Práce v oboru Informační technologie (2238) - strana 39

Informační technologie
IOS developer | start-up | home-office
Zlín
minulý měsíc
Jsi jablíčkář a platforma iOS je podle tebe jediná opravdová mobilní platforma, která stojí za to? Pak jsi iOS dev, kterého hledáme! V... zobrazit nabídku»
C#/ .NET engineer
Zlín
minulý měsíc
Pro našeho klienta, českou pobočku mezinárodní společnosti, hledáme .NET PROGRAMÁTORA. Vašim úkolem bude: * Vývoj v .NET * Implementace... zobrazit nabídku»
.NET developer - vhodné i pro absolventy
Zlín
minulý měsíc
Jsi absolvent, lehký praktik, nebo už ostřílený "DOTNETÁŘ"- Nebojíš se ukázat svou orientaci ve světě s "TEČKOU" a hledáš kde uplatnit... zobrazit nabídku»
C# Programátor, Německo
Zlín
minulý měsíc
Máte aktivní znalost C# v prostředí .NET a hledáte práci? Česká společnost orientující se na poskytování vysoce kvalifikovaných... zobrazit nabídku»
Java Developer
Pilsen
minulý měsíc
Ovládáte Javu a chcete se dále rozvíjet v oboru programování a vývoji. Zašlete nám svůj životopis. Budete mít na starosti: -... zobrazit nabídku»
C# vývojář/ka
Pilsen
minulý měsíc
Máte už nějaké zkušenosti s vývojem v C#? Zašlete nám životopis a zkuste to s námi. Vaší náplní práce bude: - Vývoj SW v jazyce C# -... zobrazit nabídku»
Data quality consultant, příležitost pro absolventy
Písek
minulý měsíc
Skvělá příležitost pro iťáky nastartovat profesní kariéru a podílet se na unikátním projektu! Baví tě programování a zároveň rád... zobrazit nabídku»
Správce serverů linux, Prachatice
Prachatice
minulý měsíc
Znáte virtualizační prostředí vmWare? Máte znalost TCP/IP, DNS a dalších internetových protokolů jako jsou např.HTTP, FTP aj.)? Poradíte... zobrazit nabídku»
C++ / C# Developer | pružná pracovní doba | Vysočina
Vysočina
minulý měsíc
Nebereme žádný béčka! Zato céčko, to je naše krevní skupina. Ovládáš C#/C++, chceš zůstat s prací na Vysočině a pružná pracovní... zobrazit nabídku»
IT technik | Humpolecko
Humpolec
minulý měsíc
Chceš práci v IT, ale velkoměsto tě netáhne? Zakotvi na Vysočině! Do našeho malého týmu hledáme novou posilu - technika IT pro podporu... zobrazit nabídku»
Programátor C++ s NJ, možnost home office
Holice
minulý měsíc
Umíte programovat v C++? Domluvíte se německy? Pak pro Vás máme velmi zajímavou pracovní příležitost! Pro našeho významného... zobrazit nabídku»
Pojistný matematik/čka- i absolventi, 20-35 000 Kč, Pardubice
Pardubice
minulý měsíc
Umíte pracovat v Excelu? Jste analytický typ? Máte smysl pro detail? V tom případě jste ideálním kandidátem na pozici POJISTNÝ... zobrazit nabídku»
Specialista - uživatelské systémy, 25 000 Kč, Pardubice
Pardubice
minulý měsíc
Jste absolventem IT školy? Zajímají Vás nové technologie? V tom případě jste ideálním kandidátem na pozici SPECIALISTA pro uživatelské... zobrazit nabídku»
Specialista ERP systému
Náchod
minulý měsíc
Staňte se členem TOP společnosti, která si zakládá na přátelské a pohodové atmosféře. Připojte se k nám a buďte novou posilou našeho... zobrazit nabídku»
Data analytik/programátor
Ostrava
minulý měsíc
Pro nově vznikající tým hledáme nadšence, kteří mají zkušenosti s programováním, ale mají zároveň velký zájem o analýzu/třídění... zobrazit nabídku»
SQL/pl-sql vývojář|oracle|Ostrava|
Ostrava
minulý měsíc
Hledáme zkušené vývojáře, kteří se neztratí v oblasti SQL a PL/SQL. Hledáte změnu, hledáte správně !!! Pro mezinárodní společnost,... zobrazit nabídku»
C# developer|perfektní pracovní prostředí a benefity + playstation 4|Ostrava...
Ostrava
minulý měsíc
Ať už upřednostňuješ Playstation 4 nebo jsi zarytý hráč/ka PC her, u nás si můžeš ve svém volném čase zahrát se svými kolegy nebo... zobrazit nabídku»
SQL programátor
Ostrava
minulý měsíc
Máš praxi v programování a znalost SQL? Jsi pohodář a pečlivost pro Tebe není jen prázdné slovo? Máš velmi dobrou znalost OS WINDOWS a... zobrazit nabídku»
Software Quality Assurance Engineer
Ostrava
minulý měsíc
Hledáme bezva parťáka do bezva party pro práci na novém projektu (oblast automotive). Tvá pozice se bude jmenovat Software Quality Assurance... zobrazit nabídku»
C# vývojáři
Ostrava
minulý měsíc
* Chceš být vývojář originálního SW? * Baví tě analýza potřeb klienta? * Chceš pracovat v teamu zkušených lidí, od kterých se máš co... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace