Práce v oboru Informační technologie (2178) - strana 4

Informační technologie
Solution engineer - nové projekty
Moravskoslezský
včera
Pokud ovládáš programování embedded SW v C, chceš být součástí projektů budoucnosti a hovoříš plynule anglicky, pak čti dále: Budeš... zobrazit nabídku»
Programátor C/C++|práce na home office|mezinárodní společnost|až 80 000 K...
Rožnov pod Radhoštěm
včera
Máte zkušenosti se skriptováním v jazyce C/C++, zajímá Vás oblast mikropočítačů, embedded a chcete pracovat v přední světové... zobrazit nabídku»
Administrátor Linuxu
Praha
včera
Máte zájem pracovat jako Administrátor Linuxu pro jednu z nejvýznamnějších bankovních skupin v České republice? Potom využijte této... zobrazit nabídku»
SW Analytik/Scrum Master
Praha
včera
Do mezinárodní společnosti působící v oblasti bankovnictví hledáme kandidáta na pozici SW Analytika/Scrum Mastera. Vaším úkolem bude: -... zobrazit nabídku»
SW vývojář (Embedded systémy) - pozice i pro absolventy
Praha
včera
Hledáte zajímavou práci v embedded vývoji (vývoj SW, firmwaru,...)? Chtěl byste pracovat v mezinárodní firmě a podílet se na... zobrazit nabídku»
Pre-sales specialista v oblasti IT
Praha
včera
Zajímáte se o technologie a trendy v IT?  Baví vás komunikovat s lidmi, a ze všeho nejvíc prezentovat?  Dokážete identifikovat potřeby... zobrazit nabídku»
IT Technical Specialist
Praha
včera
Chceš převádět nové a upravené IT procesy do firemní praxe? Školit a podporovat ostatní týmy v rámci IT oddělení? Používat virtualizaci... zobrazit nabídku»
SharePoint Administrator
Praha
včera
Umíš s SharePointem na úrovni administrátora? Vyznáš se v požadavcích na jeho bezpečnost? Znáš platformu Nintex Workflow? Chceš se... zobrazit nabídku»
Account Manager – IT služby
Praha
včera
Pro našeho klienta, společnost zabývající se poskytováním IT služeb v oblasti Cyber Security a vývoje software formou FixedTime/FixedPrice... zobrazit nabídku»
Simulace průmyslových robotů
Středočeský kraj
včera
Roční výkonové prémie 25 dní dovolené Příspěvek zaměstnavatele na stravování Příspěvek zaměstnavatele na životní... zobrazit nabídku»
DB programátor
Červený Kostelec
včera
- perspektivní zaměstnání v prosperující české společnosti - práce v mladém kolektivu vhodná i pro absolventy /zaučení a podpora firmy/... zobrazit nabídku»
Solution Architekt
Praha
včera
- pozice na HPP - nástup dohodou - příjemný kolektiv - flexibilní pracovní doba - zajímavé platové ohodnocení zobrazit nabídku»
Junior Linux Administrátor
Praha
včera
Benefity: - motivující finanční ohodnocení - stravenky - služební telefon - profesní růst zobrazit nabídku»
Zkušený/Á účetní – teamleader s AJ
Brno
včera
Co Vás čeká, když uspějete? Dlouhodobá spolupráce v rámci stabilní mezinárodní společností Odborná školení Příjemný kolektiv a... zobrazit nabídku»
Mezinárodní účetní s NJ nebo FJ
Brno
včera
Co Vás čeká, když uspějete? Dlouhodobá spolupráce v rámci stabilní mezinárodní společností Odborná školení Příjemný kolektiv a... zobrazit nabídku»
PHP programátor
Praha
včera
Pro našeho klienta, společnost, která je zaměřená na vývoj software na zakázku a na pronájem špičkových ICT specialistů, hledáme... zobrazit nabídku»
Programátor PHP
Zlínský
včera
Jsi orientovaný na výsledek a máš logické uvažování? Programuješ v PHP jazyce a rád bys pracoval na zajímavých projektech pro letecký a... zobrazit nabídku»
Vývojář iOS
Zlínský
včera
Máš rád výzvy a hledáš řešení? Jsi schopný psát čistý a efektivní kód? Znáš Objective-C a Swift? Chceš pracovat na zajímavých... zobrazit nabídku»
Konzultant tiskových řešení
Praha
včera
Máte zkušenosti s analýzou potřeb klientů a orientujete se v oblasti tiskových řešení? Pokud Vás Baví kontakt se zákazníky a máte... zobrazit nabídku»
Programátor PLC
Mladá Boleslav
včera
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá programováním řídících systémů značky SIEMENS, prodejem a servisem průmyslového... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace