Práce v oboru Informační technologie (2518) - strana 39

Informační technologie
C# vývojáří všech úrovní
Praha 6
před 14 dny
- Chceš být vývojář originálního SW? - Baví tě analýza potřeb klienta? - Chceš pracovat v teamu zkušených lidí, od kterých se máš co... zobrazit nabídku»
BI Specialista - Reporting
Praha 5
před 14 dny
Zajímáte se o oblast Business Intelligence? Baví vás práce s velkými objemy dat, tvorba různých reportů, dashboardů a řešení BI... zobrazit nabídku»
Fanda do iOS vývoje? - přísně tajný projekt :)
Praha 4
před 14 dny
Jste zapáleným iOS vývojářem? Nenecháte si ujít žádnou novinku v oblasti technologií? Máte svou práci zároveň koníčkem? Potom čtěte... zobrazit nabídku»
Fanda do Android vývoje? - přísně tajný projekt :)
Praha 4
před 14 dny
Jste zapáleným android vývojářem? Nenecháte si ujít žádnou novinku v oblasti technologií? Máte svou práci zároveň koníčkem? Potom... zobrazit nabídku»
Umíš PHP a JavaScript? Zajímají tě Telco technologie?
Praha
před 14 dny
Náš klient hledá PHP vývojáře se znalostí JavaScriptu. Vyvíjej a rozvíjej aplikační platformy pro TV řešení! - Budeš vyvíjet nové... zobrazit nabídku»
Citrix specialista
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti se správou operačních systémů a aplikací? Ovládáte virtualizační technologie? Umíte komunikovat v anglickém jazyce?... zobrazit nabídku»
Technical support MS exchange
Jihomoravský
před 14 dny
Do you have a solid knowledge of MS Exchange? Do you want to work for a dynamic international company? Are you not afraid of challenges? If your... zobrazit nabídku»
IOS programátor
Jihomoravský
před 14 dny
Jsi zapálený do vývoje pro platformu iOS? Už jsi měl možnost pracovat s Objective-C nebo Swiftem alespoň ve škole? Chceš se připojit k... zobrazit nabídku»
Junior developer C#
Jihomoravský
před 14 dny
Zajímáte se o aktuální technologie a trendy v IT? Máte zájem podílet se na vývoji podnikového systému nové generace? Máte zkušenosti s... zobrazit nabídku»
Team leader OF linux administrators
Jihomoravský
před 14 dny
Do you want to work for internationl company? Do you have an experience with leading of Linux team? Send me your CV as soon as possible! TEAM LEADER... zobrazit nabídku»
Produktový manažer softwarových produktů
Ústeckoorlicko
před 14 dny
- zajímavá práce ve stabilní české prosperující společnosti - výdělek odpovídající pracovnímu výkonu a další benefity - možnost... zobrazit nabídku»
Backup administrátor s AJ
Celá ČR, Jihomoravský
před 14 dny
Láká vás zázemí silné nadnárodní společnosti? Chcete uplatnit své zkušenosti a máte komunikativní angličtinu? Pokud ano, zašlete nám... zobrazit nabídku»
Data quality manager, Pardubice 50-55 000Kč
Pardubice
tento měsíc
Chcete pracovat v jedné z nejlépe kapitálově vybavených pojišťoven? Máte zkušenosti se zpracováním dat? Zvládáte vyhodnocovat výsledky... zobrazit nabídku»
Softwarový konzultant - vhodné pro absolventy
Královéhradecký
tento měsíc
Rádi cestujete po světě? Domluvíte se bez problémů anglicky? Databáze, operační systémy a algoritmizace jsou pro Vás známé pojmy? Pokud... zobrazit nabídku»
UX designer
Královéhradecký
tento měsíc
K partě vývojářů do mezinárodní IT společnosti hledáme kandidáty na pozici UX Designer. Uplatníte se i pokud jste programátor se zájmem... zobrazit nabídku»
IT trainer - vhodné i pro absolventy
Královéhradecký
tento měsíc
Máš všeobecný přehled v oblasti IT? Disponuješ výbornými komunikačními a prezentačními dovednostmi? Domluvíš se anglicky? Pak je tato... zobrazit nabídku»
Vývojář backend
Pardubice
tento měsíc
Jsou pro vás technologie jako Java SE 1.6 a OOP denním chlebem? Máte zkušenost se Spring DM, OSGi či OCJP6 a rádi by jste pracovali na... zobrazit nabídku»
Vývojář frontend
Pardubice
tento měsíc
Jsou pro vás technologie jako Javascript, HTML, CSS denním chlebem? Máte zkušenost s Bootstrapem a rádi by jste pracovali pro úspěšnou... zobrazit nabídku»
Programátor - java, C++; osobní automobil
Moravskoslezský
tento měsíc
Java, C#, C++ Máte zkušenosti s některým z těchto programovacích jazyků a domluvíte se anglicky? Rádi byste působili v perspektivní... zobrazit nabídku»
Java developer - vhodné pro absolventy
Ostrava
tento měsíc
Bavila Vás na škole Java? Chcete se nadále zdokonalovat? Rádi byste působili ve společnosti, která si svých zaměstnanců váží a nabízí... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace