Práce v oboru Informační technologie (2188) - strana 44

Informační technologie
Test engineer
Jihomoravský
minulý měsíc
Ovládáte OS Linux a máte zkušenosti se skriptovacím jazykem? Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti s širokou škálou benefitů... zobrazit nabídku»
IT podpora
Praha
minulý měsíc
Orientuješ se v oblasti IT a jsi pro-zákaznicky orientovaný? Máš analytické schopnosti a chceš se dále rozvíjet? Chceš pracovat v... zobrazit nabídku»
Tester (Olomouc)
Olomoucký
minulý měsíc
Hledáte uplatnění v IT oboru? Láká vás testování webových aplikací? Znáte základy programování? V tom případě hledáme právě Vás!... zobrazit nabídku»
Software test engineer
Olomoucký
minulý měsíc
Hledáte uplatnění v IT oboru? Láká vás testování webových aplikací? Znáte základy programování? V tom případě hledáme právě Vás!... zobrazit nabídku»
Vedoucí SW specialistů
Plzeňský
minulý měsíc
Chtěli byste vést menší tým SW Engineerů? Máte zkušenosti s madifikacemi BIOSu a BSP pro Linux a Windows? Umíte programovat v C/C++ a... zobrazit nabídku»
Tester software
Plzeňský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s psaním automatických testů a baví Vás? Jsou pro Vás technické problémy výzvou? Pokud chcete pracovat pro úspěšnou... zobrazit nabídku»
Tester
Jihomoravský
minulý měsíc
Pracujete v rámci prostředí Linux/Unix? Rádi byste pracovali na pozici Tester v Brně? Pak hledáme právě Vás! Velká mezinárodní... zobrazit nabídku»
Developer for CAD Tools (25.000 - 50.000 Kč)
Moravskoslezský, Zlínský
minulý měsíc
Skvělá interdisciplinární pracovní příležitost pro kandidáta, který se zajímá o elektroniku a baví ho programování (nebo naopak). Na... zobrazit nabídku»
Java web Developer (od 25.000 Kč)
Moravskoslezský, Zlínský
minulý měsíc
!!! Skvělá příležitost i pro začínající vývojáře webového systému na platformě Java EE. Hledáme na plný úvazek programátora /... zobrazit nabídku»
C# Developer (i pro absolventy) (od 35.000 Kč)
Olomoucký, Zlínský, Jihomoravský, Zahraničí
minulý měsíc
Záleží Vám na prostředí a kolektivu, ve kterém pracujete a jste třeba i čerstvým absolventem? Perspektivní společnost nabízí pracovní... zobrazit nabídku»
PHP / PHP7 programátor - Network Tools (25.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
!!! Skvelá ponuka i pre absolventov! Česká spoločnosť, ktorá pôsobí na celom svete hľadá posilu do tímu backend developerov. Pracovať... zobrazit nabídku»
SW vývojář s AJ a základy OOP - Java inkubátor (30.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Skvělá příležitost nastartovat kariéru vývojáře v jazyce Java u mezinárodní společnosti, která se rozhodla "naučit" nadějné... zobrazit nabídku»
IT support - automotive
Jablonec nad Nisou
minulý měsíc
Pro centrum sdílených služeb hledáme vhodného kandidáta na pozici Správce sítě! Náplň práce IT SUPPORT: Náplň práce: * správa... zobrazit nabídku»
Active Directory Expert, global support
Praha
minulý měsíc
Are you an expert on AD (Active Directory)? Are you interested in other solutions like CA SiteMinder? Do you want to work in a team of specialists... zobrazit nabídku»
Active Directory Expert, globální support, atraktivní nabídka
Praha
minulý měsíc
Jste expert na AD (Active Directory)? Zajímá Vás i jiné řešení (CA Siteminder)? Chcete působit v týmu specialistů, poskytujích Globální... zobrazit nabídku»
Software tester - Automation
Praha
minulý měsíc
A large international prestigious company is now offering an interesting job opportunity in the area of SW Testing. As Software tester you will... zobrazit nabídku»
Administrátor/ka výpočetní techniky
Královehradecko
minulý měsíc
  - nástup možný ihned  - nástupní ohodnocení cca 20 000 Kč a navášení po zapracování  - perspektiva osobního ve stabilní... zobrazit nabídku»
Embedded SW Engineer 4 System Tests - Německo
Jihomoravský, Zahraničí
minulý měsíc
Výborná příležitost pro kandidáty se zájmem o testování embedded aplikací v oblasti telekomunikačních zařízení s působištěm v... zobrazit nabídku»
Embedded SW vývojář - Car Units, bez AJ, BR/OL (35.000 - 55.000 Kč)
Olomoucký, Jihomoravský
minulý měsíc
!!! Skvělá nabídka pro vývojáře embedded aplikací, kteří mají ambice se profesně posunout dále a stát se nositeli technického know-how.... zobrazit nabídku»
FPGA SoC V&V Engineer - Intel, Brno (až 65.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
A world leader in the field of digital systems Intel is seeking a candidate with experience and enthusiasm about FPGA designs and system validation.... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace