Práce v oboru Informační technologie v Praze (879)

Informační technologie
Praha
SQL + jakékoliv další technologie
Praha, Mladá Boleslav
před 14 dny
Perspektivu v rychle rostoucí firmě Příjemné pracovní prostředí 5-6 týdnů dovolené Multisport karta Kvartální bonusy Firemní akce Mnoho dalších výhod zobrazit nabídku»
Specialista MS Excel
Praha
dnes
Zvládáš MS Excel levou zadní? Baví tě práce s databázemi a chceš se zdokonalit v jazyce SQL? Láká tě se stát důležitým článkem při... zobrazit nabídku»
PHP programátor/ web developer
Praha
dnes
Nabízíme: Příjemné a klidné pracovní prostředí Různorodou práci v oblasti vývoje Práci na HPP Mzdové podmínky... zobrazit nabídku»
Linux System Administrátor - Anděl, ihned
Praha 5
dnes
Práci pro finančně stabilní společnost, která neustále roste a po všech směrech se vyvíjí Práci v týmu zapálených lidí K platu... zobrazit nabídku»
IOS Developer - Praha
Praha
dnes
vývoj aplikací pro prestižního klienta a desítky tisíc uživatelů budeš pracovat ve skvělém týmu, který je otevřen novým nápadům velmi... zobrazit nabídku»
Service desk with English, German and Dutch
Praha
dnes
We are looking for suitable candidates for our international well known client, for IT SUPPORT WITH ENGLISH, GERMAN and DUTCH. SUITABLE FOR FRESH... zobrazit nabídku»
Junior tester/developer, 20 h/týden, cca 130 Kč/h
Praha 5
dnes
Hledáte atraktivní startovní pozici v oblasti IT? Umíte číst a psát kód alespoň v jedné z následujících možností: Java, C / C ++,... zobrazit nabídku»
Technical Analyst with fluent English
Praha
dnes
Do you speak English and love IT and communication? Would you like to start your career in international company with possibility of growth? Do not... zobrazit nabídku»
Vývojář relačních databází - Sybase
Praha
dnes
Baví Vás vývoj relačních databází? Chcete pracovat se Sybase? Zajímá Vás svět finančních aplikací? Ovládáte PowerBuilder a... zobrazit nabídku»
Linux administrátor - implementace řešení, konzultace
Praha
dnes
Jsi zkušený Linux administrátor, rád bys to dělal dál, ale nechce se ti pořád jen sedět u počítače? Chtěl bys mít na implementovat... zobrazit nabídku»
.NET Developer junior/senior
Praha
dnes
Do you want to develop original SW? For our client, who develops software for public transport, we are looking for .NET Developer... zobrazit nabídku»
Konzultant pro implementaci ERP
Praha
dnes
Česká společnost zabývající se vývojem ekonomického softwaru hledá Konzultanta pro implementaci ERP. Vaším úkolem bude: - Implementace... zobrazit nabídku»
Specialista technické podpory
Praha
dnes
Česká společnost zabývající se vývojem ekonomického softwaru hledá Specialistu technické podpory. Vaším úkolem bude: - Technická... zobrazit nabídku»
Technický ředitel - Cisco technolgie - spoluvlastník společnosti
Praha
dnes
Pro nově vznikající pobočku mezinárodní akciové společnosti (Cisco Gold partner) hledáme Technického ředitele s výbornou znalostí Cisco... zobrazit nabídku»
Specialista vývoje systémů – integrace
Praha
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která působí v tuzemské i mezinárodní oblasti správy a provozu datové komunikační sítě a telekomunikace... zobrazit nabídku»
Junior Windows Server administrator
Praha
dnes
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Praha
dnes
- příjemné pracovní prostředí v rostoucí společnosti - motivující platové ohodnocení - mobilní telefon, PC, stravenky - služební... zobrazit nabídku»
Business Development Manager pro oblast IT Security
Praha
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která je stabilním distributorem softwarových řešení, hledáme vhodného kandidáta na pozici Business... zobrazit nabídku»
Full Stack Web Developer
Praha
dnes
Pro našeho klienta, dynamicky rostoucí společnost poskytující služby v oblasti vizuální komunikace a internetových řešení, hledáme... zobrazit nabídku»
Dwh/bi/report Specialist
Praha
dnes
Zajímavou práci v týmu aktivních, příjemných a profesionálních lidí Firemní kulturu založenou na otevřenosti a neformálních... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace