Práce v oboru Informační technologie (2023) - strana 5

Informační technologie
Webový administrátor
Praha
dnes
Možnost participovat na zajímavých projektech Pracovní příležitost na plný úvazek Skvělý tým kolegů, kteří jsou profesionály ve... zobrazit nabídku»
Programátor PLC
Praha
dnes
- zázemí stabilní technologické společnosti - přátelský pracovní kolektiv - práci na zajímavých projektech - firemní číslo s... zobrazit nabídku»
Umíte říct zaměstnavateli NE?
Praha
dnes
Pracujeme na mnoha projektech s velkými společnostmi, nejvíce v Technických a IT oblastech. Proto rád promluvíme s technologicky schopnými... zobrazit nabídku»
IT Administrátor - ERP systém -
Ostrov nad Ohří
dnes
Odpovědnost za funkčnost sítě a IT vybavení administrace ERP systému příprava a rozvíjení firemního intranetu na bázi MS Sharepoint... zobrazit nabídku»
C/C++ Programátor
Rožnov pod Radhoštěm
dnes
Zaměstnavatele Vám nabízí možnost získání kvalitních pracovních zkušenosti z realizace zajímavého projektu, další odborné... zobrazit nabídku»
Embedded SW Engineer - vhodné i pro absolventy VŠ
Rožnov pod Radhoštěm
dnes
Zaměstnavatel Vám nabídne možnost získat kvalitní pracovní zkušenosti při realizaci velkých a zajímavých projektů pro převážně... zobrazit nabídku»
SW Quality Engineer
Rožnov pod Radhoštěm
dnes
Nabídka zaměstnavatele - Finanční ohodnocení 35 – 60.000,- CZK ( dle předchozích zkušeností) - Možnost pracovat až polovinu pracovní... zobrazit nabídku»
SAP Base Specialist
Česká Lípa
dnes
Práci v mladém kolektivu Silné zázemí mezinárodní společnosti Benefity 13. a 14. Plat Flexipasy Výhodný tarif u společnosti... zobrazit nabídku»
Aplikační specialista
Česká Lípa
dnes
Práci v mladém kolektivu Silné zázemí mezinárodní společnosti Benefity Osobní a profesní růst Pracoviště Česká Lípa zobrazit nabídku»
Grafik s přesahem do UX - senior
Pardubice
dnes
Stabilní práci v úspěšné společnosti. Práci na zajímavých projektech. Klimatizované kanceláře v Pardubicích. Svobodnou firemní... zobrazit nabídku»
Konstruktér - absolvent [částečný úvazek]
Teplice
dnes
- moderní systémy a pracovní prostředí - mladý kolektiv - maximálně otevřený přístup - perfektní proškolení - možnost získat... zobrazit nabídku»
Servisní technik/ Programátor PLC
Mladá Boleslav
dnes
* zázemí mezinárodní společnosti * přístup k nejmodernějším technologiím a práci v příjemném kolektivu špičkových odborníků... zobrazit nabídku»
Business Intelligence (BI) Expert
Praha / ČR
dnes
Nadstandardní již fixní ohodnocení odpovídající významu pozice. Variabilní složka v závislosti na osobním výkonu. Zázemí... zobrazit nabídku»
Projektant elektro + měření a regulace (EVČ, Pardubice)
Pardubice
dnes
Perspektivní pracovní pozici v prostředí úspěšné stabilní české společnosti, která je členem holdingu ČEZ. Motivující finanční... zobrazit nabídku»
SAP mm/wh konzultant
u klientů v kombinaci s Prahou a home office
dnes
Nástup ihned nebo po dohodě. Trvalý pracovní poměr na plný úvazek. Zázemí prosperující společnosti, příjemné prostředí. Tým... zobrazit nabídku»
TOP pozice v oboru 3D modelování, konstrukce, vývoje
Pardubice
dnes
Práce ve stabilní rostoucí české společnosti. Předpoklad odborného růstu. Nadstandardní motivující finanční ohodnocení.... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - průmyslová automatizace
Mladá Boleslav
včera
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá průmyslovou automatizací, vývojem a implementací vlastních AGV systémů, technologickými a... zobrazit nabídku»
Specialista pro mobilní a webové aplikace
Olomoucký
včera
* Práce na zahraničních projektech * 5 týdnů dovolené * Příspěvky na stravování * Mobilní telefon s příspěvkem na tarif * Možnost... zobrazit nabídku»
Systémový administrátor
Jihomoravský
včera
* Systém kafetérie * Příspěvek na stravování * Kurzy profesního vzdělávání * Pružnou pracovní dobu * Místo pracoviště: Brno zobrazit nabídku»
IT analytik/ IT analyst v rizikovém kapitálu
Praha
včera
* motivující mzdové ohodnocení * možnost cestovat (Malajsie, Bali, Mexiko, Austrálie, apod.) * flexibilní pracovní doba * další benefity... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Dojíždět za prací je pro hodně lidí otrava. Je dobré spočítat si, jestli se vyplatí

Čechům obecně se moc za prací stěhovat nechce. Pokud jim nic jiného nezbývá, tak ještě...

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace