Práce v oboru Informační technologie (1934) - strana 8

Informační technologie
.NET developer
Brno
před 2 dny
* Flexibilní pracovní dobu a možnost využívat home-office * Kreativní práce na zajímavých projektech – lokální i mezinárodní, velké... zobrazit nabídku»
Senior IT Tester
Praha
před 2 dny
* Kreativní a rozmanitou práci na různorodých projektech * Flexibilní pracovní dobu, možnost využívání home-office * Zajímavé... zobrazit nabídku»
Správce it/programátor/dbase specialista
Jihomoravský
před 2 dny
pracovní poměr na plný úvazek flexibilní pracovní dobu možnost homeoffice dobré pracovní podmínky možnost seberealizace,... zobrazit nabídku»
Programátor PLC (B&R)
Celá ČR
před 2 dny
- zajímavá práce v perspektivní společnosti - pracovní poměr na dobu neurčitou - nadstandardní osobní ohodnocení - dotované jazykové... zobrazit nabídku»
Vývojář Delphi / PHP
Plzeňský
před 2 dny
Jsi šikovný absolvent, který si rád doma zkouší vyvíjet programy v Delphi nebo PHP? Nebo jsi zkušenější vývojář, který by rád své... zobrazit nabídku»
Embedded c developer
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je předním českým poskytovatelem mobilních řešení a nabízí služby v oblasti zakázkového vývoje... zobrazit nabídku»
Junior R&D Engineer - C++ / Java
Brno
před 2 dny
ToDo: - Actively participate on developement in R&D center - Cooperate with researchers on project from field of "Machine Learning", "NLP" and... zobrazit nabídku»
IT & Infrastructure specialist/manager
Brno
před 2 dny
Příležitost vytvořit IT infrastrukturu a podpůrné systémy pro velkou mezinárodní společnost, která se rozhodla si v Brně založit pobočku... zobrazit nabídku»
C# Programátor, Německo
Zlín
před 2 dny
Máte aktivní znalost C# v prostředí .NET a hledáte práci? Česká společnost orientující se na poskytování vysoce kvalifikovaných... zobrazit nabídku»
Hledá se Android guru
Praha
před 2 dny
Jsi guru na vývoj mobilních appek pro Android? Chceš vyvíjet zbrusu nové mobilní aplikace pro Android pro bankovní svět? Spolupracovat s... zobrazit nabídku»
Software Tester - Automotive/Engineering
Praha
před 2 dny
Looking for a attractive job? We have (not only) one excellent job for you in International Engineering and Consulting company (automotive, trains,... zobrazit nabídku»
Junior/Senior Software Engineer (Engineering/Automotive)
Praha
před 2 dny
Are you interested in developing specific analytical SW for Automotive / Transportation industry? Large Engineering/Consulting company offers an... zobrazit nabídku»
Android/iOS Developer (35 - 60.000 Kč)
Brno
před 2 dny
Baví Ťa vývoj mobilných aplikácií? Máš skúsenosti s vývojom „appiek“ pre Android i iOS? Tak pokračuj ďalej. * zaujímavá práca... zobrazit nabídku»
Web developer / Bugs solver - oop, SQL basics (27 - 45.000 Kč)
Brno
před 2 dny
EXKLUZIVNÍ nabídka pro programátora "zelenáče", který má obecně pevné základy v programování v libovolném jazyce a zná... zobrazit nabídku»
IT administrátor junior – Říčany u Prahy
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta působícího v oblasti strojírenského průmyslu hledáme kandidáty na výše uvedenou pozici! Máš ukončené studium... zobrazit nabídku»
System administrator of EDI systems
Kopřivnice
před 2 dny
be a part of the Global IT Team, cooperation on international projects wide range of benefits opportunity to be a member of a strong... zobrazit nabídku»
Konzultant ERP pro oblast výroby
Praha
před 2 dny
Hledáme fajn člověka do fajn party! Sídlíme v moderních kancelářích hned na metru s restauracemi přímo u nosu, a jedna židle je tu volná.... zobrazit nabídku»
Konzultant ERP systémů pro oblast distribuce
Praha
před 2 dny
Hledáme fajn člověka do fajn party! Sídlíme v moderních kancelářích hned na metru s restauracemi přímo u nosu, a jedna židle je tu volná.... zobrazit nabídku»
Procesní a produktový inženýr
Pardubice
před 2 dny
Práce ve velmi dynamické zahraniční společnosti, plat podle zkušeností kandidáta, na této pozici může pracovat i absolvent VŠ... zobrazit nabídku»
Manažer pro obchod Moravskoslezský kraj
Ostrava
před 2 dny
- Práce ve stabilní perspektivní společnosti - Dlouhodobá spolupráce - Práce v mladém dynamickém kolektivu - Stabilní příjem -... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace