Práce v oboru Informační technologie (2143) - strana 40

Informační technologie
SQL Programátor - Ostrava
Ostrava
minulý měsíc
Profesní růst (CV obohacené zajímavými projekty) Osobní přístup a otevřená hra Podporujeme vlastní iniciativu a invenci Partnerský vztah... zobrazit nabídku»
Specialista IT
Bohumín
minulý měsíc
Hledáme odborníka, specialistu, který má zkušenost z výrobní společnosti v oblasti správy IT. Nabízíme možnost být součástí týmu... zobrazit nabídku»
Junior IT Engineer
Praha
minulý měsíc
International reliable and successful company. Friendly team, modern environment. Mobile phone, notebook. 5 weeks of holidays. Meal vouchers.... zobrazit nabídku»
BI / DWH / DB Developer - Zlín
Zlín
minulý měsíc
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
QA Specialist - Zlín
Zlín
minulý měsíc
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
Programátor CRM systému
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete se naučit kódit CRM systém ve Vašem oblíbeném jazyce C#? Máte chuť pracovat a učit se od ostřílených profíků? Komunikace v... zobrazit nabídku»
Specialista IT podpory
Zlínský
minulý měsíc
Máte přehled v oblasti informačních technologií a domluvíte se anglicky? Chcete pracovat v přátelském prostředí s nejnovějšími... zobrazit nabídku»
IT system administrátor
Zlínský
minulý měsíc
Máte administrátorskou znalost operačních systémů? Dokážete řešit nastalé problémy? Máte přehled v oblasti sítí a databázových... zobrazit nabídku»
Administrátor windows serverů
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s technickou podporou a správou serverů? Mluvíte plynně anglicky? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti, kde se můžete... zobrazit nabídku»
Produktový manager v IT
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte pracovní zkušenosti v oblasti Workspace services? Zajímáte se o trendy v IT? Dokážete komunikovat v angličtině? Pak zašli svůj... zobrazit nabídku»
SW Tester - Zlín
Zlín
minulý měsíc
Možnost profesního růstu v přátelském kolektivu Dlouhodobá perspektiva Pracovní uplatnění v oblasti nejnovějších informačních... zobrazit nabídku»
Java Developer - České Budějovice
České Budějovice
minulý měsíc
Týden dovolené navíc Stravenky Notebook, mobilní telefon Penzijní připojištění Příspěvek na dopravu Flexibilní pracovní doba... zobrazit nabídku»
Testovací technik – Junior/Senior
okres Pardubice
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta v okrese Pardubice, hledáme vhodného uchazeče na pozici: Testovací technik – Junior/Senior Požadujeme:... zobrazit nabídku»
Konzultant SAP SD
Jihomoravský, Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenosti se systémem SAP a modulem SD? Je Váš anglický jazyk na komunikativní úrovni? Láká Vás práce v mezinárodní... zobrazit nabídku»
Programátor PLC
Praha - Vestec
minulý měsíc
Nabízíme zaměstnání ve stabilní a perspektivní společnosti, která patří mezi evropské lídry v oboru, - stabilitu a možnost profesní... zobrazit nabídku»
Service desk analyst s němčinou
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáte uplatnění v IT oboru a mluvíte plynule německy? Chcete být součástí mezinárodní společnosti, kde se můžete dále profesně... zobrazit nabídku»
Databázový administrátor
Brno
minulý měsíc
* administrativní podpora IS * analyzování, vyvíjení a implementování nových projektů do IS společnosti * vyhodnocování dat a statistika... zobrazit nabídku»
Network Engineer - WAN
Praha
minulý měsíc
Looking for a job in a Global company? Interested in high quality of services in the field of networking? Our client is looking for candidates for... zobrazit nabídku»
Network Designer
Praha
minulý měsíc
Excellent opportunity for Network Designer!!! An IT Company who owns the customer’s network architecture and is responsible for the implementation... zobrazit nabídku»
Senior Tester/Analyst
Praha
minulý měsíc
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate to fill the position of a Senior Tester/Analyst. Your responsibilities: -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace