Práce v oboru Informační technologie (2203) - strana 61

Informační technologie

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

DB programátor
Červený Kostelec
včera
- perspektivní zaměstnání v prosperující české společnosti - práce v mladém kolektivu vhodná i pro absolventy /zaučení a podpora firmy/... zobrazit nabídku»
Bezpečnostní inženýr
Praha
včera
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá řídícími systémy a její působnost na trhu je přes 25 let, hledáme vhodné kandidáty na... zobrazit nabídku»
.NET developer - Germany - Berlin
Berlin
včera
start immediately/ASAP Only English language needed Location - Berlin big projects for different sectors long-therm cooperation ... zobrazit nabídku»
IT administrator -
Letiny
včera
Zajišťuje správu IT a sítě Uživatelskou podporu, údržbu HW a SW Správa cc 50 jednotek zobrazit nabídku»
Java, J2EE Developer
Praha
včera
Pro našeho klienta, velkou mezinárodní společnost s Java vývojovým týmem v Praze, hledáme kandidáty do Graduate programu na pozici Java, J2EE... zobrazit nabídku»
Electronic Developer - vzdálená spolupráce
Brno
včera
dlouhodobou, finančně zajímavou pozici vzdálenou spolupráci – 1krát měsíčně schůzky u zákazníka spolupráci na ŽL, HPP... zobrazit nabídku»
Technický koordinátor podpory a údržby SW
Jihomoravský
včera
Máte znalosti programování v jazyce Java a chcete se v něm zdokonalit? Chcete se podílet na tvorbě zajímavých mezinárodních projektů?... zobrazit nabídku»
Java developer pro front-end
Jihomoravský
včera
Máte praktickou zkušenost s programovacím jazykem Java? Baví Vás programování a máte chuť podílet se na zajímavých projektech? Rádi byste... zobrazit nabídku»
IT specialista analytik
Praha
včera
Baví Vás analyzovat IT infrastrukturu. Není Vám cizí programování? Zajímáte se o práci s HW? Pokud je vaše odpověď ano, pak hledáme... zobrazit nabídku»
IT specialista security
Praha
včera
Baví Vás práce na analýze bezpečnostních hrozeb? Rádi hledáte a prověřujete informace? Zajímáte se o IT security? Pokud je vaše... zobrazit nabídku»
Support specialist 1ST level
Jihomoravský
včera
Láká Vás prostředí mezinárodní firmy? Chtěli byste nastartovat svoji kariéru v oblasti IT? Anglický jazyk pro Vás není problém? Tak to... zobrazit nabídku»
FPGA test engineer
Jihomoravský
včera
Máte zkušenosti s testováním a hledáte možnost, kde je využít a posunout se dál? Chcete se podílet na nových mezinárodních projektech?... zobrazit nabídku»
Administrátor windows serverů
Jihomoravský
včera
Chtěli byste pracovat v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti v oblasti IT? Mluvíte plynně anglicky? Chcete pracovat v mladém a... zobrazit nabídku»
Senior Application Administrator for Windows environment
Hlavní město Praha
včera
benefits (travel tickets, vouchers for food, salary in addition etc.) stable international company start immediately/according to candidate ... zobrazit nabídku»
Java Vývojář - Team Leader
Plzeň
včera
Pro našeho klienta, německou společnost zabývající se vývojem SW pro bankomaty a platební terminály v ČR i zahraničí, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
3D Designer Junior
okr. Chomutov
včera
Na oplátku od nás očekávej: * pro tuto juniorskou pozici nabízíme nadprůměrné platové ohodnocení. * to ale není vše - mimo tvou... zobrazit nabídku»
Tester/testerka - studentská pozice
Pardubice
včera
Možnost dalšího kariérního postupu. Odpovídající mzdové ohodnocení s možností finanční růstu. Možnost dalšího osobního a... zobrazit nabídku»
ATM developer- Plzeň a Praha
Plzeň, Praha
včera
International, reliable & stable company Benefits (travel ticket, vouchers for food, salary in addition etc. Everyday using english Using... zobrazit nabídku»
Servisní pracovník elektronických zabezpečovacích zařízení
Ústí nad Labem
včera
- perspektivní práci v zavedené a prosperující společnosti - možnost aktivně ovlivnit svůj příjem - příjemné pracovní prostředí ... zobrazit nabídku»
Programátor analytik java/gwt #4361781 (Brno, CZ)
Jihomoravský
včera
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, mezinárodní IT společnost působící na českém trhu přes patnáct let parťáka /... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace