Práce v oboru Informační technologie (2208) - strana 50

Informační technologie
Senior Network Analyst
Brno
před 2 měsíci
As a Senior Network Analyst, you will be a part of the Telecommunication team. This role provides support for Internet, voice, video and data... zobrazit nabídku»
Software developer C++
Plzeň
před 2 měsíci
Vyvíjíte v C++ a domluvíte se anglicky? Ano? Hledáme právě Vás, a proto mi pošlete své CV ješte dnes. * zázemí silné mezinárodní... zobrazit nabídku»
Síťový administrátor
Znojmo
před 2 měsíci
Máte dobré analytické myšlení a chtěli byste pracovat na zajímavých projektech ve společnosti provozující síť hotelů ve střední... zobrazit nabídku»
C/C++ programátor
Štípa u Zlína
před 2 měsíci
Máte praxi s vývojem aplikací v jazyce C/C++, jste samostaní, zodpovědní a rádi pracujete v týmu? Chcete zkusit novou výzvu a podílet se na... zobrazit nabídku»
Backend developer - Olomouc
Olomouc
před 2 měsíci
Do you have experience in .NET development? Would you like to take new challenge? Are you interested in working in internetional company? Then it is... zobrazit nabídku»
Business consultant - CRM
Brno
před 2 měsíci
Máte zkušenosti a znalost CRM řešení a SQL databází? Zajímají Vás vnitrofiremní procesy? Láká Vás mezinárodní pracovní prostředí?... zobrazit nabídku»
Java developer
Brno
před 2 měsíci
Chcete pracovat na novém projektu, který ulehčí práci milionům uživatelům? Programujete v Javě a webové technologie Vám nejsou cizí?... zobrazit nabídku»
Sharepoint specialist
Brno
před 2 měsíci
Do you enjoy communication with customers and do you have an interest to create a software solution? Are you comfortable in English? Send us your... zobrazit nabídku»
Software developer C#
Chrudim
před 2 měsíci
Jste aplikačním vývojářem v C# a rád byste se přidal do týmu, který vyvíjí nové funkcionality a rozšíření pro jeden z... zobrazit nabídku»
IT consultant
Chrudim
před 2 měsíci
Jste ekonomicky zaměřen a láká Vás oblast informačních systémů? Hledáme právě Vás, a proto mi zašlete své CV ještě dnes! *... zobrazit nabídku»
Aplikační test engineer
Hradec Králové
před 2 měsíci
Chcete se podílet na testování nejnovějších aplikací, spolupracovat s týmem zkušených programátorů a používat nejmodernější... zobrazit nabídku»
Nové - Junior C++ SW Developer - i absolvent (25.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 měsíci
!!! Mimořádná nabídka pro nadšence do vývoje SW v C++ se zájmem o vývoj řídící části HW zařízení a části pro 2D/3D zpracování... zobrazit nabídku»
IT Admin v R&D
Brno
před 3 měsíci
Baví tě zabývat se problémy, které ostatní nevyřeší? Chceš pracovat v oblastech virtualizace, síťařiny a administrace? Máš povědomí o... zobrazit nabídku»
Junior vývojář C#
Jihomoravský
před 3 měsíci
Baví Tě programování v C# a chceš se v něm dále zdokonalovat? Láká tě práce na projektech v rámci České republiky i zahraničí? Pak... zobrazit nabídku»
Lync/skype for business & exchange specialist
Praha
před 3 měsíci
YOU CAN LOOK FORWARD TO ✔ 5 weeks holiday ✔ Relocation package for EU citizens ✔ Sick days, multisport card, meal vouchers, Cafeteria ✔ Team... zobrazit nabídku»
Technická IT podpora 2. a 3. úrovně
Ostrava
před 3 měsíci
Co Vám nabízíme: · Dobré platové ohodnocení + 10% roční bonusy · Možnost dalšího vzdělávání · 5 týdnů dovolené, 3 sick days,... zobrazit nabídku»
Vývojář C++ pro windows
Praha
před 3 měsíci
Chceš, aby C++ bylo Tvým denním chlebem tak moc, že se Ti o něm v noci zdají sny? My to máme stejně! Neváhej a přidej se k nám, rádi Tě... zobrazit nabídku»
Inženýr/programátor elektro řídících systémů
okres Kolín
před 3 měsíci
Budete mít možnost získat: - smlouvu na dobu neurčitou - konkurenční mzdové ohodnocení - několik zaměstnaneckých benefitů (dovolená... zobrazit nabídku»
.NET junior
Hradec Králové
před 3 měsíci
Dokončil jsi právě školu a chceš naplno rozjet dráhu programátora a zůročit své znalosti ze školní lavice? Řiká ti něco .NET,... zobrazit nabídku»
Programátor webových aplikací v Javě
Přerov
před 3 měsíci
Práce v menší, ale stabilní společnosti, kde panuje neformální prostředí a přátelská atmosféra Množství firemních benefitů (až 30... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace