Práce v oboru Informační technologie (2393) - strana 4

Informační technologie
Programátor webových aplikací/Vedoucí týmu vývoje
Brno
včera
Pro našeho klienta, společnost, která je lídrem na trhu platebních a stravovacích systémů a služeb, hledáme do hlavního pracovního poměru... zobrazit nabídku»
Java Vývojář - Team Leader
Plzeň
včera
Pro našeho klienta, německou společnost zabývající se vývojem SW pro bankomaty a platební terminály v ČR i zahraničí, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Backup&storage server administrator
Jihomoravský
včera
Máte zájem pracovat v globální organizaci zajišťující IT podporu pro jednu z největších společností světa? Zajímáte se o dynamicky se... zobrazit nabídku»
C# programátor
Plzeňský
včera
Vyhovuje Vám organizovat si práci podle svého? Máte zkušenosti s programováním v C#? Láká Vás klidnější prostředí české... zobrazit nabídku»
Java programátor
Jihomoravský
včera
Máte zkušenosti s vývojem v Java a znáte webové technologie? Chcete se podílet na návrhu webových aplikací a být součástí mezinárodního... zobrazit nabídku»
C++ programátor
Praha
včera
Jste C++ guru nebo s tímto jazykem pouze začínáte? Obojí je vítané! Chcete-li pracovat na jedinečném projektu s mezinárodním přesahem, tak... zobrazit nabídku»
C++ vývoj v oblasti zdravotnictví
Praha
včera
Jste zkušený C/C++ vývojář? Máte zkušenosti i v oblasti embedded vývoje a chcete navíc svou prací zachraňovat životy? Neváhejte ani... zobrazit nabídku»
C/C++ specialista
Plzeňský
včera
Máte blízko s softwaru i hardwaru? Umíte programovat v C nebo C++. V prostředí Linuxu nebo Windowsu jste jako doma? Nebojíte se říci pár vět... zobrazit nabídku»
HW vývojář
Praha
včera
Máte zkušenosti s návrhem digitálních nebo analogových komponent a domluvíte se anglicky? Chcete-li být součástí týmu, který pracuje na... zobrazit nabídku»
Linux system administrator
Jihomoravský
včera
Orientujete se na OS Linux a domluvíte se anglicky? Chcete pracovat pro mezinárodní společnost a využívat v práci nejmodernější... zobrazit nabídku»
S javou kolem světa
Plzeňský
včera
Chceš nový impuls ve své kariéře? Nemusíš být motorkář - stačí, když budeš umět programovací jazyk JAVA a budeš mít chuť cestovat. ... zobrazit nabídku»
Senior developer C#
Jihomoravský
včera
Zajímáte se o aktuální technologie a trendy v IT? Máte zájem podílet se na vývoji podnikového systému nové generace? Máte zkušenosti s... zobrazit nabídku»
IT projektový manažer
Moravskoslezský
včera
* Zajímavé finanční ohodnocení * Nadstandardní zaměstnanecké benefity * Pružná pracovní doba * Možnost odborného a kariérního růstu zobrazit nabídku»
ICT Specialista
Moravskoslezský
včera
* Dovolená navíc (25 dnů) * 13. plat * Pružná pracovní doba * Příspěvky na stravování, aj. * Příspěvek na penzijní, životní... zobrazit nabídku»
Webový specialista
Praha
včera
Jistota zaměstnání u lídra českého developerského trhu úspěšně prosperující již 25 let. EKOSPOL a.s. patří mezi 50 největších... zobrazit nabídku»
3D Designer Junior
okr. Chomutov
včera
Na oplátku od nás očekávej: * pro tuto juniorskou pozici nabízíme nadprůměrné platové ohodnocení. * to ale není vše - mimo tvou... zobrazit nabídku»
SAP specialista
Moravskoslezský
včera
* flexibilní pracovní doba * 25 dní dovolené * notebook, mobilní telefon * stravenky * roční bonus * každodenní využívání... zobrazit nabídku»
Frontend Developer - České Budějovice
České Budějovice
včera
Zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní a perspektivní společnosti Odpovídající platové ohodnocení Mobilní telefon, notebook 5... zobrazit nabídku»
Front-end developer (ASP.NET, C#) - Praha
Praha
včera
Pracovní příležitost na plný pracovní úvazek nebo na ŽL dle Vašich potřeb Moderní a pohodlné pracoviště: firemní posilovna, solná... zobrazit nabídku»
C++ embedded - ve zdravotnictví
Praha
včera
Profesní růst v expandující mezinárodní technologické společnosti Účast na zajímavých technologických projektech v oblasti... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace