Práce v oboru Informační technologie (2125) - strana 56

Informační technologie

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Pracovník IT oddělení
Plzeňský
včera
práci na HPP v sídle společnosti v Plzni na Doubravce základní mzdu 30 000,- Kč příspěvek na stravování ve formě stravenek roční... zobrazit nabídku»
Kalkulant - polygrafie
Jihomoravský
včera
práci na HPP ve stabilní české firmě možnost dalšího vzdělávání, profesního a odborného růstu místo výkonu práce: Brno,... zobrazit nabídku»
Obchodník - Brno
Jihomoravský
včera
Odborné zaškolení, práce v mladém kolektivu, motivující finanční ohodnocení, firemní auto, firemní telefon. zobrazit nabídku»
Junior IT support
Praha
včera
- Rozvoj a nové znalosti z IT - Motivující finanční ohodnocení a další benefity (stravenky, dovolená navíc, multisport karta, kafeterie,... zobrazit nabídku»
Programátor C# .NET
Zlín
včera
Chcete pracovat pro moderní českou IT společnost, jenž patří mezi TOP zaměstnavatele? Máte praxi v oblasti vývoje se zaměřením na .NET C#?... zobrazit nabídku»
IT specialista pro výrobní společnost
Zlín
včera
SELECT kandidáti, kandidát_CV FROM databáze_CV Where sql IS NOT NULL AND erp IS NOT NULL Náplní Vaší práce bude: * Provádění změn v ERP... zobrazit nabídku»
Správce serverů linux, Prachatické
Prachatice
včera
Znáte virtualizační prostředí vmWare? Máte znalost TCP/IP, DNS a dalších internetových protokolů jako jsou např.HTTP, FTP aj.)? Poradíte... zobrazit nabídku»
Senior Java Developer - možnost práce v zahraničí
Praha
včera
Chcete pracovat na vývoji rozličných aplikací, systémů pro velké společnosti? Hledáte profesní rozvoj? Významná mezinárodní... zobrazit nabídku»
Windows Administrator
Praha
včera
Máte již zkušenost na obdobné pozici a chcete se někam posunout? Rádi pracujete s nejnovějšími technologiemi ? Chcete být u migrace... zobrazit nabídku»
Network specialist
Praha
včera
Máte zkušenost na pozici síťového administrátora? Chcete si prohloubit znalosti a pracovat s nejnovějšími technologiemi? Chcete být... zobrazit nabídku»
HW Administrátor
Praha
včera
Máš zkušenost s HW ? Působil jsi na obdobné pozici a chtěl bys udělat kariérní posun? Chtěl bys se rozvíjet a posunout se více do... zobrazit nabídku»
Senior Full Stack Java Developer - New team
Praha
včera
Leading of team of developers | Java EE development | International company | Work Force Management application | Agile environment | An... zobrazit nabídku»
Junior Full Stack Java Developer - New team
Praha
včera
Java EE development | International company | Work Force Management application| Opportunity for Java juniors | Agile environment | An International... zobrazit nabídku»
Programátor PLC a scada
Královéhradecko
včera
 - jednosměnný provoz, HPP  - zázemí stabilní a prosperující firmy  - motivující finanční ohodnocení  - možnost osobního i... zobrazit nabídku»
Podnikový IT admin - Windows / HW / SW / NetW (35.000 - 55.000 Kč)
Jihomoravský
včera
!!! Exkluzivní nabídka pro IT administrátory se zájmem působit na obdobné pozici se širokým záběrem IT technologií - od uživatelů,... zobrazit nabídku»
Embedded SW Developer - R&D lab instruments (35.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Pro společnost, jež je centrem inovací a vědy na mezinárodním poli, hledáme dalšího nadšence do vývoje klíčových komponent našich... zobrazit nabídku»
Web developer / Bugs solver - OOP, SQL basics (27.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
včera
EXKLUZIVNÍ nabídka pro programátora "zelenáče", který má obecně pevné základy v programování v libovolném jazyce a zná principy OOP. A... zobrazit nabídku»
Android/iOS Developer - GPS, lokalizace (45.000 - 60.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Baví tě vývoj mobilných aplikací? Máš zkušenosti s vývojom „appek“ pro Android i iOS? Tak pokračuj dále. * zajímavá práce na... zobrazit nabídku»
C# programátor - back-end (35.000 - 60.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Hledáme do týmu nového kolegu, který má zkušenosti s vývojem back-endu v C#. Rádi přivítáme programátory různých úrovní pro... zobrazit nabídku»
PHP vývojář / analytik (35.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Mezinárodní technologická společnost zaměřená na logistku se silnými partnery jako Volkswagen group, Coca-Cola nebo Plzeňský Prazdroj,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace