Práce v oboru Informační technologie (2162) - strana 4

Informační technologie
IT specialista pro správu aplikací
Praha 4
včera
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon... zobrazit nabídku»
Consultant Microsoft Dynamics AX pro oblast retail
Praha a okolí
včera
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí výborné pracovní zázemí s možností pracovat až 80% pracovní doby v rámci home office,... zobrazit nabídku»
Správce aplikací (výrobní společnost) - i absolvent!
Plzeň
včera
Hledáme schopného a týmového kolegu, který má přehled v IT (SQL, databáze, ITIL). Ještě nemáte pracovní zkušenost, ale vystudovaný... zobrazit nabídku»
Administrátor výrobního IS
Plzeň-jih
včera
Co na Vás čeká? - nový projekt (zavádění nového systému a jeho podpora) - možnost využít plně své znalosti a rozvíjet je - práce... zobrazit nabídku»
Procesně systémový manažer
Brno
včera
Nabízíme... - 13. mzdu vždy k listopadové výplatě- Příspěvek na stravování- Příspěvek na penzijní připojištění- Zvýhodněné... zobrazit nabídku»
Ux/web specialista junior - Praha
Praha
včera
- Prostor pro vlastní inovace a nápady * Práci na strategických projektech z oblasti automotive, které používají statisíce uživatelů *... zobrazit nabídku»
Zámečník servisu forem
Okříšky
včera
 13. mzda (příspěvek na Vánoce a na dovolenou)  příspěvek na penzijní připojištění až 6000 Kč ročně  věrnostní prémie... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Okříšky
včera
* 13. mzda (příspěvek na Vánoce a na dovolenou) * příspěvek na penzijní připojištění až 6000 Kč ročně * věrnostní prémie... zobrazit nabídku»
Database Linux Administrator wanted
Praha
včera
Would you like to work for TOP international IT company and develop your skills?  Are you ready to boost your career as a Database... zobrazit nabídku»
Produktový specialista firemního bankovnictví - platební styk / elektronick...
Praha
včera
Náplň práce Vývoj produktů se zaměřením na oblast platebního styku a elektronického bankovnictví pro korporátní segment Návrhy... zobrazit nabídku»
Pre-sales specialista v oblasti IT
Praha
včera
Zajímáte se o technologie a trendy v IT?  Baví vás komunikovat s lidmi, a ze všeho nejvíc prezentovat?  Dokážete identifikovat potřeby... zobrazit nabídku»
Procesní specialista – online platební řešení
Praha
včera
Chcete pracovat ve startupovém prostředí a podílet se na vývoji zcela nového produktu s globální působností? Máte zkušenosti... zobrazit nabídku»
Business Analytik – unikátní online platby
Praha
včera
Chcete pracovat ve startupovém prostředí a podílet se na vývoji zcela nového produktu s globální působností? Máte zkušenosti s business... zobrazit nabídku»
Enhusiast for PHP programming
Jihočeský
včera
Pojďte nám pomoci s vývojem webové části našeho cloudového řešení (CMS, ERP IS, CRM) a to nejen v České republice. Prostředí je ryze... zobrazit nabídku»
Tester
Jihomoravský
včera
Pro stabilního hráče na brněnském IT trhu hledáme několik kandidátů na pozici tester, který chce programovat. Nepožadujeme žádné... zobrazit nabídku»
Adastra DWH 2
Praha
včera
Informace o klientovi / pozici Posilujeme stávající týmy u našeho zákazníka o juniorní i seniorní konzultanty. Absolvent zpočátku pracuje... zobrazit nabídku»
Programový manager
Nový Jičín
včera
zodpovědnost za koordinaci projektových týmů a za dosažení cílů projektů s dodržením odpovídající kvality, ziskovosti a nákladů,... zobrazit nabídku»
BI programmer/analyst - Praha
Praha
včera
* Perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu * Motivující mzdové ohodnocení * Měsíční, roční soutěže za zajímavé ceny... zobrazit nabídku»
SW Tester
nový jičín
včera
- testování ATS produktů (Inspect, CM4D, Intelligence, Bus) - komunikace se zákazníky - spolupráce při tvorbě testovacích scénářů,... zobrazit nabídku»
Servisní technik
Praha
včera
- odpovídající platové podmínky - zajímavou práci v rozvíjející se zahraniční firmě - firemní školení na vysoké úrovni... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace