Práce v oboru Kvalita a kontrola jakosti (1088) - strana 20

Kvalita a kontrola jakosti
Head OF quality
Plzeňský
před 14 dny
Jste dostatečně zkušený člověk z kvality výrobní společnosti a nechybí Vám manažerské dovednosti, elán a znalost anglického jazyka? V... zobrazit nabídku»
Operátor výroby baterek - muži/ženy
Ústí nad Labem
před 14 dny
- práce na hlavní pracovní poměr - možnost převzetí do kmenového stavu - práce 3 směnný provoz R/ON - 15 000 Kč/měsíc + příplatky... zobrazit nabídku»
Manažer/ka kvality (50. – 80.000 Kč)
Brno
před 14 dny
CO NABÍZÍME? zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti příspěvek na stravování v závodní jídelně na 2 jídla za... zobrazit nabídku»
Product safety engineer
Brno
před 14 dny
CO BY STE JEŠTE MĚLI VĚDĚT? Na této pozici Vás čeká důkladné zaškolení pravděpodobně v dánské centrále společnosti. S častým... zobrazit nabídku»
Pracovník kvality - jedna směna
Praha, Středočeský, Ústecký, Liberecký
před 14 dny
Máte nějaké zkušenosti jako kontrolor/ka kvality a jste technicky zdatní? Chcete pracovat s nejnovějšími technologiemi a profesně se... zobrazit nabídku»
Montáž automotiv – 20 000 Kč,stravenky,svoz Přerov,Odry,Bělotín
Hranice na Moravě
před 14 dny
Máte zkušenost z výroby a chcete získat praxi v oboru kontroly kvality? Máte chuť do práce a jste spolehliví? Pak je tato nabídka právě pro... zobrazit nabídku»
Specialista kvality - interní procesy
Plzeň
před 14 dny
- práce ve stabilní zahraniční společnosti - dobré platové podmínky přiměřené práci v mezinárodní společnosti - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Technik kvality
Plzeň
před 14 dny
- práci v prostředí mezinárodní, dynamicky se rozvíjející společnosti - perspektivu dalšího osobního rozvoje - odpovídající... zobrazit nabídku»
Komoditní nákupčí OBJ688
Liberec
před 14 dny
zajímavé finanční ohodnocení různé benefity a prémie další benefity po ukončení zkušební doby příspěvek na stravování 25 dní... zobrazit nabídku»
Výrobní operátor 26 900 Kč
Praha
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Hledáme schopné kolegy, kteří se stanou součástí farmaceutické společnosti, která má vedoucí postavení v... zobrazit nabídku»
Metrolog
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti s metrologií ve strojírenské společnosti a umíte pracovat s měřicími přístroji? Chcete se podílet na zlepšování... zobrazit nabídku»
Specialista metrologie
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti z pozice metrologa ze strojírenské společnosti? Ovládáte měřicí přístroje a rádi byste se podíleli na zvyšování... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality
Jihomoravský
před 14 dny
Máte vzdělání strojírenského zaměření a alespoň roční praxi s kontrolou kvality? Baví Vás práce s měřidly a orientujete se v... zobrazit nabídku»
Kvalitář junior
Jihomoravský
před 14 dny
Máš vzdělání technického zařízení a ve škole ses setkával/a s technickou dokumentací a měřidly? Chceš začít pracovat jako kontrolor... zobrazit nabídku»
Výrobní operátor Hranice– 20 000 Kč, stravenky, svoz Přerov
Hranice na Moravě
před 14 dny
Máte zkušenost z výroby a chcete získat praxi v oboru kontroly kvality? Máte chuť do práce a jste spolehliví? Pak je tato nabídka právě pro... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality OBJ909
Liberec
před 14 dny
Nabízíme: jednosměnný provoz zázemí silné, rozvíjející se společnosti podporu a zaučení dle požadavků zajímavou a různorodou... zobrazit nabídku»
Programátor CNC / PLC
Turnov
před 14 dny
zaměstnání stále expandující nadnárodní společnosti nadstandardně motivující mzdové ohodnocení zaměstnanecké bonusy a odměny... zobrazit nabídku»
Péče o zákazníky / Vedoucí kvality
Turnov
před 14 dny
zajímavé finanční ohodnocení pružnou pracovní dobu různé benefity a prémie příspěvek na stravování 25 dní... zobrazit nabídku»
Lakýrník - od 130,- hod. čistého; možnost ubytování
Plzeň
před 14 dny
Nabízíme: - Dlouhodobou spolupráci na HPP ve stabilním podniku - ubytování v centru Plzně zajištěno - možnost záloh - možnost... zobrazit nabídku»
Kontrolor/ka kvality od 110 Kč/hod
Plzeň/Štěnovice
před 14 dny
* hlavní pracovní poměr * NÁSTUPNÍ BONUS 1 000 Kč * mzda 90 Kč/hod. (80 + 10) * prémie dle výkonu až 20 Kč/hod. * přítomnostní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace