Práce v oboru Informační technologie (2203) - strana 60

Informační technologie

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Vývojář relačních databází - Sybase
Praha
včera
Baví Vás vývoj relačních databází? Chcete pracovat se Sybase? Zajímá Vás svět finančních aplikací? Ovládáte PowerBuilder a... zobrazit nabídku»
Business Analytik pro projekty z oblasti BI
Praha
včera
Hledáme zkušeného Business Analytika pro oblast BI pro rozjíždějící se mezinárodní projekt! Vaším úkolem bude: - Příprava prací na... zobrazit nabídku»
Junior .NET vývojář - příležitost pro absolventy
Praha
včera
Umíš programovat v .NETu? Pro našeho klienta hledáme uchazeče na pozici Junior .NET vývojář. Co budeš dělat? - Vyvíjet informační... zobrazit nabídku»
Senior .NET vývojář
Praha
včera
Vyvíjejte billingové systémy v .NETu! Vaším úkolem bude: - Vývoj informačního systému pro zpracování dat v dopravě/utilitách - Vývoj... zobrazit nabídku»
Jsi C# vývojář a hledáš pohodové zaměstnání?
Praha
včera
Umíš programovat v C#? Chceš pracovat v příjemném kolektivu, cvičit jógu a občas si zahrát fotbálek? Pro našeho klienta hledáme... zobrazit nabídku»
JavaScript
Praha
včera
Jste Javascript vývojář a hledáte zajímavé projekty v mezinárodní společnosti? A co, kdybyste... - Jako jediný ve frontendovém týmu... zobrazit nabídku»
Aplikační inženýr se znalostí Unix/Linux
Praha
včera
Chcete pracovat v mezinárodní společnosti, která má pobočky po celém světě? Chcete využívat angličtinu každý den? Na této pozici... zobrazit nabídku»
Systémový administrátor se znalostí Javy
Praha
včera
Zajímáte se o administraci systémů? Oblast bezpečnosti a Identity managementu je pro Vás lákavá? Baví Vás programování? Hledáme... zobrazit nabídku»
Vývojář/Programátor/ka - Vhodné pro absolventy!
Pardubice
včera
Budete součástí dynamického oddělení Software Delivery, které nově používá agilní metodu řešení zákaznických požadavků. Chceme být... zobrazit nabídku»
Junior Embedded C Developer - Smart Sensors (25.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
včera
EXKLUZIVNÍ nabídka pro Absolventy/Juniory se zájmem o vývoj softwaru pro Embedded systémy do průmyslové oblasti v R&D centru v Brně. Máme... zobrazit nabídku»
Technická podpora prodeje (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Hledáme vhodného kandidáta na pozici technické podpory prodeje. Máte vzdělání z oboru elektrotechniky a zkušenosti se vzduchotechnikou? Máte... zobrazit nabídku»
Project manager (IT)
Brno
včera
- kvalitní práci v Brně - management projektů zejména technického rázu, jak pro český tak zahraniční trh - plný úvazek mnoho... zobrazit nabídku»
Key Account Manager - IT Služby
Moravskoslezský
včera
Nabízíme zajímavé mzdové ohodnocení a široký program zaměstnaneckých výhod - telefonní zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky,... zobrazit nabídku»
Konstruktér
Jablonec na Nisou
včera
Pro našeho klienta, českou stabilní společnost, která se zabývá průmyslovou automatizací, hledáme vhodné kandidáty na... zobrazit nabídku»
3D Grafický designer
Brno
včera
Pro našeho klienta, společnost zabývající se výstavbou bazénů a terénních úprav se sídlem v Dubaji, hledáme vhodné kandidáty na pozici... zobrazit nabídku»
3D Graphic Designer
Brno
včera
For our client, a premium construction company of swimming pools and landcaping - with main office in Dubai, we are looking for suitable candidates to... zobrazit nabídku»
Servisní technik IT
Praha
včera
Pro našeho klienta, českou společnost, která se zaměřuje na poskytování komplexních služeb v oblasti výpočetní techniky hledáme... zobrazit nabídku»
Osisoft Developer
Moravskoslezský
včera
* 25 dní dovolené ročně * úvazek 37,5 hod týdně; * pevná pracovní doba 9,00 – 14,00 (zbytek flexibilní) * penzijní připojištění... zobrazit nabídku»
Specialista procesů (lean management)
Praha
včera
Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti financování, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na nově otevřenou pozici: ... zobrazit nabídku»
Simulace průmyslových robotů
Středočeský kraj
včera
Roční výkonové prémie 25 dní dovolené Příspěvek zaměstnavatele na stravování Příspěvek zaměstnavatele na životní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace