Práce v oboru Informační technologie (2156) - strana 47

Informační technologie
Senior SAP administrátor
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s administrací systému SAP? Komunikace v anglickém jazyce pro Vás není problém? Láká Vás práce na mezinárodním projektu?... zobrazit nabídku»
3rd level support
Jihomoravský
minulý měsíc
Are you experienced operation system and server administrator? Can you speak advanced English? Do you want to improve your skills in a stable... zobrazit nabídku»
C# programátor
Jihomoravský
minulý měsíc
Konica Minolta v Brně otvírá nové inovační centrum (Business Innovation Centre - http://bic.konicaminolta.eu/), staňte se jeho... zobrazit nabídku»
It technik
Liberec
minulý měsíc
nástup IHNED pružná pracovní doba motivační finanční ohodnocení práce v Turnově a Liberci zobrazit nabídku»
SAP consultant
Moravskoslezský
minulý měsíc
Umíte programovat v ABAP? Máte zkušenost s údržbou a podporou SAP systému (různé moduly)? Pokud jste odpověděli dvakrát ano, máte... zobrazit nabídku»
Programátor aplikací
Ostrava
minulý měsíc
- odpovídající platové ohodnocení dle Vašich profesních kvalit - pružnou pracovní dobu - možnost dalšího vzdělávání - příjemné... zobrazit nabídku»
Vývojář portálového řešení
Brno - město
minulý měsíc
Chcete se zapojit do týmu vývojářů, kteří za využití unikátních technologií pracují na neustálém zdokonalování software pro menší i... zobrazit nabídku»
Back END developer
Olomouc
minulý měsíc
- vývoj a úprava aplikací - vedení týmu externích developerů - oprava a revize chyb v aplikacích - prezentace aplikací firmením... zobrazit nabídku»
SAP ABAP konzultant
Jihomoravský, Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenosti v SAP ABAP? Máte praxi s implementací a chcete pracovat v mezinárodní společnosti? Pak jste tím pravým, koho hledáme! *... zobrazit nabídku»
PLC programátor - cestování + home office - až 40 000 Kč + prémie
Olomoucký
minulý měsíc
Říkají Vám něco pojmy jako "Siemens, Mitsubishi, Allen-Bradley, Omron, Schneider, LabView"? Pokud ANO tak hledáme právě VÁS !!! Pro... zobrazit nabídku»
Programátor C/C++|práce na home office|mezinárodní společnost|až 80 000 K...
Rožnov pod Radhoštěm
minulý měsíc
Máte zkušenosti s programovacím jazykem C/C++, zajímá Vás oblast mikropočítačů, embedded a chcete pracovat v přední světové společnosti... zobrazit nabídku»
Programátor C/C++|práce na home office|mezinárodní společnost|až 40 000 K...
Rožnov pod Radhoštěm
minulý měsíc
*** POZICE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY *** Máš zkušenosti s programováním v jazyce C/C++, zajímá tě oblast mikropočítačů, embedded a chceš... zobrazit nabídku»
IT - analytik kvality
Olomouc
minulý měsíc
vedení testovacích činností doporučování vhodných testování pro automatizaci provádění ad-hoc regresivních testů reporting chyb vedení... zobrazit nabídku»
IT business konzultant
Olomouc
minulý měsíc
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici IT BUSINESS KONZULTANT s AJ. Náplň práce: - IT projektový... zobrazit nabídku»
UX visual designer
Hradec Králové
minulý měsíc
Tvoříte design pro webové nebo mobilní aplikace? Máte chuť pracovat ve skvělém týmu? Pracujte jako UX Visual designer v Hradci Králové.... zobrazit nabídku»
Softwarový konzultant - vhodné pro absolventy
Hradec Králové
minulý měsíc
Rádi cestujete po světě? Domluvíte se bez problémů anglicky? Databáze, operační systémy a algoritmizace jsou pro Vás známé pojmy? Pokud... zobrazit nabídku»
IT trainer - vhodné i pro absolventy
Hradec Králové
minulý měsíc
Máš všeobecný přehled v oblasti IT? Disponuješ výbornými komunikačními a prezentačními dovednostmi? Domluvíš se anglicky? Pak je tato... zobrazit nabídku»
Pojistný matematik/čka- i absolventi, 20-35 000 Kč, Pardubice
Pardubice
minulý měsíc
Umíte pracovat v Excelu? Jste analytický typ? Máte smysl pro detail? V tom případě jste ideálním kandidátem na pozici POJISTNÝ... zobrazit nabídku»
Vývojář C# .NET
Hradec Králové
minulý měsíc
Hledáme vývojáře, pro špičkovou společnost ve Východních čechách ! Náplní práce je: - vývoj web aplikací - řešení problémů na... zobrazit nabídku»
Vývojář C++
Hradec Králové
minulý měsíc
Láká Vás práce s těmi nejmodernějšími technologiemi? Chcete se něčemu přiučit od zkušených programátorů? Hledáme vývojáře, pro... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace