Práce v oboru Informační technologie (2462) - strana 51

Informační technologie
Tester
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Chcete se ponořit do tajů železničního průmyslu? Testovat produkty, které vedou k větší bezpečnosti dopravních prostředku? Rádi... zobrazit nabídku»
Script engineer
Jihomoravský
minulý měsíc
Do you have experience with programming in multiple languages such as C + + or Python? Do you have a good knowledge of network problems and TCP / IP?... zobrazit nabídku»
Java vývojář
Olomoucký
minulý měsíc
Chceš programovat v jazyku Java a máš zájem o cleancode? Jsi nadšený programátor s alespoň roční zkušenostÍ s vývojem? Chtěl bys... zobrazit nabídku»
Java vývojář
Olomoucký
minulý měsíc
Chceš programovat v jazyku Java a máš zájem o cleancode? Jsi nadšený programátor s dobrou zkušeností s vývojem? Chtěl bys pracovat v... zobrazit nabídku»
JavaScript developer
Jihomoravský
minulý měsíc
Baví Tě programování v Javascriptu a zajímají Tě cloudová řešení? Chceš najít práci, kde můžeš uplatnit své nápady a a kde budeš... zobrazit nabídku»
Junior .NET vývojář
Jihomoravský
minulý měsíc
Umíš programovat v C#? Chtěl by ses profesně zdokonalit a naučit se nové věci? Pošli nám svůj životopis! Hledáme nového kolegu na... zobrazit nabídku»
Junior Java developer
Jihomoravský
minulý měsíc
Do you know Java or C++ programming languages? Do you have experience with Linux and IP networks? Are you a team player who speaks English? Send us... zobrazit nabídku»
MS sharepoint programátor
Jihomoravský
minulý měsíc
Je tvojí doménou C# a .NET? A jsou ti sympatické MS technologie? Vyznáš se v MS SharePoint a rád bys ho programoval? Chceš být součástí... zobrazit nabídku»
Programátor .NET
Jihomoravský
minulý měsíc
Orientuje se v IT jako doma? Baví Vás práce v multikulturním prostředí? Rádi by jste využili anglický jazyk? Chtěli byste pracovat na pozici... zobrazit nabídku»
Programátor C++
Jihomoravský
minulý měsíc
Máš zkušenosti v programování C++ a k tomu tě baví grafika? Chceš pracovat pro stabilní společnost s atmosférou start-upu, která ti... zobrazit nabídku»
Programátor C/C++ embedded
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete pracovat pro stabilní společnost jako programátor C/C++ Embedded? Pokud chcete využít anglický jazyk a cestovat v zemích EU, pak je tato... zobrazit nabídku»
Senior .NET developer
Jihomoravský
minulý měsíc
Do you have good experience in C# programming? Are you used to work in agile development? Do you have experience with SOLID principles? Send us your... zobrazit nabídku»
Senior tester
Jihomoravský
minulý měsíc
Máš rozsáhlé zkušenosti v testování a rád si práci ulehčuješ pomocí skriptů? Chceš pracovat pro americkou společnost, která ti... zobrazit nabídku»
Vývojář iOS
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete se podílet na vývoji mobilních aplikací? Disponujete zkušeností s vývojem pro mobilní platformu iOS? Pak je tato nabídka určena... zobrazit nabídku»
Senior business consultant
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte praxi na konzultantské pozici v IT oboru? Obchodní jednání se zákazníky i v anglickém jazyce pro Vás nejsou problém? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Junior business consultant
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte obecný IT přehled, obchodní jednání a komunikace se zákazníky pro Vás není problémem? Jste zvyklý komunikovat v anglickém... zobrazit nabídku»
IT konzultant se znalostí výrobních procesů
Jihomoravský
minulý měsíc
Zajímáte se o informační systémy a máte zkušenost s procesy ve výrobních společnostech? Chcete pracovat v příjemném prostředí... zobrazit nabídku»
Development support junior
Jihomoravský
minulý měsíc
Máš zkušenosti s programováním v jazyce Java? Ovládáš framework Spring? Nevadí Ti každodenní komunikace v angličtině? Rád/a by ses... zobrazit nabídku»
Java programátor
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máš zkušenosti s programováním v jazyce Java? Rád/a bys pracoval/a na vývoji zajímavých projektů? Zašli svůj životopis ještě... zobrazit nabídku»
Frontend vývojář
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s Frontend vývojem? Pracujete s Javascriptem a Angularem? Chcete pracovat na zajímavém mezinárodním projektu? Pak je tato... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace