Práce v oboru Informační technologie (2152) - strana 43

Informační technologie
Junior vývojář C++
Středočeský
minulý měsíc
Chceš odstartovat svoji kariéru ve společnosti, co se zabývá vývojem inteligence automobilů? Pokud ano, pošli mi své CV ještě dnes! *... zobrazit nabídku»
Pracovník technické podpory
Jihomoravský
minulý měsíc
· Práce v mezinárodní společnosti, která je úspěšná · Zkušenosti IT z výrobní společnosti s vidinou dalšího rozvoje · Získáte 5... zobrazit nabídku»
IT Specialista SW
okres Rokycany
minulý měsíc
- Zázemí silné a stabilní společnosti - Příspěvky na dopravu - Příspěvky na stravování - Přítomnostní bonus - Dovolená navíc zobrazit nabídku»
IT Service Desk Junior
Praha
minulý měsíc
Co Vám společnost za Vaši práci nabídne? - Kariérní rozvoj a postup - Flexibilní pracovní doba - Firemní vzdělávání - Přátelskou,... zobrazit nabídku»
Vývojář/analytik systému (pro mzdové výpočty a personalistiku)
Královéhradecko, Trutnovsko
minulý měsíc
- týmová práce v malém dynamickém kolektivu - práce se špičkovými vývojovými nástroji - průběžné školení a odborný růst zobrazit nabídku»
Procesní analytik
Trutnov
minulý měsíc
- Zajímavou a zodpovědnou práci v nadnárodní společnosti - Atraktivní platové ohodnocení - Možnost profesního růstu - Zajímavý... zobrazit nabídku»
ECM konzultant
Jihomoravský
minulý měsíc
Baví Vás komunikace se zákazníky a rádi navrhujete softwarové řešení? Angličtina pro Vás není žádný problém? Zašlete nám životopis... zobrazit nabídku»
IT security specialist - cestování do zahraničí
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máš praxi v bezpečnosti IT systémů a domluvíš se anglicky? Hledáme člověka na pozici IT SECURITY SPECIALIST. Náplní práce je: *... zobrazit nabídku»
Junior support
Jihomoravský
minulý měsíc
Máš všeobecný IT přehled a zkušenosti s technickou podporou uživatelům? Ovládáš anglický i německý jazyk na pokročilé úrovni? Jsi... zobrazit nabídku»
JavaScript developer v oblasti farmacie
Jihomoravský
minulý měsíc
Baví tě programovat v Javascriptu? Chceš se stát součástí dynamicky se rozvíjející společnosti v oblasti farmacie? Hledáš nová výzvy a... zobrazit nabídku»
Specialista technické podpory
Jihomoravský
minulý měsíc
Láká Vás prostředí mezinárodní společnosti? Anglický jazyk pro Vás není překážkou? Nové technologie jsou pro Vás výzvou a rádi se... zobrazit nabídku»
Tester aplikací
Zlínský
minulý měsíc
Rád bys nastartoval svoji testerskou kariéru? Jsi absolventem, který má povědomí o Linuxu i SQL? Chceš pracovat pro lídra inovací na... zobrazit nabídku»
Specialista IT podpory
Zlínský
minulý měsíc
Máte přehled v oblasti informačních technologií a domluvíte se anglicky? Chcete pracovat v přátelském prostředí s nejnovějšími... zobrazit nabídku»
IT system administrátor
Zlínský
minulý měsíc
Máte administrátorskou znalost operačních systémů? Dokážete řešit nastalé problémy? Máte přehled v oblasti sítí a databázových... zobrazit nabídku»
Administrátor windows serverů
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s technickou podporou a správou sítí? Mluvíte plynně anglicky? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti, kde se můžete... zobrazit nabídku»
Front-end developer
Jihomoravský
minulý měsíc
Orientujete se v psaní skriptů? Rád/a byste se podílel/a na návrhu SW řešení a tvorbě prototypů? Chcete pracovat v mezinárodním firemním... zobrazit nabídku»
Konzultant IS pro manažerské systémy
Praha
minulý měsíc
Jsi profík v Excelu a ovládáš SQL alespoň na mírně pokročilé úrovni? To je ta správná kombinace, kterou hledám, a proto neváhej a pošli... zobrazit nabídku»
Software developer
Plzeňský
minulý měsíc
Jste zkušený ve vývoji v C či C++ a máte zájem o oblast automotive? Dorozumíte se v anglickém nebo německém jazyce? Programoval jste někdy... zobrazit nabídku»
Kodér do progresivní společnosti
Praha
minulý měsíc
Zázemí stabilní a rostoucí společnosti. Home office. Kreativní pracovní prostředí a přátelský tým. Atmosféra úspěšného start... zobrazit nabídku»
.NET programátor/-ka wanted - nadstandardní ohodnocení
Ostrava
minulý měsíc
Co Vám můžeme nabídnou my? Snažíme se přizpůsobovat požadavkům našich zaměstnanců, takže klasické benefity máme v malíku, co bychom... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace