Práce v oboru Informační technologie (2134) - strana 8

Informační technologie
Junior Embedded SW Developer- Nový R&D projekt
Praha
před 2 dny
Chtěl byste být součástí nového R&D projektu? Láká Vás programování v mezinárodním týmu? Jste samostatný a ocenil byste možnost home... zobrazit nabídku»
Junior SW Engineer - Nový R&D projekt
Praha
před 2 dny
Chtěl byste být součástí nového R&D projektu? Láká Vás programování v mezinárodním týmu ? Jste samostatný a ocenil byste možnost home... zobrazit nabídku»
BI Analytik
Praha
před 2 dny
Baví Vás analýzy a práce s daty? Máte zkušenosti z oblasti Business Intelligence? Pak hledáme právě Vás! Pojďte pracovat jako BI... zobrazit nabídku»
Technický architekt pro oblast DWH/BI/Big data
Praha
před 2 dny
Chcete se podílet na rozvoji jednoho z největších datových skladů ve střední Evropě? Právě hledáme Technického architekta pro oblast... zobrazit nabídku»
Specialista řízení rizik informační bezpečnosti
Praha
před 2 dny
Do mezinárodní společnosti působící v oblasti bankovnictví hledáme kandidáta na pozici Specialisty řízení rizik informační... zobrazit nabídku»
Administrátor reportingových platforem pro BI/DWH
Praha
před 2 dny
Chcete se podílet na podpoře a administraci systémů jako jsou například Tableau, IBM Congons BI, Qlik Sense? Nebojíte se řešení různých... zobrazit nabídku»
Vedoucí provozního týmu BI
Praha
před 2 dny
Pohybujete se už nějakou dobu v oblasti provozu nebo vývoji datových skladů? Nebojíte se vést lidi či řídit projekty? V tom případě nám... zobrazit nabídku»
Datový nadšenec pro DWH/BI (i na zkrácený úvazek)
Praha
před 2 dny
Chceš získat zkušenosti v oblasti DWH, Business Intelligence? Zajímáš se o data - Big Data, Data Integration? Nebo se už nějakou dobu v... zobrazit nabídku»
Senior Front-End developer, 50 - 70 000 Kč
Praha
před 2 dny
Už vás nebaví nudná práce v nevyhovující firmě? Nabízíme zajímavou příležitost - práci pro menší společnost, přátelský tým... zobrazit nabídku»
Junior Front-End developer, 40 - 50 000 Kč
Praha
před 2 dny
Chcete se učit novým technologiím? Hledáte práci v úspěšné firmě? Nabízíme vám zajímavou příležitost - práci pro menší... zobrazit nabídku»
Senior Java SW developer
Praha
před 2 dny
This is a great opportunity for experienced JAVA developer to join an international team and develop applications for Risk Management. This system... zobrazit nabídku»
Software Developer - Java
Praha
před 2 dny
Are you looking for an attractive job- Do you want to start your career in strong company- Do you like Java- You will have a chance to work for... zobrazit nabídku»
Senior Java Developer
Praha
před 2 dny
Are you looking for attractive job- Do you want to progress your career in well-known international company- Do you like Java! Don't hesitate and... zobrazit nabídku»
Junior Java developer
Praha
před 2 dny
Hledáš kromě práce i příjemné a neformální pracovní prostředí- Chceš, aby tě projekty bavily- Neváhej a přihlas se na... zobrazit nabídku»
JavaScript Software Engineer
Praha
před 2 dny
For our client, operating in the financial markets area, we are looking for experienced JavaScript Software Engineer. You will be part of the whole... zobrazit nabídku»
Senior Java Developer in Linux
Praha
před 2 dny
Are you looking for attractive job- Do you want to progress your career in well-known international company- Do you like Java! Don't hesitate and... zobrazit nabídku»
Konzultant pro implementaci ERP
Praha
před 2 dny
Česká společnost zabývající se vývojem ekonomického softwaru hledá Konzultanta pro implementaci ERP. Vaším úkolem bude: - Implementace... zobrazit nabídku»
Specialista technické podpory
Praha
před 2 dny
Česká společnost zabývající se vývojem ekonomického softwaru hledá Specialistu technické podpory. Vaším úkolem bude: - Technická... zobrazit nabídku»
IT architekt
Praha
před 2 dny
Máte zájem pracovat jako IT architekt pro jednu z nejvýznamnějších bankovních skupin v České republice- Potom využijte této... zobrazit nabídku»
Linux System Administrator
Praha
před 2 dny
For our client, operating in the financial markets area, we are looking for experienced Unix/Linux System Administrator. Responsibility: - Linux... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace