Práce v oboru Informační technologie (2200) - strana 5

Informační technologie
Junior IT Engineer
Praha
před 2 dny
International reliable and successful company. Friendly team, modern environment. Mobile phone, notebook. 5 weeks of holidays. Meal vouchers.... zobrazit nabídku»
BI / DWH / DB Developer - Zlín
Zlín
před 2 dny
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
QA Specialist - Zlín
Zlín
před 2 dny
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
SharePoint Administrator
Praha
před 2 dny
Umíš s SharePointem na úrovni administrátora? Vyznáš se v požadavcích na jeho bezpečnost? Znáš platformu Nintex Workflow? Chceš se... zobrazit nabídku»
Simulace průmyslových robotů
Středočeský kraj
před 2 dny
Roční výkonové prémie 25 dní dovolené Příspěvek zaměstnavatele na stravování Příspěvek zaměstnavatele na životní... zobrazit nabídku»
Programátor CRM systému
Jihomoravský
před 2 dny
Chcete se naučit kódit CRM systém ve Vašem oblíbeném jazyce C#? Máte chuť pracovat a učit se od ostřílených profíků? Komunikace v... zobrazit nabídku»
PHP Developer
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost dodávající komplexní řešení na trhu internetových technologií se specializací na rezervační systémy,... zobrazit nabídku»
Systémový specialista (30-35k)
Brno
před 2 dny
- 5 týdnů dovolené - příspěvek na připojištění - podpora při vzdělávání - příspěvek na stravování - doprava z centra Brna... zobrazit nabídku»
Specialista IT podpory
Zlínský
před 2 dny
Máte přehled v oblasti informačních technologií a domluvíte se anglicky? Chcete pracovat v přátelském prostředí s nejnovějšími... zobrazit nabídku»
IT system administrátor
Zlínský
před 2 dny
Máte administrátorskou znalost operačních systémů? Dokážete řešit nastalé problémy? Máte přehled v oblasti sítí a databázových... zobrazit nabídku»
Administrátor windows serverů
Jihomoravský
před 2 dny
Máte zkušenosti s technickou podporou a správou serverů? Mluvíte plynně anglicky? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti, kde se můžete... zobrazit nabídku»
Produktový manager v IT
Moravskoslezský
před 2 dny
Máte pracovní zkušenosti v oblasti Workspace services? Zajímáte se o trendy v IT? Dokážete komunikovat v angličtině? Pak zašli svůj... zobrazit nabídku»
Obchodní manager
Praha
před 2 dny
- příjemné pracovní prostředí v rostoucí společnosti - motivující platové ohodnocení - mobilní telefon, PC, stravenky - služební... zobrazit nabídku»
SW Tester - Zlín
Zlín
před 2 dny
Možnost profesního růstu v přátelském kolektivu Dlouhodobá perspektiva Pracovní uplatnění v oblasti nejnovějších informačních... zobrazit nabídku»
3D Designer Junior
okr. Chomutov
před 2 dny
Na oplátku od nás očekávej: * pro tuto juniorskou pozici nabízíme nadprůměrné platové ohodnocení. * to ale není vše - mimo tvou... zobrazit nabídku»
Tester/testerka - studentská pozice
Pardubice
před 2 dny
Možnost dalšího kariérního postupu. Odpovídající mzdové ohodnocení s možností finanční růstu. Možnost dalšího osobního a... zobrazit nabídku»
Java developer - senior
Moravskoslezský
před 2 dny
* výborné platové podmínky * širokou škálu zaměstnaneckých benefitů * 5 týdnů dovolené / rok a sick days * možnost profesního růstu... zobrazit nabídku»
HW designer/hw developer #6200507 (Praha, CZ)
Praha
před 2 dny
People Consulting s.r.o. Máte zájem být u zrodu nejnovějších technologií v oblasti automotive? Pro našeho významného klienta hledáme... zobrazit nabídku»
IT Helpdesk specialist with French - 3551
Praha
před 2 dny
For our client,well established international business company, we are looking for a candidate for a position of „IT Helpdesk specialist with... zobrazit nabídku»
IT support with english - 3590
Praha
před 2 dny
For our client,well established international business company, we are looking for a candidate for a position of „IT support specialist with... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace