Práce v oboru Informační technologie v Praze (774)

Informační technologie
Praha
Junior PHP programátor - není nutná angličtina
Praha 8 - Florenc
Hledáme agilního programátora pro technologického lídra v oblasti online pojištění. Budeš součástí malého týmu, který řeší velké věci. Co neumíš, to tě naučíme. Až se to naučíš, můžeš se ihned podílet na... zobrazit nabídku»
Frontend Developer (PHP/JavaScript)
Praha
● Dlouhodobou práci na vlastních projektech, kt. navštíví miliony lidí denně ● Příjemnou pracovní atmosféru v projektových týmech do 6 lidí ● Zázemí malých kanceláří (žádný open-space) ● Přístup ke... zobrazit nabídku»
Specialista síťové infrastruktury a informační bezpečnosti
Hradec Králové
Zajímavou, samostatnou a tvůrčí práci; finanční ohodnocení podle zkušeností kandidáta, podíl na HV podniku; zaměstnanecké výhody, systém benefitů (penzijní připojištění, životní pojištění, 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Junior Java Developer (25.000 - 35.000 Kč)
Brno, Praha
Hledáme šikovné absolventy VŠ nebo juniory, kteří mají zájem vyvíjet software pro společnosti jako AXA, Allianz nebo Raiffeisen v jazyce Java. * zajímavou práci s moderními technologiemi * účast na projektech pro... zobrazit nabídku»
Tester - Automotive
Praha
dnes
Jsi seniorní programátor automatických testů? Zajímá tě oblast automotive a chceš se stát Ninjou v oblasti kvality softwaru a udávat tak... zobrazit nabídku»
Application support, min. 20hod./týdně, 120 Kč/hod
Praha 4
dnes
Máte zájem získat praxi v mezinárodní IT společnosti? V současné době hledáme pro svého významného klienta působícího v oblasti IT... zobrazit nabídku»
Application support, min. 20h/week, 120 CZK/hour
Praha 4
dnes
Are you an University student of IT and are you willing to learn and grow in this field? Do you have analytical thinking and good communication... zobrazit nabídku»
Audit v IT
Praha
dnes
Do mezinárodní společnosti působící v oblasti bankovnictví hledáme kandidáta na pozici Senior IT Auditor Vaší náplní práce bude: -... zobrazit nabídku»
Technik řídících systémů budov
Praha
dnes
- práce na plný úvazek v prostředí stabilní české společnosti - motivující platové ohodnocení a odměny za dobrou práci - flexibilní... zobrazit nabídku»
Technický administrátor zakázek
Nymburk
dnes
· Roční prémie podle plnění osobních i týmových úkolů (0-1,5 měs.plat) · Mimořádná roční odměna podle výsledků firmy ·... zobrazit nabídku»
Java vývojář
Praha, celá ČR
dnes
Zajímavá práce ve stabilní české společnosti. Dynamické prostředí, ve kterém není problém realizovat Vaše nápady. Možnost naučit se... zobrazit nabídku»
Asistent kvality
Vimperk
dnes
Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. Kvalitní zaškolení. Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání.... zobrazit nabídku»
Reportingový analytik s SQL
Praha
včera
<b><font size=5><font color=#c1152c>Skvělá příležitost pro start v opravdu mezinárodní společnosti... zobrazit nabídku»
IT Support - Great opportunity to start in Security
Praha
včera
Would you like to be a member of security team in established well-known company and participate in international... zobrazit nabídku»
.NET programátor - Možnost OSVČ a Home Office
Praha
včera
Zajímá Vás oblast procesní automatizace? Chcete se podílet na vývoji produktu, který se používá v potravinářství, farmacii, chemickém... zobrazit nabídku»
IT Security Consultant
Střížkov
včera
Are you interested in IT security? Do you want to became an expert in this field?? Large international company with branches all around world is... zobrazit nabídku»
Security Penetration Tester
Praha
včera
Are you interested in Penetration testing? Do you want to work for TOP company? Global company is looking for: <b><font... zobrazit nabídku»
IT Security Analyst - Great opportunity to start in Security
Praha
včera
Would you like to be a member of security team in established well-known company and participate in international projects? <b><font... zobrazit nabídku»
SW Change and Configuration Engineer - Nový R&D projekt
Praha
včera
Chtěl byste být součástí nového R&D projektu? Jste samostatný a ocenil byste možnost home office? Láká Vás práce na revolučním... zobrazit nabídku»
Embedded SW Developer- Nový R&D projekt
Praha
včera
Chtěl byste být součástí nového R&D projektu? Láká Vás programování v mezinárodním týmu? Jste samostatný a ocenil byste možnost... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace