Práce v oboru Informační technologie (2202) - strana 54

Informační technologie
Developer C#, .NET
Brno
před 5 měsíci
Do you have experience with developing in C#? You know well framework .NET and development environment Visual Studio? Would you like to join... zobrazit nabídku»
Senior developer C#
Brno
před 5 měsíci
Máte zkušenost s vývojem v jazyce C#? Znáte dobře framework .NET a vývojové prostředí Visual Studio? Chcete pracovat ve stabilní a... zobrazit nabídku»
C++ vývojem K záchraně života
Praha
před 5 měsíci
Chtěl by ses podílet na vylepšování SW ve zdravotních přístrojích? Láká Tě možnost podílet se na vylepšování ergonomie ovládání... zobrazit nabídku»
Tester
Praha
před 5 měsíci
Máte zkušenosti s testováním softwaru a baví vás zkoušet nové postupy a nástroje? Chcete se naučit automatické testování a dorozumíte se... zobrazit nabídku»
Programátor HER
Brno
před 5 měsíci
Chcete vyvíjet nové kreativní hry pro mobilní platformy? Jste nadšení programátoři, kteří se chtějí podílet na kreativním procesu... zobrazit nabídku»
.NET developer
Ostrava
před 5 měsíci
Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Máte zkušenosti s programováním v .NET? Disponujete znalostí a praxí v... zobrazit nabídku»
JavaScript developer
Ostrava
před 5 měsíci
Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Máte zkušenosti s programováním v JavaScriptu? Disponujete znalostí HTML? Pokud ano, je... zobrazit nabídku»
Delphi vývojář
Praha
před 5 měsíci
Je vývoj v Delphi to, co hledáte a navíc dobře ovládáte SQL? Máte zájem se neustále učit novým věcem? Nyní máte jedinečnou šanci stát... zobrazit nabídku»
JavaScript developer
Praha
před 5 měsíci
Rád programuješ v JavaScript a chceš pracovat v pohodovém týmu? Domluvíš se anglicky a v HTML5 se cítíš jako ryba ve vodě? Pokud ano tak... zobrazit nabídku»
Java programátor
Brno
před 6 měsíci
Máš zkušenosti v programování v Java a k tomu tě baví grafické nástroje? Chceš pracovat pro stabilní společnost s atmosférou start-upu,... zobrazit nabídku»
Webový vývojář
Brno
před 6 měsíci
Máš komerční zkušenost s vývojem v JavaScriptu? Programování v HTML5 ovládáš na pokročilé úrovni? Chceš pracovat v moderních a... zobrazit nabídku»
Junior programátor
Plzeň město
před rokem
Máte zkušenosti s OOP? Baví Vás komunikovat v angličtině? Chcete pracovat na zajímavých projektech v mezinárodní společnosti? Pak zašli... zobrazit nabídku»
Programátor / software developer
Zlín
před rokem
Chcete se stát součástí tradiční české firmy s přesahem na světové trhy a využít své znalosti s programováním? Máte komunikativní... zobrazit nabídku»
Vývojář HTML5
Brno
před rokem
Ovládáte na pokročilé úrovni webové technologie jako je HTML5, CSS nebo Javascript? Chcete pracovat na zajímavých projektech? Staňte se... zobrazit nabídku»
Devops programátor
Praha
před rokem
Chceš se stát programátorským profíkem a zapadnout do prima týmu fungujícího na principu DevOps? Jestli ano, pošli mi své CV ještě... zobrazit nabídku»
Vývojář SAP ABAP
Praha
před rokem
Chceš být součástí mezinárodní společnosti, kde budeš využívat anglický jazyk? Máš zkušenosti ABAP vývojem a chceš se v tomto směru... zobrazit nabídku»
Specialista sítí
Praha
před rokem
Hledáte novou pracovní příležitost v oblasti sítí? Je pro Vás důležitá stabilita a příjemné pracovní prostředí se zázemím... zobrazit nabídku»
Specialista sítí
Praha
před rokem
Máte zkušenost se správou sítí a routery, switche a firewally Vám říkají pane? Chcete pracovat pro mezinárodní prosperující společnost a... zobrazit nabídku»
JavaScript developer
Brno
před rokem
Baví Tě programování v Javascriptu a zajímají Tě cloudová řešení? Chceš najít práci, kde můžeš uplatnit své nápady a a kde budeš... zobrazit nabídku»
Programátor .NET
Brno
před rokem
Orientuje se v IT jako doma? Baví Vás práce v multikulturním prostředí? Rádi by jste využili anglický jazyk? Chtěli byste pracovat na pozici... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace