Práce v oboru Informační technologie (2387) - strana 44

Informační technologie
Front-end developer
Jihomoravský
minulý měsíc
Orientujete se v psaní skriptů? Rád/a byste se podílel/a na návrhu SW řešení a tvorbě prototypů? Chcete pracovat v mezinárodním firemním... zobrazit nabídku»
BI support team leader
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vedením lidí? Ovládáte ETL procesy a systém SAP? Rád/a byste pracoval/a v mezinárodní společnosti? Představte nám svůj... zobrazit nabídku»
Produktový manager v IT
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte pracovní zkušenosti v oblasti IT? Rozumíte moderním technologiím a orientujete se na trhu produktů? Dokážete komunikovat v angličtině?... zobrazit nabídku»
Database administrator MS SQL
Jihomoravský
minulý měsíc
Are you interested in new technologies? Would you like to work for international company with wide MS SQL environment? Do you like challenges? If... zobrazit nabídku»
Technický koordinátor podpory a údržby SW
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte znalosti programování v jazyce Java a chcete se v něm zdokonalit? Chcete se podílet na tvorbě zajímavých mezinárodních projektů?... zobrazit nabídku»
Java developer pro front-end
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte praktickou zkušenost s programovacím jazykem Java? Baví Vás programování a máte chuť podílet se na zajímavých projektech? Rádi byste... zobrazit nabídku»
IT specialista analytik
Praha
minulý měsíc
Baví Vás analyzovat IT infrastrukturu. Není Vám cizí programování? Zajímáte se o práci s HW? Pokud je vaše odpověď ano, pak hledáme... zobrazit nabídku»
IT specialista security
Praha
minulý měsíc
Baví Vás práce na analýze bezpečnostních hrozeb? Rádi hledáte a prověřujete informace? Zajímáte se o IT security? Pokud je vaše... zobrazit nabídku»
Support specialist 1ST level
Jihomoravský
minulý měsíc
Láká Vás prostředí mezinárodní firmy? Chtěli byste nastartovat svoji kariéru v oblasti IT? Anglický jazyk pro Vás není problém? Tak to... zobrazit nabídku»
FPGA test engineer
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s testováním a hledáte možnost, kde je využít a posunout se dál? Chcete se podílet na nových mezinárodních projektech?... zobrazit nabídku»
Administrátor windows serverů
Jihomoravský
minulý měsíc
Chtěli byste pracovat v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti v oblasti IT? Mluvíte plynně anglicky? Chcete pracovat v mladém a... zobrazit nabídku»
Správce SAP
Moravskoslezský
minulý měsíc
Ovládáte SAP moduly MM a PP (první a druhá úroveň)? Hledáte práci, kde budete součástí týmu zavádění systému SAP do provozu? Potom... zobrazit nabídku»
PHP programátor
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s PHP programováním? Rádi byste se ve své práci dále rozvíjeli? Chcete pracovat na velkých projektech a dále se profesně... zobrazit nabídku»
CRM support consultant
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s Microsoft Dynamics CRM systémem nebo znáte databázové technologie? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti se stabilním... zobrazit nabídku»
Team leader pro agilní tým
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vývojem SW? Měl/a jste již někdy možnost pracovat na vedoucí pozici? Staňte se součástí našeho týmu a pracujte na... zobrazit nabídku»
Developer – team leader
Olomoucký
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vývojem SW? Měl/a jste již někdy možnost vést vlastní tým? Denní využití anglického jazyka Vám nečiní... zobrazit nabídku»
FPGA vývojář
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete se podílet na dlouhodobých projektech pro největšího výrobce procesorů na světě? Máte zkušenost s technologií FPGA obvodů?... zobrazit nabídku»
Front-end vývojář
Zlínský
minulý měsíc
Zajímáte se o front-end vývoj a máte znalost JavaScriptu? Láká Vás vývoj webových aplikací v AngularJS? Jste schopný číst anglicky psanou... zobrazit nabídku»
Developer webových a desktopových aplikací
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenost s vývojem webových a desktopových aplikací? Máte praktické znalosti ASP.NET a C#? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti... zobrazit nabídku»
Konzultant IS pro manažerské systémy
Praha
minulý měsíc
Jsi profík v Excelu a ovládáš SQL alespoň na mírně pokročilé úrovni? To je ta správná kombinace, kterou hledám, a proto neváhej a pošli... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace