Práce v oboru Informační technologie (2202) - strana 46

Informační technologie
BI specialista – senior
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s BI systémem SAP? Ovládáte moduly BO či BW? Komunikace v anglickém jazyce Vám není cizí? Rád/a byste pracoval/a v... zobrazit nabídku»
Podpora helpdeskového systému
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s helpdeskovým systémem? Láká Vás práce v mezinárodní společnosti? Anglický jazyk pro Vás není problém? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
R&D programátor - Java
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste Java developer s praxí? Bavila by Vás práce s novými technologiemi a vytváření inovativních prototypů? Máte zkušenosti s relačními... zobrazit nabídku»
BI solution expert/konsultant
Olomoucký
minulý měsíc
Jste zkušený v oblasti Business Intelligence a datové analýzy? Rád byste pracoval v moderním mezinárodním prostředí? Máte rád nové... zobrazit nabídku»
BI solution expert
Olomoucký
minulý měsíc
Do you have experience in field of data analysis and Business Intelligence? Do you want to work in a modern environment for an international company?... zobrazit nabídku»
Vývojář softwaru
Pardubicko
minulý měsíc
- zajímavá a náročná práce v týmu odborníků - přátelský kolektiv - osobní a odborný růst - možnost účasti na unikátních projektech... zobrazit nabídku»
PLC programátor
Plzeň
minulý měsíc
- zajímavou práci v mladém týmu - flexibilní pracovní dobu - možnost profesního růstu - 25 dnů dovolené a jazykové kurzy na pracovišti... zobrazit nabídku»
Software Engineer
Brno
minulý měsíc
Job description: This position is opened for CBM (Condition Based Maintenance) team in Brno and includes software development of CBM based... zobrazit nabídku»
.NET Team Leader - Ostrava
Ostrava
minulý měsíc
Snažíme se přizpůsobovat požadavkům našich zaměstnanců, takže klasické benefity máme v malíku, co bychom zmínili navíc, je například... zobrazit nabídku»
SW vývojář, České Budějovice
České Budějovice
minulý měsíc
Máte znalost programovacích jazyků XML, C++, Java? Tvorba databází MySQL vám také není neznámá? Hovoříte anglicky? Orientujete se nejen... zobrazit nabídku»
Senior programátor - SharePoint bez AJ (45.000 - 60.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
!!! Skvělá nabídka pro vývojáře nezelenáče do nevšední oblasti => MS SharePoint. Neděláme zakázkový vývoj, ale máme portofolio... zobrazit nabídku»
Programátor se základy OOP a AJ (25.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
EXKLUZIVNÍ nabídka pro programátora "zelenáče", který má obecně pevné základy v programování v libovolném jazyce a zná principy OOP. A... zobrazit nabídku»
Senior Java Programátor bez AJ (40.000 - 60.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete mít přístup k nejnovějším technologiím? Pracovat na vývoji zařízení nedostupných veřejnému sektoru? Hledáte práci, která má... zobrazit nabídku»
Junior C# bez AJ - mobilní platformy (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Pro náš komplexní B2B produkt skládající se z back-endu, front-endu i mobilních klientů všech 3 platforem (Android, iOS, Window Phone)... zobrazit nabídku»
Junior C# programátor - bez AJ (20.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Jsme mezinárodní zavedená společnost a hledáme nadšence do programování rozsáhlého podnikového informačního systému pro desktopovou... zobrazit nabídku»
Senior C# programátor - bez AJ (35.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Jsme mezinárodní zavedená společnost a chceme rozšířit náš tým o zkušeného matadora C# seniora, kterému dáme prostor pro uplatnění... zobrazit nabídku»
Senior PHP Vývojář / Analytik bez AJ (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáme nového kolegu, seniorního vývojáře, který již má zkušenosti s řešením algoritmů nevšedních úloh a umí je samostatně... zobrazit nabídku»
Trainee program – IT
Vysočina
minulý měsíc
Jste absolventem střední, vyšší odborné nebo vysoké školy zaměřené na informační technologie? Rádi byste získali první pracovní... zobrazit nabídku»
Specialista v oblasti security
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte bohaté zkušenosti v oblasti IT a vždy Vás naplňovalo řešení technických problémů? Práce se serverovými operačními systémy a... zobrazit nabídku»
C++ developer Olomouc
Olomoucký
minulý měsíc
Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Máte zkušenosti s programováním v jazyce C/C++? Disponujete znalostí STL? Máte možnost... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace