Práce v oboru Informační technologie (2397) - strana 48

Informační technologie
JavaScript developer
Moravskoslezský
minulý měsíc
Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Máte zkušenosti s programováním v JavaScriptu? Disponujete znalostí HTML? Pokud ano, je... zobrazit nabídku»
.NET programátor bez angličtiny
Praha
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vývojem v C#? Chcete se podílet na vývoji informačních systémů v přátelském kolektivu programátorů, kde máte možnost... zobrazit nabídku»
Konzultant/ka - Finance/účetnictví
Královéhradecko
minulý měsíc
Těšit se můžete na práci se špičkovými aplikačními systémy v dynamickém kolektivu, průběžná školení a odborný růst, možnost... zobrazit nabídku»
Itsm business consultant
Celá ČR, Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s prací v BMC Remedy? Zajímají Vás vnitrofiremní procesy? Láká Vás mezinárodní pracovní prostředí a cestování do... zobrazit nabídku»
Obchodník - webová řešení - portály, e-shopy, SEO, ON line marketing
Hradec Králové
minulý měsíc
- trvalý pracovní poměr u expandující IT firmy zaměřené na softwarová řešení webových portálů, e-shopy napojení sw aplikací na ERP... zobrazit nabídku»
C# Beer Developer
Plzeň
minulý měsíc
- neformální atmosféru - nápoje během dne zdarma - kancelář v centru města - sportovní vyžití v areálu budovy - flexibilní... zobrazit nabídku»
Asistent/ka služeb zákazníkům České Budějovice
České Budějovice
minulý měsíc
- Start kariéry v dynamicky se rozvíjejícím oboru, a to BEZ PŘEDCHOZÍ PRAXE - Dlouhodobou spolupráci a jistotu, práci na HPP - Mzdu... zobrazit nabídku»
IT Engineer - all-rounder internal IT guru
Praha
minulý měsíc
Competitive remuneration package with multiple employee benefits. Feel free to submit your application asap and I will contact you straight away. zobrazit nabídku»
Vývojář, České Budějovice
České Budějovice
minulý měsíc
Máte zkušenost s řízením projektů vývoje aplikací pro řídící počítače? Víte, co znamená programování DB, datového modelování?... zobrazit nabídku»
Oracle administrator
Jihomoravský
minulý měsíc
Orientujete se na OS Linux a máte zkušenosti s administrací Oracle databází? Chcete pracovat pro mezinárodní společnost a využívat v práci... zobrazit nabídku»
Software developer C#
Praha
minulý měsíc
Do you have work experience in C#? Would you like to work in family-like environment of small team of 5-6 developers? Do you want to be an important... zobrazit nabídku»
Specialista MS exchange
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s MS Exchange? Rádi byste pracovali v mezinárodní společnosti? Nevadí Vám využití anglického jazyka na denní... zobrazit nabídku»
IT analytik/ IT analyst v rizikovém kapitálu
Praha
minulý měsíc
Láká Vás analyzovat požadavky procesů a potřeb v oblasti rizikového kapitálu? Jste takový nadšenec, že se Vám v noci zdá o diagramech? Je... zobrazit nabídku»
Správce IS – Programátor SQL
Chotěboř
minulý měsíc
Pro našeho klienta, významného výrobce zařízení pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Administrátor databáze řízené dokumentace - třebíč
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Pro našeho klienta, globální rodinnou společnost, hledáme vhodné kandidáty. Náplň práce: Správa globální firemní databáze ... zobrazit nabídku»
Testovací technik HW
Plzeň
minulý měsíc
- zajímavou práci v perspektivní společnosti - možnost osobního a profesního rozvoje - velmi dobré platové ohodnocení - stravování v... zobrazit nabídku»
Programátor SW specialista
Plzeň
minulý měsíc
- zajímavou práci v perspektivní společnosti - možnost osobního a profesního rozvoje - velmi dobré platové ohodnocení - stravování v... zobrazit nabídku»
IT consultant
Tachov
minulý měsíc
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
UX designer
Praha
minulý měsíc
Co Ti nabídneme my?   Od nás dostaneš 1 týden dovolené navíc (5 týdnů) + dny volna navíc - sick days, parents day, takže můžeš trávit... zobrazit nabídku»
Junior PHP na HPP | start-up | vhodné i pro absolventy | 30 000 Kč
Zlín
minulý měsíc
Jsi čerstvý absolvent nebo PHP developer na začátku své hvězdné kariéry? Tak pojď nasbírat zkušenosti do start-upu ve Zlíně, který se... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace