Práce v oboru Informační technologie (2204) - strana 6

Informační technologie
Web/JavaScript Developers for industrial IoT applications
Pardubický, Královéhradecký, Praha
dnes
Hledáte dream job na úrovni nejnovějších IT technologií? Chcete rozvíjet své IT znalosti v rámci nej-inovativnějsího start-upu dnešní... zobrazit nabídku»
Programátor Embedded SW
Brno nebo Rožnov pod Radhoštěm
dnes
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností na převážně zahraničních... zobrazit nabídku»
Embedded SW Engineer - vhodné i pro absolventy VŠ
Brno nebo Rožnov pod Radhoštěm
dnes
Zaměstnavatel Vám umožní rozvíjet své odborné znalosti při práci na celosvětových projektech, pomůže Vám zlepšovat Vaše jazykové... zobrazit nabídku»
Servisní technik pro oblast medical devices (FOMEI a.s.)
Hradec Králové + dohodnutý region v České republice
dnes
Perspektivní pracovní pozici v prostředí dynamicky rostoucí české společnosti s mezinárodním přesahem. Obor s nejmodernějšími... zobrazit nabídku»
Projektant elektro + měření a regulace (EVČ, Pardubice)
Pardubice
dnes
Perspektivní pracovní pozici v prostředí úspěšné stabilní české společnosti, která je členem holdingu ČEZ. Motivující finanční... zobrazit nabídku»
Pracovník IT oddělení
Ostrov
včera
příjemné pracovní prostředí pružnou pracovní dobu velmi dobré platové ohodnocení Příplatky na dovolenou příspěvek na... zobrazit nabídku»
DevOps specialista
Jihomoravský
včera
Chtěli byste se podílet na vývoji moderních aplikací? Nechcete mít monotónní práci a baví Vás navrhovat vhodná řešení? Zašlete nám... zobrazit nabídku»
IT podpora, 25 000 Kč/měs.
Praha 4
včera
Máte vzdělání v IT oblasti a rádi byste získali zkušenosti? Pro našeho klienta, mezinárodní telekomunikační společnost, hledáme ... zobrazit nabídku»
IT podpora, part time, 140 Kč/hod.
Praha 4
včera
Studujete IT a hledáte první zkušenost? Pro našeho klienta, mezinárodní telekomunikační společnost, hledáme šikovného kandidáta/ku na... zobrazit nabídku»
SQL programátor
Ostrava
včera
Máš praxi v programování a znalost SQL? Jsi pohodář a pečlivost pro Tebe není jen prázdné slovo? Máš velmi dobrou znalost OS WINDOWS a... zobrazit nabídku»
Specialista virtualizace VMware
Praha
včera
Žijete virtualizací- Baví Vás instalace a konfigurace zařízení- Příprava migračních scénářů- Analýza požadavků a návrhy řešení... zobrazit nabídku»
SW Product owner - on-line systém (35.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Jsme parta, která hraje fair a děláme "hračky" pro velké. Naše hračka je opravdu velmi rozsáhlá platforma s napojením na mobilní klienty a... zobrazit nabídku»
Embedded SW Developer - R&D lab instruments (35.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Pro společnost, jež je centrem inovací a vědy na mezinárodním poli, hledáme dalšího nadšence do vývoje klíčových komponent našich... zobrazit nabídku»
SAP konzultant/ka s AJ - Junior (50.000 - 65.000 Kč)
Praha
včera
Hledáte mladý, přátelský kolektiv a zajímavou různorodou práci na projektech v ČR i v zahraničí? Nejsou Vám úplně cizí finanční... zobrazit nabídku»
Embedded C - Senior Developer - Smart Sensors (40.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
včera
EXKLUZIVNÍ nabídka pro zájemce o vývoj softwaru pro Embedded systémy do průmyslové oblasti v R&D centru v Brně. Máme špičkové plně ESD... zobrazit nabídku»
Servisní technik PC,až 24.000,-po zkušební době bonus 3.000!
Brno
včera
Kdo jsme? Hledáme uchazeče do kmenového stavu společnosti na pozici Technik servisního centra!!! Hledáte zaměstnání ve stabilní... zobrazit nabídku»
Referent/ka do Odboru IT, Oddělení podpory uživatelů
Praha
včera
platové zařazení dle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců (13. platová třída, platový tarif 22... zobrazit nabídku»
Grafik
Jičín
včera
flexibilní práce na HPP (nehledáme zájemce o externí spolupráci) Možnost odborného rozvoje finanční ohodnocení cca 25tis. Kč ... zobrazit nabídku»
Asistent/ka služeb zákazníkům České Budějovice
České Budějovice
včera
- Start kariéry v dynamicky se rozvíjejícím oboru, a to BEZ PŘEDCHOZÍ PRAXE - Dlouhodobou spolupráci a jistotu, práci na HPP - Mzdu... zobrazit nabídku»
Technik řídících systémů budov
Praha
včera
- práce na plný úvazek v prostředí stabilní české společnosti - motivující platové ohodnocení a odměny za dobrou práci - flexibilní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace