Práce v oboru Kvalita a kontrola jakosti (1234) - strana 11

Kvalita a kontrola jakosti
Technický dozor stavebníka
Středočeský kraj, Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, firmu, která nabízí vysoce profesionální služby v oblasti inženýrské činnosti zejména energetických staveb, hledáme... zobrazit nabídku»
Pracovník výroby na denních směnách - prohlídka výroby
Brno
před 4 dny
- základní mzda + bonus za docházku + po zkušební době automatické navýšení mzdy - 8 mi hodinové směny (střídají se po týdnu 6-14,... zobrazit nabídku»
Technolog, Konstruktér (Z19750)
Plzeň
před 4 dny
Plzeňské dílo, v.d., obsazuje pracovní pozici: Technolog, Konstruktér pro pracoviště v Plzni. Požadujeme: minimálně SOU... zobrazit nabídku»
Brigáda nejen pro studenty - bez nočních směn
Brno
před 4 dny
- výborné finanční ohodnocení - lehkou brigádu bez nočních směn - dotované závodní stravování - nástup možný dohodou - 8mi... zobrazit nabídku»
Kvalitář-strojař s AJ/NJ (35.000 - 40.000 Kč)
Olomoucký
před 4 dny
Máte zkušenosti v oblasti kvality a jste vyučený strojař/ka? Domluvíte se německým jazykem a rádi hledáte řešení pro různé situace?... zobrazit nabídku»
Comodity Engineer (v odd. kvality)
Pardubice
před 4 dny
Čeká Vás zajímavé ohodnocení, které může dosáhnout po zapracování až 35 tisíc. Když budete mít praxi v oboru, tyto peníze získáte... zobrazit nabídku»
Operátor v automotiv - stabilní zaměstnání + 110Kč/hod! - DUPLIKÁT
Rokycany
před 4 dny
- 110Kč/hod + navyšování dle stupně zapracování - navýšené příplatky - přesčas 30%, víkend 30%, svátek 160% - nástupní bonus... zobrazit nabídku»
Vedoucí dispozice / plánování výroby
Českobudějovicko
před 4 dny
- strategickou pozici v úspěšné a rostoucí společnosti - atraktivní a motivující finanční ohodnocení, odpovídající benefity zobrazit nabídku»
Operátor skladu - řidič VZV - mzda až 25000 Kč
Praha - východ
před 4 dny
motivující finanční ohodnocení týdenní poskytování záloh stravenky týden dovolené navíc zajištěné kvalitní ubytování... zobrazit nabídku»
Finanční analytik
Liberec
před 4 dny
Zázemí mezinárodní společnosti Příjemné pracovní prostředí Každodenní využití cizích jazyků Možnost dalšího vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Dělník/ce v textilním průmyslu
Město a okolí Plzeň
před 4 dny
- 100 Kč/hod. + docházkové bonusy a další benefity - ubytování a doprava zajištěna - možnost přesčasů zobrazit nabídku»
Asistent kvality
Vimperk
před 4 dny
Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. Kvalitní zaškolení. Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání.... zobrazit nabídku»
Dělník
Dobříš
před 5 dny
*3 směnný provoz 7,5 hodinové směny *Práce na HPP *100 Kč hodina *Noční příplatek, Víkendový příplatek, za práci ve svátek,... zobrazit nabídku»
Specialista/ka řízení kvality
Praha
před 5 dny
- zodpovědná pozice v zavedené, stabilní společnosti - motivující finanční ohodnocení - plně profesionální a moderní pracovní... zobrazit nabídku»
Quality manager
Plzeň
před 5 dny
- Uplatnění ve stabilní výrobní společnosti - Platové ohodnocení odpovídající dosaženému vzdělání a dosavadním zkušenostem - 5... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s angličtinou
Liberecký
před 5 dny
Je kvalita to, co Vás baví? ISO normy, směrnice, audity, reklamace, je to Vás denní chleba? Angličtina je pro Vás hračka? Stačí jediné!... zobrazit nabídku»
Specialista v oddělení metrologie s AJ
Liberecký
před 5 dny
Chcete pracovat v metrologii? Baví Vás kalibrovat měřící přístroje? Nevadí Vám dokumentace? Mluvíte alespoň částečně... zobrazit nabídku»
Technik metrologie s AJ
Liberecký
před 5 dny
Baví Vás metrologie? Umíte měřit na 3D stroji? Jste schopni napsat i jednoduchý program na měření? Kalibrace, měřidla a kvalita, je to Vás... zobrazit nabídku»
Technik kvality s AJ – strojírenství
Liberecký
před 5 dny
Hledáte práci v kvalitě? Láká Vás mezinárodní společnost se silným zázemím? Máte zkušenosti s ISO normami, reklamacemi a systémem... zobrazit nabídku»
Technik vstupní kontroly
Jihomoravský
před 5 dny
Máte praxi z oblasti kontroly kvality? Dobře se orientujete ve výkresové dokumentaci a umíte pracovat s mikrometrem a dalšími měřidly? Rádi... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace