Práce v oboru Informační technologie (2212) - strana 60

Informační technologie

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Java developer
Moravskoslezský
včera
Do you have advanced programming experience in JAVA? Looking for a job with a unique award for experienced and talented developers with the ability to... zobrazit nabídku»
Java developer/architekt
Ostrava
včera
Máš pokročilé zkušenosti s programováním v Javě? Hledáš pracovní příležitost s jedinečným oceněním pro zkušené a talentované... zobrazit nabídku»
Java - vývojář
Ostrava
včera
Jste zkušený JAVA Front-End Developer? Potřebujete změnu a opět v sobě probudit vášeň? Chcete se stát součástí velkého týmu, který... zobrazit nabídku»
Active directory specialist
Mikulov
včera
Máte praxi se správou Active Directory, DNS a Windows serverů, angličtina pro Vás není problém a rádi byste pracovali tam, kde byste své... zobrazit nabídku»
IT helpdesk s AJ, 33 000 Kč/měs.
Praha 4
včera
Jste komunikativní a máte IT backgroud? Rádi byste nestartovali kariéru v IT? Hledáme šikovného kandidáta/ku na pozici IT HELP DESK Náplň... zobrazit nabídku»
.NET programátor - Možnost OSVČ a Home Office
Praha
včera
Zajímá Vás oblast procesní automatizace? Chcete se podílet na vývoji produktu, který se používá v potravinářství, farmacii, chemickém... zobrazit nabídku»
Referent/ka IT - odborný rada
Praha
včera
služební poměr na plný úvazek na dobu určitou do 31. 12. 2020; perspektivní a zajímavou práci v příjemném prostředí a kolektivu; ... zobrazit nabídku»
IT specialist (40-50.000,- Kč)
Brno – město
včera
  Chtěli byste se realizovat v dynamickém týmu v zázemí mezinárodní společnosti? Máte dobré komunikační schopnosti a chcete... zobrazit nabídku»
IT specialista (SQL)
- České Budějovice
včera
- příležitost uplatnit se v silné společnosti - kreativní práci a zajímavé finanční ohodnocení - možnost seberealizace v malém... zobrazit nabídku»
Asistent ajťáků
Brno
včera
Nabízíme: Práce na DPP/HPP Mzda dohodou Profesionální zaškolení + možnost využívat zaměstnanecké slevy na kurzy a dovolené zobrazit nabídku»
IT pracovník / Teamleader
Brno
včera
NABÍZÍME: Práce na HPP Nástup – Ihned/dle dohody Mzda - dohodou Profesionální zaškolení + možnost využívat zaměstnanecké slevy... zobrazit nabídku»
Cenový analytik
- Českobudějovicko
včera
- pracovní uplatnění ve společnosti se silným zázemím - dlouhodobou perspektivu profesního růstu - odpovídající finanční podmínky a... zobrazit nabídku»
IT Specialist
Praha
včera
* Samostatnou a zodpovědnou pozici * Zázemí mezinárodní společnosti * Práci v dynamickém prostředí * Zajímavé finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Product and Test Engineer (víc pracovních pozic)
Pardubice
včera
Práce v perspektivní zahraniční společnosti, s prosperujícím byznysem, účast na nových projektech, možnost osobního růstu a profesního... zobrazit nabídku»
Systémový analytik
Vysoké Mýto
včera
Zajímavou práci ve stabilní české prosperující společnosti, výdělek odpovídající pracovnímu výkonu a další benefity (dle pracovní... zobrazit nabídku»
IT Administrátor
Českobudějovicko
včera
- kreativní a samostatnou práci ve stabilní společnosti - možnost dalšího profesního rozvoje a vzdělávání - zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Technik řídících systémů budov
Praha
včera
- práce na plný úvazek v prostředí stabilní české společnosti - motivující platové ohodnocení a odměny za dobrou práci - flexibilní... zobrazit nabídku»
Systémový analytik
Ústeckoorlicko nebo Pardubicko
včera
- zajímavá práce ve stabilní české prosperující společnosti - výdělek odpovídající pracovnímu výkonu a další benefity - možnost... zobrazit nabídku»
Systémový inženýr
Ústeckoorlicko
včera
- zajímavá práce ve stabilní české prosperující společnosti - výdělek odpovídající pracovnímu výkonu a další benefity - možnost... zobrazit nabídku»
JavaScript developer
Hradec Králové, Olomouc
včera
- práce v perpektivní společnosti, která získala ocenění jak z oboru (Gartner, Forrester), tak ocenění pro zaměstnavatele (AON Best... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace