Práce v oboru Informační technologie (2638) - strana 51

Informační technologie
QA senior
Plzeňský
minulý měsíc
Máte zkušenost s psaním automatických testů a baví Vás? Jsou pro Vás technické problémy výzvou? Chcete pracovat pro úspěšnou... zobrazit nabídku»
QA tester junior
Plzeňský
minulý měsíc
Orientuješ se v oblasti automatických testů? Jsou pro Tebe technické problémy výzvou? Máš už zkušenost s automatickým testováním a baví... zobrazit nabídku»
Tester
Plzeňský
minulý měsíc
Umíte C# a chcete být součástí vývojářského týmu? Domluvíte se anglicky? Pokud jste si odpověděli pokaždé ano, tak to jste to právě... zobrazit nabídku»
Java developer JR.
Praha
minulý měsíc
Do you have experience with Java programming and web technologies? Would you like to work for a strong international company known all over the world?... zobrazit nabídku»
Project manager (i junior)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s projektovým managementem, ale současná firma Vám neumožňuje kariérní růst? Baví Vás vylepšování procesů a vedení... zobrazit nabídku»
Java programátor
Praha
minulý měsíc
Máte prokazatelnou zkušenost s jazykem JAVA a ovládáte některou z webových technologií? Chcete pracovat na jedinečném projektu pro silnou... zobrazit nabídku»
PHP developer
Jihomoravský
minulý měsíc
Are you interested in working in multicultural company as a backend developer? Are you good in PHP programming and do you have some experience with... zobrazit nabídku»
Ios/android developer
Olomoucký
minulý měsíc
Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Máte zkušenosti s vývojem pro paltformu iOS nebo Android? Máte možnost podílet se na... zobrazit nabídku»
Vývojář mobilních aplikací
Olomoucký
minulý měsíc
Jsi zapálený do vývoje pro platformu iOS nebo Android? Máš zkušenosti s vývojem server- client aplikací? Chceš pracovat ve společnosti kde... zobrazit nabídku»
C++ developer Olomouc
Olomoucký
minulý měsíc
Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Máte zkušenosti s programováním v jazyce C/C++? Disponujete znalostí STL? Máte možnost... zobrazit nabídku»
.NET developer junior
Olomoucký
minulý měsíc
Jste absolventem VŠ nebo máte krátkou komerční praxi a chcete se dále rozvíjet? Máte zkušenosti s programováním v .NET? Disponujete... zobrazit nabídku»
.NET specialista
Olomoucký
minulý měsíc
Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Máte zkušenosti s programováním v .NET? Disponujete znalostí a praxí v... zobrazit nabídku»
PHP programátor
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s programováním v jazyce PHP a není Vám cizí ani JavaScript? Chcete pracovat ve společnosti, která se ze start-upu... zobrazit nabídku»
Webový programátor
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste zapálený programátor s dobrou znalostí PHP? Rád inovujete a podílíte se na tvorbě webových aplikací? Chcete být součástí... zobrazit nabídku»
Windows server administrátor
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenosti se správou Windows serverů? Domluvíte se bez problémů anglicky? Chcete spolupracovat na zajímavých projektech určených pro... zobrazit nabídku»
Test engineer
Jihomoravský
minulý měsíc
Ovládáte OS Linux a máte zkušenosti se skriptovacím jazykem? Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti s širokou škálou benefitů... zobrazit nabídku»
SAP BO specialist
Jihomoravský
minulý měsíc
Do you have experience in data processing? Do you have the English language on communicative level? Would you like to be part of SAP Businnes Objects... zobrazit nabídku»
SAP BO specialista
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti se zpracováním dat a domluvíte se anglicky? Chcete se podílet na rozvoji moderního nástroje SAP Business Objects? SAP BO... zobrazit nabídku»
IT bezpečnostní manažer
Jihomoravský
minulý měsíc
Věnujete se IT security managementu a chtěli byste své znalosti uplatnit v mezinárodní společnosti a pracovat na rozsáhlých projektech?... zobrazit nabídku»
Microsoft administrator
Jihomoravský
minulý měsíc
Do you have experience with Microsoft and Exchange administration? Do you have the English language on communicative level? So, send your... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace