Práce v oboru Informační technologie (2203) - strana 59

Informační technologie

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Senior Vývojář Embedded SW/Team leader, konzultační firma, atraktivní plat
Praha
včera
Chcete působit v nadnárodní konzultační společnosti poskytující technické poradenství do automobilového průmyslu, dopravy??? Zajímají... zobrazit nabídku»
Aplikační specialista
Praha
včera
Chcete sice pracovat ve stabilní společnosti, ale bez neštvarů korporátu? Být u věcí od začátku do konce? Vidět výsledky své práce? Mít... zobrazit nabídku»
Specialista podpory AS400
Praha
včera
Stabilní česká společnost hledá vhodného kandidáta na pozici Specialista podpory AS400. Vaším úkolem bude: - Zajištění bezproblémového... zobrazit nabídku»
Programátor/analytik RPG pro ERP systém
Praha
včera
Stabilní česká společnost hledá zkušené programátory RPG. Vaším úkolem bude: - Vývoj a implementace ERP systému společnosti - Analýza... zobrazit nabídku»
Správce DWH a reportingu
Praha
včera
Zajímáte se o oblast BI a DWH? Hledáme uchazeče, který bude zodpovědný za: - Provoz a rozvoj řešení BI ve společnosti - Tvorbu reportů -... zobrazit nabídku»
Specialista podpory finančních aplikací
Praha
včera
Pro našeho významného klienta hledáme Specialistu podpory finančních aplikací. Vaším úkolem bude: - Podpora rozsáhlé finanční... zobrazit nabídku»
Specialista implementace systémů
Praha
včera
Implementujte upgradovaný finanční systém v rámci celé společnosti! Měňte stávající procesy a zavádějte nové! Kontrolujte správnost... zobrazit nabídku»
Procesní specialista
Praha
včera
Procesy, procesy, procesy... Implementace, migrace, nastavení, organizace... Analýzy... Projektový management... Hledáme Procesního specialistu,... zobrazit nabídku»
Konzultant/SW architekt pro oblast investičního bankovnictví
Praha
včera
- Vyznáte se v Investičním bankovnictví? -Umíte přečíst kód na platformě .NET? - Chcete vést projekty vývoje aplikací pro investiční... zobrazit nabídku»
Junior .NET Developer pro oblast investičního bankovnictví
Praha
včera
- Jsi absolvent nebo student posledního ročníku VŠ, umíš programovat v .NETu a zajímáš se o oblast investičního bankovnictví? - Máme pro... zobrazit nabídku»
Senior .NET Developer pro oblast investičního bankovnictví
Praha
včera
Jste zkušený .NET vývojář a máte zkušenosti s vývojem v oblasti investičního bankovnictví? - Hledáme zkušené specialisty pro vývoj... zobrazit nabídku»
Java vývojář - příležitost pro absolventy
Praha
včera
Chceš vyvíjet aplikace v Javě pro americkou společnost působící po celém světě? Chceš se stát součástí týmu špičkových... zobrazit nabídku»
Java vývojář - finanční software
Praha
včera
Chcete vyvíjet aplikace v Javě pro americkou společnost působící po celém světě? Chcete se stát součástí týmu špičkových... zobrazit nabídku»
Java Developer for financial SW
Praha
včera
Huge US company with offices all over the world is looking for Java developers for the development team in Prague. Became a part of the Java team and... zobrazit nabídku»
Unix application support specialist
Praha
včera
Our client, an international IT company, is looking for suitable candidates to fill the position of Unix application support specialist! You will be... zobrazit nabídku»
BI Analytik / Konzultant
Praha
včera
Chcete se podílet na výstavbě nového DWH? DWH, který bude implementován v minimálně 10 zemích světa? Podílejte se na vzniku nového... zobrazit nabídku»
Java vývojář - vyvíjejte core systém
Praha
včera
Jste Javista a znáte dobře finanční prostředí? Zajímala by Vás práce na core systému, který se bude implementovat v několika zemích... zobrazit nabídku»
Java Programátor
Praha
včera
Javisté jsou vybíraví, protože na trhu je dost pozic. Abychom vám usnadnili výběr, nereagujte, pokud nemáte zájem o: - Zbrusu nový projekt... zobrazit nabídku»
.NET Nadšenec
Praha
včera
Hledáme nadšence, kteří zapadnou mezi nadšence :) Budete: - Vyvíjet v .NETu. - Programovat interní aplikace pro našeho klienta, na kterých... zobrazit nabídku»
Tester/Tester/Tester/Tester (automatizované testování)
Praha
včera
Jsi tester? Chceš testovat nejen nově vyvinuté mobilní aplikace v novém projektu? Láká Tě mezinárodní prostředí? Chceš si na vlastní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace