Práce v oboru Informační technologie (2421) - strana 47

Informační technologie
FPGA test engineer
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s testováním a hledáte možnost, kde je využít a posunout se dál? Chcete se podílet na nových mezinárodních projektech?... zobrazit nabídku»
Administrátor windows serverů
Jihomoravský
minulý měsíc
Chtěli byste pracovat v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti v oblasti IT? Mluvíte plynně anglicky? Chcete pracovat v mladém a... zobrazit nabídku»
Správce SAP
Moravskoslezský
minulý měsíc
Ovládáte SAP moduly MM a PP (první a druhá úroveň)? Hledáte práci, kde budete součástí týmu zavádění systému SAP do provozu? Potom... zobrazit nabídku»
PHP programátor
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s PHP programováním? Rádi byste se ve své práci dále rozvíjeli? Chcete pracovat na velkých projektech a dále se profesně... zobrazit nabídku»
CRM support consultant
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s Microsoft Dynamics CRM systémem nebo znáte databázové technologie? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti se stabilním... zobrazit nabídku»
Team leader pro agilní tým
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vývojem SW? Měl/a jste již někdy možnost pracovat na vedoucí pozici? Staňte se součástí našeho týmu a pracujte na... zobrazit nabídku»
Developer – team leader
Olomoucký
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vývojem SW? Měl/a jste již někdy možnost vést vlastní tým? Denní využití anglického jazyka Vám nečiní... zobrazit nabídku»
FPGA vývojář
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete se podílet na dlouhodobých projektech pro největšího výrobce procesorů na světě? Máte zkušenost s technologií FPGA obvodů?... zobrazit nabídku»
Front-end vývojář
Zlínský
minulý měsíc
Zajímáte se o front-end vývoj a máte znalost JavaScriptu? Láká Vás vývoj webových aplikací v AngularJS? Jste schopný číst anglicky psanou... zobrazit nabídku»
Developer webových a desktopových aplikací
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenost s vývojem webových a desktopových aplikací? Máte praktické znalosti ASP.NET a C#? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti... zobrazit nabídku»
Konzultant IS pro manažerské systémy
Praha
minulý měsíc
Jsi profík v Excelu a ovládáš SQL alespoň na mírně pokročilé úrovni? To je ta správná kombinace, kterou hledám, a proto neváhej a pošli... zobrazit nabídku»
Software developer
Plzeňský
minulý měsíc
Jste zkušený ve vývoji v C či C++ a máte zájem o oblast automotive? Dorozumíte se v anglickém nebo německém jazyce? Programoval jste někdy... zobrazit nabídku»
Vývojář C++ pro windows
Praha
minulý měsíc
Chceš, aby C++ bylo Tvým denním chlebem tak moc, že se Ti o něm v noci zdají sny? My to máme stejně! Neváhej a přidej se k nám, rádi Tě... zobrazit nabídku»
Linux administrátor
Jihomoravský
minulý měsíc
Ovládáte operační systém Linux a máte znalost sítí? Dokážete řešit problémy a máte analytické uvažování? Staňte se součástí... zobrazit nabídku»
Programátor, co nechce pracovat v korporátu :)
Jihomoravský
minulý měsíc
* Budete pracovat na pozici Programátor C++ v zázemí stabilní rodinné firmy, která je na trhu více než 20 let. * Naučíte se a poznáte... zobrazit nabídku»
System backup engineer / senior
Brno
minulý měsíc
Hledáme specialistu zálohování dat globálního centra pro švýcarskou společnost, který převezme kompletní zodpovědnost za tuto oblast po... zobrazit nabídku»
Java Developer/Konzultant
Praha
minulý měsíc
Jsi zkušený Java developer, rád bys to dělal dál, ale nechce se ti pořád jen sedět u počítače? Chtěl bys mít na starost projekty včetně... zobrazit nabídku»
Business Intelligence Consultant
Praha
minulý měsíc
Experienced in DWH, BI solution analysis? Large IT company is looking for Business Intelligence Consultant You will be: - defining application... zobrazit nabídku»
Business Intelligence Analyst - Junior
Praha
minulý měsíc
Are you detail oriented and highly organized and also motivated to learn and expand your skills in the the field of Business Intelligence??? Large IT... zobrazit nabídku»
Vývojář firmwaru
Pardubicko
minulý měsíc
- zajímavá a náročná práce v týmu odborníků - přátelský kolektiv - osobní a odborný růst - možnost účasti na unikátních projektech... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace