Práce v oboru Informační technologie (2186) - strana 9

Informační technologie
Specialista síťové infrastruktury a informační bezpečnosti
Hradec Králové
před 2 dny
Zajímavou, samostatnou a tvůrčí práci; finanční ohodnocení podle zkušeností kandidáta, podíl na HV podniku; zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Specialista IT projektů
Hradec Králové
před 2 dny
Zajímavou, samostatnou a tvůrčí práci; finanční ohodnocení podle zkušeností kandidáta, podíl na HV podniku; zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
SAP PP, PM konzultant (Consulting Company Novasoft)
Praha
před 2 dny
Zázemí prosperující moderní společnosti, příjemné prostředí. Tým spolehlivých kolegů. Možnost a předpoklad vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Systémový administrátor až 40 000 Kč
okres Rychnov nad Kněžnou
před 4 dny
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti působící v automobilovém průmyslu Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Operation Integration Manager
Praha
před 4 dny
Job description Operations Integration Manager is ensuring stability of Production SAP environments by acting as practitioner and coach of IT support... zobrazit nabídku»
Analytik SAP s AJ
Pardubický
před 4 dny
Hledáte práci ve stabilní firmě, která má mezinárodní zastoupení? Ovládáte systém SAP a cítíte se v něm jako ryba ve vodě? Baví Vás... zobrazit nabídku»
Specialista SAP analýz
Pardubický
před 4 dny
Hledáte změnu, která Vás někam posune? Baví Vás SAP a analýzy? Dodavatelská kvalita Vám také není cizí? Anglicky umíte a nemáte... zobrazit nabídku»
Programátor - Technolog - Robotář
Nymburk okres
před 4 dny
Zajímavou a zodpovědnou práci převážně technického zaměření, stabilní zázemí úspěšné a rozvíjející se nadnárodní společnosti,... zobrazit nabídku»
Projektant
Praha 10
před 4 dny
- Práci na hlavní pracovní poměr - Odpovídající platové podmínky - Závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele -... zobrazit nabídku»
Referent IS - programátor intranetu - vhodné pro absolventy
okres České Budějovice
před 4 dny
- Možnost profesního rozvoje - platové ohodnocení dle praxe a zkušeností - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - možnost... zobrazit nabídku»
Marketingový specialista
České Budějovice
před 4 dny
- pracovní uplatnění ve společnosti se silným zázemím - dlouhodobou perspektivu profesního růstu - odpovídající finanční podmínky, 5... zobrazit nabídku»
JavaScript developer
Hradec Králové, Olomouc
před 4 dny
- práce v perpektivní společnosti, která získala ocenění jak z oboru (Gartner, Forrester), tak ocenění pro zaměstnavatele (AON Best... zobrazit nabídku»
Správce IS – Programátor SQL
Chotěboř
před 4 dny
Pro našeho klienta, významného výrobce zařízení pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
PHP Developer
Praha
před 4 dny
- stravenky Edenred – 100,- Kč na každý pracovní den - 5 týdnů dovolené - roční předplatné na jízdné MHD hrazené společností,... zobrazit nabídku»
Specialista projektové komunikace – 30.000,-/0,5 úvazek
Praha
před 4 dny
- práci v nadnárodní společnosti - využití nejnovějších nástrojů a technologií - dynamické a prestižní pracovní prostředí... zobrazit nabídku»
Výrobní inženýr
Trutnovsko
před 4 dny
- stabilní pozice v profesionálním a inovačním prostředí - atraktivní mzdové ohodnocení - týden dovolené navíc - pružná pracovní... zobrazit nabídku»
Administrátor databáze řízené dokumentace - třebíč
Jihomoravský, Vysočina
před 4 dny
Pro našeho klienta, globální rodinnou společnost, hledáme vhodné kandidáty. Náplň práce: Správa globální firemní databáze ... zobrazit nabídku»
Informatik
Prostějov
před 4 dny
zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci, zaměstnanecké benefity (penzijní připojištění, životní pojištění, 5 týdnů dovolené... zobrazit nabídku»
Asistent kvality
Vimperk
před 4 dny
Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. Kvalitní zaškolení. Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání.... zobrazit nabídku»
Designer 3D
Brno
před 5 dny
CO MŮŽETE VY OČEKÁVAT OD ZAMĚSTNAVATELE ZA DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI? moderní a příjemné pracovní prostředí týmové pracovní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace