Práce v oboru Informační technologie (2518) - strana 41

Informační technologie
Wintel server administrator 3rd level
Jihomoravský
tento měsíc
Máte zájem pracovat v globální organizaci zajišťující IT podporu pro jednu z největších společností světa zaměřenou na výrobu... zobrazit nabídku»
SW packaging customization specialist
Jihomoravský
tento měsíc
Would you like to work in stable international company? Do you have experience in Microsoft package creation process? Do you use advanced... zobrazit nabídku»
Mobile support specialist
Jihomoravský
tento měsíc
Máte zájem pracovat ve stabilní globální organizaci s interním IT, které zajišťuje podporu pro pobočky ve více než 50 zemích? Máte... zobrazit nabídku»
MS exchange administrator
Jihomoravský
tento měsíc
Máte zkušenosti s administrací MS Exchange nebo jiných messaging služb? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti, kde se můžete dále... zobrazit nabídku»
Programátor PLC
Praha
tento měsíc
- zázemí stabilní technologické společnosti - přátelský pracovní kolektiv - práci na zajímavých projektech - firemní číslo s... zobrazit nabídku»
Vývojář html5
Jihomoravský
tento měsíc
Ovládáte na pokročilé úrovni webové technologie jako je HTML5, CSS nebo Javascript? Chcete pracovat na zajímavých projektech? Staňte se... zobrazit nabídku»
Scrum master
Olomoucký
tento měsíc
Pracujete v rámci agilního týmu? Máte zkušenost na pozici Scrum Mastera? Rád/a byste se podílel/a na rozvoji firmy, která pracuje na... zobrazit nabídku»
Data warehouse architect
Olomoucký
tento měsíc
Are you experienced in ETL processes while programming in PL/SQL? Would you like to build whole company's DWH strategy and BI applications? Then what... zobrazit nabídku»
.NET developer
Jihomoravský
tento měsíc
Programovací jazyk C# ti není cizí? Nevadí ti komunikovat se zahraničními kolegy? Právě teď máš možnost zapojit se do zajímavých... zobrazit nabídku»
Devops programátor
Praha
tento měsíc
Chceš se stát programátorským profíkem a zapadnout do prima týmu fungujícího na principu DevOps? Jestli ano, pošli mi své CV ještě... zobrazit nabídku»
Vývojář/analytik systému (pro mzdové výpočty a personalistiku)
Královéhradecko, Trutnovsko
tento měsíc
- týmová práce v malém dynamickém kolektivu - práce se špičkovými vývojovými nástroji - průběžné školení a odborný růst zobrazit nabídku»
Junior programátor
Plzeňský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s OOP? Baví Vás komunikovat v angličtině? Chcete pracovat na zajímavých projektech v mezinárodní společnosti? Pak zašli... zobrazit nabídku»
Oracle administrátor
Jihomoravský
minulý měsíc
Orientujete se na OS Linux a máte zkušenosti s administrací Oracle databází? Chcete pracovat pro mezinárodní společnost a využívat v práci... zobrazit nabídku»
Java vývojář pro projekt inteligentních křižovatek
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete pracovat pro dynamickou mezinárodní společnost v oblasti IT? Máte dobrou znalost anglického jazyka? Umíte programovat v jazyku Java a... zobrazit nabídku»
Konzultant webových portálů
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zájem se rozvíjet v oblasti webových portálů? Baví Vás dynamická a pestrá práce? Je pro Vás výhodou cestování a mluvíte velmi... zobrazit nabídku»
Programátor / software developer
Zlínský
minulý měsíc
Chcete se stát součástí tradiční české firmy s přesahem na světové trhy a využít své znalosti s programováním? Máte komunikativní... zobrazit nabídku»
C# software engineer senior
Jihomoravský, Moravskoslezský
minulý měsíc
Jste zkušený v programovacím jazyce C#? Chcete pracovat na novém kódu v rámci stabilního projektu a rádi pracujete v multikulturním... zobrazit nabídku»
Výzkumný a vývojový pracovník
Trutnovsko
minulý měsíc
- dlouhodobá perspektiva uplatnění - odborný růst - příležitost také pro absolventy - zázemí mezinárodní firmy - další profesní a... zobrazit nabídku»
Vývojář SW, C/C++
Praha
minulý měsíc
Jste zkušený vývojář, který má pokročilou znalost C/C++? Chcete se podílet na projektu pro automobilovou společnost v oblasti komponentů... zobrazit nabídku»
Konstruktér/Technik zpracování zakázek / vhodné pro absolventy
Frenštát pod Radhoštěm
minulý měsíc
zázemí jedné z největších mezinárodních elektrotechnických společností příležitost k seberealizaci možnost osobního a profesního... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace