Práce v oboru Informační technologie (2393) - strana 40

Informační technologie
Android developer
Praha
před 14 dny
Náplň práce Budete pracovat na vývoji vlastních cloud aplikací pro chytré telefony a tablety pro zákazníky nejen z ČR, ale z celého... zobrazit nabídku»
Programátor delphi
Praha
před 14 dny
Je programování něco, co Vás baví a v čem se chcete neustále vzdělávat a rozvíjet? Ovládáte jazyk DELPHI? Ať už jste absolventem -... zobrazit nabídku»
Konzultant ERP pro oblast účetnictví
Praha
před 14 dny
Pro přátelský tým v Praze hledáme posilu na pozici Konzultanta ERP řešení pro modul financí. Chcete-li pracovat v nadčasovém oboru,... zobrazit nabídku»
Programátor
Královéhradecko
před 14 dny
- zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti s působností po celé Evropě - motivační pracovní prostředí založené na... zobrazit nabídku»
Oracle programátor
Praha
před 14 dny
Spolupráce na dlouhodobém a zajímavém projektu Možnost HPP nebo IČO zobrazit nabídku»
Scrum Master/Project manager- Plzeň
Plzeň
před 14 dny
International, reliable & stable company Benefits (travel ticket, vouchers for food, salary in addition etc. Everyday using english Using... zobrazit nabídku»
Senior storage SAN (EMC)
Praha
před 14 dny
International reliable and successful company Friendly team, moderne environment Mobile phone, notebook 5 weeks of holidays Meal... zobrazit nabídku»
PHP magento developer to dynamic company in Prague
Prague
před 14 dny
? Challenging projects and agile development processes ? Pleasant and positive working environment, awesome breakfasts and all you candrink coffee ?... zobrazit nabídku»
Linux engineer/administrator - Germany - Prien am Chiamsee
Prien am Chiamsee
před 14 dny
- Company in Berlin - c++ development in automotive sector - stable company - paid and provided accomodation - possible remote cooperation zobrazit nabídku»
DWH vývojář junior
Praha, Středočeský
před 14 dny
Jste čerstvým absolventem a svoji další budoucnost vidíte v oblasti datových skladů? Spočívá Vaše motivace v možnosti učit se od... zobrazit nabídku»
DWH vývojář senior
Praha, Středočeský
před 14 dny
Máte bohaté zkušenosti v oblasti DWH a rádi byste je zúročili na zajímavých projektech? Láká Vás komunikace v anglickém jazyce a možnost... zobrazit nabídku»
IT Helpdesk German
Jihomoravský
před 1 měsíci
Job Description Our client provides business consulting, technology, engineering and outsourcing services for clients in over 30 countries. Their... zobrazit nabídku»
Specialista webových aplikací
Jihomoravský
před 1 měsíci
Máte zkušenosti s podporou webových aplikací? Máte znalosti informačních systémů? Chcete se dále rozvíjet a být součástí společnosti,... zobrazit nabídku»
C# developer - pro absolventy
Jihomoravský
před 1 měsíci
Jste absolventem vysoké školy? Máte diplomovou práci napsanou v jazyce C# a chcete získat více praxe v tomto programovacím jazyce? Zajímate se... zobrazit nabídku»
ASP.NET vývojář TOP produktu na trhu
Jihomoravský
před 1 měsíci
Máte rádi webové technologie a chcete se zdokonalovat v programovacím jazyku C#? Chcete pracovat v kolektivu opravdové špičky ve svém oboru?... zobrazit nabídku»
Aplikační tester
Jihomoravský
před 1 měsíci
Baví tě práce testera a chceš se tomu věnovat i nadále? Uvítal bys možnost mít své slovo v oblasti nastavení testovacích konceptů a celé... zobrazit nabídku»
Junior správce systémů
Jihomoravský
před 1 měsíci
Máš zkušenosti s řešením problému se serverem v prostředí systému Windows? Říká Ti něco pojem TCP/IP? Chceš pracovat v mezinárodním... zobrazit nabídku»
Produktový specialista HW (25 – 40 000Kč)
Jihomoravský
před 1 měsíci
Máš přehled v hardwarových produktech? Jsi komunikativní, aktivní a máš rád/a ve věcech pořádek? Chceš být součástí společnosti,... zobrazit nabídku»
IT podpora
Praha
před 1 měsíci
Orientuješ se v oblasti IT a jsi pro-zákaznicky orientovaný? Máš analytické schopnosti a chceš se dále rozvíjet? Chceš pracovat v... zobrazit nabídku»
SW inženýr
Plzeň
před 1 měsíci
- 5 týdnů dovolené ( týden navíc nad rámec Zákoníku práce) - možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace