Práce v oboru Informační technologie (2189) - strana 49

Informační technologie
IT specialista podpory
Rožnov pod Radhoštěm
minulý měsíc
Pokud již máš nějaký rok zkušeností v oblasti IT, využíváš angličtinu a chceš využít této jedinečné příležitosti, pak neváhej..... zobrazit nabídku»
Backend developer - Olomouc
Olomoucký
minulý měsíc
Do you have experience in .NET development? Would you like to take new challenge? Are you interested in working in internetional company? Then it is... zobrazit nabídku»
Scrum master
Olomoucký
minulý měsíc
Pracujete v rámci agilního týmu? Máte zkušenost na pozici Scrum Mastera? Rád/a byste se podílel/a na rozvoji firmy, která pracuje na... zobrazit nabídku»
Business consultant - CRM
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti a znalost CRM řešení a SQL databází? Zajímají Vás vnitrofiremní procesy? Láká Vás mezinárodní pracovní prostředí?... zobrazit nabídku»
SW architekt
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenost s návrhem SW architektury a jste zkušený C++ vývojář. Baví Vás analyzovat požadavky a hledat nové řešení? Pokud ano,... zobrazit nabídku»
Java developer
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete pracovat na novém projektu, který ulehčí práci milionům uživatelům? Programujete v Javě a webové technologie Vám nejsou cizí?... zobrazit nabídku»
Developer OF web application
Zlínský
minulý měsíc
Would you like to be to in the development of Web applications? Are you speak English and would you be to creativity? So, you have the chance to get... zobrazit nabídku»
Vývojář webových aplikací
Zlínský
minulý měsíc
Chceš se podílet na vývoji webových aplikací, kde se kreativitě a tvým nápadům meze nekladou? Pak máš možnost zbavit se nudného... zobrazit nabídku»
Java developer
Jihomoravský
minulý měsíc
Co takhle prestižní vývoj webových aplikací v Javě? Produkt, který bude používat uživatelé po celém světě? Pokud chcete být... zobrazit nabídku»
Script engineer
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s programováním ve více jazycích, například C++ či Python? Máte dobré znalosti síťové problematiky a TCP/IP? Mluvíte... zobrazit nabídku»
Senior Java web developer
Praha, Jihomoravský
minulý měsíc
Jste zkušený programátor webových aplikací v jazyce JAVA? Chcete svoje profesionální znalosti uplatnit v rámci mezinárodní společnosti a... zobrazit nabídku»
Konstruktér/Technik zpracování zakázek / vhodné pro absolventy
Frenštát pod Radhoštěm
minulý měsíc
zázemí jedné z největších mezinárodních elektrotechnických společností příležitost k seberealizaci možnost osobního a profesního... zobrazit nabídku»
IT Technik Junior
Liberec
minulý měsíc
Zázemí stabilní nadnárodní společnosti Motivující mzdové ohodnocení (prémie, čtvrtletní bonusy…) Vzdělávací kurzy ... zobrazit nabídku»
Support consultant CRM
Jihomoravský
minulý měsíc
Do you have an experience with Microsoft Dynamics CRM system or database technologies? Do you want to work for international company with stable... zobrazit nabídku»
IT Admin v R&D
Jihomoravský
minulý měsíc
Baví tě zabývat se problémy, které ostatní nevyřeší? Chceš pracovat v oblastech virtualizace, síťařiny a administrace? Máš povědomí o... zobrazit nabídku»
Vývojář C++
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vývojem v jazyce C++ a OS Linux pro Vás není španělskou vesnicí? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni a... zobrazit nabídku»
Junior vývojář C#
Jihomoravský
minulý měsíc
Baví Tě programování v C# a chceš se v něm dále zdokonalovat? Láká tě práce na projektech v rámci České republiky i zahraničí? Pak... zobrazit nabídku»
Front-end Java developer
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte praktickou zkušenost s programovacím jazykem Java? Baví Vás programování a máte chuť podílet se na zajímavých projektech? Rádi byste... zobrazit nabídku»
Programátor - webové a mobilní aplikace
Moravskoslezský
minulý měsíc
Jste zkušený programátor v ASP.NET nebo .NET a hledáte novou výzvu? Potom je tato pracovní nabídka právě pro Vás! Zahraniční společnost... zobrazit nabídku»
Specialista řídících systémů
Plzeňský
minulý měsíc
Máte vzdělání v oblasti elektra, případně IT se zaměřením na servery a virtualizaci? Orientujete se v prostředí Windows a počítačových... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace