Práce v oboru Informační technologie (2421) - strana 37

Informační technologie
Administrator for Mainframe environment
Praha
před 14 dny
A world leading financial services company, global provider of an access to capital markets, is looking for Administrator for Mainframe... zobrazit nabídku»
QA Engineer
Praha
před 14 dny
Hledáme QA Engineery, kteří posílí tým IT development centra v Praze. Jde o významnou německou společnost, která vyvíjí bankovní a... zobrazit nabídku»
Funkční Analytik
Praha
před 14 dny
Do mezinárodní společnosti působící v oblasti finančních trhů hledáme zkušeného Funkčního Analytika. Hlavní náplní Vaší práce... zobrazit nabídku»
Programator C++
Praha
před 14 dny
Programujete, protože Vás to baví?  Chcete vyvíjet AutoCAD a aplikace pro konstrukční SW? Máte chuť si doplnit znalosti a naučit se něco... zobrazit nabídku»
Systémový specialista (30-35k)
Brno
před 14 dny
- 5 týdnů dovolené - příspěvek na připojištění - podpora při vzdělávání - příspěvek na stravování - doprava z centra Brna... zobrazit nabídku»
CAD Konstruktér
Brno
před 14 dny
Co byste ještě měli vědět? Nejedná se o pracovní pozici přímo ve vývoji, budete spíše prakticky zavádět novou výrobu. Čeká Vás... zobrazit nabídku»
Solution architekt
Jihomoravský
před 14 dny
Jste zkušeným analytikem? Rozumíte software architektuře a máte praxi v integraci informačních systémů? Hledáte velkou výzvu a možnost... zobrazit nabídku»
Specialista v oblasti security
Jihomoravský
před 14 dny
Máte bohaté zkušenosti v oblasti IT a vždy Vás naplňovalo řešení technických problémů? Práce se serverovými operačními systémy a... zobrazit nabídku»
Project manager (i junior)
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti s projektovým managementem, ale současná firma Vám neumožňuje kariérní růst? Baví Vás vylepšování procesů a vedení... zobrazit nabídku»
IOS/android developer
Olomoucký
před 14 dny
Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Máte zkušenosti s vývojem pro paltformu iOS nebo Android? Máte možnost podílet se na... zobrazit nabídku»
Vývojář mobilních aplikací
Olomoucký
před 14 dny
Jsi zapálený do vývoje pro platformu iOS nebo Android? Máš zkušenosti s vývojem server- client aplikací? Chceš pracovat ve společnosti kde... zobrazit nabídku»
C++ developer Olomouc
Olomoucký
před 14 dny
Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Máte zkušenosti s programováním v jazyce C/C++? Disponujete znalostí STL? Máte možnost... zobrazit nabídku»
.NET developer junior
Olomoucký
před 14 dny
Jste absolventem VŠ nebo máte krátkou komerční praxi a chcete se dále rozvíjet? Máte zkušenosti s programováním v .NET? Disponujete... zobrazit nabídku»
.NET specialista
Olomoucký
před 14 dny
Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Máte zkušenosti s programováním v .NET? Disponujete znalostí a praxí v... zobrazit nabídku»
PHP programátor
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti s programováním v jazyce PHP a není Vám cizí ani JavaScript? Chcete pracovat ve společnosti, která se ze start-upu... zobrazit nabídku»
Webový programátor
Jihomoravský
před 14 dny
Jste zapálený programátor s dobrou znalostí PHP? Rád inovujete a podílíte se na tvorbě webových aplikací? Chcete být součástí... zobrazit nabídku»
Test engineer
Jihomoravský
před 14 dny
Ovládáte OS Linux a máte zkušenosti se skriptovacím jazykem? Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti s širokou škálou benefitů... zobrazit nabídku»
Programmer PHP
Jihomoravský
před 14 dny
You interested in web technologies and PHP? You have experience in applications development and maintenance of the existing ones? You want to work in... zobrazit nabídku»
Programátor PHP
Jihomoravský
před 14 dny
Zajímají Tě webové technologie a jazyk PHP? Chceš nastoupit do firmy, kde je přátelský a pohodový kolektiv? Pokud se chceš podílet se na... zobrazit nabídku»
2nd Level Support - SW Specialist
Praha
před 14 dny
International reliable and successful company Friendly team, modern environment Mobile phone, notebook 5 weeks of holidays Meal vouchers... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace