Práce v oboru Informační technologie (2143) - strana 48

Informační technologie
JavaScript developer
Hradec Králové, Olomouc
minulý měsíc
- práce v perpektivní společnosti, která získala ocenění jak z oboru (Gartner, Forrester), tak ocenění pro zaměstnavatele (AON Best... zobrazit nabídku»
Výrobní inženýr
Trutnovsko
minulý měsíc
- stabilní pozice v profesionálním a inovačním prostředí - atraktivní mzdové ohodnocení - týden dovolené navíc - pružná pracovní... zobrazit nabídku»
JavaScript programátor
Jihomoravský
minulý měsíc
Baví tě programování v JavaScriptu a zajímáš se o webové aplikace? Chceš najít práci, kde můžeš uplatnit své nápady a pracovat s... zobrazit nabídku»
Java programátor
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s programováním v Javě? Rádi byste našli uplatnění ve společnosti působící v oblasti elektrosystémů a jaderné... zobrazit nabídku»
Senior C++/C# software developer
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete pracovat v rostoucí mezinárodní společnosti? Umíte programovat v jazyce C++ nebo C# a chcete se stát součástí týmu pracujícím na... zobrazit nabídku»
Senior C# developer
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete být součástí nově vznikajícího týmu, který bude vyvíjet inovativní a revoluční produkt? Umíte programovat v jazyku C# a chcete se... zobrazit nabídku»
HW vývojář
Praha
minulý měsíc
Máte zkušenosti s návrhem digitálních nebo analogových komponent a domluvíte se anglicky? Chcete-li být součástí týmu, který pracuje na... zobrazit nabídku»
S javou kolem světa
Plzeňský
minulý měsíc
Chceš nový impuls ve své kariéře? Nemusíš být motorkář - stačí, když budeš umět programovací jazyk JAVA a budeš mít chuť cestovat. ... zobrazit nabídku»
Senior developer C#
Jihomoravský
minulý měsíc
Zajímáte se o aktuální technologie a trendy v IT? Máte zájem podílet se na vývoji podnikového systému nové generace? Máte zkušenosti s... zobrazit nabídku»
Software Engineer Embedded Systems
okolí Ostravy
minulý měsíc
záštitu německého vedení společnosti inovativní prostředí společnosti využívající moderní technologie atraktivní platové... zobrazit nabídku»
.NET developer
Olomouc
minulý měsíc
Popis práce: Backend projektů je C# .NET s použitím Command Query Responsibility Segregation principu, změnových eventů a objektové databáze... zobrazit nabídku»
Senior C#, .NET developer - datové systémy pro výrobu - 60-90 000 Kč
okres Louny
minulý měsíc
Dokážete si představit moderní výrobní závod s plně automatizovanou výrobou- Chtěl/a byste se podílet na vývoji SW aplikace (DAS) pro... zobrazit nabídku»
Senior C#, .NET developer - výrobní systémy/automatizovaná výroba - 60-90 0...
okes Louny
minulý měsíc
Dokážete si představit moderní výrobní závod s plně automatizovanou výrobou- Chtěl/a byste se podílet na vývoji SW (MES) pro řízení... zobrazit nabídku»
SW Test Engineer - man/auto testování (25.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Jsme parta, která hraje fair a děláme "hračky" pro velké. Ale abychom si byli jisti, že naše hračky správně fungují, potřebujeme nového... zobrazit nabídku»
.NET vývojář - řízení bezpečnosti dopravy
Praha
minulý měsíc
Chcete naplno uplatnit své znalosti C#? A máte základy jazyka C++? Angličtina Vám nedělá problém? V tom případě využijte šanci být... zobrazit nabídku»
Správce SAP systému - modul MM, PP
Ostrava
minulý měsíc
záštitu německého vedení společnosti inovativní prostředí společnosti využívající moderní technologie možnost vést projekt od jeho... zobrazit nabídku»
Ruby on Rails developer
Brno
minulý měsíc
- Vývoj aplikací pro USA klienty (NY, San Francisco) - Fullstack development (možnost orientovat se pouze Frontend) - Vývoj podle SOLID, TDD,... zobrazit nabídku»
Junior Ruby on Rails developer
Brno
minulý měsíc
- Vývoj aplikací pro USA klienty (NY, San Francisco) - Fullstack development (možnost orientovat se pouze Frontend) - Vývoj podle SOLID, TDD,... zobrazit nabídku»
Specialista na kvalitu SW - Brno
Brno
minulý měsíc
Baví tě šťourat se v práci vývojářů, uvažovat kde by mohla být slabina vyvíjeného softwaru a odhalovat chyby dříve, než by se s nimi... zobrazit nabídku»
E-commerce vývojář - Brno
Brno
minulý měsíc
Baví tě pracovat na zajímavých a vytížených webech? Máš prostě rád programování v PHP nebo už jsi vyzkoušel i jiný objektový jazyk a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace