Práce v oboru Kvalita a kontrola jakosti (1096)

Kvalita a kontrola jakosti
Supervizor
Kvasiny
- nabízíme zaměstnání v mladém, motivovaném týmu, - náročnou a pestrou práci se skvělými možnostmi vlastního vývoje, mzdu přiměřený Vašemu výkonu, který - můžete Vaším úspěchem motivovat, rozvoj a rozšíření... zobrazit nabídku»
Mechanik-seřizovač - nabízíme zálohy, svoz, ubytování
Lanškroun
- zázemí stabilní společnosti - práci v týmu pro přední automobilky - zajišťujeme a hradíme školení - pracovní oděv při nástupu - poskytujeme zálohy - noční příplatky až 25,-kč/hod - pojištění... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality pro C.S.CARGO a.s. Havlíčkův Brod
Havlíčkův Brod
- zajímavé finanční ohodnocení - odměna od 100 Kč/hod - zaškolení a odbornou pomoc - možnost kariérního růstu - možnost seberealizace a stabilní zázemí mezinárodní společnosti - stravenky, odměny - firemní akce zobrazit nabídku»
Customer quality Engineer
Liberec - W
5 týdnů placené dovolené, pružná pracovní doba (7,5hod/den), dotované závodní stravování, závodní lékař, zdravotní preventivní program, vzdělávací program, jazykové vzdělávání, roční bonus ve výši 0 - 150%... zobrazit nabídku»
Kontrolor/ka 95,- - 135,- Kč/hod.
Jihlava
Motivační finanční ohodnocení. Možnost profesního růstu. Volba směn. Systém školení na pozici kontrolor. Různorodou práci. Získání praxe. Dlouhodobou spolupráci. zobrazit nabídku»
Inženýr QA
Hradec Králové
Co vám můžeme nabídnout? - Zodpovědnou práci v oboru medical, ve společnosti, která na dobrém systému kvality staví svou budoucnost; - Dobrý pocit z osobního podílu na zajímavé, společensky přínosné práci; - Přímou... zobrazit nabídku»
Práce okr. Benešov - svozová místa v okolí
Poříčí nad Sázavou
včera
*nástupní plat 94,-/hod + zákonné příplatky *Příplatky za noční směnu, víkendový příplatek, za práci ve svátek, příplatek za... zobrazit nabídku»
Práce v Dobříši
Dobříš
včera
*12 hodinové směny , jednosměnný provoz 8 hodin *Práce na HPP *100 Kč hodina *Noční příplatek , Víkendový příplatek, za práci ve... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality
Plzeňsko
včera
- Zázemí zahraniční výrobní společnosti - Práce v čistém moderním pracovním prostředí - Odpovídající platové odhodnocení... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality
Plzeň
včera
- Zázemí zahraniční výrobní společnosti - Práce v čistém moderním pracovním prostředí - Odpovídající platové odhodnocení... zobrazit nabídku»
Specialista oddělení kvality
Plzeň
včera
- Zázemí zahraniční výrobní společnosti - Práce v čistém moderním pracovním prostředí - Odpovídající platové odhodnocení... zobrazit nabídku»
Operátor výroby (Z19700)
Šumperk
včera
Jako jeden z největších zaměstnavatelů v regionu zaměstnáváme v Šumperku téměř 1.500 zaměstnanců. Našim zaměstnancům nabízíme... zobrazit nabídku»
Výrobní kontrola (Z19706)
Liberecký kraj
včera
Přijmeme zaměstnance na pozici: VÝROBNÍ KONTROLA Požadavky: Pozice výrobní kontroly je práce vhodná pro ženy. Vyžadujeme naprostou... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality
České Budějovice
včera
hlavní pracovní poměr s možností prodloužení doby určité na neurčitou finanční ohodnocení 16 000 – 20 000 Kč osobní ohodnocení,... zobrazit nabídku»
Technolog kvality
České Budějovice
včera
zaškolení hlavní pracovní poměr s možností prodloužení doby určité na neurčitou finanční ohodnocení 26 000 – 28 000 Kč dle praxe... zobrazit nabídku»
Dělnice/dělníci do výroby na 1 směnu!
Písek
včera
Mzdu 13.000,- měsíčně Stravenky za 80kč Práci pouze v jednosměnném provozu 6:00 - 14:30 zobrazit nabídku»
Inženýr kvality pro projekty
Jihomoravský
včera
Máte prokazatelnou praxi v oblasti kvality a alespoň malou zkušenost s řízením projektů? Vystudoval jste strojírenství nebo energetiku a ve... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - zaměření na projekty
Jihomoravský
včera
Jste strojař či energetik a můžete se pochlubit víceletou praxí v oblasti kvality? Setkal jste se s řízením projektů či částí projektů... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality
Královéhradecký
včera
Láká Vás prostředí automobilového průmyslu a máte praxi v kvalitě? Vyznáte se v nástrojích kvality a jste schopni bez problémů... zobrazit nabídku»
Specialista kvality v automotive
Královéhradecký
včera
Máte zkušenosti v oblasti zákaznické kvality a vítáte možnost pracovat v oblasti automotive? Bez problémů komunikujete v anglickém nebo... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace