Práce v oboru Informační technologie (2034) - strana 51

Informační technologie
Obchodní zástupce - ERP systémy
Brno - město
před 5 měsíci
Orientujete se v oblasti IT a ERP systémů? Láká Vás obchodní pozice, na které máte již nějakou zkušenost? Pak nám neváhejte zaslat svůj... zobrazit nabídku»
Programátor JavaScript
Pardubický
před 5 měsíci
Disponujete výbornou znalostí jazyka JavaScript? Hledáme práci v pohodovém neformálním prostředí, kde se dobrým nápadům meze... zobrazit nabídku»
Administrátor Linux
Pardubický
před 5 měsíci
Disponujete výbornou znalostí operačního systému Linux a umíte v něm spravovat různé typy serverů? Hledáte práci v pohodovém... zobrazit nabídku»
.NET developer
ZLÍN
před 5 měsíci
Jsi absolvent, lehký praktik, nebo už ostřílený "DOTNETÁŘ"? Nebojíš se ukázat svou orientaci ve světě s "TEČKOU" a hledáš kde uplatnit... zobrazit nabídku»
Sytémový správce sap/cbs
okres Děčín
před 6 měsíci
Možnost vlastní seberealizace a podílení se na řízení změn Zodpovědnou práci ve stabilní mezinárodní společnosti Profesionální a... zobrazit nabídku»
Programátor PHP
Pardubický
před rokem
Jste ambiciózní a spolehlivý programátor? Disponujete výbornou znalostí jazyka PHP? Hledáte práci v pohodovém neformálním prostředí,... zobrazit nabídku»
Java Developer pro bankovnictví
Praha
před rokem
Pracovní náplň: - Podílení se na tvorbě a vývoji bankovních informačních systémů - Komunikace s ostatními bankovními týmy v rámci... zobrazit nabídku»
Mssql správce
Praha
před rokem
Pracovní náplň: - Základy skriptování v T-SQL (DML) v Microsoft SQL SERVER - Znalost Sharepoint - výhodou - Znalost Microsoft Dynamics CRM -... zobrazit nabídku»
IT správce
Plzeňský
před rokem
Náplň práce: - zajištění technické podpory zaměstnancům - administrativní činnost - školení uživatelů, řešení a analýza... zobrazit nabídku»
IT aplikace
Plzeňský
před rokem
Náplň práce: - zajištění technické podpory - podpora vývoj aplikací - spolupráce v rámci celé společnosti - aplikace pro... zobrazit nabídku»
Obchodník v oblasti IT produktů
Jihomoravský
před rokem
Chcete pracovat s lidmi? Zajímá Vás svět obchodu? Potom hledáme právě Vás! Pro našeho významného zákazníka hledáme šikovného... zobrazit nabídku»
Pracovník skladu až 20.000 Kč - dlouhodobá spolupráce
Praha
před rokem
Přijmeme šikovné pracovníky/ce - dělníky /ce na: - jednoduchá montáž výrobků - kontrola kvality - balení zboží - vkládání dat do... zobrazit nabídku»
Podpora IT - SAP - WM Modul
Praha
před rokem
Požadujeme: - SŠ vzdělání - znalost AJ - základní znalost a orientace html - výborná znalost MS Office - Excel, Word - znalost práce s... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik - diagnostik
Praha
před rokem
Získejte praxi, rozšiřte si zkušenosti a nastartujte svou kariéru! Pro našeho významného klienta působícího v elektronickém průmyslu –... zobrazit nabídku»
Senior JEE Developer (bankovní sektor)
Praha
před rokem
Hledáme Vzhledem k rozšiřování aktivit hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Senior JEE Developer. Jedná se o práci na velmi... zobrazit nabídku»
Pracovník skladu až 20.000 Kč - dlouhodobá spolupráce
Praha
před rokem
Přijmeme šikovné pracovníky/ce - dělníky /ce na: - jednoduchá montáž výrobků - kontrola kvality - balení zboží - vkládání dat do... zobrazit nabídku»
SW programátor
Liberecký, Ústecký
před rokem
Popis pozice: Návrhy řešení programu ve polupráci s konstrukčním oddělením a výběr vhodných komponentů pro dané zařízení. Tvorba SW... zobrazit nabídku»
Senior Java Developer
Praha, Středočeský
před rokem
Pro našeho klienta, společnost, která je špičkou v oblasti vývoje software na zakázku, data managementu, datových skladů a business... zobrazit nabídku»
SAP konzultant
Praha, Středočeský
před rokem
Náplň práce: účast na tvorbě koncernových obchodních řešení, jejich analýza, roll-out řešení analýza a zhodnocení funkční... zobrazit nabídku»

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Český jazyk - Specialista Customer Services (Varsava, Polsko)
Varsava, Polsko
dnes
Atraktivní platové podmínky ca. 31 000 CZK/měs. hrubého základ + prémie, Dostup k nejnovější technologii, Velmi zajímavou práci ve... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace