Práce v oboru Informační technologie (2188) - strana 39

Informační technologie
IT consultant
Kladruby
tento měsíc
* Podpora uživatelů podnikových informačních systémů * Prezentace funkčnosti systému interním uživatelům * Školení uživatelů *... zobrazit nabídku»
Aplikační test engineer
Hradec Králové
tento měsíc
Chcete se podílet na testování nejnovějších aplikací, spolupracovat s týmem zkušených programátorů a používat nejmodernější... zobrazit nabídku»
Embedded SW Engineer - Hannover, Německo
Zahraničí
tento měsíc
Výborná příležitost pro kandidáty se zájmem o vývoj embedded aplikací v oblasti telekomunikačních zařízení s působištěm v německém... zobrazit nabídku»
Senior Linux SW Tester (až 65.000 Kč)
Pardubický, Jihomoravský
tento měsíc
!!! Skvělá pozice stát se členem vývojového R&D týmu v oblasti průmyslových telekomunikačních zařízení. Dnes již mezinárodní... zobrazit nabídku»
Elektronik – Programátor
Plzeň
tento měsíc
-stabilní pracovní místo s možností kariérního růstu -práci v příjemném kolektivu -příspěvek na dojíždění 2,60 Kč na km až do... zobrazit nabídku»
IT specialist – software
Rokycany
tento měsíc
-práci na plný úvazek -velice dobré finanční ohodnocení -pracovní smlouvu na dobu neurčitou -výkonnostní prémie -mimořádné prémie... zobrazit nabídku»
Lean Specialista
Rokycany
tento měsíc
-práci na plný úvazek -možnost dalšího sebevzdělávání a karierního růstu -velice dobré finanční ohodnocení -pracovní smlouvu na... zobrazit nabídku»
Administrátor správy pohledávek s NJ
Plzeň
tento měsíc
-práci v centru Plzně -zázemí velké mezinárodní společnosti -přátelský kolektiv -pozitivní firemní kulturu založenou na vzájemném... zobrazit nabídku»
Pracovník zákaznického servisu s AJ
Plzeň
tento měsíc
-práci v centru města Plzeň -roční bonus ve výši jedné mzdy -zázemí velké mezinárodní společnosti -přátelský kolektiv -jazykové... zobrazit nabídku»
IT Síťový specialista
Plzeň
tento měsíc
-stravenky -jazykové kurzy a další školení -pružná pracovní doba -roční bonus ve výši jednoho měsíčního platu -zvýhodněné... zobrazit nabídku»
IT User and Application Support
Plzeň
tento měsíc
-práci v centru města Plzeň -zázemí velké mezinárodní společnosti -přátelský kolektiv -smlouvu na dobu neurčitou -pozitivní firemní... zobrazit nabídku»
Embedded SW - Technical / Project Team Lead (40.000 - 55.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Tato skvělá nabídka představuje příležitost pro kandidáta, který vidí svůj další profesní rozvoj na úrovni managementu projektů a... zobrazit nabídku»
Asistentka pro testování a vývoj SW - AJ (20.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Mezinárodní společnost působící v osmi zemích EU s historií dlouhou téměř 30 let hledá do svého lokálního brněnského týmu asistentku... zobrazit nabídku»
Nové - Junior C++ SW Developer - i absolvent (25.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
!!! Mimořádná nabídka pro nadšence do vývoje SW v C++ se zájmem o vývoj řídící části HW zařízení a části pro 2D/3D zpracování... zobrazit nabídku»
Vývojář vhdl/FPGA - bez AJ, i pro absolventy (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Zabýváme se vývojem síťových prvků na ultravýkonných programovatelných čipech, které umožňují vysokorychlostní zpracování datového... zobrazit nabídku»
FPGA Engineer - vhdl, Xilinx, bez AJ (30.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
!!! Exkluzivní nabídka do R&D - dynamická společnost se zákazníky na všech kontinentech a zvučných jmen, jako je Google nebo NYSE,... zobrazit nabídku»
Referent IS - programátor intranetu - vhodné pro absolventy
okres České Budějovice
tento měsíc
- možnost profesního rozvoje - platové ohodnocení dle praxe a zkušeností - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - možnost... zobrazit nabídku»
IT Specialist
Ostrov u Stříbra
tento měsíc
práci v silné výrobní společnosti s mezinárodním zázemím 5 týdnů dovolené příspěvek na dopravu firemní akce intenzivní... zobrazit nabídku»
Sr. Linux SW Developer - R&D, Telco (až 65.000 Kč)
Pardubický, Jihomoravský
tento měsíc
!!! Skvělá pozice stát se členem vývojového R&D týmu v oblasti průmyslových telekomunikačních zařízení. Dnes již mezinárodní... zobrazit nabídku»
Developer for CAD Tools (25.000 - 50.000 Kč)
Moravskoslezský, Zlínský
tento měsíc
Skvělá interdisciplinární pracovní příležitost pro kandidáta, který se zajímá o elektroniku a baví ho programování (nebo naopak). Na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace