Práce v oboru Kvalita a kontrola jakosti (1202) - strana 21

Kvalita a kontrola jakosti
Specialista kvality - perfektní start kariéry pro absolventy!
Plzeň
tento měsíc
-roční odměny až do výše jednoho měsíčního platu -zodpovědnou práci, ale bez každodenního stresu. jde spíše o dlouhodobé výsledky a... zobrazit nabídku»
Specialista 3D měření
Pardubický
tento měsíc
Máte vzdělání technického zaměření a praxi v metrologii? Máte zkušenosti s 3D měření a kalibrací měřidel? Jste technicky zdatná... zobrazit nabídku»
Manažer kvality
Plzeňský
tento měsíc
Hledáme schopného člověka se zkušenostmi s řízením týmu a praxí na pozici Quality managera. Jste to Vy? Přihlašte se do výběrového... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality junior
Jihočeský, Vysočina
tento měsíc
Máte krátkou zkušenost na pozici Inženýr kvality ve výrobní společnosti a umíte pracovat s nástroji kvality? Domluvíte se anglickým... zobrazit nabídku»
Projektový manažer/ junior (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Hledáme projektového manažera do firmy s výrobou plastových výrobků, který si se zákazníkem zakázku vykomunikuje (převážně v AJ) a... zobrazit nabídku»
Customer quality engineer with English
Středočeský, Plzeňský
tento měsíc
Máte zkušenosti v oblasti kvality v automobilovém průmyslu a chcete se v tomto zaměření dále rozvíjet? Máte znalost anglického... zobrazit nabídku»
Operátor výroby Hranice – svoz Přerov, 25 000 Kč+stravenky+hraze
Hranice
tento měsíc
- Nástupní mzda až 150 Kč/hod. + příplatky + stravenky (150 Kč/ks) - Příspěvek na dopravu 2 Kč/km - Zázemí prosperující společnosti... zobrazit nabídku»
Manuální práce v čistém prostředí- Hodonín, Pánov - až 18 000 Kč
Hodonín
tento měsíc
Nabízíme DLOUHODOBÉ A STABILNÍ zaměstnání na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR fixní mzda až 18 000 BONUSY a PŘÍPLATKY PŘESČAS nástup... zobrazit nabídku»
Odlévač - Brno - až 23 000,-
Brno
tento měsíc
Nabízíme práci na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR přímo do KMENE společnosti MOTIVUJÍCÍ finanční ohodnocení nejrůznější BONUSY PŘÍSPĚVEK... zobrazit nabídku»
Technik 3D měření–okres chrudim
Pardubický
tento měsíc
Máte SŠ vzdělání technického zaměření a zkušenosti v oblasti metrologie? Vyznáte se v obsluze 3D měřícího zařízení a kalibraci... zobrazit nabídku»
Pracuj 4 dny, vydělej si až 27 900Kč! Přidej se k nám!
Dobrovíz
tento měsíc
Mzda až 27 900 Kč! Svozové autobusy do práce ZDARMA Tříchodový oběd ve firemní kantýně za 25 Kč Práce v prostředí moderní... zobrazit nabídku»
Specialista QS
Rokycansko
tento měsíc
- práce ve stabilní společnosti - odpovídající platové ohodnocení - stabilní zaměstnání - možnost rozvoje - rozmanité firemní... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality
Plzeň
tento měsíc
- zázemí významné a stabilní strojírenské společnosti působící na českém i zahraničním trhu - osobní a profesní rozvoj... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Liberec
tento měsíc
Nabízíme: Zázemí silné nadnárodní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Vzdělávací kurzy Zajímavý balíček... zobrazit nabídku»
Kompletace elektrovýrobků
Brno
tento měsíc
- mzda -12500,- Kč/ měs ( v případě noční směny + 20 % příplatek) - možnost dlouhodobé spolupráce - příjemné pracovní prostředí... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznické kvality s AJ/NJ
Pardubický, Vysočina
tento měsíc
Máte praxi v oblasti kontroly kvality a chcete zkusit něco nového, co Vám vlije čerstvou krev do žil? Zvládnete se domluvit anglicky nebo... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality s AJ/NJ
Pardubický, Vysočina
tento měsíc
Máte dokončené středoškolské či vysokoškolské vzdělání technického zaměření? Můžete se pochlubit praxí v oblasti kontroly kvality ... zobrazit nabídku»
Potravinářský pracovník - Valašsko - ubytování zdarma
Valašské Meziříčí, Frenštát pod Radhoštěm,...
tento měsíc
- Dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr - Nástupní mzda od 90kč/h v čistém - Možnost kariérní růstu - Dobrá dostupnost... zobrazit nabídku»
Pracovník reklamačního centra - mzda až 27 900 Kč
Dobrovíz
tento měsíc
mzda až 27 900 Kč Svozové autobusy do práce zcela ZDARMA z mnoha různých lokalit 4 dny práce, 3 dny... zobrazit nabídku»
Staň se pracovníkem Amazonu na dobu neurčitou! Mzda až 27 900 Kč
Dobrovíz
tento měsíc
Mzda až 27 900 Kč BONUS ZA DOPORUČENÉHO KAMARÁDA – za každého 4.600 Kč Svozové autobusy do práce ZDARMA 4 dny práce, 3 dny... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace