Práce v oboru Informační technologie (2206) - strana 57

Informační technologie

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Specialista procesů (lean management)
Praha
dnes
Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti financování, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na nově otevřenou pozici: ... zobrazit nabídku»
Operátor kamerového systému CCTV - Trmice
Trmice
dnes
osobní ohodnocení v závislosti na výsledcích stravenky v hodnotě 70,- Kč výhodný tarif od Vodafonu náborový příspěvek... zobrazit nabídku»
PHP developer - Germany - Chemnitz area
Chemnitz
dnes
- start immediately/ASAP - Only English language needed - Location -Chemnitz area - company with excellent working environment - bright offices,... zobrazit nabídku»
Java developer - Germany - Karlsruhe
Karlsruhe
dnes
- Location: Karlsruhe - Start ASAP/by agreeement - interesting projects in very skilled team - English language... zobrazit nabídku»
C embedded developer - automotive Germany - Dresden area
Dresden area
dnes
- Very interesting company working mainly on automotive proejcts - Cooperation with finding an accomodation - a few Czech... zobrazit nabídku»
C# programátor pro islandskou společnost
Praha
dnes
Máte zkušenosti s vývojem v C# a chcete se podílet na vývoji smysluplných produktů? Láká Vás práce, kde budete mít příležitost... zobrazit nabídku»
C# vývoj v bezpečnosti dopravy
Praha
dnes
Máte zkušenosti s vývojem v C#? Chcete pracovat v příjemném pracovním prostředí malého týmu 5-6 vývojářů a být důležitou součástí... zobrazit nabídku»
Konzultant pro informační systémy
Praha
dnes
Baví Vás komunikace se zákazníky? Máte zkušenosti s implementací informačních systémů? Pokud ano a máte navíc i přehled v ekonomických... zobrazit nabídku»
Vývojář SW, C/C++
Praha
dnes
Jste zkušený vývojář, který má pokročilou znalost C/C++? Chcete se podílet na projektu pro automobilovou společnost v oblasti komponentů... zobrazit nabídku»
Technická podpora - junior
Jihomoravský
dnes
Máš všeobecný přehled v IT, ale nemáš zatím moc praktických zkušeností? Nevadí! Pokud umíš dobře anglicky, jsi zodpovědný a... zobrazit nabídku»
C++ developer
Brno
dnes
Do you like C ++ programming and do you have at least a basic knowledge of networking? Would you like to work on international projects in a friendly... zobrazit nabídku»
C++ vývojář
Brno
dnes
Umíte programovat v jazyce C++ a máte alespoň základní znalost sítí? Láká Vás práce na mezinárodních projektech v přátelském... zobrazit nabídku»
3D Designer Junior
okr. Chomutov
dnes
Na oplátku od nás očekávej: * pro tuto juniorskou pozici nabízíme nadprůměrné platové ohodnocení. * to ale není vše - mimo tvou... zobrazit nabídku»
Specialisté/Manažeři Elektro/IT/Automotive
Praha
dnes
Chcete se podílet na vývoji špičkových produktů pro nejnovější automobily světových značek? Máte zkušenosti s vývojem SW/HW či... zobrazit nabídku»
Programátor analytik Java/GWT
Brno
dnes
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, mezinárodní IT společnost působící na českém trhu přes patnáct let parťáka /... zobrazit nabídku»
SW developer C++/C /Java/ python - prague
Praha
dnes
People Consulting s.r.o. On behalf of our client, a large industrial holding, one of the leaders on the market in R&D, we are looking for... zobrazit nabídku»
SW/HW Engineer wanted!
Praha
dnes
SW/HW Engineer WANTED!    What a great challenge to participate on the development of the newest Advanced driving assistance systems? Working with... zobrazit nabídku»
Experienced SW project manager - prague
Praha
dnes
People Consulting s.r.o. On behalf of our client, a large industrial holding, one of the leaders on the market in R&D, we are looking for... zobrazit nabídku»
Výpočetní technik/čka – specialista/ka, Kaufland
Modletice u Prahy
dnes
13. mzda až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu), pracovní smlouva na dobu neurčitou, motivující mzdové ohodnocení,... zobrazit nabídku»
Programátor
Praha
dnes
Pro našeho klienta, společnost poskytující svým klientům aplikační systém pro rozšíření telefonického řešení o inteligentní funkce... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace