Práce v oboru Informační technologie (2208) - strana 51

Informační technologie
Tester mobilních a Smart TV aplikací
Brno
před 3 měsíci
Rostoucí brněnská společnost kombinující profesionální přístup se zábavou Práci s nejmodernějšími technologiemi v mladém kolektivu s... zobrazit nabídku»
C# programátor - inteligentní elektroměry
Praha
před 3 měsíci
Máš zkušenosti s programováním v C#? Chceš ukázat co v tobě je? Zajímá tě oblast průmyslové automatizace? Tak jsi to právě TY koho... zobrazit nabídku»
Junior vývojář aplikací
Trutnov
před 3 měsíci
Chceš být součástí vývoje nového softwaru? Ovládáš C# nebo Javu? Výborně, na co čekáš? :-) Zašli nám svůj životopis ještě... zobrazit nabídku»
SQL Programátor - Ostrava
Ostrava
před 3 měsíci
Profesní růst (CV obohacené zajímavými projekty) Osobní přístup a otevřená hra Podporujeme vlastní iniciativu a invenci Partnerský vztah... zobrazit nabídku»
Service desk analyst s němčinou
Brno
před 3 měsíci
Hledáte uplatnění v IT oboru a mluvíte plynule německy? Chcete být součástí mezinárodní společnosti, kde se můžete dále profesně... zobrazit nabídku»
.NET Developer
Brno
před 3 měsíci
Would you like to: Develop one of the core product of successful international company. Work also on different projects for external clients Take... zobrazit nabídku»
Specialista MS excel
Praha
před 3 měsíci
Zvládáš MS Excel levou zadní? Baví tě práce s databázemi a chceš se zdokonalit v jazyce SQL? Láká tě se stát důležitým článkem při... zobrazit nabídku»
BI specialist
Brno
před 3 měsíci
Jste zkušený datový analytik? Je oblast data warehouse a business intelligence Vaší doménou? Ovládáte angličtinu? Máte dobré komunikační... zobrazit nabídku»
Senior SAP administrátor
Jihomoravský
před 3 měsíci
Máte zkušenosti s administrací systému SAP? Komunikace v anglickém jazyce pro Vás není problém? Láká Vás práce na mezinárodním projektu?... zobrazit nabídku»
Programátor aplikací
Ostrava
před 3 měsíci
- odpovídající platové ohodnocení dle Vašich profesních kvalit - pružnou pracovní dobu - možnost dalšího vzdělávání - příjemné... zobrazit nabídku»
Vývojář portálového řešení
Brno - město
před 3 měsíci
Chcete se zapojit do týmu vývojářů, kteří za využití unikátních technologií pracují na neustálém zdokonalování software pro menší i... zobrazit nabídku»
SAP ABAP konzultant
Brno, Ostrava
před 3 měsíci
Máte zkušenosti v SAP ABAP? Máte praxi s implementací a chcete pracovat v mezinárodní společnosti? Pak jste tím pravým, koho hledáme! *... zobrazit nabídku»
Test analyst
Olomouc
před 3 měsíci
Máte zkušenosti s tvorbou testů? Čtení kódů v jazyce C# nebo Java Vám není cizí? Rád/a byste pracoval/a v mezinárodní... zobrazit nabídku»
Matematik - statistik / vedoucí týmu matematiků
Praha
před 3 měsíci
Co Vám můžeme na oplátku nabídnout? · Zajímavou a kreativní práci na prestižním výzkumu ve stabilní a renomované společnosti ·... zobrazit nabídku»
Specialista realizací IT systémů
Brno - město
před 3 měsíci
Pozice je vhodná pro kandidáty se SŠ, VŠ vzděláním, se znalostmi a praxí z oblasti IT se zájmem o přímou komunikaci se zákazníky a... zobrazit nabídku»
Senior C# developer
Brno
před 3 měsíci
Chcete být součástí nově vznikajícího týmu, který bude vyvíjet inovativní a revoluční produkt? Umíte programovat v jazyku C# a chcete se... zobrazit nabídku»
HW vývojář
Praha
před 3 měsíci
Máte zkušenosti s návrhem digitálních nebo analogových komponent a domluvíte se anglicky? Chcete-li být součástí týmu, který pracuje na... zobrazit nabídku»
Senior developer C#
Brno
před 3 měsíci
Zajímáte se o aktuální technologie a trendy v IT? Máte zájem podílet se na vývoji podnikového systému nové generace? Máte zkušenosti s... zobrazit nabídku»
Software Engineer Embedded Systems
okolí Ostravy
před 4 měsíci
záštitu německého vedení společnosti inovativní prostředí společnosti využívající moderní technologie atraktivní platové... zobrazit nabídku»
Správce SAP systému - modul MM, PP
Ostrava
před 4 měsíci
záštitu německého vedení společnosti inovativní prostředí společnosti využívající moderní technologie možnost vést projekt od jeho... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace