Práce v oboru Informační technologie (2122) - strana 4

Informační technologie
Technik řídících systémů budov
Praha
včera
- práce na plný úvazek v prostředí stabilní české společnosti - motivující platové ohodnocení a odměny za dobrou práci - flexibilní... zobrazit nabídku»
Programátor (front end developer)
Brno
včera
Pro našeho významného klienta hledáme kandidáty, kteří budou u zrodu nové sociální sítě, baví je pracovat na projektu, který má smysl,... zobrazit nabídku»
Systémový analytik
Ústeckoorlicko nebo Pardubicko
včera
- zajímavá práce ve stabilní české prosperující společnosti - výdělek odpovídající pracovnímu výkonu a další benefity - možnost... zobrazit nabídku»
Systémový inženýr
Ústeckoorlicko
včera
- zajímavá práce ve stabilní české prosperující společnosti - výdělek odpovídající pracovnímu výkonu a další benefity - možnost... zobrazit nabídku»
Tester
Brno
včera
Stabilita české společnosti, která je lídrem ve svém oboru Flexibilní pracovní doba Příspěvek na stravování (stravenky v... zobrazit nabídku»
Repair (opravář elektrotechnických zařízení) - Plzeň
Plzeň
včera
Pro našeho významného klienta hledáme zaměstance na pozici Repair (opravář elektrotechnických zařízení). Oprava základních desek... zobrazit nabídku»
Specialista optické inspekce head-up displejů
Pardubice - Staré Čívice
včera
* zázemí stabilní mezinárodní společnosti * zajímavou a různorodou práci, možnost seberealizace * možnost podílet se na nových... zobrazit nabídku»
Obchodník - webová řešení - portály, e-shopy, SEO, ON line marketing
Hradec Králové
včera
- trvalý pracovní poměr u expandující IT firmy zaměřené na softwarová řešení webových portálů, e-shopy napojení sw aplikací na ERP... zobrazit nabídku»
Senior programátor - PHP, Nette, postgres
Praha - centrum
včera
Volnou pracovní dobu, možnost Home Office Moderní kanceláře v centru Prahy Po cca 2-3 letech práce ve společnosti - každoročně... zobrazit nabídku»
Manažer call centra
Brno
včera
Mzda záleží na Vašich znalostech, dovednostech a šikovnosti. Co Vám kromě mzdy nabídneme? - 24 dnů dovolené - 2 sick days - Stravenky... zobrazit nabídku»
Technik/elektromontér - Jedna směna
Brno
včera
Velmi zajímavá stabilní práce ve KMENI Jednosměnný provoz a 8 hodinové směny Smysluplná pracovní náplň, kde jsou vidět... zobrazit nabídku»
Konzultant technické podpory
Brno
včera
stabilita české společnosti s mezinárodní působností, lídra ve svém oboru příspěvek na stravování (stravenky v hodnotě 100 Kč) ... zobrazit nabídku»
Junior business analytik
Brno
včera
stabilita výhradně české společnosti, která je lídrem ve svém oboru flexibilní pracovní doba výuka anglického jazyka... zobrazit nabídku»
JavaScript programátor(ka)
Brno
včera
Stabilita české společnosti s mezinárodní působností, lídra ve svém oboru Flexibilní pracovní doba Výuka anglického jazyka ve... zobrazit nabídku»
Java vývojář
Praha, celá ČR
včera
Zajímavá práce ve stabilní české společnosti. Dynamické prostředí, ve kterém není problém realizovat Vaše nápady. Možnost naučit se... zobrazit nabídku»
FPGA vývojář
Praha
před 2 dny
Zajímá tě vývoj FPGA? Ovládáš jazyk VHDL a částečně C++? Tvoř budoucnost automobilového průmyslu a využij jedinečnou šanci, jak se... zobrazit nabídku»
SAP specialista
Bohumín
před 2 dny
Jednoduše zkušenosti se SAP a master data. Hledáme takového specialistu pro zahraniční, výrobní společnost. SAP SPECIALISTA. * řízení SAP... zobrazit nabídku»
Programátor C++, C#, až 50 000 Kč
Ostrava
před 2 dny
Umíš programovat vC++, C# a hledáš zaměstnavatele, který tvojí znalost dostatečně ocení? Tvoje práce bude opravdu zajímavá! Budeš... zobrazit nabídku»
Java Vývojář - Projekt Digitalizace
Praha
před 2 dny
Chcete být u revolučního projektu v rámci českého trhu? Lákalo by Vás pracovat ve společnosti, která je již v této chvíli na špici v... zobrazit nabídku»
IT Admin - Technologická firma
Praha
před 2 dny
Náplň práce: - Instalace OS - Windows 7,10, Server 2012 - Instalace a testování updatů a operačních programů - Parametrizace a zprovoznění... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace