Práce v oboru Informační technologie (2017) - strana 7

Informační technologie
--- IT technik/podpora ---
okr. Chomutov
včera
- Zajímavé mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností - Flexibilní pracovní doba - Týden dovolené navíc - Stravenky, Unišeky -... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Praha 6
včera
Pro mezinárodní společnost působící v oblasti výroby hledáme vhodné kandidáty na pozici projektového manažera. Vaše náplň práce... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s technickým zaměřením (20 - 25.000 Kč)
Brno
včera
* stabilní zázemí české IT společnosti s dlouhodobou tradicí Hledáme talentovaného, technicky zaměřeného obchodního zástupce s... zobrazit nabídku»
Programmer C/C++ - 2D/3D Image processing (25 - 45.000 Kč)
Brno
včera
Máme zde novou pracovní příležitost pro člověka, který se zhlédl ve vývoji v C/C++ s přesahem do grafických prvků a zpracování 2D/3D... zobrazit nabídku»
Embedded SW - Technical / Project Team Lead (40 - 55.000 Kč)
Brno
včera
Tato skvělá nabídka představuje příležitost pro kandidáta, který vidí svůj další profesní rozvoj na úrovni managementu projektů a... zobrazit nabídku»
IT specialista junior
Olomouc
včera
Výrobní společnost rozšiřuje svůj IT tým a hledá šikovného IT specialistu. Vaší náplní práce bude: * komplexní dohled nad IT... zobrazit nabídku»
.NET developer ERP řešení
ZLÍN
včera
Pro našeho klienta, českou pobočku mezinárodní společnosti, hledáme pracovníka na pozici .NET PROGRAMÁTOR. Vašim úkolem bude zapojit se... zobrazit nabídku»
IT architekt
Zlín
včera
Pro našeho významného klienta, vývojářskou špičku v IT oblasti, hledáme zkušeného kandidáta na pozici IT ARCHITEKT. Co Vás čeká: *... zobrazit nabídku»
IT analytik
Zlín
včera
Bije tvé srdce v IT rytmu? Nadšení pro vývoj v oblasti IT Ti není cizí? Rád se vzděláváš a zkoušíš hledat nové cesty? Pak na pozici IT... zobrazit nabídku»
Java Guru
Zlínsko
včera
Umíte programovat v jazyce JAVA a máte praxi v programování z oblasti komerčních projektů? Chcete zužitkovat svou znalost a praxi a získat... zobrazit nabídku»
C++ senior programátor
Zlínsko
včera
Pro stabilní českou společnost působící na Zlínsku hledáme vhodného kandidáta na pozici C++ SENIOR PROGRAMÁTOR Náplň práce: - Vývoj a... zobrazit nabídku»
Software engineer (C++)
ZLÍN
včera
V jazyce C++ je ukrytá budoucnost, souhlasíš? Potřebujeme posilu do týmu vývojářů, někoho kdo se nebojí v tomto jazyce myslet a tvořit.... zobrazit nabídku»
Tester guru
ZLÍN/VSETÍN
včera
Hledáme zapáleného TESTERA, který se nezalekne testování projektů v oblasti IT. Co na Tebe čeká: * tvorba metodologie a plánu testování... zobrazit nabídku»
Java
ZLÍN/VSETÍN
včera
111 10 101 111 0 0 0 10 1000 Zavolej a nenech si ujít výjimečnou šanci pro zkušené JAVA nadšence. Budeš se podílet na projektech... zobrazit nabídku»
Programátor C# .NET
Zlín
včera
Chcete pracovat pro moderní českou IT společnost, jenž patří mezi TOP zaměstnavatele? Máte praxi v oblasti vývoje se zaměřením na .NET C#?... zobrazit nabídku»
SW architekt
Celá ČR
včera
Láká Tě představa pracovat pro špičku ve svém oboru? Pro společnost, která má perfektní zázemí a jméno ve světě? Domluvíš se... zobrazit nabídku»
Specialista integrace - finance a e-fakturace
Ostrava
včera
Hovoříte plynně anglicky? Máte vystudovanou vysokou školu informačních technologií? Chcete pracovat v příjemném prostředí prosperující... zobrazit nabídku»
SAP bw/bo specialista velmi zajímavé finanční ohodnocen
Moravskoslezský
včera
ROZŠIŘUJEME NÁŠ TÝM!!! Hledáme nového parťáka, který má zkušenost se SAP BW, znalost Java Script a dobrou znalost anglického... zobrazit nabídku»
QA Engineer
Praha
včera
Hledáme QA Engineery, kteří posílí tým IT development centra v Praze. Jde o významnou německou společnost, která vyvíjí bankovní a... zobrazit nabídku»
C++ SW Engineer
Praha
včera
This is a great opportunity to develop your skills on a position of C++ DEVELOPER within a well-established international company. You will be a... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Dojíždět za prací je pro hodně lidí otrava. Je dobré spočítat si, jestli se vyplatí

Čechům obecně se moc za prací stěhovat nechce. Pokud jim nic jiného nezbývá, tak ještě...

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace