Práce v oboru Informační technologie (2021) - strana 4

Informační technologie
QA Security specialista
Brno
dnes
Chceš se do práce dostat rychleji? Netrpět v přecpané šalině při 3. červené za sebou? Je tu šance, ale musíš tomu trochu pomoci! - Na... zobrazit nabídku»
C++ EFT Developer
Hlavní město Praha
dnes
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
Programátor asp.net MVC / c #
Praha
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která je nejvýznamnějším dodavatelem systémů na rezervace a prodej vstupenek na českém trhu, hledáme... zobrazit nabídku»
SAP application specialist
Pardubický
dnes
Zajímáte se o IT? Máte praxi v řízení projektů SAP? Pokud ANO, tak pro Vás máme zajímavou pracovní příležitost.. Pro naše klienta -... zobrazit nabídku»
Elektrikáři k Bodensee odměna 17-18€/h
Německo
dnes
konfekce jednotlivých vodičů přes konfekci vedení, až po konfekci kompletních kabelových svazků pro elektronická zařízení a automobilový... zobrazit nabídku»
Industrial Engineer
Pardubice
dnes
Práce v prosperující zahraniční společnosti, účast na nových projektech, možnost osobního a profesního růstu, odpovídající platové... zobrazit nabídku»
Test Automation Engineer Leader
Brno
dnes
- Working in a team of QA´s as a automation guru - Writing Selenium test cases in JavaScript (Java) based on existing manual test cases for mobile... zobrazit nabídku»
QA Engineer
Brno
dnes
- Responsibility for flawless working and awesome looking applications before they are released into the real world - Working full-time in... zobrazit nabídku»
Senior .NET Developer - Frontend vývoj, mezinárodní projekty
Brno
dnes
Chcete pracovat na opravdu zajímavých projektech??? S možností práce s nejnovějšími technologiemi??? SW firma se zázemím v zahraničí,... zobrazit nabídku»
Technický konzultant
Brno - město
dnes
Pro softwarová společnost, která v ČR působí již přes 20 let a vyvíjí softwarové produkty pro zahraniční zákazníky. Nyní hledám... zobrazit nabídku»
Senior .NET Developer - Backendový vývoj, mezinárodní projekty
Brno - město
dnes
Chcete pracovat na opravdu zajímavých projektech??? S možností práce s nejnovějšími technologiemi??? SW firma se zázemím v zahraničí,... zobrazit nabídku»
Data Scientist
Praha, Libeň
dnes
práci v dynamické mezinárodní společnosti perspektivní a stabilní zaměstnání odpovídající finanční ohodnocení perspektivu... zobrazit nabídku»
Pracovník IT oddělení
Praha
dnes
Pro našeho klienta, veřejnou výzkumnou instituci, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: Pracovník IT oddělení. Náplň práce: ... zobrazit nabídku»
C developer automotive Germany - Dresden area
Dresden area
dnes
- Very interesting company working mainly on automotive proejcts - Cooperation with finding an accomodation - a few... zobrazit nabídku»
PHP developer to dynamic international company in Prague
Prague
dnes
- Challenging projects and agile development processes - Pleasant and positive working environment, awesome breakfasts and all you candrink coffee... zobrazit nabídku»
IT Security manager
Praha
dnes
* Práce v menším kolektivu * Zajímavé finanční ohodnocení * Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy zobrazit nabídku»
3D Designer Junior
okr. Chomutov
dnes
Na oplátku od nás očekávej: * pro tuto juniorskou pozici nabízíme nadprůměrné platové ohodnocení. * to ale není vše - mimo tvou... zobrazit nabídku»
DB Programátor
Náchodsko
dnes
- perspektivní zaměstnání v prosperující české společnosti - práce v mladém kolektivu vhodná i pro absolventy - zajímavé platové... zobrazit nabídku»
Správce IT, vhodné pro absolventy
Královéhradecký
dnes
Vyznáte se v IT prostředí, rozumíte HW a SW a chtěl/a byste mít na starosti jejich spravování? Nabízíme Vám pozici Správce IT v krásné... zobrazit nabídku»
Application Administrator PL/SQL
Praha
dnes
To provide backfill for understaffed Application Support DWH team by providing 2nd level application support for DWH Allocated resources will be... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace