Práce v oboru Informační technologie (2387) - strana 5

Informační technologie
Business Intelligence Consultant
Praha
před 2 dny
Experienced in DWH, BI solution analysis? Large IT company is looking for Business Intelligence Consultant You will be: - defining application... zobrazit nabídku»
Business Intelligence Analyst - Junior
Praha
před 2 dny
Are you detail oriented and highly organized and also motivated to learn and expand your skills in the the field of Business Intelligence??? Large IT... zobrazit nabídku»
Senior Network Security Engineer
Praha
před 2 dny
Big, well known IT company providing services to large international clients offers an interesting opportunity related to Network Security - firewall... zobrazit nabídku»
Linux Apache Tomcat a SQL administrátor (40.000 - 60.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Stabilní česká společnost zakládající si na použití nejnovější technologií, hledá pro své aplikační řešení podnikového správce. ... zobrazit nabídku»
Senior Konzultant MS Dynamics NAV (55.000 - 80.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Podnikové procesy máte v malíčku a znáte MS Dynamics NAV/AX? Vyznáte se ve složitých procesech a rádi byste se realizovali v oblasti... zobrazit nabídku»
ASP.NET / C# Vývojář - goal oriented (60.000 - 90.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Jsme rozrůstající se brněnská pobočka zahraniční společnosti a chystáme se udělat díru do středu Evropy. K tomu abychom plně... zobrazit nabídku»
Outdoor manager - Praha
Praha
před 2 dny
* Práci ve stabilní mezinárodní společnosti * Perspektivu odborného rozvoje a možnost kariérního růstu * Neformální prostředí,... zobrazit nabídku»
Customer Care Specialist
Praha
před 2 dny
- Zajímavé platové ohodnocení - 13. plat - Otevřenou firemní komunikaci a přátelské prostředí - Moderní pracovní prostředí -... zobrazit nabídku»
Programátor PLC
Mladá Boleslav
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá programováním řídících systémů značky SIEMENS, prodejem a servisem průmyslového... zobrazit nabídku»
PHP Developer - programátor webové aplikace
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, českou společnost, za níž stojí tři významné české agentury pro výzkum trhu, hledáme vhodné kandidáty na pozici PHP... zobrazit nabídku»
Odborný konzultant
Mělník
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se prodejem komplexních IT řešení, počítačových komponent a vývojem internetových a... zobrazit nabídku»
Storage NetApp/EMC
Praha
před 2 dny
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
CAD Konstruktér
Brno
před 2 dny
Co byste ještě měli vědět? Nejedná se o pracovní pozici přímo ve vývoji, budete spíše prakticky zavádět novou výrobu. Čeká Vás... zobrazit nabídku»
Administrátor bezdrátové a optické sítě (Praha-východ, CZ)
Středočeský
před 2 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta vhodnou osobnost na HPP nebo IČ v lokalitě Praha – východ, Středočeský kraj... zobrazit nabídku»
Programátor webových aplikací/Vedoucí týmu vývoje
Brno
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je lídrem na trhu platebních a stravovacích systémů a služeb, hledáme do hlavního pracovního poměru... zobrazit nabídku»
Java Vývojář - Team Leader
Plzeň
před 2 dny
Pro našeho klienta, německou společnost zabývající se vývojem SW pro bankomaty a platební terminály v ČR i zahraničí, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Backup&storage server administrator
Jihomoravský
před 2 dny
Máte zájem pracovat v globální organizaci zajišťující IT podporu pro jednu z největších společností světa? Zajímáte se o dynamicky se... zobrazit nabídku»
C# programátor
Plzeňský
před 2 dny
Vyhovuje Vám organizovat si práci podle svého? Máte zkušenosti s programováním v C#? Láká Vás klidnější prostředí české... zobrazit nabídku»
Java programátor
Jihomoravský
před 2 dny
Máte zkušenosti s vývojem v Java a znáte webové technologie? Chcete se podílet na návrhu webových aplikací a být součástí mezinárodního... zobrazit nabídku»
C++ programátor
Praha
před 2 dny
Jste C++ guru nebo s tímto jazykem pouze začínáte? Obojí je vítané! Chcete-li pracovat na jedinečném projektu s mezinárodním přesahem, tak... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace