Práce v oboru Informační technologie (2421) - strana 46

Informační technologie
Programátor ASP.NET
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s programováním webových aplikací? Chcete pracovat v mladém kolektivu a rozšiřovat své znalosti v oboru? Pak je tato... zobrazit nabídku»
Senior PHP vývojář
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Jste zapálený backend vývojář PHP? Máte zkušenosti s návrhem systémů? Ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni? Orientujete se v... zobrazit nabídku»
PHP programmer
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Are you experienced PHP coder? Are you skilled also in system design? Do you feel comfortable with new technologies and your English is at advanced... zobrazit nabídku»
Junior support
Jihomoravský
minulý měsíc
Máš všeobecný IT přehled a zkušenosti s technickou podporou uživatelům? Ovládáš anglický i německý jazyk na pokročilé úrovni? Jsi... zobrazit nabídku»
JavaScript developer v oblasti farmacie
Jihomoravský
minulý měsíc
Baví tě programovat v Javascriptu? Chceš se stát součástí dynamicky se rozvíjející společnosti v oblasti farmacie? Hledáš nová výzvy a... zobrazit nabídku»
Specialista technické podpory
Jihomoravský
minulý měsíc
Láká Vás prostředí mezinárodní společnosti? Anglický jazyk pro Vás není překážkou? Nové technologie jsou pro Vás výzvou a rádi se... zobrazit nabídku»
Java vývojář
Zlínský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vývojem v jazyce JAVA? Rád byste byl součástí týmu odborníků a podílel se na prestižních projektech? Jste... zobrazit nabídku»
Tester aplikací
Zlínský
minulý měsíc
Rád bys nastartoval svoji testerskou kariéru? Jsi absolventem, který má povědomí o Linuxu i SQL? Chceš pracovat pro lídra inovací na... zobrazit nabídku»
Specialista IT podpory
Zlínský
minulý měsíc
Máte přehled v oblasti informačních technologií a domluvíte se anglicky? Chcete pracovat v přátelském prostředí s nejnovějšími... zobrazit nabídku»
IT system administrator
Zlínský
minulý měsíc
Máte administrátorskou znalost operačních systémů? Dokážete řešit nastalé problémy? Máte přehled v oblasti sítí a databázových... zobrazit nabídku»
Administrátor windows serverů
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s technickou podporou a správou sítí? Mluvíte plynně anglicky? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti, kde se můžete... zobrazit nabídku»
Front-end developer
Jihomoravský
minulý měsíc
Orientujete se v psaní skriptů? Rád/a byste se podílel/a na návrhu SW řešení a tvorbě prototypů? Chcete pracovat v mezinárodním firemním... zobrazit nabídku»
BI support team leader
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vedením lidí? Ovládáte ETL procesy a systém SAP? Rád/a byste pracoval/a v mezinárodní společnosti? Představte nám svůj... zobrazit nabídku»
Produktový manager v IT
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte pracovní zkušenosti v oblasti IT? Rozumíte moderním technologiím a orientujete se na trhu produktů? Dokážete komunikovat v angličtině?... zobrazit nabídku»
Database administrator MS SQL
Jihomoravský
minulý měsíc
Are you interested in new technologies? Would you like to work for international company with wide MS SQL environment? Do you like challenges? If... zobrazit nabídku»
Technický koordinátor podpory a údržby SW
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte znalosti programování v jazyce Java a chcete se v něm zdokonalit? Chcete se podílet na tvorbě zajímavých mezinárodních projektů?... zobrazit nabídku»
Java developer pro front-end
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte praktickou zkušenost s programovacím jazykem Java? Baví Vás programování a máte chuť podílet se na zajímavých projektech? Rádi byste... zobrazit nabídku»
IT specialista analytik
Praha
minulý měsíc
Baví Vás analyzovat IT infrastrukturu. Není Vám cizí programování? Zajímáte se o práci s HW? Pokud je vaše odpověď ano, pak hledáme... zobrazit nabídku»
IT specialista security
Praha
minulý měsíc
Baví Vás práce na analýze bezpečnostních hrozeb? Rádi hledáte a prověřujete informace? Zajímáte se o IT security? Pokud je vaše... zobrazit nabídku»
Support specialist 1ST level
Jihomoravský
minulý měsíc
Láká Vás prostředí mezinárodní firmy? Chtěli byste nastartovat svoji kariéru v oblasti IT? Anglický jazyk pro Vás není problém? Tak to... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace