Práce v oboru Informační technologie (2124) - strana 42

Informační technologie
Specialista bezpečnostní politiky společnosti, včetně IT
Hradec Králové
minulý měsíc
Co Vám nabízíme: Zázemí úspěšné, rychle se rozvíjející nadnárodní společnosti. Možnost seberealizace v oblasti velmi aktuální... zobrazit nabídku»
Programátor/ka - vývojář, specialista na databáze
Hradec Králové
minulý měsíc
Co Vám nabízíme: Zázemí úspěšné, rychle se rozvíjející mezinárodní společnosti. Možnost seberealizace a tvůrčí práci na... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality nových projektů
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Náplň práce: Kontaktní osoba za projektovou kvalitu ve vztahu k zákazníkovi Vedení projektu ze strany APQP procedur Klíčová osoba... zobrazit nabídku»
Java vývojář pro projekt inteligentních křižovatek
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete pracovat pro dynamickou mezinárodní společnost v oblasti IT? Máte dobrou znalost anglického jazyka? Umíte programovat v jazyku Java a... zobrazit nabídku»
Web developer
Jihomoravský
minulý měsíc
Baví tě vývoj moderních webů? Máš komerční zkušenosti s vývojem v JavaScriptu a HTML5? Láká tě tvůrčí práce s moderními... zobrazit nabídku»
IT support specialist
Jihomoravský
minulý měsíc
Chtěli byste se realizovat v dynamickém týmu v zázemí mezinárodní společnosti? Máte dobré komunikační schopnosti a chcete vytvářet... zobrazit nabídku»
Developer / industrial applications
Moravskoslezský
minulý měsíc
Do you have experience as a fronted developer and are you technical type? Do you speak English very well and are you looking for long-term... zobrazit nabídku»
IT podpora
Praha
minulý měsíc
Orientuješ se v oblasti IT a jsi pro-zákaznicky orientovaný? Máš analytické schopnosti a chceš se dále rozvíjet? Chceš pracovat v... zobrazit nabídku»
Vývojář C++
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s programováním v jazyce C++? Chtěli byste se stát součástí nového týmu softwarových inženýrů v mezinárodní... zobrazit nabídku»
Linux administrátor
Zlínský
minulý měsíc
Ovládáte administraci OS Linux? Máte alespoň základní znalost databází? Orientujete se v oblasti sítí? Pak hledáme právě Vás! *... zobrazit nabídku»
.NET programátor
Valašské Meziříčí
minulý měsíc
Hledáme šikovného člověka, více či méně zkušeného, na pozici, kde využiješ své zkušenosti, znalosti a angličtinu, kde dokážeme... zobrazit nabídku»
Java developer - vhodné pro absolventy
Ostrava
minulý měsíc
Bavila Vás na škole Java? Chcete se nadále zdokonalovat? Rádi byste působili ve společnosti, která si svých zaměstnanců váží a nabízí... zobrazit nabídku»
Software developer C++
Nový Jičín
minulý měsíc
Baví Tě programovat? Chceš být za svou práci náležitě odměněn? Rád bys pracoval v mezinárodní výrobní společnosti, která je... zobrazit nabídku»
Programátor - Java, C++; osobní automobil
Frenštát pod Radhoštěm
minulý měsíc
Java, C#, C++ Máte zkušenosti s některým z těchto programovacích jazyků a domluvíte se anglicky? Rádi byste působili v perspektivní... zobrazit nabídku»
Technický konzultant|vhodné pro absolventy s praxí|
Ostrava
minulý měsíc
*** POZICE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY S PRAXÍ *** Máte zájem o oblast mikroprocesorů, embedded a rádi byste své znalosti a zkušenosti realizovali... zobrazit nabídku»
IT Technik Junior
Liberec
minulý měsíc
Zázemí stabilní nadnárodní společnosti Motivující mzdové ohodnocení (prémie, čtvrtletní bonusy…) Vzdělávací kurzy ... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu vývoje elektrických systémů
Plzeň
minulý měsíc
zázemí stabilní nadnárodní společnosti pružná pracovní doba hodnocení dle výkonu pracovníka 5 týdnů dovolené široké... zobrazit nabídku»
SW vývojář Tools & Equipment
Plzeň
minulý měsíc
zázemí stabilní nadnárodní společnosti pružná pracovní doba hodnocení dle výkonu pracovníka 5 týdnů dovolené široké... zobrazit nabídku»
Grafik a webdesigner
Královéhradecko
minulý měsíc
- práce se zajímavými technologiemi internetu - inspirující a tvůrčí práce na atraktivních projektech v mladém kolektivu a v příjemném... zobrazit nabídku»
BI DWH Developer
Pardubice nebo Praha
minulý měsíc
- pracovní poměr na HPP na dobu neurčitou - perspektivní zaměstnání u stabilní společnosti - 5 týdnů dovolené - stravenky v hodnotě 90... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace