Práce v oboru Informační technologie (2421) - strana 6

Informační technologie
Projektový manažer
Praha
včera
Co můžeme nabídnout? Prostor pro samostatnou práci Osobní i profesní rozvoj formou dalšího vzdělávání Spolupráci na zajímavých... zobrazit nabídku»
SW tester
ostrava
včera
» Vývoj a údržba prostředků pro podporu testovaní aplikací v medicínských zařízeních » Detekce a reportovaní chyb, komunikace a úzká... zobrazit nabídku»
Správce IS, programátor - Mikulov (Z19571)
Liberecký kraj
včera
BOTTLING PRINTING - jednička v průmyslovém značení Do našeho týmu do Mikulova přijmeme kolegu na pozici: Správce IS, programátor -... zobrazit nabídku»
Web Developer
Praha
včera
* Pokud nemáš žádnou praxi, vezmeme si tě pod svá křídla a zapracujeme tě. * Uvidíš, že práce může být i tvým koníčkem.... zobrazit nabídku»
Enterprise Data Modeler – TOP projekty v ČR
Praha
včera
Máte chuť pracovat v prostředí TOP mezinárodní společnosti a máte předchozí zkušenost s datovým modelováním? Chcete se podílet na... zobrazit nabídku»
IT support s aktivní němčinou
Praha
včera
Našim klientem je zahraniční firma, která se zabývá pronájmem pracovních oděvů a prodejem ochranných pracovních pomůcek. Firma je v ČR... zobrazit nabídku»
Technik automatizace
Teplice
včera
* Možnost zvyšování kvalifikace * 5 týdnů dovolené * Stravenky * Levnější tarif od mobilního operátora i pro rodinné příslušníky ... zobrazit nabídku»
Technik IT
Praha
včera
* 5 týdnů dovolené * Stravenky * Práce na zajímavých projektech * Příspěvek na sport * Levnější tarif od mobilního operátora a... zobrazit nabídku»
Administrátor reklamního systému/analytik - Praha
Praha
včera
* Zajímavou a samostatnou práci v oblasti online marketingu * Spolupráci s odborníky ve svém oboru * Možnost kariérního a profesního růstu *... zobrazit nabídku»
Business procesní analytik
Praha
včera
Jsi analytický typ? Baví tě mít nadhled na všemi procesy a zasahovat do nich? Máš IT backround a otevřenou mysl? Tak mi pošli svůj... zobrazit nabídku»
Aplikační inženýr pro Car Infotainment
Praha
včera
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností na převážně zahraničních... zobrazit nabídku»
IT support s aktivní němčinou
Praha
včera
Našim klientem je zahraniční firma, která se zabývá pronájmem pracovních oděvů a prodejem ochranných pracovních pomůcek. Firma je v ČR... zobrazit nabídku»
Java developer for ChemAxon: small, agile team, Ostrava
Moravskoslezský
včera
We are ChemAxon – a software company based in Hungary, US and Prague. Plexus Suite team in ChemAxon is looking for experienced developers with... zobrazit nabídku»
Android developer
Praha
včera
Náplň práce Budete pracovat na vývoji vlastních cloud aplikací pro chytré telefony a tablety pro zákazníky nejen z ČR, ale z celého... zobrazit nabídku»
System administrator of EDI systems
Kopřivnice
včera
be a part of the Global IT Team, cooperation on international projects wide range of benefits opportunity to be a member of a strong... zobrazit nabídku»
Programátor delphi
Praha
včera
Je programování něco, co Vás baví a v čem se chcete neustále vzdělávat a rozvíjet? Ovládáte jazyk DELPHI? Ať už jste absolventem -... zobrazit nabídku»
Konzultant ERP pro oblast účetnictví
Praha
včera
Pro přátelský tým v Praze hledáme posilu na pozici Konzultanta ERP řešení pro modul financí. Chcete-li pracovat v nadčasovém oboru,... zobrazit nabídku»
Produktový manažer IT
Praha
včera
- Odpovídající platové ohodnocení, motivační ohodnocení - Vzdělávací a jazykové kurzy - Příjemné pracovní prostředí - Mladý... zobrazit nabídku»
Web App Developer
Praha Vysočany
včera
Work with up-to-date open standards (MQTT, LoRaWAN,..) Developing real product as a part of complete IoT ecosystem work in an international... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ředitel
Praha
včera
- silné zázemí ve stabilní nadnárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu IT - příjemné pracovní prostředí - firemní akce... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace