Práce v oboru Informační technologie (2232) - strana 46

Informační technologie
Test Engineer - zaměřeno na paměť
Brno
před 2 měsíci
Máš vzdělání v IT? Baví Tě testování? Zajímá tě oblast paměti procesorů? Na této pozici budeš: * vypracovávat testovací nástroje *... zobrazit nabídku»
Test Engineer - Intellectual Property project
Brno
před 2 měsíci
* design scriptů potřebných pro vývoj a verifikaci * spolupracovat s analytiky, vývojáři * vývoj a testování digitálních bloků... zobrazit nabídku»
SW Engineer - zaměřeno na paměť
Brno
před 2 měsíci
Máš vzdělání v IT? Baví Tě testování? Zajímá tě oblast procesorů a paměť? Na této pozici budeš: * vývoj SRAM a NVM (Non-Volatile... zobrazit nabídku»
Embedded C Developer bez AJ (35.000 - 55.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
!!! Exkluzivní nabídka - Česká společnost s více než 10ti letou historií zabývající se vývojem zákaznických řešení v oblasti HW / SW,... zobrazit nabídku»
Senior Linux SW Tester (až 65.000 Kč)
Pardubický, Jihomoravský
před 2 měsíci
!!! Skvělá pozice stát se členem vývojového R&D týmu v oblasti průmyslových telekomunikačních zařízení. Dnes již mezinárodní... zobrazit nabídku»
Sr. Linux SW Developer - R&D, Telco (až 65.000 Kč)
Pardubický, Jihomoravský
před 2 měsíci
!!! Skvělá pozice stát se členem vývojového R&D týmu v oblasti průmyslových telekomunikačních zařízení. Dnes již mezinárodní... zobrazit nabídku»
Specialista IT - nástup ihned
Chomutovsko
před 2 měsíci
Máte zkušenosti jako IT specialista/IT administrátor? Tak to jste možná ten pravý. Výrobní společnost hledá nového kolegu na pracovní... zobrazit nabídku»
Specialista IT
Chomutovsko
před 2 měsíci
Výrobní společnost hledá do svého týmu zkušeného kandidáta na pracovní pozici IT Specialista. * Hlavní pracovní poměr * Odpovídající... zobrazit nabídku»
Správce IS a aplikací ERP
Ústeckoorlicko
před 2 měsíci
- nabízíme dlouhodobé uplatnění v oblasti správy a rozvoje ERP systému výrobní společnosti  - odborný růst  a perspektivu - stabilní... zobrazit nabídku»
SAP ABAP developer
Brno, Ostrava
před 2 měsíci
Jste zkušený programátor, kterého zajímá SAP ABAP vývoj? Nástroj Fiori Vám není cizí? Máte dobrou znalost anglického jazyka? Zašlete... zobrazit nabídku»
Projektový manažer (řízení projektů elektro nebo MaR)
Pardubicko
před 2 měsíci
Hledáme projektového manažera, který dokáže vést a řídit projekty a projektové týmy.Hledáme schopnost stanovit časový a finanční plán... zobrazit nabídku»
Specialista IT podpory v Kolíně, až 26000Kč
Kolín
před 2 měsíci
- fixní plat s bonusy - flexibilní 8hodinovou směnu mezi 7:00 - 19:00 - služební auto i na soukromé účely - služební mobilní telefon s... zobrazit nabídku»
Software tester
Praha
před 2 měsíci
Jste analytický typ, pro kterého je hledání chyb vášní? Pokud ano, pošlete mi své CV ještě dnes! * 13. plat * 5 týdnů dovolené *... zobrazit nabídku»
Konzultant tiskových řešení
Praha
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s analýzou potřeb klientů a orientujete se v oblasti tiskových řešení? Pokud Vás Baví kontakt se zákazníky a máte... zobrazit nabídku»
Embedded software developer
Praha
před 2 měsíci
Are you proficient in C or C++? Would you like to work in the field of industrial automation/automotive electronic systems/smart energy monitoring... zobrazit nabídku»
Android vývojář
Brno
před 2 měsíci
Chcete se podíle na vývoji mobilních aplikací? Máte zkušenosti ve vývoji v rámci Androidu? Chcete pracovat na zajímavých projektech? Staňte... zobrazit nabídku»
Referent IS - programátor intranetu - vhodné pro absolventy
okres České Budějovice
před 2 měsíci
- Možnost profesního rozvoje - platové ohodnocení dle praxe a zkušeností - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - možnost... zobrazit nabídku»
Správce IS – Programátor SQL
Chotěboř
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, významného výrobce zařízení pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Administrátor databáze řízené dokumentace - třebíč
Jihomoravský, Vysočina
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, globální rodinnou společnost, hledáme vhodné kandidáty. Náplň práce: Správa globální firemní databáze ... zobrazit nabídku»
GPO specialista to je volba jasná
Praha
před 2 měsíci
Nabízíme nadprůměrné finanční ohodnocení. A bonusy, které Vám dá jen velká mezinárodní firma - rotační program, flexibilní pracovní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace