Práce v oboru Informační technologie (2167) - strana 42

Informační technologie
DB specialista
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s DB a datovými sklady? Chcete pracovat na zajímavých projektech? Staňte se členem našeho multikulturního týmu! Do... zobrazit nabídku»
Technická podpora
Jihomoravský
minulý měsíc
Baví Vás pracovat ve virtualizovaném prostředí a chcete se věnovat správě sítí a Windows serverů? Jste manuálně zruční a dokážete... zobrazit nabídku»
SQL Programátor - Ostrava
Ostrava
minulý měsíc
Profesní růst (CV obohacené zajímavými projekty) Osobní přístup a otevřená hra Podporujeme vlastní iniciativu a invenci Partnerský vztah... zobrazit nabídku»
Konstruktér junior - příležitost pro absolventy
Brno – město
minulý měsíc
Chcete pracovat pro mezinárodní společnost s dlouhodobou tradicí, která je světovým leaderem v oblasti vývoje, výroby a distribuce... zobrazit nabídku»
Junior IT Engineer
Praha
minulý měsíc
International reliable and successful company. Friendly team, modern environment. Mobile phone, notebook. 5 weeks of holidays. Meal vouchers.... zobrazit nabídku»
BI / DWH / DB Developer - Zlín
Zlín
minulý měsíc
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
QA Specialist - Zlín
Zlín
minulý měsíc
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
Programátor CRM systému
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete se naučit kódit CRM systém ve Vašem oblíbeném jazyce C#? Máte chuť pracovat a učit se od ostřílených profíků? Komunikace v... zobrazit nabídku»
Specialista IT podpory
Zlínský
minulý měsíc
Máte přehled v oblasti informačních technologií a domluvíte se anglicky? Chcete pracovat v přátelském prostředí s nejnovějšími... zobrazit nabídku»
IT system administrátor
Zlínský
minulý měsíc
Máte administrátorskou znalost operačních systémů? Dokážete řešit nastalé problémy? Máte přehled v oblasti sítí a databázových... zobrazit nabídku»
Administrátor windows serverů
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s technickou podporou a správou serverů? Mluvíte plynně anglicky? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti, kde se můžete... zobrazit nabídku»
Produktový manager v IT
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte pracovní zkušenosti v oblasti Workspace services? Zajímáte se o trendy v IT? Dokážete komunikovat v angličtině? Pak zašli svůj... zobrazit nabídku»
SW Tester - Zlín
Zlín
minulý měsíc
Možnost profesního růstu v přátelském kolektivu Dlouhodobá perspektiva Pracovní uplatnění v oblasti nejnovějších informačních... zobrazit nabídku»
Java Developer - České Budějovice
České Budějovice
minulý měsíc
Týden dovolené navíc Stravenky Notebook, mobilní telefon Penzijní připojištění Příspěvek na dopravu Flexibilní pracovní doba... zobrazit nabídku»
Testovací technik – Junior/Senior
okres Pardubice
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta v okrese Pardubice, hledáme vhodného uchazeče na pozici: Testovací technik – Junior/Senior Požadujeme:... zobrazit nabídku»
Konzultant SAP SD
Jihomoravský, Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenosti se systémem SAP a modulem SD? Je Váš anglický jazyk na komunikativní úrovni? Láká Vás práce v mezinárodní... zobrazit nabídku»
Service desk analyst s němčinou
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáte uplatnění v IT oboru a mluvíte plynule německy? Chcete být součástí mezinárodní společnosti, kde se můžete dále profesně... zobrazit nabídku»
Databázový administrátor
Brno
minulý měsíc
* administrativní podpora IS * analyzování, vyvíjení a implementování nových projektů do IS společnosti * vyhodnocování dat a statistika... zobrazit nabídku»
IT konzultant - realizace zakázek (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Baví Vás IT a hledáte pestrou práci, kde uplatníte své organizační a komunikační schopnosti? Hledáme technicky zdatné konzultanty pro... zobrazit nabídku»
SW vývojář s AJ a základy OOP - Java inkubátor (30.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Skvělá příležitost nastartovat kariéru vývojáře v jazyce Java u mezinárodní společnosti, která se rozhodla "naučit" nadějné... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace