Práce v oboru Informační technologie (2454) - strana 4

Informační technologie
Embedded SW Developer - Infra & Night Vision (40 - 80.000 Kč)
Brno,Praha, Zlín, Olomouc
včera
Firma zabývající se vlastním vývojem a výrobou optických přístrojů pro noční a infra vidění hledá kandidáta, který má zájem... zobrazit nabídku»
SAP PP, PM konzultant (Consulting Company Novasoft)
Praha
včera
Zázemí prosperující moderní společnosti, příjemné prostředí. Tým spolehlivých kolegů. Možnost a předpoklad vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Projektant elektro + měření a regulace (EVČ, Pardubice)
Pardubice
včera
Perspektivní pracovní pozici v prostředí úspěšné stabilní české společnosti, která je členem holdingu ČEZ. Motivující finanční... zobrazit nabídku»
Product manager
Brno
před 2 dny
Stabilita výhradně české společnosti, která je lídrem ve svém oboru Flexibilní pracovní doba Výuka anglického jazyka ve firmě... zobrazit nabídku»
Baví tě opravovat elektroniku? až 24.00,- pouze ranní směna
Brno
před 2 dny
Hledáte zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti v jednosměnném provozu? Společnost je součástí nadnárodní korporace s... zobrazit nabídku»
Java programátor
Brno
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá vývojem SW na míru a realizací rozsáhlejších projektů v technologiích jako jsou Node JS,... zobrazit nabídku»
Konzultant QI
Brno, Prostějov
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, která zprostředkovává komplexní informační systém prověřeným firmám všech velikostí v Čechách a na... zobrazit nabídku»
IOS SW senior developer
Brno
před 2 dny
Velká mezinárodní společnost působící v oblasti multimédií zakládá své další vývojové centrum. Cíl - Česká republika, Brno.... zobrazit nabídku»
Senior Android SW Developer
Brno
před 2 dny
Velká mezinárodní společnost působící v oblasti multimédií zakládá své další vývojové centrum. Cíl - Česká republika, Brno.... zobrazit nabídku»
Service desk with English, German and Dutch
Praha
před 2 dny
We are looking for suitable candidates for our international well known client, for IT SUPPORT WITH ENGLISH, GERMAN and DUTCH. SUITABLE FOR FRESH... zobrazit nabídku»
IT graduates wanted
Praha
před 2 dny
Do you speak English and love IT and communication? Would you like to start your career in international company in IT department with possibility of... zobrazit nabídku»
Front END developer
Olomoucký
před 2 dny
Náplň práce: - vytvářet webové a mobilní aplikace - implementovat aplikace pomocí JavaScriptu, SASS / CSS a značení - psát a udržovat... zobrazit nabídku»
Programátor PHP | možnost externí spolupráce
Jablonec nad Nisou
před 2 dny
Zajímáš s o chytrá zařízení a internet věcí? Programuješ v PHP na objektové úrovni (OOP)? Nabízíme spolupráci na vývoji cloudových... zobrazit nabídku»
Programátor C/C++|práce na home office|mezinárodní společnost|až 40 000 K...
Moravskoslezský
před 2 dny
*** POZICE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY *** Máš zkušenosti se skriptováním v jazyce C/C++, zajímá tě oblast mikropočítačů, embedded a chceš... zobrazit nabídku»
Webmethods Architect
Praha
před 2 dny
This is an excellent opportunity to work in a well-established international company as a Webmethods Architect. Responsibilities: - Acts as an... zobrazit nabídku»
C# ASP.NET - Senior developer (40.000 - 60.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Grab the chance !! Jedinečná příležitost pro vývojáře s motivací působit v silné renomované společnosti s dynamickým prostředím.... zobrazit nabídku»
Programátor C# ASP.NET - i pro Absolventy (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Úspěšná mezinárodní společnost hledá do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni. Na tomto projektu používáme velmi pestrou škálu IT... zobrazit nabídku»
PHP Vývojář/Analytik bez AJ - i pro Absolventy (25.000 - 35.000 Kč)
Praha
před 2 dny
Chceme dát příležitost vývojáři nebo spíše nadšenci do programování, který umí a chce řešit algoritmy nevšedních úloh s úsměvem a... zobrazit nabídku»
PHP Vývojář/Analytik bez AJ - i pro Absolventy (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Chceme dát příležitost juniornímu vývojáři nebo spíše nadšenci do programování, který umí a chce řešit algoritmy nevšedních úloh s... zobrazit nabídku»
Technický konzultant-junior
Praha
před 2 dny
základní nástupní plat 25.000,- kvartální odměny v závislosti na kvalitě odvedené práce a hospodaření firmy (běžně + 10% - 30%) ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace