Práce v oboru Informační technologie (2124) - strana 58

Informační technologie

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Java Vývojář - Projekt Digitalizace
Praha
před 2 dny
Chcete být u revolučního projektu v rámci českého trhu? Lákalo by Vás pracovat ve společnosti, která je již v této chvíli na špici v... zobrazit nabídku»
IT Admin - Technologická firma
Praha
před 2 dny
Náplň práce: - Instalace OS - Windows 7,10, Server 2012 - Instalace a testování updatů a operačních programů - Parametrizace a zprovoznění... zobrazit nabídku»
IT Správa licencí - spolupráce s univerzitami
Praha
před 2 dny
Chceš pracovat v technologické společnosti? Máš rád IT, ale třeba ještě nejsi tolik zkušený, nebo máš vyloženě rád správu... zobrazit nabídku»
Lukrativní nabídka (vhodné i pro studenty)
Praha
před 2 dny
Informace o klientovi / pozici Nebojíte se komunikace? Chcete získat přínosné zkušenosti z mezinárodní IT společnosti? Jste časově... zobrazit nabídku»
Web designer
Náchod
před 2 dny
Jsi kreativní a Adobe Photoshop je tvůj oblíbený program? Hledáte zajímavou práci a nebojíte se vysokého pracovního nasazení? Chcete být... zobrazit nabídku»
Databázový programátor
Náchod
před 2 dny
Pro našeho významného klienta, ryze českou moderní společnost, expandující na cizí trhy, hledáme vhodného/-ou uchazeče/-ku na pozici... zobrazit nabídku»
Datový analytik
Praha
před 2 dny
práce ve stabilní společnosti s významným postavením na trhu dobré finanční ohodnocení práce v příjemném pracovním prostředí ... zobrazit nabídku»
IT správce - junior
Praha
před 2 dny
Pro našeho významného klienta, českého distributora stavebních materiálů, hledáme novou posilu do týmu na pozici IT SPRÁVCE - JUNIOR. ... zobrazit nabídku»
PHP Programátor/Webdeveloper
Praha
před 2 dny
- práce ve stabilní společnosti - příjemné a přátelské pracovní prostředí - různorodá práce v oblasti vývoje - pružná pracovní... zobrazit nabídku»
Vývojář software (Frontend nebo Backend) ve Svobodné Evropě
Praha
před 2 dny
Rádio Svobodná Evropa je médium, které prostřednictvím rádia, televize i internetu vysílá nezávislé zpravodajství do 23 zemí ve 28... zobrazit nabídku»
Specialista on-line podpory
Kolín
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se vývojem a implementací systémů řízení výroby, hledáme nového kolegu na pozici Specialista... zobrazit nabídku»
Webdesigner
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se prodejem chytrých telefonů, tabletů a dalšího příslušenství a provozem nabídkového... zobrazit nabídku»
Administrátor bezdrátové a optické sítě (Praha-východ, CZ)
Středočeský
před 2 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta vhodnou osobnost na HPP nebo IČ v lokalitě Praha – Průhonice na... zobrazit nabídku»
Business consultant CRM
Jihomoravský
před 2 dny
Zajímáte se o oblast CRM systémů a máte zkušenost s SQL reportingem? Chtěli byste pracovat v mezinárodním prostředí a aktivně zužitkovat... zobrazit nabídku»
Java programátor revolučního produktu
Jihomoravský
před 2 dny
Chceš být součástí vývoje nové generace produktů velké mezinárodní společnosti? Rád se vzděláváš a chceš pracovat s nejnovějšími... zobrazit nabídku»
Programátor C# .NET
Jihomoravský
před 2 dny
Chceš pracovat na unikátním projektu, který ovlivní budoucnost veškeré organizace v odvětví týmových sportů? Kódit v C# .NET nebo ASP.NET... zobrazit nabídku»
.NET Developer
České Budějovice
před 2 dny
Zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní a perspektivní společnosti Odpovídající platové ohodnocení Mobilní telefon, notebook... zobrazit nabídku»
Key Account Manager - IT Služby
Moravskoslezský
před 2 dny
Nabízíme zajímavé mzdové ohodnocení a široký program zaměstnaneckých výhod - telefonní zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky,... zobrazit nabídku»
Obchodní asistent/ka
Moravskoslezský
před 2 dny
Práce v příjemném prostředí a menším kolektivu. Důkladné produktové zaškolení. Možnost sdíleného pracovního místa (možnost... zobrazit nabídku»
Databázový programátor
Náchod
před 2 dny
- prostředí české prosperující společnosti - možnost dalšího vzdělávání v oboru - pružná pracovní doba - možnost přinášet a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace