Práce v oboru Informační technologie (2015) - strana 9

Informační technologie
Programátor výrobních linek
Jihočeský, Plzeňský, Karlovarský
včera
* týden dovolené navíc * jazykové kurzy v rámci společnosti * podporu stravování a zajištěné ubytování * finanční odměnu formou 13.... zobrazit nabídku»
SAP Base Specialist
Česká Lípa
včera
Práci v mladém kolektivu Silné zázemí mezinárodní společnosti Benefity 13. a 14. Plat Flexipasy Výhodný tarif u společnosti... zobrazit nabídku»
Aplikační specialista
Česká Lípa
včera
Práci v mladém kolektivu Silné zázemí mezinárodní společnosti Benefity Osobní a profesní růst Pracoviště Česká Lípa zobrazit nabídku»
Grafik s přesahem do UX - senior
Pardubice
včera
Stabilní práci v úspěšné společnosti. Práci na zajímavých projektech. Klimatizované kanceláře v Pardubicích. Svobodnou firemní... zobrazit nabídku»
Konstruktér - absolvent [částečný úvazek]
Teplice
včera
- moderní systémy a pracovní prostředí - mladý kolektiv - maximálně otevřený přístup - perfektní proškolení - možnost získat... zobrazit nabídku»
Servisní technik/ Programátor PLC
Mladá Boleslav
včera
* zázemí mezinárodní společnosti * přístup k nejmodernějším technologiím a práci v příjemném kolektivu špičkových odborníků... zobrazit nabídku»
Projektant elektro + měření a regulace (EVČ, Pardubice)
Pardubice
včera
Perspektivní pracovní pozici v prostředí úspěšné stabilní české společnosti, která je členem holdingu ČEZ. Motivující finanční... zobrazit nabídku»
SAP mm/wh konzultant
u klientů v kombinaci s Prahou a home office
včera
Nástup ihned nebo po dohodě. Trvalý pracovní poměr na plný úvazek. Zázemí prosperující společnosti, příjemné prostředí. Tým... zobrazit nabídku»
TOP pozice v oboru 3D modelování, konstrukce, vývoje
Pardubice
včera
Práce ve stabilní rostoucí české společnosti. Předpoklad odborného růstu. Nadstandardní motivující finanční ohodnocení.... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - průmyslová automatizace
Mladá Boleslav
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá průmyslovou automatizací, vývojem a implementací vlastních AGV systémů, technologickými a... zobrazit nabídku»
Specialista pro mobilní a webové aplikace
Olomoucký
před 2 dny
* Práce na zahraničních projektech * 5 týdnů dovolené * Příspěvky na stravování * Mobilní telefon s příspěvkem na tarif * Možnost... zobrazit nabídku»
Systémový administrátor
Jihomoravský
před 2 dny
* Systém kafetérie * Příspěvek na stravování * Kurzy profesního vzdělávání * Pružnou pracovní dobu * Místo pracoviště: Brno zobrazit nabídku»
IT analytik/ IT analyst v rizikovém kapitálu
Praha
před 2 dny
* motivující mzdové ohodnocení * možnost cestovat (Malajsie, Bali, Mexiko, Austrálie, apod.) * flexibilní pracovní doba * další benefity... zobrazit nabídku»
--- IT technik/podpora ---
okr. Chomutov
před 2 dny
- Zajímavé mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností - Flexibilní pracovní doba - Týden dovolené navíc - Stravenky, Unišeky -... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Praha 6
před 2 dny
Pro mezinárodní společnost působící v oblasti výroby hledáme vhodné kandidáty na pozici projektového manažera. Vaše náplň práce... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s technickým zaměřením (20 - 25.000 Kč)
Brno
před 2 dny
* stabilní zázemí české IT společnosti s dlouhodobou tradicí Hledáme talentovaného, technicky zaměřeného obchodního zástupce s... zobrazit nabídku»
Programmer C/C++ - 2D/3D Image processing (25 - 45.000 Kč)
Brno
před 2 dny
Máme zde novou pracovní příležitost pro člověka, který se zhlédl ve vývoji v C/C++ s přesahem do grafických prvků a zpracování 2D/3D... zobrazit nabídku»
Embedded SW - Technical / Project Team Lead (40 - 55.000 Kč)
Brno
před 2 dny
Tato skvělá nabídka představuje příležitost pro kandidáta, který vidí svůj další profesní rozvoj na úrovni managementu projektů a... zobrazit nabídku»
IT specialista junior
Olomouc
před 2 dny
Výrobní společnost rozšiřuje svůj IT tým a hledá šikovného IT specialistu. Vaší náplní práce bude: * komplexní dohled nad IT... zobrazit nabídku»
.NET developer ERP řešení
ZLÍN
před 2 dny
Pro našeho klienta, českou pobočku mezinárodní společnosti, hledáme pracovníka na pozici .NET PROGRAMÁTOR. Vašim úkolem bude zapojit se... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Dojíždět za prací je pro hodně lidí otrava. Je dobré spočítat si, jestli se vyplatí

Čechům obecně se moc za prací stěhovat nechce. Pokud jim nic jiného nezbývá, tak ještě...

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace