Práce v oboru Informační technologie (2212) - strana 47

Informační technologie
JavaScript specialista
Olomouc
před 2 měsíci
Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Máte zkušenosti s programováním v JavaScriptu? Disponujete znalostí HTML? Pokud ano, je... zobrazit nabídku»
Senior .NET developer
Brno
před 2 měsíci
Do you have good experience in C# programming? Are you used to work in agile development? Do you have experience with SOLID principles? Send us your... zobrazit nabídku»
Vývojář iOS
Brno
před 2 měsíci
Chcete se podílet na vývoji mobilních aplikací? Disponujete zkušeností s vývojem pro mobilní platformu iOS? Pak je tato nabídka určena... zobrazit nabídku»
IT konzultant se znalostí výrobních procesů
Brno
před 2 měsíci
Zajímáte se o informační systémy a máte zkušenost s procesy ve výrobních společnostech? Chcete pracovat v příjemném prostředí... zobrazit nabídku»
Java vývojář
Brno
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s programováním v Javě? Láká Vás práce v mezinárodní firmě, ve které se budete podílet na zajímavých projektech?... zobrazit nabídku»
Programátor C/C++
Brno
před 2 měsíci
Chcete se podílet na vývoji projektů pro letecký průmysl? Rádi byste využili své znalosti programování v C/C++ a vytvářeli systémy pro... zobrazit nabídku»
Administrátor vsphere a active directory
Brno
před 2 měsíci
Chceš se stát součástí známé nadnárodní firmy a podílet se na vývoji špičkových řešení pro řízení dopravy? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
IT administrátor - junior (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s ICT administrací a hledáte dlouhodobé zaměstnání? Možná hledáme právě Vás! Stabilní zahraniční firma působící na... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality nových projektů
Jihomoravský, Vysočina
před 2 měsíci
Náplň práce: Kontaktní osoba za projektovou kvalitu ve vztahu k zákazníkovi Vedení projektu ze strany APQP procedur Klíčová osoba... zobrazit nabídku»
Java vývojář pro projekt inteligentních křižovatek
Brno
před 2 měsíci
Chcete pracovat pro dynamickou mezinárodní společnost v oblasti IT? Máte dobrou znalost anglického jazyka? Umíte programovat v jazyku Java a... zobrazit nabídku»
Web developer
Brno
před 2 měsíci
Baví tě vývoj moderních webů? Máš komerční zkušenosti s vývojem v JavaScriptu a HTML5? Láká tě tvůrčí práce s moderními... zobrazit nabídku»
IT support specialist
Brno
před 2 měsíci
Chtěli byste se realizovat v dynamickém týmu v zázemí mezinárodní společnosti? Máte dobré komunikační schopnosti a chcete vytvářet... zobrazit nabídku»
Developer / industrial applications
Ostrava
před 2 měsíci
Do you have experience as a fronted developer and are you technical type? Do you speak English very well and are you looking for long-term... zobrazit nabídku»
IT podpora
Praha
před 2 měsíci
Orientuješ se v oblasti IT a jsi pro-zákaznicky orientovaný? Máš analytické schopnosti a chceš se dále rozvíjet? Chceš pracovat v... zobrazit nabídku»
Vývojář C++
Brno
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s programováním v jazyce C++? Chtěli byste se stát součástí nového týmu softwarových inženýrů v mezinárodní... zobrazit nabídku»
IT Technik Junior
Liberec
před 2 měsíci
Zázemí stabilní nadnárodní společnosti Motivující mzdové ohodnocení (prémie, čtvrtletní bonusy…) Vzdělávací kurzy ... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu vývoje elektrických systémů
Plzeň
před 2 měsíci
zázemí stabilní nadnárodní společnosti pružná pracovní doba hodnocení dle výkonu pracovníka 5 týdnů dovolené široké... zobrazit nabídku»
SW vývojář Tools & Equipment
Plzeň
před 2 měsíci
zázemí stabilní nadnárodní společnosti pružná pracovní doba hodnocení dle výkonu pracovníka 5 týdnů dovolené široké... zobrazit nabídku»
IT admin messaging junior/medior
centrum Brna.
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s administrací MS Exchange nebo jiných messaging služeb? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti, kde se můžete dále... zobrazit nabídku»
Linux devops engineer
Brno
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s Linuxovými systémy? Komunikujete anglicky na pokročilé úrovni a zajímáte se o nové projekty v oblasti školství? Pak... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace