Práce v oboru Informační technologie (2454) - strana 44

Informační technologie
SW Engineer (až 80.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Zajímáte se o oblast business intelligence? Baví Vás práce s databázemi a máte zkušenosti s objektově orientovaným programováním? Jestli... zobrazit nabídku»
Tester - vhodné i pro absolventy - J22015
Olomouc
minulý měsíc
* zajímavé zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti * získání nových zkušeností se špičkovými technologiemi * perspektivu... zobrazit nabídku»
Projektový manažer (řízení projektů elektro nebo MaR)
Pardubicko
minulý měsíc
Hledáme projektového manažera, který dokáže vést a řídit projekty a projektové týmy.Hledáme schopnost stanovit časový a finanční plán... zobrazit nabídku»
Project manager in electronics
Jihomoravský, Vysočina, Zlínský
minulý měsíc
Duties and responsibilities Establish project schedule, financial parameters and technical requirements, managing project from initiation... zobrazit nabídku»
Pracovník technické podpory
Pardubický
minulý měsíc
Jste technici a počítače jsou pro Vás radostí? Dobře se orientujete v oblasti hardware i software? Máte zkušenosti se skriptováním, správou... zobrazit nabídku»
IT technik
Pardubický
minulý měsíc
Máte IT vzdělání a ve světě počítačů jste doma? Jste technicky zaměření a máte široký záběr v oblasti software, ale i hardware?... zobrazit nabídku»
Embedded software developer|práce na home office|až 80 000 Kč
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenosti se skriptováním v jazyce C/C++, zajímá Vás oblast mikropočítačů, embedded a chcete pracovat v přední světové... zobrazit nabídku»
IT asistent - šance pro absolventy
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máš vzdělání v oblasti IT? Domluvíš se anglicky? Hledáš nové pracovní uplatnění a jediné co Tě brzdí je krátká profesní praxe? Nám... zobrazit nabídku»
Senior Network Security Engineer
Praha
minulý měsíc
Big, well known IT company providing services to large international clients offers an interesting opportunity related to Network Security - firewall... zobrazit nabídku»
Backup&storage server administrator
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zájem pracovat v globální organizaci zajišťující IT podporu pro jednu z největších společností světa? Zajímáte se o dynamicky se... zobrazit nabídku»
C# programátor
Plzeňský
minulý měsíc
Vyhovuje Vám organizovat si práci podle svého? Máte zkušenosti s programováním v C#? Láká Vás klidnější prostředí české... zobrazit nabídku»
Java programátor
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vývojem v Java a znáte webové technologie? Chcete se podílet na návrhu webových aplikací a být součástí mezinárodního... zobrazit nabídku»
C++ programátor
Praha
minulý měsíc
Jste C++ guru nebo s tímto jazykem pouze začínáte? Obojí je vítané! Chcete-li pracovat na jedinečném projektu s mezinárodním přesahem, tak... zobrazit nabídku»
C++ vývoj v oblasti zdravotnictví
Praha
minulý měsíc
Jste zkušený C/C++ vývojář? Máte zkušenosti i v oblasti embedded vývoje a chcete navíc svou prací zachraňovat životy? Neváhejte ani... zobrazit nabídku»
C/C++ specialista
Plzeňský
minulý měsíc
Máte blízko s softwaru i hardwaru? Umíte programovat v C nebo C++. V prostředí Linuxu nebo Windowsu jste jako doma? Nebojíte se říci pár vět... zobrazit nabídku»
HW vývojář
Praha
minulý měsíc
Máte zkušenosti s návrhem digitálních nebo analogových komponent a domluvíte se anglicky? Chcete-li být součástí týmu, který pracuje na... zobrazit nabídku»
Linux system administrator
Jihomoravský
minulý měsíc
Orientujete se na OS Linux a domluvíte se anglicky? Chcete pracovat pro mezinárodní společnost a využívat v práci nejmodernější... zobrazit nabídku»
S javou kolem světa
Plzeňský
minulý měsíc
Chceš nový impuls ve své kariéře? Nemusíš být motorkář - stačí, když budeš umět programovací jazyk JAVA a budeš mít chuť cestovat. ... zobrazit nabídku»
Senior developer C#
Jihomoravský
minulý měsíc
Zajímáte se o aktuální technologie a trendy v IT? Máte zájem podílet se na vývoji podnikového systému nové generace? Máte zkušenosti s... zobrazit nabídku»
JavaScript programátor
Jihomoravský
minulý měsíc
Baví tě programování v JavaScriptu a zajímáš se o webové aplikace? Chceš najít práci, kde můžeš uplatnit své nápady a pracovat s... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace