Práce v oboru Informační technologie (2178) - strana 54

Informační technologie
C++ developer
Hradec Králové
před 3 měsíci
- práce na zajímavých projektech se skvělými lidmi  - práce s nejnovějšími metodami vývoje a technologiemi (SCRUM, .NET, C#, HTML 5,... zobrazit nabídku»
Java developer
Hradec Králové, Olomouc
před 3 měsíci
- práce v perpektivní společnosti, která získala ocenění jak z oboru (Gartner, Forrester), tak ocenění pro zaměstnavatele (AON Best... zobrazit nabídku»
Start-up Olomouc, Programátor
Olomouc
před 3 měsíci
IT START-UP v OLOMOUCI!!! Jste programátor, který je expertem v objektově orientovaném programování? Znáte dobře .NET prostředí? Umíte... zobrazit nabídku»
Programátor, front-end, start-up Olomouc
Olomouc
před 3 měsíci
IT START-UP v OLOMOUCI!!! Jste programátor, který je expertem ve front-end technologiích - HTML, CSS3, Javascript? Umíte používat PHP7 nebo... zobrazit nabídku»
Programátor PHP
Olomoucký
před 3 měsíci
Jste zkušený programátor PHP a domluvííte se anglicky? Pak pokračuj dále! Co budete dělat: - zajištovat programátorské činnosti v jazyce... zobrazit nabídku»
Analytik IS
Hradec Králové
před 3 měsíci
Vyznáte se ve správě IS? Máte povědomí o MS SQL? A umíte mluvit anglicky? Tato pozice je přímo pro Vás! Co Vás čeká? * správa IS,... zobrazit nabídku»
Solution Expert BI
okr. Olomouc
před 3 měsíci
* práci v moderní, prestižní, dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti * příjemné a moderní pracovní prostředí *... zobrazit nabídku»
IT analytik - vhodné i pro absolventy - J1313
okr. Olomouc
před 3 měsíci
- atraktivní práce v mladém dynamickém kolektivu ve vývoji s nejnovějšími informačními technologiemi a v moderním pracovním prostředí ... zobrazit nabídku»
BI DWH Developer
Pardubice nebo Praha
před 3 měsíci
- pracovní poměr na HPP na dobu neurčitou - perspektivní zaměstnání u stabilní společnosti - 5 týdnů dovolené - stravenky v hodnotě 90... zobrazit nabídku»
Programátor bezpečnostních systémů C#/ASP.NET
Brno - město
před 3 měsíci
Jste profík v C# a zároveň znáte i jazyky ASP.NET a T-SQL? Hledáme nového kolegu do týmu profesionálů největší české společnosti... zobrazit nabídku»
IT support specialist
Zlín
před 3 měsíci
Spíkuješ ingliš a máš technický background? Komunikace s klienty v češtině nebo angličtině Ti není cizí? Pak jsi to Ty, koho hledáme.... zobrazit nabídku»
Grafik a webdesigner
Královéhradecko
před 3 měsíci
- práce se zajímavými technologiemi internetu - inspirující a tvůrčí práce na atraktivních projektech v mladém kolektivu a v příjemném... zobrazit nabídku»
SW tester/developer
Šumperk
před 3 měsíci
Jsi absolvent a rozumíš embedded systémům? Umíš anglicky nebo německy? Tak je tu pro Tebe ideální příležitost. Náplní práce bude: -... zobrazit nabídku»
Junior & senior PHP developer | vhodné i pro absolventy
Zlín
před 3 měsíci
Jsi čerstvý absolvent nebo PHP developer na začátku své hvězdné kariéry? Tak pojď nasbírat zkušenosti do start-upu ve Zlíně, který se... zobrazit nabídku»
IOS developer | start-up | home-office
Zlín
před 3 měsíci
Jsi jablíčkář a platforma iOS je podle tebe jediná opravdová mobilní platforma, která stojí za to? Pak jsi iOS dev, kterého hledáme! V... zobrazit nabídku»
ERP konzultant pro oblast účetnictví a financí
Brno - město
před 3 měsíci
Pro našeho významného klienta, českou společnost zabývající se implementací ERP systémů, hledáme šikovného kandidáta. Popis práce: *... zobrazit nabídku»
C# Programátor, Německo
Zlín
před 4 měsíci
Máte aktivní znalost C# v prostředí .NET a hledáte práci? Česká společnost orientující se na poskytování vysoce kvalifikovaných... zobrazit nabídku»
Pojistný matematik/čka- i absolventi, 20-35 000 Kč, Pardubice
Pardubice
před 4 měsíci
Umíte pracovat v Excelu? Jste analytický typ? Máte smysl pro detail? V tom případě jste ideálním kandidátem na pozici POJISTNÝ... zobrazit nabídku»
Senior .NET developer | Lufthansa, Cisco, Citibank | až 82.000 Kč
Zlín
před 4 měsíci
Lufthansa, Cisco, Swarowski, CitiBank, Procter & Gamble a spousta dalších nadnárodních společností jsou klienty společnosti, kde může... zobrazit nabídku»
Softwarový konzultant - vhodné pro absolventy
Hradec Králové
před 4 měsíci
Rádi cestujete po světě? Domluvíte se bez problémů anglicky? Databáze, operační systémy a algoritmizace jsou pro Vás známé pojmy? Pokud... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace