Práce v oboru Informační technologie (2232) - strana 44

Informační technologie
JavaScript programátor
Brno
minulý měsíc
Baví Tě programování v Javascriptu a zajímají Tě cloudová řešení? Chceš najít práci, kde můžeš uplatnit své nápady a pracovat s... zobrazit nabídku»
Excel master
Praha
minulý měsíc
Je Excel Tvojí silnou stránkou a SQL ovládáš na pokročilé úrovni? V tom případě se můžeš podílet na návrhu a implementaci... zobrazit nabídku»
IT Service Desk Junior
Praha
minulý měsíc
Co Vám společnost za Vaši práci nabídne? - Kariérní rozvoj a postup - Flexibilní pracovní doba - Firemní vzdělávání - Přátelskou,... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr junior
Pardubicko
minulý měsíc
- příspěvek na stravování, zajištění dovozu obědů na pracoviště - 5 týdnů dovolené - náborový příspěvek 10 000 kč - možnost... zobrazit nabídku»
Vývojář/analytik systému (pro mzdové výpočty a personalistiku)
Královéhradecko, Trutnovsko
minulý měsíc
- týmová práce v malém dynamickém kolektivu - práce se špičkovými vývojovými nástroji - průběžné školení a odborný růst zobrazit nabídku»
Projektant MaR a elektro
Pardubicko
minulý měsíc
- dlouhodobá perspektiva uplatnění - práce ve velmi přátelském kolektivu - možnost dalšího odborného růstu a seberealizace - příspěvěk... zobrazit nabídku»
Podnikový IT admin - Windows / HW / SW / NetW (35.000 - 55.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
!!! Exkluzivní nabídka pro IT administrátory se zájmem působit na obdobné pozici se širokým záběrem IT technologií - od uživatelů,... zobrazit nabídku»
Front-end vývojář
Hranice
minulý měsíc
Máš zkušenosti s frontendovým vývojem? Ovládáš webové technologie a angličtina pro Tebe není překážkou? Pak do našeo týmu hledáme... zobrazit nabídku»
C++ developer (30 - 40.000,- Kč)
Brno
minulý měsíc
C++ DEVELOPER Máš zkušenost s programováním v C++? Jsi týmový hráč, který je schopný přijmout zodpovědnost za svou práci? Láká tě... zobrazit nabídku»
Java programátor
Brno
minulý měsíc
Máte zkušenost s programovacím jazykem JAVA a C++? Chtěl byste být součástí projektu, který udává vývoj v dopravních systémech? Láká... zobrazit nabídku»
Specialista technické podpory
Brno
minulý měsíc
Rádi byste se stali členem týmu mezinárodní společnosti a vytvořili technickou podporou pro své kolegy i klienty? Chcete se učit nové... zobrazit nabídku»
Front END developer
Ostrava
minulý měsíc
Máte za sebou úspěšný projekt v JavaScriptu? Disponujete znalostí HTML? Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
SAP SD specialista
Brno nebo Ostrava
minulý měsíc
Je pro Vás zajímavá práce, kde využijete anglický jazyk? Máte zkušenosti se systémem SAP SD? Chtěl/a byste pracovat v prostředí... zobrazit nabídku»
IT analytik
Praha
minulý měsíc
5 týdnů dovolené Přátelské pracovní prostředí Vzdělávací kurzy a školení Sick days a další volné dny na sportovní či rodinné... zobrazit nabídku»
Administrátor serverů - Linux Administrator
Hradec Králové
minulý měsíc
- inspirující, zajímavá a tvůrčí práce na atraktivních projektech, - práce v mladém kolektivu a v příjemném pracovním prostředí, -... zobrazit nabídku»
Projekt manager - webová řešení
Hradec Králové
minulý měsíc
- práce na HPP Výhody:  - inspirující a tvůrčí práce na atraktivních projektech v mladém kolektivu a v příjemném pracovním... zobrazit nabídku»
Web developer
Hradec Králové
minulý měsíc
- trvalý pracovní poměr u expandující IT společnosti - samostatná, zajímavá a tvůrčí práce v dobrém týmu - příjemná firemní... zobrazit nabídku»
Vývojář webových aplikací
Hradec Králové
minulý měsíc
 Nabízíme: - zajímavou, kreativní práci na projektech nadnárodní společnosti se zaměřením na informační systémy -  vývoj WEBových... zobrazit nabídku»
Fullstack Java programátor
Brno
minulý měsíc
Máš chuť pracovat jako fullstack developer na revolučním produktu? Máš rád jistotu stabilní společnosti, ale chceš pracovat v týmu s... zobrazit nabídku»
Tester
Brno
minulý měsíc
Máte zkušenosti s automatizovaným testováním? Chcete být u vývoje nové inovativní platformy a podílet se na vývoji zajímavých projektů?... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace