Práce v oboru Informační technologie (2122) - strana 47

Informační technologie
IT consultant
Pardubický
minulý měsíc
Jste ekonomicky zaměřen a láká Vás oblast informačních systémů? Hledáme právě Vás, a proto mi zašlete své CV ještě dnes! *... zobrazit nabídku»
Aplikační test engineer
Hradec Králové
minulý měsíc
Chcete se podílet na testování nejnovějších aplikací, spolupracovat s týmem zkušených programátorů a používat nejmodernější... zobrazit nabídku»
Nové - Junior C++ SW Developer - i absolvent (25.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
!!! Mimořádná nabídka pro nadšence do vývoje SW v C++ se zájmem o vývoj řídící části HW zařízení a části pro 2D/3D zpracování... zobrazit nabídku»
Referent IS - programátor intranetu - vhodné pro absolventy
okres České Budějovice
minulý měsíc
- možnost profesního rozvoje - platové ohodnocení dle praxe a zkušeností - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - možnost... zobrazit nabídku»
IT Specialist
Ostrov u Stříbra
minulý měsíc
práci v silné výrobní společnosti s mezinárodním zázemím 5 týdnů dovolené příspěvek na dopravu firemní akce intenzivní... zobrazit nabídku»
Developer for CAD Tools (25.000 - 50.000 Kč)
Moravskoslezský, Zlínský
minulý měsíc
Skvělá interdisciplinární pracovní příležitost pro kandidáta, který se zajímá o elektroniku a baví ho programování (nebo naopak). Na... zobrazit nabídku»
Process Manager pro SAP pp/pm (Třebíč)
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Náplň práce: Přímá podpora procesů SAP R/3 v modulech PP a PM Spolupráce s mezinárodním týmem při tvorbě koncepce a spolupráce na... zobrazit nabídku»
Support consultant CRM
Jihomoravský
minulý měsíc
Do you have an experience with Microsoft Dynamics CRM system or database technologies? Do you want to work for international company with stable... zobrazit nabídku»
IT Admin v R&D
Jihomoravský
minulý měsíc
Baví tě zabývat se problémy, které ostatní nevyřeší? Chceš pracovat v oblastech virtualizace, síťařiny a administrace? Máš povědomí o... zobrazit nabídku»
Vývojář C++
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vývojem v jazyce C++ a OS Linux pro Vás není španělskou vesnicí? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni a... zobrazit nabídku»
Junior vývojář C#
Jihomoravský
minulý měsíc
Baví Tě programování v C# a chceš se v něm dále zdokonalovat? Láká tě práce na projektech v rámci České republiky i zahraničí? Pak... zobrazit nabídku»
Embedded SW Engineer 4 System Tests - Německo
Jihomoravský, Zahraničí
minulý měsíc
Výborná příležitost pro kandidáty se zájmem o testování embedded aplikací v oblasti telekomunikačních zařízení s působištěm v... zobrazit nabídku»
Programátor junior
Zlínský
minulý měsíc
Chceš se stát součástí tradiční české firmy s přesahem na světové trhy a využít své znalosti s programováním? Máš komunikativní... zobrazit nabídku»
Junior C# programátor
Zlínský
minulý měsíc
Máš praktické zkušenosti s vývojem v C#? Chceš své znalosti uplatnit na zajímavých projektech? Cceš pracovat s moderními technologiemi? Pak... zobrazit nabídku»
Project manager (i junior)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s projektovým managementem, ale současná firma Vám neumožňuje kariérní růst? Baví Vás vylepšování procesů a vedení... zobrazit nabídku»
Windows administrator
Mladá Boleslav
minulý měsíc
Máte zkušenosti ve výrobním závodě s podporou datové INFRASTRUKTURY? Nastal čas na profesní posun? Nabízíme Vám zajímavou nadzávodovou... zobrazit nabídku»
Inženýr řízení JE temelín, absolventi
Týn nad Vltavou
minulý měsíc
Světový lídr na trhu jaderné energetiky hledá do svého týmu inženýry - absolventy (nebo inženýry s krátkou praxí). Na této pozici... zobrazit nabídku»
Junior PHP programátor
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s programováním v PHP? Rádi byste se ve své práci dále rozvíjeli v rámci úspěšné české společnosti? Chcete pracovat... zobrazit nabídku»
C# .NET developer
Jihomoravský
minulý měsíc
Pojď pracovat na unikátním projektu, který ovlivní budoucnost veškeré organizace v odvětví týmových sportů. Kódit v C# .NET nebo ASP.NET... zobrazit nabídku»
JavaScript programátor junior
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte chuť pracovat na nový projektech úplně od začátku v týmu zkušených programátorů? Kódit v Javascriptu je pro Vás zábava? Chcete... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace