Práce v oboru Informační technologie (2142) - strana 42

Informační technologie
UI developer
Praha 4
minulý měsíc
Hi, - would you like to model user interface and widgets? - Could you be interested in appliaction which contains big data and the whole team is... zobrazit nabídku»
Síťový administrátor
Benešov
minulý měsíc
Už vás nebaví pracovat ve velké společnosti? Chtěl byste mít zodpovědnost? Mít na starost celou síť včetně organizace techniků? Nechcete... zobrazit nabídku»
Systémový administrátor - cloudy
Praha 4
minulý měsíc
Nabízíme výbornou příležitost pracovat v mezinárodní softwarové společnosti jako Systémový administraátor - cloudy. Co bude vaší... zobrazit nabídku»
Java developer
Praha 4
minulý měsíc
Java pozic je mnoho, a jestliže jsi Java vývojář, určitě máš, z čeho si vybírat. - Pokud by pro tebe mohla být zajímavá mezinárodní... zobrazit nabídku»
Cloud Operations Developer
PRaha 4
minulý měsíc
Clouds | International company | Hospitality product | Agile environment | Our client located in Prague 4 is looking for a Cloud Operations... zobrazit nabídku»
Java Developer/Konzultant
Praha
minulý měsíc
Jsi zkušený Java developer, rád bys to dělal dál, ale nechce se ti pořád jen sedět u počítače? Chtěl bys mít na starost projekty včetně... zobrazit nabídku»
Mobile Applications Developer - iOS and Android
Praha 4
minulý měsíc
New apps |Development of mobile apps | International company | Agile environment | Mobile UI | This is a great oportunity for a mobile developer... zobrazit nabídku»
Wintel administrátor
Praha
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta, stabilní mezinárodní společnost hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Wintel administrátora,... zobrazit nabídku»
Wintel administrátor s němčinou
Praha
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta, stabilní mezinárodní společnost hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Wintel administrátora,... zobrazit nabídku»
Linux administrátor - implementace řešení, konzultace
Praha
minulý měsíc
Jsi zkušený Linux administrátor, rád bys to dělal dál, ale nechce se ti pořád jen sedět u počítače? Chtěl bys mít na implementovat... zobrazit nabídku»
Programátor / Databázový specialista 35 000 - 45 000 Kč
Praha
minulý měsíc
zajímavou práci v menším IT týmu stabilní zázemí významné české společnosti motivační finanční ohodnocení 5 týdnů dovolené,... zobrazit nabídku»
Produktový manažer softwarových produktů
Ústeckoorlicko
minulý měsíc
- zajímavá práce ve stabilní české prosperující společnosti - výdělek odpovídající pracovnímu výkonu a další benefity - možnost... zobrazit nabídku»
.NET developer - vhodné i pro absolventy
ZLÍN
minulý měsíc
Jsi absolvent, lehký praktik, nebo už ostřílený "DOTNETÁŘ"? Nebojíš se ukázat svou orientaci ve světě s "TEČKOU" a hledáš kde uplatnit... zobrazit nabídku»
Developer – team leader
Olomoucký
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vývojem SW? Měl/a jste již někdy možnost vést vlastní tým? Denní využití anglického jazyka Vám nečiní... zobrazit nabídku»
FPGA vývojář
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete se podílet na dlouhodobých projektech pro největšího výrobce procesorů na světě? Máte zkušenost s technologií FPGA obvodů?... zobrazit nabídku»
Front-end vývojář
Zlínský
minulý měsíc
Zajímáte se o front-end vývoj a máte znalost JavaScriptu? Láká Vás vývoj webových aplikací v AngularJS? Jste schopný číst anglicky psanou... zobrazit nabídku»
Developer webových a desktopových aplikací
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenost s vývojem webových a desktopových aplikací? Máte praktické znalosti ASP.NET a C#? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti... zobrazit nabídku»
Network support engineer
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti se správou sítí? Rád/a byste pracoval/a pro mezinárodní společnost? Komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá... zobrazit nabídku»
Programátor Java, 40 - 70 000 Kč
Ostrava
minulý měsíc
Je programování v Javě Tvým koníčkem ? Láká Tě pracovat v přátelském kolektivu stejně založených nadšenců ? Těšíme se na Tvůj... zobrazit nabídku»
Programátor/analytik
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máš- li za sebou již nějaký rok praxe, zajímá Tě pracovat pro světovou špičku ve svém oboru a chceš nám ukázat, že jsi právě Ty tím... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace