Práce v oboru Informační technologie (2518) - strana 5

Informační technologie
Programátor/ka - vývojář, analytik (C#, .NET)
Královéhradecko
dnes
- dlouhodobá perspektiva uplatnění u nadnárodní společnosti - odborný růst s podporou manažera IT - práce v dobrém kolektivu IT... zobrazit nabídku»
Embedded SW Engineer - vhodné i pro absolventy VŠ
Rožnov pod Radhoštěm
dnes
Zaměstnavatel Vám umožní rozvíjet své odborné znalosti při práci na celosvětových projektech, pomůže Vám zlepšovat Vaše jazykové... zobrazit nabídku»
SEO specialista
Praha
dnes
- Skvělou pracovní příležitost na plný či částečný úvazek formou HPP nebo ŽL - Zajímavou příležitost pracovat pro lídra na trhu -... zobrazit nabídku»
Webový administrátor
Praha
dnes
Možnost participovat na zajímavých projektech Pracovní příležitost na plný úvazek Skvělý tým kolegů, kteří jsou profesionály ve... zobrazit nabídku»
Junior .NET /C# programátor - vhodné pro studenty/absolventy VŠ
Praha, Jičín, Ostrava, Brno, Humpolec
dnes
Nabídka zaměstnavatele: - Možnost získat kvalitní zkušenosti při vývoji nového IS - Získání praktických zkušeností s... zobrazit nabídku»
Konstruktér senior
okres Pardubice
dnes
Firemní benefity (stravenky, volná pracovní doba, další vzdělávání) Stravenky Notebook, telefon Zaškolení v případě potřeby... zobrazit nabídku»
Technik měření a kalibrací
Toužimská 767, Praha 9
dnes
Silné zázemí významné nadnárodní společnosti. Pracovní zázemí v nové budově „Letňany Business Park“. Nadstandardní platové... zobrazit nabídku»
PPC Specialista
Pardubice
dnes
K tomu nabízíme Práci ve firmě patřící mezi pár společností v ČR, které jsou certifikovaným Google Premier Partnerem. Díky tomu máme... zobrazit nabídku»
C++ developer
Brno
dnes
Stabilita výhradně české společnosti, která je lídrem ve svém oboru Flexibilní pracovní doba Výuka anglického jazyka ve firmě zdarma... zobrazit nabídku»
Java/XML programátor
Brno
dnes
stabilita výhradně české společnosti, která je lídrem ve svém oboru flexibilní pracovní doba výuka anglického jazyka ve firmě... zobrazit nabídku»
Konzultant/ Programátor - i pro absolventy
Praha
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která vyvíjí, implementuje a servisuje chytrý informační systém, hledáme vhodného kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
IT Helpdesk vhodné i pro absolventy
Zlínský kraj
dnes
výkonové prémie zázemí stabilní a prosperující firmy zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Asistent kvality
Vimperk
dnes
Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. Kvalitní zaškolení. Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání.... zobrazit nabídku»
Správce kmenových dat
Vimperk
dnes
Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. Kvalitní zaškolení. Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání.... zobrazit nabídku»
IT Analytik/-čka pro mobilní svět a vývoj - Praha
Praha
včera
příležitost podílet se na zajímavých projektech v rámci banky příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv možnost... zobrazit nabídku»
.NET Developer
Zlín
včera
Zázemí stabilní a prosperující společnosti Možnost dalšího odborného růstu Práci na plný úvazek v přátelském kolektivu zobrazit nabídku»
Podpora a vývoj IT aplikací
Plzeň
včera
Zázemí velké mezinárodní společnosti Přátelský kolektiv Smlouvu na dobu neurčitou Jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem Možnost... zobrazit nabídku»
Obchodník pro IT
Brno
včera
- prostor pro iniciativu, kariérní růst - dobré platové ohodnocení a bonusové složky mzdy - zajímavé obchodní příležitosti - bonusy z... zobrazit nabídku»
B2B support
Brno
včera
práce pro moderní mladou společnost v oblasti IT příjemné a moderní pracoviště v Brně HPP nástup možný ihned stravenky mobilní... zobrazit nabídku»
IT Senior Security Specialist
Praha
včera
Benefits for pension and life insurance Travel allowance 5 weeks of holiday, 3 days of sick days Meal vouchers Flexible working hours, etc. zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace