Práce v oboru Informační technologie (2456) - strana 46

Informační technologie
Senior C# developer
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete být součástí nově vznikajícího týmu, který bude vyvíjet inovativní a revoluční produkt? Umíte programovat v jazyku C# a chcete se... zobrazit nabídku»
Contributing scrum master - C#
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete být součástí nově vznikajícího týmu? Umíte programovat v jazyku C# a chcete se učit nejnovější technologie, vyvíjet inovativní a... zobrazit nabídku»
IT analytik UI
Praha
minulý měsíc
Máte zkušenosti s návrhem uživatelského prostředí a tvorbou technické dokumentace? Dokážete analyticky přemýšlet a vytvářet můstek... zobrazit nabídku»
Excel master
Praha
minulý měsíc
Je Excel Tvojí silnou stránkou a SQL ovládáš na pokročilé úrovni? V tom případě se můžeš podílet na návrhu a implementaci... zobrazit nabídku»
Front END developer
okr. Přerov
minulý měsíc
Možnost uplatnit se v mezinárodní výrobní společnosti možnost podílet se na zajímavých projektech 13. plat příspěvek na stravování... zobrazit nabídku»
IT programátor
Plzeň
minulý měsíc
- 5 týdnů dovolené - příspěvky na životní a penzijní pojištění - Flexipassy - dotované firemní stravování - jazykové... zobrazit nabídku»
Verifikátor SW
Plzeň
minulý měsíc
- 5 týdnů dovolené - příspěvky na životní a penzijní pojištění - Flexipassy - dotované firemní stravování - jazykové... zobrazit nabídku»
IT administrátor
Vysočina
minulý měsíc
Vystudoval jste SŠ/VŠ se zaměřením na informační technologie? Jste schopen zaštítí IT infrastrukturu ve výrobní společnosti? Orientujete... zobrazit nabídku»
Správce interních sití – výrobní společnost
Vysočina
minulý měsíc
Vystudoval jste střední nebo vysokou školu se zaměřením na informační technologie. Máte praxi jako správce firemních sítí a domluvíte se... zobrazit nabídku»
Scrum master
Olomouc
minulý měsíc
Pracujete s agilní metodikou SCRUM a zajímá Vás tato problematika natolik, že se na ni chcete specializovat? Nyní Vám dáváme příležitost... zobrazit nabídku»
Java programátor - Brno nebo Prostějov
Olomoucký
minulý měsíc
Softwarová společnost, která působí již přes 20 let a vyvíjí softwarové produkty pro zahraniční zákazníky. Hledá do týmu JAVA... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu - IT vývoj, Olomouc
Olomouc
minulý měsíc
- vedení vývoje a dohlížení na vývoj softwaru realizovaný vývojovým týmem - těsná spolupráce s vývojovým týmem, určování priorit,... zobrazit nabídku»
Vývojář mobilních aplikací
Olomouc
minulý měsíc
Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky na pozici... zobrazit nabídku»
Architekt pro informační systémy
Olomouc
minulý měsíc
Zajímáte se o oblast architektury informačních systémů a webových aplikací? Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní... zobrazit nabídku»
IT specialista - podpora aplikací - výroba|až 40 000 Kč|
Moravskoslezský
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost působící v mezinárodním měřítku, hledáme vhodné uchazeče na pozici "IT SPECIALISTA... zobrazit nabídku»
Business Excellence Lead - business process transformation
Praha
minulý měsíc
Do you like consulting work??? Do you prefer working in Global IT company? We are looking for a Business Excellence Lead - business process... zobrazit nabídku»
Business Excellence Leader/Manažer - transformace business procesů
Praha
minulý měsíc
Preferujete práci v Globální IT společnosti? Hledáte profesní výzvu? Nabízíme možnost ucházet se o pozici: Business Excellence... zobrazit nabídku»
Analytik/Posudkář CAD SW - statik, Brno (až 50.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Chtěl byste pracovat pro společnost vyvíjející software pro nosné konstrukce nejmodernějších staveb? Zajímala by Vás analytická činnost a... zobrazit nabídku»
Referent IS - programátor intranetu - vhodné pro absolventy
okres České Budějovice
minulý měsíc
- možnost profesního rozvoje - platové ohodnocení dle praxe a zkušeností - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - možnost... zobrazit nabídku»
Systémový inženýr - instalace řídících systémů
Plzeň
minulý měsíc
- Možnost profesního růstu - Zázemí silné mezinárodní společnosti - Vzdělávací a rozvojové kurzy - Práci na zajímavých... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace