Práce v oboru Informační technologie (2638) - strana 50

Informační technologie
C# programátor s cestováním
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte dobrou znalost anglického jazyka a umíte programovat v jazyku C#? Zajímalo by Vás vycestovat za zákazníky do celého světa? Hledáte... zobrazit nabídku»
Java embedded programátor
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete pracovat v úspěšné mezinárodní společnosti? Máte zkušenosti s vývojem softwaru a umíte programovat v jazyku Java? Pokud ano, pak je... zobrazit nabídku»
Java programátor
Jihomoravský
minulý měsíc
Umíte programovat v jazyku Java a máte dobré znalosti databází? Máte zkušenosti s webovým vývojem a domluvíte se anglicky? Chcete pracovat... zobrazit nabídku»
Java programmer
Jihomoravský
minulý měsíc
Do you know programming in language Java and have a good knowledge of databases? Do you speak English? Do you want to work for a stable company? Then... zobrazit nabídku»
Programátor C++
Jihomoravský
minulý měsíc
Rádi byste pracovali na zajímavých projektech jako programátor? Komunikujete Anglicky a máte znalost programovacího jazyku C/C++? Preferujete... zobrazit nabídku»
Programmer C++
Jihomoravský
minulý měsíc
Do you like work on interesting international projects as a programmer? Are you able to communicate in English and do you know programming language... zobrazit nabídku»
Tester
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s testováním softwaru? Umíte se ponořit do hloubi problému a rádi spolupracujete v rámci týmu? Pokud ano, tato nabídka je... zobrazit nabídku»
Lead developer C#
Jihomoravský
minulý měsíc
Do you want to work for a dynamic and international company in the field of IT? Do you have good knowledge of the English language? Do you have... zobrazit nabídku»
Java developer
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste zapáleným Java programátorem? Láká Vás prostředí rychle rostoucí české společnosti? Hledáte novou pracovní výzvu s možností... zobrazit nabídku»
Java developer -IS
Jihomoravský
minulý měsíc
Baví Vás programování v Javě? Máte za sebou komerční zkušenost v oblasti vývoje SW? Láká Vás prostředí rychle rostoucí české... zobrazit nabídku»
Java programátor - cloud
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste zapáleným Java programátorem? Hledáte novou pracovní výzvu s možností práce na zajímavých projektech? Hledáme právě Vás! JAVA... zobrazit nabídku»
Programátor C#
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete pracovat s moderními technologiemi ve stabilní české společnosti? Umíte programovat v jazyce C# a chcete se podílet na zajímavých... zobrazit nabídku»
Senior programátor C#/C++
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete pracovat v úspěšné české společnosti? Máte zkušenosti s programovacím jazykem C# a frameworkem .NET? Chtěli byste se podílet na... zobrazit nabídku»
Absolvent - programátor .NET
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte výbornou orientaci v IT technologiích? Chcete používat angličtinu na denní bázi? Jste nadšený absolvent a chcete programovat v jazyku... zobrazit nabídku»
Senior programátor .NET
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte vzdělání v oboru IT? Jste zkušený programátor .NET? Rádi byste v práci využívali anglický jazyk? Pokud ano, tato pozice je vhodná... zobrazit nabídku»
Developer automatizovaných testů
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s tvorbou automatizovaných testů a rádi byste své zkušenosti využili při zajímavém projetu? Máte zkušenost s prací s... zobrazit nabídku»
Developer OF automated testing
Jihomoravský
minulý měsíc
Are you experienced in testing? Are you experienced with operating system Linux? Do you have good knowledge of Python or Ruby? Do you speak... zobrazit nabídku»
Security specialist
Jihomoravský
minulý měsíc
Do you enjoy solving of technical problems? Are you familiar with server operating systems and Active Directory? Would you like to work in very... zobrazit nabídku»
Solution architekt
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste zkušeným analytikem? Rozumíte software architektuře a máte praxi v integraci informačních systémů? Hledáte velkou výzvu a možnost... zobrazit nabídku»
Specialista v oblasti security
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte bohaté zkušenosti v oblasti IT a vždy Vás naplňovalo řešení technických problémů? Práce se serverovými operačními systémy a... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace