Práce v oboru Informační technologie (2143) - strana 57

Informační technologie

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Obchodník - Brno
Jihomoravský
včera
Odborné zaškolení, práce v mladém kolektivu, motivující finanční ohodnocení, firemní auto, firemní telefon. zobrazit nabídku»
Junior IT support
Praha
včera
- Rozvoj a nové znalosti z IT - Motivující finanční ohodnocení a další benefity (stravenky, dovolená navíc, multisport karta, kafeterie,... zobrazit nabídku»
Programátor C# .NET
Zlín
včera
Chcete pracovat pro moderní českou IT společnost, jenž patří mezi TOP zaměstnavatele? Máte praxi v oblasti vývoje se zaměřením na .NET C#?... zobrazit nabídku»
IT specialista pro výrobní společnost
Zlín
včera
SELECT kandidáti, kandidát_CV FROM databáze_CV Where sql IS NOT NULL AND erp IS NOT NULL Náplní Vaší práce bude: * Provádění změn v ERP... zobrazit nabídku»
Správce serverů linux, Prachatické
Prachatice
včera
Znáte virtualizační prostředí vmWare? Máte znalost TCP/IP, DNS a dalších internetových protokolů jako jsou např.HTTP, FTP aj.)? Poradíte... zobrazit nabídku»
Senior Java Developer - možnost práce v zahraničí
Praha
včera
Chcete pracovat na vývoji rozličných aplikací, systémů pro velké společnosti? Hledáte profesní rozvoj? Významná mezinárodní... zobrazit nabídku»
Windows Administrator
Praha
včera
Máte již zkušenost na obdobné pozici a chcete se někam posunout? Rádi pracujete s nejnovějšími technologiemi ? Chcete být u migrace... zobrazit nabídku»
Network specialist
Praha
včera
Máte zkušenost na pozici síťového administrátora? Chcete si prohloubit znalosti a pracovat s nejnovějšími technologiemi? Chcete být... zobrazit nabídku»
HW Administrátor
Praha
včera
Máš zkušenost s HW ? Působil jsi na obdobné pozici a chtěl bys udělat kariérní posun? Chtěl bys se rozvíjet a posunout se více do... zobrazit nabídku»
Senior Full Stack Java Developer - New team
Praha
včera
Leading of team of developers | Java EE development | International company | Work Force Management application | Agile environment | An... zobrazit nabídku»
Junior Full Stack Java Developer - New team
Praha
včera
Java EE development | International company | Work Force Management application| Opportunity for Java juniors | Agile environment | An International... zobrazit nabídku»
Programátor PLC a scada
Královéhradecko
včera
 - jednosměnný provoz, HPP  - zázemí stabilní a prosperující firmy  - motivující finanční ohodnocení  - možnost osobního i... zobrazit nabídku»
Podnikový IT admin - Windows / HW / SW / NetW (35.000 - 55.000 Kč)
Jihomoravský
včera
!!! Exkluzivní nabídka pro IT administrátory se zájmem působit na obdobné pozici se širokým záběrem IT technologií - od uživatelů,... zobrazit nabídku»
Embedded SW Developer - R&D lab instruments (35.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Pro společnost, jež je centrem inovací a vědy na mezinárodním poli, hledáme dalšího nadšence do vývoje klíčových komponent našich... zobrazit nabídku»
Web developer / Bugs solver - OOP, SQL basics (27.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
včera
EXKLUZIVNÍ nabídka pro programátora "zelenáče", který má obecně pevné základy v programování v libovolném jazyce a zná principy OOP. A... zobrazit nabídku»
Android/iOS Developer - GPS, lokalizace (45.000 - 60.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Baví tě vývoj mobilných aplikací? Máš zkušenosti s vývojom „appek“ pro Android i iOS? Tak pokračuj dále. * zajímavá práce na... zobrazit nabídku»
C# programátor - back-end (35.000 - 60.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Hledáme do týmu nového kolegu, který má zkušenosti s vývojem back-endu v C#. Rádi přivítáme programátory různých úrovní pro... zobrazit nabídku»
PHP vývojář / analytik (35.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Mezinárodní technologická společnost zaměřená na logistku se silnými partnery jako Volkswagen group, Coca-Cola nebo Plzeňský Prazdroj,... zobrazit nabídku»
Programátor se základy OOP a AJ (25.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
včera
EXKLUZIVNÍ nabídka pro programátora "zelenáče", který má obecně pevné základy v programování v libovolném jazyce a zná principy OOP. A... zobrazit nabídku»
Embedded C - Senior Developer - Smart Sensors (40.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
včera
EXKLUZIVNÍ nabídka pro zájemce o vývoj softwaru pro Embedded systémy do průmyslové oblasti v R&D centru v Brně. Máme špičkové plně ESD... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace