Práce v oboru Informační technologie (2234) - strana 7

Informační technologie
JavaScript programátor junior
Brna
před 2 dny
Máte chuť pracovat na nový projektech úplně od začátku v týmu zkušených programátorů? Kódit v Javascriptu je pro Vás zábava? Chcete... zobrazit nabídku»
IT specialista
Brno, Bratislava
před 2 dny
Baví Tě IT práce všeho druhu? Máš praxi jako IT správce a znalost HW? Ovládáš angličtinu na pokročilé úrovni? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
System tester
Brno
před 2 dny
Baví Vás práce testera a chcete se jí věnovat i nadále? Uvítal byste možnost práce na mezinárodních projektech pro řízení... zobrazit nabídku»
Junior analytik
Praha
před 2 dny
Data, čísla, analýzy… Vyznáš se v tom? Chceš v tom být opravdu dobrý? Využij své analytické myšlení a získáš zkušenosti z... zobrazit nabídku»
Databázový programátor
Náchod
před 2 dny
- prostředí české prosperující společnosti - možnost dalšího vzdělávání v oboru - pružná pracovní doba - možnost přinášet a... zobrazit nabídku»
Operátor kamerového systému CCTV
Praha 9
před 2 dny
osobní ohodnocení v závislosti na výsledcích stravenky v hodnotě 70,- Kč příspěvek na dopravu, ubytování získání... zobrazit nabídku»
Operátor kamerového systému CCTV - Trmice
Trmice
před 2 dny
osobní ohodnocení v závislosti na výsledcích stravenky v hodnotě 70,- Kč výhodný tarif od Vodafonu náborový příspěvek... zobrazit nabídku»
C embedded developer - Germany - Chemnitz
Chemnitz
před 2 dny
- AJ only needed - C development, embedded systems - Start by agreement - Paid and provided accomodation - Project in Chemnitz, Germany -... zobrazit nabídku»
Hardware engineer with English - Germany - Chemnitz
Chemnitz
před 2 dny
- Start by agreement - Help with an accomodation - Project in Chemnitz, Germany - Durration: long term project (1+,2+, 3+) - company with... zobrazit nabídku»
C developer/embedded, Germany - Bautzen
Bautzen
před 2 dny
* zajištěné a hazené ubytování * nástup ASAP/dohodou * lokalita - krásné městečko Bautzen, Německo (Sasko) * dobrá dojezdová... zobrazit nabídku»
3D Designer Junior
okr. Chomutov
před 2 dny
Na oplátku od nás očekávej: * pro tuto juniorskou pozici nabízíme nadprůměrné platové ohodnocení. * to ale není vše - mimo tvou... zobrazit nabídku»
SW/HW specialisté
Praha
před 2 dny
Máte zkušenosti s vývojem SW/HW či vedením projektů v oblasti Automotive? Chcete se podílet na vývoji špičkových produktů pro... zobrazit nabídku»
SW developer C++/C /Java/ python - prague
Praha
před 2 dny
People Consulting s.r.o. On behalf of our client, a large industrial holding, one of the leaders on the market in R&D, we are looking for... zobrazit nabídku»
SW/HW Engineer wanted!
Praha
před 2 dny
SW/HW Engineer WANTED!    What a great challenge to participate on the development of the newest Advanced driving assistance systems? Working with... zobrazit nabídku»
Experienced SW project manager - prague
Praha
před 2 dny
People Consulting s.r.o. On behalf of our client, a large industrial holding, one of the leaders on the market in R&D, we are looking for... zobrazit nabídku»
IT Helpdesk specialist with French - 3551
Praha
před 2 dny
For our client,well established international business company, we are looking for a candidate for a position of „IT Helpdesk specialist with... zobrazit nabídku»
IT support with english - 3590
Praha
před 2 dny
For our client,well established international business company, we are looking for a candidate for a position of „IT support specialist with... zobrazit nabídku»
Scrum Master/analytik IS
okres Pardubice
před 2 dny
Samostatnou a odpovědnou práci Odpovídající platové ohodnocení Perspektivní zaměstnání v silné a expandující firmě Možnost... zobrazit nabídku»
Programátor C++ s NJ
Holice
před 2 dny
* NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30. 000,-Kč zobrazit nabídku»
Programátor robotů
Praha,Brno,Lovosice,Mladá Boleslav
před 2 dny
Co ti za to nabídneme? - roční prémie - 25 dní dovolené -příspěvek na stravování a životní -investiční připojištění -notebook,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace