Práce v oboru Informační technologie (2152) - strana 37

Informační technologie
Senior C# developer
Středočeský
tento měsíc
Programujete v C# a máte rád výzvy? Chcete do budoucna vést malý mezinárodní tým nadšených vývojářů, který vyvíjí velké... zobrazit nabídku»
Senior Java developer
Středočeský
tento měsíc
Programujete v Javě a máte rád výzvy? Chcete do budoucna vést malý mezinárodní tým nadšených vývojářů, který vyvíjí velké... zobrazit nabídku»
Junior Windows Server administrator
Praha
tento měsíc
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
SAP konzultant
Jihomoravský
tento měsíc
Máte dlouholeté zkušenosti se systémem SAP? Hledáte firmu, ve které se budete moci rozvíjet a zdokonalovat své znalosti? Chcete komunikovat v... zobrazit nabídku»
Unix senior engineer
Jihomoravský
tento měsíc
Máte zkušenosti s administrací Unix systémů? Orientujete se v oblasti storage managementu? Chtěli byste své znalosti uplatnit v zavedené IT... zobrazit nabídku»
Data analyst
Jihomoravský
tento měsíc
Are you enthusiastic about business intelligence? Is data warehouse your cup of tea? Do you speak communicative English? If so, we are looking for... zobrazit nabídku»
Networking projektant
Moravskoslezský
tento měsíc
Rádi pracujete se síťovými technologiemi? Jsou pro Vás projekty s obdobnou tématikou výzvou? Máte zkušenosti s konfigurací a správou... zobrazit nabídku»
Tester
Zlínský
tento měsíc
Do you want to be the right hand of programmers? Do you like manual testing and want to use the English language? If so, send us your CV! TESTER... zobrazit nabídku»
Tester
Zlínský
tento měsíc
Rád překonáváš překážky a baví tě manuální testování? Pak máš možnost být pravou rukou programátorů, odhalovat jejich chyby a při... zobrazit nabídku»
Dwh/bi/report Specialist
Praha
tento měsíc
Zajímavou práci v týmu aktivních, příjemných a profesionálních lidí Firemní kulturu založenou na otevřenosti a neformálních... zobrazit nabídku»
IOS developer
Praha
tento měsíc
- komunikativní člověk, samostatná práce - zjistit si potřebné informace, proaktivita a chuť na sobě pracovat - věř, že u nás budeš... zobrazit nabídku»
Android developer (streamování videa atd.)
Praha
tento měsíc
- Práce na aplikacích umožňujících sledovat televizi a firmy na mobilních zařízeních - Možnost se věnovat také vývoji pro iOS -... zobrazit nabídku»
Server administrátor – Windows
Praha
tento měsíc
- skvělý kolektiv - úžasné a férové vedení - smlouvu na dobu neurčitou - týden dovolené navíc - kancelář v centru Prahy s relax... zobrazit nabídku»
Senior PHP vývojář
Praha, Středočeský
tento měsíc
Jste zapálený backend vývojář PHP? Máte zkušenosti s návrhem systémů? Ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni? Orientujete se v... zobrazit nabídku»
PHP programmer
Praha, Středočeský
tento měsíc
Are you experienced PHP coder? Are you skilled also in system design? Do you feel comfortable with new technologies and your English is at advanced... zobrazit nabídku»
Oracle senior engineer
Olomoucký, Moravskoslezský
tento měsíc
Směřuje Vaše zaměření ke správě a administraci databází Oracle? Vyznáte se i v jiných databázových systémech? Chcete stabilní práci,... zobrazit nabídku»
DWH Specialist (Oracle)
Brno, Praha
tento měsíc
Allocation Mode - First 6 weeks onsite, after – possible mode 2:3 (onsite:customer) Allocation - ASAP – 12/2016 Place of Allocation - Brno... zobrazit nabídku»
Programmer C++
Praha, Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský
tento měsíc
Do you have experience with programming in C++? Do you speak English on communicative level? Do you have experience with computer networks... zobrazit nabídku»
IT specialista
České Budějovice
tento měsíc
Zázemí dynamické marketingové společnosti Podpora a spolupráce v novém prostředí Kvalitní hardware a software Měsíční plat + možnost... zobrazit nabídku»
CRM analytik
Praha
tento měsíc
Co Ti nabízíme? Různorodou a zodpovědnou práci Příležitost rozvinout své stávající znalosti a dovednosti a naučit se novým – po... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace