Práce v oboru Informační technologie (2160) - strana 58

Informační technologie

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Senior software engineer
Ústecký
včera
Location: AGC Flat Glass Czech a.s., Headquaters, Sklářská 450, 416 74 Teplice, Czech Republic The Role/Job : As a Software engineer your main... zobrazit nabídku»
.NET specialista
Moravskoslezský
včera
Máte zkušenost se zajímavým projektem v .NET? Nechybí Vám nadšení a zájem o moderní technologie? Píšete přehledný kód? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
IT security manager
Olomoucký
včera
Globální společnost působící po celém světě hledá top manažera v oblasti IT bezpečnosti. Vaší pracovní náplní bude: - vedení... zobrazit nabídku»
Koordinátor vývoje - rádia, infotainment
Mladá Boleslav
včera
Hledáme někoho se zájmem o nové technologie a oblast vývoje v automotive. Konkrétně můžete zasahovat do vývoje nové infotainment jednotky a... zobrazit nabídku»
SAP Administrátor / Konzultant - výborné finanční ohodnocení
Praha
včera
Jste zkušený SAP administrátor s potenciálem konzultanta? Nechce se Vám cestovat po projektech? Chcete využít své zkušenosti? Mít stabilní... zobrazit nabídku»
IT administrátor pro Grafton
Praha
včera
Hledáme kolegu do našeho IT oddělení! A v našem IT oddělení je spousta prima a veselých lidí. Pokud se chceš naučit spoustu věcí a... zobrazit nabídku»
SW architect for innovative R&D centre
Praha
včera
For innovative R&D center  we are looking for SW Architect.   Your key responsibilities: Responsibility of technical design and architecture... zobrazit nabídku»
SAP BO/BW Consultant
Středočeský
včera
What do we need from you? You will be focused on SAP technical delivery using BO/BI modules You will provide consultancy and mentoring on... zobrazit nabídku»
Studuješ VŠ? Pojď na 1/2 úvazku vyvíjet embedded a IoT
Praha
včera
Jsi VŠ student (anebo čerstvý absolvent) a chceš se přiučit praxí? Láká Tě nastartovat svoji kariéru pro zbrusu novou R&D společnost s... zobrazit nabídku»
Vyhrazeno pro seniorní vývojáře HTML5/ JavaScript
Praha
včera
Baví Vás vyvíjet? S HTML5 a JavaScriptem si tykáte? Chcete pracovat pro stabilní a mezinárodně úspěšnou společnost a mít přístup k... zobrazit nabídku»
Business analytik junior – digitální služby
Praha
včera
Náplň práce: Business analýza procesů v oblasti internetového a mobilního bankovnictví Nastavování datových a informačních toků a... zobrazit nabídku»
Enterprise Data Modeler – TOP projekty v ČR
Praha
včera
Máte chuť pracovat v prostředí TOP mezinárodní společnosti a máte předchozí zkušenost s datovým modelováním? Chcete se podílet na... zobrazit nabídku»
DWH Business Analytik – TOP projekty v ČR
Praha
včera
Máte chuť pracovat v prostředí TOP mezinárodní společnosti a komunikovat s klienty předních firem? Máte předchozí zkušenost s DWH a... zobrazit nabídku»
Experienced android freak - start of new project + Home Office
Praha
včera
Vývoj Android aplikací máte pod palcem a je to Váš největší koníček? Láká Vás prostředí mezinárodní, dynamické firmy, která Vám... zobrazit nabídku»
Java Developers in Prague + great Home Office possibilities
Praha
včera
Je Java jako Váš mateřský jazyk a hledáte novou profesní výzvu? Legacy kódu dáváte košem a preferujete oporu nejmodernějších... zobrazit nabídku»
Emea Solution architect – komplexní systémová integrace
Praha
včera
Máte chuť pracovat pro přední světovou IT společnost a technologicky se podílet na unikátních projektech v regionu EMEA a severských zemí?... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - digital retail banking
Praha
včera
Co bude náplní Vaší práce? Projekty spojené s rozvojem internetového a mobilního bankovnictví Budete řešit možnosti zvyšování a... zobrazit nabídku»
Systémový/á inženýr/ka (IT)
Pardubice
včera
Budete součástí týmu systémových inženýrů a současně velké korporátní společnosti. Umožníme Vám získat (první) pracovní... zobrazit nabídku»
Koordinátor vývojových projektů
Praha 4
včera
Proč se o tuto pozici ucházet? No, protože: se jedná o práci na fakt zajímavých projektech, v reálu uvidíš výsledky své práce a... zobrazit nabídku»
Správce firemní počítačové sítě s AJ – Louny, nástup ihned!!
Ústecký
včera
Naším klientem je mezinárodní strojírenský holding s nejmodernějším technologickým vybavením, které umožňuje soustružení... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace