Práce v oboru Informační technologie (2208) - strana 41

Informační technologie
Síťový administrátor
Brno
minulý měsíc
Máte zkušenosti v rámci správy sítí? Ovládáte některý z programovacích nebo skriptovacích jazyků? Rád byste se stal součástí... zobrazit nabídku»
Databázový specialista - oracle
Praha
minulý měsíc
Jste mistrem v SQL nebo v PL/SQL ve spojení s Oracle databázemi? Je vývoj a správa databázových systémů součástí Vašeho JÁ? Pošlete mi... zobrazit nabídku»
Senior Consultant
Zlín
minulý měsíc
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
PHP developer - Germany - Chemnitz area
Chemnitz
minulý měsíc
- start immediately/ASAP - Only English language needed - Location -Chemnitz area - company with excellent working environment - bright offices,... zobrazit nabídku»
Java developer - Germany - Karlsruhe
Karlsruhe
minulý měsíc
- Location: Karlsruhe - Start ASAP/by agreeement - interesting projects in very skilled team - English language... zobrazit nabídku»
C/C++ programátor
Praha
minulý měsíc
Jste C/C++ guru nebo s tímto jazykem pouze začínáte? Obojí je vítané! Chcete-li pracovat na jedinečném projektu v oblasti low level... zobrazit nabídku»
C++ vývoj v oblasti zdravotnictví
Praha
minulý měsíc
Jste zkušený C/C++ vývojář? Máte zkušenosti i v oblasti embedded vývoje a chcete navíc svou prací zachraňovat životy? Neváhejte ani... zobrazit nabídku»
C/C++ specialista
PLZEŇ
minulý měsíc
Máte blízko s softwaru i hardwaru? Umíte programovat v C nebo C++. V prostředí Linuxu nebo Windowsu jste jako doma? Nebojíte se říci pár vět... zobrazit nabídku»
Systémový specialista - Databáze / NIX (30.000 - 40.000 Kč)
Moravskoslezský, Zlínský
minulý měsíc
EXKLUZIVNÍ nabídka pro správce databázových systémů systémů a znalostí OS UNIX / Linux, kteří se chtějí profesně posunout dále v... zobrazit nabídku»
Programátor C#
Celá ČR, Jihomoravský
minulý měsíc
Jste absolventem, který chce růst a rozvíjet svoje schopnosti v jazyce C#? Rádi byste se podíleli na zajímavých zahraničních projektech?... zobrazit nabídku»
Java/C++ Developer
Plzeň
minulý měsíc
Chceš se podílet na vytvoření open-source platformy, která sjednotí veškerý software i infrastrukturu rychlovlaků? Díky tomuto systému... zobrazit nabídku»
SW tester - open source platforma
Plzeň
minulý měsíc
Chceš se podílet na testování open-source platformy, která sjednotí veškerý software i infrastrukturu rychlovlaků? Díky tomuto systému... zobrazit nabídku»
Vývojář webové aplikace
Brno
minulý měsíc
Původem česká, dnes úspěšná mezinárodní společnost působící v oblasti internetové reklamy buduje v Brně nový tým. Zajímá Vás tahle... zobrazit nabídku»
Web developer / Bugs solver - OOP, SQL basics (27.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
EXKLUZIVNÍ nabídka pro programátora "zelenáče", který má obecně pevné základy v programování v libovolném jazyce a zná principy OOP. A... zobrazit nabídku»
Síťový specialista Cisco s AJ (35.000 - 50.000 Kč)
Zahraničí
minulý měsíc
Hledáme zkušené síťaře, kteří mají routování v krvi, přemyslí ve vrstvách TCP/IP protokolu a žijí pro správný příjem packetů na... zobrazit nabídku»
PHP vývojář / analytik (35.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Mezinárodní technologická společnost zaměřená na logistku se silnými partnery jako Volkswagen group, Coca-Cola nebo Plzeňský Prazdroj,... zobrazit nabídku»
Junior SAP vývojář - OOP, Java (30.000 - 45.000 Kč)
Plzeňský, Středočeský, Praha, Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáme šikovné absolventy/ky a programátory s kratší praxí pro vývoj systému SAP. Máte za sebou několik projektů v Javě, C++? Jste... zobrazit nabídku»
Integration engineer
Brno
minulý měsíc
Rádi byste pracovali na mezinárodních projektech za pomocí nejnovějších technologií? Máte zkušenost s vývojem dle agilní metodiky?... zobrazit nabídku»
Programátor/ka v Delphi
Náchodsko
minulý měsíc
- otevřená firemní kultura - možnost firemního růstu - zázemí exportně orientované firmy - práce v nově zrekonstruovaných prostorech v... zobrazit nabídku»
Vývojář HW (firmware)
Náchodsko
minulý měsíc
- otevřená firemní kultura - možnost firemního růstu - zázemí exportně orientované firmy - práce v nově zrekonstruovaných prostorech v... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace