Práce v oboru Informační technologie (1934) - strana 54

Informační technologie

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Programátor .NET C#
Zlín
včera
Hledáme PROGRAMÁTORA .NET C# pro českou společnost zabývající se zákaznickými úpravami CAD produktů. Vaší náplní práce bude: *... zobrazit nabídku»
Senior IT project manager, Vysočina
Královéhradecký
včera
Konec rušného života ve velkoměstě? Čas usadit se a pustit se do dlouhodobé spolupráce? Challenge ahead: Welcome to VYSOČINA! Vaším... zobrazit nabídku»
.Net programátor - šance pro vycházející hvězdy
Praha
včera
Baví Vás vyvíjet?  Zajímáte se o .NET a práci s databázemi?  Máte chuť získat nové IT dovednosti?  Chcete pracovat na zajímavých... zobrazit nabídku»
Konzultant/Analytik podnikových IS - ERP, CRM (30.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Několik desítek let zkušeností v oblasti vývoje podnikových systémů. Nabídka desktopových i webových řešení. Webová řešení k... zobrazit nabídku»
Android/iOS Developer (35.000 - 60.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Baví Ťa vývoj mobilných aplikácií? Máš skúsenosti s vývojom „appiek“ pre Android i iOS? Tak pokračuj ďalej. * zaujímavá práca na... zobrazit nabídku»
Konzultant identifikačních systémů (20.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Firma Z-WARE, která působí na trhu 27 let, se zabývá vývojem, výrobou, instalací a servisem identifikačních systému. Jedná se o... zobrazit nabídku»
Strategic Accounts Manager
Praha
včera
Job Description Do you consider yourself as a natural businessman? Do you have successful experience in international sales in IT/telco? English is... zobrazit nabídku»
Key Accounts Manager it/ict solutions
Praha
včera
Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost působící na poli IT řešení, v současné chvíli obsazujeme zkušeného Account... zobrazit nabídku»
Business Intelligence Reporting Consultant
Praha
včera
Mezinárodní retailová společnost hledá do svého přátelského týmu profesionálů posilu! Přidejte se k jejich partě, rozvíjejte se v... zobrazit nabídku»
SQL mág – specialista reportingu
Praha
včera
Stabilní a přesto velmi dynamická společnost využívající nejmodernější technologie v rámci digitální infrastruktury hledá nového... zobrazit nabídku»
Vývojář PL/SQL - malý tým, velké aplikace
Praha
včera
Baví Vás vyvíjet? S PL/SQL si tykáte a práce s databázemi je pro Vás procházkou v růžové zahradě?  Chcete pracovat pro stabilní a... zobrazit nabídku»
Analytik poptávky
Zlínský
včera
Jste analytický typ a rozumíte byznysu? Umíte číst data a pracovat s nimi? Máte zkušenosti na poli obchodu a strojírenství/inženýrství?... zobrazit nabídku»
Oracle administrator
Kopřivnice
včera
be a part of the Global IT Team, cooperation on international projects wide range of benefits opportunity to be a member of a strong... zobrazit nabídku»
Sharepoint administrator
Kopřivnice
včera
be a part of the Global IT Team, cooperation on international projects wide range of benefits opportunity to be a member of a strong international... zobrazit nabídku»
Multi-Channel Project Manager
Praha
včera
At our client’s company, customers and employees share a common passion: sport. If you join them, you’ll be working with a dynamic and... zobrazit nabídku»
Marketingový specialista
České Budějovice
včera
- pracovní uplatnění ve společnosti se silným zázemím - dlouhodobou perspektivu profesního růstu - odpovídající finanční podmínky, 5... zobrazit nabídku»
Augmented reality-vývojář software
Praha Vysočany
včera
práci v dynamické mezinárodní společnosti perspektivní a stabilní zaměstnání odpovídající finanční ohodnocení perspektivu... zobrazit nabídku»
Specialista – průmyslové komunikační protokoly
Praha Vysočany
včera
perspektivní a stabilní zaměstnání odpovídající finanční ohodnocení perspektivu profesního a kariérového růstu možnost dalšího... zobrazit nabídku»
IT project leader
Nový Jičín
včera
Práce v mezinárodní společnosti s významným podílem na trhu. Velmi dobré platové ohodnocení. Firemní benefity. Pružná pracovní doba.... zobrazit nabídku»
Programátor JavaScript
Brno
včera
* atraktivní mzdové ohodnocení * 13. plat * 25 dní dovolené (dle délky pracovního poměru až 30) a sick day * příspěvek na stravování... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace