Práce v oboru Informační technologie (2393) - strana 50

Informační technologie
2nd level support MS servers
Jihomoravský
minulý měsíc
Would you like to work for a dynamic and international company in the field of IT? You have an excellent command of the English language? We are... zobrazit nabídku»
Java programátor
Jihomoravský
minulý měsíc
Máš zkušenosti v programování v Java a k tomu tě baví grafické nástroje? Chceš pracovat pro stabilní společnost s atmosférou start-upu,... zobrazit nabídku»
Senior IT Tester
Praha
minulý měsíc
* Kreativní a rozmanitou práci na různorodých projektech * Flexibilní pracovní dobu, možnost využívání home-office * Zajímavé... zobrazit nabídku»
Vývojář softwaru
Pardubicko
minulý měsíc
- zajímavá a náročná práce v týmu odborníků - přátelský kolektiv - osobní a odborný růst - možnost účasti na unikátních projektech... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality nových projektů
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Náplň práce: Kontaktní osoba za projektovou kvalitu ve vztahu k zákazníkovi Vedení projektu ze strany APQP procedur Klíčová osoba... zobrazit nabídku»
IT specialista
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Pro našeho klienta, výrobní společnost v okrese Hradec Králové, hledáme vhodné kandidáty na pozici IT SPECIALISTA Požadujeme:... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu vývoje elektrických systémů
Plzeň
minulý měsíc
zázemí stabilní nadnárodní společnosti pružná pracovní doba hodnocení dle výkonu pracovníka 5 týdnů dovolené široké... zobrazit nabídku»
SW vývojář Tools & Equipment
Plzeň
minulý měsíc
zázemí stabilní nadnárodní společnosti pružná pracovní doba hodnocení dle výkonu pracovníka 5 týdnů dovolené široké... zobrazit nabídku»
IT Specialista SW
okres Rokycany
minulý měsíc
- Zázemí silné a stabilní společnosti - Příspěvky na dopravu - Příspěvky na stravování - Přítomnostní bonus - Dovolená navíc zobrazit nabídku»
JavaScript frontend developer
Olomoucký
minulý měsíc
Are you experienced web developer? Do you want to expand your horizon in stable international company? If your answer is possitive, send us your CV... zobrazit nabídku»
Business consultant - MS dynamics NAV
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s implementací ERP Navision? Zajímají Vás vnitrofiremní procesy? Láká Vás mezinárodní pracovní prostředí a cestování... zobrazit nabídku»
Process Manager pro SAP pp/pm (Třebíč)
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Náplň práce: Přímá podpora procesů SAP R/3 v modulech PP a PM Spolupráce s mezinárodním týmem při tvorbě koncepce a spolupráce na... zobrazit nabídku»
Oracle Developer
Praha
minulý měsíc
MÁME VÁM CO NABÍDNOUT U nás získáte cenné znalosti. Budete mít možnost podílet se na úspěšném rozvoji společnosti a produktu. Stanete... zobrazit nabídku»
IT administrátor, Ostrava
Ostrava
minulý měsíc
Výrobní společnost s dlouholetou tradicí se sídlem v Ostravě hledá schopné uchazeče na pozici IT ADMINISTRÁTOR. Za co budeš... zobrazit nabídku»
Senior SAP administrátor
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s administrací systému SAP? Komunikace v anglickém jazyce pro Vás není problém? Láká Vás práce na mezinárodním projektu?... zobrazit nabídku»
3rd level support
Jihomoravský
minulý měsíc
Are you experienced operation system and server administrator? Can you speak advanced English? Do you want to improve your skills in a stable... zobrazit nabídku»
Android software engineer
Hradec Králové (2 dny v týdnu možnost práce z...
minulý měsíc
- zkušenosti z velkých projektů, o kterých se píše a které používají miliony uživatelů po celém světě - adekvátní plat vč. možnosti... zobrazit nabídku»
Referent IS - programátor intranetu - vhodné pro absolventy
okres České Budějovice
minulý měsíc
- Možnost profesního rozvoje - platové ohodnocení dle praxe a zkušeností - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - možnost... zobrazit nabídku»
IT konzultant
Brno
minulý měsíc
* Budeš komunikovat se zahraničními zákazníky (hlavně v Německu) a tím pádem i hodně cestovat - asi 90% pracovní doby. * Tvým úkolem bude... zobrazit nabídku»
IT Specialista
Žatec
minulý měsíc
Hledáme IT specialistu do výrobní společnosti, který ovládá ERP systémy/SAP! Máte tyto zkušenosti? Pokud jste si odpověděli ano, tak nám... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace