Práce v oboru Informační technologie v Praze (797)

Informační technologie
Praha
Projektový manažer v IT (50.000 - 70.000 Kč)
Jihlava, Brno, Praha
Prošel jsi projektovým managementem v IT a uvažuješ zrovna o změně? Zajímá tě česká firma, co roste, ale nechce si hrát na korporát? Pošli CV a my Ti rádi sdělíme víc... * velmi příjemné pracovní prostředí v... zobrazit nabídku»
Lukrativní nabídka (vhodné i pro studenty)
Praha
dnes
Informace o klientovi / pozici Nebojíte se komunikace? Chcete získat přínosné zkušenosti z mezinárodní IT společnosti? Jste časově... zobrazit nabídku»
DWH Consultant (35.000 - 70.000 CZK)
Praha
dnes
Anotace Baví Vás práce s daty, technologiemi a čísly? Máte zkušenosti s databázemi, tvorbou reportů či dashboardů? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Referent/ka do Odboru IT, Oddělení podpory uživatelů
Praha
dnes
platové zařazení dle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců (13. platová třída, platový tarif 22... zobrazit nabídku»
Technik řídících systémů budov
Praha
dnes
- práce na plný úvazek v prostředí stabilní české společnosti - motivující platové ohodnocení a odměny za dobrou práci - flexibilní... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora s AJ, 120 Kč/ hod.
Praha
dnes
- práce pro prestižní mezinárodní společnost - hodinová odměna: Kč 120,-- brutto - pracovní úvazek: 20 hodin/týden (po-pá) - nástup... zobrazit nabídku»
Programátor IS
Praha
dnes
Zajímavá práce pro lídra na trhu. Jistě! A co dál? pracovní příležitost na plný či poloviční úvazek skvělý tým kolegů,... zobrazit nabídku»
Junior front-end developer (ASP.NET, C#)
Praha
dnes
Co Vám můžeme nabídnout: Skvělou pracovní příležitost na poloviční / plný úvazek s možností učit se od těch nejlepších ... zobrazit nabídku»
Programátor - průmyslová automatizace
Praha nebo Ostrava
dnes
Zázemí prosperující společnosti Velmi dobré platové ohodnocení Projektové odměny Telefon, notebook 25 dní dovolené,... zobrazit nabídku»
Specialista IT podpory v Kolíně, až 26000Kč
Kolín
dnes
- fixní plat s bonusy - flexibilní 8hodinovou směnu mezi 7:00 - 19:00 - služební auto i na soukromé účely - služební mobilní telefon s... zobrazit nabídku»
SEO specialista
Praha
dnes
- Skvělou pracovní příležitost na plný či částečný úvazek formou HPP nebo ŽL - Zajímavou příležitost pracovat pro lídra na trhu -... zobrazit nabídku»
Webový administrátor
Praha
dnes
Možnost participovat na zajímavých projektech Pracovní příležitost na plný úvazek Skvělý tým kolegů, kteří jsou profesionály ve... zobrazit nabídku»
Technický administrátor zakázek
Nymburk
dnes
· Roční prémie podle plnění osobních i týmových úkolů (0-1,5 měs.plat) · Mimořádná roční odměna podle výsledků firmy ·... zobrazit nabídku»
Java vývojář
Praha, celá ČR
dnes
Zajímavá práce ve stabilní české společnosti. Dynamické prostředí, ve kterém není problém realizovat Vaše nápady. Možnost naučit se... zobrazit nabídku»
ASP.NET Developer
Praha
včera
Anotácia Pre českú spoločnosť zaoberajúcu sa digitalizáciou dokumentov hľadáme kandidáta na pozíciu ASP.NET programátor. Vítaní sú... zobrazit nabídku»
Ticket administrator, 120 Kč/hod
Praha 4
včera
Máte zájem získat praxi v mezinárodní IT společnosti? V současné době hledáme pro svého významného klienta působícího v oblasti IT... zobrazit nabídku»
IT helpdesk s AJ, 33 000 Kč/měs.
Praha 4
včera
Jste komunikativní a máte IT backgroud? Rádi byste nestartovali kariéru v IT? Hledáme šikovného kandidáta/ku na pozici IT HELP DESK Náplň... zobrazit nabídku»
Scrum Master - unikátní projekty v ČR Atraktivní plat
Praha
včera
Máte zájem budovat něco nového? Zajímá vás vývoj pro mobilní aplikace a responsivní weby, digitalizace řešení, apod??? Máte... zobrazit nabídku»
PHP Vývojář/Analytik bez AJ - i pro Absolventy (25.000 - 35.000 Kč)
Praha
včera
Chceme dát příležitost vývojáři nebo spíše nadšenci do programování, který umí a chce řešit algoritmy nevšedních úloh s úsměvem a... zobrazit nabídku»
Datový analytik
Praha
včera
práce ve stabilní společnosti s významným postavením na trhu dobré finanční ohodnocení práce v příjemném pracovním prostředí ... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace