Práce v oboru Informační technologie (2162) - strana 5

Informační technologie
C# .NET programátor
Brno
včera
zajímavou práci na HPP platové ohodnocení dle zkušeností a prac. výkonu možnost homeoffice – dle domluvy flexibilní pracovní... zobrazit nabídku»
Operátor pořizování dat
Moravskoslezský
před 2 dny
Vyspělou firemní kulturu společnosti založenou na osobní zodpovědnosti jednotlivce, která přispívá k celkové týmové úrovni společnosti.... zobrazit nabídku»
Technik uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií
Jihomoravský
před 2 dny
Práci na HPP v úspěšné a stabilní společnosti Zajímavé finanční ohodnocení Pracovní dobu od 8 do 16 hodin zobrazit nabídku»
Programátor, analytik
Jihomoravský
před 2 dny
zajímavou práci na HPP ve společnosti s dlouholetými zkušenostmi podporu při plnění Vašich úkolů výborné finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Junior programátor CRM
Jihomoravský
před 2 dny
Baví Vás C# ? Chcete se posunout ve Vaší kariéře směrem k mezinárodním projektům? Láká Vás využítí anglického jazyka? Je pro Vás... zobrazit nabídku»
Senior software engineer
Ústecký
před 2 dny
Location: AGC Flat Glass Czech a.s., Headquaters, Sklářská 450, 416 74 Teplice, Czech Republic The Role/Job : As a Software engineer your main... zobrazit nabídku»
.NET specialista
Moravskoslezský
před 2 dny
Máte zkušenost se zajímavým projektem v .NET? Nechybí Vám nadšení a zájem o moderní technologie? Píšete přehledný kód? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
IT security manager
Olomoucký
před 2 dny
Globální společnost působící po celém světě hledá top manažera v oblasti IT bezpečnosti. Vaší pracovní náplní bude: - vedení... zobrazit nabídku»
Koordinátor vývoje - rádia, infotainment
Mladá Boleslav
před 2 dny
Hledáme někoho se zájmem o nové technologie a oblast vývoje v automotive. Konkrétně můžete zasahovat do vývoje nové infotainment jednotky a... zobrazit nabídku»
SAP Administrátor / Konzultant - výborné finanční ohodnocení
Praha
před 2 dny
Jste zkušený SAP administrátor s potenciálem konzultanta? Nechce se Vám cestovat po projektech? Chcete využít své zkušenosti? Mít stabilní... zobrazit nabídku»
IT administrátor pro Grafton
Praha
před 2 dny
Hledáme kolegu do našeho IT oddělení! A v našem IT oddělení je spousta prima a veselých lidí. Pokud se chceš naučit spoustu věcí a... zobrazit nabídku»
SW architect for innovative R&D centre
Praha
před 2 dny
For innovative R&D center  we are looking for SW Architect.   Your key responsibilities: Responsibility of technical design and architecture... zobrazit nabídku»
SAP BO/BW Consultant
Středočeský
před 2 dny
What do we need from you? You will be focused on SAP technical delivery using BO/BI modules You will provide consultancy and mentoring on... zobrazit nabídku»
Studuješ VŠ? Pojď na 1/2 úvazku vyvíjet embedded a IoT
Praha
před 2 dny
Jsi VŠ student (anebo čerstvý absolvent) a chceš se přiučit praxí? Láká Tě nastartovat svoji kariéru pro zbrusu novou R&D společnost s... zobrazit nabídku»
Vyhrazeno pro seniorní vývojáře HTML5/ JavaScript
Praha
před 2 dny
Baví Vás vyvíjet? S HTML5 a JavaScriptem si tykáte? Chcete pracovat pro stabilní a mezinárodně úspěšnou společnost a mít přístup k... zobrazit nabídku»
Business analytik junior – digitální služby
Praha
před 2 dny
Náplň práce: Business analýza procesů v oblasti internetového a mobilního bankovnictví Nastavování datových a informačních toků a... zobrazit nabídku»
Enterprise Data Modeler – TOP projekty v ČR
Praha
před 2 dny
Máte chuť pracovat v prostředí TOP mezinárodní společnosti a máte předchozí zkušenost s datovým modelováním? Chcete se podílet na... zobrazit nabídku»
DWH Business Analytik – TOP projekty v ČR
Praha
před 2 dny
Máte chuť pracovat v prostředí TOP mezinárodní společnosti a komunikovat s klienty předních firem? Máte předchozí zkušenost s DWH a... zobrazit nabídku»
Experienced android freak - start of new project + Home Office
Praha
před 2 dny
Vývoj Android aplikací máte pod palcem a je to Váš největší koníček? Láká Vás prostředí mezinárodní, dynamické firmy, která Vám... zobrazit nabídku»
Java Developers in Prague + great Home Office possibilities
Praha
před 2 dny
Je Java jako Váš mateřský jazyk a hledáte novou profesní výzvu? Legacy kódu dáváte košem a preferujete oporu nejmodernějších... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace