Práce v oboru Informační technologie (2437) - strana 7

Informační technologie
Software Engineer
Jihomoravský
včera
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se vývojem v oblasti letecké techniky a dopravních systémů, hledáme schopné... zobrazit nabídku»
Data/Network administrátor s AJ -Win, Unx (35.000 - 50.000 Kč)
Zlínský, Zahraničí
včera
Hledáme zkušeného síťaře a administrátora specialistu, který je schopen vytvořit vhodné podmínky pro komunikaci v rámci společnosti a... zobrazit nabídku»
IT administrátor
Praha S
včera
Proč si vybrat právě nás? - silné zázemí investiční skupiny KKCG - zajímavou práci v oblasti ICT - práci v moderním a dynamickém... zobrazit nabídku»
Programátor C++, C#, .NET i absolventi
Praha nebo Ostrava
včera
Zázemí prosperující společnosti Velmi dobré platové ohodnocení Projektové odměny Telefon, notebook 25 dní dovolené,... zobrazit nabídku»
Výrobní inženýr
Trutnovsko
včera
- stabilní pozice v profesionálním a inovačním prostředí - atraktivní mzdové ohodnocení - týden dovolené navíc - pružná pracovní... zobrazit nabídku»
Programátor/ka - vývojář, analytik (C#, .NET)
Královéhradecko
včera
- dlouhodobá perspektiva uplatnění u nadnárodní společnosti - odborný růst s podporou manažera IT - práce v dobrém kolektivu IT... zobrazit nabídku»
Data/Network administrátor s AJ -Win, Unx (35.000 - 50.000 Kč)
Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský
včera
Hledáme zkušené síťaře a administrátory specialisty, kteří jsou schopni vytvořit vhodné podmínky pro komunikaci v rámci společnosti a... zobrazit nabídku»
C++ developer
Brno
včera
Stabilita výhradně české společnosti, která je lídrem ve svém oboru Flexibilní pracovní doba Výuka anglického jazyka ve firmě zdarma... zobrazit nabídku»
Java/XML programátor
Brno
včera
stabilita výhradně české společnosti, která je lídrem ve svém oboru flexibilní pracovní doba výuka anglického jazyka ve firmě... zobrazit nabídku»
Storage/Backup Administrator (35.000 - 55.000 Kč)
Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský, Zahraničí
včera
Hledáme zkušeného administrátora pro Storage a Backup řešení, který má kapacitu na správu, návrh a udržování korporátního řešení,... zobrazit nabídku»
Oracle business analyst s AJ (35.000 - 50.000 Kč)
Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský, Zahraničí
včera
Oracle v Beskydech? Nabídka pro analytika a programátora podnikových aplikací založených na platformě Oracle, kteří se chtějí profesně... zobrazit nabídku»
Síťový specialista Cisco s AJ (35.000 - 50.000 Kč)
Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský, Zahraničí
včera
Hledáme zkušené síťaře, kteří mají routování v krvi, přemyslí ve vrstvách TCP/IP protokolu a žije pro správný příjem packetů na... zobrazit nabídku»
Web designer
Praha
včera
Stabilní pracovní pozice, vysoké platové ohodnocení, práce v mladém kolektivu a příjemném, moderním prostředí. zobrazit nabídku»
Podnikový Linux/Unix administrátor s AJ (35.000 - 50.000 Kč)
Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský, Praha, Zahraničí
včera
Hledáme zkušeného i začínajícího správce podnikových Linux/UNIX serverů, který je schopen vytvořit vhodné podmínky pro komunikaci v... zobrazit nabídku»
Asistent kvality
Vimperk
včera
Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. Kvalitní zaškolení. Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání.... zobrazit nabídku»
Správce kmenových dat
Vimperk
včera
Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. Kvalitní zaškolení. Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání.... zobrazit nabídku»
Vývojář/-ka mobilních aplikací - Praha
Praha
před 2 dny
příležitost podílet se na vývoji portálů a internetového bankovnictví příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv ... zobrazit nabídku»
Junior ASP.NET MVC programátor (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
!!! Máš záujem získať nové znalosti a skúsenosti v oblasti tvorby webových aplikácií? Potom je táto ponuka určená práve pre Teba!... zobrazit nabídku»
Junior web App Developer (30.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
!!! Skvelá ponuka nie len pre skúsených kandidátov. Hľadáme šikovného programátora webových aplikácii. Pokiaľ máš skúsenosti s vývojom... zobrazit nabídku»
Software Engineer
Olomoucký
před 2 dny
Dorozumieš sa anglicky? Rád cestuješ a ešte k tomu si dobrý v programovaní v C/C++? Stabilná nemecká spoločnosť s viac ako 140 ročnou... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace