Práce v oboru Informační technologie (2406) - strana 48

Informační technologie
Junior support
Jihomoravský
minulý měsíc
Máš všeobecný IT přehled a zkušenosti s technickou podporou uživatelům? Ovládáš anglický i německý jazyk na pokročilé úrovni? Jsi... zobrazit nabídku»
JavaScript developer v oblasti farmacie
Jihomoravský
minulý měsíc
Baví tě programovat v Javascriptu? Chceš se stát součástí dynamicky se rozvíjející společnosti v oblasti farmacie? Hledáš nová výzvy a... zobrazit nabídku»
Specialista technické podpory
Jihomoravský
minulý měsíc
Láká Vás prostředí mezinárodní společnosti? Anglický jazyk pro Vás není překážkou? Nové technologie jsou pro Vás výzvou a rádi se... zobrazit nabídku»
Tester aplikací
Zlínský
minulý měsíc
Rád bys nastartoval svoji testerskou kariéru? Jsi absolventem, který má povědomí o Linuxu i SQL? Chceš pracovat pro lídra inovací na... zobrazit nabídku»
Specialista IT podpory
Zlínský
minulý měsíc
Máte přehled v oblasti informačních technologií a domluvíte se anglicky? Chcete pracovat v přátelském prostředí s nejnovějšími... zobrazit nabídku»
IT system administrátor
Zlínský
minulý měsíc
Máte administrátorskou znalost operačních systémů? Dokážete řešit nastalé problémy? Máte přehled v oblasti sítí a databázových... zobrazit nabídku»
Administrátor windows serverů
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s technickou podporou a správou sítí? Mluvíte plynně anglicky? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti, kde se můžete... zobrazit nabídku»
Front-end developer
Jihomoravský
minulý měsíc
Orientujete se v psaní skriptů? Rád/a byste se podílel/a na návrhu SW řešení a tvorbě prototypů? Chcete pracovat v mezinárodním firemním... zobrazit nabídku»
Konzultant IS pro manažerské systémy
Praha
minulý měsíc
Jsi profík v Excelu a ovládáš SQL alespoň na mírně pokročilé úrovni? To je ta správná kombinace, kterou hledám, a proto neváhej a pošli... zobrazit nabídku»
Software developer
Plzeňský
minulý měsíc
Jste zkušený ve vývoji v C či C++ a máte zájem o oblast automotive? Dorozumíte se v anglickém nebo německém jazyce? Programoval jste někdy... zobrazit nabídku»
C++ Vývojář – Klient/Server (35.000 - 50.000 Kč)
Moravskoslezský, Olomoucký
minulý měsíc
Otevíráme v Opavě novou pobočku! Chtěl/a byste pracovat pro společnost vyvíjející aplikace pro bezpečnostní složky? Zajímal by Vás... zobrazit nabídku»
Java developer bez AJ - Praha 4 (40.000 - 60.000 Kč)
Středočeský, Praha
minulý měsíc
Chcete mít přístup k nejnovějším technologiím? Pracovat na vývoji zařízení nedostupných veřejnému sektoru? Hledáte práci která má... zobrazit nabídku»
Šikovný OOP Developer s AJ (30.000 - 40.000 Kč)
Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský
minulý měsíc
Aktuální pozice Vás nenaplňuje? Hledáte práci, kde využijete moderní nástroje a metodiky vývoje s přístupem k výkonným serverům?... zobrazit nabídku»
Programátor s OOP pro ERP systém (25.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský, Vysočina, Olomoucký
minulý měsíc
Díváte se, co po škole nebo se poohlížíte po vývojářských pozicích s objektovým programováním? Umíte programovat desktopové aplikace a... zobrazit nabídku»
Vývojář aplikací Java se/EE s AJ (40.000 - 50.000 Kč)
Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský
minulý měsíc
Rozšiřujeme tým o zkušeného Java vývojáře !! Budete vyvíjet různé aplikace (statistické, reportovací, vyhodnocovací nástroje) a... zobrazit nabídku»
Oracle business analyst s AJ (35.000 - 50.000 Kč)
Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský, Zahraničí
minulý měsíc
Oracle v Beskydech? Nabídka pro analytika a programátora podnikových aplikací založených na platformě Oracle, kteří se chtějí profesně... zobrazit nabídku»
Podnikový Linux/Unix administrátor s AJ (35.000 - 50.000 Kč)
Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský, Praha, Zahraničí
minulý měsíc
Hledáme zkušeného i začínajícího správce podnikových Linux/UNIX serverů, který je schopen vytvořit vhodné podmínky pro komunikaci v... zobrazit nabídku»
Java se/EE Developer s AJ (30.000 - 45.000 Kč)
Zlínský
minulý měsíc
Milujete objektově orientované programování? Láká Vás vývoj v Javě, ať už v SE nebo EE? Dokážete přizpůsobit softwarové řešení... zobrazit nabídku»
Junior SAP Konzultant (25.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte čerstvě po škole nebo již jste již posbíral/a profesní zkušenosti? Milujete IT a ERP systémy Vám nejsou cizí? Hledáme konzultanta,... zobrazit nabídku»
Java se/EE Developer, Zlín (28.000 - 45.000 Kč)
Zlínský
minulý měsíc
Jste proklientsky orientovaná osobnost? Dokážete přizpůsobit softwarové řešení potřebám různých skupin? Pozice je vhodná pro člověka,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace