Práce v oboru Informační technologie (2034) - strana 40

Informační technologie
Embedded systems software engineer
Moravskoslezský
před 14 dny
Baví Vás programování? Máte dobrou znalost C++? Pokud ano, neváhejte a kontaktujte nás. Pro našeho významného klienta, mezinárodní... zobrazit nabídku»
IT Konzultant
Praha 4
před 14 dny
Orientujete se v HW i SW? Chcete pracovat pro českou společnost? Baví vás osobní komunikace se zákazníky a rád věci děláte vlastníma... zobrazit nabídku»
C/C++ developer
Moravskoslezský
před 14 dny
Popis pozice: Hledáme juniorní i seniorní developery se zkušeností s vývojem v C/C++. Náplň práce: Vývoj SW v širokém rozsahu,... zobrazit nabídku»
VMW Technical Specialist
Praha
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Jste uchazeč, který chce pracovat pro globální společnost a dále se rozvíjet? Máte obchodní cítění? Máte... zobrazit nabídku»
BioELN support
Praha
před 14 dny
Introduction: Do you want to have best of both worlds - family company with great culture and stability and prosperit of enterprise? Do you have an... zobrazit nabídku»
Kariérní příležitost pro: odborníky na IT
Moravskoslezský kraj
před 14 dny
Máte chuť pracovat ve stabilní strojírenské společnosti na oddělení informačních technologií? Pak pro Vás máme jedinečnou... zobrazit nabídku»
Continuous improvement specialist - ERP
Tábor
před 14 dny
- The resources of a stable international company - Motivating financial reward - Opportunity for professional development and education - 5 weeks... zobrazit nabídku»
Správce IT, vhodné pro absolventy
Královéhradecký
před 14 dny
Vyznáte se v IT prostředí, rozumíte HW a SW a chtěl/a byste mít na starosti jejich spravování? Nabízíme Vám pozici Správce IT v krásné... zobrazit nabídku»
Senior IT Business Analytik
Praha 4
před 14 dny
Máte zájem o práci Business Analytika? Chcete pracovat pro mezinárodní společnost vyvíjející Enteprise produkty? Chcete se účastnit... zobrazit nabídku»
Senior Tester
Praha 4
před 14 dny
Are you interested in high level automation testing? Would you like to work in international company which develops Enterprise products? We can have a... zobrazit nabídku»
Hadoop Administrator
Praha
před 14 dny
Chcete se podílet na velkém projektu, který právě startuje? Zajímají vás nové technologie a nechcete ustrnout na těch starých? Chcete... zobrazit nabídku»
Java/Hadoop vývojář - inspirativní projekt (Big data)
Praha 4
před 14 dny
Big data | Inovativní projekty | Hadoop| Mezinárodní společnost | Skvělá knowledge base | Agilní prostředí | Líbí se ti odrážky v... zobrazit nabídku»
Scala/Hadoop vývojář - inspirativní projekt (Big data)
Praha 4
před 14 dny
Big data | Inovativní projekty | Hadoop| Mezinárodní společnost | Skvělá knowledge base | Agilní prostředí | Líbí se ti odrážky v... zobrazit nabídku»
Active Directory Expert, globální support, atraktivní nabídka
Praha
před 14 dny
Jste expert na AD (Active Directory)? Zajímá Vás i jiné řešení (CA Siteminder)? Chcete působit v týmu specialistů, poskytujích Globální... zobrazit nabídku»
Active Directory Expert, global support
Praha
před 14 dny
Are you an expert on AD (Active Directory)? Are you interested in other solutions like CA SiteMinder? Do you want to work in a team of specialists... zobrazit nabídku»
SAP Specialista
Moravskoslezský
před 14 dny
Job Description We are looking for experienced "SAP Specialist". Key competencies: * Act as an internal consultant within the business,... zobrazit nabídku»
.net developer
Moravskoslezský
před 14 dny
Job Description: We are looking for .NET Developer to support development team in Ostrava office. Design of the enterprise solution according to... zobrazit nabídku»
IT consultant
Tachov
před 14 dny
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
SharePoint Administrator
Moravskoslezský
před 14 dny
Introduction of our client / job offer We are looking for SharePoint Administrator to support development team in Ostrava office. What we offer: ... zobrazit nabídku»
Java EE vývojář - portálová řešení
Brno - město
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost vyvíjející business critical aplikace na platformě J2EE, hledáme zkušeného Java vývojáře. Jedná se o... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace