Práce v oboru Informační technologie (2124) - strana 51

Informační technologie
Developer for Design Tools / Frameworks (28.000 - 43.000 Kč)
Zlínský
před 2 měsíci
Skvělá interdisciplinární pracovní příležitost pro kandidáta, který se zajímá o elektroniku a baví ho programování (nebo naopak). Na... zobrazit nabídku»
C# senior programátor – bez AJ (35.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
virtuální metoda? statická třída? interface? vlákno? try:catch:finally? trigger? DB transakce? ACID? cizí klíč? mutex? agregační funkce?... zobrazit nabídku»
Tester digitálních systémů (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Tykáš si s osciloskopem, logickým analyzátorem a jinými? Chtěl bys poznat high-end testovací přístroje digitálních systémů? Pak máš... zobrazit nabídku»
Administrátor pro webové aplikace
Jihomoravský
před 2 měsíci
Rádi pracujete v kolektivu a dokážete se přizpůsobovat změnám? Chtěli byste se podílet na projektech zabývající se správou webových... zobrazit nabídku»
Databázový specialista
Zahraničí
před 2 měsíci
Láká Vás práce s daty a příjemné pracovní prostředí s přátelským kolektivem? Ovládáte SQL na pokročilé úrovni? Pokud ano, zašlete... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro softwarová řešení (35.000 - 50.000 Kč)
Královéhradecký, Liberecký
před 2 měsíci
Úspěšná a stabilní česká firma zabývající se tvorbou a prodejem softwarových řešení (3D CAD a PLM) pro výrobní společnosti hledá do... zobrazit nabídku»
Programátor C++
Olomouc
před 2 měsíci
Hledáme šikovného programátora C++, který by doplnil tým, který vyvíjí platformy. - budete programovat nové moduly - budete refactorovat a... zobrazit nabídku»
Koordinátor vývoje - rádia, infotainment
Mladá Boleslav
před 2 měsíci
Hledáme někoho se zájmem o nové technologie a oblast vývoje v automotive. Konkrétně můžete zasahovat do vývoje nové infotainment jednotky a... zobrazit nabídku»
Oživovač strojů (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máte vzdělání technického směru a zájem o oblast elektrotechniky? Nebojíte se komunikovat v angličtině? Pak nám zašlete svůj životopis,... zobrazit nabídku»
Správce sítě
Jihomoravský
před 2 měsíci
Rádi byste se stali členem týmu prosperující společnosti a přispívali k zajišťování IT servisu? Zajímáte se o správu sítí a... zobrazit nabídku»
Programátor C#
Jihomoravský
před 2 měsíci
Jste absolventem, který chce růst a rozvíjet svoje schopnosti v jazyce C#? Rádi byste se podíleli na zajímavých zahraničních projektech?... zobrazit nabídku»
SAP Basis Senior Consultant
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Máte zkušenosti se správou ERP systému? Chtěli byste pracovat v mezinárodní společnosti? Pokud ano, tak nám ještě dnes zašlete svůj... zobrazit nabídku»
IT konzultant (výrobní procesy)
Přerov
před 2 měsíci
Máte IT background a zkušenosti s poskytováním konzultací? Implementoval/a jste IS ve výrobní firmě? Jestli ANO, tak hledáme právě... zobrazit nabídku»
IT konzultant (oblast logistiky)
Přerov
před 2 měsíci
Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky na pozici IT... zobrazit nabídku»
Programátor, šance pro absolventy
Přerov
před 2 měsíci
Cítíš se v IT oblasti jako doma? Nejsou pro Tebe pojmy ERP nebo SQL záhadou? Máš chuť být důležitou součástí vývojářské firmy v... zobrazit nabídku»
Program Manager
Jihomoravský
před 2 měsíci
Duties and responsibilities Organize, plan and direct program schedules and budgets Responsible for tracking relevant metrics and drive action... zobrazit nabídku»
Software Engineer
Jihomoravský
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se vývojem v oblasti letecké techniky a dopravních systémů, hledáme schopné... zobrazit nabídku»
Front-end developer
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Máte za sebou úspěšný projekt v JavaScriptu? Disponujete znalostí HTML? Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Junior BI Specialist
Jihomoravský
před 2 měsíci
We have a vacancy in 2nd level support team for our Business Warehouse solution – junior position. What we are looking for is a bright candidate who... zobrazit nabídku»
ABAP developer - junior
Okříšky
před 2 měsíci
-zaučení na programovací jazyk ABAP, SAP HR modul a jeho specifika -programátorská činnost v oblasti SAP R/3, především v HR modulu - vývoj... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace