Práce v oboru Kvalita a kontrola jakosti (1053) - strana 20

Kvalita a kontrola jakosti
Inženýr zákaznické kvality
Plzeň
před 14 dny
- 13. plat - 5 týdnů dovolené - Příspěvky na stravování, příspěvky na dopravu - Osobní ohodnocení - Finanční odměny za věrnost... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Plzeň
před 14 dny
- Práci v prostředí mezinárodní, dynamicky se rozvíjející společnosti - Perspektivu dalšího osobního rozvoje - Odpovídající... zobrazit nabídku»
Specialista kvality zákazníků
Český Krumlov
před 14 dny
Nabízíme:  zázemí mezinárodní expandující společnosti  odpovídající mzdové ohodnocení  možnosti dalšího vzdělávání... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Brno
před 14 dny
zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti atraktivní mzdu odpovídající této pozici příspěvek na stravování v závodní... zobrazit nabídku»
Koordinátor kvality, BOZP a PO
Bor u Tachova
před 14 dny
- zázemí silné zahraniční společnosti - příspěvky na stravování - 25 dní dovolené - možnost kariérního růstu - dlouhodobá... zobrazit nabídku»
Pracovník kontroly - dílenský kontrolor/ka
okr. Česká Lípa
před 14 dny
- práci v prosperující a stabilní společnosti - odpovídající platové ohodnocení - možnost seberealizace a profesního růstu -... zobrazit nabídku»
Vedoucí technologie - Brno
Brno
před 14 dny
NABÍZÍME VÁM mzdu odpovídající zkušenostem a znalostem nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody možnost dlouhodobého... zobrazit nabídku»
Specialista kvality
Rokycansko
před 14 dny
- Zázemí silné a stabilní společnosti - Příspěvky na stravování - Příspěvky na dopravu - Přítomnostní bonus - Dovolená navíc zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Jihomoravský kraj, okres Hodonín
před 14 dny
Jsme výrobní společnost, jež si zakládá na kvalitě svých výrobků a zabývá se přesným strojírenstvím. Za pomoci té nejlepší techniky... zobrazit nabídku»
Montážní pracovník/ce
Kopřivnice
před 14 dny
- nadstandartní platové ohodnocení a bonusy : - 13. plat - bonus 500kč za přesčasovou směnu (7,5h) - příplatky za přesčasovou směnu 50%... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality - Sadská okr. Nymburk
Sadská - okr. Nymburk
před 14 dny
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na HPP ubytování zabezpečené firmou ZDARMA příspěvek na bydlení v soukromí... zobrazit nabídku»
Lean manager
okr. Kopřivnice
před 14 dny
Manažerská pozice se samostatnými kompetencemi Zázemí prestižního zaměstnavatele s moderními technologiemi Výborný kolektiv ... zobrazit nabídku»
Inženýr zákaznické kvality pro projekty
okr. Jihlava
před 14 dny
- zajímavá práce pro stabilního zaměstnavatele - kvalitní platové ohodnocení - nadnárodní kooperace - 5 týdnů dovolené zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality senior
okr. Šumperk
tento měsíc
* motivující finanční ohodnocení * možnost profesního růstu * možnost odborného i jazykového vzdělávání * zázemí mezinárodní... zobrazit nabídku»
Produktový inženýr (Olomoucký kraj)
Olomoucký kraj
tento měsíc
Zajímavé finanční ohodnocení (bonusy) Mobil a notebook (i pro soukromé účely) Možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje ... zobrazit nabídku»
INŽENÝR KVALITY – NÁSTUP IHNED (30.000 Kč)
Olomoucký kraj
tento měsíc
Zajímavé finanční ohodnocení Zaměstnání v stabilní a perspektivní nadnárodní společnosti Možnost dalšího vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Kontrola kvality Holýšov - 100Kč/hod, doprava zdarma z Plzně
Holýšov
tento měsíc
- zajímavou a odpovědnou činnost, možnost dlouhodobé spolupráce - platové ohodnocení 100Kč/hod, - doprava z Plzně zdarma, možnost... zobrazit nabídku»
Technik kvality
cca 10 km od Plzně
tento měsíc
- motivující finanční ohodnocení - další vzdělávání a osobní rozvoj - zázemí mezinárodní společnosti - firemní benefity zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality ve výrobě
okr.Beroun
tento měsíc
- zajímavou práci plnou výzev - uplatnění vašich znalostí a kariérní růst - jistota stabilního zaměstnání u prosperující firmy -... zobrazit nabídku»
Manažer kvality - automotive
Zlínský
tento měsíc
Máte zkušenosti s vedením týmu pracovníků a domluvíte se anglicky? Ovládáte systém kvality v automotive a chtěli byste v tomto pokračovat... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace