Práce v oboru Informační technologie (2490) - strana 7

Informační technologie
IT Support with English, Danish and Swedish
Praha
včera
We are looking for suitable candidates for our international well known client, for IT SUPPORT WITH ENGLISH, DANISH and SWEDISH. SUITABLE FOR FRESH... zobrazit nabídku»
IT Support with English and Danish
Praha
včera
We are looking for suitable candidates for our international well known client, for IT SUPPORT WITH ENGLISH AND DANISH. SUITABLE FOR FRESH GRADUATES... zobrazit nabídku»
IT Support with English and Finnish
Praha
včera
We are looking for suitable candidates for our international well known client, for IT SUPPORT WITH ENGLISH AND FINNISH. SUITABLE FOR FRESH GRADUATES... zobrazit nabídku»
IT Support with English and Swedish
Praha
včera
We are looking for suitable candidates for our international well known client, for IT SUPPORT WITH ENGLISH and SWEDISH. SUITABLE FOR FRESH GRADUATES... zobrazit nabídku»
IT podpora s AJ, 26 000 Kč/měs.
Praha
včera
Skvělá příležitost pro absolventy nebo kandidáty bez zkušeností získat praxi v mezinárodní společnosti (farmaceutický průmysl) a... zobrazit nabídku»
SQL programátor
Moravskoslezský
včera
Máš praxi v programování a znalost SQL? Jsi pohodář a pečlivost pro Tebe není jen prázdné slovo? Máš velmi dobrou znalost OS WINDOWS a... zobrazit nabídku»
Sharepoint specialista - administrátor
Moravskoslezský
včera
Jako posilu pro tým ve výrobní společnosti, která umí své zaměstnance ocenit a nabídnout jim kvalitní zázemí, hledáme SHAREPOINT... zobrazit nabídku»
SW Engineer C# | 35 000 - 65 000 Kč
Moravskoslezský
včera
Chcete být součástí zahraničních projektů a baví Vás .NET? Hledáme juniorní i seniorní programátory. Projekt pro významného... zobrazit nabídku»
SW developer - embedded systémy, 40 000 - 60 000 Kč/m
Moravskoslezský
včera
Chcete uplatnit své pokročilé znalosti v embedded vývoji? Máme pro Vás příležitost dostat se do týmů vysoce specializovaných SW... zobrazit nabídku»
PHP vývojář
Moravskoslezský
včera
Skvělá příležitost rozvinout Vaše dosavadní zkušenosti na pozici PHP vývojář. Náš klient nabízí možnost práce na velkých projektech... zobrazit nabídku»
Java developer, 40-70 000 Kč
Moravskoslezský
včera
Skvělá příležitost rozvinout Vaše dosavadní zkušenosti na pozici Java Developer. Tato společnost nabízí možnost práce na velkých... zobrazit nabídku»
SW Tester, 30-50 000 Kč
Moravskoslezský
včera
Chcete rozjet kariéru v úspěšné, stabilní společnosti, která se zabývá návrhem softwarových řešení, systémovou integrací, verifikací... zobrazit nabídku»
JavaScript Developer
Moravskoslezský
včera
Chcete rozjet kariéru v úspěšné, stabilní společnosti, která se zabývá návrhem softwarových řešení, systémovou integrací, verifikací... zobrazit nabídku»
C++ developer, 40-60 000 Kč
Moravskoslezský
včera
Skvělá příležitost podílet se na vývoji SW a lékařských přístrojů!!! Čeká Vás! - Návrh a vývoj SW v oblasti zdravotnictví -... zobrazit nabídku»
SAP bw/bo specialista velmi zajímavé finanční ohodnocen
Moravskoslezský
včera
ROZŠIŘUJEME NÁŠ TÝM!!! Hledáme nového parťáka, který má zkušenost se SAP BW, znalost Java Script a dobrou znalost anglického... zobrazit nabídku»
SW inženýr
Moravskoslezský
včera
Máš Bc. vzdělání IT směru, zajímá Tě vše co se týká software, dokážeš komunikovat v AJ a spolehlivost pro Tebe není cizím... zobrazit nabídku»
QA engineeer - atraktivní finanční ohodnocení
Moravskoslezský
včera
Máš min. Bc. vzdělání IT směru, zkušenosti s testováním QA, domluvíš se anglicky a zajímá Tě vše co se týká software? Pak naše... zobrazit nabídku»
Netradiční C# vývojář
Praha
včera
Láká Vás práce pro jednu z TOP výrobních společnosti v odvětví? Máte již nějakou zkušenost s programováním v C# na .Netové platformě?... zobrazit nabídku»
Release/Service Delivery manažer
Praha
včera
- Baví Vás pracovat s klienty? (budete u nich trávit čas při releasech SW) - Jste komunikativní? (abyste sděloval zpět do firmy požadavky... zobrazit nabídku»
Universální Systémový administrátor
Praha
včera
Máte široký záběr a nechcete se úzce specializovat? Bavilo by Vás dělat správu prostředí? Chcete spolupracovat s vývojáři a... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

Před Vánoci pracovní morálka upadá. Shánějí se dárky a posílají přání

Vánoce jsou těsně za námi a představte si, že společnosti zabývající se tvorbou statistik...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace