Práce v oboru Informační technologie (2466) - strana 8

Informační technologie
Vývojář Kentico CMS (ASP.NET) (40.000 - 60.000 Kč)
Olomoucký, Zlínský, Jihomoravský
před 2 dny
Pro českou, dynamicky se rozvíjející společnost, hledáme posily do našeho mladého a expertního týmu!!! Čeká tě práce pod CMS systémem... zobrazit nabídku»
Konzultant technické podpory
Brno
před 2 dny
stabilita české společnosti, lídra ve svém oboru příspěvek na stravování (stravenky v hodnotě 100 Kč) odborná školení ... zobrazit nabídku»
Junior business analytik
Brno
před 2 dny
stabilita výhradně české společnosti, která je lídrem ve svém oboru flexibilní pracovní doba výuka anglického jazyka... zobrazit nabídku»
C++ developer
Brno
před 2 dny
Stabilita výhradně české společnosti, která je lídrem ve svém oboru Flexibilní pracovní doba Výuka anglického jazyka ve firmě zdarma... zobrazit nabídku»
Java/XML programátor
Brno
před 2 dny
stabilita výhradně české společnosti, která je lídrem ve svém oboru flexibilní pracovní doba výuka anglického jazyka ve firmě... zobrazit nabídku»
Asistent kvality
Vimperk
před 2 dny
Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. Kvalitní zaškolení. Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání.... zobrazit nabídku»
Správce kmenových dat
Vimperk
před 2 dny
Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. Kvalitní zaškolení. Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání.... zobrazit nabídku»
IOS Developer - iWatch, iOS, OS X (40.000 - 60.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Chceš získat místo ve firmě, která realizuje zajímavé projekty napříč platformami? Miluješ "jablíčkové" produkty a chtěli byste pro ně... zobrazit nabídku»
Front-end vývojář JavaScript (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Máte zájem podílet se na front-end vývoji pro významné společností? Hledáme vývojáře, který se vyzná ve front-end technologiích jako... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce v IT - senior (40.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Hledá se obchodník tělem i duší, který se dobře orientuje ve světě IT! Mladá česká společnost, která neustále roste a upevňuje své... zobrazit nabídku»
Junior front-end vývojář s AJ (20.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před 4 dny
Zahraniční výrobní společnost s mnohaletou tradicí hledá pro svůj evropsky nejvýznamnější závod samostatného a komunikativního... zobrazit nabídku»
IT service desk (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Na pozici "IT service desk" hledáme kandidáty, kteří jsou zkušení v komunikaci s externími zákazníky, dokáží s nimi dobře navazovat... zobrazit nabídku»
SAP konzultant/ka s AJ - Senior (75.000 - 95.000 Kč)
Středočeský
před 4 dny
Hledáte přátelský kolektiv a zajímavou různorodou práci na projektech v ČR i v zahraničí? Máte zkušenosti s produktem SAP ERP a k tomu se... zobrazit nabídku»
SAP konzultant/ka s AJ - Junior (50.000 - 65.000 Kč)
Praha
před 4 dny
Hledáte mladý, přátelský kolektiv a zajímavou různorodou práci na projektech v ČR i v zahraničí? Nejsou Vám úplně cizí finanční... zobrazit nabídku»
Software inženýr/ka – programátor/ka PLC
Liberec
před 4 dny
HPP v rozvíjející se zahraniční společnosti možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu jazykové kurzy 5 týdnů... zobrazit nabídku»
IT specialist – software
Plzeňský kraj
před 4 dny
práci na plný úvazek velice dobré finanční ohodnocení pracovní smlouvu na dobu neurčitou výkonnostní prémie mimořádné... zobrazit nabídku»
Procesní analytik
Trutnov
před 4 dny
- Zajímavou a zodpovědnou práci v nadnárodní společnosti - Atraktivní platové ohodnocení - Možnost profesního růstu - Zajímavý... zobrazit nabídku»
Asistent/ka služeb zákazníkům České Budějovice
České Budějovice
před 4 dny
- Start kariéry v dynamicky se rozvíjejícím oboru, a to BEZ PŘEDCHOZÍ PRAXE - Dlouhodobou spolupráci a jistotu, práci na HPP - Mzdu... zobrazit nabídku»
Technický konzultant-junior
Praha
před 4 dny
základní nástupní plat 25.000,- kvartální odměny v závislosti na kvalitě odvedené práce a hospodaření firmy (běžně + 10% - 30%) ... zobrazit nabídku»
ECM konzultant
Jihomoravský
před 4 dny
Baví Vás komunikace se zákazníky a rádi navrhujete softwarové řešení? Angličtina pro Vás není žádný problém? Zašlete nám životopis... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace