Práce v oboru Informační technologie (2462) - strana 57

Informační technologie
Scrum master
Olomoucký
před 2 měsíci
Pracujete v rámci agilního týmu? Máte zkušenost na pozici Scrum Mastera? Rád/a byste se podílel/a na rozvoji firmy, která pracuje na... zobrazit nabídku»
Business consultant - CRM
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s implementací CRM řešení? Zajímají Vás vnitrofiremní procesy? Láká Vás mezinárodní pracovní prostředí a cestování... zobrazit nabídku»
Analytik SW
Zlínský
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s návhrem a analýzou SW? Komunikace se zákazníky i vývojáři pro Vás není problémem? Jste schopný koordinovat činnosti a... zobrazit nabídku»
Linux Administrátor
Brno
před 2 měsíci
A CO ZA TO? · Možnost zhodnotit tvé dosavadní zkušenosti a posunout se dál · Bezva kolektiv a spolupráci s kolegy, od kterých se dá hodně... zobrazit nabídku»
Software packaging specialist
Brno
před 2 měsíci
- práce v mezinárodní společnosti - zajímavá práce v oblasti IT s globální odpovědností a možností cestování  - spolupráce v rámci... zobrazit nabídku»
SW architekt
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máte zkušenost s návrhem SW architektury a jste zkušený C++ vývojář. Baví Vás analyzovat požadavky a hledat nové řešení? Pokud ano,... zobrazit nabídku»
Java developer
Jihomoravský
před 2 měsíci
Chcete pracovat na novém projektu, který ulehčí práci milionům uživatelům? Programujete v Javě a webové technologie Vám nejsou cizí?... zobrazit nabídku»
Developer OF web application
Zlínský
před 2 měsíci
Would you like to be to in the development of Web applications? Are you speak English and would you be to creativity? So, you have the chance to get... zobrazit nabídku»
Vývojář webových aplikací
Zlínský
před 2 měsíci
Chceš se podílet na vývoji webových aplikací, kde se kreativitě a tvým nápadům meze nekladou? Pak máš možnost zbavit se nudného... zobrazit nabídku»
Script engineer
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s programováním ve více jazycích, například C++ či Python? Máte dobré znalosti síťové problematiky a TCP/IP? Mluvíte... zobrazit nabídku»
Programátor C++
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s programováním v C++? Mluvíte anglicky na komunikativní úrovni? Máte zkušenosti s počítačovými sítěmi TCP/IP? Pak... zobrazit nabídku»
Networking projektant
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Rádi pracujete se síťovými technologiemi? Jsou pro Vás projekty s obdobnou tématikou výzvou? Máte zkušenosti s konfigurací a správou... zobrazit nabídku»
Tester
Zlínský
před 2 měsíci
Do you want to be the right hand of programmers? Do you like manual testing and want to use the English language? If so, send us your CV! TESTER... zobrazit nabídku»
Tester
Zlínský
před 2 měsíci
Rád překonáváš překážky a baví tě manuální testování? Pak máš možnost být pravou rukou programátorů, odhalovat jejich chyby a při... zobrazit nabídku»
HTML/CSS vývojář
Olomoucký
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s webovým vývojem? Chcete rozvíjet nejen své technické znalosti ale současně pracoval v nadnárodním prostředí stabilní... zobrazit nabídku»
Java developer
Praha, Jihomoravský
před 2 měsíci
Chcete pracovat pro dynamickou a mezinárodní společnost v oblasti IT? Máte velmi dobrou znalost anglického jazyka? Umíte programovat v jazyku... zobrazit nabídku»
Senior Java web developer
Praha, Jihomoravský
před 2 měsíci
Jste zkušený programátor webových aplikací v jazyce JAVA? Chcete svoje profesionální znalosti uplatnit v rámci mezinárodní společnosti a... zobrazit nabídku»
Oracle senior engineer
Olomoucký, Moravskoslezský
před 2 měsíci
Směřuje Vaše zaměření ke správě a administraci databází Oracle? Vyznáte se i v jiných databázových systémech? Chcete stabilní práci,... zobrazit nabídku»
Programmer C++
Praha, Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský
před 2 měsíci
Do you have experience with programming in C++? Do you speak English on communicative level? Do you have experience with computer networks... zobrazit nabídku»
Senior C# developer
Středočeský
před 2 měsíci
Programujete v C# a máte rád výzvy? Chcete do budoucna vést malý mezinárodní tým nadšených vývojářů, který vyvíjí velké... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace