Práce v oboru Informační technologie (2462) - strana 40

Informační technologie
Specialista podpory uživatelů - Helpdesk
Praha
tento měsíc
Chcete zúročit své zkušenosti a znalosti nabyté ve škole či v předchozích zaměstnáních? Vyznáte se v sítích? Víte co je router a... zobrazit nabídku»
Správce IS a aplikací ERP
Ústeckoorlicko
tento měsíc
- nabízíme dlouhodobé uplatnění v oblasti správy a rozvoje ERP systému výrobní společnosti  - odborný růst  a perspektivu - stabilní... zobrazit nabídku»
Vývojář v C#
Praha
tento měsíc
- práci v malém a mladém kolektivu praktikujícím SCRUM - prostor pro vlastní kreativitu a rozvoj - možnost částečné práce z domova (po... zobrazit nabídku»
Specialista podpory Linux aplikací
Praha, Jihomoravský
tento měsíc
Máš rád práci s Linuxem a chceš se podílet na implementaci systému a podpoře aplikací? Pracuj ve společnosti, která podporuje iniciativu... zobrazit nabídku»
Podpora helpdeskového systému (25 - 35.000,- Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Máte zkušenosti s podporou BMC Remedy nebo jiných helpdeskových systémů? Mluvíte dobře anglicky? Láká Vás práce v úspěšné... zobrazit nabídku»
IT podpora s holandštinou
Jihomoravský
tento měsíc
Chcete být součástí mezinárodní významné společnosti? Zajímáte se o dynamicky rozvíjející se IT technologie? Umíte výborně holandsky?... zobrazit nabídku»
Product owner
Jihomoravský
tento měsíc
Máš zkušenosti s rolí Product Ownera a znáš scrumové principy? Nebojíš se mluvit anglicky a láká Tě v rámci práce občas vycestovat?... zobrazit nabídku»
Pojistný matematik - senior - až 70 000 Kč
Praha
tento měsíc
* Zázemí stabilní mezinárodní finanční instituce * Velmi příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv v centru Prahy * Další... zobrazit nabídku»
Produktový manažer pro HW řešení (od Embedded po vybavení pro Pandury)
Praha
tento měsíc
- Odpovídající platové ohodnocení + motivační ohodnocení - Vzdělávací a jazykové kurzy - Školení u zahraničních partnerů -... zobrazit nabídku»
Senior C#, .NET developer - výrobní systémy/automatizovaná výroba - 60-90 0...
okes Louny
tento měsíc
Dokážete si představit moderní výrobní závod s plně automatizovanou výrobou??? Chtěl/a byste se podílet na vývoji SW (MES) pro... zobrazit nabídku»
Senior C#, .NET developer - datové systémy pro výrobu - 60-90 000 Kč
okres Louny
tento měsíc
Dokážete si představit moderní výrobní závod s plně automatizovanou výrobou??? Chtěl/a byste se podílet na vývoji SW aplikace (DAS) pro... zobrazit nabídku»
Nepřímý nákupčí
okres Litoměřice
tento měsíc
Orientuješ se v číslech? Jsi rád/a v kontaktu s lidmi? Komunikovat v angličtině pro Tebe není problém? Do litoměřického okresu hledáme... zobrazit nabídku»
Programátor řídicích systémů PLC/scada
Louny
tento měsíc
Chceš se podílet na úžasných projektech? Získat nové zkušenosti a rozšířit si obzory? Právě nabízíme skvělou příležitost pro... zobrazit nabídku»
Integrační specialista - logistické systémy
Praha
tento měsíc
Česká IT společnost, dodavatele řešení do telekomunikací, bankovnictví, nebo logistiky hledá uchazeče na pozici: Integrační specialista -... zobrazit nabídku»
Junior/Senior Java Developer - Risk management
Praha
tento měsíc
Chcete se podílet na vývoji unikátního produktu? Hledáme Java developery, kteří se budou podílet na vývoji Risk management systému pro... zobrazit nabídku»
Junior web Developer
Praha
tento měsíc
Hledáte zajímavou práci? Nechcete moc komunikovat anglicky? Úspěšná česká firma, dodavatel komplexních řešení na míru, hledá na... zobrazit nabídku»
Linux administrátor Brno - nastartuj svou kariéru v IT
Jihomoravský
tento měsíc
Chceš pracovat v oblasti IT a hledáš pozici, která tě nakopne? Pozice aplikační podpory je dobrým startem, ze kterého můžeš dále růst a... zobrazit nabídku»
Junior/Senior JavaScript Developer
Praha
tento měsíc
Anotácia Máš záujem o novú výzvu a baví Ťa vývoj v JavaScript? Pre stabilnú, dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť, hľadáme novú posilu... zobrazit nabídku»
Programátor webových aplikací
Královéhradecko, celá ČR
tento měsíc
- pracovní seberealizace při vývoji unikátního produktu - odborný růst v zavedené, úspěšné firmě - dlouhodobá perspektiva uplatnění zobrazit nabídku»
Programátor PLC se Simaticem - J25515
okr. Olomouc
tento měsíc
* zázemí významné a neustále se rozvíjející společnosti * odpovídající mzdové ohodnocení a motivační program * samostatnou a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace