Práce v oboru Informační technologie (2206) - strana 56

Informační technologie
Windows administrátor
Jihomoravský
před rokem
Máte komunikativní znalost angličtiny? Máte dobré znalosti v oblasti Windows serverů a sítí? Chcete v oboru dále prohlubovat své... zobrazit nabídku»
C# programátor
Brno
před rokem
Orientuje se v objektově orientovaném programování? Baví Vás práce v multikulturním prostředí? Rádi byste využili anglický jazyk? Chtěli... zobrazit nabídku»
VMware specialist
Brno or Ostrava
před rokem
Do you have an experience with virtualization technologies? Are you passionate about Linux OS? Do you want to work with the newest technologies on the... zobrazit nabídku»
Junior developer C#
Brno
před rokem
Zajímáte se o aktuální technologie a trendy v IT? Máte zájem podílet se na vývoji podnikového systému nové generace? Máte zkušenosti s... zobrazit nabídku»
Backup administrátor s AJ
Brno venkov
před rokem
Láká vás zázemí silné nadnárodní společnosti? Chcete uplatnit své zkušenosti a máte komunikativní angličtinu? Pokud ano, zašlete nám... zobrazit nabídku»
IT support - junior
Jihomoravský
před rokem
Are you smart, communicative and reliable person who is willing to learn new things? We are looking for a junior candidate who will provide technical... zobrazit nabídku»

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Robotový programátor
Mladá Boleslav
dnes
- zajímavá práce ve stabilní společnosti - možnost dalšího profesního rozvoje - možnost využití vlastního výcvikového střediska v... zobrazit nabídku»
Vedoucí pracovník IT oddělení (30 - 50.000,- Kč)
Brno
dnes
* zázemí stabilní značky na trhu * motivující mzdové ohodnocení * profesionální zaškolení a zázemí společnosti * možnost využití... zobrazit nabídku»
Programátor C# .NET, ASP.NET
Praha
dnes
Pro našeho klienta, skupinu firem nabízející specifickou nabídku produktů a služeb, vývoj a implementaci vlastní softwarové platformy,... zobrazit nabídku»
Databázový programátor
Náchod
dnes
Pro našeho významného klienta, ryze českou moderní společnost, expandující na cizí trhy, hledáme vhodného/-ou uchazeče/-ku na pozici... zobrazit nabídku»
Project Manager
Praha
dnes
Je tvou největší motivací stále posouvat jak sebe, tak i firmu, ve které pracuješ? Pro našeho významného klienta, poskytovatele produktu... zobrazit nabídku»
PHP Programátor/Webdeveloper
Praha
dnes
- práce ve stabilní společnosti - příjemné a přátelské pracovní prostředí - různorodá práce v oblasti vývoje - pružná pracovní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Brno
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která prodává informační systémy, vyvíjí aplikace dle požadavků zákazníků a zabývá se zakázkovou... zobrazit nabídku»
Programátor specialista - Mělník
Mělník
dnes
Pro našeho klienta, společnost, zabývající se vývojem internetových a intranetových aplikací, který rozšiřuje svůj pracovní tým,... zobrazit nabídku»
Administrátor bezdrátové a optické sítě
Praha-východ
dnes
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta vhodnou osobnost na HPP nebo IČ v lokalitě Praha – Průhonice na... zobrazit nabídku»
Projektový engineer
Chemnitz
dnes
– stabilní ověřená společnost s vlastními produkty – nástup ihned/dohodou – pozice s AJ jazykem, NJ výhodou pro... zobrazit nabídku»
Databázový programátor
Náchod
dnes
- prostředí české prosperující společnosti - možnost dalšího vzdělávání v oboru - pružná pracovní doba - možnost přinášet a... zobrazit nabídku»
Operátor kamerového systému CCTV
Praha 9
dnes
osobní ohodnocení v závislosti na výsledcích stravenky v hodnotě 70,- Kč příspěvek na dopravu, ubytování získání... zobrazit nabídku»
IT Technical Specialist
Praha
dnes
Chceš převádět nové a upravené IT procesy do firemní praxe? Školit a podporovat ostatní týmy v rámci IT oddělení? Používat virtualizaci... zobrazit nabídku»
Senior Consultant
Zlín
dnes
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace