Práce v oboru Informační technologie (1929) - strana 5

Informační technologie
Junior .NET /C# programátor - vhodné pro studenty/absolventy VŠ
Praha, Jičín, Ostrava, Brno, Humpolec
dnes
Nabídka zaměstnavatele: - Možnost získat kvalitní zkušenosti při vývoji nového IS - Získání praktických zkušeností s... zobrazit nabídku»
Programátor PLC
Praha
dnes
- zázemí stabilní technologické společnosti - přátelský pracovní kolektiv - práci na zajímavých projektech - firemní číslo s... zobrazit nabídku»
Asp.net Developer
OSTRAVA
dnes
Práce ve významné mezinárodní společnosti. Velmi dobré platové ohodnocení. Možnost karierního růstu. Benefity aj. zobrazit nabídku»
C/C++ Programátor
Rožnov pod Radhoštěm
dnes
Zaměstnavatele Vám nabízí možnost získání kvalitních pracovních zkušenosti z realizace zajímavého projektu, další odborné... zobrazit nabídku»
Testování SW - mimořádná nabídka pro absolventy VŠ
Rožnov pod Radhoštěm
dnes
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností, při realizaci projektů pro... zobrazit nabídku»
SW Quality Engineer
Rožnov pod Radhoštěm
dnes
Nabídka zaměstnavatele - Možnost pracovat až polovinu pracovní doby v rámci home office - Pružná pracovní doba - Příspěvek na relokaci... zobrazit nabídku»
Odborný pracovník / manažer e-marketingu (FOMEI, Hradec Králové)
Hradec Králové
dnes
Perspektivní pracovní pozici v prostředí dynamicky rostoucí české společnosti s mezinárodním přesahem. Obor s nejmodernějšími produkty... zobrazit nabídku»
PPC Specialista
Pardubice
dnes
K tomu nabízíme Práci ve firmě patřící mezi pár společností v ČR, které jsou certifikovaným Google Premier Partnerem. Díky tomu máme... zobrazit nabídku»
Vedoucí odboru informačních a komunikačních technologií
Hradec Králové
dnes
Samostatnou a vysoce odpovědnou práci, odpovídající finanční ohodnocení podle zkušeností kandidáta, podíl na HV podniku, zázemí... zobrazit nabídku»
IT Business Analytik/-čka pro oblast mobilního vývoje Praha
Praha
včera
pozici s vysokou mírou samostatnosti a zodpovědnosti perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní společnosti ... zobrazit nabídku»
IT podpora s angličtinou (plný i zkrácený úvazek)
Nové Město nad Metují
včera
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv - pozici i pro méně zkušené uchazeče, možnost rozvoje v rámci společnosti -... zobrazit nabídku»
Absolventi pozor – Hľadá sa Linux Administrátor
Jihomoravský
včera
Anotácia Hľadáme začínajúceho správcu Linux systémov. Ak máš skúsenosti s administrátorskou činnosťou, orientuješ sa v technológiách... zobrazit nabídku»
Junior JavaScript Developer
Jihomoravský
včera
Anotácia Príležitosť nielen pre skúsených vývojárov! Hľadáme programátora pre vývoj hier. Pracovať budeš na rôznorodých a... zobrazit nabídku»
PHP Developer
Jihomoravský
včera
Anotácia Máš skúsenosti s PHP a hľadáš novú výzvu? Nebaví Ťa robiť stále dokola to isté a chceš sa stať súčasťou stabilnej... zobrazit nabídku»
PHP Developer
Jihomoravský
včera
Anotácia Máš skúsenosti s PHP a hľadáš novú výzvu? Nebaví Ťa robiť stále dokola to isté a chceš sa stať súčasťou stabilnej... zobrazit nabídku»
Full Stack Web Developer
Praha
včera
Pro našeho klienta, dynamicky rostoucí společnost poskytující služby v oblasti vizuální komunikace a internetových řešení, hledáme... zobrazit nabídku»
PHP programátor
okr. Olomouc
včera
* flexibilní pracovní doba * 25 dní dovolené * firemní benefity (příspěvek na stravování, měsíční a půlroční odměny, čtvrtletní... zobrazit nabídku»
IT support microsoft (45 – 55.000,- Kč)
Jihomoravský
včera
*Zajímavý systém odměn. *Příspěvek na dopravu. *Referentské auto k dispozici. *Týden dovolené na víc. *Možnost profesního... zobrazit nabídku»
IT technik - onsite support
Praha
včera
Co Vám za to rádi nabídneme: 25 dní dovolené, 3 sickness days, příspěvek na sport, příspěvek na dopravu, stravenky, systém benefitů... zobrazit nabídku»
Koordinátor/ka do dispečinku IT oddělení
Praha
včera
Co vám za to rádi nabídneme přátelské prostředí s milými kolegy, zázemí velké mezinárodní společnosti, bohatý balíček benefitů... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Platy šly v Česku nahoru, alespoň to tvrdí statistici

Průměrná mzda v Česku jde nahoru. Ve třetím čtvrtletí meziročně vzrostla o 1 170 korun na...

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace