Práce v oboru Informační technologie (1946) - strana 49

Informační technologie
Technický konzultant / Project manager - vývojová divize (m/f)
Pardubice
před 3 měsíci
Budete se moci účastnit start-upu, který Vám otevře dveře do světa nových technologií a vizí, pracovat v mezinárodní společnosti s... zobrazit nabídku»
SAP analyst
Ostrava
před 3 měsíci
- zaměstnání na HPP pro velmi významnou výrobní společnost - jazykové vzdělávání - platové ohodnocení dle zkušeností - 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Konzultant služeb zákazníkům - business
Louny
před 3 měsíci
Začátek listopadu a vy stále hledáte zaměstnání? My hledáme proaktivní a schopné pracovníky do call centra v Lounech! Nabíráme i na... zobrazit nabídku»
Customer Support Specialist IT
Brno
před 3 měsíci
Zázemí stabilní a prosperující mezinárodní společnosti Práci v moderním prostředí Možnost seberealizace Motivující pracovní... zobrazit nabídku»
Projektový manager
Plzeňský
před 3 měsíci
osobní rozvoj a růst zajímavá odborná práce v perspektivní moderní firmě 5 týdnů dovolené placené jazykové a odborné... zobrazit nabídku»
Software Engineer
Brno
před 3 měsíci
Job description: This position is opened for CBM (Condition Based Maintenance) team in Brno and includes software development of CBM based... zobrazit nabídku»
PLC programátor
Plzeň
před 4 měsíci
- zajímavou práci v mladém týmu - flexibilní pracovní dobu - možnost profesního růstu - 25 dnů dovolené a jazykové kurzy na pracovišti... zobrazit nabídku»
Administrátor databáze řízené dokumentace - třebíč
Jihomoravský, Vysočina
před 4 měsíci
Pro našeho klienta, globální rodinnou společnost, hledáme vhodné kandidáty. Náplň práce: Správa globální firemní databáze ... zobrazit nabídku»
Správce IS – Programátor SQL
Chotěboř
před 4 měsíci
Pro našeho klienta, významného výrobce zařízení pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality nových projektů
Jihomoravský, Vysočina
před 5 měsíci
Náplň práce: Kontaktní osoba za projektovou kvalitu ve vztahu k zákazníkovi Vedení projektu ze strany APQP procedur Klíčová osoba... zobrazit nabídku»
Process Manager pro SAP pp/pm (Třebíč)
Jihomoravský, Vysočina
před 5 měsíci
Náplň práce: Přímá podpora procesů SAP R/3 v modulech PP a PM Spolupráce s mezinárodním týmem při tvorbě koncepce a spolupráce na... zobrazit nabídku»
PHP programátor
Pardubický
před 6 měsíci
- Zajímavou práci v mladém, příjemném kolektivu - Práce dle SCRUMu - Pružnou pracovní dobu - Zajímavé finanční ohodnocení - Řadu... zobrazit nabídku»
SAP FI Helpdesk
Jihomoravský, Vysočina
před 6 měsíci
Job Offer: FI support for international Accounting shared service centre in CZ FI support for locations worldwide Support BPI process in FI... zobrazit nabídku»
SAP fi-co Processes International Support
Jihomoravský, Vysočina
před 6 měsíci
Náplň práce: Part of the central CO process management team Support for (FI/)CO key users worldwide Close cooperation with CO Process... zobrazit nabídku»

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Vývojář/-ka mobilních aplikací - Praha
Praha
dnes
příležitost podílet se na vývoji portálů a internetového bankovnictví příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv ... zobrazit nabídku»
.net programátor
Moravskoslezský
dnes
* Stabilní zázemí úspěšné společnosti * Moderní pracovní prostředí * 5 týdnů dovolené * Nadstandardní mzdové ohodnocení *... zobrazit nabídku»
Analytik/programátor .NET
Moravskoslezský
dnes
* Velmi příjemné pracovní prostředí * Možnost kariérního růstu * Bonusy k fixní mzdě * 5 týdnů dovolené * Jazykové a vzdělávací... zobrazit nabídku»
Java developer zajímavého projektu
Jihomoravský
dnes
* 5 týdnů dovolené * Sick days, bridge days * Stravenky * Občerstvení na pracovišti * Jazykové a odborné kurzy * Zajímavé projekty *... zobrazit nabídku»
SW tester
Šumperk
dnes
Jsi absolvent a rozumíš embedded systémům? Umíš anglicky nebo německy? Tak je tu pro Tebe ideální příležitost. Náplní práce bude: -... zobrazit nabídku»
ERP programátor
Zlín
dnes
Máte praxi s tvorbou a následnou implementací ERP systémů? Pokud ano, tak pozice ERP PROGRAMÁTOR je určena právě pro Vás. Co Vás... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace