Práce v oboru Informační technologie (2358) - strana 9

Informační technologie
Interesting oportunities for web developers – JavaScript in Prague
Praha
před 3 dny
Do you want to work on projects that will use more than million users around the world? Do you want to extend the functionality of existing... zobrazit nabídku»
Interesting opportunities for Windows C++ developers in Prague
Praha
před 3 dny
Do you want to work on projects that will use more than million users around the world? Do you want to develop and implement multithreaded and... zobrazit nabídku»
Chance for youC++, C#, JavaScript developers with Russian
Praha
před 3 dny
For TOP IT/SW company we are hiring: C++ developer (ATL, STL, BOOST, WinAPI) C# developer (SQL, WinAPI) (pure) JavaScript developer Tester... zobrazit nabídku»
Projektový specialista - juniornější role se zápalem pro věc
Praha
před 3 dny
Máte zkušenost s bankovním prostředím a chcete se dále ubírat cestou projektového řízení? Chcete pracovat pro banku s velkým B v mladém... zobrazit nabídku»
.NET programátor - šance pro vycházející hvězdy
Praha
před 3 dny
Baví Vás vyvíjet?  Zajímáte se o .NET a práci s databázemi?  Chcete pracovat na projektech světových značek pro lídra mediálního... zobrazit nabídku»
Solution architect pro lídra v telekomunikacích
Praha
před 3 dny
Chcete zazářit jako aplikační architekt?  Ovládáte UML? Rozumíte SOA?  Jste týmový hráč?  Zkuste pracovat pro nejvýznamnějšího... zobrazit nabídku»
Konzultant ERP pro oblast výroby
Praha
před 3 dny
Hledáme fajn člověka do fajn party! Sídlíme v moderních kancelářích hned na metru s restauracemi přímo u nosu, a jedna židle je tu volná.... zobrazit nabídku»
Business Intelligence Reporting Consultant
Praha
před 3 dny
Mezinárodní retailová společnost hledá do svého přátelského týmu profesionálů posilu! Přidejte se k jejich partě, rozvíjejte se v... zobrazit nabídku»
Java developer (DWH): náročné aplikace, příjemný kolektiv Praha
Praha
před 3 dny
Chcete vyvíjet SW na vysoké úrovni komplexity a algoritmizace?  Zajímají vás moderní technologie v oblasti DWH a datové... zobrazit nabídku»
JavaScript / C# vývojář – testování SW
Praha
před 3 dny
Pro předního výrobce unikátního SW pro chemické laboratoře obsazujeme pozici JavaScript / C# programátora. Co Vám na pozici... zobrazit nabídku»
Senior C++ vývojář - vývoj SW pro výzkumnou oblast
Praha
před 3 dny
Pro předního výrobce unikátního SW, který je využíván pro výzkumné účely, hledáme seniorního C++ vývojáře. Co Vám na pozici... zobrazit nabídku»
.NET programátor junior
Praha
před 3 dny
Náplň práce Pokud se nebojíš zodpovědné pozice, kontaktuj nás! Pokud Ti vyhovuje spíše rodinné prostředí, napiš nám! Dáme Ti možnost... zobrazit nabídku»
Network Architect - junior
Praha
před 3 dny
Nabízíme Vám možnost prohloubení Vašich dosavadních znalostí v oblasti sítí nebo třeba i virtualizace. Pokud máte jakoukoliv znalost... zobrazit nabídku»
Servisní technik IT
Praha
před 3 dny
Pro našeho klienta, českou společnost, která se zaměřuje na poskytování komplexních služeb v oblasti výpočetní techniky hledáme... zobrazit nabídku»
JavaScript specialista
Olomoucký
před 3 dny
Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Máte zkušenosti s programováním v JavaScriptu? Disponujete znalostí HTML? Pokud ano, je... zobrazit nabídku»
Databázový programátor
Náchod
před 3 dny
- prostředí české prosperující společnosti - možnost dalšího vzdělávání v oboru - pružná pracovní doba - možnost přinášet a... zobrazit nabídku»
SAP Business Analyst - modul warehouse and logistics SAP Business Analyst - modu...
Brno
před 3 dny
For our client we are looking for experienced canddidates for the position: Vaše náplň práce The Business Analyst IT will be responsible for... zobrazit nabídku»
Operátor pořizování dat
Moravskoslezský
před 3 dny
Vyspělou firemní kulturu společnosti založenou na osobní zodpovědnosti jednotlivce, která přispívá k celkové týmové úrovni společnosti.... zobrazit nabídku»
Technik uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií
Jihomoravský
před 3 dny
Práci na HPP v úspěšné a stabilní společnosti Zajímavé finanční ohodnocení Pracovní dobu od 8 do 16 hodin zobrazit nabídku»
Programátor, analytik
Jihomoravský
před 3 dny
zajímavou práci na HPP ve společnosti s dlouholetými zkušenostmi podporu při plnění Vašich úkolů výborné finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace