Práce v oboru Informační technologie (1927) - strana 4

Informační technologie
C++ developer
Brno
dnes
Stabilita výhradně české společnosti, která je lídrem ve svém oboru Flexibilní pracovní doba Výuka anglického jazyka ve firmě zdarma... zobrazit nabídku»
Java/XML programátor (vhodné i pro absolventy)
Brno
dnes
stabilita výhradně české společnosti, která je lídrem ve svém oboru flexibilní pracovní doba výuka anglického jazyka ve firmě... zobrazit nabídku»
Java Senior Developer
Ostrava
dnes
Build and maintain solutions that are required by business unit, using development and in built configurations. Technical Support - Support in... zobrazit nabídku»
Pracovník skladu až 20.000 Kč - dlouhodobá spolupráce
Praha
dnes
Přijmeme šikovné pracovníky/ce - dělníky /ce na: - jednoduchá montáž výrobků - kontrola kvality - balení zboží - vkládání dat do... zobrazit nabídku»
Manažer vývojového týmu - energy conversion
Rožnov pod Radhoštěm / Brno
dnes
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností na převážně zahraničních... zobrazit nabídku»
Configuration & Release Engineer s ClearCase - projekt v Německu
Praha, Zahraničí
dnes
Chcete získat mezinárodní zkušenost a podílet se na projektech v Německu? Máte zkušenost v oblasti SW konfigurací, změnovým managementu a... zobrazit nabídku»
Inovativní SQL specialista
Modletice
dnes
Máš chuť na sobě pracovat? Orientuješ se v OS? Ovládáš SQL, chceš se v tom zdokonalit a naučit se i něco nového? Zajímají Tě nové... zobrazit nabídku»
IT application support - podpora uživatelů s AJ
Praha (SZ okraj)
dnes
Možnost získání zkušeností s prací v mezinárodním prostředí Příležitost k procvičení cizího jazyka a osobnímu profesnímu... zobrazit nabídku»
Application Engineer - embedded SW
Rožnov pod Radhoštěm + home office
dnes
Nabídka zaměstnavatele - Výborné zázemí pro vývojáře (technologické, časové) - Další odborné vzdělávání, spolupráce s mentory... zobrazit nabídku»
Programátor/ka - vývojář, analytik (C#, .NET)
Královéhradecko
dnes
- dlouhodobá perspektiva uplatnění u nadnárodní společnosti - odborný růst s podporou manažera IT - práce v dobrém kolektivu IT... zobrazit nabídku»
SEO specialista
Praha
dnes
- Skvělou pracovní příležitost na plný či částečný úvazek formou HPP nebo ŽL - Zajímavou příležitost pracovat pro lídra na trhu -... zobrazit nabídku»
Konzultant help desku - Hradec Králové - 24 000 Kč
Hradec Králové
dnes
Co Vám nabídneme? stabilní práci na HPP pro nadnárodní společnost s 19letou tradicí různorodou práci na zajímavých projektech ... zobrazit nabídku»
C/C++ Programátor
Rožnov pod Radhoštěm
dnes
Zaměstnavatele Vám nabízí možnost získání kvalitních pracovních zkušenosti z realizace zajímavého projektu, další odborné... zobrazit nabídku»
Embedded SW Engineer - vhodné i pro absolventy VŠ
Rožnov pod Radhoštěm
dnes
Zaměstnavatel Vám nabídne možnost získat kvalitní pracovní zkušenosti při realizaci velkých a zajímavých projektů pro převážně... zobrazit nabídku»
Tester/Test analyst #5458229 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
dnes
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, špičkovou IT společnost nadnárodní skupiny zabývající se vývojem softwaru na... zobrazit nabídku»
SW embedded developer - prague #5041915 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
dnes
People Consulting s.r.o. On behalf of our client, a large industrial holding, one of the leaders on the market in R&D, we are looking for... zobrazit nabídku»
IT Administrator #6540411 (Praha, Czech Republic)
Praha, Středočeský
dnes
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, špičkovou IT společnost nadnárodní skupiny zabývající se vývojem softwaru na... zobrazit nabídku»
PPC Specialista
Pardubice
dnes
K tomu nabízíme Práci ve firmě patřící mezi pár společností v ČR, které jsou certifikovaným Google Premier Partnerem. Díky tomu máme... zobrazit nabídku»
Servisní technik/ Programátor PLC
Mladá Boleslav
dnes
* zázemí mezinárodní společnosti * přístup k nejmodernějším technologiím a práci v příjemném kolektivu špičkových odborníků... zobrazit nabídku»
Business Intelligence (BI) Expert
Praha / ČR
dnes
Nadstandardní již fixní ohodnocení odpovídající významu pozice. Variabilní složka v závislosti na osobním výkonu. Zázemí... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Platy šly v Česku nahoru, alespoň to tvrdí statistici

Průměrná mzda v Česku jde nahoru. Ve třetím čtvrtletí meziročně vzrostla o 1 170 korun na...

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace