Práce v oboru Kvalita a kontrola jakosti (1208) - strana 19

Kvalita a kontrola jakosti
Interní auditor systému kvality (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký, Pardubický
před 14 dny
Audit to je věda, odborníka je na to třeba, pokud máte odvahu, rádi poznáme Vaší povahu. Tak zasílejte své CV a ponořte se s námi do... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Litoměřice
před 14 dny
stabilní zázemí v mezinárodní společnosti v automobilovém průmyslu odpovídající školení příležitost profesního a karierního... zobrazit nabídku»
Vedoucí zákaznické kvality
okres Rokycany
před 14 dny
- Zázemí silné a stabilní společnosti - Příspěvky na stravování - Příspěvky na dopravu - Přítomnostní bonus - Dovolenou navíc zobrazit nabídku»
Auditor Kvality
Mladá Boleslav
před 14 dny
Co Vám společnost za Vaši práci nabídne? -různorodá, zajímavá a samostatná pracovní náplň -dynamická práce v automobilovém průmyslu... zobrazit nabídku»
Kontrolor/ka kvality 118 Kč/hod. (Rychnov u Jablonce n./N.)
Rychnov u Jablonce nad Nisou
před 14 dny
zajímavé mzdové ohodnocení (108-118 Kč/hod.) 80 Kč stravenky příplatky: 15% noční, 35% sobota, 50% neděle, 25% přesčas, 100%... zobrazit nabídku»
Kontrolor/ka textilního průmyslu
Plzeň
před 14 dny
140 Kč/hod Stravenky 60 Kč/den Firemní doprava ze Stříbra (Heřmanova Huť, Nýřany, Tlučná, Vejprnice) Práce možná na HPP zobrazit nabídku»
Svářeč C02 (ZM1) - Ubytování zajištěno
Brandýs n. Orlicí
před 14 dny
+ zajímavé a motivující platové ohodnocení + garantovaný výplatní termín + nástupy jsou průběžné, na termínu nástupu se dá... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality senior
Jihomoravský
před 14 dny
Jste člověk s VŠ vzděláním a praxi ve výrobní kvalitě? Hledáte práci ve společnosti, která se stará o blaho svých zaměstnanců a... zobrazit nabídku»
Vstupní kontrolor k 3D přístroji (30.000 - 33.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Možno i absolvent. * práce v zahranicní společnosti * 25 dní dovolené * příspěvek na stravné * 2 x ročně navíc prémie * jazykové... zobrazit nabídku»
Kvalitář-strojař s AJ/NJ (35.000 - 40.000 Kč)
Olomoucký
před 14 dny
Máte zkušenosti v oblasti kvality a jste vyučený strojař/ka? Domluvíte se německým jazykem a rádi hledáte řešení pro různé situace?... zobrazit nabídku»
Ruční broušení ocelových výrobků (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Hledáme kandidáta pro ruční broušení a leštění ocelových výrobků s přesností na desetiny, stovky a tisíciny. Leštění do zrcadlového... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s angličtinou
Brno
před 14 dny
Co Vás čeká, když uspějete? stabilní zaměstnání, moderní pracovní prostředí a zázemí prosperující společnosti ... zobrazit nabídku»
Metrolog
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti s metrologií ve strojírenské společnosti a umíte pracovat s měřicími přístroji? Chcete se podílet na zlepšování... zobrazit nabídku»
Specialista metrologie
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti z pozice metrologa ze strojírenské společnosti? Ovládáte měřicí přístroje a rádi byste se podíleli na zvyšování... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality
Jihomoravský
před 14 dny
Máte vzdělání strojírenského zaměření a alespoň roční praxi s kontrolou kvality? Baví Vás práce s měřidly a orientujete se v... zobrazit nabídku»
Kvalitář junior
Jihomoravský
před 14 dny
Máš vzdělání technického zařízení a ve škole ses setkával/a s technickou dokumentací a měřidly? Chceš začít pracovat jako kontrolor... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznické kvality
Kutná Hora
před 14 dny
- práci v automobilovém průmyslu - možnost seberealizace a dalšího profesního růstu - týmovou a přátelskou atmosféru - ... zobrazit nabídku»
Atraktivní mzda + pohodová práce! až 25.000 Kč - Ústí n. L.
Ústí nad Labem
před 14 dny
* Mzda 19.000 Kč fix (16.000 Kč základ + 3.000 Kč AUTOMATICKY placený bonus – stačí odpracovat celý měsíc bez absencí) – s příplatky... zobrazit nabídku»
Specialista kontroly kvality
Plzeň
před 14 dny
- Zázemí zahraniční výrobní společnosti - Práce v čistém moderním pracovním prostředí - Odpovídající platové odhodnocení... zobrazit nabídku»
Jednoduchá práce - Mikulov - až 21 000,-
Mikulov
před 14 dny
Nabízíme STABILNÍ práci na HPP v moderní firmě ČISTÉ, BEZHLUČNÉ A BEZPRAŠNÉ pracovní prostředí Motivující finanční... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace