Práce v oboru Informační technologie (2212) - strana 59

Informační technologie

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Ředitel IT
Ústecký, Praha
dnes
Náplň práce Řízení IT týmu (15 kolegů), vedení lidí a jejich rozvoj Komunikace s dodavateli a jejich řízení (především dodavateli... zobrazit nabídku»
Aplikační specialista
Zahraničí, Praha
dnes
Jste čerstvý absolvent? Hledáte uplatnění ve velké firmě? Chcete denně využívat AJ? Je oblast IT tím, co chcete dělat? Hledáme právě... zobrazit nabídku»
Application Engineer - embedded SW
Rožnov pod Radhoštěm + home office
dnes
Nabídka zaměstnavatele - Výborné zázemí pro vývojáře (technologické, časové) - Další odborné vzdělávání, spolupráce s mentory... zobrazit nabídku»
C# .NET Developers for industrial IoT applications
Pardubický, Praha, Královéhradecký
dnes
For international manufacturing company, we are currently hiring C# (.NET) developers on all levels of experience. Company has inhouse... zobrazit nabídku»
Web/JavaScript Developers for industrial IoT applications
Pardubický, Královéhradecký, Praha
dnes
Hledáte dream job na úrovni nejnovějších IT technologií? Chcete rozvíjet své IT znalosti v rámci nej-inovativnějsího start-upu dnešní... zobrazit nabídku»
Embedded SW Engineer - Wireless Charging
Rožnov pod Radhoštěm / Brno
dnes
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností na převážně zahraničních... zobrazit nabídku»
Programátor C# .NET
Brno
dnes
- HOME OFFICE, případně práce v Brně - HPP, DPP, dohodou - pozice vhodná i pro absolventy s praxí i zkušenější programátory - menší... zobrazit nabídku»
Ethernet SW Developer - Automotive
Brno nebo Rožnov pod Radhoštěm
dnes
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností na převážně zahraničních... zobrazit nabídku»
Programátor Embedded SW
Brno nebo Rožnov pod Radhoštěm
dnes
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností na převážně zahraničních... zobrazit nabídku»
Embedded SW Engineer - vhodné i pro absolventy VŠ
Brno nebo Rožnov pod Radhoštěm
dnes
Zaměstnavatel Vám umožní rozvíjet své odborné znalosti při práci na celosvětových projektech, pomůže Vám zlepšovat Vaše jazykové... zobrazit nabídku»
Specialista procesů
Hradec Králové
dnes
zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci s možností podílet se na změně fungování podniku, odpovídající finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Informatik
Teplice
dnes
zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci, odpovídající finanční ohodnocení podle zkušeností kandidáta, podíl na HV podniku, ... zobrazit nabídku»
Junior .NET vývojář, vhodné pro Absolventy (26.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Baví Vás nové technologie? Chtěli byste vykonávat vývojářskou činnost a výsledek práce si vyzkoušet hned v akci? K tomu Vás láká... zobrazit nabídku»
SW technická podpora v IT - výrobní IS (25.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Hledáš práci v oblasti IT/Elektro? Máš zkušenosti s technickou podporou? Nedělá ti problém komunikovat se zákazníkem a vyřešit jeho... zobrazit nabídku»
IT správa v nadnárodní korporaci
Moravskoslezský
včera
IT správa v nadnárodní korporaci Hledáme pracovníky s následující kvalifikací: min. SŠ vzdělání elektrotechnika, IT AJ - schopnost... zobrazit nabídku»
Tester
Jihomoravský
včera
Pro stabilního hráče na brněnském IT trhu hledáme několik kandidátů na pozici tester, který chce programovat. Nepožadujeme žádné... zobrazit nabídku»
Adastra DWH 2
Praha
včera
Informace o klientovi / pozici Posilujeme stávající týmy u našeho zákazníka o juniorní i seniorní konzultanty. Absolvent zpočátku pracuje... zobrazit nabídku»
IT administrátor (30 – 40.000,- KČ)
Brno
včera
Orientujete se v oblasti Microsoft technologií? Mluvíte dobře anglicky? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti, kde se můžete dále... zobrazit nabídku»
Software engineer
Ostrava
včera
Do you have a good knowledge of the JAVA programming language? Do you want to be the master of your time and be responsible for the operation and... zobrazit nabídku»
IT správce a vývojář webových systémů
Ostrava
včera
Máte dobrou znalost programovacího jazyku JAVA? Chcete být pánem/paní svého času a mít odpovědnost za provoz a údržbu webového systému?... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace