Práce v oboru Informační technologie (2437) - strana 9

Informační technologie
ICT Specialista
Moravskoslezský
před 2 dny
* Dovolená navíc (25 dnů) * 13. plat * Pružná pracovní doba * Příspěvky na stravování, aj. * Příspěvek na penzijní, životní... zobrazit nabídku»
Webový specialista
Praha
před 2 dny
Jistota zaměstnání u lídra českého developerského trhu úspěšně prosperující již 25 let. EKOSPOL a.s. patří mezi 50 největších... zobrazit nabídku»
IBM DB2 LUW Administrator
Hlavní město Praha
před 2 dny
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
C++ EFT Developer
Hlavní město Praha
před 2 dny
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
3D Designer Junior
okr. Chomutov
před 2 dny
Na oplátku od nás očekávej: * pro tuto juniorskou pozici nabízíme nadprůměrné platové ohodnocení. * to ale není vše - mimo tvou... zobrazit nabídku»
SAP specialista
Moravskoslezský
před 2 dny
* flexibilní pracovní doba * 25 dní dovolené * notebook, mobilní telefon * stravenky * roční bonus * každodenní využívání... zobrazit nabídku»
Application Administrator / Team Leader
Praha
před 2 dny
International & stable company Using newest technologies Everyday using english Czech and English speaking colleaques Benefits (travel ticket,... zobrazit nabídku»
ATM developer- Plzeň a Praha
Plzeň, Praha
před 2 dny
International, reliable & stable company Benefits (travel ticket, vouchers for food, salary in addition etc. Everyday using english Using... zobrazit nabídku»
Java developer - senior
Moravskoslezský
před 2 dny
* výborné platové podmínky * širokou škálu zaměstnaneckých benefitů * 5 týdnů dovolené / rok a sick days * možnost profesního růstu... zobrazit nabídku»
Servisní pracovník elektronických zabezpečovacích zařízení
Ústí nad Labem
před 2 dny
- perspektivní práci v zavedené a prosperující společnosti - možnost aktivně ovlivnit svůj příjem - příjemné pracovní prostředí ... zobrazit nabídku»
Nadšený specialista IT podpory
Praha
před 2 dny
Jsi nadšenec do IT a chceš se toho ještě hodně naučit? Dobrá zpráva, přesně Tebe hledáme! Skvělá příležitost pro absolventy a... zobrazit nabídku»
Senior Technical Specialist
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, českou společnost s dlouholetou tradicí, zabývající se poskytováním produktů a služeb v oboru IT infrastruktury a... zobrazit nabídku»
Konstruktér senior
okres Pardubice
před 2 dny
Firemní benefity (stravenky, volná pracovní doba, další vzdělávání) Stravenky Notebook, telefon Zaškolení v případě potřeby... zobrazit nabídku»
C++ CAD Developer - mikroelektronika (25.000 - 35.000 Kč)
Olomoucký, Zlínský, Jihomoravský
před 2 dny
Nabízíme příležitost pro vývojáře v C++ ve společnosti, která si vyvíjí vlastní CAD modelovací systém využívaný zaměstnanci na... zobrazit nabídku»
Vývojář Software -
Strakonice
před 2 dny
programování a vývoj počítačových zařízení a systémů, vývoj záznamových, monitorovacích a ovládacích zařízení, vývoj... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik měření a kalibrací elektrických přístrojů
Praha
před 2 dny
Hledáme Seniory i kolegy bez praxe (studenty, juniory), které si sami zaškolíme. Je elektro Vaším koníčkem? Přijďte se na nás podívat. ... zobrazit nabídku»
PPC Specialista
Pardubice
před 2 dny
K tomu nabízíme Práci ve firmě patřící mezi pár společností v ČR, které jsou certifikovaným Google Premier Partnerem. Díky tomu máme... zobrazit nabídku»
Konzultant MS Dynamics NAV (35.000 - 55.000 Kč)
Vysočina, Olomoucký, Zlínský, Jihomoravský
před 2 dny
Dynamická, původem česká společnost hledá Konzultanta pro implementaci ERP MS Dynamics NAV. Jste komunikativní, snadno se vyznáte ve... zobrazit nabídku»
Senior Tester / QA Engineer (30.000 - 50.000 Kč)
Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský, Jihomoravský
před 2 dny
Výjímečná příležitost pro kandidáty se zájmem o oblast zajištění kvality softwaru. Jedním z klíčových nástrojů pro zajištění... zobrazit nabídku»
PL/SQL Developer, Analytik s AJ (35.000 - 50.000 Kč)
Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský, Zahraničí
před 2 dny
Máte alespoň základní zkušenost s Oracle DB? Znáte jazyk SQL, PL/SQL a umíte anglicky? Pro již zaběhnutou společnost hledáme... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace