Práce v oboru Informační technologie (2490) - strana 9

Informační technologie
Java programátor senior
Jihomoravský
včera
Konica Minolta v Brně otvírá nové inovační centrum (Business Innovation Centre - http://bic.konicaminolta.eu/), staňte se jeho... zobrazit nabídku»
Consultant OF web portals
Jihomoravský
včera
Do you want work as a consultant? Do you enjoy dynamic and varied work? Travelling is an advantage for you? Is your English very good? So, this is job... zobrazit nabídku»
Tester
Praha
včera
Máte zkušenosti s testováním softwaru a baví vás zkoušet nové postupy a nástroje? Chcete se naučit automatické testování a dorozumíte se... zobrazit nabídku»
Security tester
Jihomoravský
včera
Láká Vás práce na inovativním projektu "Smart City"? Máte zkušenosti s testováním a komunikativní znalost anglického jazyka? Rádi se... zobrazit nabídku»
2nd level support MS servers
Jihomoravský
včera
Would you like to work for a dynamic and international company in the field of IT? You have an excellent command of the English language? We are... zobrazit nabídku»
Systémový analytik
Jihomoravský
včera
Láká vás práce v zázemí silné nadnárodní společnosti? Máte výbornou znalost programu Microsoft Excel a Access? Máte komunikativní... zobrazit nabídku»
Java programátor
Jihomoravský
včera
Máš zkušenosti v programování v Java a k tomu tě baví grafické nástroje? Chceš pracovat pro společnost, která ti nabídne zajímavé... zobrazit nabídku»
European Network Engineer
Lovosice
včera
Pro našeho významného klienta, dceřinou společnost chemického koncernu poskytující na českém trhu komplexní servis a optimalizační... zobrazit nabídku»
IT projektový manažer
Moravskoslezský
včera
* Zajímavé finanční ohodnocení * Nadstandardní zaměstnanecké benefity * Pružná pracovní doba * Možnost odborného a kariérního růstu zobrazit nabídku»
Application Engineer - Automotive
Praha
včera
Nabídka zaměstnavatele Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností na převážně zahraničních... zobrazit nabídku»
Copywriter
Náchodsko
včera
- zázemí dynamicky se rozvíjející firmy - firemní benefity - možnost profesního růstu - atraktivní platové ohodnocení ovlivnitelné... zobrazit nabídku»
Projektový specialista - juniornější role se zápalem pro věc
Praha
včera
Máte zkušenost s bankovním prostředím a chcete se dále ubírat cestou projektového řízení? Chcete pracovat pro banku s velkým B v mladém... zobrazit nabídku»
Překladatel z němčiny pro oblast IT
Praha 9
včera
Našim klientem je zahraniční firma, která se zabývá pronájmem pracovních oděvů a prodejem ochranných pracovních pomůcek. Firma je v ČR... zobrazit nabídku»
Senior IT Tester
Praha
včera
* Kreativní a rozmanitou práci na různorodých projektech * Flexibilní pracovní dobu, možnost využívání home-office * Zajímavé... zobrazit nabídku»
Správce sítě
Brno
včera
- zázemí menší firmy, kde panuje skutečně pohodová a přátelská atmosféra - nástupní mzdu od 25 000 Kč, po zapracování navýšení -... zobrazit nabídku»
Procesní a projektový specialista - logistické systémy, PhaV
Praha
včera
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se komplexními logistickými službami, nabízející dále logistická řešení pro... zobrazit nabídku»
Java nebo Scala developer - mezinárodní Big data, Hadoop tým
Praha
včera
Chtěli byste pracovat pro TOP mezinárodní IT společnost a rozvíjet se v oblasti Big data a Hadoopu? Máte předchozí zkušenost s Hadoopem či... zobrazit nabídku»
Vedoucí webového vývoje (javascript)
Praha
včera
Máte skvělý přehled ve webových technologiích a je Vám tato oblast koníčkem?  Příležitost, která je vhodná pro nadšené vývojáře,... zobrazit nabídku»
C++ guru pro real-time aplikace (TV media)
Praha
včera
Baví Vás start-up projekty? Budete se podílet na řízení a vývoji špičkové vysílací techniky (HW/SW) pro světová i... zobrazit nabídku»
Java developer (DWH): náročné aplikace, příjemný kolektiv Ostrava
Moravskoslezský
včera
Chcete vyvíjet SW na vysoké úrovni komplexity a algoritmizace?  Zajímají vás moderní technologie v oblasti DWH a datové... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

Před Vánoci pracovní morálka upadá. Shánějí se dárky a posílají přání

Vánoce jsou těsně za námi a představte si, že společnosti zabývající se tvorbou statistik...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace