Práce v oboru Informační technologie (2188) - strana 46

Informační technologie
Databázový vývojář / BI specialista (40.000 - 65.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máš zkušenosti o oblasti datových skladů? Ovládáš dobře SQL a C# ti není cizí? Využij šanci a zúroč svoje zkušenosti v moderní... zobrazit nabídku»
Java Developer - speciální systémy (50.000 - 90.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Zkušení kolegové uvádí, že dokud nepracovali zde, mysleli si, že dělali vývoj na zajímavých projektech - dnes už vědí, že zajímavé... zobrazit nabídku»
Embedded C Developer bez AJ (35.000 - 55.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
!!! Exkluzivní nabídka - Česká společnost s více než 10ti letou historií zabývající se vývojem zákaznických řešení v oblasti HW / SW,... zobrazit nabídku»
Developer for Design Tools / Frameworks (28.000 - 43.000 Kč)
Zlínský
minulý měsíc
Skvělá interdisciplinární pracovní příležitost pro kandidáta, který se zajímá o elektroniku a baví ho programování (nebo naopak). Na... zobrazit nabídku»
C# senior programátor – bez AJ (35.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
virtuální metoda? statická třída? interface? vlákno? try:catch:finally? trigger? DB transakce? ACID? cizí klíč? mutex? agregační funkce?... zobrazit nabídku»
Tester digitálních systémů (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Tykáš si s osciloskopem, logickým analyzátorem a jinými? Chtěl bys poznat high-end testovací přístroje digitálních systémů? Pak máš... zobrazit nabídku»
Administrátor pro webové aplikace
Jihomoravský
minulý měsíc
Rádi pracujete v kolektivu a dokážete se přizpůsobovat změnám? Chtěli byste se podílet na projektech zabývající se správou webových... zobrazit nabídku»
Databázový specialista
Zahraničí
minulý měsíc
Láká Vás práce s daty a příjemné pracovní prostředí s přátelským kolektivem? Ovládáte SQL na pokročilé úrovni? Pokud ano, zašlete... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro softwarová řešení (35.000 - 50.000 Kč)
Královéhradecký, Liberecký
minulý měsíc
Úspěšná a stabilní česká firma zabývající se tvorbou a prodejem softwarových řešení (3D CAD a PLM) pro výrobní společnosti hledá do... zobrazit nabídku»
IT support
Tachovsko
minulý měsíc
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Programátor C++
Olomouc
minulý měsíc
Hledáme šikovného programátora C++, který by doplnil tým, který vyvíjí platformy. - budete programovat nové moduly - budete refactorovat a... zobrazit nabídku»
Koordinátor vývoje - rádia, infotainment
Mladá Boleslav
minulý měsíc
Hledáme někoho se zájmem o nové technologie a oblast vývoje v automotive. Konkrétně můžete zasahovat do vývoje nové infotainment jednotky a... zobrazit nabídku»
Oživovač strojů (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte vzdělání technického směru a zájem o oblast elektrotechniky? Nebojíte se komunikovat v angličtině? Pak nám zašlete svůj životopis,... zobrazit nabídku»
Delphi Senior Programátor (30.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Delphi != Oldies. Hledáme nadšence pro programování, který nejde nebo se nebojí vybočit z mainstreamu. Potřebujeme delphistu nebo delphistku... zobrazit nabídku»
Pracovník lokální IT podpory
Plzeň
minulý měsíc
práci v přátelském kolektivu s pohyblivou pracovní dobou vzdělávací a jazykové kurzy zdarma dotované stravování roční odměny... zobrazit nabídku»
Správce sítě
Jihomoravský
minulý měsíc
Rádi byste se stali členem týmu prosperující společnosti a přispívali k zajišťování IT servisu? Zajímáte se o správu sítí a... zobrazit nabídku»
Programátor C#
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste absolventem, který chce růst a rozvíjet svoje schopnosti v jazyce C#? Rádi byste se podíleli na zajímavých zahraničních projektech?... zobrazit nabídku»
SAP Basis Senior Consultant
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenosti se správou ERP systému? Chtěli byste pracovat v mezinárodní společnosti? Pokud ano, tak nám ještě dnes zašlete svůj... zobrazit nabídku»
IT konzultant (výrobní procesy)
Přerov
minulý měsíc
Máte IT background a zkušenosti s poskytováním konzultací? Implementoval/a jste IS ve výrobní firmě? Jestli ANO, tak hledáme právě... zobrazit nabídku»
IT konzultant (oblast logistiky)
Přerov
minulý měsíc
Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky na pozici IT... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace