Práce v oboru Informační technologie (2232) - strana 46

Informační technologie
Mobile developer
Olomoucký
před 14 dny
Chcete v práci využívat nejmodernější technologie při vývoji mobilních aplikací? Láká Vás navrhovat a vyvíjet mobilní aplikace s... zobrazit nabídku»
Manažer vývoje IT| až 85 000 Kč|
Moravskoslezský
před 14 dny
Máte za sebou bohatou manažerskou zkušenost v IT oblasti a vyznáte se v oblasti programování v jazyce C#/.NET nebo Java? Pokud hledáte možnost... zobrazit nabídku»
WEB developer|PHP,mysql, grafika,HMTL5|HOME office až 5 z 5 dní|
Moravskoslezský
před 14 dny
Máte praxi v oblasti webového vývoje a rádi byste dělali kreativní práci, kterou můžete dělat i kompletně z domu? Pokud máte zkušenosti... zobrazit nabídku»
Vývojář C#/.NET|BEZ angličtiny|až 60 000 Kč|
Ostrava
před 14 dny
Máte zkušenosti v programování v jazyce C#/.NET a hledáte pozici, kde by nebyla nutná angličtina a zároveň možnost dalšího rozvoje navíc... zobrazit nabídku»
Vývojář C#/.NET|VHODNÉ pro absolventy bez praxe|bez angličtiny|až 35 000 K...
Ostrava
před 14 dny
Baví tě programování a nemáš angličtinu? Nevadí, u Nás jí ani nepotřebuješ. Jediné co potřebuješ je vzít své zkušenosti z... zobrazit nabídku»
Specialista it|výrobní společnost|až 60 000 Kč|
Moravskoslezský
před 14 dny
Hledáme člověka, který má zkušenosti s administrací sítí a IT infrastruktury, hovoří anglickým jazykem a nebojí se chopit pozice... zobrazit nabídku»
IT specialista|help desk|vhodné i pro absolventy|
Moravskoslezský
před 14 dny
Máš znalosti v oblasti IT a hledáš místo kde je dobře využiješ? Baví tě komunikace se zákazníky a láká tě práce v mezinárodní... zobrazit nabídku»
.NET leader
Ostrava
před 14 dny
Jste zkušeným programátorem? Máte manažerské dovednosti a praxi s vedením týmu? Máte znalost platformy .NET a kreativní myšlení? Pokud... zobrazit nabídku»
Staňte se Java vývojářem - trainee program
Praha
před 14 dny
Chcete se stát SW vývojářem? Pracovat na zajímavých projektech? Být součástí týmu, který vyvíjí aplikace, používané po celém... zobrazit nabídku»
It/business Analytik - telco
Praha
před 14 dny
Zajímá Vás oblast telekomunikačních projektů? Baví Vás analýza? Hledáme uchazeče na pozici IT/Business Analytik, který bude analyzovat... zobrazit nabídku»
Business Operations Manager
Praha
před 14 dny
Are you looking for attractive job? Do you want to progress your career in well-known international company? For our client, operating in the... zobrazit nabídku»
QA Coordinator
Praha
před 14 dny
For an international company focused on financial services we are looking for QA Coordinator. You will: - Lead team of testers, keep them motivated... zobrazit nabídku»
IT Security Engineer
Praha
před 14 dny
For an international company focused on financial services we are looking for IT Security Engineer. Main tasks: - Data protection and IT system... zobrazit nabídku»
IT Security Engineer - Linux
Praha
před 14 dny
For an international company focused on financial services we are looking for IT Security Engineer - Linux. Main tasks: - Security of whole... zobrazit nabídku»
Zkušený IT Administrátor - Windows
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta hledáme vhodného uchazeče na pozici Zkušený IT Administrátor. Náplní Vaší práce bude: - Zabezpečení chodu serverů,... zobrazit nabídku»
Junior C/C++ alebo Python vývojář
Jihomoravský
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Pro našeho významného klienta, renomovanou mezinárodní společnost hledáme kandidáty na pozici Vývojář C/C++... zobrazit nabídku»
Programátor PLC
Praha
před 14 dny
- zázemí stabilní technologické společnosti - přátelský pracovní kolektiv - práci na zajímavých projektech - firemní číslo s... zobrazit nabídku»
IT support cheb
Karlovarský
před 14 dny
IT SUPPORT - CHEB Chcete být u zrodu nového logistického projektu pro významného zahraničního zákazníka? Máte alespoň 2 roky zkušeností s... zobrazit nabídku»
IT Consultant - Pilsen
Plzeňský
před 14 dny
IT CONSULTANT - PILSEN Do you have experiences in advising client how to find the right IT solution? Would you like to combine your technical skills... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace