Práce v oboru Informační technologie (2156) - strana 48

Informační technologie
IT projekt manager
Šumperk
minulý měsíc
- správa a podpora IT projektů - podpora identifikace potenciálních projektů - odpovědnost za celý cyklus projektů - identifikace eliminace... zobrazit nabídku»
PLC programátor - cestování + home office - až 40 000 Kč + prémie
Moravskoslezský
minulý měsíc
Říkají Vám něco pojmy jako "Siemens, Mitsubishi, Allen-Bradley, Omron, Schneider, LabView"? Pokud ANO tak hledáme právě VÁS !!! Pro... zobrazit nabídku»
Sharepoint vývojář - profík co se vyzná -
Ostrava
minulý měsíc
!!! HLEDÁ SE PROFÍK NA SHAREPOINT !!! Hledáme odborníka do mezinárodního týmu, který má zkušenosti s aplikací Sharepoint a rád by se... zobrazit nabídku»
SAP konzultant|projekt bez cestování|až 100 000 KČ|
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s konzultační činností na SAP projektech - implementace, podpora? Jste unaven/a z cestování pro projektech? Nabízíme... zobrazit nabídku»
SAP support specialist
Plzeň
minulý měsíc
- zázemí nadnárodní společnosti - možnost aktivního využití cizích jazyků a práce v mezinárodním prostředí - roční bonusy - 5... zobrazit nabídku»
Grafický tester
Středočeský
minulý měsíc
Chceš nastartovat svoji kariéru v oblasti IT? Máš základní zkušenosti s HTML a CSS? Pokud ano, pošlete mi své CV ještě dnes. *... zobrazit nabídku»
Software developer C++
Plzeňský
minulý měsíc
Vyvíjíte v C++ a domluvíte se anglicky? Ano? Hledáme právě Vás, a proto mi pošlete své CV ješte dnes. * zázemí silné mezinárodní... zobrazit nabídku»
Síťový administrátor
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte dobré analytické myšlení a chtěli byste pracovat na zajímavých projektech ve společnosti provozující síť hotelů ve střední... zobrazit nabídku»
C/C++ programátor
Zlínský
minulý měsíc
Máte praxi s vývojem aplikací v jazyce C/C++, jste samostaní, zodpovědní a rádi pracujete v týmu? Chcete zkusit novou výzvu a podílet se na... zobrazit nabídku»
Process Engineer
Jihomoravský
minulý měsíc
- 13 plat, měsíční i čtvrletní bonusy - Příspěvek na stravování - Týden dovolené navíc - Flexibilní pracovní dobu - Příjemné... zobrazit nabídku»
Zajímavá zkušenost v oblasti implementace SW
Teplice
minulý měsíc
- Spolupodílení se na zajímavém projektu v oblasti IT - Načerpání zkušeností od specialistů, zisk praxe - Zajímavou výši mzdy (110... zobrazit nabídku»
CRM data, reporting & analysis specialist - 35.000,- CZK
Praha
minulý měsíc
Pozice přináší: - Možnost spolupráce na mezin. projektech - Smlouva na dobu určitou na 1 rok, poté na dobu neurčitou - Zázemí mezinárodní... zobrazit nabídku»
Sharepoint specialist
Celá ČR, Jihomoravský
minulý měsíc
Do you enjoy communication with customers and do you have an interest to create a software solution? Are you comfortable in English? Send us your... zobrazit nabídku»
Technický ředitel - průmyslová automatizace a MaR
Pardubicko
minulý měsíc
- seberealizace v tradiční české společnosti dodávající komplexní řešení průmyslové automatizace pro chemický, potravinářský... zobrazit nabídku»
SAP Consultant - Simple finance
Praha
minulý měsíc
We can offer you:  Being part of the biggest IT project in the history of the company and chance to contribute to building of our new future ... zobrazit nabídku»
Business analytik v oblasti bankovnictví s ruským jazykem
Praha
minulý měsíc
Co Vám na oplátku nabídneme? Zajímavou a kreativní práci v dynamickém a multikulturním prostředí Odpovídající finanční... zobrazit nabídku»
Backend developer - Olomouc
Olomoucký
minulý měsíc
Do you have experience in .NET development? Would you like to take new challenge? Are you interested in working in internetional company? Then it is... zobrazit nabídku»
Scrum master
Olomoucký
minulý měsíc
Pracujete v rámci agilního týmu? Máte zkušenost na pozici Scrum Mastera? Rád/a byste se podílel/a na rozvoji firmy, která pracuje na... zobrazit nabídku»
Business consultant - CRM
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti a znalost CRM řešení a SQL databází? Zajímají Vás vnitrofiremní procesy? Láká Vás mezinárodní pracovní prostředí?... zobrazit nabídku»
SW architekt
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenost s návrhem SW architektury a jste zkušený C++ vývojář. Baví Vás analyzovat požadavky a hledat nové řešení? Pokud ano,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace