Práce v oboru Informační technologie (2462) - strana 56

Informační technologie
Java developer
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste zapáleným Java programátorem? Láká Vás prostředí rychle rostoucí české společnosti? Hledáte novou pracovní výzvu s možností... zobrazit nabídku»
Java developer -IS
Jihomoravský
minulý měsíc
Baví Vás programování v Javě? Máte za sebou komerční zkušenost v oblasti vývoje SW? Láká Vás prostředí rychle rostoucí české... zobrazit nabídku»
Java programátor - cloud
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste zapáleným Java programátorem? Hledáte novou pracovní výzvu s možností práce na zajímavých projektech? Hledáme právě Vás! JAVA... zobrazit nabídku»
Programátor C#
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete pracovat s moderními technologiemi ve stabilní české společnosti? Umíte programovat v jazyce C# a chcete se podílet na zajímavých... zobrazit nabídku»
Senior programátor C#/C++
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete pracovat v úspěšné české společnosti? Máte zkušenosti s programovacím jazykem C# a frameworkem .NET? Chtěli byste se podílet na... zobrazit nabídku»
Absolvent - programátor .NET
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte výbornou orientaci v IT technologiích? Chcete používat angličtinu na denní bázi? Jste nadšený absolvent a chcete programovat v jazyku... zobrazit nabídku»
Senior programátor .NET
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte vzdělání v oboru IT? Jste zkušený programátor .NET? Rádi byste v práci využívali anglický jazyk? Pokud ano, tato pozice je vhodná... zobrazit nabídku»
Developer automatizovaných testů
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s tvorbou automatizovaných testů a rádi byste své zkušenosti využili při zajímavém projetu? Máte zkušenost s prací s... zobrazit nabídku»
Developer OF automated testing
Jihomoravský
minulý měsíc
Are you experienced in testing? Are you experienced with operating system Linux? Do you have good knowledge of Python or Ruby? Do you speak... zobrazit nabídku»
Security specialist
Jihomoravský
minulý měsíc
Do you enjoy solving of technical problems? Are you familiar with server operating systems and Active Directory? Would you like to work in very... zobrazit nabídku»
Microsoft dynamics CRM - konzultant
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s implementací Microsoft CRM systému? Zajímají Vás vnitrofiremní procesy? Láká Vás mezinárodní pracovní prostředí a... zobrazit nabídku»
Programátor
Královéhradecko
minulý měsíc
- zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti s působností po celé Evropě - motivační pracovní prostředí založené na... zobrazit nabídku»
DWH vývojář junior
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Jste čerstvým absolventem a svoji další budoucnost vidíte v oblasti datových skladů? Spočívá Vaše motivace v možnosti učit se od... zobrazit nabídku»
DWH vývojář senior
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Máte bohaté zkušenosti v oblasti DWH a rádi byste je zúročili na zajímavých projektech? Láká Vás komunikace v anglickém jazyce a možnost... zobrazit nabídku»
C# developer - pro absolventy
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste absolventem vysoké školy? Máte diplomovou práci napsanou v jazyce C# a chcete získat více praxe v tomto programovacím jazyce? Zajímate se... zobrazit nabídku»
ASP.NET vývojář TOP produktu na trhu
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte rádi webové technologie a chcete se zdokonalovat v programovacím jazyku C#? Chcete pracovat v kolektivu opravdové špičky ve svém oboru?... zobrazit nabídku»
Aplikační tester
Jihomoravský
minulý měsíc
Baví tě práce testera a chceš se tomu věnovat i nadále? Uvítal bys možnost mít své slovo v oblasti nastavení testovacích konceptů a celé... zobrazit nabídku»
Junior správce systémů
Jihomoravský
minulý měsíc
Máš zkušenosti s řešením problému se serverem v prostředí systému Windows? Říká Ti něco pojem TCP/IP? Chceš pracovat v mezinárodním... zobrazit nabídku»
IT podpora
Praha
minulý měsíc
Orientuješ se v oblasti IT a jsi pro-zákaznicky orientovaný? Máš analytické schopnosti a chceš se dále rozvíjet? Chceš pracovat v... zobrazit nabídku»
Backend developer - Olomouc
Olomoucký
před 2 měsíci
Do you have experience in .NET development? Would you like to take new challenge? Are you interested in working in internetional company? Then it is... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace