Práce v oboru Kvalita a kontrola jakosti (989) - strana 15

Kvalita a kontrola jakosti
Manipulant/ka ve výrobě, příjemná práce -
Nýrsko
před týdnem
Co u nás budete dělat: - z pěnových dílů lepit jednotlivé produkty do požadovaných tvarů, potahovat je nehořlavou látkou zobrazit nabídku»
Operátor kvality
Plzeň
před týdnem
Možnost realizovat se a růst v prostředí nadnárodní společnosti Pozitivní firemní kulturu založenou na úctě k zaměstnancům a k jejich... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Zlínský
před týdnem
Je Vaše vzdělání technického směru nejlépe se zaměřením na kvalitu? Máte alespoň teoretickou znalost nástrojů kvality využívaných v... zobrazit nabídku»
Ředitel kvality
Plzeňský
před týdnem
Jste zkušený manažer v oblasti kvality a hledáte novou výzvu? Máte zkušenosti s ISO normami a chcete nestále zlepšovat kvalitu společnosti ?... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik - vývoj
Jihlava
před týdnem
- využití nejmodernějších technologií - profesní a kariérní růst - podpora při relokaci či příspěvek na dojíždění - dotované... zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Zlínský kraj
před týdnem
- stabilní práci v úspěšné mezinárodní společnosti - motivující finanční ohodnocení - práce na zajímavých projektech -... zobrazit nabídku»
Audit and system specialist
Nové Zákupy
před týdnem
- Plánuje, připravuje, provádí a vyhodnocuje interní audity ve společnosti podle stanovené metodiky - Stará se o hladký průběh a... zobrazit nabídku»
Inženýr dodavatelské kvality
Mnichovo Hradiště
před týdnem
- Práce v nadnárodní Automobilové společnosti - Stabilitu a jistotu dlouhodobé vize - Možnost růstu ve společnosti - Zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Technik - elektrikář
okr. Beroun
před týdnem
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou - malý, přátelský kolektiv - zaučení, další zvyšování kvalifikace a kariérní růst - 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Manager zákaznické kvality
Jihlava
před týdnem
- hrazené ubytování při relokaci nebo náhrada nákladů na dojíždění - příplatek na zdraví - nejmodernější technologie a zajímavá... zobrazit nabídku»
Resident engineer
okres Teplice
před týdnem
- Motivující platové ohodnocení - Zázemí v mezinárodní společnosti - Stravenky, příspěvek na dopravu - Dovolená navíc - Cestování... zobrazit nabídku»
Elektro - projektant
Praha
před týdnem
- kurzy a školení - příspěvek na penzijní a životní připojištění - 5 týdnů dovolené - prémie a bonusy - notebook a mobilní... zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Ústecký
před týdnem
Máte relevantní praxi v oblasti managementu kvality? Jste znalý/á legislativy a navazujících (harmonizovaných) norem v oblasti určených do... zobrazit nabídku»
Manažer kvality - Chomutov
Ústecký
před týdnem
Hledáte práci na Chomutovsku na pozici MANAŽER KVALITY? Hovoříte anglickým jazykem a rádi byste využili svých zkušeností ve společnosti... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality - systém řízení kvality
Ústecký
před týdnem
Máte alespoň 1 rok praxi v oblasti kvality? Jste tvořivý člověk s technickým vzděláním? Hovoříte anglickým jazykem a hledáte... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Ústecký
před týdnem
Jste zkušený v oblasti kontroly kvality? Komunikujete plynule anglickým jazykem a hledáte práci v Ústí nad Labem? Pak je tato nabídka určena... zobrazit nabídku»
Kontrolor/ka kvality 105 Kč/hod. (Rychnov u Jablonce n. N.)
Rychnov u Jablonce nad Nisou
před týdnem
zajímavé mzdové ohodnocení (105 Kč/hod.) 80 Kč stravenka příplatky: 15% noční, 35% sobota, 50% neděle, 25% přesčas, 100% svátek... zobrazit nabídku»
Kontrolor/ka kvality 130 Kč/hod. (Kvasiny)
Kvasiny
před týdnem
zajímavé mzdové ohodnocení (130 Kč/hod.) 80 Kč stravenka příplatky: 15% noční, 35% sobota, 50% neděle, 25% přesčas, 100% svátek... zobrazit nabídku»
Operátor dokončování - jednoduchá manuální práce!
Rokycany
před týdnem
- stabilita a dlouhodobé zaměstnání na HPP - nástupní mzda 85Kč/hod (+navyšování dle zapracování) - navýšené příplatky - přesčas... zobrazit nabídku»
Lean manager
okr. Nový Jičín
před týdnem
Flexible working hours Notebook and mobile phone Meal vouchers 13th salary paid according to company results Contribution for... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace