Práce v oboru Informační technologie (2178) - strana 50

Informační technologie
Data Warehouse Developer
okr. Olomouc
minulý měsíc
* práce v moderní, prestižní, dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti * příjemné a moderní pracovní prostředí *... zobrazit nabídku»
Helpdesk support – junior
Jihomoravský
minulý měsíc
Máš všeobecný přehled v IT a aktivně se o tuto oblast zajímáš? Máš chuť se učit a dál se rozvíjet? Denní komunikace v angličtině ti... zobrazit nabídku»
Etický hacker
Praha
minulý měsíc
Jsi nadšencem do informační bezpečnosti? Máš konexe a víš, jak to chodí na undergroundových fórech nebo dark netu? Jestli jsi badatel,... zobrazit nabídku»
IT specialista/vhodné pro absolventy
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte výbornou znalost anglického jazyka? Rádi byste vyvíjeli systém pro mezinárodní společnost? Orientujte se v databázích a máte znalost... zobrazit nabídku»
IT specialista integračních služeb
Moravskoslezský
minulý měsíc
Chcete se stát součástí týmu pracovníků mezinárodní společnosti? Komunikace v anglickém jazyce pro Vás není problém? Máte porozumění... zobrazit nabídku»
Java programátor senior
Jihomoravský
minulý měsíc
Konica Minolta v Brně otvírá nové inovační centrum (Business Innovation Centre - http://bic.konicaminolta.eu/), staňte se jeho... zobrazit nabídku»
JavaScript frontend developer
Olomoucký
minulý měsíc
Are you experienced web developer? Do you want to expand your horizon in stable international company? If your answer is possitive, send us your CV... zobrazit nabídku»
Tester
Praha
minulý měsíc
Máte zkušenosti s testováním softwaru a baví vás zkoušet nové postupy a nástroje? Chcete se naučit automatické testování a dorozumíte se... zobrazit nabídku»
2nd level support MS servers
Jihomoravský
minulý měsíc
Would you like to work for a dynamic and international company in the field of IT? You have an excellent command of the English language? We are... zobrazit nabídku»
Java programátor
Jihomoravský
minulý měsíc
Máš zkušenosti v programování v Java a k tomu tě baví grafické nástroje? Chceš pracovat pro stabilní společnost s atmosférou start-upu,... zobrazit nabídku»
Webový vývojář
Jihomoravský
minulý měsíc
Máš komerční zkušenost s vývojem v JavaScriptu? Programování v HTML5 ovládáš na pokročilé úrovni? Chceš pracovat v moderních a... zobrazit nabídku»
Správce IS a aplikací ERP
Ústeckoorlicko
minulý měsíc
- nabízíme dlouhodobé uplatnění v oblasti správy a rozvoje ERP systému výrobní společnosti  - odborný růst  a perspektivu - stabilní... zobrazit nabídku»
Podpora helpdeskového systému (25 - 35.000,- Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s podporou BMC Remedy nebo jiných helpdeskových systémů? Mluvíte dobře anglicky? Láká Vás práce v úspěšné... zobrazit nabídku»
IT podpora s holandštinou
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete být součástí mezinárodní významné společnosti? Zajímáte se o dynamicky rozvíjející se IT technologie? Umíte výborně holandsky?... zobrazit nabídku»
Product owner
Jihomoravský
minulý měsíc
Máš zkušenosti s rolí Product Ownera a znáš scrumové principy? Nebojíš se mluvit anglicky a láká Tě v rámci práce občas vycestovat?... zobrazit nabídku»
Nepřímý nákupčí
okres Litoměřice
minulý měsíc
Orientuješ se v číslech? Jsi rád/a v kontaktu s lidmi? Komunikovat v angličtině pro Tebe není problém? Do litoměřického okresu hledáme... zobrazit nabídku»
Programátor PLC se Simaticem - J25515
okr. Olomouc
minulý měsíc
* zázemí významné a neustále se rozvíjející společnosti * odpovídající mzdové ohodnocení a motivační program * samostatnou a... zobrazit nabídku»
Specialista MS excel
Praha
před 2 měsíci
Zvládáš MS Excel levou zadní? Baví tě práce s databázemi a chceš se zdokonalit v jazyce SQL? Láká tě se stát důležitým článkem při... zobrazit nabídku»
Senior SAP administrátor
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s administrací systému SAP? Komunikace v anglickém jazyce pro Vás není problém? Láká Vás práce na mezinárodním projektu?... zobrazit nabídku»
3rd level support
Jihomoravský
před 2 měsíci
Are you experienced operation system and server administrator? Can you speak advanced English? Do you want to improve your skills in a stable... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace