Práce v oboru Informační technologie (2162) - strana 37

Informační technologie
Scrum master
Olomoucký
tento měsíc
Pracujete v rámci agilního týmu? Máte zkušenost na pozici Scrum Mastera? Rád/a byste se podílel/a na rozvoji firmy, která pracuje na... zobrazit nabídku»
Business consultant - CRM
Jihomoravský
tento měsíc
Máte zkušenosti a znalost CRM řešení a SQL databází? Zajímají Vás vnitrofiremní procesy? Láká Vás mezinárodní pracovní prostředí?... zobrazit nabídku»
SW architekt
Jihomoravský
tento měsíc
Máte zkušenost s návrhem SW architektury a jste zkušený C++ vývojář. Baví Vás analyzovat požadavky a hledat nové řešení? Pokud ano,... zobrazit nabídku»
Java developer
Jihomoravský
tento měsíc
Chcete pracovat na novém projektu, který ulehčí práci milionům uživatelům? Programujete v Javě a webové technologie Vám nejsou cizí?... zobrazit nabídku»
IOS developer
Praha
tento měsíc
- komunikativní člověk, samostatná práce - zjistit si potřebné informace, proaktivita a chuť na sobě pracovat - věř, že u nás budeš... zobrazit nabídku»
Developer
Okres Hodonín
tento měsíc
  UMÍTE PROGRAMOVAT V JAKÉMKOLIV Z OBJEKTOVÝCH JAZYKŮ - JAVA, PERL, SMALLTALK, C++, OBJECT PASCAL, VISUAL BASIC, PHP, PYTHON, C#? JE PRO VÁS... zobrazit nabídku»
Sharepoint specialist
Celá ČR, Jihomoravský
tento měsíc
Do you enjoy communication with customers and do you have an interest to create a software solution? Are you comfortable in English? Send us your... zobrazit nabídku»
Vývojář v C#
Praha
tento měsíc
- práci v malém a mladém kolektivu praktikujícím SCRUM - prostor pro vlastní kreativitu a rozvoj - možnost částečné práce z domova (po... zobrazit nabídku»
Server administrátor – Windows
Praha
tento měsíc
- skvělý kolektiv - úžasné a férové vedení - smlouvu na dobu neurčitou - týden dovolené navíc - kancelář v centru Prahy s relax... zobrazit nabídku»
Software developer C#
Pardubický
tento měsíc
Jste aplikačním vývojářem v C# a rád byste se přidal do týmu, který vyvíjí nové funkcionality a rozšíření pro jeden z... zobrazit nabídku»
IT consultant
Pardubický
tento měsíc
Jste ekonomicky zaměřen a láká Vás oblast informačních systémů? Hledáme právě Vás, a proto mi zašlete své CV ještě dnes! *... zobrazit nabídku»
IT consultant
Kladruby
tento měsíc
* Podpora uživatelů podnikových informačních systémů * Prezentace funkčnosti systému interním uživatelům * Školení uživatelů *... zobrazit nabídku»
Aplikační test engineer
Hradec Králové
tento měsíc
Chcete se podílet na testování nejnovějších aplikací, spolupracovat s týmem zkušených programátorů a používat nejmodernější... zobrazit nabídku»
Embedded SW Engineer - Hannover, Německo
Zahraničí
tento měsíc
Výborná příležitost pro kandidáty se zájmem o vývoj embedded aplikací v oblasti telekomunikačních zařízení s působištěm v německém... zobrazit nabídku»
Senior Linux SW Tester (až 65.000 Kč)
Pardubický, Jihomoravský
tento měsíc
!!! Skvělá pozice stát se členem vývojového R&D týmu v oblasti průmyslových telekomunikačních zařízení. Dnes již mezinárodní... zobrazit nabídku»
Elektronik – Programátor
Plzeň
tento měsíc
-stabilní pracovní místo s možností kariérního růstu -práci v příjemném kolektivu -příspěvek na dojíždění 2,60 Kč na km až do... zobrazit nabídku»
IT specialist – software
Rokycany
tento měsíc
-práci na plný úvazek -velice dobré finanční ohodnocení -pracovní smlouvu na dobu neurčitou -výkonnostní prémie -mimořádné prémie... zobrazit nabídku»
Lean Specialista
Rokycany
tento měsíc
-práci na plný úvazek -možnost dalšího sebevzdělávání a karierního růstu -velice dobré finanční ohodnocení -pracovní smlouvu na... zobrazit nabídku»
Administrátor správy pohledávek s NJ
Plzeň
tento měsíc
-práci v centru Plzně -zázemí velké mezinárodní společnosti -přátelský kolektiv -pozitivní firemní kulturu založenou na vzájemném... zobrazit nabídku»
Pracovník zákaznického servisu s AJ
Plzeň
tento měsíc
-práci v centru města Plzeň -roční bonus ve výši jedné mzdy -zázemí velké mezinárodní společnosti -přátelský kolektiv -jazykové... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace