Práce v oboru Informační technologie (2456) - strana 43

Informační technologie
UI designer, grafik (30.000 - 35.000 Kč)
Pardubický, Středočeský, Zlínský, Praha, Jihomoravský
tento měsíc
Navrhoval/a jsi již UI k několika aplikacím (ať už mobilním, webových či desktopovým)? Umíš se vcítit do potřeb uživatelů různých... zobrazit nabídku»
Development Process Engineer
Praha
minulý měsíc
International reliable and successful company. Friendly team, modern environment. Mobile phone, notebook. 5 weeks of holidays. Meal vouchers.... zobrazit nabídku»
Specialista MS excel
Praha
minulý měsíc
Zvládáš MS Excel levou zadní? Baví tě práce s databázemi a chceš se zdokonalit v jazyce SQL? Láká tě se stát důležitým článkem při... zobrazit nabídku»
Programátor webových aplikací
Prostějov
minulý měsíc
Softwarová společnost, která působí již přes 20 let a vyvíjí softwarové produkty pro zahraniční zákazníky. Hledá do týmu PROGRAMÁTORA... zobrazit nabídku»
System Key User
Plzeň - jih
minulý měsíc
Máte IT v malíčku, zkušenosti na pozici Key User a hledáte novou pracovní příležitost? Jste komunikativní typ a to i v anglickém jazyce?... zobrazit nabídku»
IT manažer - výrobní společnost - TOP management - služební vozidlo K disp...
Moravskoslezský
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost působící v mezinárodním měřítku, hledáme vhodné uchazeče na pozici "IT MANAŽER -... zobrazit nabídku»
Programátor - SAP - ABAP|Praha|
Moravskoslezský
minulý měsíc
Mezinárodní společnost působící v oblasti vývoje, implementace a následné podpory systému SAP hledá v současné chvíli vhodné uchazeče... zobrazit nabídku»
Test engineer - SAP - Praha|až 30 000 kč|vhodné i pro absolventy|
Moravskoslezský
minulý měsíc
Mezinárodní společnost působící v oblasti vývoje, implementace a následné podpory systému SAP hledá v současné chvíli vhodné uchazeče... zobrazit nabídku»
IT Manager - správa sítí
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máš zkušenosti v oblasti IT, konkrétně s realizací a správou sítí IT, ERP systémů a údržbou SW a HW? Domluvíš se anglicky a rád by... zobrazit nabídku»
Vývojář relačních databází - Sybase
Praha
minulý měsíc
Baví Vás vývoj relačních databází? Chcete pracovat se Sybase? Zajímá Vás svět finančních aplikací? Ovládáte PowerBuilder a... zobrazit nabídku»
Konzultant pro implementaci ERP
Praha
minulý měsíc
Česká společnost zabývající se vývojem ekonomického softwaru hledá Konzultanta pro implementaci ERP. Vaším úkolem bude: - Implementace... zobrazit nabídku»
Specialista technické podpory
Praha
minulý měsíc
Česká společnost zabývající se vývojem ekonomického softwaru hledá Specialistu technické podpory. Vaším úkolem bude: - Technická... zobrazit nabídku»
Senior C#, .NET developer - datové systémy pro výrobu - 60-90 000 Kč
Žatec
minulý měsíc
Dokážete si představit moderní výrobní závod s plně automatizovanou výrobou??? Chtěl/a byste se podílet na vývoji SW aplikace (DAS) pro... zobrazit nabídku»
Technický ředitel - Cisco technolgie - spoluvlastník společnosti
Praha
minulý měsíc
Pro nově vznikající pobočku mezinárodní akciové společnosti (Cisco Gold partner) hledáme Technického ředitele s výbornou znalostí Cisco... zobrazit nabídku»
Vývojář webových aplikací – JavaScript / Java
Olomoucký
minulý měsíc
Zahraniční softwarová společnost hledá do týmu pro vývoj webové aplikace založené na znalostních bázích zkušeného programátora se... zobrazit nabídku»
Business Intelligence vývojář / analytik
Jihomoravský
minulý měsíc
Moderní zahraniční firma zabývající se vývojem sw na míru, plánuje rozšíření týmu v oblasti business intelligence. Čeká Vás... zobrazit nabídku»
Junior Windows Server administrator
Praha
minulý měsíc
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
Senior SAP administrátor
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s administrací systému SAP? Komunikace v anglickém jazyce pro Vás není problém? Láká Vás práce na mezinárodním projektu?... zobrazit nabídku»
3rd level support
Jihomoravský
minulý měsíc
Are you experienced operation system and server administrator? Can you speak advanced English? Do you want to improve your skills in a stable... zobrazit nabídku»
Dwh/bi/report Specialist
Praha
minulý měsíc
Zajímavou práci v týmu aktivních, příjemných a profesionálních lidí Firemní kulturu založenou na otevřenosti a neformálních... zobrazit nabídku»

Čtěte

Fatální chyby zaměstnanců, kteří na ně dlouho nemohou zapomenout

Chyby děláme každý, ale některé mohou být fatální. Nyní nemluvíme o chybách ve vztazích...

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace