Práce v oboru Informační technologie (2125) - strana 61

Informační technologie

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Network Product Support (25.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Zabýváme se vývojem síťových prvků na ultravýkonných programovatelných čipech, které umožňují vysokorychlostní zpracování datového... zobrazit nabídku»
Senior Java Developer (50.000 - 60.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Hledáme programátory pro prestižní softwarovou společnost na pozice se zaměřením na vývoj v jazyce Java - J2EE i J2SE. Vítání jsou... zobrazit nabídku»
Vývojář her HTML 5 / JavaScript (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Jsou tvým světem technologie HTML, CSS a JavaScript? Jsi kreativní a chceš mít prostor pro realizaci vlastních nápadů? Láká tě vývoj 2D i... zobrazit nabídku»
C/C++ Developer- Control & Image processing SW (25.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
!!! Mimořádná nabídka pro nadšence do vývoje SW v C/C++ se zájmem o GRAFIKU, 2D/3D a zpracování obrazu. Pro společnost, jež je centrem... zobrazit nabídku»
PHP Programátor/Webdeveloper
Praha
před 2 dny
- práce ve stabilní společnosti - příjemné a přátelské pracovní prostředí - různorodá práce v oblasti vývoje - pružná pracovní... zobrazit nabídku»
Jr 3D Graphic Designer
Brno
před 2 dny
For our client, a premium construction company of swimming pools and landscaping - with main office in Dubai, we are looking for suitable candidates... zobrazit nabídku»
Design Manager / Senior 3D Graphic Designer
Brno
před 2 dny
For our client, a premium construction company of swimming pools and landscaping - with main office in Dubai, we are looking for suitable candidates... zobrazit nabídku»
Programátor – MS SQL – Praha 6
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je sdružením vysokých škol a Akademie věd, provozující a rozvíjející národní e-infrastrukturu pro... zobrazit nabídku»
Programátor specialista - Mělník
Mělník
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, zabývající se vývojem internetových a intranetových aplikací, který rozšiřuje svůj pracovní tým,... zobrazit nabídku»
SAP Senior konzultant CRM
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, významnou českou poradenskou společnost, která nabízí řešení na platformě SAP v oblasti péče o zákazníka, řízení... zobrazit nabídku»
Inženýr řídících systémů
Litvínov
před 2 dny
- možnost pracovat v dlouhodobě prosperující mezinárodní společnosti - 5 týdnů dovolené - stravenky 90kč - dobré finanční... zobrazit nabídku»
Specialista SAP/ FI modul
Praha
před 2 dny
- poskytování podpory ostatním evropským pobočkám a dceřiným společnostem - týmová spolupráce - řešení a odstraňování... zobrazit nabídku»
Key Account Manager - IT Služby
Moravskoslezský
před 2 dny
Nabízíme zajímavé mzdové ohodnocení a široký program zaměstnaneckých výhod - telefonní zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky,... zobrazit nabídku»
Obchodní asistent/ka
Moravskoslezský
před 2 dny
Práce v příjemném prostředí a menším kolektivu. Důkladné produktové zaškolení. Možnost sdíleného pracovního místa (možnost... zobrazit nabídku»
JavaScript specialista
Olomoucký
před 2 dny
Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Máte zkušenosti s programováním v JavaScriptu? Disponujete znalostí HTML? Pokud ano, je... zobrazit nabídku»
Databázový programátor
Náchod
před 2 dny
- prostředí české prosperující společnosti - možnost dalšího vzdělávání v oboru - pružná pracovní doba - možnost přinášet a... zobrazit nabídku»
Operátor kamerového systému CCTV
Praha 9
před 2 dny
osobní ohodnocení v závislosti na výsledcích stravenky v hodnotě 70,- Kč příspěvek na dopravu, ubytování získání... zobrazit nabídku»
SharePoint Administrator
Praha
před 2 dny
Umíš s SharePointem na úrovni administrátora? Vyznáš se v požadavcích na jeho bezpečnost? Znáš platformu Nintex Workflow? Chceš se... zobrazit nabídku»
Osisoft Developer
Moravskoslezský
před 2 dny
* 25 dní dovolené ročně * úvazek 37,5 hod týdně; * pevná pracovní doba 9,00 – 14,00 (zbytek flexibilní) * penzijní připojištění... zobrazit nabídku»
DB programátor
Červený Kostelec
před 2 dny
- perspektivní zaměstnání v prosperující české společnosti - práce v mladém kolektivu vhodná i pro absolventy /zaučení a podpora firmy/... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace