Práce v oboru Kvalita a kontrola jakosti (1252) - strana 20

Kvalita a kontrola jakosti
Quality engineer – šance pro absolventy
Vysočina, Jihomoravský
před týdnem
Máš vzdělání se zaměřením na strojírenství nebo oblast kvality? Orientuješ se v technické dokumentaci a rád bys pracoval na pozici... zobrazit nabídku»
Specialista dodavatelské kvality
Vysočina, Jihomoravský
před týdnem
Máte praxi jako inženýr kvality a láká Vás seniorská pozice? Rádi byste denně využívali anglický jazyk a láká Vás pozice SPECIALISTA... zobrazit nabídku»
Specialista BOZP a PO
Plzeň
před týdnem
odměnu odpovídající praxi a odbornosti s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků služební automobil odborné vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Švadlena - šití sportovních padáků -
Frýdlant, Albrechtice
před týdnem
Pracujeme pouze na jednosměnný provoz - Příjemné, čisté a nehlučné pracovní prostředí - V případě potřeby možnost zkráceného... zobrazit nabídku»
Manager v automotive s NJ - typ "Vyjednavač, Maverick"
Plzeň, Praha
před týdnem
Klíčová pozice v rámci firmy, v úzkém kontaktu s mateřskou společností v Německu, na starosti bude mít rozvoj businessu v rámci ČR. ... zobrazit nabídku»
Specialista BOZP a PO
Ústecký kraj
před týdnem
odměnu odpovídající praxi a odbornosti s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků služební automobil odborné vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Specialista kvality v automotive
Pardubický, Vysočina, Jihomoravský, Moravskoslezský
před týdnem
Hledáte práci na pozici SPECIALISTA KVALITY V AUTOMOTIVE na Vysočině? Máte technické vzdělání a praxi v oblasti kvality v automotiv? Pak... zobrazit nabídku»
Vedoucí kvality - práce v zahraničí
Asie
před týdnem
Zázemí silné mezinárodní společnosti Zajímavé finanční ohodnocení Nadstandardní péči o zaměstnance a celou rodinu v zahraničí... zobrazit nabídku»
Specialista (technik) kontroly
Praha východ
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou prototypů pro řadu finálních výrobců, například do segmentů automotive,... zobrazit nabídku»
Specialista dodavatelské kvality
Moravskoslezský
před 14 dny
Je Vám oblast kvality blízká a chce se v ní dále rozvíjet? Dorozumíte se anglicky? Pak je zde příležitost právě pro Vás! Mezinárodní... zobrazit nabídku»
Specialista kvality – automotive
Pardubický
před 14 dny
Jste absolventem střední či vysoké školy technického zaměření? Máte zkušenosti s kontrolou kvality ve výrobní společnosti zaměřené na... zobrazit nabídku»
Specialista certifikace iatf
Pardubický
před 14 dny
Máte dokončené středoškolské či vysokoškolské vzdělání s technickým zaměřením? Můžete se pochlubit praxí na pozici Technika či... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality ve strojírenské výrobě – Louny
Ústecký
před 14 dny
Pro našeho klienta působícího v oblasti automotive hledáme pro jeho výrobní závod v Lounech do směnného provozu zaměstnance do ODDĚLENÍ... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Kvasiny
před 14 dny
- Dovolená 25 dnů - Stravenky - Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění - Jazykové kurzy - Příspěvek na pojištění... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality
Mnichovo Hradiště
před 14 dny
- Práce v nadnárodní Automobilové společnosti - Stabilitu a jistotu dlouhodobé vize - Možnost růstu ve společnosti - Zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznické kvality [mezinárodní úroveň]
Teplice
před 14 dny
- zajímavou práci v rostoucí mezinárodní společnosti - příjemné pracovní prostředí s osobním přístupem k lidem - možnost profesního... zobrazit nabídku»
Quality and project engineer [automotive]
Chomutovsko
před 14 dny
- mzdu dle dosavadních zkušeností a schopností - dotované závodní stravování - příspěvek na životní pojištění - dny dovolené... zobrazit nabídku»
NDT kontrolor
Praha
před 14 dny
- zázemí strojírenské společnosti - motivující finanční ohodnocení - příspěvek na pojištění - firemní benefity - vzdělávací... zobrazit nabídku»
Technik – technologie, technika, textil
Slavkov u Brna
před 14 dny
- práci v mezinárodní společnosti - motivující příjem - zajímavou a perspektivní práci - možnost osobního rozvoje - a další... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s angličtinou
Brno
před 14 dny
Co Vás čeká, když uspějete? stabilní zaměstnání, moderní pracovní prostředí a zázemí prosperující společnosti ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace