Práce v oboru Kvalita a kontrola jakosti (1094) - strana 21

Kvalita a kontrola jakosti
Quality Manager #8415218 (Praha, CZ)
Praha
před 14 dny
Máte zkušenost z interní kvality? Pokud ano a jste komunikativní, spolehlivý/-á a máte rád/-a procesy, nabízíme pozici přímo pro... zobrazit nabídku»
Technik dodavatelské kvality
Mladá Boleslav
před 14 dny
- Stravenky - Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění - Jazykové kurzy - Příspěvek na pojištění... zobrazit nabídku»
HSE consultant/ technik bozp #5481038 (Praha, Zlín, CZ)
Středočeský, Zlínský
před 14 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, zahraniční  společnost vhodného uchazeče na pozici: HSE CONSULTANT/ TECHNIK BOZP Popis... zobrazit nabídku»
Specialista kvality v automotive
Pardubický, Vysočina, Jihomoravský, Moravskoslezský
před 14 dny
Hledáte práci na pozici SPECIALISTA KVALITY V AUTOMOTIVE na Vysočině? Máte technické vzdělání a praxi v oblasti kvality v automotiv? Pak... zobrazit nabídku»
Kontrolor/ dělník do výroby s ubytováním
Prostějov
před 14 dny
- dlouhodobá pracovní jistota - možnost vyplácení záloh - až 100Kč/hod - zajistíme ubytování a přispíváme na něj zobrazit nabídku»
Junior konstruktér v Solidworks (20.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Studujete strojařinu nebo máte těstě po škole a hledáte práci? Máte zkušenost s kreslením, ideálně v Solidworks? Hledáte práci na HPP? ... zobrazit nabídku»
Specialista bezpečnosti práce BOZP a PO
čr
před 14 dny
- odměnu odpovídající praxi a odbornosti s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků - služební automobil - odborné vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Koordinátor výroby/mistr (30.000 - 38.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Z důvodu plynulélo a nerušeného chodu naších výrobních linek hledáme koordinátora do výroby, který by komunikoval, zastupoval a... zobrazit nabídku»
Quality engineer
Vysočina
před 14 dny
Máte vystudovanou vysokou školu technického zaměření a ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni? Chcete pracovat pro společnost,... zobrazit nabídku»
Auditor Kvality
Mladá Boleslav
před 14 dny
Co Vám společnost za Vaši práci nabídne? -různorodá, zajímavá a samostatná pracovní náplň -dynamická práce v automobilovém průmyslu... zobrazit nabídku»
Technik/čka kvality
Královéhradecko
před 14 dny
- stabilní a perspektivní pracovní uplatnění v prosperující zahraniční společnosti - příjemné pracovní prostředí a možnost růstu -... zobrazit nabídku»
Seřizovač – nástup ihned (ZLÍNSKÝ kraj)
Zlínský kraj
před 14 dny
Motivující finanční ohodnocení Možnost profesního růstu Stravování ve stravovacím zařízení zaměstnavatele Místo... zobrazit nabídku»
Quality engineer – šance pro absolventy
Vysočina, Jihomoravský
před 14 dny
Máš vzdělání se zaměřením na strojírenství nebo oblast kvality? Orientuješ se v technické dokumentaci a rád bys pracoval na pozici... zobrazit nabídku»
Specialista dodavatelské kvality
Vysočina, Jihomoravský
před 14 dny
Máte praxi jako inženýr kvality a láká Vás seniorská pozice? Rádi byste denně využívali anglický jazyk a láká Vás pozice SPECIALISTA... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality/ start-up
Moravskoslezský kraj/Olomoucký kraj/Zlínský kraj
před 14 dny
Nabízíme - odpovídající mzdové ohodnocení - stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti - nové moderní pracovní prostředí ... zobrazit nabídku»
Kompletace a polepování komponentů (12-hodinové směny)
Brno
před 14 dny
Pro našeho významného zákazníka hledáme nové pracovníky/ce do výroby ve Slatině, na jednoduchou manuální práci ve výrobě - 3 týdny... zobrazit nabídku»
Plánovač kvality
Tachov
před 14 dny
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Metrolog
Tachov
před 14 dny
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Quality engineer
Plzeň
před 14 dny
- zajímavou práci v perspektivní společnosti - možnost osobního a profesního rozvoje - velmi dobré platové ohodnocení - stravování v... zobrazit nabídku»
Customer quality engineer
Plzeňsko
před 14 dny
- zázemí mezinárodní stabilní společnosti - systematické odborné a jazykové vzdělávání v rámci společnosti - pracovní doba 7,5... zobrazit nabídku»

Čtěte

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

Chcete být úspěšní? Přečtěte si 12 pravidel Steva Jobse

Výkonný ředitel společnosti Apple Steve Jobs se z nedostudovaného vysokoškoláka bez práce...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace