Práce v oboru Informační technologie (2178) - strana 40

Informační technologie
Programmer C++
Praha, Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský
tento měsíc
Do you have experience with programming in C++? Do you speak English on communicative level? Do you have experience with computer networks... zobrazit nabídku»
IT specialista
České Budějovice
tento měsíc
Zázemí dynamické marketingové společnosti Podpora a spolupráce v novém prostředí Kvalitní hardware a software Měsíční plat + možnost... zobrazit nabídku»
CRM analytik
Praha
tento měsíc
Co Ti nabízíme? Různorodou a zodpovědnou práci Příležitost rozvinout své stávající znalosti a dovednosti a naučit se novým – po... zobrazit nabídku»
C# developer pro projekt v automotive
Brno
tento měsíc
Máte zkušenosti s .NET,C#, chcete se podílet na vývoji jedinečné aplikace nad databází ORACLE a pracovat na dlouhodobě stabilním... zobrazit nabídku»
Sales manager, informační systémy
Hradec Králové
tento měsíc
Máte prokazatelnou zkušenost s obchodem a orientujete se v oblasti informačních technologií? Jste obchodník tělem i duší? Hledáme... zobrazit nabídku»
Zkušený SW test engineer|práce na home office| až 80 000 Kč
Moravskoslezský
tento měsíc
Máte zkušenosti se systémem Linux, umíte si vytvořit a napsat driver v Linuxu, vyznáte se v oblast embedded a vyznáte se v procesorech ARM.... zobrazit nabídku»
Koordinátor vývoje mobilních aplikací
Praha
tento měsíc
Chceš pracovat na úplně nových projektech? Koordinovat je a být u nich od začátku do konce? Zajímají tě nové technologie? Baví tě... zobrazit nabídku»
IOS vývojář – Aplikace co mají smysl
Praha 3 -Žižkov
tento měsíc
Hledáte nový projekt, který vás posune opět o kus dál? Chcete pracovat na aplikacích, které někomu můžou zachránit život? Tým... zobrazit nabídku»
Android vývojář – Aplikace co mají smysl
Praha 3 -Žižkov
tento měsíc
Hledáte nový projekt, který vás posune opět o kus dál? Chcete pracovat na aplikacích, které někomu můžou zachránit život? Tým... zobrazit nabídku»
Solution Architect
Brno
tento měsíc
Proč s námi?  Rostoucí brněnská společnost kombinující profesionální přístup se zábavou  Práci s nejmodernějšími technologiemi... zobrazit nabídku»
Solution Architect
Praha
před 1 měsíci
Co Vám můžeme nabídnout: ✔ odborný růst - kontakt se špičkovými technologiemi, spolupráce s týmem odborníků ✔ profesní i osobní... zobrazit nabídku»
Specialista on-line marketingu
Vysočina
před 1 měsíci
Jsi zkušený markeťák, nebo správce webových stránek? Máš zkušenosti s e-commerce, PPC, analýzou a vyhodnocováním kampaní? Hledáme... zobrazit nabídku»
Mechanický konstruktér
Chemnitz
minulý měsíc
- práce v zahraničí - flexibilní pracovní doba - nástup ihned/dohodou - příjemné pracovní prostředí - zajímavé platové ohodnocení zobrazit nabídku»
Sales forces specialist
Praha
minulý měsíc
- práce na HPP - nástup dohodou - flexibilní pracovní doba - příjemné pracovní prostředí - zajímavé platové ohodnocení zobrazit nabídku»
MCT Operator Junior
Praha
minulý měsíc
- pozice je opravdu pro velké juniory, stačí základy znalostí sítí (network) - nástup ihned/dohodou - příjemné pracovní prostřední -... zobrazit nabídku»
Java developer
Moravskoslezský
minulý měsíc
Chcete pracovat pro mezinárodní společnost? Zajímáte se o nejmodernější technologie? Hledáme zkušené Java developery! Co bude náplní... zobrazit nabídku»
IT Administrátor - Infrastrukturní centrum
Praha
minulý měsíc
Máte zájem podílet se na budování malého IT centra v mezinárodní firmě? Zajímají Vás infrastrukturní technologie (Windows servery,... zobrazit nabídku»
Konzultant podnikové architektury
Praha
minulý měsíc
Orientujete se v oblasti podnikové architektury? Baví Vás práce na různorodých projektech? Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost... zobrazit nabídku»
Software Asset Management Konzultant
Praha
minulý měsíc
Orientujete se v oblasti Software Asset Managementu? Baví Vás práce na různorodých projektech? Cestování je pro Vás zpestření... zobrazit nabídku»
Konzultant počítačové bezpečnosti - junior/senior
Praha
minulý měsíc
Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné nadnárodní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace