Práce v oboru Informační technologie (2143) - strana 60

Informační technologie

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Java Vývojář
Brno
před 2 dny
Je JAVA tvoje doména? Znáš REST nebo JSON? Sítě a protokoly ti nejsou cizí? Máš zkušenost s konfigurací velký routerů a nastavením... zobrazit nabídku»
Senior programátor C++/Linux - až 75000 Kč
Brno
před 2 dny
Rychle rostoucí mezinárodní společnost se zastoupením po celém světě hledá kvalifikovaného uchazeče na pozici Senior programátor... zobrazit nabídku»
QA specialist
Brno
před 2 dny
Na pozici QA specialist budete pracovat ve vývojovém týmu, který pracuje na jedné z největších e-commerce platformách v Evropě. - Budete... zobrazit nabídku»
Programátor/developer (C++)
Brno
před 2 dny
Chceš se podílet na vývoji softwaru používaném ve stavebnictví po celém světě? Zajímáš se o aktuální IT trendy a chceš si vyzkoušet... zobrazit nabídku»
Front END developer
Hranice
před 2 dny
Náplň práce: - vytvářet webové a mobilní aplikace - implementovat aplikace pomocí JavaScriptu, SASS / CSS a značení - psát a udržovat... zobrazit nabídku»
Business Intelligence Analyst - emea region
Praha 9
před 2 dny
We’re looking for Business Intelligence Analyst for brand NEW Support Center in Prague. Become a part of NEW center, NEW team and start your NEW... zobrazit nabídku»
.NET Developer - Správa Dat/ ECM Junior/Senior
Praha
před 2 dny
Zajímáte se o oblast správy dat a Enterprise content managementu? Baví Vás vývoj v .NETU, ale rádi byste občas vyjeli ke klientovi? Chcete... zobrazit nabídku»
IT Administrátor/Operátor/Helpdesk
Praha 7
před 2 dny
MY POTŘEBUJEME SPRAVOVAT: - Interní systémy - Windows servery - Desktopy - OS Win/Unix PODPOROVAT: - Uživatele ZAJIŠŤOVAT: - Správu... zobrazit nabídku»
Angular 2/4 & .NET master
Praha 5
před 2 dny
Do you have passion for new technologies? And do you have good command of Angular 2? Wants to go deeper in Angular 4? And what about .Net skills? Are... zobrazit nabídku»
Sharepoint admin - Junior
Praha
před 2 dny
Nebaví vás dojíždět každý den do centra? Pokud znáte Sharepoint (2016, 2010), máte zkušenost s Active Directory a chcete se naučit s... zobrazit nabídku»
Business Analytik - Online nákupy
Praha 8
před 2 dny
Chcete být součástí nového týmu pracujícím na produktu, který bude za chvíli používat celá republika a možná i vy- Tak čtěte... zobrazit nabídku»
PL/SQL - HPP i IČO
Praha
před 2 dny
Databáze-Vývoj-Aplikace-Oracle-Analýza-Návrh-struktura-architektura-Implementace-Logika-Testy-Bankovnictví-Retail ------------- Jste to vy? :) zobrazit nabídku»
Bi-reportingový specialista - Retail
Praha 5
před 2 dny
Zajímáte se o oblast Business Intelligence? Baví vás práce s velkými objemy dat, tvorba různých reportů, dashboardů a řešení BI... zobrazit nabídku»
C# přeborník - appky co zachraňují životy
Praha 6
před 2 dny
- Chceš být vývojář originálního SW? - Baví tě analýza potřeb klienta? - Chceš pracovat v teamu zkušených lidí, od kterých se máš co... zobrazit nabídku»
Věříš si na Javu?
Praha 1
před 2 dny
Ať jsi zkušený "javista" či junior s krátkou praxí nebo absolvent, pojď pracovat k nám. Pro americkou společnost s pobočkami v ČR hledáme... zobrazit nabídku»
Hledá se dobrej.Neťák
Praha 1
před 2 dny
Momentálně hledáme vývojáře, kteří budou pracovat na rozvoji interních desktop aplikací a budou spolupracovat na projektech nejen s... zobrazit nabídku»
C# specialist - Desktop apps
Praha 1
před 2 dny
For our international client, we’re seeking for Senior .Net Developers who will work on brand new project aimed at desktop applications. zobrazit nabídku»
C# junior
Praha 1
před 2 dny
Jsi v posledním ročníku nebo jsi zrovna dokončil školu? Bavil tě ve škole C# a .NET? Tak hledáme právě tebe! Pro našeho mezinárodního... zobrazit nabídku»
Junior C# Developers needed
Praha 1
před 2 dny
Are you finishing your studies? Just Graduated? Did you enjoy .NET and C# at school?? This might be excellent opportunity just for you. We are... zobrazit nabídku»
Baví vás testování? nás taky
Praha 6
před 2 dny
Pro úspěšnou českou softwarovou společnost hledáme posily do týmu oddělení Quality Assurance. Máte již zkušenost s testováním software... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace