Práce v oboru Informační technologie v Praze (857)

Informační technologie
Praha
SW Developer - 3D CAD, C/C++ (30.000 - 50.000 Kč)
Praha, Brno, Olomouc
Mezinárodní společnost s kulturou rodinné firmy hledá nového kolegu do svých řad na pozici vývojáře 3D CAD aplikace v C++. Juniorům / absolventům nabízíme možnost přetavit teoretické znalosti získané v jiných... zobrazit nabídku»
Java vývojář
Praha, celá ČR
Zajímavá práce ve stabilní české společnosti. Dynamické prostředí, ve kterém není problém realizovat Vaše nápady. Možnost naučit se vývoj produktu od začátku až po jeho uvedení k zákazníkovi. Možnost rotace na jinou... zobrazit nabídku»
SQL + jakékoliv další technologie
Praha, Mladá Boleslav
Perspektivu v rychle rostoucí firmě Příjemné pracovní prostředí 5-6 týdnů dovolené Multisport karta Kvartální bonusy Firemní akce Mnoho dalších výhod zobrazit nabídku»
SAP Administrátor / Konzultant - výborné finanční ohodnocení
Praha
dnes
Jste zkušený SAP administrátor s potenciálem konzultanta? Nechce se Vám cestovat po projektech? Chcete využít své zkušenosti? Mít stabilní... zobrazit nabídku»
IT administrátor pro Grafton
Praha
dnes
Hledáme kolegu do našeho IT oddělení! A v našem IT oddělení je spousta prima a veselých lidí. Pokud se chceš naučit spoustu věcí a... zobrazit nabídku»
SW architect for innovative R&D centre
Praha
dnes
For innovative R&D center  we are looking for SW Architect.   Your key responsibilities: Responsibility of technical design and architecture... zobrazit nabídku»
Studuješ VŠ? Pojď na 1/2 úvazku vyvíjet embedded a IoT
Praha
dnes
Jsi VŠ student (anebo čerstvý absolvent) a chceš se přiučit praxí? Láká Tě nastartovat svoji kariéru pro zbrusu novou R&D společnost s... zobrazit nabídku»
Vyhrazeno pro seniorní vývojáře HTML5/ JavaScript
Praha
dnes
Baví Vás vyvíjet? S HTML5 a JavaScriptem si tykáte? Chcete pracovat pro stabilní a mezinárodně úspěšnou společnost a mít přístup k... zobrazit nabídku»
Business analytik junior – digitální služby
Praha
dnes
Náplň práce: Business analýza procesů v oblasti internetového a mobilního bankovnictví Nastavování datových a informačních toků a... zobrazit nabídku»
Enterprise Data Modeler – TOP projekty v ČR
Praha
dnes
Máte chuť pracovat v prostředí TOP mezinárodní společnosti a máte předchozí zkušenost s datovým modelováním? Chcete se podílet na... zobrazit nabídku»
DWH Business Analytik – TOP projekty v ČR
Praha
dnes
Máte chuť pracovat v prostředí TOP mezinárodní společnosti a komunikovat s klienty předních firem? Máte předchozí zkušenost s DWH a... zobrazit nabídku»
Experienced android freak - start of new project + Home Office
Praha
dnes
Vývoj Android aplikací máte pod palcem a je to Váš největší koníček? Láká Vás prostředí mezinárodní, dynamické firmy, která Vám... zobrazit nabídku»
Java Developers in Prague + great Home Office possibilities
Praha
dnes
Je Java jako Váš mateřský jazyk a hledáte novou profesní výzvu? Legacy kódu dáváte košem a preferujete oporu nejmodernějších... zobrazit nabídku»
Emea Solution architect – komplexní systémová integrace
Praha
dnes
Máte chuť pracovat pro přední světovou IT společnost a technologicky se podílet na unikátních projektech v regionu EMEA a severských zemí?... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - digital retail banking
Praha
dnes
Co bude náplní Vaší práce? Projekty spojené s rozvojem internetového a mobilního bankovnictví Budete řešit možnosti zvyšování a... zobrazit nabídku»
Koordinátor vývojových projektů
Praha 4
dnes
Proč se o tuto pozici ucházet? No, protože: se jedná o práci na fakt zajímavých projektech, v reálu uvidíš výsledky své práce a... zobrazit nabídku»
Operátor kamerového systému CCTV
Praha 9
dnes
osobní ohodnocení v závislosti na výsledcích stravenky v hodnotě 70,- Kč příspěvek na dopravu, ubytování možnost získání... zobrazit nabídku»
BI programmer/analyst - Praha
Praha
dnes
* Perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu * Motivující mzdové ohodnocení * Měsíční, roční soutěže za zajímavé ceny... zobrazit nabídku»
Industrial software engineer or Industrial software architect
Praha Vysočany
dnes
Work with up-to-date open standards (MQTT, LoRaWAN,..) Developing real product as a part of complete IoT ecosystem work in an international... zobrazit nabídku»
Network Communication Programmer
Praha Vysočany
dnes
Work with up-to-date open standards (MQTT, LoRaWAN,..) Developing real product as a part of complete IoT ecosystem work in an international... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace