Práce v oboru Informační technologie (2203) - strana 56

Informační technologie
Programátor servisní podpory IS
okr. Přerov
před rokem
* práce v moderní, procesně orientované IT společnosti * seberealizace a motivující finanční ohodnocení * práce na zajímavých... zobrazit nabídku»
Programátor JavaScript
Pardubický
před rokem
Disponujete výbornou znalostí jazyka JavaScript? Hledáme práci v pohodovém neformálním prostředí, kde se dobrým nápadům meze... zobrazit nabídku»
Administrátor Linux
Pardubický
před rokem
Disponujete výbornou znalostí operačního systému Linux a umíte v něm spravovat různé typy serverů? Hledáte práci v pohodovém... zobrazit nabídku»
Programátor PHP
Pardubický
před rokem
Jste ambiciózní a spolehlivý programátor? Disponujete výbornou znalostí jazyka PHP? Hledáte práci v pohodovém neformálním prostředí,... zobrazit nabídku»

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

DevOps specialista
Jihomoravský
dnes
Chtěli byste se podílet na vývoji moderních aplikací? Nechcete mít monotónní práci a baví Vás navrhovat vhodná řešení? Zašlete nám... zobrazit nabídku»
IT podpora, 25 000 Kč/měs.
Praha 4
dnes
Máte vzdělání v IT oblasti a rádi byste získali zkušenosti? Pro našeho klienta, mezinárodní telekomunikační společnost, hledáme ... zobrazit nabídku»
IT podpora, part time, 140 Kč/hod.
Praha 4
dnes
Studujete IT a hledáte první zkušenost? Pro našeho klienta, mezinárodní telekomunikační společnost, hledáme šikovného kandidáta/ku na... zobrazit nabídku»
SQL programátor
Ostrava
dnes
Máš praxi v programování a znalost SQL? Jsi pohodář a pečlivost pro Tebe není jen prázdné slovo? Máš velmi dobrou znalost OS WINDOWS a... zobrazit nabídku»
Specialista virtualizace VMware
Praha
dnes
Žijete virtualizací- Baví Vás instalace a konfigurace zařízení- Příprava migračních scénářů- Analýza požadavků a návrhy řešení... zobrazit nabídku»
SW Product owner - on-line systém (35.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Jsme parta, která hraje fair a děláme "hračky" pro velké. Naše hračka je opravdu velmi rozsáhlá platforma s napojením na mobilní klienty a... zobrazit nabídku»
Embedded SW Developer - R&D lab instruments (35.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Pro společnost, jež je centrem inovací a vědy na mezinárodním poli, hledáme dalšího nadšence do vývoje klíčových komponent našich... zobrazit nabídku»
SAP konzultant/ka s AJ - Junior (50.000 - 65.000 Kč)
Praha
dnes
Hledáte mladý, přátelský kolektiv a zajímavou různorodou práci na projektech v ČR i v zahraničí? Nejsou Vám úplně cizí finanční... zobrazit nabídku»
Embedded C - Senior Developer - Smart Sensors (40.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
EXKLUZIVNÍ nabídka pro zájemce o vývoj softwaru pro Embedded systémy do průmyslové oblasti v R&D centru v Brně. Máme špičkové plně ESD... zobrazit nabídku»
Servisní technik PC,až 24.000,-po zkušební době bonus 3.000!
Brno
dnes
Kdo jsme? Hledáme uchazeče do kmenového stavu společnosti na pozici Technik servisního centra!!! Hledáte zaměstnání ve stabilní... zobrazit nabídku»
Referent/ka do Odboru IT, Oddělení podpory uživatelů
Praha
dnes
platové zařazení dle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců (13. platová třída, platový tarif 22... zobrazit nabídku»
Grafik
Jičín
dnes
flexibilní práce na HPP (nehledáme zájemce o externí spolupráci) Možnost odborného rozvoje finanční ohodnocení cca 25tis. Kč ... zobrazit nabídku»
Asistent/ka služeb zákazníkům České Budějovice
České Budějovice
dnes
- Start kariéry v dynamicky se rozvíjejícím oboru, a to BEZ PŘEDCHOZÍ PRAXE - Dlouhodobou spolupráci a jistotu, práci na HPP - Mzdu... zobrazit nabídku»
Technik řídících systémů budov
Praha
dnes
- práce na plný úvazek v prostředí stabilní české společnosti - motivující platové ohodnocení a odměny za dobrou práci - flexibilní... zobrazit nabídku»
Technický grafik
Praha
dnes
- práce na poloviční úvazek - Práce doma s flexibilní pracovní dobou - Dynamicky rostoucí odměna dle vykonané práce zobrazit nabídku»
Systémový analytik
Ústeckoorlicko nebo Pardubicko
dnes
- zajímavá práce ve stabilní české prosperující společnosti - výdělek odpovídající pracovnímu výkonu a další benefity - možnost... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace