Práce v oboru Informační technologie (2490) - strana 49

Informační technologie
Java vývojář
Jihomoravský
minulý měsíc
Máš zkušenost s vývojem v jazyku Java a znalost některých webových technologií? Máš chuť se podílet na designu webových aplikací?... zobrazit nabídku»
Java vývojář
Olomoucký
minulý měsíc
Chceš programovat v jazyku Java a máš zájem o cleancode? Jsi nadšený programátor s alespoň roční zkušenostÍ s vývojem? Chtěl bys... zobrazit nabídku»
Java vývojář
Olomoucký
minulý měsíc
Chceš programovat v jazyku Java a máš zájem o cleancode? Jsi nadšený programátor s dobrou zkušeností s vývojem? Chtěl bys pracovat v... zobrazit nabídku»
Javascript developer
Jihomoravský
minulý měsíc
Baví Tě programování v Javascriptu a zajímají Tě cloudová řešení? Chceš najít práci, kde můžeš uplatnit své nápady a pracovat s... zobrazit nabídku»
Junior .NET vývojář
Jihomoravský
minulý měsíc
Umíš programovat v C#? Chtěl by ses profesně zdokonalit a naučit se nové věci? Pošli nám svůj životopis! Hledáme nového kolegu na... zobrazit nabídku»
Junior java developer
Jihomoravský
minulý měsíc
Do you know Java or C++ programming languages? Do you have experience with Linux and IP networks? Are you a team player who speaks English? Send us... zobrazit nabídku»
MS sharepoint programátor
Jihomoravský
minulý měsíc
Je tvojí doménou C# a .NET? A jsou ti sympatické MS technologie? Vyznáš se v MS SharePoint a rád bys ho programoval? Chceš být součástí... zobrazit nabídku»
Programátor .NET
Jihomoravský
minulý měsíc
Orientuje se v IT jako doma? Baví Vás práce v multikulturním prostředí? Rádi by jste využili anglický jazyk? Chtěli byste pracovat na pozici... zobrazit nabídku»
Programátor C++ s grafikou
Jihomoravský
minulý měsíc
Máš zkušenosti v programování C++ a k tomu tě baví grafika? Chceš pracovat pro americkou společnost, která ti nabídne zajímavé projekty v... zobrazit nabídku»
Programátor C/C++ embedded
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete pracovat pro stabilní společnost jako programátor C/C++ Embedded? Pokud chcete využít anglický jazyk a cestovat v zemích EU, pak je tato... zobrazit nabídku»
Senior .NET developer
Jihomoravský
minulý měsíc
Do you have good experience in C# programming? Are you used to work in agile development? Do you have experience with SOLID principles? Send us your... zobrazit nabídku»
Senior tester
Jihomoravský
minulý měsíc
Máš rozsáhlé zkušenosti v testování a rád si práci ulehčuješ pomocí skriptů? Chceš pracovat pro americkou společnost, která ti... zobrazit nabídku»
Unix/ linux support for SAP
Moravskoslezský
minulý měsíc
Do you have experience with LINUX and good communication skills? Are you strong in English and interested in SAP? Send us your CV! We are looking for... zobrazit nabídku»
Vývojář iOS
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete se podílet na vývoji mobilních aplikací? Disponujete zkušeností s vývojem pro mobilní platformu iOS? Pak je tato nabídka určena... zobrazit nabídku»
Senior business consultant
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte praxi na konzultantské pozici v IT oboru? Obchodní jednání se zákazníky i v anglickém jazyce pro Vás nejsou problém? Pak je tato... zobrazit nabídku»
Junior business consultant
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte obecný IT přehled a obchodní jednání a komunikace se zákazníky pro Vás není problémem? Jste zvyklý komunikovat v anglickém... zobrazit nabídku»
IT konzultant se znalostí výrobních procesů
Jihomoravský
minulý měsíc
Zajímáte se o informační systémy a máte zkušenost s procesy ve výrobních společnostech? Chcete pracovat v příjemném prostředí... zobrazit nabídku»
Development support junior
Jihomoravský
minulý měsíc
Máš zkušenosti s programováním v jazyce Java? Ovládáš framework Spring? Nevadí Ti každodenní komunikace v angličtině? Rád/a by ses... zobrazit nabídku»
Java programátor
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máš zkušenosti s programováním v jazyce Java? Rád/a bys pracoval/a na vývoji zajímavých projektů? Zašli svůj životopis ještě... zobrazit nabídku»
Frontend vývojář
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s Frontend vývojem? Pracujete s Javascriptem a Angularem? Chcete pracovat na zajímavém mezinárodním projektu? Pak je tato... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

Před Vánoci pracovní morálka upadá. Shánějí se dárky a posílají přání

Vánoce jsou těsně za námi a představte si, že společnosti zabývající se tvorbou statistik...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace