Práce v oboru Informační technologie (2450) - strana 41

Informační technologie
Manažer vývojového oddělení
Jihomoravský
tento měsíc
Máte zkušenost s řízením týmu a baví Vás komunikace s lidmi? Jste schopen manažovat práci druhých a jste zkušený v oblasti tvorby... zobrazit nabídku»
Webový vývojář
Jihomoravský
tento měsíc
Máš komerční zkušenost s vývojem v JavaScriptu? Programování v HTML5 ovládáš na pokročilé úrovni? Chceš pracovat v moderních a... zobrazit nabídku»
Vývojář Java | lze externě i částečný úvazek
Liberec
tento měsíc
Chceš se zapojit do týmu profesionálů a dostat se na novou úroveň v programování JAVA? Přighlaš se do výběrového řízení na pozici... zobrazit nabídku»
Programátor C++ | vývojové centrum | až 50 tis. Kč
Jablonec n. Nisou
tento měsíc
Zajímáš se o chytrá zařízení IoT? Programuješ v C++ ? Přihlas se do vývojového týmu na pozici PROGRAMÁTOR C / C++ Co tě čeká? *... zobrazit nabídku»
Programátor PHP | vývojové centrum | až 50 tis. Kč
Liberecký
tento měsíc
Zajímáš s o chytrá zařízení a internet věcí? Programuješ v PHP na objektové úrovni (OOP)? Nabízíme spolupráci na vývoji cloudových... zobrazit nabídku»
ABAP developer - junior
Vysočina
tento měsíc
-zaučení na programovací jazyk ABAP, SAP HR modul a jeho specifika -programátorská činnost v oblasti SAP R/3, především v HR modulu - vývoj... zobrazit nabídku»
Specialista integrace
Ostrava
tento měsíc
Hovoříte plynně anglicky? Máte vystudovanou vysokou školu informačních technologií? Chcete pracovat v příjemném prostředí prosperující... zobrazit nabídku»
Správce IS a aplikací ERP
Ústeckoorlicko
tento měsíc
- nabízíme dlouhodobé uplatnění v oblasti správy a rozvoje ERP systému výrobní společnosti  - odborný růst  a perspektivu - stabilní... zobrazit nabídku»
Vývojář v C#
Praha
tento měsíc
- práci v malém a mladém kolektivu praktikujícím SCRUM - prostor pro vlastní kreativitu a rozvoj - možnost částečné práce z domova (po... zobrazit nabídku»
Specialista podpory Linux aplikací
Praha, Jihomoravský
tento měsíc
Máš rád práci s Linuxem a chceš se podílet na implementaci systému a podpoře aplikací? Pracuj ve společnosti, která podporuje iniciativu... zobrazit nabídku»
Podpora helpdeskového systému (25 - 35.000,- Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Máte zkušenosti s podporou BMC Remedy nebo jiných helpdeskových systémů? Mluvíte dobře anglicky? Láká Vás práce v úspěšné... zobrazit nabídku»
IT podpora s holandštinou
Jihomoravský
tento měsíc
Chcete být součástí mezinárodní významné společnosti? Zajímáte se o dynamicky rozvíjející se IT technologie? Umíte výborně holandsky?... zobrazit nabídku»
Product owner
Jihomoravský
tento měsíc
Máš zkušenosti s rolí Product Ownera a znáš scrumové principy? Nebojíš se mluvit anglicky a láká Tě v rámci práce občas vycestovat?... zobrazit nabídku»
Pojistný matematik - senior - až 70 000 Kč
Praha
tento měsíc
* Zázemí stabilní mezinárodní finanční instituce * Velmi příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv v centru Prahy * Další... zobrazit nabídku»
Produktový manažer pro HW řešení (od Embedded po vybavení pro Pandury)
Praha
tento měsíc
- Odpovídající platové ohodnocení + motivační ohodnocení - Vzdělávací a jazykové kurzy - Školení u zahraničních partnerů -... zobrazit nabídku»
Senior C#, .NET developer - výrobní systémy/automatizovaná výroba - 60-90 0...
okes Louny
tento měsíc
Dokážete si představit moderní výrobní závod s plně automatizovanou výrobou??? Chtěl/a byste se podílet na vývoji SW (MES) pro... zobrazit nabídku»
Senior C#, .NET developer - datové systémy pro výrobu - 60-90 000 Kč
okres Louny
tento měsíc
Dokážete si představit moderní výrobní závod s plně automatizovanou výrobou??? Chtěl/a byste se podílet na vývoji SW aplikace (DAS) pro... zobrazit nabídku»
Nepřímý nákupčí
okres Litoměřice
tento měsíc
Orientuješ se v číslech? Jsi rád/a v kontaktu s lidmi? Komunikovat v angličtině pro Tebe není problém? Do litoměřického okresu hledáme... zobrazit nabídku»
Programátor řídicích systémů PLC/scada
Louny
tento měsíc
Chceš se podílet na úžasných projektech? Získat nové zkušenosti a rozšířit si obzory? Právě nabízíme skvělou příležitost pro... zobrazit nabídku»
Integrační specialista - logistické systémy
Praha
tento měsíc
Česká IT společnost, dodavatele řešení do telekomunikací, bankovnictví, nebo logistiky hledá uchazeče na pozici: Integrační specialista -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace