Práce v oboru Informační technologie (2204) - strana 50

Informační technologie
Síťový administrátor
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte dobré analytické myšlení a chtěli byste pracovat na zajímavých projektech ve společnosti provozující síť hotelů ve střední... zobrazit nabídku»
C/C++ programátor
Zlínský
minulý měsíc
Máte praxi s vývojem aplikací v jazyce C/C++, jste samostaní, zodpovědní a rádi pracujete v týmu? Chcete zkusit novou výzvu a podílet se na... zobrazit nabídku»
Process Engineer
Jihomoravský
minulý měsíc
- 13 plat, měsíční i čtvrletní bonusy - Příspěvek na stravování - Týden dovolené navíc - Flexibilní pracovní dobu - Příjemné... zobrazit nabídku»
Zajímavá zkušenost v oblasti implementace SW
Teplice
minulý měsíc
- Spolupodílení se na zajímavém projektu v oblasti IT - Načerpání zkušeností od specialistů, zisk praxe - Zajímavou výši mzdy (110... zobrazit nabídku»
CRM data, reporting & analysis specialist - 35.000,- CZK
Praha
minulý měsíc
Pozice přináší: - Možnost spolupráce na mezin. projektech - Smlouva na dobu určitou na 1 rok, poté na dobu neurčitou - Zázemí mezinárodní... zobrazit nabídku»
Sharepoint specialist
Celá ČR, Jihomoravský
minulý měsíc
Do you enjoy communication with customers and do you have an interest to create a software solution? Are you comfortable in English? Send us your... zobrazit nabídku»
Technický ředitel - průmyslová automatizace a MaR
Pardubicko
minulý měsíc
- seberealizace v tradiční české společnosti dodávající komplexní řešení průmyslové automatizace pro chemický, potravinářský... zobrazit nabídku»
SAP Consultant - Simple finance
Praha
minulý měsíc
We can offer you:  Being part of the biggest IT project in the history of the company and chance to contribute to building of our new future ... zobrazit nabídku»
Business analytik v oblasti bankovnictví s ruským jazykem
Praha
minulý měsíc
Co Vám na oplátku nabídneme? Zajímavou a kreativní práci v dynamickém a multikulturním prostředí Odpovídající finanční... zobrazit nabídku»
Backend developer - Olomouc
Olomoucký
minulý měsíc
Do you have experience in .NET development? Would you like to take new challenge? Are you interested in working in internetional company? Then it is... zobrazit nabídku»
Scrum master
Olomoucký
minulý měsíc
Pracujete v rámci agilního týmu? Máte zkušenost na pozici Scrum Mastera? Rád/a byste se podílel/a na rozvoji firmy, která pracuje na... zobrazit nabídku»
Business consultant - CRM
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti a znalost CRM řešení a SQL databází? Zajímají Vás vnitrofiremní procesy? Láká Vás mezinárodní pracovní prostředí?... zobrazit nabídku»
SW architekt
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenost s návrhem SW architektury a jste zkušený C++ vývojář. Baví Vás analyzovat požadavky a hledat nové řešení? Pokud ano,... zobrazit nabídku»
Java developer
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete pracovat na novém projektu, který ulehčí práci milionům uživatelům? Programujete v Javě a webové technologie Vám nejsou cizí?... zobrazit nabídku»
Developer OF web application
Zlínský
minulý měsíc
Would you like to be to in the development of Web applications? Are you speak English and would you be to creativity? So, you have the chance to get... zobrazit nabídku»
Vývojář webových aplikací
Zlínský
minulý měsíc
Chceš se podílet na vývoji webových aplikací, kde se kreativitě a tvým nápadům meze nekladou? Pak máš možnost zbavit se nudného... zobrazit nabídku»
Java developer
Jihomoravský
minulý měsíc
Co takhle prestižní vývoj webových aplikací v Javě? Produkt, který bude používat uživatelé po celém světě? Pokud chcete být... zobrazit nabídku»
Script engineer
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s programováním ve více jazycích, například C++ či Python? Máte dobré znalosti síťové problematiky a TCP/IP? Mluvíte... zobrazit nabídku»
Senior Java web developer
Praha, Jihomoravský
minulý měsíc
Jste zkušený programátor webových aplikací v jazyce JAVA? Chcete svoje profesionální znalosti uplatnit v rámci mezinárodní společnosti a... zobrazit nabídku»
Konstruktér/Technik zpracování zakázek / vhodné pro absolventy
Frenštát pod Radhoštěm
minulý měsíc
zázemí jedné z největších mezinárodních elektrotechnických společností příležitost k seberealizaci možnost osobního a profesního... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace