Práce v oboru Informační technologie (2122) - strana 49

Informační technologie
C # vývojář
Jablonec nad Nisou
minulý měsíc
Zajímáš se o chytrá zařízení IoT a programuješ v jazyce C #? Pošli nám CV na pozici C # VÝVOJÁŘ | XAMARIN Co tě čeká? * vývoj... zobrazit nabídku»
.NET junior
Královéhradecký
před 2 měsíci
Dokončil jsi právě školu a chceš naplno rozjet dráhu programátora a zůročit své znalosti ze školní lavice? Řiká ti něco .NET,... zobrazit nabídku»
Programátor webových aplikací v Javě
Přerov
před 2 měsíci
Práce v menší, ale stabilní společnosti, kde panuje neformální prostředí a přátelská atmosféra Množství firemních benefitů (až 30... zobrazit nabídku»
Tester mobilních a Smart TV aplikací
Brno
před 2 měsíci
Rostoucí brněnská společnost kombinující profesionální přístup se zábavou Práci s nejmodernějšími technologiemi v mladém kolektivu s... zobrazit nabídku»
IT Supporter
Žebrák
před 2 měsíci
- Zajímavou komplexní práci ve stabilní nadnárodní společnosti - Uplatnění cizích jazyků a možnost jejich zdokonalení - Profesní... zobrazit nabídku»
SAP fi-co Processes International Support
Jihomoravský, Vysočina
před 2 měsíci
Náplň práce: Part of the central CO process management team Support for (FI/)CO key users worldwide Close cooperation with CO Process... zobrazit nabídku»
Network support engineer
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máte zkušenosti se správou sítí? Rád/a byste pracoval/a pro mezinárodní společnost? Komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá... zobrazit nabídku»
Junior C#
Praha
před 2 měsíci
Máš zkušenosti s programováním v C#? Chceš se neustále rozvíjet? Tak jsi to právě TY koho hledáme! Super šance, jak se stát členem... zobrazit nabídku»
JavaScript vývojář
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Máte zkušenosti s programováním v JavaScriptu? Disponujete znalostí HTML? Pokud ano, je... zobrazit nabídku»
Junior vývojář aplikací
Královéhradecký
před 2 měsíci
Chceš být součástí vývoje nového softwaru? Ovládáš C# nebo Javu? Výborně, na co čekáš? :-) Zašli nám svůj životopis ještě... zobrazit nabídku»
Junior vývojář C++
Středočeský
před 2 měsíci
Chceš odstartovat svoji kariéru ve společnosti, co se zabývá vývojem inteligence automobilů? Pokud ano, pošli mi své CV ještě dnes! *... zobrazit nabídku»
DB specialista
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s DB a datovými sklady? Chcete pracovat na zajímavých projektech? Staňte se členem našeho multikulturního týmu! Do... zobrazit nabídku»
Technická podpora
Jihomoravský
před 2 měsíci
Baví Vás pracovat ve virtualizovaném prostředí a chcete se věnovat správě sítí a Windows serverů? Jste manuálně zruční a dokážete... zobrazit nabídku»
SQL Programátor - Ostrava
Ostrava
před 2 měsíci
Profesní růst (CV obohacené zajímavými projekty) Osobní přístup a otevřená hra Podporujeme vlastní iniciativu a invenci Partnerský vztah... zobrazit nabídku»
Programátor CRM systému
Jihomoravský
před 2 měsíci
Chcete se naučit kódit CRM systém ve Vašem oblíbeném jazyce C#? Máte chuť pracovat a učit se od ostřílených profíků? Komunikace v... zobrazit nabídku»
Specialista IT podpory
Zlínský
před 2 měsíci
Máte přehled v oblasti informačních technologií a domluvíte se anglicky? Chcete pracovat v přátelském prostředí s nejnovějšími... zobrazit nabídku»
IT system administrátor
Zlínský
před 2 měsíci
Máte administrátorskou znalost operačních systémů? Dokážete řešit nastalé problémy? Máte přehled v oblasti sítí a databázových... zobrazit nabídku»
Administrátor windows serverů
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s technickou podporou a správou serverů? Mluvíte plynně anglicky? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti, kde se můžete... zobrazit nabídku»
Produktový manager v IT
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Máte pracovní zkušenosti v oblasti Workspace services? Zajímáte se o trendy v IT? Dokážete komunikovat v angličtině? Pak zašli svůj... zobrazit nabídku»
Konzultant SAP SD
Jihomoravský, Moravskoslezský
před 2 měsíci
Máte zkušenosti se systémem SAP a modulem SD? Je Váš anglický jazyk na komunikativní úrovni? Láká Vás práce v mezinárodní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace