Práce v oboru Informační technologie (1982) - strana 6

Informační technologie
Webmaster / projektový koordinátor
Praha
včera
Pojďte se podílet na výrobě, rozvoji a propagaci webů zákazníků i interních projektů. Pro našeho klienta, společnost, která působí v... zobrazit nabídku»
Senior JavaScript programátor
Praha
včera
Pro našeho klienta, společnost se zaměřením na vývoj aplikací souvisejících s internetovými a mobilními technologiemi, hledáme kandidáta... zobrazit nabídku»
Junior JavaScript programátor
Praha
včera
Pro našeho klienta, dynamickou českou společnost, která vyvíjí širokou škálu aplikací a služeb souvisejících s internetovými... zobrazit nabídku»
Business Development Manager pro oblast IT Security
Praha
včera
Pro našeho klienta, společnost, která je stabilním distributorem softwarových řešení, hledáme vhodného kandidáta na pozici Business... zobrazit nabídku»
Procesní a projektový specialista - logistické systémy, PhaV
Praha
včera
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se komplexními logistickými službami, nabízející dále logistická řešení pro... zobrazit nabídku»
Specialista síťových řešení - zdravotnická technika
Praha
včera
Pro našeho významného klienta, společnost, která dodává zdravotnickou techniku, hledáme vhodného kandidáta na pozici "Specialista... zobrazit nabídku»
Specialista IT
Kraslice
včera
* zázemí stabilní společnosti * 5 týdnů dovolené * příspěvek na stravu * odborné a jazykové vzdělávání zobrazit nabídku»
ERP Administrátor
Jihomoravský
včera
* Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti * Motivující finanční hodnocení, výkonnostní prémie * Příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Systémový administrátor
Nučice
včera
* zázemí a jistotu mezinárodní firmy * zaměstnanecké výhody (stravenky, smluvní doprava z Berouna a Zličína, příspěvek na penzijní/... zobrazit nabídku»
Lektor Joomla
Praha
včera
Jsi šikovný student/studentka nebo jakýkoli nadšenec a orientuješ se v redakčním systému Joomla, tak jsi možná náš člověk. Aktuálně... zobrazit nabídku»
Junior tester/developer, 20 h/týden, cca 130 Kč/h
Praha 4
včera
Hledáte atraktivní startovní pozici v oblasti IT? Umíte číst a psát kód aspoň v jedné z následujících možností: Java, C / C ++,... zobrazit nabídku»
Windows server administrator - Shared Service Centrum
Česká Lípa
včera
Máš zkušenost se správou podnikové sítě, serverů a síťových zařízení? Domluvíš se anglicky v mezinárodním týmu? Pokud ano,... zobrazit nabídku»
Sharepoint specialista - administrátor
Moravskoslezský
včera
Jako posilu pro tým ve výrobní společnosti, která umí své zaměstnance ocenit a nabídnout jim kvalitní zázemí, hledáme SHAREPOINT... zobrazit nabídku»
Manažer zákaznických řešení|s angličtinou| až 60 000 Kč
Moravskoslezský
včera
Mezinárodní výrobní a vývojová společnost působící v oblasti IT a elektro hledá na svou českou pobočku "MANAŽERA ZÁKAZNICKÝCH... zobrazit nabídku»
IT manažer, výrobní společnost
Moravskoslezský
včera
Moderní prostory, nejnovější technologie, otevřený přístup k zaměstnancům. Tak lze definovat výrobní společnost pro níž hledáme... zobrazit nabídku»
Test inženýr, 40-70 000 Kč
Moravskoslezský
včera
Ať už jste šikovný absolvent nebo již zkušený kandidát v oblasti elektrotechniky a chcete uplatnit nebo rozvíjet své vědomosti, schopnosti... zobrazit nabídku»
Unix engineer
Ostrava
včera
Looking for a job in a Global company? Interested in high quality of services? Can you speak in English? Do you want to improve your skills and... zobrazit nabídku»
Network engineer
Ostrava
včera
Are you looking for attractive job? Do you want to progress your career in well-known international company? There is chance for you! In position... zobrazit nabídku»
Network engineer, až 60 000Kč
Moravskoslezský
včera
Pokud je ti oblast IT známá a blízká, hovoříš anglicky a rád bys nám prokázal své zkušenosti, dej nám vědět! Máme pro Tebe jedinečnou... zobrazit nabídku»
IT engineer/unix
Ostrava
včera
Máš-li potřebné zkušenosti a chceš pracovat v mezinárodním prostředí, neváhej se na nás obrátit, rádi Ti představíme pozici IT... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace