Práce v oboru Informační technologie (2482) - strana 47

Informační technologie
Universální Systémový administrátor
Praha
minulý měsíc
Máte široký záběr a nechcete se úzce specializovat? Bavilo by Vás dělat správu prostředí? Chcete spolupracovat s vývojáři a... zobrazit nabídku»
Tester/Tester/Tester/Tester (automatizované testování)
Praha
minulý měsíc
Jsi tester? Chceš testovat nejen nově vyvinuté mobilní aplikace v novém projektu? Láká Tě mezinárodní prostředí? Chceš si na vlastní... zobrazit nabídku»
Umíte anglicky a švédsky nebo dánsky?
Praha
minulý měsíc
Umíte velmi dobře švédsky nebo dánsky a anglicky? Chcete tyto jazyky využívat každý den? Hledáte uplatnění v mezinárodní... zobrazit nabídku»
Junior programátor
Plzeňský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s OOP? Baví Vás komunikovat v angličtině? Chcete pracovat na zajímavých projektech v mezinárodní společnosti? Pak zašli... zobrazit nabídku»
Oracle administrátor
Jihomoravský
minulý měsíc
Orientujete se na OS Linux a máte zkušenosti s administrací Oracle databází? Chcete pracovat pro mezinárodní společnost a využívat v práci... zobrazit nabídku»
Konzultant webových portálů
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zájem se rozvíjet v oblasti webových portálů? Baví Vás dynamická a pestrá práce? Je pro Vás výhodou cestování a mluvíte velmi... zobrazit nabídku»
Programátor / software developer
Zlínský
minulý měsíc
Chcete se stát součástí tradiční české firmy s přesahem na světové trhy a využít své znalosti s programováním? Máte komunikativní... zobrazit nabídku»
Vývojář HTML5
Jihomoravský
minulý měsíc
Ovládáte na pokročilé úrovni webové technologie jako je HTML5, CSS nebo Javascript? Chcete pracovat na zajímavých projektech? Staňte se... zobrazit nabídku»
Data warehouse architect
Olomoucký
minulý měsíc
Are you experienced in ETL processes while programming in PL/SQL? Would you like to build whole company's DWH strategy and BI applications? Then what... zobrazit nabídku»
Devops programátor
Praha
minulý měsíc
Chceš se stát programátorským profíkem a zapadnout do prima týmu fungujícího na principu DevOps? Jestli ano, pošli mi své CV ještě... zobrazit nabídku»
Senior PHP Vývojář / Analytik bez AJ (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáme nového kolegu, seniorního vývojáře, který již má zkušenosti s řešením algoritmů nevšedních úloh a umí je samostatně... zobrazit nabídku»
Produktový specialista s AJ (od 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte technické myšlení a pohybujete se v oboru informačních technologií? Jste ve své práci kreativní, samostatní a máte zkušenosti v... zobrazit nabídku»
Java developer
Zlínský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vývojem v jazyce JAVA? Rád byste byl součástí týmu odborníků a podílel se na prestižních projektech? Jste... zobrazit nabídku»
PLC programátor s NJ
Plzeň
minulý měsíc
Práce ve stabilní sposlčnosti Práce přímo v Plzni + pravidelné cestování do Německa 5 týdnů dovolené možnost seberealiza + kariérní... zobrazit nabídku»
Senior Linux Administrátor
Praha
minulý měsíc
CO TI ZA TO NABÍDNEME? práci na globálním projektu zajímavé finanční ohodnocení na základě znalostí a zkušeností prostředí menšího... zobrazit nabídku»
ABAP developer - junior
Vysočina
minulý měsíc
-zaučení na programovací jazyk ABAP, SAP HR modul a jeho specifika -programátorská činnost v oblasti SAP R/3, především v HR modulu - vývoj... zobrazit nabídku»
PHP Developer / Analyst with native English
Jihomoravský, Praha
minulý měsíc
We'd like to give an opportunity to a software developer, who is rather enthusiast about programming, to join our young and friendly crew. We are... zobrazit nabídku»
SAP fi-co specialista
Jihomoravský, Moravskoslezský
minulý měsíc
Je pro Vás zajímavá práce, kde využijete anglický jazyk? Máte zkušenosti se systémem SAP FI-CO? Chtěl/a byste pracovat v prostředí... zobrazit nabídku»
Konzultant zákaznického centra - 16.000Kč
Příbram
minulý měsíc
-Práce na hlavní pracovní poměr -Zázemí ryze české společnosti, která je na trhu již více než 20 let -4 týdny dovolené, 2 Sick Days... zobrazit nabídku»
C# software engineer junior
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s programovacím jazykem C#? Chtěli byste se podílet na vývoji smysluplného zařízení a posouvat hranice lidského poznání? ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace