Práce v oboru Informační technologie (2156) - strana 45

Informační technologie
Oživovač strojů (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte vzdělání technického směru a zájem o oblast elektrotechniky? Nebojíte se komunikovat v angličtině? Pak nám zašlete svůj životopis,... zobrazit nabídku»
Delphi Senior Programátor (30.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Delphi != Oldies. Hledáme nadšence pro programování, který nejde nebo se nebojí vybočit z mainstreamu. Potřebujeme delphistu nebo delphistku... zobrazit nabídku»
Pracovník lokální IT podpory
Plzeň
minulý měsíc
práci v přátelském kolektivu s pohyblivou pracovní dobou vzdělávací a jazykové kurzy zdarma dotované stravování roční odměny... zobrazit nabídku»
Správce sítě
Jihomoravský
minulý měsíc
Rádi byste se stali členem týmu prosperující společnosti a přispívali k zajišťování IT servisu? Zajímáte se o správu sítí a... zobrazit nabídku»
Programátor C#
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste absolventem, který chce růst a rozvíjet svoje schopnosti v jazyce C#? Rádi byste se podíleli na zajímavých zahraničních projektech?... zobrazit nabídku»
SAP Basis Senior Consultant
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenosti se správou ERP systému? Chtěli byste pracovat v mezinárodní společnosti? Pokud ano, tak nám ještě dnes zašlete svůj... zobrazit nabídku»
IT konzultant (výrobní procesy)
Přerov
minulý měsíc
Máte IT background a zkušenosti s poskytováním konzultací? Implementoval/a jste IS ve výrobní firmě? Jestli ANO, tak hledáme právě... zobrazit nabídku»
IT konzultant (oblast logistiky)
Přerov
minulý měsíc
Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky na pozici IT... zobrazit nabídku»
Programátor, šance pro absolventy
Přerov
minulý měsíc
Cítíš se v IT oblasti jako doma? Nejsou pro Tebe pojmy ERP nebo SQL záhadou? Máš chuť být důležitou součástí vývojářské firmy v... zobrazit nabídku»
IT specialista | implementační inženýr
Pelhřimov
minulý měsíc
bool sendCv = (workExperience>0 & preferredLocation="Vysocina")?yes:no; Je ti to alespoň trochu povědomé? Continue >> Hledáme šikovného IT... zobrazit nabídku»
Administrátor serverů - Linux Administrator
Hradec Králové
minulý měsíc
- inspirující, zajímavá a tvůrčí práce na atraktivních projektech, - práce v mladém kolektivu a v příjemném pracovním prostředí, -... zobrazit nabídku»
Projekt manažer/ka
Hradec Králové
minulý měsíc
- práce na HPP Výhody:  - inspirující a tvůrčí práce na atraktivních projektech v mladém kolektivu a v příjemném pracovním... zobrazit nabídku»
Web developer
Hradec Králové
minulý měsíc
- trvalý pracovní poměr u expandující IT společnosti - samostatná, zajímavá a tvůrčí práce v dobrém týmu - příjemná firemní... zobrazit nabídku»
Program Manager
Jihomoravský
minulý měsíc
Duties and responsibilities Organize, plan and direct program schedules and budgets Responsible for tracking relevant metrics and drive action... zobrazit nabídku»
Software Engineer
Jihomoravský
minulý měsíc
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se vývojem v oblasti letecké techniky a dopravních systémů, hledáme schopné... zobrazit nabídku»
Projektant MaR a elektro
Pardubicko
minulý měsíc
- dlouhodobá perspektiva uplatnění - práce ve velmi přátelském kolektivu - možnost dalšího odborného růstu a seberealizace - příspěvěk... zobrazit nabídku»
Front-end developer
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte za sebou úspěšný projekt v JavaScriptu? Disponujete znalostí HTML? Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Junior BI Specialist
Jihomoravský
minulý měsíc
We have a vacancy in 2nd level support team for our Business Warehouse solution – junior position. What we are looking for is a bright candidate who... zobrazit nabídku»
Business consultant CRM
Jihomoravský
minulý měsíc
Zajímáte se o oblast CRM systémů a máte zkušenost s SQL reportingem? Chtěli byste pracovat v mezinárodním prostředí a aktivně zužitkovat... zobrazit nabídku»
Java programátor revolučního produktu
Jihomoravský
minulý měsíc
Chceš být součástí vývoje nové generace produktů velké mezinárodní společnosti? Rád se vzděláváš a chceš pracovat s nejnovějšími... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace