Práce v oboru Informační technologie (2210) - strana 40

Informační technologie
Junior front-end vývojář s AJ (20.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Zahraniční výrobní společnost s mnohaletou tradicí hledá pro svůj evropsky nejvýznamnější závod samostatného a komunikativního... zobrazit nabídku»
Tvorba aplikací pomocí C# (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Česká společnost podnikající v oblasti platebních a identifikačních systémů hledá zkušené vývojáře. * Rodinné prostředí * Odborná... zobrazit nabídku»
Vývojář C# .NET aplikací (30.000 - 45.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Zajímá Vás práce na velkých projektech v C#? V této společnosti máte možnost využít svůj potenciál. Dejte o sobě vědět a podílejte se... zobrazit nabídku»
Senior Java Developer (50.000 - 60.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáme programátory pro prestižní softwarovou společnost na pozice se zaměřením na vývoj v jazyce Java - J2EE i J2SE. Vítání jsou... zobrazit nabídku»
Programátor C# ASP.NET - i pro Absolventy (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Úspěšná mezinárodní společnost hledá do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni. Na tomto projektu používáme velmi pestrou škálu IT... zobrazit nabídku»
Junior/senior JavaScript developer pro práci v React
praha
minulý měsíc
* projekty s vývojem v React, Angular 2, ES6.. * agilní vývoj * pozitivní prostředí a duch společnosti * práce v menší pobočce... zobrazit nabídku»
Podpora helpdeskového systému
Brno
minulý měsíc
Máte zkušenosti s helpdeskovým systémem? Láká Vás práce v mezinárodní společnosti? Anglický jazyk pro Vás není problém? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Android/iOS Developer - GPS, lokalizace (45.000 - 60.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Baví tě vývoj mobilných aplikací? Máš zkušenosti s vývojom „appek“ pro Android i iOS? Tak pokračuj dále. * zajímavá práce na... zobrazit nabídku»
Junior SAP Konzultant (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte čerstvě po škole nebo již jste již posbíral/a profesní zkušenosti? Milujete IT a ERP systémy Vám nejsou cizí? Hledáme konzultanta,... zobrazit nabídku»
C# programátor - back-end (35.000 - 60.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáme do týmu nového kolegu, který má zkušenosti s vývojem back-endu v C#. Rádi přivítáme programátory různých úrovní pro... zobrazit nabídku»
Vývojář her HTML 5 / JavaScript (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Jsou tvým světem technologie HTML, CSS a JavaScript? Jsi kreativní a chceš mít prostor pro realizaci vlastních nápadů? Láká tě vývoj 2D i... zobrazit nabídku»
PHP Vývojář/Analytik bez AJ - i pro Absolventy (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Chceme dát příležitost juniornímu vývojáři nebo spíše nadšenci do programování, který umí a chce řešit algoritmy nevšedních úloh s... zobrazit nabídku»
Vývojář softwaru
Pardubicko
minulý měsíc
- zajímavá a náročná práce v týmu odborníků - přátelský kolektiv - osobní a odborný růst - možnost účasti na unikátních projektech... zobrazit nabídku»
Technický ředitel - průmyslová automatizace a MaR
Pardubicko
minulý měsíc
- seberealizace v tradiční české společnosti dodávající komplexní řešení průmyslové automatizace pro chemický, potravinářský... zobrazit nabídku»
Tester/Test analyst
Praha
minulý měsíc
Anotace Hledáme testery webových i desktopových aplikací! Pokud máš zkušenosti s testováním, hledáš novou výzvu a chceš se posunout v... zobrazit nabídku»
JavaScript programátor
Ostrava
minulý měsíc
Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Máte zkušenosti s programováním v JavaScriptu? Disponujete znalostí HTML? Pokud ano, je... zobrazit nabídku»
Projektový engineer
Chemnitz
minulý měsíc
– stabilní ověřená společnost s vlastními produkty – nástup ihned/dohodou – pozice s AJ jazykem, NJ výhodou pro... zobrazit nabídku»
Síťový administrátor
Brno
minulý měsíc
Máte zkušenosti v rámci správy sítí? Ovládáte některý z programovacích nebo skriptovacích jazyků? Rád byste se stal součástí... zobrazit nabídku»
Databázový specialista - oracle
Praha
minulý měsíc
Jste mistrem v SQL nebo v PL/SQL ve spojení s Oracle databázemi? Je vývoj a správa databázových systémů součástí Vašeho JÁ? Pošlete mi... zobrazit nabídku»
Senior Consultant
Zlín
minulý měsíc
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace