Práce v oboru Informační technologie (2124) - strana 50

Informační technologie
Service desk analyst s němčinou
Jihomoravský
před 2 měsíci
Hledáte uplatnění v IT oboru a mluvíte plynule německy? Chcete být součástí mezinárodní společnosti, kde se můžete dále profesně... zobrazit nabídku»
Databázový administrátor
Brno
před 2 měsíci
* administrativní podpora IS * analyzování, vyvíjení a implementování nových projektů do IS společnosti * vyhodnocování dat a statistika... zobrazit nabídku»
IT konzultant - realizace zakázek (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Baví Vás IT a hledáte pestrou práci, kde uplatníte své organizační a komunikační schopnosti? Hledáme technicky zdatné konzultanty pro... zobrazit nabídku»
SW vývojář s AJ a základy OOP - Java inkubátor (30.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Skvělá příležitost nastartovat kariéru vývojáře v jazyce Java u mezinárodní společnosti, která se rozhodla "naučit" nadějné... zobrazit nabídku»
Java web Developer (od 25.000 Kč)
Moravskoslezský, Zlínský
před 2 měsíci
!!! Skvělá příležitost i pro začínající vývojáře webového systému na platformě Java EE. Hledáme na plný úvazek programátora /... zobrazit nabídku»
DevOps specialista
Jihomoravský
před 2 měsíci
Chtěli byste se podílet na vývoji moderních aplikací? Nechcete mít monotónní práci a baví Vás navrhovat vhodná řešení? Zašlete nám... zobrazit nabídku»
SAP konzultant/ka s AJ - Junior (50.000 - 65.000 Kč)
Praha
před 2 měsíci
Hledáte mladý, přátelský kolektiv a zajímavou různorodou práci na projektech v ČR i v zahraničí? Nejsou Vám úplně cizí finanční... zobrazit nabídku»
Solution expert
Olomoucký
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s analýzou a tvorbou systémových řešení? Rád/a byste pracoval/a v mezinárodní společnosti? Komunikace v anglickém jazyce... zobrazit nabídku»
.NET Developer
Brno
před 2 měsíci
Would you like to: Develop one of the core product of successful international company. Work also on different projects for external clients Take... zobrazit nabídku»
IT | referent infrastruktury
Liberec
před 2 měsíci
Servery, sítě, WMware, SAP.. se vším máte zkušenosti? Pak se neváhejte a kontaktujte nás! Na pozici IT | REFERENT INFRASTRUKTURY bude... zobrazit nabídku»
IT specialista analytik
Praha
před 2 měsíci
Baví Vás analyzovat IT infrastrukturu. Není Vám cizí programování? Zajímáte se o práci s HW? Pokud je vaše odpověď ano, pak hledáme... zobrazit nabídku»
IT specialista security
Praha
před 2 měsíci
Baví Vás práce na analýze bezpečnostních hrozeb? Rádi hledáte a prověřujete informace? Zajímáte se o IT security? Pokud je vaše... zobrazit nabídku»
Support specialist 1ST level
Jihomoravský
před 2 měsíci
Láká Vás prostředí mezinárodní firmy? Chtěli byste nastartovat svoji kariéru v oblasti IT? Anglický jazyk pro Vás není problém? Tak to... zobrazit nabídku»
FPGA test engineer
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s testováním a hledáte možnost, kde je využít a posunout se dál? Chcete se podílet na nových mezinárodních projektech?... zobrazit nabídku»
Administrátor windows serverů
Jihomoravský
před 2 měsíci
Chtěli byste pracovat v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti v oblasti IT? Mluvíte plynně anglicky? Chcete pracovat v mladém a... zobrazit nabídku»
Project manager in electronics
Jihomoravský, Vysočina, Zlínský
před 2 měsíci
Duties and responsibilities Establish project schedule, financial parameters and technical requirements, managing project from initiation... zobrazit nabídku»
ERP specialist - SAP basis
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s administrací systému SAP? Komunikace v anglickém jazyce pro Vás není problém? Pošlete nám svůj životopis ještě... zobrazit nabídku»
Programátor webových aplikací
Prostějov
před 2 měsíci
* Návrh a programování softwaru na základě požadavků klienta * Testování a modifikace softwaru * ověřování statutu softwarových chyb *... zobrazit nabídku»
Databázový vývojář / BI specialista (40.000 - 65.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máš zkušenosti o oblasti datových skladů? Ovládáš dobře SQL a C# ti není cizí? Využij šanci a zúroč svoje zkušenosti v moderní... zobrazit nabídku»
Java Developer - speciální systémy (50.000 - 90.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Zkušení kolegové uvádí, že dokud nepracovali zde, mysleli si, že dělali vývoj na zajímavých projektech - dnes už vědí, že zajímavé... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace