Práce v oboru Informační technologie (2397) - strana 43

Informační technologie
Tester
Zlínský
minulý měsíc
Rád překonáváš překážky a baví tě manuální testování? Pak máš možnost být pravou rukou programátorů, odhalovat jejich chyby a při... zobrazit nabídku»
IT tester
Jihomoravský
minulý měsíc
Are you interested in testing and are you proficient in the administration of IT infrastructure? Do you speak English? Would you like to participate... zobrazit nabídku»
Systemový inženýr
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s automatizací testů? Máte znalost embedded zařízení? Umíte pracovat v OS Linux a domluvíte se anglicky? Tak jste to vy,... zobrazit nabídku»
HTML/CSS vývojář
Olomoucký
minulý měsíc
Máte zkušenosti s webovým vývojem? Chcete rozvíjet nejen své technické znalosti ale současně pracoval v nadnárodním prostředí stabilní... zobrazit nabídku»
Java developer
Praha, Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete pracovat pro dynamickou a mezinárodní společnost v oblasti IT? Máte velmi dobrou znalost anglického jazyka? Umíte programovat v jazyku... zobrazit nabídku»
Senior Java web developer
Praha, Jihomoravský
minulý měsíc
Jste zkušený programátor webových aplikací v jazyce JAVA? Chcete svoje profesionální znalosti uplatnit v rámci mezinárodní společnosti a... zobrazit nabídku»
Oracle senior engineer
Olomoucký, Moravskoslezský
minulý měsíc
Směřuje Vaše zaměření ke správě a administraci databází Oracle? Vyznáte se i v jiných databázových systémech? Chcete stabilní práci,... zobrazit nabídku»
Programmer C++
Praha, Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský
minulý měsíc
Do you have experience with programming in C++? Do you speak English on communicative level? Do you have experience with computer networks... zobrazit nabídku»
Senior C# developer
Středočeský
minulý měsíc
Programujete v C# a máte rád výzvy? Chcete do budoucna vést malý mezinárodní tým nadšených vývojářů, který vyvíjí velké... zobrazit nabídku»
Senior Java developer
Středočeský
minulý měsíc
Programujete v Javě a máte rád výzvy? Chcete do budoucna vést malý mezinárodní tým nadšených vývojářů, který vyvíjí velké... zobrazit nabídku»
Elektrikář, oblast IT
ČB
minulý měsíc
Chcete pracovat pro dynamicky se rozvíjející společnost? Máte zkušenosti se slaboproudem? Máte zkušenosti s montáží přípojek k... zobrazit nabídku»
Sharepoint vývojář - profík co se vyzná -
Ostrava
minulý měsíc
!!! HLEDÁ SE PROFÍK NA SHAREPOINT !!! Hledáme odborníka do mezinárodního týmu, který má zkušenosti s aplikací Sharepoint a rád by se... zobrazit nabídku»
SAP konzultant
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte dlouholeté zkušenosti se systémem SAP? Hledáte firmu, ve které se budete moci rozvíjet a zdokonalovat své znalosti? Chcete komunikovat v... zobrazit nabídku»
Unix senior engineer
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s administrací Unix systémů? Orientujete se v oblasti storage managementu? Chtěli byste své znalosti uplatnit v zavedené IT... zobrazit nabídku»
Vývojář mobilních aplikací
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vývojem mobilních aplikací a usilujete o další rozvoj v této oblasti? Setkali jste se s programováním pro Windows mobile,... zobrazit nabídku»
Data analyst
Jihomoravský
minulý měsíc
Are you enthusiastic about business intelligence? Is data warehouse your cup of tea? Do you speak communicative English? If so, we are looking for... zobrazit nabídku»
Mobile application developer
Jihomoravský
minulý měsíc
Do you have experience in developing mobile applications? Have you ever met with programming for Windows Mobile or Android and would you like to use... zobrazit nabídku»
Programátor ASP.NET
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s programováním webových aplikací? Chcete pracovat v mladém kolektivu a rozšiřovat své znalosti v oboru? Pak je tato... zobrazit nabídku»
Senior PHP vývojář
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Jste zapálený backend vývojář PHP? Máte zkušenosti s návrhem systémů? Ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni? Orientujete se v... zobrazit nabídku»
PHP programmer
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Are you experienced PHP coder? Are you skilled also in system design? Do you feel comfortable with new technologies and your English is at advanced... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace