Práce v oboru Informační technologie (2530) - strana 47

Informační technologie
IT support specialist (German or Dutch)
Praha
před 14 dny
Do you want to be a part of a successful international company? Are you interested in IT and do you feel confident about it? Are you a talkative... zobrazit nabídku»
IT support (Swedish or Finnish)
Praha
před 14 dny
Are you interested in IT and do you like new challenges? Would you like to work for an international company that has a very good position on market?... zobrazit nabídku»
IT podpora
Praha
před 14 dny
Zajímá Vás práce v IT a máte rádi nové výzvy? Chcete pracovat pro mezinárodní společnost s jménem na trhu? Ovládáte angličtinu a... zobrazit nabídku»
Specialista technické podpory EDI
Praha
před 14 dny
Máte alespoň základní zkušenosti s EDI systémy? Ovládáte XML nebo XSLT a domluvíte se anglicky? V tom případě hledáme právě Vás!... zobrazit nabídku»
EDI support (ENGLISH & german)
Praha
před 14 dny
Are you a bilingual person with some EDI experience? Do you speak both ENGLISH and GERMAN? Are you a custom-oriented person? Become a part of a nice... zobrazit nabídku»
SAP support specialist
Praha
před 14 dny
Do you have the experience with SAP? Would you like to support an international SAP team in Prague company? Come to join us! * Working in nice and... zobrazit nabídku»
.NET software engineer
Jihomoravský
před 14 dny
Jsi zběhlý v .NET technologiích a programování je tvůj denní chleba? Umíš anglicky a chceš jazyk aktivně používat? Láká tě práce na... zobrazit nabídku»
Analytik v IT
Zlínský
před 14 dny
Dokážeš převést požadavek zákazníka do řeči programátorů? Baví Tě zadávat a řídit úkoly a koordinovat činnosti? Máš zkušenosti s... zobrazit nabídku»
.NET programátor
Olomoucký
před 14 dny
Chtěli byste pracovat ve stabilní firmě v Olomouci? Přejete si být součástí mezinárodních projektů? Ozvěte se, rádi se s Vámi... zobrazit nabídku»
Android vývojář
Jihomoravský
před 14 dny
Chcete se podíle na vývoji mobilních aplikací? Máte zkušenosti ve vývoji v rámci Androidu? Chcete pracovat na zajímavých projektech? Staňte... zobrazit nabídku»
Vmware/linux specialista
Moravskoslezský
před 14 dny
Máte zkušenosti s virtualizačními technologiemi? Jste zapálený do OS Linux? Chcete pracovat s nejmodernějšími technologiemi na trhu? Pokud... zobrazit nabídku»
Vmware/linux specialist
Moravskoslezský
před 14 dny
Do you have an experience with virtualization technologies? Are you passionate about Linux OS? Do you want to work with the newest technologies on the... zobrazit nabídku»
CEX solution expert
Olomoucký
před 14 dny
Do you have experience in field of CEX analysis and consultancy? Do you want to work in a modern environment for an international company? Are you... zobrazit nabídku»
DWH programátor Olomouc
Olomoucký
před 14 dny
Máte zkušenost s programováním v PL/SQL a Oracle databázi? Rád byste pracoval v moderním prostředí mezinárodní společnosti? Lákají Vás... zobrazit nabídku»
Html/css vývojář
Olomoucký
před 14 dny
Máte zkušenosti s webovým vývojem? Chcete rozvíjet nejen své technické znalosti ale současně pracoval v nadnárodním prostředí stabilní... zobrazit nabídku»
IT solution expert/consultant
Olomoucký
před 14 dny
Do you have great experience in system andministration or implementation process? Do you speak advanced English? Are you willing to take new... zobrazit nabídku»
C# programátor
Jihomoravský
před 14 dny
Orientuje se v objektově orientovaném programování? Baví Vás práce v multikulturním prostředí? Rádi byste využili anglický jazyk? Chtěli... zobrazit nabídku»
Developer c / C++
Jihomoravský
před 14 dny
Do you have good knowledge of programming language C / C ++ and experience in embedded software development? Would you like to use your knowledge of... zobrazit nabídku»
Java developer
Jihomoravský
před 14 dny
Are you experienced in developing in Java and have some knowledge of web technologies? Do you want to participate in the design of web applications?... zobrazit nabídku»
Java vývojář
Jihomoravský
před 14 dny
Máš zkušenost s vývojem v jazyku Java a znalost některých webových technologií? Máš chuť se podílet na designu webových aplikací?... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

Před Vánoci pracovní morálka upadá. Shánějí se dárky a posílají přání

Vánoce jsou těsně za námi a představte si, že společnosti zabývající se tvorbou statistik...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace