Práce v oboru Informační technologie (1925) - strana 9

Informační technologie
ERP Administrátor
Jihomoravský
před 2 dny
* Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti * Motivující finanční hodnocení, výkonnostní prémie * Příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Systémový administrátor
Nučice
před 2 dny
* zázemí a jistotu mezinárodní firmy * zaměstnanecké výhody (stravenky, smluvní doprava z Berouna a Zličína, příspěvek na penzijní/... zobrazit nabídku»
.NET developer
Brno
před 2 dny
* Flexibilní pracovní dobu a možnost využívat home-office * Kreativní práce na zajímavých projektech – lokální i mezinárodní, velké... zobrazit nabídku»
Senior IT Tester
Praha
před 2 dny
* Kreativní a rozmanitou práci na různorodých projektech * Flexibilní pracovní dobu, možnost využívání home-office * Zajímavé... zobrazit nabídku»
Java developer
Moravskoslezský
před 2 dny
Java Developer Hledáme juniorní i seniorní developery se zkušeností s vývojem v jazyce Java pro jednu z nejvýznamnějších světových... zobrazit nabídku»
Programátor
Náchod
před 2 dny
- zázemí stabilní společnosti - možnost profesního růstu - platové ohodnocení odpovídající pracovnímu zařazení a náročnosti -... zobrazit nabídku»
Správce sítě
Brno
před 2 dny
- zázemí menší firmy, kde panuje skutečně pohodová a přátelská atmosféra - nástupní mzdu od 25 000 Kč, po zapracování navýšení -... zobrazit nabídku»
Správce sítě
Brno
před 2 dny
- zázemí menší firmy, kde panuje skutečně pohodová a přátelská atmosféra - nástupní mzdu od 25 000 Kč, po zapracování navýšení -... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznické podpory (SAP)
Moravskoslezský
před 2 dny
* odpovídající mzdové ohodnocení * flexibilní pracovní dobu * dotované stravování na pracovišti * odborný růst * jazykové kurzy *... zobrazit nabídku»
SAP specialista - uživatelská podpora
Moravskoslezský
před 2 dny
* práci v mezinárodním prostředí * odborný růst * jazykové vzdělávání * firemní akce * příspěvky na stravování * možnost... zobrazit nabídku»
Junior programátor
Plzeňský
před 2 dny
*5 týdnů dovolené, sickday, stravenky, občerstvení na pracovišti *Bonusy/prémie, notebook *Pružnou pracovní dobu, občasný homeoffice... zobrazit nabídku»
IT support, vhodné i pro SŠ absolventy, 20 000 - 25 000 Kč
Praha 9
před 2 dny
Zajímáte se o oblast IT a vystudoval /a jste SŠ nebo VŠ podobného zaměření? Hledáte momentálně pracovní pozici, která by Vám pomohla... zobrazit nabídku»
JSI C++ pozitivní?
Štípa
před 2 dny
Hledáme C++ pozitivní programátory pro ty nejzajímavější projekty, které jdou vidět nejen po celé ČR! Tvojím úkolem bude: *... zobrazit nabídku»
IT Analytik
Štípa
před 2 dny
Jsi natolik analytický typ, který by dokázal rozpoznat, že tohle je úžasná pracovní příležitost? Pak jsi pro nás skvělým kandidátem! ... zobrazit nabídku»
Front-end developer
Štípa
před 2 dny
Budeš v prvních liniích a tvoje práce bude nejvíc vidět! Budeš front-end developer na těch nejzajímavějších projektech, které jdou vidět... zobrazit nabídku»
Fanda do iOS vývoje? - přísně tajný projekt :)
Praha
před 2 dny
Jste zapáleným iOS vývojářem? Nenecháte si ujít žádnou novinku v oblasti technologií? Máte svou práci zároveň koníčkem? Potom čtěte... zobrazit nabídku»
Fanda do Android vývoje? - přísně tajný projekt :)
Praha
před 2 dny
Jste zapáleným android vývojářem? Nenecháte si ujít žádnou novinku v oblasti technologií? Máte svou práci zároveň koníčkem? Potom... zobrazit nabídku»
IT programátor
Praha
před 2 dny
Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se prodejem ropných produktů, hledáme nového kolegu na pozici: IT programátor. Co... zobrazit nabídku»
Administrátor/administrátorka IT
Jihomoravský
před 2 dny
Co bude Vaší náplní práce? práce administrátora IT Co bude náš klient vyžadovat po Vás? VŠ/SŠ v oboru informatika praxe v oboru... zobrazit nabídku»
Systémový administrátor/administrátorka
Jihomoravský
před 2 dny
Co bude Vaší náplní práce? práce systémového administrátora Co bude náš klient vyžadovat po Vás? SŠ/VŠ v IT oblasti praxe na... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Platy šly v Česku nahoru, alespoň to tvrdí statistici

Průměrná mzda v Česku jde nahoru. Ve třetím čtvrtletí meziročně vzrostla o 1 170 korun na...

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace