Práce v oboru Informační technologie (2462) - strana 50

Informační technologie
Programátor, front-end, start-up Olomouc
Olomouc
minulý měsíc
IT START-UP v OLOMOUCI!!! Jste programátor, který je expertem ve front-end technologiích - HTML, CSS3, Javascript? Umíte používat PHP7 nebo... zobrazit nabídku»
Programátor PHP
Olomoucký
minulý měsíc
Jste zkušený programátor PHP a domluvííte se anglicky? Pak pokračuj dále! Co budete dělat: - zajištovat programátorské činnosti v jazyce... zobrazit nabídku»
Analytik IS
Hradec Králové
minulý měsíc
Vyznáte se ve správě IS? Máte povědomí o MS SQL? A umíte mluvit anglicky? Tato pozice je přímo pro Vás! Co Vás čeká? * správa IS,... zobrazit nabídku»
Vývojář/developer - webové aplikace|vhodné i pro absolventy| až 45 000 KČ...
Ostrava
minulý měsíc
! PROGRAMÁTOŘI ! VÝVOJÁŘI ! ABSOLVENTI ! POZOR ! Nosíš na sobě neustále flanelovou košili a tvůj nejlepší přítel je tvůj notebook?... zobrazit nabídku»
Embedded software developer
Praha
minulý měsíc
Are you proficient in C or C++? Would you like to work in the field of industrial automation/automotive electronic systems/smart energy monitoring... zobrazit nabídku»
.NET software engineer
Jihomoravský
minulý měsíc
Jsi zběhlý v .NET technologiích a programování je tvůj denní chleba? Umíš anglicky a chceš jazyk aktivně používat? Láká tě práce na... zobrazit nabídku»
Analytik v IT
Zlínský
minulý měsíc
Dokážeš převést požadavek zákazníka do řeči programátorů? Baví Tě zadávat a řídit úkoly a koordinovat činnosti? Máš zkušenosti s... zobrazit nabídku»
Android vývojář
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete se podíle na vývoji mobilních aplikací? Máte zkušenosti ve vývoji v rámci Androidu? Chcete pracovat na zajímavých projektech? Staňte... zobrazit nabídku»
DWH programátor Olomouc
Olomoucký
minulý měsíc
Máte zkušenost s programováním v PL/SQL a Oracle databázi? Rád byste pracoval v moderním prostředí mezinárodní společnosti? Lákají Vás... zobrazit nabídku»
Developer C / C++
Jihomoravský
minulý měsíc
Do you have good knowledge of programming language C / C ++ and experience in embedded software development? Would you like to use your knowledge of... zobrazit nabídku»
Java developer
Jihomoravský
minulý měsíc
Are you experienced in developing in Java and have some knowledge of web technologies? Do you want to participate in the design of web applications?... zobrazit nabídku»
Java vývojář
Jihomoravský
minulý měsíc
Máš zkušenost s vývojem v jazyku Java a znalost některých webových technologií? Máš chuť se podílet na designu webových aplikací?... zobrazit nabídku»
Aplikační podpora – Junior
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Máte analytické myšlení a ovládáte systém Linux/Unix? Rád komunikujete s lidmi? Pak hledáme právě Vás! Silná mezinárodní společnost... zobrazit nabídku»
Application support linux
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Are you analytical thinking person with knowledge of Linux? Do you like to communicate with people and help others? Then we are looking for you! Send... zobrazit nabídku»
C# software engineer senior
Jihomoravský, Moravskoslezský
minulý měsíc
Are you experienced in the programming language C#? Do you want to work on a new code in the context of a stable project? Do you want to work in a... zobrazit nabídku»
Java developer SR.
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Do you have experience with Java programming and web technologies? Would you like to work for a strong international company known all over the world?... zobrazit nabídku»
Specialista IT podpory
Nučice U Prahy
minulý měsíc
* Podporu při vašem vzdělávání a profesním růstu (nadstandardní možnost vzdělání v IT oboru) * Propracovaný plán zaškolení, který... zobrazit nabídku»
Programátor, 30000-40000 Kč
Plzeň - jih
minulý měsíc
Chtěli byste vyvíjet a vést nové projekty? Vidět jak se z plánu stává skutečnost? Máte příležitost stát se členem týmu specialistů,... zobrazit nabídku»
Konzultant služeb zákazníkům - business
Louny
minulý měsíc
Poohlížíte se po nové práci? Hledáme proaktivní a schopné pracovníky do call centra v Lounech na pozici Konzultant služeb zákazníkům -... zobrazit nabídku»
.NET programátor
Moravskoslezský
minulý měsíc
Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Máte zkušenosti s programováním v .NET? Disponujete znalostí a praxí v... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace