Práce v oboru Informační technologie (2163) - strana 50

Informační technologie
ASP.NET developer
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Je .NET Vaše nejoblíbenější technologie? Máte zájem pracovat na zajímavých projektech? Chcete být součástí stabilní společnosti?... zobrazit nabídku»
C++ developer (30 - 40.000,- Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
C++ DEVELOPER Máš zkušenost s programováním v C++? Jsi týmový hráč, který je schopný přijmout zodpovědnost za svou práci? Láká tě... zobrazit nabídku»
Administrátor řídících systémů
Plzeňský
minulý měsíc
Máte vzdělání, případně bohaté zkušenosti v oblasti IT? Orientujete se v oblasti počítačových sítí a v administraci Windows serverů.... zobrazit nabídku»
Java programátor
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenost s programovacím jazykem JAVA a C++? Chtěl byste být součástí projektu, který udává vývoj v dopravních systémech? Láká... zobrazit nabídku»
Specialista technické podpory
Jihomoravský
minulý měsíc
Rádi byste se stali členem týmu mezinárodní společnosti a vytvořili technickou podporou pro své kolegy i klienty? Chcete se učit nové... zobrazit nabídku»
Front END developer
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte za sebou úspěšný projekt v JavaScriptu? Disponujete znalostí HTML? Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Programátor Promotic
Ostrava
minulý měsíc
A co Vám nabízíme my? zajímavou a tvůrčí práci v příjemném kolektivu finanční ohodnocení dle prokázaných schopností a zkušeností... zobrazit nabídku»
Java developer - Keep up with latest updates//Prague
Praha
minulý měsíc
YOU CAN EXPECT ✔5 weeks of holidays ✔Friendly and comfortable working environment ✔1-5 Free days for your own free time activities to spend with... zobrazit nabídku»
Sales manager, ERP systémy
Hradec Králové
minulý měsíc
Máte prokazatelnou zkušenost s obchodem a orientujete se v oblasti informačních technologií? Jste obchodník tělem i duší? Hledáme... zobrazit nabídku»
SAP SD specialista
Jihomoravský, Moravskoslezský
minulý měsíc
Je pro Vás zajímavá práce, kde využijete anglický jazyk? Máte zkušenosti se systémem SAP SD? Chtěl/a byste pracovat v prostředí... zobrazit nabídku»
Embedded SW Developer - IoT / Automotive (35.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Naše R&D oddělení zabývající se vývojem a výzkumem moderních aplikací do oblastí IoT / automotive jako jsou např. V2V komunikace, HMI,... zobrazit nabídku»
Specialista IT podpory v Kolíně, až 26000Kč
Kolín
před 2 měsíci
- fixní plat s bonusy - flexibilní 8hodinovou směnu mezi 7:00 - 19:00 - služební auto i na soukromé účely - služební mobilní telefon s... zobrazit nabídku»
SAP BC specialista
Moravskoslezský
před 2 měsíci
perspektivní zaměstnání motivující platové ohodnocení zajištění dopravy do a ze zaměstnání denní výběr z české a korejské kuchyně... zobrazit nabídku»
.NET/C # Developer in Liberec
Liberec
před 2 měsíci
Ready to join the CODING folks? Appreciate in INTERNATIONAL collaboration and work with experienced team of developers? Attach your CV to the... zobrazit nabídku»
Vývojář Java | až 60 000 Kč | i na částečný úvazek
Liberec
před 2 měsíci
Chceš se zapojit do týmu profesionálů a dostat se na novou úroveň v programování JAVA? Přihlaš se do výběrového řízení na pozici... zobrazit nabídku»
Projektový vedoucí | CAD databáze
Mladá Boleslav
před 2 měsíci
Chceš se zapojit do týmu profesionálů a dostat se na novou úroveň v programování JAVA? Přihlaš se do výběrového řízení na pozici... zobrazit nabídku»
Grafik / web designer
Rýnovice
před 2 měsíci
Hledáme novou kolegyni nebo kolegu, kteří by se chtěli zapojiit do přípravy široké škály propagačních materiálů online / offline a dále... zobrazit nabídku»
Vývojář JavaScript
Hradec Králové
před 2 měsíci
Hledáme vývojáře, pro špičkovou společnost ve Východních čechách ! Náplní práce je - vývoj frontend webových aplikací založených... zobrazit nabídku»
C# software engineer junior
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s programovacím jazykem C#? Chtěli byste se podílet na vývoji smysluplného zařízení a posouvat hranice lidského poznání? ... zobrazit nabídku»
Junior programátor C#
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s programovacím jazykem C#? Láká Vás zázemí mezinárodní společnosti? Chcete se podílet na vývoji CRM systému a získat... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace