Práce v oboru Informační technologie (2142) - strana 39

Informační technologie
Application specialist with German
Praha
tento měsíc
Our partner, one of the leading IT companies in the world, is searching for new colleagues into their HR Customer care department. What will be your... zobrazit nabídku»
Solution Architect
Brno
tento měsíc
Proč s námi?  Rostoucí brněnská společnost kombinující profesionální přístup se zábavou  Práci s nejmodernějšími technologiemi... zobrazit nabídku»
Solution Architect
Praha
před 1 měsíci
Co Vám můžeme nabídnout: ✔ odborný růst - kontakt se špičkovými technologiemi, spolupráce s týmem odborníků ✔ profesní i osobní... zobrazit nabídku»
Specialista on-line marketingu
Vysočina
před 1 měsíci
Jsi zkušený markeťák, nebo správce webových stránek? Máš zkušenosti s e-commerce, PPC, analýzou a vyhodnocováním kampaní? Hledáme... zobrazit nabídku»
Mechanický konstruktér
Chemnitz
minulý měsíc
- práce v zahraničí - flexibilní pracovní doba - nástup ihned/dohodou - příjemné pracovní prostředí - zajímavé platové ohodnocení zobrazit nabídku»
Sales forces specialist
Praha
minulý měsíc
- práce na HPP - nástup dohodou - flexibilní pracovní doba - příjemné pracovní prostředí - zajímavé platové ohodnocení zobrazit nabídku»
MCT Operator Junior
Praha
minulý měsíc
- pozice je opravdu pro velké juniory, stačí základy znalostí sítí (network) - nástup ihned/dohodou - příjemné pracovní prostřední -... zobrazit nabídku»
Java developer
Moravskoslezský
minulý měsíc
Chcete pracovat pro mezinárodní společnost? Zajímáte se o nejmodernější technologie? Hledáme zkušené Java developery! Co bude náplní... zobrazit nabídku»
IT Administrátor - Infrastrukturní centrum
Praha
minulý měsíc
Máte zájem podílet se na budování malého IT centra v mezinárodní firmě? Zajímají Vás infrastrukturní technologie (Windows servery,... zobrazit nabídku»
Konzultant podnikové architektury
Praha
minulý měsíc
Orientujete se v oblasti podnikové architektury? Baví Vás práce na různorodých projektech? Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost... zobrazit nabídku»
Software Asset Management Konzultant
Praha
minulý měsíc
Orientujete se v oblasti Software Asset Managementu? Baví Vás práce na různorodých projektech? Cestování je pro Vás zpestření... zobrazit nabídku»
Konzultant počítačové bezpečnosti - junior/senior
Praha
minulý měsíc
Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné nadnárodní... zobrazit nabídku»
WebMethods Expert
Praha
minulý měsíc
Are you looking for attractive job? Do you want to progress your career in well-known international company? Are you expert in webMethods? Don't... zobrazit nabídku»
PHP programátor
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s PHP programováním? Rádi byste se ve své práci dále rozvíjeli? Chcete pracovat na velkých projektech a dále se profesně... zobrazit nabídku»
Technická podpora CRM systému
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s Microsoft Dynamics CRM systémem nebo znáte databázové technologie? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti se stabilním... zobrazit nabídku»
Front-end developer (ASP.NET, C#) - Praha
Praha
minulý měsíc
Pracovní příležitost na plný pracovní úvazek nebo na ŽL dle Vašich potřeb Moderní a pohodlné pracoviště: firemní posilovna, solná... zobrazit nabídku»
C++ embedded - ve zdravotnictví
Praha
minulý měsíc
Profesní růst v expandující mezinárodní technologické společnosti Účast na zajímavých technologických projektech v oblasti... zobrazit nabídku»
Linux engineer/administrator - Germany - Prien am Chiamsee
Prien am Chiamsee
minulý měsíc
- Company in Berlin - c++ development in automotive sector - stable company - paid and provided accomodation - possible remote cooperation zobrazit nabídku»
Vývojář v C#
Praha
minulý měsíc
- práci v malém a mladém kolektivu praktikujícím SCRUM - prostor pro vlastní kreativitu a rozvoj - možnost částečné práce z domova (po... zobrazit nabídku»
C# Beer Developer
Plzeň
minulý měsíc
- zajímavé projekty - neformální atmosféru - Espresso a čaj během dne - kancelář v centru města - sportovní vyžití v areálu budovy... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace