mohla být zajímavá mezinárodní... zobrazit nabídku»
Programátor asp.net MVC / c #
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která je nejvýznamnějším dodavatelem systémů na rezervace a prodej vstupenek na českém trhu, hledáme... zobrazit nabídku»
Senior IT architect
Praha
před týdnem
Introduction of our client / job offer For international company in Prague with focus on retail processing systems I am looking for seasoned IT... zobrazit nabídku»
JavaScript developer
Hradec Králové, Olomouc
před týdnem
- práce v perpektivní společnosti, která získala ocenění jak z oboru (Gartner, Forrester), tak ocenění pro zaměstnavatele (AON Best... zobrazit nabídku»
Programátor webových aplikací
Královéhradecko, celá ČR
před týdnem
- pracovní seberealizace při vývoji unikátního produktu - odborný růst v zavedené, úspěšné firmě - dlouhodobá perspektiva uplatnění zobrazit nabídku»
PHP vývojář (BRNO)
Brno
před týdnem
Velmi zajímavé motivující finanční ohodnocení Práce na HPP nebo IČO (možnost home office) Možnost zvyšování odborné kvalifikace... zobrazit nabídku»
PHP Programátor - Praha
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, českou společnost, která se zaměřuje na provoz a rozvoj webových prezentací, hledáme kandidáta na pozici PHP... zobrazit nabídku»
Mobile aplication developer junior
Jihomoravský
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Našim klientem je dynamická, rychle rostoucí společnost, která na vysoké úrovni vyvíjí aplikace pro chytré... zobrazit nabídku»
IT coordinator
Praha
před týdnem
Job description Review incoming requests and work with Application Managers and/or Business Managers to verify containing current and sufficient... zobrazit nabídku»
Unix/Linux Administrator
Praha
před týdnem
International reliable and successful company. Friendly team, modern environment. Mobile phone, notebook. 5 weeks of holidays. Meal vouchers.... zobrazit nabídku»
Projektový manažer (řízení projektů elektro nebo MaR)
Pardubicko
před týdnem
Hledáme projektového manažera, který dokáže vést a řídit projekty a projektové týmy.Hledáme schopnost stanovit časový a finanční plán... zobrazit nabídku»
Programátor/ka - vývojář, analytik (C#, .NET)
Královéhradecko
před týdnem
- dlouhodobá perspektiva uplatnění u nadnárodní společnosti - odborný růst s podporou manažera IT - práce v dobrém kolektivu IT... zobrazit nabídku»
Account Manager IT - stávající zákazníci
Praha
před týdnem
Rozumíte firemním procesům? Baví vás péče o stávající zákazníky? Vyznáte se v oboru IT a je vám tato oblast blízká? Pak... zobrazit nabídku»
Unix admin with strong scripting skills
Jihomoravský
před týdnem
Introduction of our client / job offer Silicon Valley innovative company with outstanding culture and focus on their employee satisfaction – sounds... zobrazit nabídku»
Manažer IT oddělení
Moravskoslezský
před týdnem
Máte zkušenosti s vedením lidí a z manažerského postu v oblasti informačních technologií? Hovoříte anglicky? Pokud ano, jste tím pravým... zobrazit nabídku»
Manažer IT oddělení, až 80 000 Kč
Moravskoslezský
před týdnem
Máte zkušenosti s vedením lidí a z manažerského postu v oblasti informačních technologií? Hovoříte anglicky? Pokud ano, jste tím pravým... zobrazit nabídku»
SAP BC Support 90-100 000 CZK
Praha
před týdnem
For an international company focused on financial services we are looking for SAP BC Support. Main responsibilities: - Support SAP applications used... zobrazit nabídku»
SAP bw/sd Consultant 90-100 000 CZK
Praha
před týdnem
For an international company focused on financial services we are looking for SAP BW/SD Consultant. Main responsibilities: - Customise and develop... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace