Práce v oboru Informační technologie (2125) - strana 58

Informační technologie

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

IT specialista / administrátor - junior
Praha-východ, Říčany
včera
Platové ohodnocení ve výši 28.000Kč + odměny Zaměstnání na hlavní pracovní poměr Mobilní telefon, notebook Stravenky,... zobrazit nabídku»
Specialista optické inspekce head-up displejů
Pardubice - Staré Čívice
včera
* zázemí stabilní mezinárodní společnosti * zajímavou a různorodou práci, možnost seberealizace * možnost podílet se na nových... zobrazit nabídku»
Junior Programátor PHP
Praha - centrum
včera
Velmi přátelská neformální atmosféra Volná pracovní doba, možnost Home Office Moderní kanceláře v centru Prahy Velmi dobré... zobrazit nabídku»
Senior programátor - PHP, Nette, postgres
Praha - centrum
včera
Volnou pracovní dobu, možnost Home Office Moderní kanceláře v centru Prahy Po cca 2-3 letech práce ve společnosti - každoročně... zobrazit nabídku»
Manažer call centra
Brno
včera
Mzda záleží na Vašich znalostech, dovednostech a šikovnosti. Co Vám kromě mzdy nabídneme? - 24 dnů dovolené - 2 sick days - Stravenky... zobrazit nabídku»
Technik/elektromontér - Jedna směna
Brno
včera
Velmi zajímavá stabilní práce ve KMENI Jednosměnný provoz a 8 hodinové směny Smysluplná pracovní náplň, kde jsou vidět... zobrazit nabídku»
Junior business analytik
Brno
včera
stabilita výhradně české společnosti, která je lídrem ve svém oboru flexibilní pracovní doba výuka anglického jazyka... zobrazit nabídku»
Servisní technik pro průmylovou automatizaci
Středočeský kraj, Rakousko
včera
- Možnost pracovat pro světového lídra v oboru - Pracovat ve stabilním týmu zkušených specialistů (možnost se od nich učit a rozvíjet... zobrazit nabídku»
C++ developer
Brno
včera
Stabilita výhradně české společnosti, která je lídrem ve svém oboru Flexibilní pracovní doba Výuka anglického jazyka ve firmě zdarma... zobrazit nabídku»
Java/XML programátor
Brno
včera
stabilita výhradně české společnosti, která je lídrem ve svém oboru flexibilní pracovní doba výuka anglického jazyka ve firmě... zobrazit nabídku»
Technický administrátor zakázek
Nymburk
včera
· Roční prémie podle plnění osobních i týmových úkolů (0-1,5 měs.plat) · Mimořádná roční odměna podle výsledků firmy ·... zobrazit nabídku»
Key account manager IT - spotřební elektronika
Brno
včera
POŽADAVKY: SŠ elektrotechnického či obchodního zaměření výhodou Znalost PS (MS Office podmínkou, Helios Green a Lotus notes výhodou)... zobrazit nabídku»
Servisní technik pro řídící techniku v energetice
Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj
včera
- Možnost pracovat pro světového lídra v oboru - Pracovat ve stabilním týmu zkušených specialistů (možnost se od nich učit a rozvíjet... zobrazit nabídku»
CNC Frézař až 170,-/hod. čistého - ubytování zdarma
Plzeň
včera
Nabízíme: - Dlouhodobou spolupráci na HPP ve stabilním podniku - ubytování v centru Plzně zajištěno - možnost záloh - možnost... zobrazit nabídku»
Java vývojář
Praha, celá ČR
včera
Zajímavá práce ve stabilní české společnosti. Dynamické prostředí, ve kterém není problém realizovat Vaše nápady. Možnost naučit se... zobrazit nabídku»
Systémový administrátor 35 - 40 000 Kč
okres Rychnov nad Kněžnou
před 2 dny
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti působící v automobilovém průmyslu Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
IT specialista pro správu aplikací a vedení projektů
Praha 4
před 2 dny
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon... zobrazit nabídku»
IT specialista pro správu aplikací
Praha 4
před 2 dny
Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon... zobrazit nabídku»
Java programátor
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá poskytováním softwaru, hledáme vhodné kandidáty na pozici Java programátor. Náplň... zobrazit nabídku»
Consultant Microsoft Dynamics AX pro oblast retail
Praha a okolí
před 2 dny
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí výborné pracovní zázemí s možností pracovat až 80% pracovní doby v rámci home office,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace