Práce v oboru Informační technologie (2462) - strana 58

Informační technologie
Senior Java developer
Středočeský
před 2 měsíci
Programujete v Javě a máte rád výzvy? Chcete do budoucna vést malý mezinárodní tým nadšených vývojářů, který vyvíjí velké... zobrazit nabídku»
Sharepoint vývojář - profík co se vyzná -
Ostrava
před 2 měsíci
!!! HLEDÁ SE PROFÍK NA SHAREPOINT !!! Hledáme odborníka do mezinárodního týmu, který má zkušenosti s aplikací Sharepoint a rád by se... zobrazit nabídku»
SAP konzultant
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máte dlouholeté zkušenosti se systémem SAP? Hledáte firmu, ve které se budete moci rozvíjet a zdokonalovat své znalosti? Chcete komunikovat v... zobrazit nabídku»
Unix senior engineer
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s administrací Unix systémů? Orientujete se v oblasti storage managementu? Chtěli byste své znalosti uplatnit v zavedené IT... zobrazit nabídku»
Data analyst
Jihomoravský
před 2 měsíci
Are you enthusiastic about business intelligence? Is data warehouse your cup of tea? Do you speak communicative English? If so, we are looking for... zobrazit nabídku»
Senior PHP vývojář
Praha, Středočeský
před 2 měsíci
Jste zapálený backend vývojář PHP? Máte zkušenosti s návrhem systémů? Ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni? Orientujete se v... zobrazit nabídku»
PHP programmer
Praha, Středočeský
před 2 měsíci
Are you experienced PHP coder? Are you skilled also in system design? Do you feel comfortable with new technologies and your English is at advanced... zobrazit nabídku»
Správce SAP
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Ovládáte SAP moduly MM a PP (první a druhá úroveň)? Hledáte práci, kde budete součástí týmu zavádění systému SAP do provozu? Potom... zobrazit nabídku»
PHP programátor
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s PHP programováním? Rádi byste se ve své práci dále rozvíjeli? Chcete pracovat na velkých projektech a dále se profesně... zobrazit nabídku»
Technická podpora CRM systému
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s Microsoft Dynamics CRM systémem nebo znáte databázové technologie? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti se stabilním... zobrazit nabídku»
Team leader pro agilní tým
Jihomoravský
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s vývojem SW? Měl/a jste již někdy možnost pracovat na vedoucí pozici? Staňte se součástí našeho týmu a pracujte na... zobrazit nabídku»
Vývojář C++ pro windows
Praha
před 2 měsíci
Chceš, aby C++ bylo Tvým denním chlebem tak moc, že se Ti o něm v noci zdají sny? My to máme stejně! Neváhej a přidej se k nám, rádi Tě... zobrazit nabídku»
Programátor, co nechce pracovat v korporátu :)
Jihomoravský
před 2 měsíci
* Budete pracovat na pozici Programátor C++ v zázemí stabilní rodinné firmy, která je na trhu více než 20 let. * Naučíte se a poznáte... zobrazit nabídku»
System backup engineer / senior
Brno
před 2 měsíci
Hledáme specialistu zálohování dat globálního centra pro švýcarskou společnost, který převezme kompletní zodpovědnost za tuto oblast po... zobrazit nabídku»
Vývojář firmwaru
Pardubicko
před 2 měsíci
- zajímavá a náročná práce v týmu odborníků - přátelský kolektiv - osobní a odborný růst - možnost účasti na unikátních projektech... zobrazit nabídku»
JavaScript Developer
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Chcete pracovat na zajímavých projektech? JavaScript, HTML a CSS pro Vás nejsou prázdné pojmy a velmi dobře je ovládáte? Komunikujete... zobrazit nabídku»
Customer Support Specialist IT
Brno
před 2 měsíci
Zázemí stabilní a prosperující mezinárodní společnosti Práci v moderním prostředí Možnost seberealizace Motivující pracovní... zobrazit nabídku»
Vývojář (oblast ERP systémy)
Královéhradecko
před 2 měsíci
Týmová práce v malém dynamickém kolektivu, práce se špičkovými vývojovými nástroji, průběžné školení a odborný růst. Nabídka... zobrazit nabídku»
Software Engineer
Brno
před 2 měsíci
Job description: This position is opened for CBM (Condition Based Maintenance) team in Brno and includes software development of CBM based... zobrazit nabídku»
Systémový specialista ERP systému a databáze Oracle
Královéhradecko, Trutnovsko
před 2 měsíci
- týmová práce v malém dynamickém kolektivu - práce se špičkovými vývojovými nástroji - průběžné školení a odborný růst Nabídka... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace