Práce v oboru Informační technologie (2530) - strana 45

Informační technologie
Oracle administrator
Jihomoravský
před 14 dny
Orientujete se na OS Linux a máte zkušenosti s administrací Oracle databází? Chcete pracovat pro mezinárodní společnost a využívat v práci... zobrazit nabídku»
Vývoj bezpečnostních systémů
Praha
před 14 dny
Máte zkušenosti s programováním v C# ? Láká Vás práce v příjemném prostředí se zázemím mezinárodní společnosti? Domluvíte se... zobrazit nabídku»
Java programátor senior
Jihomoravský
před 14 dny
Konica Minolta v Brně otvírá nové inovační centrum (Business Innovation Centre - http://bic.konicaminolta.eu/), staňte se jeho... zobrazit nabídku»
Tester
Jihomoravský
před 14 dny
Pracujete v rámci prostředí Linux/Unix? Rádi byste pracovali na pozici Tester v Brně? Pak hledáme právě Vás! Velká mezinárodní... zobrazit nabídku»
Test analytik
Praha
před 14 dny
Máš rád neformální prostředí a přátelské vztahy i v práci ? Chceš být součástí společnosti, která skokově roste ? A máš... zobrazit nabídku»
Tester
Pardubický
před 14 dny
Máte zkušenost s automatizovaným testováním webových aplikací a baví Vás experimentovat s novými technologiemi? Rozumíte a jste schopni se... zobrazit nabídku»
Tester
Pardubický
před 14 dny
Máte zkušenosti s testováním softwaru a baví vás zkoušet nové postupy a nástroje? Máte alespoň základní zkušenosti automatickým... zobrazit nabídku»
Tester
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti s testováním embedded zařízení? Nechybí Vám znalost vývoje SW v operačním systému Linux? Je testování to, co Vás baví... zobrazit nabídku»
Vedoucí programátor
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti s programováním v jazyku C#? Zajímá Vás vývoj aplikací a webové technologie Vám nejsou cizí? Máte zkušenost s vedením... zobrazit nabídku»
Asp.net programátor
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti s programováním v jazyce C#? Zajímá Vás vývoj aplikací a webové technologie Vám nejsou cizí? Máte týmového ducha? Tak... zobrazit nabídku»
IT administrátor
Praha
před 14 dny
Setkali jste se někdy se SAP –modul HR? Ovládáte Microsoft Excel a domluvíte se anglicky? Pokud splňujete tuto kombinaci, tak tato nabídka je... zobrazit nabídku»
Java programátor
Praha
před 14 dny
Umíš programovat v jazyce JAVA? Chceš se stát členem menšího, energického a přátelského týmu? Pak hledám právě Tebe! Neváhej ani... zobrazit nabídku»
System specialist
Praha
před 14 dny
Do you like international environment and have you already worked for a multiculture company ? Do you have experience from System Support specialist? ... zobrazit nabídku»
Systémová podpora
Praha
před 14 dny
Láká tě prostředí mezinárodní společnosti a již jsi v některé pracoval/a? Máš zkušenost z pozice Systémové podpory a chtěl/a by ses v... zobrazit nabídku»
Software developer C#
Praha
před 14 dny
Do you have work experience in C#? Would you like to work in family-like environment of small team of 5-6 developers? Do you want to be an important... zobrazit nabídku»
QA šerif
Plzeňský
před 14 dny
Na dalekém západě divokého testování je potřeba šerif, který vezme zákon do svých rukou, místo koltu klávesnici a myš a vyrazí potírat... zobrazit nabídku»
Delphi developer
Praha
před 14 dny
Ovládáte programovací jazyk Delphi? Chtěl/a byste se věnovat vývoji úspěšných informačních systémů a nadále se rozvíjet? Pokud ano,... zobrazit nabídku»
Embedded tester
Praha
před 14 dny
Máte zkušenost s embedded programováním? Vyznáte se v síťových protokolech? Chcete v práci využívat anglický jazyk? Pokud ano, tak je tato... zobrazit nabídku»
Embedded tester
Praha
před 14 dny
Do you have experience with embedded programming? Are you familiar with network protocols? Are you fluent in English? So, this job is for... zobrazit nabídku»
Junior tester systémů
Praha
před 14 dny
Chtěl byste pracovat pro společnost, ve které vládne přátelská atmosféra, má příjemné pracovní prostředí a kde se často pořádají... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

Před Vánoci pracovní morálka upadá. Shánějí se dárky a posílají přání

Vánoce jsou těsně za námi a představte si, že společnosti zabývající se tvorbou statistik...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace