Práce v oboru Informační technologie (2246) - strana 54

Informační technologie
Vývojář C++
Královéhradecký
před 2 měsíci
Haló, haló, VÝVOJÁŘIIIiii!! Koluje Vám v žilách C++? Jste tělem i duší programátor? Chcete si konečně naleznout přátele, kteří... zobrazit nabídku»
Machine Learning Research Engineer
Brno
před 3 měsíci
ToDo: - Be an expert in machine learning and prescriptive analytics. - Design & prototype prototypes for testing. - Contribute to technical strategy... zobrazit nabídku»
Computer Vision Reseach Engineer
Brno
před 3 měsíci
ToDo: - Be an expert in Computer Vision - Design & prototype prototypes for testing. - Be a leader of the assigned project (responsible for... zobrazit nabídku»
Java developer for R&D centre
Brno
před 3 měsíci
Would you like to take a part in projects of New RESEARCH CENTRE in BRNO? Do you know how to contribute in SW development of wearable electronics,... zobrazit nabídku»
IT programátor
Praha
před 3 měsíci
Pro našeho významného klienta, hledáme nového kolegu/ kolegyni na pozici: IT - programátor. Vaše pracovní náplň: - Vývoj a správa... zobrazit nabídku»
IT Administrator i absolvent
Praha, Ústecký
před 3 měsíci
Pro rozšíření stávajícího týmu, hledá jeden z našich nejvýznamnějších klientů vhodného kandidáta na pozici:IT... zobrazit nabídku»
IT specialista s Nj severní Čechy
Praha, Ústecký
před 3 měsíci
Hledáme do svého kolektivu kolegu na pozici IT specialista. Náplň práce: Zajištění plynulého chodu IT v celé společnosti Spolupráce se... zobrazit nabídku»
SAP konzultant - Junior
Praha, Středočeský
před 3 měsíci
Pro našeho významného klienta hledáme, šikovného a spolehlivého, kolegu na pozici: SAP konzultant - Junior. Vaše pracovní náplň: -... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik/ specialista IT (junior)
Jihomoravský
před 3 měsíci
Jste čerstvý absolvent v oblasti elektrotechniky a nebojíte se IT? Rád byste se věnoval zabezpečovacím a protipožárním technologiím nebo... zobrazit nabídku»
Electrotechnical engineer - IT specialist
Blansko
před 3 měsíci
Máte praxi v oblasti systémové konfigurace zabezpečovacích a protipožárních zařízení a rád byste změnil působiště? Chcete své... zobrazit nabídku»
Java/JavaScript Developer - telecommunications
Brno
před 3 měsíci
We offer you the opportunity to become a member of an international team of top specialists who participates on development of products installed for... zobrazit nabídku»
Tester guru
ZLÍN/VSETÍN
před 3 měsíci
Hledáme zapáleného TESTERA, který se nezalekne testování projektů v oblasti IT. Co na Tebe čeká: * tvorba metodologie a plánu testování... zobrazit nabídku»
Java
ZLÍN/VSETÍN
před 3 měsíci
111 10 101 111 0 0 0 10 1000 Zavolej a nenech si ujít výjimečnou šanci pro zkušené JAVA nadšence. Budeš se podílet na projektech... zobrazit nabídku»
Administrátor databáze řízené dokumentace - třebíč
Jihomoravský, Vysočina
před 3 měsíci
Pro našeho klienta, globální rodinnou společnost, hledáme vhodné kandidáty. Náplň práce: Správa globální firemní databáze ... zobrazit nabídku»
Správce IS – Programátor SQL
Chotěboř
před 3 měsíci
Pro našeho klienta, významného výrobce zařízení pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
IT support/administrator
Hradec Králové
před 3 měsíci
Co získáte? - Práci v perspektivní a stabilní společnosti - dynamický a inovativní charakter společnosti. - Uplatnění v prostředí... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality nových projektů
Jihomoravský, Vysočina
před 3 měsíci
Náplň práce: Kontaktní osoba za projektovou kvalitu ve vztahu k zákazníkovi Vedení projektu ze strany APQP procedur Klíčová osoba... zobrazit nabídku»
SW engineer - embedded
Brno
před 3 měsíci
Hledáme šikovné kandidáty, kteří se chtějí věnovat vývoji embedded SW, chtějí se dále učit a použít svou znalost angličtiny! Vaší... zobrazit nabídku»
Senior SW Engineer
Brno
před 3 měsíci
Would you like to: - Work on implementation of internal applications? - Support whole software development process? - Do the analysis and monitoring... zobrazit nabídku»
Vývojář UI (Web)
Brno
před 3 měsíci
Baví tě pracovat na zajímavých a vytížených webech? Máš grafické cítění a cit pro uživatelsky příjemné a praktické řešení... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace