Práce v oboru Kvalita a kontrola jakosti (1098) - strana 13

Kvalita a kontrola jakosti
Operátor/ka výroby
Hranice na Moravě
před 5 dny
- jistotu stabilního zaměstnání na HPP v české společnosti - příplatky za přesčas a noční směnu - stravenky v hodnotě 100,- - ... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výrobních strojů - Německo s ubytováním
Gera, Německo
před 5 dny
- dlouhodobé zaměstnání ve stabilní německé společnosti - práci v Německu v blízkosti ČR (město Gera) - pracovní smlouvu na dobu... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Kvasiny
před 5 dny
Práce pro TOP klienta se špičkovými produkty. Zaměstnanecké výhody a benefity: - stravenky - příspěvek na penzijní připojištění nebo... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - obsluha vstřikolisů
Olomouc
před 5 dny
Co Vám nabízíme: dlouhodobou pracovní příležitost zajištěn svoz firemním autem na směny možnost přesčasů mzda od... zobrazit nabídku»
Technolog - programátor CNC
Kopřivnice
před 5 dny
Možnost seberealizace a rozvoje Závodní stravování, týden dovolené navíc Příspěvek na penzijní připojištění Závodní... zobrazit nabídku»
Specialista kvality – strojírenská výroba (až 60.000,- Kč)
Praha, Středočeský
před 5 dny
Pro jednoho z nejvýznamnějších středoevropských výrobců průmyslové a komfortní vzduchotechniky a klimatizace, ventilací a chlazení v... zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Ústecký, Karlovarský
před 5 dny
Úspěšná výrobní společnost působící v oblasti systémů a technologií pro průmyslové obory hledá kandidáta / kandidátku na pozici... zobrazit nabídku»
Quality and project engineer [automotive]
Chomutovsko
před 5 dny
- mzdu dle dosavadních zkušeností a schopností - dotované závodní stravování - příspěvek na životní pojištění - dny dovolené... zobrazit nabídku»
Kvality inženýr/ka
Pardubice
před 5 dny
Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností + každoroční navyšování mzdy Budete mít přístup k novým technologiím Uvidíte za... zobrazit nabídku»
Zkušební technik
STŘÍBRO
před 5 dny
motivující práci zázemí mezinárodní společnosti motivující příjem + roční bonus, přesčasové příplatky pravidelné... zobrazit nabídku»
Technik kvality s NJ
STŘÍBRO
před 5 dny
- motivující práci - zázemí mezinárodní společnosti - motivující příjem + roční bonus, přesčasové příplatky - pravidelné... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality 25.000 - 29.000 čist/měsíčně s ubyt Žatec
Žatec
před 5 dny
Dlouhodobá spolupráce Zajištěné ubytování Nástup ihned Týdenní zálohy Příplatek za noční, víkendy a svátky zobrazit nabídku»
Obsluha poloautomatické výrobní linky (21.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Jste zodpovědní a rádi vidíte za sebou dobře odvedenou práci? Pokud se umíte orientovat v technické dokumentaci tak nevadí, že nemáte praxi... zobrazit nabídku»
Auditor procesu (od 24.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Budete kontrolovat výrobní proces montážní linky a produkty z pohledu kvality. Práce na 2 směny. Nabídnout můžeme moderní pracovní... zobrazit nabídku»
Dělník - kontrola kvality ve slévárenství (15.000 - 20.000 Kč)
Olomoucký
před 6 dny
Máte zájem pracovat v oblasti kontroly ve výrobě? Chcete se naučit pracovat i se složitějšími technickými měřidly? Hledáte stabilního... zobrazit nabídku»
Operátor-Seřizovač (doba neurčitá)
Brno
před 6 dny
- pracovní poměr v kmeni společnosti na dobu NEURČITOU - finanční ohodnocení dle zkušeností, po zaučení (po zkušební době) se navyšuje... zobrazit nabídku»
Specialista kvality dodavatelů
okres Pardubice
před 6 dny
Máte zkušenosti z oblasti kvality? Ovládáte AJ? Tak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta, společnost z oblasti... zobrazit nabídku»
Ehs/iso Koordinátor -
Českobudějovicko
před 6 dny
- pracovní uplatnění v zahraniční společnosti se silným zázemím - dlouhodobou perspektivu profesního růstu - mzda 30 – 35 000 Kč... zobrazit nabídku»
Operátor-Inspektor (doba neurčitá)
Brno
před 6 dny
- pracovní poměr v kmeni společnosti na dobu NEURČITOU - finanční ohodnocení dle zkušeností, po zaučení (po zkušební době) se navyšuje... zobrazit nabídku»
Kontrolor/ka kvality 120 Kč/hod. (Mladá Boleslav)
Mladá Boleslav
před 6 dny
zajímavé mzdové ohodnocení (120 Kč/hod.) pracovní pohotovost hrazená 100% mzdy příplatky dle zákoníku práce vhodné pro muže i... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace