Práce v oboru Kvalita a kontrola jakosti (981) - strana 13

Kvalita a kontrola jakosti
Quality Engineer
Okres Plzeň
před 4 dny
-zázemí silné společnosti s vizí a budoucností -zajímavou zodpovědnou pozici v prostředí leteckého průmyslu -možnost spolupracovat... zobrazit nabídku»
Konstruktér - design engineer
Okres Plzeň
před 4 dny
-zajímavou práci na projektech pro letecký průmysl -možnost spolupráce s výrobci letadel a leteckými společnostmi -možnost rozvíjet své... zobrazit nabídku»
Specialista bozp - Praha, Střední Čechy
Praha
před 4 dny
-Odměnu odpovídající praxi a odbornosti s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků -Služební automobil -Odborné vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Frézař, seřizovač na CNC
okr. Ústí nad Orlicí
před 4 dny
-nástup IHNED -moderně vybavené zázemí mezinárodní stabilní společnosti -možnost kariérního a odborného růstu -bezplatná autobusová... zobrazit nabídku»
Specialista bezpečnosti práce bozp a PO - Jižní Čechy
Jižní Čechy
před 4 dny
-Odměnu odpovídající praxi a odbornosti s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků -Služební automobil -Odborné vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Konstruktér - elektro - šance pro absolventy! (až 28.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Firma z Brna s celosvětovou působností, zaměřená na služby v oblastielektrických přístrojů a rozvaděčů hledá posilu do týmu -... zobrazit nabídku»
Soustružník/programátor CNC (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Hledáme soustružníka/programátora CNC. Pokud máte praxi z kusovou výrobou a hledáte stabilní zaměstnání, neváhejte a ozvěte se nám...... zobrazit nabídku»
CNC Obráběč kovů (až 28.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Nový, moderní výrobní závod nedaleko Brna hledá zkušeného CCNC Obráběče kovů , který by vyráběl nástroje a měřidla dle výrobní... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Jablonec nad Nisou
před 5 dny
profesní a osobní růst v renomované a stabilní mezinárodní společnosti motivující platové ohodnocení + bonusy + 13. plat stravenky... zobrazit nabídku»
Kontrolor jakosti
Středočeský
před 5 dny
Mezinárodní strojírenská společnost hledá vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici Kontrolor jakosti. Co bude náplní Vaší... zobrazit nabídku»
European Lean Manager
Praha
před 5 dny
Mezinárodní výrobní společnost hledá zkušeného kandidáta v oblasti Lean Managementu. Za co budete zodpovědný/á? vedení Lean projektů... zobrazit nabídku»
Technické i manažerské pozice v automotive #8167047 (okres Jihlava, CZ)
Vysočina
před 5 dny
PRACUJTE PRO ŠPIČKU V AUTOMOTIVE NA VYSOČINĚ! PODÍLEJTE SE NA VÝVOJI A VÝROBĚ PRO BMW, MERCEDES, PORSCHE, OPEL, ŠKODA, HONDA A... zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Ústecký
před 5 dny
* zajímavou práci v zavedené společnosti působící na mezinárodním trhu * kolektiv stálých spolupracovníků * odpovídající... zobrazit nabídku»
Manažer kvality - Ústí nad labem
Ústecký
před 5 dny
* automobil pro soukromé účely * 13. plat + 5 týdnů dovolené * závodní stravování * možnost osobního rozvoje a seberealizace * velice... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - projekt pro BMW
Ústecký
před 5 dny
* možnost kariérního postupu * odpovídající mzdové ohodnocení * zaměstnanecké benefity – příspěvek na stravování, výhodný... zobrazit nabídku»
Vedoucí dispozice / plánování výroby
Českobudějovicko
před 5 dny
- strategickou pozici v úspěšné a rostoucí společnosti - atraktivní a motivující finanční ohodnocení, odpovídající benefity zobrazit nabídku»
SQA - dodavatelská kvalita #6779223 (Středočeský kraj, CZ)
Středočeský
před 5 dny
People Consulting, s.r.o. hledá pro svého klienta, významnou mezinárodní společnost působící v automobilovém průmyslu, zkušené osobnosti... zobrazit nabídku»
Specialista certifikace v automatizaci
Praha
před 5 dny
* Stabilitu mezinárodní výrobní společnosti * 5 týdnů dovolené, možnost práce Home Office * Příspěvek na stravování, vzdělávání,... zobrazit nabídku»
Operátor/ka výroby Německo s ubytováním zdarma!
Neckarsulm
před 5 dny
- práce ve stabilní německé společnosti - 7,5 €/ hod.netto - práce na HPP na dobu neurčitou - ubytování zdarma - možnost vyplácení... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - skvělé benefity
Ústecký
před 5 dny
* 13. a 14. mzdu * Roční bonus * Penzijní připojištění * Úrazové pojištění * Dotované stravování * Místo výkonu práce- okres... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace