Práce v oboru Informační technologie (2194) - strana 9

Informační technologie
Specialista bezpečnosti IS
Praha
před 5 dny
Do mezinárodní společnosti působící v oblasti bankovnictví hledáme kandidáta na pozici Specialista bezpečnosti IS. Vaším úkolem bude: -... zobrazit nabídku»
Virtualization Engineer
Praha
před 5 dny
Looking for a job in a Global company? Interested in high quality of services in the field of virtualization? Our client is looking for... zobrazit nabídku»
Virtualization Expert
Praha
před 5 dny
Looking for a job in a Global company? Interested in high quality of services in the field of virtualization? Our client is looking for... zobrazit nabídku»
Network Engineer - WAN
Praha
před 5 dny
Looking for a job in a Global company? Interested in high quality of services in the field of networking? Our client is looking for candidates for... zobrazit nabídku»
Network Designer
Praha
před 5 dny
Excellent opportunity for Network Designer!!! An IT Company who owns the customer’s network architecture and is responsible for the implementation... zobrazit nabídku»
Senior Tester/Analyst
Praha
před 5 dny
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate to fill the position of a Senior Tester/Analyst. Your responsibilities: -... zobrazit nabídku»
Internal Analyst/Tester
Praha
před 5 dny
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate to fill the position of Internal Analyst/Tester. - Improving, integration,... zobrazit nabídku»
Internal C# Developer
Praha
před 5 dny
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate to fill the position of Internal C# Developer. Your main... zobrazit nabídku»
IT Analyst
Praha
před 5 dny
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate to fill the position of an IT Analyst. Your main tasks: - Analysing of... zobrazit nabídku»
Junior C# Developer
Praha
před 5 dny
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate to fill the position of a Junior C# Developer. Your main tasks: -... zobrazit nabídku»
Junior Analyst/Tester
Praha
před 5 dny
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate to fill the position of a Junior Analyst/Tester. Main tasks: - Manual... zobrazit nabídku»
Scrum Master
Praha
před 5 dny
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate to fill the position of a SCRUM Master. Main responsibilities: - Training... zobrazit nabídku»
Senior C# Developer
Praha
před 5 dny
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate to fill the position of a Senior C# Developer. Main responsibilities: -... zobrazit nabídku»
Baví Vás IT Business analýza? Chcete se v ní rozvíjet?
Praha
před 5 dny
Chcete pracovat na IT projektech pro stabilní, ale přesto dynamickou společnost a jedničku na trhu?   Koho hledáme? Máte již zkušenost... zobrazit nabídku»
Application Specialist s výbornou znalostí databází
Praha
před 5 dny
Baví Vás komunikovat s uživateli aplikací a databází (CRM, ERP) a dokážete navrhnout optimální řešení? Máte zkušenosti IT... zobrazit nabídku»
Vývojář. NET aplikací pro realitní trh
Praha
před 5 dny
Programujete? Zvládáte .NET a C#?  Máte za sebou studium a teď chcete vyvíjet a přitom na sobě pracovat?  Jestli je programování Váš... zobrazit nabídku»
Pre-sales specialista v oblasti IT
Praha
před 5 dny
Zajímáte se o technologie a trendy v IT?  Baví vás komunikovat s lidmi, a ze všeho nejvíc prezentovat?  Dokážete identifikovat potřeby... zobrazit nabídku»
Projektový manažer ICT
Praha
před 5 dny
Významná společnost pracující s nejnovějšími a jedinečnými technologiemi v oblasti ICT hledá do svého týmu projektového... zobrazit nabídku»
Aspiruješ na novou .NET hvězdu?
Praha
před 5 dny
Jsi šikovný junior, absolvent nebo klidně i student/ka se znalostí .NET/C#? Chceš si zdokonalit své pracně nabyté znalosti? Nevíš ještě,... zobrazit nabídku»
Procesní specialista – online platební řešení
Praha
před 5 dny
Chcete pracovat ve startupovém prostředí a podílet se na vývoji zcela nového produktu s globální působností? Máte zkušenosti... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace