Práce v oboru Informační technologie (2203) - strana 58

Informační technologie

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

.NET Developer
Brno
včera
Would you like to: Develop one of the core product of successful international company. Work also on different projects for external clients Take... zobrazit nabídku»
Service desk with English, German and Dutch
Praha 13
včera
We are looking for suitable candidates for our international well known client, for IT SUPPORT WITH ENGLISH, GERMAN and DUTCH. SUITABLE FOR FRESH... zobrazit nabídku»
IT | referent infrastruktury
Libice nad Cidlinou
včera
Servery, sítě, WMware, SAP.. se vším máte zkušenosti? Pak se neváhejte a kontaktujte nás! Na pozici IT | REFERENT INFRASTRUKTURY bude... zobrazit nabídku»
IT tester
Rožnov pod Radhoštěm
včera
Máš vzdělání a zkušenosti v IT? Baví Tě testování? Zároveň se domluvíš anglicky a chceš být součástí úspěšné mezinárodní... zobrazit nabídku»
Programátor/analytik
Rožnov pod Radhoštěm
včera
Máš- li za sebou již nějaký rok praxe, zajímá Tě pracovat pro světovou špičku ve svém oboru a chceš nám ukázat, že jsi právě Ty tím... zobrazit nabídku»
IT/system administrátor
Veselí nad Lužnicí
včera
Máte zkušenost se správou hardware a testováním softwaru? jste schopná/ý řešení pokročilých IT problémů? Říkají Vám něco pojmy MES,... zobrazit nabídku»
Programátor C# /C++, až 50 000 Kč
Ostrava
včera
Umíš programovat v C#/C++ a hledáš zaměstnavatele, který tvojí znalost dostatečně ocení? Tvoje práce bude opravdu zajímavá! Budeš... zobrazit nabídku»
Programátor C++; C#; .NET; Java, až 50 000 Kč
Ostrava
včera
Staň se naší posilou. Hledáme nového kolegu/kolegyni i kamaráda/kamarádku do svého týmu na pozici "PROGRAMÁTOR C++; C#; .NET; Java, AŽ 50... zobrazit nabídku»
Senior Java developer, až 50 000 Kč
Ostrava
včera
Baví tě programování v jazyce Java a rád by ses s námi o své zkušenosti podělil? Staň se naší posilou, hledáma zkušené programátory... zobrazit nabídku»
SAP konzultant|mezinárodní projekty|až 80 000 KČ|
Ostrava
včera
Jste zákaznicky orientovaní a systém SAP Vám není cizí? Chcete pracovat v rámci prestižních zahraničních projektů pro mezinárodní... zobrazit nabídku»
SQL programátor, až 80 000 Kč
Ostrava
včera
Hledáme profiky, kteří mají velmi dobrý anglický jazyk jak slovem tak i písmem a nebojí se ho použít v praxi. Taky byste měli mít dobrou... zobrazit nabídku»
Elektronik pro vývoj SW
Karviná
včera
Mezinárodní společnost působící v oblasti elektroniky a sídlící na Ostravsku, poptává do svého týmu vhodného kandidáta/tku na pozici... zobrazit nabídku»
Elektronik pro vývoj HW
Karviná
včera
Mezinárodní společnost působící v oblasti elektroniky a sídlící na Ostravsku, poptává do svého týmu vhodného kandidáta/tku na pozici... zobrazit nabídku»
Developer - ASP.NET
Ostrava
včera
Živíš se programováním v ASP.NET? Mluvíš anglicky? Pokud ano, rádi tě uvítáme v našem cool kolektivu. Reaguj na pozici DEVELOPER... zobrazit nabídku»
Emea distribution support application engineer
Rožnov pod Radhoštěm
včera
Pokud ovládáš programování v C a umíš psát instrukce v assembleru a hovoříš plynule anglicky, pak ti rádi představíme tvou budoucí... zobrazit nabídku»
Solution engineer - nové projekty
Rožnov pod Radhoštěm
včera
Pokud ovládáš programování embedded SW v C, chceš být součástí projektů budoucnosti a hovoříš plynule anglicky, pak čti dále: Budeš... zobrazit nabídku»
IT Infrastruktura - vedoucí oddělení
Praha 1
včera
Máte servery, sítě, bezpečnost v malíčku? Hledáme šéfa pro naši IT Infrastrukturu! Co na Vás čeká? Správa serverů (MS) Správa... zobrazit nabídku»
Junior/Senior Software Engineer (Engineering/Automotive)
Praha
včera
Are you interested in developing specific analytical SW for Automotive / Transportation industry? Large Engineering/Consulting company offers an... zobrazit nabídku»
Software Tester - Automotive/Engineering
Praha
včera
Looking for a attractive job? We have (not only) one excellent job for you in International Engineering and Consulting company (automotive, trains,... zobrazit nabídku»
Software Quality Engineer (Engineering/Automotive)
Praha
včera
Are you interested in working in successful Global Company? Our Engineering/Consulting client offers an attractive job for: Software Quality... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace